Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Powiększ Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere  (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Zgłaszająca osoba: Annabelle

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit
- Honeysuckle Honeydew
-Strawberry
Istnieje również wersja z filtrem przeciwsłonecznym spf 15.

Cena: 3,29USD
/bw/

• Fajny gadżet
  • Mam orginalne balsamy eos przywiezione ze Stanów. Używałam Honeysuckle i medicated Tangerine.
    Mam mieszane uczucia, właściwie to jestem lekko zawiedziona. Generalnie balsamy ślicznie pachną, bo wąchałam też inne zapachy. Co do Tangerine musiałam się przyzwyczaić, bo pierwsze odczucia były, że to jakaś chemia ale po dokładnym sprawdzeniu składu i uświadomieniu sobie, że to balsam o właściwościach leczniczych przebaczyłam i nawet mi się spodobał. Mam dosyć wymagające usta, z tendencją do przesuszania. Muszę coś na nie aplikować co kilka godzin, bo inaczej nie jestem w stanie funkcjonować. Mam wrażenie, że Honeysuckle trzyma się na nich pół godziny, trochę lepiej jest z Tangerine. Wręcz wydaje mi się, że pomagał mi z zajadami ale też nie jest to najlepiej nawilżający balsam na ziemi. Podsumowując:
    +zapach
    +opakowanie (balsam się na pewno nie połamie, bo nie jest w sztyfcie)
    +cena
    +skład
    +wydajność
    - brak działania na wymagających ustach

Na niewymagających ustach może się sprawdzić rewelacyjnie!
    Fajny gadżet do przetestowania za niezbyt wygórowaną cenę.

Ilość zużytych opakowań: 2 x 7g

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić babygreen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajowe jajeczko!
  • Swoje jajeczko nabyłam na allegro za 19,90 bez dostawy. Powiem szczerze nie wiem czy jest orginalne czy nie ważne, że się w nim zakochałam . Mam nowy smak Coconut Milk -smak i zapach jest obłeędny. Moje usta non stop wysychają i pierzchną bo często używam szminek długotrwałych, które strasznie działają na moje usta, dlatego dobry balsam do ust to must have w mojej kosmetyczce. Eos spisuje się świetnie na moich ustach -nawet zajady mi wygoiła . Jedyne co mi przeszkadza to to, że kulka aplikator jest strasznie duży , a przez to trochę nie wygodny, mimo to dla efektu będę go kochać bez względu na wady .Używam tego produktu od: od połowy majaIlość zużytych opakowań: pierwsze 7g w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, ale dla bezproblemowych ust.
  • Wspaniały kosmetyk, jeszcze lepszy gadzet. Jeśli nie posiadasz warg, ktore potrzebuja ekstra nawilzenia i ochrony- to kosmetyk dla Ciebie.
    na plus dzialaja:
    -opakowanie- cudowne jajeczko, niezwykle oryginalne i rzucajace sie w oczy.
    - sklad
    -cena (w stanach kupilam go za niecale 5 dolcow, w Polsce jest duzo drozszy)
    - zapach!!!!

mialam wersje: letnie owoce (pachnie jak dojrzala brzoskwinka- moj faworyt), jagoda (zapach przypomina mi jogurt jagodowy, delikatny, niezbyt nachalny) truskawka (bardzo przyjemna lekko truskawkowa won), przyjaciolce kupilam mandarynke- tu maly fail, nie podobal mi sie- chociaz lubie cytrusy. Mojej mamie kupilam mietowy- poza letnimi owocami, ten jest najlepszy. Dodatkowo dzieki olejkowi mietowemu fajnie chlodzi wargi i bardzo przyjemnie pachnie, taka slodka mieta.

jedynym minusem moze byc slabe dzialanie nawilzajace w przypadku wysuszonych ust. Jednakze do tego celu mozna miec cos silniejszego w sztyfcie na noc, a w ciagu dnia cieszyc oko i zmysly tym cudenkiem.Używam tego produktu od: 2 miesiecyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić feelthevibe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • 10/10
  • Kupiłam z ciekawości i muszę przyznać ze bardzo miło mnie zaskoczył.Ma piękne opakowanie , ładnie pachnie (nie nachalnie jak niektóre "zapachowe" pomadki) i naprawde dobrze nawilża.Jedynym minusem jest to że pod koniec trzeba go nakładać palcem lub pędzelkiem. Lubię w nim również to że nie pozostawia białych śladów w kącikach ust.Polecam , naprawdę świetny kosmetyk.

Chcesz pochwalić xmagx za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Balsam kupiłam zagranicą, kosztował małe pieniądze a w internecie robi ponoć istną furorę. Kupiłam wersję miętową bo akurat mamy lato, lubię miętowe szczypanie w gorące dni.

No cóż, balsam jest uroczy, zamknięty w pastelowym jajeczku. Opakowanie łatwo chwycić w dłoń, palce się po nim nie ślizgają. Sztyft jest gruby, duży ale w sumie łatwo się go aplikuje. Pozostawia usta o lekkim błysku nawilżenia, nie ma żadnych drobinek czy czegoś podobnego.

Smakuje miętowo, miętę czuć też na ustach, lekko szczypie co jest fajne i co lubię. Nie lepi się, po nałożeniu uczucie jest takie, jakie lubię najbardziej.

Niestety produkt ten jest nietrwały, szybko "znika" z ust i aplikację trzeba ponawiać naprawdę często. Co więcej, słabo pielęgnuje - w ogóle nie radzi sobie z suchością a zadbane usta nieco odżywia. Nie ma tu wielkiej pielęgnacji, ot, najzwyklejszy balsam do ust.

Naprawdę nie wiem o co tu tyle szału. Cieszę się, że wzięłam tylko jedną wersję choć miałam kilka w rękach. Naprawdę nie ma w tym produkcie niczego nadzwyczajnego, lepiej spisuje się najzwyklejszy balsam Urody czy Alterry. Dla mnie hitem pozostanie Carmex, tutaj naprawdę nie ma o co kruszyć kopii. Fajny gadżet i tyle. Cena za granicą adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki gadżet
  • W końcu skusiłam się na kuleczkę Eos! Kosztowała mnie na allegro około 20 złotych, wcześniej próbowałam kupić 5-pak na amazonie za 16$ ale nie była możliwa wysyłka do Polski. Troche szkoda, bo bardzo chcę wypróbować inne smaki, a kupienie tych 5 na allegro będzie mnie kosztować stówę, to trochę dużo na balsam

Oceniam balsam Sweet Mint.

Balsam do ust Eos to:
    + uroczy gadżet - okrągłe, matowe opakowanie jest po prostu śliczne
    + przyjemna aplikacja - kosmetyk w kulce nakłada się zupełnie inaczej niż zwykły sztyft
    + piękny zapach - mięte poczułam zanim otworzyłam opakowanie, pachnie nim całe
    + przyjemne uczucie na ustach - usta są przyzwoicie nawilżone i gładkie, nie kleją się, w wersji miętowej przyjemnie mrowią, na lato super
    + trwałość - używam pomadek i balsamów jak wariatka, nakładam je mniej więcej co 5 minut i zaraz nic nie ma (używam na zmianę różnych nivea i carmex). Wczoraj wieczorem posmarowałam się eosem i rano obudziłam się ze smakiem mięty na ustach!

teraz małe minusy:
    - nie ma cudów z nawilżeniem. Na codzień jest idealny, ale na mocno spierzchnięte usta w zimie na pewno potrzeba czegoś mocniejszego
    - design jest łądny i oryginalny ale mam wątpliwości co do praktyczności - kulka jest wystająca, nie chowa się w opakowaniu tak jak wkręcany sztyft. Obawiam się, że używając jej w pośpiechu można po prostu nie trafić nakrętką i mocno uszkodzić pomadkę, co nie tylko będzie brzydko wyglądać ale też uniemożliwi dalsze używanie

Ogólnie rzecz biorąc jestem zachwycona i chcę więcej

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić helpxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • słodkości na ustach
  • Kochane są te balsamiki do ust!
    Piękne pachną i smakują, do tego fajnie wyglądają i mają ciekawe opakowanie.
    Organiczne, łatwo się je aplikuje, są dość tanie.
    Nic tylko kochać.
    Odżywiają przyjemnie usta.
    Jedyne co, to ciężko je czasem dorwać

Ilość zużytych opakowań: 1 - miętowy

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt super, naprawde polecam !!!
  • Zamówiłam ten balsam miesiąc temu, zachęciły mnie do tego recenzje na wizaz i youtube. Mam zapach sorbetu truskawkowego. Jest cudowny !! Ma piękny zapach, smak, jest praktyczny i ma ładne opakowanie. Osoby piszące, że kosmetyk jest ciężki, nie smaku i zapachu kupiły tanie podróbki. Miałam podróbkę za 15 zł z allegro, nie polecam, lepsze kupicie w biedronce
    Teraz kupiłam z certyfikatem w oryginalnym opakowaniu za około 25 zł na allegro, jeśli na aukcji nie ma słów : produkt w 100% oryginalny - to nie kupujcie, słowa, produkt oryginalnie pakowany o niczym nie świadczą Warto jest dać te 10 zł więcej i mieć coś, a nie NIC.

plusy:
    -ładne opakowanie
    -smak
    -zapach
    -wydajność
    -cena (myślę, że 25 zł to nie jest dużo jak na kosmetyk o tylu zaletach, wiem, że wiele osób może się nie zgodzić, ale to ich sprawa )
    -łatwo znaleźć w torebce
    -naturalny skład
    -konsystencja

minusy:
    -duzo podróbek na rynku, przez co trudniej kupić oryginalny, ale wystarczy poczytać

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Toffi_cream za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Kupiłam z ciekawości. Byłam przekonana, że okaże się bublem, a jednak! Oceniam wariant Honeysuckle Honeydew.

Plusy: niezłe nawilżenie na co dzień, zapach, smak (!), opakowanie, cena.

Minusów nie widzę

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić sweet sheep za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maly bajer
  • Posiadam wersje miętową, fajny zapach, dobrze nawilża i dość wydajne, pod koniec trochę ciężko posmarować usta. Nie jest to warte szukania i ściągania spoza granicy i zdecydowanie za drogie, spokojnie można coś lepszego poszukać na naszym rynku.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lauriii za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij