Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Powiększ Evolution of Smooth (EOS), Organic Lip Balm Smooth Sphere  (Balsam do ust `przestrzenny` - różne smaki)

Zgłaszająca osoba: Annabelle

Balsam zapewnia on długotrwałe nawilżanie oraz widoczne wygładzenie. Bogaty w masło shea, olejek jojoba oraz witaminę E. Pozbawiony glutenu, parabenów, ftalenów oraz wazeliny. Balsam do ust EOS jest w 95% organiczny, w 100% naturalny.
Dostępny w kilku wariantach:
- Sweet Mint
- Summer Fruit
- Honeysuckle Honeydew
-Strawberry
Istnieje również wersja z filtrem przeciwsłonecznym spf 15.

Cena: 3,29USD
/bw/

• Fajne nawilżenie
  • Do zakupu tego balsamu skłoniły mnie jego pochwały i popularność, oraz smaki. Ma bardzo fajny kształt i jest mały i wygodny. Odpowiednio natłuszcza mi usta i jest dobry. Plus za skład! Niestety jest go trudno zdobyć i jest drogi z przesyłką...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aglyxoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny gadżet, ale nic poza tym
  • Jestem posiadaczką wersji melonowej. Dostałam ją od koleżanki, która nabyła ją w Kanadzie, także pominęły mnie koszta związane z zakupem.

Plusy:
    - śliczny zapach
    - poręczne opakowanie
    - słodki smak
    - fajna konsystencja
    - nie pozostawia połysku

Minusy:
    - cena
    - dostępność
    - BRAK JAKIEGOKOLWIEK NAWILŻENIA (wg mnie największy minus)

Podsumowując: fajny dodatek, ale nie dla wymagających, suchych ust

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aleksandra_kk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Oceniam nową wersję, różowo białą chyba coś z kokosem.
    Kupiłam tylko jako gadżet to zapoznaniu się z recenzjami.
    A jednak ten balsam bardzo mnie zadowala.
    Mam zadbane raczej bezproblemowe usta więc potrzebuje tylko nawilżenia.
    Balsam stoi w ubikacji i przy każdym myciu rąk pamiętam by go użyć.
    Na noc i rano mam inny balsam ale ten się świetnie sprawdza.
    Ogólnie moim Graalem w tej dziedzinie jest Clarins Rose Wax, lubię też balsamy Burts Bees i powiedziałabym, że EOS nie ma aż takiej mocy ale jest zdecydowanie czymś więcej niż słodkim gadżetem.
    Spisuje się i tak lepiej niż niewypały do ust jakimi były dla mnie w przeszłości La Prairie, Lancome i wiele innych z wyższej półki.
    Na pewno produkt do nie zmasakrowanych ust wymagających mega odżywienia ale do nawilżenia czy noszenia w torebce idealny.
    +Nawilża
    +Nie odkłada się w postaci białego nalotu
    +Nie ma niemiłego posmaku który dusi aż w gardle
    Dla mnie jest to bezproblemowy nawilżacz do ust. A na prawdę często moim problem z produktami do ust jest biały osad i duszenie w gardle.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE NIE NIE !
  • To jedynie gadżet, nie poprawia i nie nawilża ust.Jestem stanowczo na NIE ! Kupiłam produkt za okolo 20 zł ale nie jest wart swojej ceny stanowczo bardziej polecam pomadki z NIVEA, one są łatwo dostępne i tańsze wydajniejsze i nawilżają usta

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić zakupocholiczkao29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku,ale tylko jako gadżet.
  • Internet oszalał na punckie tego balsamu.USA oszalało i gwiazdy tak jak kiedys na punkcie słynnego Carmexu.Więc i ten produkt musiał przejśc przez moje łapki.Zamówiłam wersje niebieską czyli Blueberry Acai.Śliczne opakowanie przyciagało wzrok wszystkich z pytaniami: Co to jest ? Poreczne, ładny kolor ,dobre zmykanie, idealne do torebki, nie otwiera się samo wygodna aplikacja,ale to chyba tyle.Jak dla mnie nawilża na chwile po czym znika,uzaleznia usta i zapach który nie jest obiecaną przez producenta borówką tylko ... czymś blizej nieokreslonym.Zbyt slodkie smak i zapch utrzymuje się na ustach aż do znikniecia produktu.Jednym słowem wiele szumu o nic.Uważam,ze bardziej zasłuzony szum miał prawo mieć carmex.Osobiscie nie polecam bez sensu wydane pieniądze.Zawiodłam się ;/

Używam tego produktu od: Jakis czas
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić QueenFierce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po tym jakże słynnym jajeczku, które zrobiło furrore w Stanach spodziewałam się dużo więcej..
  • Zaciekawiona działaniem tego magicznego jajeczka i po przeczytaniu opinii, postanowiłam z koleżanką zamówić.
    Jak się okazało jest to zapachowa wazelina, tylko trochę mniej tłusta.
    Mam wersję Honeysuckle Honeydew. Zapach jest odrażający, w smaku strasznie słodki, na ustach trzyma się ok. 10 min.
    Zauważyłam, że robią mi się skórki i moje usta się powoli od niego uzależniają..
    Jedna gwiazdka za ładne opakowanie
    PS: Może akurat trafiłam na fatalną wersję zapachową, nie wiem.

Używam tego produktu od: jakiś czas

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić zuzanab za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk jak dla mnie idealny.
  • Używam tego balsamu długo i początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona, lecz obecnie jest to mój numer jeden! Jest świetny i spełnia wszystkie obietnice producenta. Smak nie jest na tyle mocny aby zamulał (przetestowałam 5 smaków), także zapach nie drażni. Nawilża dość mocno, aczkolwiek nie nadaje się do bardzo popękanych ust, które wymagają natychmiastowej regeneracji. Używam go systematycznie, wciąż mam go na swoich ustach, a stosują pod szminkę koloryzującą. Male opakowanie świetnie nadaje się do torebki i nie zajmuje dużo miejsca. Kosmetyk bardzo wydany.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić DianaAshe za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny gadżet
  • EOS Smooth Sphere Lip Balm - najlepszy, rewelacyjny, organiczny, pielęgnujący balsam do ust w kulce. Super nawilża usta, cudownie pachnie - jest kilka wersji. Nie przetestowałam jeszcze wszystkich, ale jak na razie zdecydowanie moim fawworytem jest Summer Fruit i Sweet Mint.

Używam tego produktu od: maja 2014
    Ilość zużytych opakowań: obecnie mam 2 sztuki, których ciągle używam (2 sztuki już zużyłam)

Chcesz pochwalić zuzannapik za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do końca
  • Zainteresował mnie od samego początku,ale uważałam go raczej za gadżet i jakoś nie mogłam się zdecydować na jego kupno aż tu moja kuzynka przywiozła mi z Kanady czteropak z czerwonym,zielonym,różowym i miętowym, EOSem.
    Sobie zostawiałam tylko czerwony "summer fruit",bo lubię testować nowe rzeczy a cztery te balsamy używałabym wieki.
    Mój ma śliczny,słodki,owocowy zapach,jak landrynki. Opakowanie jest urocze. Półmatowe,czerwone. jajeczko.Nie odkręci się gdzieś w podróży. Rzuca się ono w oczy. Wzbudza zainteresowanie,gdy się je tylko wyciągnie. Moi koledzy byli bardzo zaintrygowani tym,co to takiego jest ;p Obawiałam się trochę bezpośredniej aplikacji z opakowania,ale się przyzwyczaiłam i wcale nie mażę sobie nim połowy twarzy.
    Nie jest on wazyliniasty.Nie roztapia się w opakowaniu.Jak na razie się nie deformuje. Trzeba uważać,by nie uszkodzić go niechcący zakrętką,bo nie będzie,to ładnie wyglądało. Ma raczej lekką konsystencję,ale utrzymuje się na ustach ok. 2 godziny przy nie oblizywaniu ust,co jest trudne,gdyż balsam jest słodziutki jak cukier i prowokuje nas do tego
    Moje usta często są spierzchnięte,zimą lubią pękać. Ten balsam nie do końca je nawilża. Gdy są bardziej spierzchnięte,to po użyciu go czuję,że nawilżenie jest za słabe i muszę dosmarowywać drugi raz i to grubą warstwę.
    Ogółem nie przebije on mojego faworyta Carmex'u. Nawet sobie nie wyobrażam używania go zimą,gdy usta mi pękają. W ciągu dnia muszę go używać z 6 razy,żeby usta nie były spierzchnięte. Już bardziej nawilża je masełko do ust z Nivea.

Podsumowując jest to fajny gażdet,który wzbudza zainteresowanie. Nie wiem jak inne wersje,ale moja nie szczególnie pielęgnuje usta. Balsam ślicznie pachnie i jest słodki. W Polsce jest dosyć drogi ,bo 20+ zł, (teraz są już tańsze niż wcześniej) gdzie np. w Kanadzie 2-3 dolary.
    Oceniłabym go za ogólnokształt i działanie na 3 gwiazdki,a le dorzucę połóweczkę za skład.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Zazwyczaj do słowa 'kultowy' podchodzę z dużą rezerwą, jednak na ten balsam "śliniłam się" już długo, ale nie widziało mi się płacić majątku za sprowadzanie go ze stanów. Kiedy tylko zobaczyłam, że są dostępne w polskim sklepie internetowym, wiedziałam, że będzie mój Zdecydowałam się na wersję summer fruits. Oprócz tego, że jest ślicznym gadżetem (a takie uwielbiam) to świetnie pielęgnuje i nawilża. Do tego ma cudowny, niechemiczny zapach. Na początku trochę mnie przerażało malowanie się taką dużą kulką, ale nie potrzebnie Wiem, że kiedy skończy mi się ten kupię kolejny (nie nastąpi to szybko bo balsam jest bardzo wydajny)

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić my_vampiree za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij