Make Up Store, Cover All Mix

Make Up Store, Cover All Mix

Wysoce napigmentowany korektor neutralizujący. Kolor żółty neutralizuje czerwone, a pomarańczowy niebieskie miejsca na twarzy. Beżowy jest używany zarówno do rozświetlania obu odcieni, jak również jako baza na powieki.
Witamina E, która wiąże i zatrzymuje wilgoć, bilansuje suche i tłuste obszary skóry, stymuluje produkcję komórek

rozświetlające, kryjące
do twarzy
w kremie

niesamowity

Korektor dostałam w prezencie od dobrej koleżanki. Muszę przyznać, że bardzo mnie zaskoczył. Wydawało mi się, że ten odcien w ogóle do mnie nie pasuje. Jednak kiedy wykonałam makijaż to okazało się, że jest to strzał w 10.
+ świetnie dopasowuje się do cery
+doskonale kryje
+działa bardzo długo (cały dzień właściwie bez poprawek)
+nie zapycha cery
+nie powoduje podrażnień
+nie tworzy efektu maski czy tapety
+bardzo wydajny
+konsystencja szybko rozprowadza się po buzi i wchłania

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

ŚWIETNY

BARDZO DOBRY KOREKTOR.
Poczatkowo byłam sceptycznie nastawiona,szczególnie do zestawu kolorów,myslałam ze rózowego odcienia nie uzyje nigdy(korektor jest mi potrzebny do zniwelowania cieni pod oczami i drobnych naczynek przy nosie).
Ku mojemu zaskoczeniu uzywam w równym stopniu wszystkich kolorów,a wspomniany wcześniej różowy świetnie maskuje zmęczenie i podkrażone oczy.
Żołty jest wrecz idealny na zaczerwienienia-znikaja pod nim na cały dzień.
Beżowy bardzo uniwersalny-kryje wszystko:)

Kosmetyk jest bardzo gesty ale gdy udało mi sie dobrać idealny pedzelek ,jestem nim zachwycona.
Wczesniej wypróbowałam kilka korektorów m.in HR,czy LRP ale żaden mu nie dorównuje.
Pozatym jest bardzo wydajny,nie wysusza skóry ,nie zbiera się w załamaniach.
Na dzień dzisiejszy nie szukam już innego.Nic wiecej mi niepotrzeba:)

Jedynym jego minusem jest słaba dostepnosc

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Rewelacja!

Lubię ten kosmetyk, w ogóle uważam że kosmetyki tej marki są naprawdę dobre.Będąc na szkoleniu w Make Up Store miałam szansę zapoznać się z tym produktem.
Jako korektor jest naprawdę dobry, polecam!!

Używam tego produktu od: Zamierzam zakupić :)
Ilość zużytych opakowań: Zamierzam zakupić :)

Świetne

Trio korektorów : różowawy żółtawy i naturalny,dostępny w dwóch odcieniach ciemniejszym i jaśniejszym. Konsystencją przypomina na pierwszy rzut oka kryolanowskie kamuflaże,jednak po naniesieniu na buzie zachowują się troche inaczej. Jest to kamuflaż który wtapia sie ładnie w skórę i zamaskuje wszystko,dając naturalny efekt. Jest mega wydajny,nie wiem kiedy go skończe. Można mieszać,nadaje sie świetnie pod oczy jak i na przebarwienia/niedoskonałości.
Mam opakowanie limitowane-złote,jest przepiękny,koleżanki zazdroszczą :)

najlepszy

Naj,naj,naj,naj!
Zdecydowany faworyt wsrod korektorow.
Myslalam,ze lepszego od HR juz nie znajde ,a jednak:)
Super sie naklada( ja kupilam do niego specjalny pedzelek),ale mozna tez palcem.Trzyma sie caly dzien,nie sciera sie nawet w upaly.
Jest do tego mocno kryjacy,mocno napigmentowany.
Kryje idealnie wszystkie blizenki po pryszczach,a takze since pod oczami(ten zoltawy kolor jest do tego idealny).
Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od2 lat