Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Powiększ Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere  (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Zgłaszająca osoba: Annabelle

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit
- Honeysuckle Honeydew
-Strawberry
Istnieje również wersja z filtrem przeciwsłonecznym spf 15.

Cena: 3,29USD
/bw/

• rozczarowanie
  • Oceniam wersje truskawkowa. Dodam, ze mam bardzo duze problemy z suchymi ustami, uzywalam juz roznych kosmetykow, o tym dowiedzialam sie od kolezanki, poczytalam w siecie same swietne opinie i zadowolona zakupilam przez internet.

Plusy:
    - rewelacyjne opakowanie pod wzgledem wizualnym,
    - bardzo wygodna aplikacja,
    - cudowny delikatny zapach,
    - ma smak!
    - nie skleja ust,
    - nawilza,

Minusy:
    - nawilza tak samo jak tisana, carmex, neutrogena, a sa one tansze,
    - kiepska dostepnosc,
    - cena wysoka, (dalam w sklepie internetowym -uwaga na mase pordobek- 27 zl )
    - owszem swietny smak i zapach ale za mniejsza cene z tymi samymi wlasciwosciami mam Smackersy, ktore tez nwilzaja...

Gdyby nizsza cena, to z pewnoscia bym jeszcze kupila inne smaki, a tak wole smackersy sa tansze i wiekszy wybor, nie nawijza jakos nazdywczajnie jak na ta cene, w nizszej cenie mozna spotkac rownie dobrze nawijzajace balsamy. Liczylam na wiecej....moze kiedys przy duzej promocji sie jeszcze skusze na niego....nie wiem

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • przywiozłam z USA jako ciekawostkę, przy kasie wisiały po 3$ a że widziałam gdzieś kiedyś na necie artykuł polecający więc co mi tam zależało. no i wpadłam.. jest absolutnie rewelacyjny !!!!! nigdy nie miałam lepszego mazidła a przetestowałam chyba wszystkie sklepowe, apteczne, maści, Avonowe i Oriflamowe!
    od zawsze miałam problemy z wysuszonymi ustami ale odkąd używam tego cacka nie pamiętam co to nawet są przesuszone usta...
    jakby tego było mało jest super wydajny używam codziennie kilka razy od 7 miesięcy i jeszcze mi starczy na conajmniej kolejne 5 mam wersję jasnoróżową zapach delikatny, w smaku słodki, bardzo higieniczny w użyciu.
    dla mnie to rewelacja hicior no nie wyobrażam sobie bez niego życia, jest niezbędny jak szczotka tangle teezer

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsze

Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smaczna i pachnąca rewelacja!
  • Posiadam 3 EOSy : Summer Fruit, Sweet Mint i Coconut Milk.
    Balsamy są rewelacyjne! Nawilżają, pozostają długo na ustach, a do tego cudownie rewelacyjnie pachną i "smakują"
    Są one bardzo wydajne, mój pierwszy ma już 10 miesięcy i jest na wykończeniu, chociaż jeszcze trochę mi posłuży
    Bardzo lubię ich niebanalny design, który przyciąga uwagę, co też może kryć w sobie to urocze jajeczko

Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Chcesz pochwalić ajnatty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Posiadam 5 eosów o smaku miętowym, kokosowym, pomarańczowym, truskawkowym z kiwi i grejpfrutowym.
    Zalety:
    Boski zapach!
    Przepyszny smak
    Fajny wygląd i ciekawy pomysł
    Łatwy w użyciu i poręczny

Wady:
    W Polsce- cena
    Nawilżanie średnie

Nie polecam eosa o zapachu mandarynki bo strasznie śmierdzi. Ale z pewnością wypróbowałabym kolejne smaki.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić El3sy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie najlepszy.
  • Eosy są bardzo popularne, więc ja z moją miłością do pomadek/ balsamów do ust nie mogłam nie kupić tej pomadki. Wybrałam miętowy smak.
    Zalety:
    - ładny zapach
    - efekt mrożenia
    - fajne opakowanie
    - wydajny
    - nawilża

Wady:
    - cena
    - nie nawilża aż tak dobrze jak carmex

Następnym razem kupię wersję owocową Mimo wszystko carmex bije na głowę nawet takie gadżety jak eos.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie, nie całe

Chcesz pochwalić marysiaoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowane nie
  • Balsamy eos cieszą się ostatnio sporym zainteresowaniem więc postanowiłam na własnej skórze przekonać się o ich cudowności. No, przekonanie mam, cudowności raczej brak. W tym balsamie nie pasuje mi właściwie wszystko prócz opakowania - nawilżenie średnie, smak taki sobie... ale największą porażką jest zapach, dyskwalifikujący balsam w przedbiegach. Zamówiony przeze mnie zapach mandarynkowy trącił najgorszym rodzajem palonego plastiku jaki czułam w kosmetykach kiedykolwiek. Był tak intensywny i paskudny, że zużycie tego badziewia jako krem do stóp stało się niemożliwe - wciąż go czułam! Nie sądzę ,żebym wypróbowała kiedykolwiek jakiś inny zapach, chyba wystarczy mi przygód.

Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki średni
  • Cały jutub o nim mówi,więc grzechem było by nie spróbować tymabrdziej za niecałe $3.
    Ale do rzeczy:
    + ładny zapach i smak
    +wydajnośc
    +ciekawe opakowanie

-cena w Polsce
    -działanie- jako tako nawilża i pielęgnuje,ale tisane to do pięt nie sięga
    -dostępność (przez internet)

może jeszcze kiedyś kupię,bo gadżet fajny i wzbudza zainteresowanie,jednak właściwości super to nie ma...

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić krolowa zurawin za czytelną i pomocną recenzję?
  • lansowany przez blogerki
  • Balsam bardzo lansowany przez blogerki, dla mnie jedyny plus jaki w nim dostrzegłam to słodki smak, na początku używania bardzo delikatny przyjemny zapch. Niestety moich ust nie nawilża (tak samo jak i siostry) leży gdzieś na dnie szuflady czekając na moje twarde skórki przy paznokciach.

Używam tego produktu od: Miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tomira1221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero nawilżenia na dłużej
  • Szukam, ciągle szukam produktu, który poradziłby sobie z moimi baaardzo suchymi ustami.

EOS niestety to nie to. Zero jakiegokolwiek nawilżenia. Stosowałam go latem, gdy usta były w nieco lepszym stanie i nawet wtedy nie dało minimalnych efektów. Próbowałam dać mu szansę, stosowałam go dość długo, na naprawdę różne sposoby - ciągle nic. Ale domyślam się, że w sumie to nie o to chodzi w tym produkcie.

Gwiazdki dostaje za to, co od wszystkich - śliczny zapach, przyjemny smak i to cudowne opakowanie.
    Ale mi nie na tym zależało. Dlatego taka ocena. Tym bardziej za taką cenę i trudną dostępność.

Chcesz pochwalić NaviMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłość od pierwszego wejrzenia.
  • *Pięknie pachnie
    *Jest dobry w smaku (czego o wielu pomadkach nie można powiedzieć)
    *piękne opakowanie, które nie pozwala na zniszczenie pomadki
    *Wydajny

Minusem może być dostępność i dość słabe nawilżenie.

Posiadam wersję miętową, która bardzo przyjemnie chłodzi usta.

Chcesz pochwalić milag92 za czytelną i pomocną recenzję?