Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Powiększ Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Zgłaszająca osoba: Sweet_Jelly

Celia stanęła naprzeciw wymaganiom nowoczesnych kobiet, które wahają się pomiędzy stosowaniem błyszczyka i szminki - pomadka 2w1 łączy wszystkie zalety obu produktów. Posiada lekką formułę wzbogaconą o składniki nawilżające i witaminy E i C. Dzięki swoim nawilżającym właściwościom dodatkowo pielęgnuje usta. Posiada również eleganckie metaliczne opakowanie w złotym kolorze oraz apetyczny winogronowy zapach. Efekt to półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust, ożywiony subtelnymi błyszczącymi drobinami. Kolekcję tworzy 8 delikatnych kolorów, które ukryte są w eleganckich, złotych opakowaniach.

Cena: 10zł
/bw/

• Kocham je prawie wszystkie
  • Te pomadki sa wspaniałe. Chyba mam z dziesięć kolorów. Jak je odnajde to spisze ich numery mam pochowane po torebkach i kieszeniach kurtek. Zawsze są ze mną.
    Kosystencja pomadki jest świetna taka jak błyszczyk. Kolory przepieknie się prezentują na ustach, usta są nawilżone. Równomiernie się "zjada"
    Mam to szczęście, że w drogerii na przeciwko sprzedają celie i zawsze mogę poprawić sobie humor kolejnym pięknym kolorem pomadki a są w bardzo przystępnej cenie.

Na pewno kupię ponownie. To jest mój HIT wśród pomadek i błyszczyków do ust !

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!!!
  • Mam kolor 507 brzoskwiniowy beż i 514 chłodny róż wpadający w fiolet.
    Pomadki maja ładny zapach, są dość dobrze na pigmentowane i takie lekko transparentne. Maja ładne błyszczące wykończenie, coś pomiędzy pomadka a błyszczykiem, fajnie nawilżają usta.
    Bardzo solidne eleganckie opakowanie.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie korzystania z 2 sztuk

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny efekt błyszczyka w formie pomadki
  • Jest to bardzo przyjemny produkt jak za tak niską cenę. Opakowanie jest eleganckie, trwałe, nie niszczy się. Moja pomadka miała piękny odcień delikatnego, zgaszonego różu z drobinkami (bardzo małe, nie jest to żaden brokat), który po nałożeniu większej ilości dawał efekt tafli na ustach. Latem trochę się rozpływała (jednakże nie złamała mi się, ani nie odkształciła) i była bardziej błyszczykiem niż pomadką, ale efekt jaki uzyskuję po tym produkcie bardzo mi odpowiada. Do plusów dodam, że jest to produkt polski, ma przyjemny zapach, nie podrażnia i nie wysusza ust.
    Odejmuję jedną gwiazdkę za krótką trwałość i małą wydajność.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Apolinaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Złamała się po pierwszym użyciu
  • Możecie mi nie wierzyć, ale pomadka złamała mi się już pierwszego dnia

Pani w drogerii uczciwie ostrzegała: proszę nie wykręcać za dużo, bo te pomadki się łamią.
    Nie wykręciłam za dużo, tylko tyle ile trzeba i co? I czuję, że w środku sztyft się przechylił na bok ( nie za pierwszym razem, ale za kolejnym w ciągu tego samego dnia).
    Używałam więc takiej złamanej wykręcając minimum, w koncu ją wyrzuciłam.

Poza tym:

- pomadka ma piękne, ekskluzywne, metalowe opakowanie w kolorze złota z lekko różowym odcieniem

- w sklepie zapakowana jest dodatkowo w elegancki kartonik

- jest tania

- ładnie pachnie

- ma piękne, mieniące się , delikatne odcienie

- nie podrażnia, nie uczula, nie czyni krzywdy skórze

Minusy:

- jest bardzo miękka, rozmazuje się, ciapie, topi, rozpływa, maże się.

Ogólnie: bubel w przepięknym , solidnym opakowaniu.

Widzę, że opinie na temat pomadki są przeróżne, ale należy zwrócić uwagę na to, że mamy tu na Wizażu do oceniania 3 typy tej pomadki:

1. Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1
    2. Pomadka - błyszczyk 2 w 1 Nude
    3. Pomadka - błyszczyk 2 w 1 Care

należy więc uważać jaką pomadkę mamy, a jaką oceniamy, bo nietrudno o pomyłkę (takie mam wrażenie czytając recenzje i patrząc na zdjęcia).

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anna996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Pomadka jest świetna
    Mam w kolorze 507. Piękny kolor, świetnie nawilża, ładny zapach i ogólnie jest najlepsza za tą cenę . Trochę słabo z dostępnością ale da się to przeżyć .

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Isabelleebella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia, brak mojego zachwytu
  • Kupiłam pod wpływem zachwytów w sieci i na wizażu.
    Niestety dla mnie nie przyjemna.
    Zimą była fajna, dobrze się rozprowadzała, nie płynęła i nie mazała się, niestety teraz..wczesną wiosną jest beznadziejna, mimo ze temperatury sięgają dopiero max 13 stopni na plusie.
    Sztyft się rozpływa, pomadka łamie się na ustach, płynie, ścieka...
    Nie da się jej nałożyć.
    Co do samego działania i kolorów:
    można wybrać kolor odpowiedni dla siebie, są dość delikatne i raczej subtelne.ładnie się błyszczą. Opakowanie na wielki plus, wygląda dość luksusowo. I zamykane jest na klik- co lubię. Solidne opakowanie ma prawa samo się otworzyć albo połamać w torebce. Fajnie. niestety na tym kończą się plusy.
    Minusy jeszcze co do działania:
    - nieprzyjemny zapach'starszej pani'
    -smak.. mydło
    -wyczuwalne drobinki brokatu na ustach , efekt którego nienawidzę
    -trwałośc słaba, godzinka
    -nie nawilża ust, mam wrażenie że jeszcze je wysusza
    -podkreśla suche skórki

.. cóż rzec jeszcze- nie kupię ponownie i pewnie nie zużyje.. bo w torebce latem nie da się jej nosik

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Może i kolory są fajne, takie codzienne, ale mi jest szkoda nawet 10 złotych za pomadkę, która po kilku dniach jest cała upaćkana i roztopiona i wygląda paskudnie.

plusy
    +ładne kolory
    +przyjemny zapach
    +wyczuwalne nawilżenie ust
    +tania

minusy
    -topi się i wygląda obleśnie
    -jest nietrwała

Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tanie i niezłe
  • Jestem szminkową amatorką ale ilośc pochwał tego produktu spowodowała że musiałam go kupić. A nie było łatwo bo w sklepach stacjonarnych cięzko go dostać. W końcu przy okazji innych zakupów w internecie dorzuciłam i Celię. Szminka nie porywa ale za taką cenę nie spodziewałam się wiele. Mam odcień 502 i subtelnie poprawia kolor moich ust. Można się skusić za takie pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sanberg za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham
  • Kocham to moja ulubiona szminka:

Za co kocham:
    + zapach mmmm
    + zjadliwa
    + pięknie wygląda na ustach delikatny kolor i połysk bez drobinek!!!!!! hura
    + nie wysusza
    + +++cena
    +++++ opakowanie
    + nie stopiła mi się

nie ma minusów ojj nie ma
    Polecam ją bo jest fantastyczna, w dodatku polska firma która nie robi nas w jajo!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić koral9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj nie ...
  • Kompletnie nie rozumiem tych zachwytów.Szminka ma poważną wadę, jaką jest konsystencja.Topi się w opakowaniu i nie tylko latem kiedy towarzyszą nam wyzsze temperatury.Po paru użyciach złamała się i używanie jej stało się jeszcze większym koszmarem.W końcu wylądowała w koszu.Nigdy więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić fifineta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej...
  • Nie rozumiem zachwytu nad tym produktem...
    Wszędzie chwalona, na blogach, youtubie itd...
    U mnie kompletnie się nie sprawdził!
    Konsystencja jest po prostu okropna.
    Wiem, ze jest to szminka-błyszczyk, ale nie usprawiedliwia to tego, iż po prostu łamie się, rozpływa, w upalne dni trzeba ją trzymać tylko w lodówce, bo wszędzie indziej po prostu się rozpłynie !
    Na ustach wygląda fatalnie, nie z powodu jej koloru, który notabene jest piękny (601), ale dlatego, ze na moich ustach po prostu się ROZWARSTWIA !
    Za każdym razem, kiedy chcę jej użyć...

Dawałam jej kilka szans, niestety nie sprawdza się, w ogóle!

Używam tego produktu od: lipca 2013

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić paulina190 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 129 raz(y)
  • cudowna, rewelacyjny pomadkobłyszczyk, ale Celia od lat robiła świetne pomadki
  • Pamiętam, że dawno temu, gdy byłam małą dziewczynką moja mama używała szminek Celia, a ja z czasem je podkradałam. Byłam nimi olśniona. Potem nabrałam ochoty na własne kosmetyki, a kandydatów do małej kosmetyczki w pewnym momencie było setki do wyboru. Jeśli chodzi o błyszczyki, bądź nabłyszczające szminki nie miałam szczęścia. Nawet, kiedy zainwestowałam w coś droższego, okazywało się, że albo za ciężkie, albo za lepkie, bądź też błyszczące tandetnie, szkodzą ustom, które wyglądają źle, nabawiają się bruzdek itp. itd. Kiedyś przypadkiem wypróbowałam Celii, będąc przekonaną, że to będzie podwójna katastrofa, bo runie jeszcze na dodatek mit z dzieciństwa. I... nic podobnego! Piękne kolory, doskonała pielęgnacja, ślicznie wyglądają na ustach, elegancko, usta są nie tylko nabłyszczone, ale i wygładzone. Trwałość nieco wyższa niż przeciętnego błyszczyka i raczej tradycyjna dla pomadki, chyba że się akurat nie je i nie pije, wtedy bardzo fajna. Ale nakładanie powtórne przyjemne, bo pomadki nie wstyd wyjąć z torebki, estetyczne opakowanie, zapach ok, konsystencja w porządeczku, nie lepi się, nie ciąży na ustach, nie jest tłusta ani zbyt gęsta. I ta cena... Jak za taką jakość nie do wiary! Teraz już wiem, dlaczego moja mama kochała Celię, a pamiętam, że już wtedy, ech sporo lat temu, nie było mowy o ważeniu się szminki, osiadaniu w kącikach czy spływaniu

Chcesz pochwalić adau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubbiona!
  • U mnie pomadka celii z serii nude sprawdziła się, nie wiem jak inne rodzaje, bo nie używałam jeszcze.

Używam odcienia 502, delikatnie różowy, bardzo naturalny.

Plusy:
    +kolor
    +konsystencja pomadki i błyszczyka w jednym
    +zapach (winogronowy)
    +nie podkreśla sucych skórek
    +nawilża usta
    +cena
    +można używam bez lusterka

Minusy:
    -wydajność (znika w ekspresowym tempie)
    -łatwo ją złamać, bo jest bardzo miękka

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić Silvia09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niespecjalnie rozumiem zachwyt.
  • Kupiłam pomadkę w kolorze 505 i od razu z serii Nude w kolorze 605, bo naczytałam się zachwytów nad tymi produktami w internecie i oczywiście też zapragnęłam kupic taki "hit za grosze", ale dla mnie to to nie jest hit. Ta seria i tak jest lepsza od serii Nude (o której we właściwym miejscu), ale nie jestem zadowolona.

Chyba jedyne co tak naprawdę mnie zachwyca to kolor - niby wściekły malinowy róż z drobinami, a na ustach daje delikatną poświatę koloru z przyjaznym i nietandentym połyskiem. Bardzo fajny i twarzowy kolor. Pomadka nawilża lekko usta, nie podkreśla suchych skórek jeżeli są.
    Fajne jest też opakowanie (spodziewałam się tandety jak nie wiem, a jest solidne i trzyma się nieźle), niska cena też jest plusem.

I dla mnie plusów na tyle, bo po pierwsze jest karygodnie nietrwała, nie tylko się zjada ale wręcz znika i wystarcza jej na to jakieś 30 minut. To jest jakas pomyłka moim zdaniem. Poza tym jest bardzo miękka, co jest przyjazne przy nakładaniu, ale to jak ona wygląda po kilku miesiącach... dla mnie jest koszmarem - ułamana, rozpaprana po opakowaniu, pokrzywiona. A noszę ją sporadycznie w torebce i nie robię z nią niewiadomo czego. Po drugie przeszkadza mi to jak ona pachnie i smakuje. Tu jest jeszcze ok, bo smak jest ledwo wyczuwalny, zapach też nie jest mocny, ale jest i jest cukierkowo-chemiczny, dość drażniący dla mnie.

Ogólnie jestem na nie... Ma swoje drobne zalety, ale wady sprawiają, że dla mnie jest po prostu nie do używania i nie jest warta nawet tych 10 zł. Szkoda, bo nastawiłam się na coś super, a tu takie rozczarowanie.

Używam tego produktu od: maja 2013

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna szminka
  • Długo szukałam godnego zastępcy mojej ukochanej wycofanej już szminki glam shine z loreal aż natrafiłam na to cudo Nasza polska marka ma czym się poszczycić.Produkt jest naprawdę świetny.Juz od samego otwarcia wita nas naprawdę porządnie zrobione opakowanie.Nie pomyślałabym że to szminka za 4 funty na pierwszy rzut oka Następnym plusem jest wspaniały zapach Bardzo przyjemny.Co do samej szminki.Wybrałam ją w dość krzykliwym fuksjowym kolorze.Na ustach nie wygląda sztucznie,jest stonowana Rzeczywiscie łączy ze sobą zalety szminki i błyszczyka.Usta wyglądają naprawdę świetnie! Pokryte pięknym kolorem a równocześnie ślicznie połyskujące w słoncu(i nie jest to żaden tandetny brokatowy blask).Do tego szminka wspaniale nawilża usta.Są mieciutkie,nawilżenie utrzymuje się nawet gdy szminki na naszych wargach już dawno nie ma Co do wydajności myślę że będzie trochę szybciej schodzić niż standardowe szminki,ma dosyć miekka konsystecje,jednak żadnych nieprzyjemności typu rozstapianie się w opakowaniu,z nią nie miałam Polecam gorąco! Będę zakup napewno ponawiac w innych kolorkachUżywam tego produktu od: od ok 2 tygodniIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywne zaskoczenie!
  • Sam fakt, iż na dzień dzisiejszy posiadam 4 odcienie, bo pomadka jest idealna świadczy o tym, że jest to mój KWC.
    Polecam na dzień, gdyż kolory nie są przesycone a usta ładnie błyszczą.
    Nie mam uczucia takiego wysuszenia i ściągania jak przy innych pomadkach.
    Celia chyba się odrodziła i to z klasą. Za rozsądną cenę otrzymujemy dobry produkt.
    Usta wyglądają zdrowo.
    Myślę, że jest to propozycja dla osób, które nie uległy modzie na intensywne kolory na ustach lub "nie czują" się w mocnych odcieniach.
    Wydajna. Nakładam bez pędzelka.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 4 pomadki

Chcesz pochwalić misslove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hicior
  • Od kiedy pamiętam mam problem ze znalezieniem pomadki, która pokryłaby kolor moich ust, mają ciemny wiśniowy odcień. Zazwyczaj byłam skazana albo na pomadki, które stapiały się z nim, albo poprostu dodawały im blasku. Ale nie cały miesiąc temu moje życie się odmieniło Celia 512 pokrywa je w pełni, zmienia ich odcień i nawet całkiem dobrze nawilża. Trwałośc pomadki ograniczona jest do pierwszego zlizania, ale za taką cenę wogóle nie jest to rażące. Gwiazdkę odejmuję za zapach dla mnie jest bardzo sztuczny i drażniący.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Crotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój osobisty hit 2013
  • Wspaniała, smakowita błyskotka!

Zakupiłam Wibo i Celię, dokładnie 2 miesiące temu. O ile Wibo nie zdała egzaminu, o tyle Celia jest moim odkryciem tego roku, dla niej zostawiłam wszystko inne, a wierzcie mi, mam tego sporo. Tak jak każda z nas

Do rzeczy zatem.

Mam 4 kolory, 2, 511,512 i chyba jak dobrze pamietam 510. 3 pierwszych używam codziennie, czasem jeden tydzień taka, potem kolejna i tak w kółko od 2 miesięcy. Zalety:
    - nawilża
    - jest niesamowicie lekka i aksamitna, po nałożeniu czuję taką specyficzną świeżość
    - drobinki ma, owszem ale nie wiedzieć czemu w Celii mi one w ogóle nie przeszkadzają, są drobniutkie i mimo, że pozostają na ustach po zjedzeniu pomadki to w ogóle nie są wyczuwalne
    - kolory subtelne i dość trwałe, ale wiadomo, tu nie chodzi o trwałość tylko błyszczykową lekkość, owocowe nawilżenie
    - zapach uwielbiam, opiszę go jako kwiatowo-owocowy, naturalny i delikatny
    - ojejku, zapomniałabym o opakowaniu, przepiękne bladozłote i smukłe, uwielbiam je!

Wady:
    - chyba tylko te pozostające drobinki, ale jak mówiłam, mnie one nie przeszkadzają

Nie wiem ile jeszcze będę jej używała, wygląda na to, że w nieskończoność. Kupiłam ostatnio jakieś pomadkobłyszczyki z Revlona, Catrice, No7 i pacnęłam w kąt bo Celia wszystkie je bije na łeb na szyję Co ja bym zrobiła bez was, wizażanki, tyle odkryć dzięki waszym recenzjom, jeszcze raz dziękuję!

A wszystkim wam, które zdecydujecie się na zakup Celii życzę takiej samej przyjemności jaką ja mam smarując nią usta Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno prawie całe, trzy zaczęte

Chcesz pochwalić MissHeresy za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm.. średnia
  • Troche mnie dziwią te wysokie oceny, niestety u mnie w ogole sie nie sprawdzila..
    Kupiłam tę pomadkę ze względu na to iż szukałam jasnego odcienia.. Jesli o to chodzi to w pelni spelnila moje oczekiwania.

Plusy:
    - ladne jasne odcienie
    -niska cena

Minusy:
    - konsystencja okropna, "topi" sie w torebce, nie chce wiedziec co sie z nia bedzie dzialo latem..
    - w ogole nie jest wydajna, po niecalych dwoch tygodniach uzywania konczy się

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić kociii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Plusy:
    + niska cena
    + polska firma
    + nawilża
    + ładne kolory
    + łatwo się rozprowadza
    + nie topi się
    + śliczny zapach
    + wydajna

Minusy:
    - podkreśla suche skórki

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić cherry_kitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny połysk
  • Zachęciła mnie kapitalna kolekcja Nude (mój kolor to 603), więc postanowiłam wypróbować podstawową wersję słynnych szminko-błyszczyków Celii. Wybrałam odcień 501 - delikatny, przejrzysty róż, najbardziej neutralny z całej palety. Na ustach wygląda po prostu cudownie! Tak jak obiecuje producent jest półtransparentny, subtelnie koloryzuje i nabłyszcza. Efekt z pewnością jest bliższy błyszczykowi - wilgotna tafla z małymi drobinkami. No właśnie... drobinki. Trochę mnie zaskoczyły, bo w kolekcji Nude ich nie ma. Przyznaję, że przed zakupem testowałam szminkę na dłoni, ale jakoś nie zwróciłam na nie uwagi... Jak to z drobinkami bywa, trzymają się ust dłużej niż kolor i mokry połysk, lubią się przemieszczać i niestety czuć je na ustach. Wybaczam, bo mimo wszystko bardzo podoba mi się efekt końcowy.
    Szminko-błyszczyk aplikuje się komfortowo i równomiernie, sztyft jest miękki, profilowany, ma odpowiedni poślizg, nie wylewa się poza kontur ust. Nie wysusza, nie ściąga i nie wymaga uprzedniego użycia balsamu. Nie pielęgnuje niestety tak dobrze jak wspomniany kolorek 603... Dodatek brokatu sprawił, że jest mniej kremowa.
    Co do trwałości - jako zjadaczką szminek i błyszczyków zdaję sobie sprawę, że jeżeli kosmetyk nie jest lip tintem, to nie wytrzyma ze mną dłużej niż 2h
    Zapach i smak są delikatnie winogronowe, co nie każdemu przypadnie do gustu - ja lubię.
    Ze względu na miekką konsystencję i krótki sztyft (wysuńcie sobie i porównajcie z jakąkolwiek inną szminką) nie jest to wydajny produkt. Ponoć lubi się łamać i roztapiać, czego nie mogę potwierdzić. Wkłady z obu wersji, które posiadam, są stabilnie osadzone, nie chwieją się, nie zauważyłam, by zmieniały konsystencję. Złota, elegancka oprawa (metal nie plastik!) to dodatkowy atut. I w końcu cena jest tak przyjazna, że grzechem byłoby nie spróbować.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetne połączenie
  • Posiadam pomadkę w kolorze 508. Piękna czerwień,która fajnie podkreśla mój kolor ust. Bardzo mi się podoba efekt jaki daje na ustach-błyszcząca,mokra tafla. Bałam się, że drobinki widoczne w opakowaniu będą chamsko widoczne na ustach, ale efekt na ustach jest bardzo ładny i subtelny. Właściwości nawilżające są wystarczające. Na pewno nie pogarsza stanu ust, które są zadbane. Ogólnie bardzo polecam świetny efekt na co dzień.

Chcesz pochwalić mimisola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czerwień jak z bajki
  • Na tą szmineczko-błyszczyk trafiłam zupełnie przypadkiem, kiedy potrzebowałam czerwonej szminki do stroju wampira (ehh ta integracja...). Moja ulubiona pani ekspedientka wyciągnęła to czerwone (kolor 508) błyszczące cudo w złotym, metalowym i solidnym opakowaniu. Zakochałam się i w kolorze, i w zapachu (który początkowo wydawał mi się poziomkowym, ale to kwestia wyobraźni ) .
    Początkowo używałam jej tylko na większe wyjścia albo imprezy, ale od jakiegoś czasu używam jej także na co dzień, do szkoły.
    Kolor można stopniować, więc krzywdy na razie sobie nie zrobiłam

+ pięknie nawilża usta, co dla mnie jest bardzo ważne, bo moja "mordka" ma tendencję do przesuszania (a Nivea to... no cóż...)
    + długo się trzyma i nie zostawia na szklankach, butelkach, filiżankach czerwonego śladu
    + cudownie błyszczy
    + ma prześliczny zapach
    + duża gama kolorystyczna
    + cena (ok. 11 zł)

Teraz się czaję na jakiegoś nudziaka, żeby móc porównać go z pomadką z avonu
    Z czystym sercem polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić imustbreathe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Posiadam kolor 509. W pełni zgadzam się z opisem. Jest to nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

- ma dość zdecydowany kolor
    - pięknie delikatnie połyskuje
    - nie wysusza ust
    - długo utrzymuje się na ustach
    - piękne, solidne opakowanie
    - pomadka jest polskiej firmy, jest tania a jakościowo nie jest gorsza od tych z górnej półki

Ilość zużytych opakowań: 1 ale kupiłam już drugą sztukę

Chcesz pochwalić asix86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę dobra!!!!
  • To naprawde dobre polaczenie szminki z blyszczykiem. Nie wysusza ust, wrecz je nawilza-stanowi idealne wykonczenie delikatnego makijazu. Co do trwalosci.. no cuz.. przeciez to bardziej blyszczyk niz pomadka, wiec o jakiejs super trwalosci nie ma co mowic- ok 2-3 godzin, to nie jest wcale zle.Duza gama odcieni sprawia, ze kazdy moze dobrac cos dla siebie.Dodatkowy atut- to cena! Szkoda tylko ze dostepnosc- glownie "internetowa".Ja jestem bardzo zadowolona i wlasnie zamowilam kolejny odcien- mam 516( odcien ciut brudnego rozu), a zamowilam 604( bez).Szczerze polecam!!!!

Chcesz pochwalić ANDZIA449 za czytelną i pomocną recenzję?