Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Powiększ Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Zgłaszająca osoba: Sweet_Jelly

Celia stanęła naprzeciw wymaganiom nowoczesnych kobiet, które wahają się pomiędzy stosowaniem błyszczyka i szminki - pomadka 2w1 łączy wszystkie zalety obu produktów. Posiada lekką formułę wzbogaconą o składniki nawilżające i witaminy E i C. Dzięki swoim nawilżającym właściwościom dodatkowo pielęgnuje usta. Posiada również eleganckie metaliczne opakowanie w złotym kolorze oraz apetyczny winogronowy zapach. Efekt to półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust, ożywiony subtelnymi błyszczącymi drobinami. Kolekcję tworzy 8 delikatnych kolorów, które ukryte są w eleganckich, złotych opakowaniach.

Cena: 10zł
/bw/

• Kocham, ubóstwiam, polecam!!!
  • Kocham te pomadki. Kocham, ubóstwiam, polecam dosłownie każdemu, kto ma ograniczony budżet, a chce pięknie i wyjątkowo wyglądać. Kupuję je zawsze na targu po 10-11 zł i jestem za kazdym razem tak samo zadowolona.

KOLORY
    Piekne i wręcz unikatowe. Mam już z tej serii jasne róże z drobniusieńkimi drobinkami, intensywne czerwienie, które wyglądają świeżo, nowocześnie i elegancko, i chcę więcej i więcej... Dosłownie każdy kolor z tej serii mi się podoba i sukcesywnie wykańczam wszyustkie swoje stare pomadki i błyszczyki, żeby potem zamienić je na ten sam odcień, ale tym razem z Celii.

EFEKT
    Na ustach te pomadki dają piękny kolorek i mocny błysk, rzeczywiście usta wyglądają pięknie jak po błyszczyku, jednak nie są klejące i nic się nam na wargach nie przesuwa.

NAWILŻANIE
    Kocham te pomadki, bo usta po nich nie pierzchną i nie wysychają. MIMO WSZYSTKO, jesli ktoś ma tak ekstremalnie przesuszające się wargi, jak ja, niech koniecznie nałoży pod pomadkę jakąś cieniutką warstwę sztyftu ochronnego. Ja tak robię przed nałożeniem każdej pomadki i usta mi się za to odwdzięczają.

(NIE)TRWAŁOŚĆ
    To jedyny minus tych produktów, a mianowicie: pomadki Celii nie są trwałe, ja muszę co 1-2 godziny dokładać kolejną warstwę. Tyle tylko, że te pomadki ścierają się równomiernie i gładko, a szminki z innych firm zostawiały mi wokół ust nieestetyczną obwódkę. Dlatego - biorąc pod uwagę głównie cenę i wybitnie piękne kolory - wybieram Celię.

ZAPACH
    Winogronowy. Śliczny. Naprawdę ładny.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • śliczny, naturalnie dopasowany kolor
  • Podobnie jak wiele osób używałam 602 nude. Muszę przyznać, że bardzo spodobał mi się ten kolo. Lubię pomadki, które naturalnie podkreślają mój kolor cery. Jestem dosyć jasnej karnacji, dlatego świetnie pasują mi wszelkiego rodzaju rozjaśniające błyszczyki, albo mocna czerwień.
    + nawilża usta
    +nie podkreśla suchych skórek
    +wydajna w użyciu
    + wygodna aplikacja
    +przyjemny zapach
    +delikatny, dyskretny kolor
    +korzystna, niska cena

Używam tego produktu od: ok. 2 lat

Chcesz pochwalić organiczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna dla osób lubiących naturalny makijaż
  • Odrobina koloru i połysk- za to kocham ten produkt! Posiadam pomadkę o numerze 602
    \n+ bardzo przyjemny zapach
    \n+ połysk- delikatny, nie winylowy
    \n+ kolor- moje usta, tylko lepsze
    \n+ naturalny efekt
    \n+ nawilża, co nie jest zbyt częste
    \n
    \n- brak!
    \n
    \nNa pewno jak ją gdzieś spotkam, zakupię kolejne kolory, bo warto wspierać dobre polskie marki wypuszczające takie hity!!

Chcesz pochwalić cycikKK za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak
  • zdecydowanie taaak!!!
    długo szukałam własnie takiego produktu jak pomadka Celia Nude. mam kolor 602 jednak chetnie pokusze sie o inne, ja tylko namierzę drogerie w Piasecznie Kochane wizażanki jesli wiecie prosze piszcie gdzie je moge tam kupić?
    Plusy:
    + super miękkość
    + słiczny zapach
    + nie jest ciężka
    + ładnie połyskuje( nie ma efektu mokrych lepiących sie ust, którego wprost nie cierpie w blyszczykach)
    + nawilża
    + nie bryli się( jak to w przypadku błyszczyków)
    +piękne opakowanie

Minusem może byc to że dośc szybko sie zmywa. Jednak jak dla mnie każda kolejna jej aplikacji to rozkosz

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić niunia2808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, ale nie jest to hit.
  • O tej pomadce Celii przeczytałam, a jakże tutaj, na Wizażu jakiś czas temu. Ogólnie produkty tej marki są dobre, a ich ceny są niewygórowane, tylko jakoś z dostępnością do nich kłopot. Korzystając z okazji dorzuciłam tę pomadkę do zakupów w internetowej drogerii.

* Posiadam kolor 503. W sztyfcie wygląda brudno-różowo-beżowo, natomiast na ustach jest jasnoróżowa, dosyć neutralna, kolor nie jest sztuczny ani krzykliwy i jest dobrym uzupełnieniem dziennego makijażu. Warstwa koloru pięknie się błyszczy - w końcu to połączenie pomadki i błyszczyka. Posiada też dość sporo błyszcząco-opalizujących drobinek. To akurat nie każdy może lubić. Ja też generalnie nie lubię świecić się, jak dyskotekowa kula, ale w tym przypadku efekt nie jest wściekle jarmarczny i tandetny.
    * Pomadką bardzo przyjemnie się maluje, choć jak podkreślały poprzedniczki należy uważać, ponieważ sztyft jest dosyć miękki i można go łatwo ułamać. Polecam tylko minimalnie wysuwać pomadkę ze środka, żeby Wam nie trzasnęła w połowie. Warstwę koloru nakłada się gładko i równomiernie. Pomadka nie zbiera się w kącikach ust, czy ich konturze, nie wchodzi w załamania. Wargi nie lepią się do siebie.
    * Zapach faktycznie jest winogronowy, ale jak na mój nos lekko sztuczny. Zrezygnowałabym z niego bez żalu, aromaty w tego typu produktach są mi zbędne i zazwyczaj mi się nie podobają. Może gdyby ów zapach był delikatniejszy... niestety jest mocno wyczuwalny, a to przywołuje mi na myśl moje pierwsze lepkie i lejące się bezbarwne błyszczyki, których używałam, jako uczennica podstawówki. Pierwszy pamiętam do dziś... pomarańczowy, okropnie tłusty i babrzący się, ojeeeeej, wspomnienia.
    * Jeśli idzie o nawilżenie to nie przesadzałabym. Moje usta są bardzo wymagające, nie tylko zimą, a o każdej porze roku. Łatwo pękają, tworzą się na nich suche skórki i zajady. Często czuję na starcie, że z pomadką jest coś nie tak, bo usta szczypią i szybko pierzchną pod jej warstwą. W przypadku Celii nic się złego nie dzieje, a dla mnie to już dużo. Usta się nie przesuszają i nie czuć w czasie jej noszenia dyskomfortu.
    * Opakowanie jest bardzo ładne i zgrabne. Można by przypuszczać, że pomadka za 10 złotych będzie miała badziewne opakowanie, a tutaj miłe zaskoczenie. Sztyft jest zgrabny, w złotym kolorze, wygląda elegancko. Ponadto jest zamykany na "klik", a więc zamknięcie tak łatwo nie odskoczy od reszty w torebce, czy kosmetyczce. Dodatkowo pomadka zapakowana była jeszcze w kartonik. Mam fioła na punkcie porządnych, estetycznych i higienicznych opakowań. Czasem cieszą mnie bardziej, niż zawartość.
    * Niestety jak już wspomniałam z dostępnością do produktów Celii u mnie kłopot. Próżno szukać tych pomadek w sieciowych drogeriach. Ja długo kupowałam róż Celii, a moja mama podkład, znajdowałyśmy te kosmetyki w małej, prywatnej drogerii. Kochałyśmy ją strasznie, bo oferowała kosmetyki, których w żadnym Rossmannie, czy Hebe bym nie znalazła. Niestety ten rajski przybytek się zamknął, czego do tej pory nie przetrawiłam. Moja pomadka pochodzi więc z Internetu. Cena bardzo zachęcająca, kosztuje bowiem 10 złotych.

Nie jest to dla mnie wielkie odkrycie, choć może wyobrażenie na temat tego produktu miałam lekko podkolorowane przez entuzjastyczne recenzje tutaj. Nie zaprzeczę jednak, że pomadka jest dobra, w każdym razie zważając na to, ile kosztuje, choć przyznam, że nie bardzo lubię porównywania jakości do ceny, bo to nie zawsze idzie ze sobą w parze. Celia oferuje ładne kolory, zapewnia naturalny, ale elegancki efekt, ma piękne opakowanie i niewiele kosztuje, więc nic tylko brać. Jedynie trwałość nie powala, ale to błyszczyk w sumie... więc jest jak zwykle. Oceniam na cztery gwiazdki, może ociupinkę na wyrost, ale mam ochotę na więcej tych pomadeczek.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w trakcie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomadka ma piękny winogronowy zapach i to niewątpliwie jest jej znak rozpoznawczy
    Ten kosmetyk jest fajnym połączeniem pomadki z błyszczykiem, nawilża usta i jest dosyć trwały
    Cena też jest zachęcająca
    Minusem jest jej miękkość, trzeba być ostrożnym przy aplikacji....
    Po zakupie drugiego opakowania miałam mniej szczęścia bo pomadka szybko mi się złamała.....
    opakowanie też dosyć szybko się niszczy...

Mimo wszytsko na pewno jeszcze kiedyś zagości w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wszystko ładnie pięknie ale...
  • uzywam fajna ładnie pachnie nie klei się kolory naturalne ładnie delikatnie błyszczy
    aleeee ma tendencje do łamania i topienia się to jej jedyny minus

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i drugie w trakcie

Chcesz pochwalić Klaudiunia0208 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra pomadka
  • Pomadkę kupiłam na allegro z lekkim wachaniem gdyż już nie raz skuszona obietnicą róźnych producentów pomadek niby nawilżających zawiodłam się ale na szczeście przy celii nie.
    Plusiki:
    +nawilża
    +ładny kolor-mam nr 606
    +fajnie się rozprowadza,
    +usta są gładkie
    Jedyny minus,za który odejmuję gwiazdkę,to wytrzymałość,zjadam ją dość szybko.
    Ale ogólnie bardzo fajna.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić izurajda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna, niedroga, ALE...
  • Po kilku miesiącach wirtualnych przymiarek zdecydowałam się na 602 (w serii Nude) - neutralny, beżowo-różowy odcień, który dość wyraźnie rozjaśnia moje usta. Nada się wyłącznie do bladej, nieopalonej twarzy z oszczędnie nałożonym różem, raczej jako uzupełnienie non-make up niż smoky. W połączeniu z moim naturalnym kolorem ust wydaje się zdecydowanie bardziej różowy i chłodny, niż w opakowaniu. Mimo błyszczącej i nawilżającej formuły podkreśla suche skórki i włazi w bruzdki na wargach, więc usta muszą być w nienagannej kondycji. Z drugiej strony z powodu swojej kremowej i lekkiej formuły jest dość nietrwała, zniknie przy pierwszym posiłku lub napoju, ale aplikacja jest na tyle przyjemna i bezproblemowa, że nie jest to dla mnie duży minus. Nie zasycha, więc zostawi ślady na szklankach i skórze. Pachnie pięknie, winogronowo i ten zapach jest wyczuwalny w czasie noszenia. Bardzo przyjemna w noszeniu głównie ze względu na ten zapach i formułę, więc ją lubię, mimo że nie jest w idealnym dla mnie kolorze. Gdybym miała mniejszą kolekcję szminek, pewnie kupiłabym ponownie, ale na pewno w innym odcieniu. Duży minus za to, że w mojej okolicy nie jest nigdzie dostępna stacjonarnie, więc nie mogę wypróbować innego koloru. Plus za niską cenę – swoją kupiłam na e-zebra za niecałe 10 zł.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w toku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić igrafka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko!
  • Jedna z moich ulubionych pomadek! Używałam jej jakieś 2 lata temu ale nadal mam do niej sentyment i pomimo tego że już jej nie używam (mam kolor 504, a aktualnie gustuję w innej kolorystyce) to leży grzecznie w kosmetyczce (ajj, chyba ją w końcu wyrzucę..)

+fajnie pachnie
    +nawilża usta
    +długo się utrzymuje
    +niska cena
    +eleganckie i pięknie prezentujące się opakowanie

-trudno dostępna

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Madziarka.n za czytelną i pomocną recenzję?