Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Powiększ Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Zgłaszająca osoba: Sweet_Jelly

Celia stanęła naprzeciw wymaganiom nowoczesnych kobiet, które wahają się pomiędzy stosowaniem błyszczyka i szminki - pomadka 2w1 łączy wszystkie zalety obu produktów. Posiada lekką formułę wzbogaconą o składniki nawilżające i witaminy E i C. Dzięki swoim nawilżającym właściwościom dodatkowo pielęgnuje usta. Posiada również eleganckie metaliczne opakowanie w złotym kolorze oraz apetyczny winogronowy zapach. Efekt to półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust, ożywiony subtelnymi błyszczącymi drobinami. Kolekcję tworzy 8 delikatnych kolorów, które ukryte są w eleganckich, złotych opakowaniach.

Cena: 10zł
/bw/

• Doskonałe, nawilżające, tanie!
  • Jestem fanką od pierwszego użycia. Dlaczego ?
    1. Mam suche usta, poszukuję pomadek, które się nie lepią, nie wysuszają, dają komfort noszenia
    2. są w pięknych, uniwersalnych odcieniach-każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Ja jestem zakochana w pięknym delikatnym różu dla każdego i na codzień- odcień 501
    3. są stosunkowo tanie
    4.nawilżają, są delikatne, łatwe w aplikacji a noszenie ich to sama przyjemność
    5. piękne, szykowne opakowanie i przeprzyjemny zapach

Wady? Wad brak, natomiast jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że szybko się zużywają. Natomiast za tę cenę i jakość wybaczam!

Chcesz pochwalić UrbaBasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham je prawie wszystkie
  • Te pomadki sa wspaniałe. Chyba mam z dziesięć kolorów. Jak je odnajde to spisze ich numery mam pochowane po torebkach i kieszeniach kurtek. Zawsze są ze mną.
    Kosystencja pomadki jest świetna taka jak błyszczyk. Kolory przepieknie się prezentują na ustach, usta są nawilżone. Równomiernie się "zjada"
    Mam to szczęście, że w drogerii na przeciwko sprzedają celie i zawsze mogę poprawić sobie humor kolejnym pięknym kolorem pomadki a są w bardzo przystępnej cenie.

Na pewno kupię ponownie. To jest mój HIT wśród pomadek i błyszczyków do ust !

Używam tego produktu od: dłużej niż rok
    Ilość zużytych opakowań: więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!!!
  • Mam kolor 507 brzoskwiniowy beż i 514 chłodny róż wpadający w fiolet.
    Pomadki maja ładny zapach, są dość dobrze na pigmentowane i takie lekko transparentne. Maja ładne błyszczące wykończenie, coś pomiędzy pomadka a błyszczykiem, fajnie nawilżają usta.
    Bardzo solidne eleganckie opakowanie.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie korzystania z 2 sztuk

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny efekt błyszczyka w formie pomadki
  • Jest to bardzo przyjemny produkt jak za tak niską cenę. Opakowanie jest eleganckie, trwałe, nie niszczy się. Moja pomadka miała piękny odcień delikatnego, zgaszonego różu z drobinkami (bardzo małe, nie jest to żaden brokat), który po nałożeniu większej ilości dawał efekt tafli na ustach. Latem trochę się rozpływała (jednakże nie złamała mi się, ani nie odkształciła) i była bardziej błyszczykiem niż pomadką, ale efekt jaki uzyskuję po tym produkcie bardzo mi odpowiada. Do plusów dodam, że jest to produkt polski, ma przyjemny zapach, nie podrażnia i nie wysusza ust.
    Odejmuję jedną gwiazdkę za krótką trwałość i małą wydajność.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Apolinaria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Złamała się po pierwszym użyciu
  • Możecie mi nie wierzyć, ale pomadka złamała mi się już pierwszego dnia

Pani w drogerii uczciwie ostrzegała: proszę nie wykręcać za dużo, bo te pomadki się łamią.
    Nie wykręciłam za dużo, tylko tyle ile trzeba i co? I czuję, że w środku sztyft się przechylił na bok ( nie za pierwszym razem, ale za kolejnym w ciągu tego samego dnia).
    Używałam więc takiej złamanej wykręcając minimum, w koncu ją wyrzuciłam.

Poza tym:

- pomadka ma piękne, ekskluzywne, metalowe opakowanie w kolorze złota z lekko różowym odcieniem

- w sklepie zapakowana jest dodatkowo w elegancki kartonik

- jest tania

- ładnie pachnie

- ma piękne, mieniące się , delikatne odcienie

- nie podrażnia, nie uczula, nie czyni krzywdy skórze

Minusy:

- jest bardzo miękka, rozmazuje się, ciapie, topi, rozpływa, maże się.

Ogólnie: bubel w przepięknym , solidnym opakowaniu.

Widzę, że opinie na temat pomadki są przeróżne, ale należy zwrócić uwagę na to, że mamy tu na Wizażu do oceniania 3 typy tej pomadki:

1. Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1
    2. Pomadka - błyszczyk 2 w 1 Nude
    3. Pomadka - błyszczyk 2 w 1 Care

należy więc uważać jaką pomadkę mamy, a jaką oceniamy, bo nietrudno o pomyłkę (takie mam wrażenie czytając recenzje i patrząc na zdjęcia).

Używam tego produktu od:kilka tygodni

Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anna996 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Pomadka jest świetna
    Mam w kolorze 507. Piękny kolor, świetnie nawilża, ładny zapach i ogólnie jest najlepsza za tą cenę . Trochę słabo z dostępnością ale da się to przeżyć .

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Isabelleebella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia, brak mojego zachwytu
  • Kupiłam pod wpływem zachwytów w sieci i na wizażu.
    Niestety dla mnie nie przyjemna.
    Zimą była fajna, dobrze się rozprowadzała, nie płynęła i nie mazała się, niestety teraz..wczesną wiosną jest beznadziejna, mimo ze temperatury sięgają dopiero max 13 stopni na plusie.
    Sztyft się rozpływa, pomadka łamie się na ustach, płynie, ścieka...
    Nie da się jej nałożyć.
    Co do samego działania i kolorów:
    można wybrać kolor odpowiedni dla siebie, są dość delikatne i raczej subtelne.ładnie się błyszczą. Opakowanie na wielki plus, wygląda dość luksusowo. I zamykane jest na klik- co lubię. Solidne opakowanie ma prawa samo się otworzyć albo połamać w torebce. Fajnie. niestety na tym kończą się plusy.
    Minusy jeszcze co do działania:
    - nieprzyjemny zapach'starszej pani'
    -smak.. mydło
    -wyczuwalne drobinki brokatu na ustach , efekt którego nienawidzę
    -trwałośc słaba, godzinka
    -nie nawilża ust, mam wrażenie że jeszcze je wysusza
    -podkreśla suche skórki

.. cóż rzec jeszcze- nie kupię ponownie i pewnie nie zużyje.. bo w torebce latem nie da się jej nosik

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Może i kolory są fajne, takie codzienne, ale mi jest szkoda nawet 10 złotych za pomadkę, która po kilku dniach jest cała upaćkana i roztopiona i wygląda paskudnie.

plusy
    +ładne kolory
    +przyjemny zapach
    +wyczuwalne nawilżenie ust
    +tania

minusy
    -topi się i wygląda obleśnie
    -jest nietrwała

Ilość zużytych opakowań: jedno w połowie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tanie i niezłe
  • Jestem szminkową amatorką ale ilośc pochwał tego produktu spowodowała że musiałam go kupić. A nie było łatwo bo w sklepach stacjonarnych cięzko go dostać. W końcu przy okazji innych zakupów w internecie dorzuciłam i Celię. Szminka nie porywa ale za taką cenę nie spodziewałam się wiele. Mam odcień 502 i subtelnie poprawia kolor moich ust. Można się skusić za takie pieniądze.

Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sanberg za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham
  • Kocham to moja ulubiona szminka:

Za co kocham:
    + zapach mmmm
    + zjadliwa
    + pięknie wygląda na ustach delikatny kolor i połysk bez drobinek!!!!!! hura
    + nie wysusza
    + +++cena
    +++++ opakowanie
    + nie stopiła mi się

nie ma minusów ojj nie ma
    Polecam ją bo jest fantastyczna, w dodatku polska firma która nie robi nas w jajo!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić koral9 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij