Powiększ Filmstudio Barrandov, Dermacol, 24h Control Long Lasting Make - Up (Trwały fluid kryjący)

Zgłaszająca osoba: smiza

24 godzinny make-up z koenzymem Q10. Doskonale chroni skórę oraz zwiększa jej elastyczność. Nie zostawia śladów na odzieży. Nadaje skórze naturalnie piękny ipromienny wygląd przez cały dzień i noc. Nie tworzy efektu `maski` przy tym nie zatyka porów, jest bardzo wydajny. Elegancki szklany pojemnik z pompką ułatwi dozowanie make-upu. Hypoalergiczny.
Kolory:
01 jasny beż
02 naturalny
03 ciemny beż
04 opalony.

/s/

• dobry do cery mieszanej, z problemami
  • Dermacol kupiłam kilka lat temu po opinii koleżanki i się nie zawiodłam. Zużyłam już kilka opakowań. Po otwarciu jest trochę rzadszy , później delkatnie gęstnieje ale nie tak aby utrudniał aplikację. Mam cerę mieszaną z problemami trądzikowymi, bardzo ladnie matuje w strefie T i jednocześnie nie wysusza policzków. W lecie wymaga zmatowienia i dobrze współgra z bazą Dermacol Satin ale w porównaniu z poprzednimi fluidami i tak spisuje się na medal. Bardzo ładnie zakrywa niedoskonałości i nie pozostawia uczucie lepiej maski.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić ktolyz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt widoczny, nienaturalny mat.
  • Mialam tylko probke, ale wystarczyla na kilka razy i na tej podstawie juz moge powiedziec, ze to nie dla mnie.
    Wole gdy cera delikatnie odbija swiatlo (ale bez totalnego rozswietlenia), cenie tez naturalny efekt, daze do tego by podklad idealnie stapial sei ze skora i byl niewidoczny. Ten tego nie gwarantuje.

Mialam odcien nr2, poczatkowo wydawal sie za jasny, ale po chwili sie dopasowal. Niestety po kolejnej chwili zrobil sie zbyt opalony.

+ nie pogarsza stanu cery
    + dobrze kryje niedokonalosci, korektor prawieze niepotrzebny
    + faktycznie dlugotrwaly
    + nie sciera sie
    + nie wazy sie
    + nie wysusza skory
    + nie zapycha porow
    + nie potrzeba pudrowac
    + nie czuc by byl ciezki

- smierdzi starymi perfumami
    - bardzo widoczny na skorze
    - osadza sie na powierzchni skory
    - osadza sie na wloskach
    - tworzy nienaturalny mat
    - skora wyglada na szorstka i zbyt przypudrowana
    - po chwili od nalozenia ciemnieje
    - latwo kupic bledny odcien, poczatkowo wyglada na zbyt jasny, po chwili idealny, a za chwile zbyt ciemny - utlenia sie
    - wypukle niedoskonalosci uwidoczni

Doceniam jedynie za trwalosc i krycie.

Ale nie polecam. Taka typowa tapeta.

Używam tego produktu od: tydzien
    Ilość zużytych opakowań: probka kilka ml

Chcesz pochwalić barbasia330 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie idealny
  • Nie mam problemów z pryszczami, przebarwieniami etc. Podkładu używam głównie dla wyrównania kolorytu twarzy i poprawy własnego samopoczucia. Ten podkład kupiłam przypadkiem, bo tylko raz udało mi się na niego trafić. Niestety. Okazał się jednak bardzo trafiony.

Podkład jest w estetycznym, solidnym opakowaniu z pompką, która pozwala na zaaplikowanie dokładnie tyle podkładu, ile potrzeba. Jest przy tym higieniczne. Za to mały plusik.

Konsystencja jest w sam raz. Podkład nie jest zbyt gęsty, a jednocześnie nie jest zbyt wodnisty. Jego konsystencja pozwala na ładne rozprowadzenie (nie używam żadnych gąbek etc., podkład nakładam palcami). Nie tworzy smug, plam etc.

Plusem jest też kolor. Podkład ma może wąską gamę kolorystyczną (chyba 4 odcienie), jednak udało mi się znaleźć w niej odcień, który doskonale pasuje do mojej skóry: używałam 02-naturalnego. Dostosowuje się do mojej skóry idealnie.

Podkład ładnie wyrównuje koloryt twarzy. Nie matuje nadmiernie i jednocześnie nie powoduje świecenia się twarzy. Efekt jest naturalny. Nie tworzy maski na twarzy, ale delikatnie ożywia koloryt. Niewielkie niedoskonałości idealnie kryje. Nie wiem, jak jest z większymi problemami, bo ich nie mam.

Ten podkład to rzeczywiście podkład długotrwały. Utrzymuje się na twarzy cały dzień. Nawet w duecie podkład+puder nie każdemu podkładowi się ta sztuka udaje. A temu tak, przy czym ja używałam tego podkładu z pudrem bambusowym Paese i pudrem sypkim Bourjois (zawsze używam pudru do wykończenia makijażu, ma mieszaną cerę). Utrzymuje się na twarzy, a nie na ubraniach, więc zadowolona jestem podwójnie.

Ogólnie jestem z niego bardzo zadowolona. Nie daję pełnych 5 gwiazdek za jego niedostępność. Jest go tak trudno znaleźć w jakimkolwiek sklepie, że praktycznie jest to niemożliwe.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 cała buteleczka

Chcesz pochwalić Cloudberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Podkład poleciła mi koleżanka. Mam cerę bardzo tłustą, zaskórniki, rozszerzone pory, czasami niedoskonałości. Plamki itd - typowy potrądzikowiec. Większość kosmetyków spływa ze mnie po 30 minutach, jestem bardzo wymagająca. Stosowałam miliony podkładów.
    Podeszłam do Dermacolu nieufnie, ale pomyślałam sobie, że co mi szkodzi.
    Podkład znajduje się w ładnej, szklanej buteleczce z pompką, która działa bez zarzutu do ostatniej kropli.
    Jest niedrogi i wydajny. Dostępność taka sobie, trzeba szukać lub kupować na Allegro. Używam koloru numer 1, który jest jasny, niestety różowawy. Kosmetyk nie ciemnieje.

Rozprowadzam go albo palcami albo pędzlem flat top. Wyciskam pompkę na plastikowa pokrywkę i palcem robię plamki na twarzy, potem dokładnie rozprowadzam. Pompka wystarcza. Podkład trochę ciężko się rozprowadza, trochę szybko zastyga, ale jest plastyczny. Ma duże krycie. Ujednolica skórę, ale niedoskonałości i zaczerwienienia przebijają, zaś kolejne warstwy robią efekt tapety zamiast zakryć te punkty, więc korektor - mus. Buzia jest jednolita, matowa, ale nie płaska.
    Potem korektor, przypudrowuję, nakładam bronzer i tyle.

Niestety nie współgra z pudrami. Waży się z nimi, chyba najlepiej wyglądałby stosowany solo, ale ja nie mogę sobie na to pozwolić, gdyż zależy mi i lubię efekt matowej buzi.

Podkład trwa na skórze spokojnie parę godzin, zafiksowany pudrem utrwalającym plus 2-3 poprawki. Raczej nie schodzi. Ostatnio przypomniał mi o swej dobrej trwałości, gdy byłam na intensywnym rowerze przez 3 godziny. Spociłam się, a podkład trwał nienaruszony!

Niestety, ciężki jest i na dłuższą metę widocznie pogarsza stan skóry, mimo to na razie nie zrezygnuję z niego, szukam lepszego. Daje komfort, ładny wygląd.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: kończyłam opakowanie po znajomej, teraz zaczęłam 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Falabella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cieszę się, że odkryłam Dermacol
  • Zazwyczaj używałam podkładów z Rimmel, jednak skusiłam się na Dermacol głównie z powodów finansowych, udało mi się go dostać w małym sklepiku za 18zł, w drogeriach niestety nigdy się nim nie spotkałam. Sprzedawczyni zachwalała ten podkład więc postanowiłam jej zaufać.

Kupiłam i jestem zachwycona, mam bardzo jasną cerę i zaczerwienienia na policzkach, Dermacol świetnie sobie z nimi poradził, nakładam go gąbką do podkładu, świetnie się rozprowadza, cera jest matowa, co mnie bardzo cieszy bo często mam problem ze 'świeceniem się'. Fakt może lekko wysuszać skórę, ale wystarczy krem nawilżający i wszystko wygląda idealnie. Cieszę się, że na niego trafiłam, bo dobrać odpowiedni odcień pasujący do mojej cery to nie lada wyczyn.
    Plusy:
    - idealnie kryje cerę
    - nie ma efektu maski
    - wydajny
    - łatwo się rozprowadza gąbką do podkładu
    - długo się utrzymuje
    - ładna, zgrabna buteleczka

Minusy:
    - pompka do podkładu trochę ciężko chodzi przez co od razu wyskakuje go za dużo, wręcz chlapie, dlatego zawsze go jakoś zasłaniam
    - zapach, wiadomo, kwestia gustu, mi się on osobiście nie podoba
    - może wysuszać skórę
    Używam tego produktu od: Dłuższego czasu
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 30ml

Chcesz pochwalić kinqulina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie SUPER !
  • plusy

- nie ściera się
    - matuje
    -kryje świetnie
    -nie ma efektu maski
    -świetne opakowanie
    -cena (kupuję na allegro za 22zł)
    -dostępność
    -wydajność

REWELACJA!!!

minusy

-odejmuję pół gwiazdki za to że zauważyłam że już po krótki czasie przesusza skórę , musiałam zacząć używać pod niego tremu nawilżającego i jest ok

Chcesz pochwalić DominikaKaczanowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Dla mnie podkład jest idealny!
    Posiadam odcień 2. Idealnie się rozprowadza, nie pozostawia smug, nie ma efektu maski.
    Mam cerę mieszaną z tendencją do wyprysków i świecenia, ten podkład zdecydowanie sobie z nią radzi!
    Jedyną wadą jest opakowanie przy każdorazowej aplikacji pompka nabiera za dużo podkładu.
    Ale zdecydowanie polecam produkt !

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić iza092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale spróbuje innych
  • Mam cere mieszanka ( tlusta/normalna) kilka miejsc do zamaskowania ( typu plamka pigmentacyjna). Dostałam próbke tego podkladu nr 2i zachęcona efektem kupiłam cała buteleczke. (także nr 2) W sumie byłam zadowolona. Puder dobrze sie rozprowadza, dobrze matuje co w moim przypadku było bardzo istotne ,bo nie znosze jak podkład zaczyna ze mnie spływać. Tu i ówdzie uzylam korektora i było ok. Nie polecam tego podkładu do cery suchej .W sumie byłam zadwolona ale sprobuje innych podkładów z tej frimy bo lubie eksperymentowac. Acha, ja kupiłam na allegro za 29 zł + przesyłka.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Raspberry Swirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Druga szansa
  • Miałam próbkę kolor 2. Był troszkę za ciemny ale sam w sobie mi odpowiadał.Zamówiłam więc 1..jest OKROPNY! Wpada w róż i wyglądam po nim jak prosiak.Podkreśla suche skórki,śmierdzi.Łatwo o efekt maski.Pompka wyciska zbyt dużo kosmetyku.
    Plusy:
    *nie brudzi ubrań
    *dość dobrze się trzymaUżywam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1/4 jednego

**Muszę zmienić recenzję ;D Musiałam ostawić Revlona bo strasznie mnie zapychał ii postanowiłam dać mu drugą szanse.Jeśli nałoży się dobry krem to kolor nawet się dośc do0brze dopasowuje.Trzyma się świetnie . Kryje też bardzo ładnie.Suche skórki..wystarczy zrobić peeling i wygląda ok. Bardzo go polubiłam , jest bardzo trwały , wystarczy dobry puder i genialny efekt

Chcesz pochwalić Ciapciak2408 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jakiś koszmar...
  • Ok, w odcień nie trafiłam, ale nawet nie w tym rzecz. Podkład był jak maska w płynie! (Piszę był, bo się go pozbyłam brrr). Tworzył niemiłosiernie grubą powłokę na twarzy, zatykał wszystkie pory, a w dodatku średnio krył. Nakładało się go opornie, rolował się podczas nakładania, zostawiał placki, a poprawki były na nim były niemożliwe. Zapach także był morderczy, jakiś taki chemiczny i ciężki. Jedyny plus to przystępna cena, ale jak na taką jakość to i tak za dużo. Zdecydowanie odradzam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij