Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust - różne smaki)

Powiększ Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere  (Balsam do ust - różne smaki)
Produkt dostępny w 16 sklepach. Cena już od 19,69 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Annabelle

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit (truskawka-jagoda-brzoskwinia)
- Honeysuckle Honeydew
- Strawberry Sorbet
- Pomegranate Raspberry
- Medicated Tangerine
- Lemon Drop SPF15
oraz w wersjach limitowanych.

Skład:
/wersja `Sweet Mint`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Mentha Piperita (Peppermint) Oil*, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Limonene**, Linalool**
/wersja `Summer Fruit`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Vaccinium Angustifolium (Blueberry) Fruit Extract*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Prunus Persica (Peach) Fruit Extract*, Linalool**
/wersja `Honeysuckle Honeydew`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Tocopherol, Cucumis Melo (Honeydew Melon) Seed Extract*, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Strawberry Sorbet`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Fragaria Vesca (Strawberry) Fruit Extract*, Limonene**, Linalool**
/wersja `Pomegranate Raspberry`/: Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Beeswax/Cera Alba (Cire D`abeille)*, Cocos Nucifera (Coconut) Oil*, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil*, Natural Flavor (Aroma), Butyrospermum Parkii (Shea Butter)*, Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract*, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil*, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Rubus Idaeus (Raspberry) Leaf Extract*, Linalool**
/wersja `Medicated Tangerine`/: Składniki aktywne: Phenol 0.5%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire d’abeille), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Camellia Oleifera (Tea) Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cucurbita Pepo (Pumpkin) Seed Oil, Flavor (Aroma), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Euterpe Oleracea (Acai) Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Benzyl Benzoate**, Citral**, Limonene**, Linalool**
/wersja `Lemon Drop`/: Składniki aktywne: Homosalate 8.0%, Avobenzone 3.0%, Octocrylene 2.75%. Pozostałe składniki: Beeswax/Cera Alba (Cire D’abeille), Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Natural Flavor (Aroma), Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Stevia Rebaudiana Leaf/Stem Extract, Tocopherol, Citral**, Geraniol**, Limonene**, Linalool**

*Organic (Certified Organic by Oregon Tilth), **Component of Natural Flavor

Cena: ok. 20zł / 7,09g
/bw/

• super
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na forum. Mam wersję kokosową, w różowym opakowaniu. Fajny pomysł z otwieraniem i smarowaniem bezpośrednio na usta.

Wielki plus za skład. Produkt ma dość gęstą konsystencję, ale nie pozostawia na ustach tłustej warstwy, powłoki. Dla jednych to plus, dla drugich minus. Wyraźnie poprawia stan ust. Zapach szybko się ulatnia.

W sam raz do stosowania w ciągu dnia, jak i na noc. Minusem może być dostępność, nie wszędzie można dostać, ale stosuję już miesiąc i niewiele ubyło, więc na pewno jest wydajny. Planuję kupić mamie i sobie jak zużyję. Polecam.

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Serum na zmarszczki

• Użytkownik
    Chwalona: 19 raz(y)
  • Cudowne usta jak za machnięciem czarodziejską różdżką!
  • Jesienią i zimą moje usta rzadko wyglądają tak, jakbym sobie tego życzyła. Stosowałam wiele produktów, od wazeliny po wszelkiej maści pomadki. Jedne działały lepiej, drugie gorzej, ale żadna perfekcyjnie. Od pomadki czy też balsamu do ust oczekuję, że nie będzie zostawiać białych śladów i pozbędzie się moich wiecznie suchych skórek. Niech nawet usta wyglądają na potrzebujące nawilżenia, ale bez efektu spierzchnięcia. W ciągu kilku tygodni odnalazłam aż dwie firmy produkujące takie pomadki. Jedną z nich, tą lepszą, jest EOS.

OPAKOWANIE I CENA:

Na zakup skusiłam się dzięki koleżance, która używała ich od jakiegoś czasu i gorąco polecała. Opakowanie jest świetne, nie należę do kobiet srok, ale tutaj firma mnie kupiła cena, w drogeriach Douglas 25 zł, w internecie właściwie waha się w granicach 20-25. Według mnie jest to dobra cena, bo produkt jest genialny (tak, wiem, że w USA są dużo tańsze).

ZAPACH:

Pyszny! Mam dwie wersje Summer Fruit oraz Strawberry Sorbet. Pierwsza jest owocowa, a druga pachnie jak truskawkowa mamba. Zakochałam się w tych zapachach! Na pewno wypróbuję inne.

DZIAŁANIE:

Przede wszystkim pomadka NAWILŻA. Nie jest to chwilowy efekt, który tak wiele z was zapewne doskonale zna. Usta są ładne, lśniące, a po godzinie nie ma po tym śladu i zostają suche skórki i białe ślady na wargach. Tutaj tego nie zaznacie. EOS daje ładny błysk na ustach. Przez pewien czas po nałożeniu czuć zapach pomadki. Mój chłopak jest tym zachwycony pomadka dobrze smakuje, co także jest ogromnym plusem. Do tego bardzo naturalny skład. Jednak to co mnie najbardziej ujęło, to efekt jaki daje pomadka, kiedy jej warstewka znika z ust. Nie zostawia ich suchych i brzydkich. Odkąd jej używam nie wiem co to efekt spierzchniętych ust! Jestem tym naprawdę zachwycona, wreszcie moje usta wyglądają pięknie, zdrowo i są gładkie. Pomadka jest bardzo wydajna. Gorąco polecam wszystkim z was wypróbowanie tego produktu. Naprawdę, trudno mnie oczarować, ale ten kosmetyk to zrobił. Jest to moja pomadka numer jeden.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch, używam na zmianę

Chcesz pochwalić ruthy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prześliczne różowe jajeczko działające cuda!
  • Słyszałam o ty kultowym balsamie tu i tam, a że kocham balsamy i masełka do ust i używam ich non stop (mam zawsze jakiś w każdej kieszeni, każdej torebce i w każdym kącie domu), to musiałam wypróbować i ten. I nie zawiodłam się! Zdecydowałam się na wersję limitowaną coconut milk (głownie ze względu na różowe pasiaste pudełeczko, ale też bardzo zawiedziona kupionym kilka dni wcześniej kokosom balsamem do ust nivei). Balsam nawilża, natłuszcza, koi, chroni, nadaje połysk, bosko pachnie i... równie bosko smakuje! Nakłada się wygodnie, a jajeczko otwiera i zamyka jednym klikiem. Jego opakowanie jest rewelacyjnym gadżetem (ciągle mnie ktoś pyta "co to?" i świetnym jakościowo (2 miesiące w torebce lub kieszeni i wygląda jak nowe). Dla mnie to balsam idealny i na pewno warty swojej ceny! Wczoraj zamówiłam sobie też wersję blackberry, zanim zniknie (bo to też wersja limitowana

Używam tego produktu od: ok 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić MalaMaxi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam!
  • Uwielbiam jajeczka EOS. Moim pierwszym smakiem/zapachem był 'blueberry acai' i zakochałam się w nim od pierwszego użycia. Przepiękny, słodki zapach i fajne nawilżenie. Odtąd zawsze był w mojej torebce. Kolejne jajeczko, które dostałam to 'summer friut' i to pokochałam równie mocno. W swojej kolekcji posiadam także 'Lemon --DROP' i powiększa się ona co miesiąc, za sprawą mojego lubego

Plusy:
    -usta po nich są nawilżone i miękkie,
    -nie kleją się,
    -smak mają cudownie słodki
    -urocze opakowanie
    -przepiękne zapachy

Minusy:
    -nie zauważyłam

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 3 w użyciu

Chcesz pochwalić justyss__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędnik w mojej kosmetyczce
  • Słynny balsam EOS dostałam od mojej koleżanki ze studiów na urodziny, w wariancie smakowym "Summer Fruit". To urocze czerwone jajeczko bardzo urzekło mnie swoim działaniem na moje wiecznie popękane usta.

+przede wszystkim jest naprawdę wydajnym kosmetykiem - smaruję się nim codziennie po kilka razy przez okres kilku miesięcy i jeszcze sporo mi go zostało
    + zapach oraz smak - PRZEPIĘKNY ♥
    + bardzo dobrze nawilża, dzięki EOS zapomniałam co to są spierzchnięte oraz popękane usta
    + naturalny skład balsamu zasługuję na wielkiego plusa
    + opakowanie - na pewno jest baaardzo oryginalne, a także solidne - jajeczko nie raz upadło mi na podłogę/beton/glazurę, a nadal wygląda jak nowe
    + szybko się wchłania, ale nadal czuć jego działanie - nie ma możliwości aby usta były po nim lepkie, a odczuwamy jego magiczną działalność
    + idealnie sprawdza się jako baza pod szminki, również te matowe
    + no i dostępność - internet oraz Douglas

Niby niepozorne jajeczko, a stało się moim "must have" w kosmetyczce. Na pewno zakupię je nie raz! Oczywiście wiem, że cena jest spora (25zł w Douglasie), ale sądzę, że balsam jest naprawdę wart swojej ceny. Warto przetestować ten produkt.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić zuu_xd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest niezbędny.
  • Posiadam wersję cytrynową i szczerze mówiąc kupiłam go tylko dlatego ,że każda youtuberka chwaliła te balsamy do ust na każdym kroku . W końcu stwierdziłam ,że muszę w końcu sprawdzić co w tym jest takiego super i... zawiodłam się . Być może dlatego ,że przez te wszystkie przychylne opinie moje wyobrażenie o eos było wygórowane ,a być może dlatego ,że ten produkt jest po prostu średni . Utrzymuje się długo ,ale co z tego skoro nie naprawia ust. Wiele razy nakładałam go na popękane usta myśląc ,że szybciej się zagoją ,ale nic on nie dał. Jest to zwyczajny balsamik do ust ,który bardziej nadaje się jako baza pod pomadki.

Plusy
    +wydajność
    +zapach
    +opakowanie

Minusy
    -cena
    -dostępność

Używam tego produktu od: poł roku
    Ilość zużytych opakowań: zużyte pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lovley za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny gadżet
  • Posiadam trzy wersje.
    Wersja jagodowa jak dla mnie ma bardzo słaby zapach.
    Wersja granat pachnie ładnie.
    Wersja truskawka również ma super zapach.
    Balsamy dobrze nawilżają i są wydajne. Solidne opakowanie i słodki smak to ich atuty. Do tego często można kupić je w promocji. Podoba mi się ich skład. W planach mam jeszcze zakup innych zapachów. Puste jajeczko można później wykorzystać i zrobić kolejny balsam do ust.

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić katik20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie wiem czy jest wart swojej ceny..
  • Oczywiście po naczytaniu się wpisów na blogach o cudownych właściwościach jajeczka zdecydowałam się spróbować. Balsam nie należy do najtańszych aczkolwiek recenzje miał przekonujące. Wybrałam się do Douglasa gdzie kupiłam balsam eos za 25 zł. Jednak nie było jakiegoś spektakularnego efektu. Używam go od tygodnia, oczekiwałam że będzie chronił usta przed mrozem czy wiatrem ale nic takiego nie ma miejsca. Powoli się wchłania. Bardzo przyjemnie pachnie (mam "summer fruit" i opakowanie jest ciekawe ale to chyba jego jedyne zalety. Za 25 zł można kupić kilka pomadek i myślę, że to lepszy wydatek niż jajko Eos.
    Ponadto łatwo się nadziać na podróbki.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aqka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wszystko złoto co się świeci - wielkie halo o nic...
  • Bardzo się ucieszyłam, gdy w moje posiadanie wpadło słynne jajeczko do pielęgnacji ust EOS. Wybrałam zapach "Summer Fruit". Opakowanie jest śliczne, inne i wyróżniające się, to samo z zapachem - słodki, niemdły, niechemiczny. Niestety, gorzej z właściwościami produktu. Spodziewałam się naprawdę czegoś wow, czegoś, co będzie pielęgnować moje usta, zmiękczy je i nawilży. Nic takiego nie zauważyłam. Balsam pozostaje na ustach, ale tworzy ciężką i nieprzyjemną warstewkę, która z nawilżaniem nie ma nic wspólnego. Co więcej, mam wrażenie, że jeszcze bardziej podkreśla suche skórki. Istnieje naprawdę wiele innych produktów do ust, które o wiele lepiej radzą sobie z pielęgnacją, są tańsze, tylko nie mają tak chwytliwych opakowań.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Shazney za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zabawny, ale nie spelnia swojej funkcji
  • Posiadam EOS Strawberry Sorbet

Plusy:
    fajne opakowanie
    ksztalt jajeczka
    -slodki smak
    -nadaje delikatny polysk ustom

Minusy:
    chemiczny zapach
    -bardzo slabe nawilzenie i odzywienie ust

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić Ankajawo za czytelną i pomocną recenzję?