Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Powiększ Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Zgłaszająca osoba: Sweet_Jelly

Celia stanęła naprzeciw wymaganiom nowoczesnych kobiet, które wahają się pomiędzy stosowaniem błyszczyka i szminki - pomadka 2w1 łączy wszystkie zalety obu produktów. Posiada lekką formułę wzbogaconą o składniki nawilżające i witaminy E i C. Dzięki swoim nawilżającym właściwościom dodatkowo pielęgnuje usta. Posiada również eleganckie metaliczne opakowanie w złotym kolorze oraz apetyczny winogronowy zapach. Efekt to półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust, ożywiony subtelnymi błyszczącymi drobinami. Kolekcję tworzy 8 delikatnych kolorów, które ukryte są w eleganckich, złotych opakowaniach.

Cena: 10zł
/bw/

• zdecydowanie tak
  • Jak ja mogłam bez niej żyć do tej pory? Nie używałam ani szminek, ani błyszczyków, nie lubiłam, zlizywałam, nie pasował mi zapach, smak, kolory za mocne, a maluję się delikatnie, aż dostałam to cudo od kumpeli. No rewelacja. Kolorek delikatny, lekko transparentny, nawilża usta jak pomadka ochronna. Zapach i smak nie rażą, a cena świetna. Polecam, nawet bardzo, już w planie mam zakup kolejnych kolorów

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić kratka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia.
  • Tragedia
    Pomadka ,którą zakupiłam przez pozytywne opinie zarówno na wizażu jak i na licznych blogach. Zawiodłam się.
    Zalety:
    -zapach- obłedny , owocowy,smakowity,aż chcę się zjeść pomadkę
    - opakowanie- eleganckie, przypomina jakiś drogi kosmetyk,na końcu ,przy zamknięciu pomadki - delikatnie się zatrzaskuje, dzięki czemu nie ma ryzyka,że pomadka się otworzy.
    -kolor- ja mam 603 Nude- z nude on ma niewiele wspólnego, jest delikatnie różowy, bardzo ładnie wygląda na ustach,chociaż mam wrażenie,że nieco tanio.
    -łatwo się rozprowadza , nawet nie patrząc w lusterko możemy nałożyć pomadkę.
    - nadaje delikatny blask ustom,nie jest nachalny jak błyszczyk,przypomina szminkę o jasnym odcieniu pomieszaną z błyszczykiem o niewielkim błysku.Nazwa jesr adekwatna szminka i błyszczyk - 2 w 1.
    - cena- dość tania pomadka

Wady :
    - topi się w opakowaniu!! Kupiłam tą pomadkę w lecie. Stopiła się w torebce. Dosłownie. Przywarła do opakowania, odkształciła się. Następnie przy stosowaniu złamała się na pół.Jest bardzo miękka.

Za opakowanie i zapach daję dwie gwiazdki. Jednak za to,że zaraz na początku się złamała oraz stopiła w trakcie upalnych dni - odejmuję trzy gwiazdki. Więcej nie kupię. Pieniądze wyrzucone w błoto. Wolę zainwestować w coś,co się zaraz nie roztopi.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katarinkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra, prawie KWC
  • O pomadce przeczytałam jak zwykle na wizażu. Mam ostatnio potrzebę poeksperymentowania z kolorem na ustach, w wersji dziennej, więc postanowiłam zaryzykować 10zł. I jestem bardzo mile zaskoczona.
    Pomadka:
    - najważniejsze - nie wysusza ust, nie podkreśla skórek,
    - nie posiada badziewiastych drobinek,brokatów, perełek, poświat i połysków,
    - gama kolorów przewiduje raczej makijaż dzienny, ale pozwala to na nakladanie jej bez lusterka
    - zapach - podobno winogronowy, mnie nie przeszkadza
    - nakłada się fajnie, łatwo ją rozsmarować,
    - po nałożeniu objawia się efektem mokrych ust z dyskretnym kolorem.

Ale posiada też minusy:
    - pierwszą złamałam po tygodniu stosowania i wiem że to często się zdarza, nie trzeba jej specjalnie naciskać
    - jest dosyć mało wydajna.
    Jak nauczymy się już z nią pracować, to złamań można uniknąć. Ogólnie uważam że jest świetną opcją dla osób, które nie cierpią błyszczyków i lepienia się ust. Posiadam kolory 602(idealny odcień nude) i 603(lekki róż). Dostepność produktu też szału nie robi, trzeba się pofatygować do małych drogerii, a mnie do takich nie po drodze.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić Madzia_M77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Definitywnie moje KWC
  • W swojej kolekcji mam dwie: 601 oraz 604. Na pewno kupię ich więcej, gdyż mam małą drogeryjkę pod nosem, zaraz przy moim bloku 604 zaraz po zakupie niestety złamała mi się. Za to 601 trzyma się dzielnie!

Plusy:
    - cena - 10 złotych!
    - opakowanie - zamykane na klik, śliczne, proste, metalowe, a nie żaden plastikowy szajs,
    - kolory są ładne, stonowane, transparentne,
    - nawilżają usta,
    - zapach jest obłędny! Pachnie winogronami, rozmarzyć się idzie
    - Wybór kolorystyczny jest niezgorszy: mamy róże, brązy, nawet czerwony kątem oka wyhaczyłam i pewnie na niego się rzucę,
    - trwałość - na ustach usiedzi ok. 4 godzin. Świetny wynik!
    - 2 w 1 - nie muszę się babrać z błyszczykiem, a to plus!
    - nie podkreśla suchych skórek,
    - można się maziać bez lusterka - wypróbowane!

Minusy:
    - dostępność - małe drogerie, drogerie Filirt na sto procent, a tak to pozostaje internet.

Mamie kupiłam któryś z brązów, ale nr nie pamiętam. Też jest zadowolona

Używam tego produktu od: 6 miesięcy +
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Usmiechnietazakrecona za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna i za grosze!
  • Przyznam że trochę się naszukałam tych szminek, więc jak już dopadłam stoisko Celii, to zakupiłam od razu dwie:
    - 507 brudny róż
    - 511 brzoskwinia
    Obie bardzo mi odpowiadają zarówno pod względem kolorów, konsystencji jak i ślicznego, uzależniającego zapachu.
    Pięknie się rozprowadzają i nie ważą się, nawilżają, ładnie schodzą. Jedyny minus, za który odejmuję gwiazdkę, to trwałość, która woła o pomstę! Na szczęście cena jest tak niska, że bez obaw można się malować nawet kilkanaście razy dziennie
    Tak jak napisałam na wstępie, bardzo średnio jest z dostępnością, ja swoje kupiłam w drogerii Blue, która ma wiele kosmetyków nie widzianych w innych sklepach.
    Myślę że dokupię inne kolory

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: dwa w trakckie

Chcesz pochwalić carol81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajne
  • Świetne pomadko błyszczyki.
    Używam trzech odcieni, ze wszystkich jestem bardzo zadowolona, chociaż mają jeden minus – nie są trwałe, szybko znikają z ust... ale efekt na ustach jest super, kolory myślę, że świetne dla mnie.
    Nie kleją ust.
    Nie zawierają widocznych brokatowych drobinek, których nie lubię, a mimo to usta ładnie lśnią.
    Nie lubię błyszczyków, a te pomadki są świetnym rozwiązaniem, kiedy chcę tylko delikatnie podkreślić usta i nadać im blasku.
    Do tego przystępna cena, estetyczne i wygodne opakowanie.
    Zapach przyjemny, winogronowy.
    Zużyłam całe trzy pomadki i ponownie kupiłam po jednej z każdego koloru /601, 602, 606/.
    Dodam jeszcze, że kolor 601 z tych trzech, które posiadam jest najbardziej wrazisty, najmniej transparentny.
    Jak dotąd jedna pomadka złamała się i użyanie jej było utrudnione.
    Mimo wszystko polecam

Używam tego produktu od: nie pamiętam... Ilość zużytych opakowań: trzy całe + kolejne zaczynam

Używam tego produktu od: nie pamiętam...
    Ilość zużytych opakowań: trzy, kolejne trzy rozpoczełam

Chcesz pochwalić AgaSasanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • Nie lubię szminek, błyszczyki tylko okazyjnie, a Celiowego pomadko-błyszczyka mam już 2 opakowanie więc to o czymś świadczy Posiadam kolory 602 i 606. Uwielbiam te pomadkę za kolorek jaki daje na ustach, za połysk, nawilżenie, zapach, działanie, cenę, wydajność i w ogóle za całokształt Jedynym minusikiem jest krótka trwałość na ustach tego produktu ale tyle mogę mu wybaczyć

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić cytrynnnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Absolutnie piękna!
  • Dodałam produkt do katalogu, dodam też recenzję.

Zacznę od tego, że bardzo mnie dziwi, iż marka Celia jest obecnie mało znana i trudno dostępna, a jednak prezentuje genialnej jakości kosmetyki, czego dowodem jest właśnie ta szminka.

Wygląda niezwykle naturalnie, delikatnie je rozjaśnia.

Nie ma mowy (w przypadku żadnej z tych pomadek) uzyskania efektu "pudrowego korektora" na ustach, lalki Barbie wprost z polerni lub solarium

A jest to trudne do uzyskania - wiedzą o tym wszystkie kobiety szukające idealnego NUDE dla siebie

Efekt na ustach jest dokładnie taki, jaki wymarzyłam sobie z pomadkami z MAC o wykończeniu Creamsheen, z tą różnicą, że Celia jest 8 razy tańsza bye bye MAC

Pomadka nadaje lekki kolor i tzw. "tłusty" , błyszczykowy połysk.

Nie wysusza ust, nie zbiera się w kącikach, czy na linii łączącej usta.
    Wygląda po prostu elegancko i pięknie.

Na pewno skuszę się jeszcze na jakiś kolor - cała seria Nude wygląda imponująco.

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anibiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • W swojej kolecji posiadam (narazie ) dwa odcienie: 603 ciemniejszy róż i 606 jasny róż/beż.
    Obydwie pomadki są świetne!
    Dodają lekkiego blasku ustom, nie podkreślają suchych skórek, wręcz pielęgnują usta. Działają nawilżająco.
    Nie są tępe w nakładaniu i można nimi poprawić wygląd ust nawet bez lusterka w mgnienu oka.
    Może nie utrzymuje się zbyt długo, jak to pomadka, ale ten efekt - niby coś jest na ustach a niby nie, super na co dzień.
    Dodatkowo dość słodko pachną (niektórym może to przeszkadzać bo jest to zapach dość intensywny) i mają bardzo eleganckie opakowanie (jak na tak tani produkt...)
    Dają takie subtelne wykończenie, takie właśnie "nude".
    Z przyjemnością kupię ponownie inne odcienie.

Używam tego produktu od: październik 2012
    Ilość zużytych opakowań: odcień 603 i odcień 606

Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest jak mało trwały błyszczyk
  • +kolor!!!! (mam odcień 909 bardzo mi sie podoba)
    +efekt błyszczyka
    +zapach
    + cena

-nie nawilża
    -trwałośc, trzyma sie krótko
    - podkreśla suche skórki

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić haha01wg za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij