Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Powiększ Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere  (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Zgłaszająca osoba: Annabelle

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit
- Honeysuckle Honeydew
-Strawberry
Istnieje również wersja z filtrem przeciwsłonecznym spf 15.

Cena: 3,29USD
/bw/

• Fajowe jajeczko!
  • Swoje jajeczko nabyłam na allegro za 19,90 bez dostawy. Powiem szczerze nie wiem czy jest orginalne czy nie ważne, że się w nim zakochałam . Mam nowy smak Coconut Milk -smak i zapach jest obłeędny. Moje usta non stop wysychają i pierzchną bo często używam szminek długotrwałych, które strasznie działają na moje usta, dlatego dobry balsam do ust to must have w mojej kosmetyczce. Eos spisuje się świetnie na moich ustach -nawet zajady mi wygoiła . Jedyne co mi przeszkadza to to, że kulka aplikator jest strasznie duży , a przez to trochę nie wygodny, mimo to dla efektu będę go kochać bez względu na wady .Używam tego produktu od: od połowy majaIlość zużytych opakowań: pierwsze 7g w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, ale dla bezproblemowych ust.
  • Wspaniały kosmetyk, jeszcze lepszy gadzet. Jeśli nie posiadasz warg, ktore potrzebuja ekstra nawilzenia i ochrony- to kosmetyk dla Ciebie.
    na plus dzialaja:
    -opakowanie- cudowne jajeczko, niezwykle oryginalne i rzucajace sie w oczy.
    - sklad
    -cena (w stanach kupilam go za niecale 5 dolcow, w Polsce jest duzo drozszy)
    - zapach!!!!

mialam wersje: letnie owoce (pachnie jak dojrzala brzoskwinka- moj faworyt), jagoda (zapach przypomina mi jogurt jagodowy, delikatny, niezbyt nachalny) truskawka (bardzo przyjemna lekko truskawkowa won), przyjaciolce kupilam mandarynke- tu maly fail, nie podobal mi sie- chociaz lubie cytrusy. Mojej mamie kupilam mietowy- poza letnimi owocami, ten jest najlepszy. Dodatkowo dzieki olejkowi mietowemu fajnie chlodzi wargi i bardzo przyjemnie pachnie, taka slodka mieta.

jedynym minusem moze byc slabe dzialanie nawilzajace w przypadku wysuszonych ust. Jednakze do tego celu mozna miec cos silniejszego w sztyfcie na noc, a w ciagu dnia cieszyc oko i zmysly tym cudenkiem.Używam tego produktu od: 2 miesiecyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić feelthevibe za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • 10/10
  • Kupiłam z ciekawości i muszę przyznać ze bardzo miło mnie zaskoczył.Ma piękne opakowanie , ładnie pachnie (nie nachalnie jak niektóre "zapachowe" pomadki) i naprawde dobrze nawilża.Jedynym minusem jest to że pod koniec trzeba go nakładać palcem lub pędzelkiem. Lubię w nim również to że nie pozostawia białych śladów w kącikach ust.Polecam , naprawdę świetny kosmetyk.

Chcesz pochwalić xmagx za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Balsam kupiłam zagranicą, kosztował małe pieniądze a w internecie robi ponoć istną furorę. Kupiłam wersję miętową bo akurat mamy lato, lubię miętowe szczypanie w gorące dni.

No cóż, balsam jest uroczy, zamknięty w pastelowym jajeczku. Opakowanie łatwo chwycić w dłoń, palce się po nim nie ślizgają. Sztyft jest gruby, duży ale w sumie łatwo się go aplikuje. Pozostawia usta o lekkim błysku nawilżenia, nie ma żadnych drobinek czy czegoś podobnego.

Smakuje miętowo, miętę czuć też na ustach, lekko szczypie co jest fajne i co lubię. Nie lepi się, po nałożeniu uczucie jest takie, jakie lubię najbardziej.

Niestety produkt ten jest nietrwały, szybko "znika" z ust i aplikację trzeba ponawiać naprawdę często. Co więcej, słabo pielęgnuje - w ogóle nie radzi sobie z suchością a zadbane usta nieco odżywia. Nie ma tu wielkiej pielęgnacji, ot, najzwyklejszy balsam do ust.

Naprawdę nie wiem o co tu tyle szału. Cieszę się, że wzięłam tylko jedną wersję choć miałam kilka w rękach. Naprawdę nie ma w tym produkcie niczego nadzwyczajnego, lepiej spisuje się najzwyklejszy balsam Urody czy Alterry. Dla mnie hitem pozostanie Carmex, tutaj naprawdę nie ma o co kruszyć kopii. Fajny gadżet i tyle. Cena za granicą adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki gadżet
  • W końcu skusiłam się na kuleczkę Eos! Kosztowała mnie na allegro około 20 złotych, wcześniej próbowałam kupić 5-pak na amazonie za 16$ ale nie była możliwa wysyłka do Polski. Troche szkoda, bo bardzo chcę wypróbować inne smaki, a kupienie tych 5 na allegro będzie mnie kosztować stówę, to trochę dużo na balsam

Oceniam balsam Sweet Mint.

Balsam do ust Eos to:
    + uroczy gadżet - okrągłe, matowe opakowanie jest po prostu śliczne
    + przyjemna aplikacja - kosmetyk w kulce nakłada się zupełnie inaczej niż zwykły sztyft
    + piękny zapach - mięte poczułam zanim otworzyłam opakowanie, pachnie nim całe
    + przyjemne uczucie na ustach - usta są przyzwoicie nawilżone i gładkie, nie kleją się, w wersji miętowej przyjemnie mrowią, na lato super
    + trwałość - używam pomadek i balsamów jak wariatka, nakładam je mniej więcej co 5 minut i zaraz nic nie ma (używam na zmianę różnych nivea i carmex). Wczoraj wieczorem posmarowałam się eosem i rano obudziłam się ze smakiem mięty na ustach!

teraz małe minusy:
    - nie ma cudów z nawilżeniem. Na codzień jest idealny, ale na mocno spierzchnięte usta w zimie na pewno potrzeba czegoś mocniejszego
    - design jest łądny i oryginalny ale mam wątpliwości co do praktyczności - kulka jest wystająca, nie chowa się w opakowaniu tak jak wkręcany sztyft. Obawiam się, że używając jej w pośpiechu można po prostu nie trafić nakrętką i mocno uszkodzić pomadkę, co nie tylko będzie brzydko wyglądać ale też uniemożliwi dalsze używanie

Ogólnie rzecz biorąc jestem zachwycona i chcę więcej

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić helpxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • słodkości na ustach
  • Kochane są te balsamiki do ust!
    Piękne pachną i smakują, do tego fajnie wyglądają i mają ciekawe opakowanie.
    Organiczne, łatwo się je aplikuje, są dość tanie.
    Nic tylko kochać.
    Odżywiają przyjemnie usta.
    Jedyne co, to ciężko je czasem dorwać

Ilość zużytych opakowań: 1 - miętowy

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt super, naprawde polecam !!!
  • Zamówiłam ten balsam miesiąc temu, zachęciły mnie do tego recenzje na wizaz i youtube. Mam zapach sorbetu truskawkowego. Jest cudowny !! Ma piękny zapach, smak, jest praktyczny i ma ładne opakowanie. Osoby piszące, że kosmetyk jest ciężki, nie smaku i zapachu kupiły tanie podróbki. Miałam podróbkę za 15 zł z allegro, nie polecam, lepsze kupicie w biedronce
    Teraz kupiłam z certyfikatem w oryginalnym opakowaniu za około 25 zł na allegro, jeśli na aukcji nie ma słów : produkt w 100% oryginalny - to nie kupujcie, słowa, produkt oryginalnie pakowany o niczym nie świadczą Warto jest dać te 10 zł więcej i mieć coś, a nie NIC.

plusy:
    -ładne opakowanie
    -smak
    -zapach
    -wydajność
    -cena (myślę, że 25 zł to nie jest dużo jak na kosmetyk o tylu zaletach, wiem, że wiele osób może się nie zgodzić, ale to ich sprawa )
    -łatwo znaleźć w torebce
    -naturalny skład
    -konsystencja

minusy:
    -duzo podróbek na rynku, przez co trudniej kupić oryginalny, ale wystarczy poczytać

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Toffi_cream za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Kupiłam z ciekawości. Byłam przekonana, że okaże się bublem, a jednak! Oceniam wariant Honeysuckle Honeydew.

Plusy: niezłe nawilżenie na co dzień, zapach, smak (!), opakowanie, cena.

Minusów nie widzę

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić sweet sheep za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maly bajer
  • Posiadam wersje miętową, fajny zapach, dobrze nawilża i dość wydajne, pod koniec trochę ciężko posmarować usta. Nie jest to warte szukania i ściągania spoza granicy i zdecydowanie za drogie, spokojnie można coś lepszego poszukać na naszym rynku.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lauriii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Posiadam eos\'a różowego, o smaku summer fruit i jestem w nim absolutnie zakochana. Miałam problemy z ustami, bo bardzo się przesuszały. Noszę aparat i zamki raniły moje suche skórki, teraz nie mam tego problemu.
    plusy:
    -nawilża
    -długo utrzymuje się na moich ustach
    -usta są po nim gładkie
    -smak!
    -świetnie się go nakłada

minusy:
    -cena
    -dostępność

Dostałam go na urodziny, sama bym się chyba nie zdecydowała go kupić. Ale teraz gdy wiem jak dobrze na mnie działa, będzie to stały produkt u mnie Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

Chcesz pochwalić mrooowka_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij