Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Powiększ Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere  (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Zgłaszająca osoba: Annabelle

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit
- Honeysuckle Honeydew
-Strawberry
Istnieje również wersja z filtrem przeciwsłonecznym spf 15.

Cena: 3,29USD
/bw/

• Chwalona: 1 raz(y)
  • 10/10
  • Kupiłam z ciekawości i muszę przyznać ze bardzo miło mnie zaskoczył.Ma piękne opakowanie , ładnie pachnie (nie nachalnie jak niektóre "zapachowe" pomadki) i naprawde dobrze nawilża.Jedynym minusem jest to że pod koniec trzeba go nakładać palcem lub pędzelkiem. Lubię w nim również to że nie pozostawia białych śladów w kącikach ust.Polecam , naprawdę świetny kosmetyk.

Chcesz pochwalić xmagx za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Balsam kupiłam zagranicą, kosztował małe pieniądze a w internecie robi ponoć istną furorę. Kupiłam wersję miętową bo akurat mamy lato, lubię miętowe szczypanie w gorące dni.

No cóż, balsam jest uroczy, zamknięty w pastelowym jajeczku. Opakowanie łatwo chwycić w dłoń, palce się po nim nie ślizgają. Sztyft jest gruby, duży ale w sumie łatwo się go aplikuje. Pozostawia usta o lekkim błysku nawilżenia, nie ma żadnych drobinek czy czegoś podobnego.

Smakuje miętowo, miętę czuć też na ustach, lekko szczypie co jest fajne i co lubię. Nie lepi się, po nałożeniu uczucie jest takie, jakie lubię najbardziej.

Niestety produkt ten jest nietrwały, szybko "znika" z ust i aplikację trzeba ponawiać naprawdę często. Co więcej, słabo pielęgnuje - w ogóle nie radzi sobie z suchością a zadbane usta nieco odżywia. Nie ma tu wielkiej pielęgnacji, ot, najzwyklejszy balsam do ust.

Naprawdę nie wiem o co tu tyle szału. Cieszę się, że wzięłam tylko jedną wersję choć miałam kilka w rękach. Naprawdę nie ma w tym produkcie niczego nadzwyczajnego, lepiej spisuje się najzwyklejszy balsam Urody czy Alterry. Dla mnie hitem pozostanie Carmex, tutaj naprawdę nie ma o co kruszyć kopii. Fajny gadżet i tyle. Cena za granicą adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki gadżet
  • W końcu skusiłam się na kuleczkę Eos! Kosztowała mnie na allegro około 20 złotych, wcześniej próbowałam kupić 5-pak na amazonie za 16$ ale nie była możliwa wysyłka do Polski. Troche szkoda, bo bardzo chcę wypróbować inne smaki, a kupienie tych 5 na allegro będzie mnie kosztować stówę, to trochę dużo na balsam

Oceniam balsam Sweet Mint.

Balsam do ust Eos to:
    + uroczy gadżet - okrągłe, matowe opakowanie jest po prostu śliczne
    + przyjemna aplikacja - kosmetyk w kulce nakłada się zupełnie inaczej niż zwykły sztyft
    + piękny zapach - mięte poczułam zanim otworzyłam opakowanie, pachnie nim całe
    + przyjemne uczucie na ustach - usta są przyzwoicie nawilżone i gładkie, nie kleją się, w wersji miętowej przyjemnie mrowią, na lato super
    + trwałość - używam pomadek i balsamów jak wariatka, nakładam je mniej więcej co 5 minut i zaraz nic nie ma (używam na zmianę różnych nivea i carmex). Wczoraj wieczorem posmarowałam się eosem i rano obudziłam się ze smakiem mięty na ustach!

teraz małe minusy:
    - nie ma cudów z nawilżeniem. Na codzień jest idealny, ale na mocno spierzchnięte usta w zimie na pewno potrzeba czegoś mocniejszego
    - design jest łądny i oryginalny ale mam wątpliwości co do praktyczności - kulka jest wystająca, nie chowa się w opakowaniu tak jak wkręcany sztyft. Obawiam się, że używając jej w pośpiechu można po prostu nie trafić nakrętką i mocno uszkodzić pomadkę, co nie tylko będzie brzydko wyglądać ale też uniemożliwi dalsze używanie

Ogólnie rzecz biorąc jestem zachwycona i chcę więcej

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić helpxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • słodkości na ustach
  • Kochane są te balsamiki do ust!
    Piękne pachną i smakują, do tego fajnie wyglądają i mają ciekawe opakowanie.
    Organiczne, łatwo się je aplikuje, są dość tanie.
    Nic tylko kochać.
    Odżywiają przyjemnie usta.
    Jedyne co, to ciężko je czasem dorwać

Ilość zużytych opakowań: 1 - miętowy

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt super, naprawde polecam !!!
  • Zamówiłam ten balsam miesiąc temu, zachęciły mnie do tego recenzje na wizaz i youtube. Mam zapach sorbetu truskawkowego. Jest cudowny !! Ma piękny zapach, smak, jest praktyczny i ma ładne opakowanie. Osoby piszące, że kosmetyk jest ciężki, nie smaku i zapachu kupiły tanie podróbki. Miałam podróbkę za 15 zł z allegro, nie polecam, lepsze kupicie w biedronce
    Teraz kupiłam z certyfikatem w oryginalnym opakowaniu za około 25 zł na allegro, jeśli na aukcji nie ma słów : produkt w 100% oryginalny - to nie kupujcie, słowa, produkt oryginalnie pakowany o niczym nie świadczą Warto jest dać te 10 zł więcej i mieć coś, a nie NIC.

plusy:
    -ładne opakowanie
    -smak
    -zapach
    -wydajność
    -cena (myślę, że 25 zł to nie jest dużo jak na kosmetyk o tylu zaletach, wiem, że wiele osób może się nie zgodzić, ale to ich sprawa )
    -łatwo znaleźć w torebce
    -naturalny skład
    -konsystencja

minusy:
    -duzo podróbek na rynku, przez co trudniej kupić oryginalny, ale wystarczy poczytać

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Toffi_cream za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Kupiłam z ciekawości. Byłam przekonana, że okaże się bublem, a jednak! Oceniam wariant Honeysuckle Honeydew.

Plusy: niezłe nawilżenie na co dzień, zapach, smak (!), opakowanie, cena.

Minusów nie widzę

Używam tego produktu od: paru tygodni

Chcesz pochwalić sweet sheep za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maly bajer
  • Posiadam wersje miętową, fajny zapach, dobrze nawilża i dość wydajne, pod koniec trochę ciężko posmarować usta. Nie jest to warte szukania i ściągania spoza granicy i zdecydowanie za drogie, spokojnie można coś lepszego poszukać na naszym rynku.

Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lauriii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Posiadam eos\'a różowego, o smaku summer fruit i jestem w nim absolutnie zakochana. Miałam problemy z ustami, bo bardzo się przesuszały. Noszę aparat i zamki raniły moje suche skórki, teraz nie mam tego problemu.
    plusy:
    -nawilża
    -długo utrzymuje się na moich ustach
    -usta są po nim gładkie
    -smak!
    -świetnie się go nakłada

minusy:
    -cena
    -dostępność

Dostałam go na urodziny, sama bym się chyba nie zdecydowała go kupić. Ale teraz gdy wiem jak dobrze na mnie działa, będzie to stały produkt u mnie Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: nie cale jedno

Chcesz pochwalić mrooowka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Majtki z wrażenia mi nie spadły
  • Nie tak dawno temu, w ogólnoświatowej blogosferze panowała moda na posiadanie tego jajeczka. Każda szanująca się blogierka musiała mieć balsam EOS. Trafiłam w tym czasie na promocję w Walgreens albo CVS, gdzie drugą sztukę dostawało się za pół ceny. Grzech nie skorzystać - kupiłam Sweet Mint i Pomegranate Raspberry.

No i majtki mi z wrażenia nie spadły Balsam jak balsam. Lekko nawilża, delikatnie zmiękcza i krótkofalowo odżywia.
    Nie liczyłam na wiele. Ale od balsamu, który w internetach miał taką kampanię i był polecany wzdłuż i wszerz, wymagałam porządnego odżywienia. A jego właściwości są podstawowe.
    EOS nie radzi sobie z mocno spierzchniętymi i suchymi ustami. Przynosi chwilową uglę po czym znika i nie ma po nim śladu. Dobre to na lato (o ile ktoś nie ma problemu z ustami) ale nie na zimę, gdy o wargi trzeba dbać wybitnie.
    Bardzo mi się podoba kształt balsamu - ie jest to standardowy sztyf a kulka. Twarda, z odpowiednim poślizgiem. Sumie po wargachaż miło.
    Z tych wersji smak osocza pachowych, które powiadam zdecydowanie wolę Pomegranate Raspberry. Sweet Mint jest dla mnie zbytmiętowy Wolę słodsze smaki

Opakowanie zasługuje na pochwałę. Jest śmieszne, niespotykane. Zamknięcie nie ma sobie równych . jest porządne, nie mamy obaw, że balsam się odkręci i narobi szkód w torebce.
    Poza tym skład - krótki i naturalny a to się ceni. Szkoda tylko, że nie napakowali tam czegoś, co pomogłoby utrzymać niesporną skórę warg w ryzach.
    Cena i dostępność - i tu mam zagwozdkę - w Stanach jajeczka EOS dostępne są praktycznie na każdym rogu, za śmieszne pieniądze. W Polsce trzeba uderzać na Alledrogo i sporo wybulić. Amerykańska cena bardzo na plus, jest to jedno z tańszych mazideł do ust.

Nie wykluczam, że kupię ponownie. Mimo wad lubię używać, ale w tak zwanym międzyczasie, posiłkuje się balsamami treściwszymi i bogatszymi w substancje odżywcze.

Fajny gadżet do torebki ale tytułu KWC bym mu nie przyznała

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sweet tooth za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysusza
  • Miałam produkt o zapachu miętowym. Może inne sprawiłyby się lepiej nie wiem, ale ten wyjątkowo wysuszał moje usta. Nie nawilżał ich prawie wcale. Był wydajny, to plus, choć akurat w moim przypadku męczyłam się z nim wyjątkowo i nie mogłam doczekać kiedy się skończy. Plus za design. Jest uroczy. Produkt nie otwiera się w torebce, więc można go zawsze ze sobą nosić, ale co z tego, jeśli nie nawilżał moich ust... Na pewno nie kupię go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić MeiMei18 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij