Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Powiększ Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere  (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Zgłaszająca osoba: Annabelle

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit
- Honeysuckle Honeydew
-Strawberry
Istnieje również wersja z filtrem przeciwsłonecznym spf 15.

Cena: 3,29USD
/bw/

• lansowany przez blogerki
  • Balsam bardzo lansowany przez blogerki, dla mnie jedyny plus jaki w nim dostrzegłam to słodki smak, na początku używania bardzo delikatny przyjemny zapch. Niestety moich ust nie nawilża (tak samo jak i siostry) leży gdzieś na dnie szuflady czekając na moje twarde skórki przy paznokciach.

Używam tego produktu od: Miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tomira1221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero nawilżenia na dłużej
  • Szukam, ciągle szukam produktu, który poradziłby sobie z moimi baaardzo suchymi ustami.

EOS niestety to nie to. Zero jakiegokolwiek nawilżenia. Stosowałam go latem, gdy usta były w nieco lepszym stanie i nawet wtedy nie dało minimalnych efektów. Próbowałam dać mu szansę, stosowałam go dość długo, na naprawdę różne sposoby - ciągle nic. Ale domyślam się, że w sumie to nie o to chodzi w tym produkcie.

Gwiazdki dostaje za to, co od wszystkich - śliczny zapach, przyjemny smak i to cudowne opakowanie.
    Ale mi nie na tym zależało. Dlatego taka ocena. Tym bardziej za taką cenę i trudną dostępność.

Chcesz pochwalić NaviMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego wejrzenia.
  • *Pięknie pachnie
    *Jest dobry w smaku (czego o wielu pomadkach nie można powiedzieć)
    *piękne opakowanie, które nie pozwala na zniszczenie pomadki
    *Wydajny

Minusem może być dostępność i dość słabe nawilżenie.

Posiadam wersję miętową, która bardzo przyjemnie chłodzi usta.

Chcesz pochwalić milag92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z lepszych pomadek
  • nie bylam przekonana co do tego produktu, ze względu na jego 'wszedobylskosc'. wszystkie blogerki, youtuberki zachwycaly się tym balsamem, co mnie do niego wcale nie przekonywalo. cena również nie zachęcała do zakupu. ale jednak zmienilam zdanie, właśnie zamowilam drugiego eosa bo uwazam ze jest genialny naturalne zapachy, świetne sklady, slodkie smaki i intrygujące opakowania to ogromne plusy. a działanie? co tu duzo mowic: doskonałe! naprawdę świetnie i dlugotrwale nawilza. testowalam wiele balsamow i ten jest w czołówce gorąco polecam. jesli będziecie mialy okazję kupic to naprawdę warto sprobowac.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić rebelfleur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity gadżet
  • Miły gadżet, ale zdecydowanie nie must have! Ja posiadam wersję Summer Fruits

PLUSY:
    -designerskie opakowanie
    -smak i zapach(moja wersja najmniej niestety przypadła mi do gustu pod tym względem. Jak dla mnie sm. i zap.
    bardzo sztuczny, ale inne wersje na plus)

NEUTRALNE:
    -nawilża dość przeciętnie

MINUSY:
    -po pewnym czasie gdy wybrzuszenie się już "zje" ciężko używać produkt jak pomadkę, i trzeba wykorzystać paluchy
    -cena

+świetnie sprawdza się dla mnie jako nawilżacz/nabłyszczacz po nałożenia na całe usta konturówki jako szminki. Kolor trzyma się wtedy bardzo długo i usta nie są wysuszone na wiór

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Toffee_Haluka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!!!
  • Jestem od nich uzalezniona hahaha. Uzywanie ich to czysta przyjemnosc. Ja mam mleko kokosowe i sorbet truskawkowy sa spoko ale mialam tez doczynienia z miodowym oraz z jagoda i je wlasnie mam zamiar kupic. Eos to dla mnie produkt must have

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić natalialeto za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • PLUSY:
    +zapach
    +smak
    +opakowanie
    +wydajność
    +wiele zapachów

MINUSY
    -cena
    -nawilżenie i odżywienie tylko na chwilę
    -nie nadaje się pod szminkę czy kolorową pomadkę
    -dostępność

Ilość zużytych opakowań: dwa w posiadaniu

Chcesz pochwalić maaniek357 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Balsam dla osób lubiących gadżety..
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na YouTube, postanowiłam zamówić balsam przez internet, za 22 zł. Produkt nie spełnił moich oczekiwań, gdyż za tę cenę spodziewałam się czegoś o wiele lepszego.. Jego zapach jest w porządku, natomiast na nim również się zawiodłam. Plus za słodkawy posmak. Jeżeli chodzi o nawilżenie, w tej kwestii także nie ma rewelacji. Uważam,że sporo tańszy Carmex daje lepsze efekty. Moim zdaniem, produkt nie jest wart tak wysokiej ceny, ponieważ jest tylko gadżetem.

Chcesz pochwalić JuustBreathe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza pomadka w mojej kolekcji.
  • Jako, że jest to już produkt kultowy, będzie szybko, zwięźle i na temat:
    -Posiadam wersję "pomegranate raspberry" i zapach oraz smak są po prostu zabójcze. To moja pierwsza pomadka, której smak mogłabym porównać do landrynka.
    -Sam pomysł zamknięcia pomadki w jajeczku jest genialny, ponieważ opakowanie jest stabilne, fajne w użyciu i można zużyć produkt do końca (pomadka kończy się w miejscu krawędzi opakowania)
    -Nawilżenie jest godne podziwu. Usta są miękkie od razu po nałożeniu, pomadka nie ma drobin ani barwy, więc nie gryzie się z szminką na nią nałożoną. Można powiedzieć, że balsam wchłania się w usta, a mimo wszystko czuć, że coś na nich jest, ale pod żadnym pozorem nie przeszkadza to i nie drażni, przynajmniej mnie.
    -Uczucie nawilżonych, miękkich ust.
    ******-
    Jedynym minusem, który trochę mnie irytuje jest to, że pomadka nie regeneruje ust na dłużej, na drugi dzień znów są w pierwotnym stanie, przynajmniej u mnie i za to odjęłam pół gwiazdki. Chodzi mi o to, że usta są w idealnym stanie tylko po jej użyciu. Nie wiem, może tak miało być. Teoretycznie wszystko jest okej.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Chcesz pochwalić nekomleko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny, spełniający oczekiwania
  • Kupiłam smak owoce leśne i jestem nim dosłownie oczarowana.
    Uwaga! Może uzależniać
    Na plus:
    + smak ( to nie tylko określenie zapachu, on autentycznie jest SŁODKI!)
    + zapach ( cudownie owocowy, nie mdlący)
    + nie zostawia tłustej "folii" na ustach
    + opakowanie śliczne i gadżeciarskie
    + dostępność (kupuję na stronie internetowej na której mam wybór aż 11 wariantów smakowych)

Na minus wychodzi jedynie cena, zapłaciłam 23zł.

Ilość zużytych opakowań: jedno jajeczko

Chcesz pochwalić MargeryTyrell za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij