Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Powiększ Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere  (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Zgłaszająca osoba: Annabelle

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit
- Honeysuckle Honeydew
-Strawberry
Istnieje również wersja z filtrem przeciwsłonecznym spf 15.

Cena: 3,29USD
/bw/

• rewelacja
  • przywiozłam z USA jako ciekawostkę, przy kasie wisiały po 3$ a że widziałam gdzieś kiedyś na necie artykuł polecający więc co mi tam zależało. no i wpadłam.. jest absolutnie rewelacyjny !!!!! nigdy nie miałam lepszego mazidła a przetestowałam chyba wszystkie sklepowe, apteczne, maści, Avonowe i Oriflamowe!
    od zawsze miałam problemy z wysuszonymi ustami ale odkąd używam tego cacka nie pamiętam co to nawet są przesuszone usta...
    jakby tego było mało jest super wydajny używam codziennie kilka razy od 7 miesięcy i jeszcze mi starczy na conajmniej kolejne 5 mam wersję jasnoróżową zapach delikatny, w smaku słodki, bardzo higieniczny w użyciu.
    dla mnie to rewelacja hicior no nie wyobrażam sobie bez niego życia, jest niezbędny jak szczotka tangle teezer

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smaczna i pachnąca rewelacja!
  • Posiadam 3 EOSy : Summer Fruit, Sweet Mint i Coconut Milk.
    Balsamy są rewelacyjne! Nawilżają, pozostają długo na ustach, a do tego cudownie rewelacyjnie pachną i "smakują"
    Są one bardzo wydajne, mój pierwszy ma już 10 miesięcy i jest na wykończeniu, chociaż jeszcze trochę mi posłuży
    Bardzo lubię ich niebanalny design, który przyciąga uwagę, co też może kryć w sobie to urocze jajeczko

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić ajnatty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Posiadam 5 eosów o smaku miętowym, kokosowym, pomarańczowym, truskawkowym z kiwi i grejpfrutowym.
    Zalety:
    Boski zapach!
    Przepyszny smak
    Fajny wygląd i ciekawy pomysł
    Łatwy w użyciu i poręczny

Wady:
    W Polsce- cena
    Nawilżanie średnie

Nie polecam eosa o zapachu mandarynki bo strasznie śmierdzi. Ale z pewnością wypróbowałabym kolejne smaki.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić El3sy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie najlepszy.
  • Eosy są bardzo popularne, więc ja z moją miłością do pomadek/ balsamów do ust nie mogłam nie kupić tej pomadki. Wybrałam miętowy smak.
    Zalety:
    - ładny zapach
    - efekt mrożenia
    - fajne opakowanie
    - wydajny
    - nawilża

Wady:
    - cena
    - nie nawilża aż tak dobrze jak carmex

Następnym razem kupię wersję owocową Mimo wszystko carmex bije na głowę nawet takie gadżety jak eos.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, nie całe

Chcesz pochwalić marysiaoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane nie
  • Balsamy eos cieszą się ostatnio sporym zainteresowaniem więc postanowiłam na własnej skórze przekonać się o ich cudowności. No, przekonanie mam, cudowności raczej brak. W tym balsamie nie pasuje mi właściwie wszystko prócz opakowania - nawilżenie średnie, smak taki sobie... ale największą porażką jest zapach, dyskwalifikujący balsam w przedbiegach. Zamówiony przeze mnie zapach mandarynkowy trącił najgorszym rodzajem palonego plastiku jaki czułam w kosmetykach kiedykolwiek. Był tak intensywny i paskudny, że zużycie tego badziewia jako krem do stóp stało się niemożliwe - wciąż go czułam! Nie sądzę ,żebym wypróbowała kiedykolwiek jakiś inny zapach, chyba wystarczy mi przygód.

Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki średni
  • Cały jutub o nim mówi,więc grzechem było by nie spróbować tymabrdziej za niecałe $3.
    Ale do rzeczy:
    + ładny zapach i smak
    +wydajnośc
    +ciekawe opakowanie

-cena w Polsce
    -działanie- jako tako nawilża i pielęgnuje,ale tisane to do pięt nie sięga
    -dostępność (przez internet)

może jeszcze kiedyś kupię,bo gadżet fajny i wzbudza zainteresowanie,jednak właściwości super to nie ma...

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić krolowa zurawin za czytelną i pomocną recenzję?
  • lansowany przez blogerki
  • Balsam bardzo lansowany przez blogerki, dla mnie jedyny plus jaki w nim dostrzegłam to słodki smak, na początku używania bardzo delikatny przyjemny zapch. Niestety moich ust nie nawilża (tak samo jak i siostry) leży gdzieś na dnie szuflady czekając na moje twarde skórki przy paznokciach.

Używam tego produktu od: Miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tomira1221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero nawilżenia na dłużej
  • Szukam, ciągle szukam produktu, który poradziłby sobie z moimi baaardzo suchymi ustami.

EOS niestety to nie to. Zero jakiegokolwiek nawilżenia. Stosowałam go latem, gdy usta były w nieco lepszym stanie i nawet wtedy nie dało minimalnych efektów. Próbowałam dać mu szansę, stosowałam go dość długo, na naprawdę różne sposoby - ciągle nic. Ale domyślam się, że w sumie to nie o to chodzi w tym produkcie.

Gwiazdki dostaje za to, co od wszystkich - śliczny zapach, przyjemny smak i to cudowne opakowanie.
    Ale mi nie na tym zależało. Dlatego taka ocena. Tym bardziej za taką cenę i trudną dostępność.

Chcesz pochwalić NaviMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego wejrzenia.
  • *Pięknie pachnie
    *Jest dobry w smaku (czego o wielu pomadkach nie można powiedzieć)
    *piękne opakowanie, które nie pozwala na zniszczenie pomadki
    *Wydajny

Minusem może być dostępność i dość słabe nawilżenie.

Posiadam wersję miętową, która bardzo przyjemnie chłodzi usta.

Chcesz pochwalić milag92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z lepszych pomadek
  • nie bylam przekonana co do tego produktu, ze względu na jego 'wszedobylskosc'. wszystkie blogerki, youtuberki zachwycaly się tym balsamem, co mnie do niego wcale nie przekonywalo. cena również nie zachęcała do zakupu. ale jednak zmienilam zdanie, właśnie zamowilam drugiego eosa bo uwazam ze jest genialny naturalne zapachy, świetne sklady, slodkie smaki i intrygujące opakowania to ogromne plusy. a działanie? co tu duzo mowic: doskonałe! naprawdę świetnie i dlugotrwale nawilza. testowalam wiele balsamow i ten jest w czołówce gorąco polecam. jesli będziecie mialy okazję kupic to naprawdę warto sprobowac.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić rebelfleur za czytelną i pomocną recenzję?