Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Powiększ Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere  (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Zgłaszająca osoba: Annabelle

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit
- Honeysuckle Honeydew
-Strawberry
Istnieje również wersja z filtrem przeciwsłonecznym spf 15.

Cena: 3,29USD
/bw/

• Balsam dla osób lubiących gadżety..
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na YouTube, postanowiłam zamówić balsam przez internet, za 22 zł. Produkt nie spełnił moich oczekiwań, gdyż za tę cenę spodziewałam się czegoś o wiele lepszego.. Jego zapach jest w porządku, natomiast na nim również się zawiodłam. Plus za słodkawy posmak. Jeżeli chodzi o nawilżenie, w tej kwestii także nie ma rewelacji. Uważam,że sporo tańszy Carmex daje lepsze efekty. Moim zdaniem, produkt nie jest wart tak wysokiej ceny, ponieważ jest tylko gadżetem.

Chcesz pochwalić JuustBreathe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza pomadka w mojej kolekcji.
  • Jako, że jest to już produkt kultowy, będzie szybko, zwięźle i na temat:
    -Posiadam wersję "pomegranate raspberry" i zapach oraz smak są po prostu zabójcze. To moja pierwsza pomadka, której smak mogłabym porównać do landrynka.
    -Sam pomysł zamknięcia pomadki w jajeczku jest genialny, ponieważ opakowanie jest stabilne, fajne w użyciu i można zużyć produkt do końca (pomadka kończy się w miejscu krawędzi opakowania)
    -Nawilżenie jest godne podziwu. Usta są miękkie od razu po nałożeniu, pomadka nie ma drobin ani barwy, więc nie gryzie się z szminką na nią nałożoną. Można powiedzieć, że balsam wchłania się w usta, a mimo wszystko czuć, że coś na nich jest, ale pod żadnym pozorem nie przeszkadza to i nie drażni, przynajmniej mnie.
    -Uczucie nawilżonych, miękkich ust.
    ******-
    Jedynym minusem, który trochę mnie irytuje jest to, że pomadka nie regeneruje ust na dłużej, na drugi dzień znów są w pierwotnym stanie, przynajmniej u mnie i za to odjęłam pół gwiazdki. Chodzi mi o to, że usta są w idealnym stanie tylko po jej użyciu. Nie wiem, może tak miało być. Teoretycznie wszystko jest okej.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Chcesz pochwalić nekomleko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny, spełniający oczekiwania
  • Kupiłam smak owoce leśne i jestem nim dosłownie oczarowana.
    Uwaga! Może uzależniać
    Na plus:
    + smak ( to nie tylko określenie zapachu, on autentycznie jest SŁODKI!)
    + zapach ( cudownie owocowy, nie mdlący)
    + nie zostawia tłustej "folii" na ustach
    + opakowanie śliczne i gadżeciarskie
    + dostępność (kupuję na stronie internetowej na której mam wybór aż 11 wariantów smakowych)

Na minus wychodzi jedynie cena, zapłaciłam 23zł.

Ilość zużytych opakowań: jedno jajeczko

Chcesz pochwalić MargeryTyrell za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam jeśli szukacie nawilżenia
  • - brak nawilżenia
    - brak odżywienia
    - skórki pojawiają się tak często jak bez stosowania tego jajeczka

+ zapach, smak
    + cudowne opakowanie, prowokacyjne nakładanie

Chcesz pochwalić Cięciweczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podzielam zachwytów...
  • Opakowanie jest bardzo ciekawe i solidnie zrobione. Mam jednak ciągle wrażenie, że zamykając uszkodzę sztyft w biegu. Wszystkie ładnie pachną.
    No ale co z tego?
    Muszę zaznaczyć, że moje usta nie mają ze mną łatwo. Są oblizywane na wietrze, gryzione i masakrowane na wszelkie sposoby. Myślałam, że EOS chociaż trochę je podratuje. A tutaj nic, kompletnie, zupełnie nic.
    Zero nawilżenia, zero odżywienia.
    Zużyłam w lecie, kiedy moje usta i tak były w dobrym stanie i nie potrzebowały balsamu bo szkoda było wyrzucić.
    Biorąc pod uwagę jego cenę i to jak ciężko go dostać zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: używałam w tamtym roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno zmęczyłam

Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały i pięknie pachnący oraz co najważniejsze nawilżający !!!
  • Witam Was Moje Drogie ! Chciałam powiedzieć że balsam do ust EOS to najlepszy balsam jaki kiedykolwiek miałam. Kilka miesięcy temu coś zaczęło mi się dziać z ustami, były one czerwone i spierzchnięte. Używałam wszystkich pomadek i balsamów aż w końcu zdecydowałam się na balsamik EOS, który jest olśniewający. Wspaniale nam nawilża usta a na dodatek pięknie pachnie. Ja miałam ten miętowy, pomarańczowy oraz jestem w trakcie cytrynowego. Wszystkie ślicznie pachną i właśnie zastanawiam się jaki smak wybrać sobie na porę zimową? hmmm... Także wam go bardzo polecam i pozdrawiam cieplutko

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić oliweczkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajne nawilżenie
  • Do zakupu tego balsamu skłoniły mnie jego pochwały i popularność, oraz smaki. Ma bardzo fajny kształt i jest mały i wygodny. Odpowiednio natłuszcza mi usta i jest dobry. Plus za skład! Niestety jest go trudno zdobyć i jest drogi z przesyłką...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aglyxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny gadżet, ale nic poza tym
  • Jestem posiadaczką wersji melonowej. Dostałam ją od koleżanki, która nabyła ją w Kanadzie, także pominęły mnie koszta związane z zakupem.

Plusy:
    - śliczny zapach
    - poręczne opakowanie
    - słodki smak
    - fajna konsystencja
    - nie pozostawia połysku

Minusy:
    - cena
    - dostępność
    - BRAK JAKIEGOKOLWIEK NAWILŻENIA (wg mnie największy minus)

Podsumowując: fajny dodatek, ale nie dla wymagających, suchych ust

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aleksandra_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Oceniam nową wersję, różowo białą chyba coś z kokosem.
    Kupiłam tylko jako gadżet to zapoznaniu się z recenzjami.
    A jednak ten balsam bardzo mnie zadowala.
    Mam zadbane raczej bezproblemowe usta więc potrzebuje tylko nawilżenia.
    Balsam stoi w ubikacji i przy każdym myciu rąk pamiętam by go użyć.
    Na noc i rano mam inny balsam ale ten się świetnie sprawdza.
    Ogólnie moim Graalem w tej dziedzinie jest Clarins Rose Wax, lubię też balsamy Burts Bees i powiedziałabym, że EOS nie ma aż takiej mocy ale jest zdecydowanie czymś więcej niż słodkim gadżetem.
    Spisuje się i tak lepiej niż niewypały do ust jakimi były dla mnie w przeszłości La Prairie, Lancome i wiele innych z wyższej półki.
    Na pewno produkt do nie zmasakrowanych ust wymagających mega odżywienia ale do nawilżenia czy noszenia w torebce idealny.
    +Nawilża
    +Nie odkłada się w postaci białego nalotu
    +Nie ma niemiłego posmaku który dusi aż w gardle
    Dla mnie jest to bezproblemowy nawilżacz do ust. A na prawdę często moim problem z produktami do ust jest biały osad i duszenie w gardle.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE NIE NIE !
  • To jedynie gadżet, nie poprawia i nie nawilża ust.Jestem stanowczo na NIE ! Kupiłam produkt za okolo 20 zł ale nie jest wart swojej ceny stanowczo bardziej polecam pomadki z NIVEA, one są łatwo dostępne i tańsze wydajniejsze i nawilżają usta

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić zakupocholiczkao29 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij