Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Powiększ Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Zgłaszająca osoba: Sweet_Jelly

Celia stanęła naprzeciw wymaganiom nowoczesnych kobiet, które wahają się pomiędzy stosowaniem błyszczyka i szminki - pomadka 2w1 łączy wszystkie zalety obu produktów. Posiada lekką formułę wzbogaconą o składniki nawilżające i witaminy E i C. Dzięki swoim nawilżającym właściwościom dodatkowo pielęgnuje usta. Posiada również eleganckie metaliczne opakowanie w złotym kolorze oraz apetyczny winogronowy zapach. Efekt to półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust, ożywiony subtelnymi błyszczącymi drobinami. Kolekcję tworzy 8 delikatnych kolorów, które ukryte są w eleganckich, złotych opakowaniach.

Cena: 10zł
/bw/

• Świetna
  • Pomadka ma piękny winogronowy zapach i to niewątpliwie jest jej znak rozpoznawczy
    Ten kosmetyk jest fajnym połączeniem pomadki z błyszczykiem, nawilża usta i jest dosyć trwały
    Cena też jest zachęcająca
    Minusem jest jej miękkość, trzeba być ostrożnym przy aplikacji....opakowanie dosyć szybko się niszczy...

Na pewno jeszcze kiedyś zagości w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić sunrise1983 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wszystko ładnie pięknie ale...
  • uzywam fajna ładnie pachnie nie klei się kolory naturalne ładnie delikatnie błyszczy
    aleeee ma tendencje do łamania i topienia się to jej jedyny minus

Ilość zużytych opakowań: 1 całe i drugie w trakcie

Chcesz pochwalić Klaudiunia0208 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra pomadka
  • Pomadkę kupiłam na allegro z lekkim wachaniem gdyż już nie raz skuszona obietnicą róźnych producentów pomadek niby nawilżających zawiodłam się ale na szczeście przy celii nie.
    Plusiki:
    +nawilża
    +ładny kolor-mam nr 606
    +fajnie się rozprowadza,
    +usta są gładkie
    Jedyny minus,za który odejmuję gwiazdkę,to wytrzymałość,zjadam ją dość szybko.
    Ale ogólnie bardzo fajna.

Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić izurajda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna, niedroga, ALE...
  • Po kilku miesiącach wirtualnych przymiarek zdecydowałam się na 602 (w serii Nude) - neutralny, beżowo-różowy odcień, który dość wyraźnie rozjaśnia moje usta. Nada się wyłącznie do bladej, nieopalonej twarzy z oszczędnie nałożonym różem, raczej jako uzupełnienie non-make up niż smoky. W połączeniu z moim naturalnym kolorem ust wydaje się zdecydowanie bardziej różowy i chłodny, niż w opakowaniu. Mimo błyszczącej i nawilżającej formuły podkreśla suche skórki i włazi w bruzdki na wargach, więc usta muszą być w nienagannej kondycji. Z drugiej strony z powodu swojej kremowej i lekkiej formuły jest dość nietrwała, zniknie przy pierwszym posiłku lub napoju, ale aplikacja jest na tyle przyjemna i bezproblemowa, że nie jest to dla mnie duży minus. Nie zasycha, więc zostawi ślady na szklankach i skórze. Pachnie pięknie, winogronowo i ten zapach jest wyczuwalny w czasie noszenia. Bardzo przyjemna w noszeniu głównie ze względu na ten zapach i formułę, więc ją lubię, mimo że nie jest w idealnym dla mnie kolorze. Gdybym miała mniejszą kolekcję szminek, pewnie kupiłabym ponownie, ale na pewno w innym odcieniu. Duży minus za to, że w mojej okolicy nie jest nigdzie dostępna stacjonarnie, więc nie mogę wypróbować innego koloru. Plus za niską cenę – swoją kupiłam na e-zebra za niecałe 10 zł.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w toku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić igrafka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko!
  • Jedna z moich ulubionych pomadek! Używałam jej jakieś 2 lata temu ale nadal mam do niej sentyment i pomimo tego że już jej nie używam (mam kolor 504, a aktualnie gustuję w innej kolorystyce) to leży grzecznie w kosmetyczce (ajj, chyba ją w końcu wyrzucę..)

+fajnie pachnie
    +nawilża usta
    +długo się utrzymuje
    +niska cena
    +eleganckie i pięknie prezentujące się opakowanie

-trudno dostępna

Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić Madziarka.n za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie tak
  • Jak ja mogłam bez niej żyć do tej pory? Nie używałam ani szminek, ani błyszczyków, nie lubiłam, zlizywałam, nie pasował mi zapach, smak, kolory za mocne, a maluję się delikatnie, aż dostałam to cudo od kumpeli. No rewelacja. Kolorek delikatny, lekko transparentny, nawilża usta jak pomadka ochronna. Zapach i smak nie rażą, a cena świetna. Polecam, nawet bardzo, już w planie mam zakup kolejnych kolorów

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić kratka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia.
  • Tragedia
    Pomadka ,którą zakupiłam przez pozytywne opinie zarówno na wizażu jak i na licznych blogach. Zawiodłam się.
    Zalety:
    -zapach- obłedny , owocowy,smakowity,aż chcę się zjeść pomadkę
    - opakowanie- eleganckie, przypomina jakiś drogi kosmetyk,na końcu ,przy zamknięciu pomadki - delikatnie się zatrzaskuje, dzięki czemu nie ma ryzyka,że pomadka się otworzy.
    -kolor- ja mam 603 Nude- z nude on ma niewiele wspólnego, jest delikatnie różowy, bardzo ładnie wygląda na ustach,chociaż mam wrażenie,że nieco tanio.
    -łatwo się rozprowadza , nawet nie patrząc w lusterko możemy nałożyć pomadkę.
    - nadaje delikatny blask ustom,nie jest nachalny jak błyszczyk,przypomina szminkę o jasnym odcieniu pomieszaną z błyszczykiem o niewielkim błysku.Nazwa jesr adekwatna szminka i błyszczyk - 2 w 1.
    - cena- dość tania pomadka

Wady :
    - topi się w opakowaniu!! Kupiłam tą pomadkę w lecie. Stopiła się w torebce. Dosłownie. Przywarła do opakowania, odkształciła się. Następnie przy stosowaniu złamała się na pół.Jest bardzo miękka.

Za opakowanie i zapach daję dwie gwiazdki. Jednak za to,że zaraz na początku się złamała oraz stopiła w trakcie upalnych dni - odejmuję trzy gwiazdki. Więcej nie kupię. Pieniądze wyrzucone w błoto. Wolę zainwestować w coś,co się zaraz nie roztopi.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katarinkaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra, prawie KWC
  • O pomadce przeczytałam jak zwykle na wizażu. Mam ostatnio potrzebę poeksperymentowania z kolorem na ustach, w wersji dziennej, więc postanowiłam zaryzykować 10zł. I jestem bardzo mile zaskoczona.
    Pomadka:
    - najważniejsze - nie wysusza ust, nie podkreśla skórek,
    - nie posiada badziewiastych drobinek,brokatów, perełek, poświat i połysków,
    - gama kolorów przewiduje raczej makijaż dzienny, ale pozwala to na nakladanie jej bez lusterka
    - zapach - podobno winogronowy, mnie nie przeszkadza
    - nakłada się fajnie, łatwo ją rozsmarować,
    - po nałożeniu objawia się efektem mokrych ust z dyskretnym kolorem.

Ale posiada też minusy:
    - pierwszą złamałam po tygodniu stosowania i wiem że to często się zdarza, nie trzeba jej specjalnie naciskać
    - jest dosyć mało wydajna.
    Jak nauczymy się już z nią pracować, to złamań można uniknąć. Ogólnie uważam że jest świetną opcją dla osób, które nie cierpią błyszczyków i lepienia się ust. Posiadam kolory 602(idealny odcień nude) i 603(lekki róż). Dostepność produktu też szału nie robi, trzeba się pofatygować do małych drogerii, a mnie do takich nie po drodze.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madzia_M77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Definitywnie moje KWC
  • W swojej kolekcji mam dwie: 601 oraz 604. Na pewno kupię ich więcej, gdyż mam małą drogeryjkę pod nosem, zaraz przy moim bloku 604 zaraz po zakupie niestety złamała mi się. Za to 601 trzyma się dzielnie!

Plusy:
    - cena - 10 złotych!
    - opakowanie - zamykane na klik, śliczne, proste, metalowe, a nie żaden plastikowy szajs,
    - kolory są ładne, stonowane, transparentne,
    - nawilżają usta,
    - zapach jest obłędny! Pachnie winogronami, rozmarzyć się idzie
    - Wybór kolorystyczny jest niezgorszy: mamy róże, brązy, nawet czerwony kątem oka wyhaczyłam i pewnie na niego się rzucę,
    - trwałość - na ustach usiedzi ok. 4 godzin. Świetny wynik!
    - 2 w 1 - nie muszę się babrać z błyszczykiem, a to plus!
    - nie podkreśla suchych skórek,
    - można się maziać bez lusterka - wypróbowane!

Minusy:
    - dostępność - małe drogerie, drogerie Filirt na sto procent, a tak to pozostaje internet.

Mamie kupiłam któryś z brązów, ale nr nie pamiętam. Też jest zadowolona

Używam tego produktu od: 6 miesięcy +
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Usmiechnietazakrecona za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna i za grosze!
  • Przyznam że trochę się naszukałam tych szminek, więc jak już dopadłam stoisko Celii, to zakupiłam od razu dwie:
    - 507 brudny róż
    - 511 brzoskwinia
    Obie bardzo mi odpowiadają zarówno pod względem kolorów, konsystencji jak i ślicznego, uzależniającego zapachu.
    Pięknie się rozprowadzają i nie ważą się, nawilżają, ładnie schodzą. Jedyny minus, za który odejmuję gwiazdkę, to trwałość, która woła o pomstę! Na szczęście cena jest tak niska, że bez obaw można się malować nawet kilkanaście razy dziennie
    Tak jak napisałam na wstępie, bardzo średnio jest z dostępnością, ja swoje kupiłam w drogerii Blue, która ma wiele kosmetyków nie widzianych w innych sklepach.
    Myślę że dokupię inne kolory

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: dwa w trakckie

Chcesz pochwalić carol81 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij