Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust - różne smaki)

Powiększ Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere  (Balsam do ust - różne smaki)

Zgłaszająca osoba: Annabelle

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit (truskawka-jagoda-brzoskwinia)
- Honeysuckle Honeydew
- Strawberry Sorbet
- Pomegranate Raspberry
- Medicated Tangerine
- Lemon Drop SPF15
oraz w wersjach limitowanych.

Skład:
/wersja `Sweet Mint`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Limonene**, Linalool**
/wersja `Summer Fruit`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Linalool**
/wersja `Honeysuckle Honeydew`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Cucumis Melo (Honeydew Melon) Seed Extract*, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Strawberry Sorbet`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Pomegranate Raspberry`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Linalool**
/wersja `Medicated Tangerine`/: Składniki aktywne: Phenol 0.5%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire d’abeille), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Flavor (Aroma), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Benzyl Benzoate**, Citral**, Limonene**, Linalool**
/wersja `Lemon Drop`/: Składniki aktywne: Homosalate 8.0%, Avobenzone 3.0%, Octocrylene 2.75%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire D’abeille), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Natural Flavor (Aroma), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

*Organic (Certified Organic by Oregon Tilth), **Component of Natural Flavor

Cena: ok. 20zł / 7,09g
/bw/

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Ach te smaki i zapachy
  • Mimo że działanie kosmetyku zawsze przeważa w mojej ocenie nad mniej istotnymi aspektami, nie potrafiłam nie ulec pięknej gamie smaków słynnych jajeczek

Posiadam Summer Fruit i Blueberry Acai - pierwszy z nich niby jest połączeniem truskawka-jagoda-brzoskwinia, dla mnie chociaż mocno owocowy i słodki bardziej przypomina jabłko z truskawką. Drugi również słodki, ale zdecydowanie kojarzy się z borówką (którą uwielbiam ). Smaki te są tak zniewalające że nie mogę się powstrzymać od zlizywania go po nałożeniu na usta Bardzo naturalne i intensywne.

Co do stopnia nawilżenia - zupełnie dobre, sprawia że usta są gładkie i delikatnie rozświetlone. Jednak robi tylko to co robi pierwszy lepszy balsam. Żadnej rewelacji.

Opakowanie bardzo ładne, oryginalne i praktyczne, chociaż łatwo można go zarysować. Wydajność bardzo dobra, starczy nam na dłuuugi czas.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić Aske za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Coś innego
  • Obowiązkowa pozycja dla fanek wszelakich nawilżających mazideł do ust. Trochę taki gadżet, ale też po prostu fajny kosmetyk.

Oryginalne opakowanie na plus, chociaż strasznie się brudzi i rysuje niestety. Fajnie, że EOS nie testuje na zwierzętach, ich balsamy są naturalne i wegańskie. Mnogość kolorów i zapachów również zachwyca, na pewno każdy coś znajdzie dla siebie, dostępna również wersja z filtrem przeciwsłonecznym.

Ja wybrałam sobie zapach malinowy i przepadłam, zapach naturalny, nie przesłodzony, nie nachalny, nawet smakuje lekko słodkawo, jakby malinowo. Fajny patent z formą balsamu - to bardzo wygodne, że za jednym pociągnięciem malujemy obie wargi.

Właściwości nawilżające również jak najbardziej w porządku - grubsza warstwa naprawdę fajnie nawilża i natłuszcza usta, regeneruje je i zapobiega przed wysychaniem. Używam na dzień, na noc, pod pomadki kolorowe i zawsze się sprawdza.

Cena trochę wygórowana, ale przy tych zapachach i gadżetowej formie jestem w stanie to przeboleć. Szkoda jeszcze, że tak słabo dostępne, ale może i to się zmieni.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Marta___S za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Jest to fajny gadżet. Lubię go używać. Mam wersję pomegranate raspberry co do zapachu mogę się przyczepić bo nie pachnie jak granat i malina ale i tak go lubię Nawilża fajnie, nie testowałam go jeszcze w zimę ale zamierzam kupić drugiego i go przetestować.
    Plusy
    -Wydajny
    -Wolno się zużywa
    -Wygodne opakowanie
    -Dobrze nawilża
    Minusy
    -Dostępność
    -Szybko zchodzi z ust
    -Cena

Chcesz pochwalić Calletina za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • moje jajeczko jest zielone, ale naprawdę nie pamiętam, jaki może być jego zapach. jest bardzo ładny, smak również. miałam okazję wąchac mandarynkowe i zapach tamtego zdecydowanie mnie odrzucił.

nie zużywa się w szybkim tempie, czego sie obawiałam.

fajnie nawilża usta, jednakze nie jest to taka tłusta warstwa jak np. po miodziku z oriflame. jest lżejsze. nie miałam jeszcze okazji sprawdzić z mega wysyszonymi ustami, ale na razie sie sprawdza.

podoba mi się forma. jajeczko łatwo się uzywa, nie trzeba nigdzie pchac paluchów, jest higienicznie.

samo opakowanie zrobione z trwałego plastiku, z zamknięciem na klik.

Chcesz pochwalić asia27100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dajcie sobie wmówić, że to jakiś „must have”
  • Jak w tytule Co nie zmienia faktu, że balsam jest dobry i spełnia moje wymagania. Po prostu nie lubię tego nachalnego marketingu u niektórych youtuberek. To nie jest wybawienie dla Waszej pielęgnacji, również dobrze można kupić rumiankową Alterrę za parę złotych.

Po tym przydługim wstępie przechodzę do rzeczy:

-balsam nawilża, delikatnie natłuszcza, dzięki niemu usta są miękkie, dodam, że nie mam problemu z suchością ust, używam od miesiąca czyli w okresie letnim, nie wiem czy da radę w zimie, natłuszczenie może się okazać za małe

-konsystencja jest odpowiednia, nie jest za miękka ale też nie jest zbyt zbita, dobrze się rozsmarowuje

-opakowanie wiadomo- urocze, przyciągające wzrok, z solidnym zamknięciem, dzięki czemu nie otworzy się w torebce

-nie barwi ust ani ich nie bieli. Nadaje ładny połysk, można używać bez patrzenia w lustro, może być stosowany pod szminkę.

-mam wersję granat z maliną, pachnie pięknie, owocowo

-bardzo przyjemnie się go używa, ma fajny, opływowy kształt,

-kupiłam w polskiej drogerii internetowej za 19,99 zł, taniej nie widziałam, cena to kwestia kontrowersyjna, dla jednych to dużo, ja uważam że produkt jest warty swojej, nawet tej polskiej, ceny

-bez glutenu, produkt wegański

-bez olei mineralnych, których wprost nie znoszę

-bardzo wydajny, używam codziennie od miesiąca, zużycie jest niewielkie, co widać na zdjęciu (dla porównania wielkości obok sztyft Lovely)

-trwałość to aż 36 miesięcy od otwarcia

Poniżej skład dla wersji granat- malina
    Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax (Cire D\\\'abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Linalool (Component of natural flavor)
    *Organic.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 4 pochwał. Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miętowe cudo!
  • Kupiłam wersje miętowa na ebayu skuszona cena i opiniami i nie żałuję!
    Suuuuper smak, lekkie uczucie chłodu i świetne nawilżenie
    Plus oczywiście kształt pomadki wymiata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić niebieska777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry prezent z Ameryki
  • Wiem, że teraz jajeczka eos są dostępne praktycznie w każdym polskim sklepie internetowym jednak wtedy gdy ja dostała je w prezencie z USA nie były tak szeroko dostępne i były idealnym prezentem zza oceanu.

Oceniam wersję mandarynkową, czyli z właściwościami leczniczymi.
    Generalnie zamysł takiego balsamu jest świetny. Atrakcyjne w nim jest na pewno OPAKOWANIE, które na polskim rynku jest unikatowe, a przynajmniej na tamte czas było. Teraz jednak są już w Polsce są dostępne pomadki w opakowaniach silnie inspirowanych. Jednak eos pozostaje pierwszy i najładniejszy mimo wszystko. Co więcej w nim za pięknym opakowaniem kryją się również właściwości PIELĘGNACYJNE. Moja wersja była w tej kwestii genialna. Konsystencja zbita, ale przy tym wszystkim bardzo kremowa idealnie rozprowadzała się po ustach. Jeżeli chodzi o regeneracje i zabezpieczanie ust to idealnie sprawdzała się zarówno latem jak i zimą. Jajeczko towarzyszyło mi przez około rok, także zdążyło się załapać zarówno na zimę jak i na lat. Nie mylcie tego jednak z tym, że jest tak wydajne i wystarczy na rok codziennego używania. Ja je po prostu oszczędzałam, bo było mi go najprościej w świecie żal. Dobrych kosmetyków zawsze jest żal, a to bez wątpienia jest taki dobry kosmetyk, ponieważ i NAWILŻA i WYGŁADZA, sprawia, że wszystkie ciemne i matowe pomadki dobrze wyglądają. W kwestiach pielęgnacyjnych nie mam się do czego przyczepić. Produkt w 100% spełnia swoje zadanie, czyli regenerację i nawilżanie ust. Opakowanie również ma całkiem przyjemne, a co ważniejsze trwałe i szczelne. Według mnie oprócz dostępności (aktualnie w Polsce jest to tylko internet) i ceny (jest stanowczo za wysoka, ponieważ oscyluje w okolicach 20-25zł, podczas gdy w USA kosztuje 3$) ten produkt nie ma wad. Jeżeli chodzi o WYDAJNOŚĆ to mnie wystarczył na rok, ale wynika to z tego, że używałam go, później zostawiałam, znów do niego wracałam. Gdy był już na wykończeniu, czyli zużyłam całą warstwę, która wystawała ponad opakowanie rozwaliłam je niego i wygrzebałam resztki. Naprawdę warto to zrobić, ponieważ jest tam w głębi jeszcze trochę produktu.

Aktualnie do tego produktu nie wrócę, ponieważ nie jest dostępny stacjonarnie, a cena internetowo jest stanowczo za wysoka. Jednak jeżeli trafi mi się okazja kupienia go w dobrej cenie lub sprowadzenia z USA na pewno to zrobię, bo warto.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

Chcesz pochwalić lifrete za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny produkt.
  • Posiadam obecnie jajeczko EOS o zapachu arbuzowym (moim ulubionym) i spokojnie mogę powiedzieć, że produkt jest świetny.

Opakowanie dobrze trzyma się w dłoni i jest ładne. Zamknięcie nie luzuje się, więc produkt nie otworzy się w torebce.

Ogromną zaletą (oprócz działania) jest zapach. Naturalny, nie drażniący nosa. Produkt trzymał się na moich ustach stosunkowo długo. Nawilżenie dopiero widać po kilkunastu użyciach. Oprócz tego EOS ładnie nabłyszcza.

Zdecydowanym minusem jest cena, choć według mnie warto wydać te 20 - 30 zł.

Jajeczko jest bardzo wydajne. Przy używaniu go kilka razy w ciągu dnia starcza mi na kilka miesięcy.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Lothosik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity gadżet.
  • Miałam jajeczko EOS w wersji owoce leśne.
    Opakowanie przykuwa wzrok, to prawda - nosiłam w torebce i podczas używania w ciągu dnia kilkanaście osób zainteresowało się produktem
    Zamknięcie działa tak jak trzeba, nic się nie poluzowało (tak miałam w kosteczce Balmi). Do samego końca wszystko było w porządku.

Na uwagę zasługuje zapach - słodki, owocowy, bez nuty sztuczności. Działanie jest ok, tylko ok. Nie zauważyłam dobrego nawilżenia, bardziej chwilowy delikatny połysk. Szybko się zjadał, ścierał z ust.
    Kostka Balmi była zdecydowanie lepsza jakościowo.

Cena, niestety, nie współgra z jakością.

Plus za wydajność. Jajeczko służyło mi prawie cztery miesiące, a używałam go codziennie - a dokładniej kilka razy w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: używałam cztery miesiace
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kofi81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Mam jajeczko Eos o smaku strawberry sorbet.
    Myślę że największym plusem tych balsamów jest nieziemski zapach! Wszystkie Eosy pachną cudownie i świetnie smakują na ustach. Dla niektórych nietypowy wygląd tego produktu czyli otwierane jajeczko w którym został umieszczony balsam to także wielka zaleta. Z początku aplikacja jest trochę trudna ale potem idzie już gładko. Balsam delikatnie błyszczy się na ustach co mi osobiście bardzo odpowiada. Wargi są gładkie i miękkie. Jeśli chodzi o nawilżanie to nie jest to rewelacyjne ani długotrwałe. Jednak największym minusem jest cena (ok. 25 zł razem z dostawą, ponieważ produkt nie jest dostępny stacjonarnie)

Chcesz pochwalić Zuzanna567 za czytelną i pomocną recenzję?