Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Powiększ Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere  (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Zgłaszająca osoba: Annabelle

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit
- Honeysuckle Honeydew
-Strawberry
Istnieje również wersja z filtrem przeciwsłonecznym spf 15.

Cena: 3,29USD
/bw/

• Genialny produkt.
  • Posiadam obecnie jajeczko EOS o zapachu arbuzowym (moim ulubionym) i spokojnie mogę powiedzieć, że produkt jest świetny.

Opakowanie dobrze trzyma się w dłoni i jest ładne. Zamknięcie nie luzuje się, więc produkt nie otworzy się w torebce.

Ogromną zaletą (oprócz działania) jest zapach. Naturalny, nie drażniący nosa. Produkt trzymał się na moich ustach stosunkowo długo. Nawilżenie dopiero widać po kilkunastu użyciach. Oprócz tego EOS ładnie nabłyszcza.

Zdecydowanym minusem jest cena, choć według mnie warto wydać te 20 - 30 zł.

Jajeczko jest bardzo wydajne. Przy używaniu go kilka razy w ciągu dnia starcza mi na kilka miesięcy.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Lothosik za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Przyzwoity gadżet.
  • Miałam jajeczko EOS w wersji owoce leśne.
    Opakowanie przykuwa wzrok, to prawda - nosiłam w torebce i podczas używania w ciągu dnia kilkanaście osób zainteresowało się produktem
    Zamknięcie działa tak jak trzeba, nic się nie poluzowało (tak miałam w kosteczce Balmi). Do samego końca wszystko było w porządku.

Na uwagę zasługuje zapach - słodki, owocowy, bez nuty sztuczności. Działanie jest ok, tylko ok. Nie zauważyłam dobrego nawilżenia, bardziej chwilowy delikatny połysk. Szybko się zjadał, ścierał z ust.
    Kostka Balmi była zdecydowanie lepsza jakościowo.

Cena, niestety, nie współgra z jakością.

Plus za wydajność. Jajeczko służyło mi prawie cztery miesiące, a używałam go codziennie - a dokładniej kilka razy w ciągu dnia.

Używam tego produktu od: używałam cztery miesiace
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kofi81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Mam jajeczko Eos o smaku strawberry sorbet.
    Myślę że największym plusem tych balsamów jest nieziemski zapach! Wszystkie Eosy pachną cudownie i świetnie smakują na ustach. Dla niektórych nietypowy wygląd tego produktu czyli otwierane jajeczko w którym został umieszczony balsam to także wielka zaleta. Z początku aplikacja jest trochę trudna ale potem idzie już gładko. Balsam delikatnie błyszczy się na ustach co mi osobiście bardzo odpowiada. Wargi są gładkie i miękkie. Jeśli chodzi o nawilżanie to nie jest to rewelacyjne ani długotrwałe. Jednak największym minusem jest cena (ok. 25 zł razem z dostawą, ponieważ produkt nie jest dostępny stacjonarnie)

Chcesz pochwalić Zuzanna567 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego wejrzenia
  • Plusy:
    +nawilża i odżywia, zapomniałam już jak to jest mieć suche i spierzchnięte usta
    +desginerskie i zgrabne opakowanie
    +w składzie naturalne składniki
    +przyjemny zapach i smak (używam Summer Fruit)
    +baaardzo wydajny

Małym minusem dla mnie jest tworzywo z jakiego jest opakowanie, na początku używania wszystko przyklejało się do niego, różne paprochy i kurz, ale z czasem ta "klejąca" warstwa się ściera i nie ma już tego problemu.

Pomimo wysokiej ceny jak za nawilżającą pomadkę, uważam, że i tak jest bardziej opłacalne kupić EOSa, który jest droższy np. te 10-15zł od zwykłej pomadki w drogerii, ponieważ jest bardzo wydajny, używam go już prawie 3 miesiące przy codziennym stosowaniu (nawet po kilka razy dziennie) i nadal jest jakaś połowa produktu. W tym czasie zużyłabym pewnie 2 zwykłe pomadki

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić SuchACharmer za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, za drogi
  • Ciekawe opakowanie przyciąga spojrzenia ale mam wątpliwości co do wygody i higieny użytkowania.
    Plusy:
    + nawilża
    +długo utrzymuje sie na ustach
    + dobra baza dla kolorowych pomadek
    +smaczny
    +wydajny

Minusy:
    - cena, za połowę tych pieniędzy można kupić wiele równie dobrych kosmetyków
    - dostępność
    -zapach- to z pewnośćią zależy od wybranego produktu ale mój czerwony pachnie tanim sokiem wieloowocowym

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić L_i_L_o za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem spoko
  • Ja mam o zapachu Summer Fruit (czewrwony kolor jajeczka). Bardzo dużo słyszałam o tym balsamie do ust na polskim jak i zagranicznym youtubie, więc postanowiłam sama je przetestować. Sam designe mówi sam za siebie - przykuwa ten produkt oryginalnym opakowaniem. Lubię go stosować na noc, bo kiedy się budzę moje usta są nawilżone i nie mam żadnych suchych skórek. Zapach tego produktu jest cudowny i dosyć długo utrzymuje się na ustach. Trudno dostępny, jedynie można go dostać w drogeriach internetowych.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić jusiakudlinska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odradzam..
  • Niestety nie mam dobrego doświadczenia z tym balsamem... Dzięki niemu miałam okropny problem z wargami, którego długo nie mogłam rozwiązać!
    Na początku używania tego balsamu wszystko było ok, byłam całkiem zadowolona. Miałam tą miętową wersję.
    Po dłuższym stosowaniu ponad pół roku moje wargi zaczeły mnie swędzieć. Miałam bardzo wysuszone usta same suche skróki na wargach i również poniżej warg! Cale wargi miałam zaczerwienione. Zaczeły pękać kąciki ust i nie wiedziałam co się dzieję i ciaglę uzywałam eosa. Kiedy nie miałam do niego dostępu moje wargi wracały do normy. Miałam taki przypadek, że miałam wyleczone wargi a przed spaniem posmarowałam się eosem i problem dalej wrócił. Zaś ostatnio posmarowałam się tym właśnie balsem i moge wargi spuchły... Także, jeśli macie podobnie objawy a używacie eosa to przyjcie się jemu dokładniej.
    Niestety dyskwalifikuje go całkowicie.
    P.S na stronie fb eosa również czytałam i podobych przypadakch.
    NIE POLECAM!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić 00Nana00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy go nie opuszczę!
  • Dostałam dwa od siostry - tangerynkowy (odmiana mandarynki, z tego co wyczytałam to bardziej apteczny) oraz z kokosem. Swietnie nawilżają i nie zostawiają na ustach lepkiej mazi, tak jak większość balsamów do ust które można kupić w Polsce. Zapach kokosowego jest przepiękny! Tangerynkowy uważam za troszkę drażniący, ale osobom które lubią ten zapach na pewno się spodoba (sama nie przepadam zbytnio za zapachem ogólnie pomaranczopodobnych jednak dość szybko do tego akurat się przyzwyczajam). Pozostawia usta gładkie i wszystkie suche skórki i podrażnienia zostają zniwelowane! Polecam z całego serca! Oprócz tego opakowanie jest śliczne :3 Jak tylko będę mogła to na pewno kupię inne zapachy!

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić narcystycznaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobry balsam
  • Balsam kupiłam, bo jestem rasową gadżeciarą i nie mogłabym przejść obok tej formy obojętnie. Sprawdziłam skład, stwierdziłam, że dobry, choć cudów jakichś wielkich nie ma - ot oleje, wosk, shea w znikomej ilości, witamina E i tyle. Spodziewałam się dostać dobry, choć przereklamowany balsam do ust w ciekawej formie. Co sądzę po miesiącu użytkowania? Że przyszedł do mnie bardzo dobry, nie przereklamowany balsam w super formie
    EOS faktycznie nawilża, nie toworzy na ustach ani tłustego, ani nieprzyjemnoego filmu. Do tego pięknie pachnie (mam wersję niebieską, z jagodą acai). Starcza na długo (po miesiącu użytkowania ubytek jest naprawdę minimalny). No i ta forma!
    Pół gwiazdki odejmuję za cenę.

Czy kupię go ponownie - nie wiem. Bo jest drogi i trochę szkoda mi kasy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić skidblandir za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Oceniam wersje truskawkowa. Dodam, ze mam bardzo duze problemy z suchymi ustami, uzywalam juz roznych kosmetykow, o tym dowiedzialam sie od kolezanki, poczytalam w siecie same swietne opinie i zadowolona zakupilam przez internet.

Plusy:
    - rewelacyjne opakowanie pod wzgledem wizualnym,
    - bardzo wygodna aplikacja,
    - cudowny delikatny zapach,
    - ma smak!
    - nie skleja ust,
    - nawilza,

Minusy:
    - nawilza tak samo jak tisana, carmex, neutrogena, a sa one tansze,
    - kiepska dostepnosc,
    - cena wysoka, (dalam w sklepie internetowym -uwaga na mase pordobek- 27 zl )
    - owszem swietny smak i zapach ale za mniejsza cene z tymi samymi wlasciwosciami mam Smackersy, ktore tez nwilzaja...

Gdyby nizsza cena, to z pewnoscia bym jeszcze kupila inne smaki, a tak wole smackersy sa tansze i wiekszy wybor, nie nawijza jakos nazdywczajnie jak na ta cene, w nizszej cenie mozna spotkac rownie dobrze nawijzajace balsamy. Liczylam na wiecej....moze kiedys przy duzej promocji sie jeszcze skusze na niego....nie wiem

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?