Celia, Pomadko - błyszczyk

Celia, Pomadko - błyszczyk

Półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust, łączący najlepsze zalety pomadki i błyszczyka. Wzbogacony o witaminy C i E, nawilża usta i nadaje im piękny niezobowiązujący kolor i połysk. Ma apetyczny winogronowy zapach.
Dostępny w 16 kolorach wersji podstawowej (numeracja 501-516), uzupełnionej o 6 kolorów wersji Nude (numeracja 601-606).

Producent ma w ofercie również wersję `Care` o bogatszym składzie, zawierającym oleje shea, kakaowy i kokosowy oraz ekstrat z aloesu (numeracja 01-06).

nawilżające
w sztyfcie
Efekt
transparentne, perłowe

Najpiękniejsze pomadki ever

MOJE KOLORY ( I TROCHĘ ZACHWYTÓW)
Mam z tej serii dwa kolory:

501 (jasny róż) - to mój idealny odcień jasnego różu. Nie jest za jasny, przez co usta nie giną w makijażu. Nie jest zbyt "barbiowy", więc nie wygląda odpustowo i tanio. Nie jest zbyt beżowy, dzięki czemu wygląda świeżo i dziewczęco. Nie jest zbyt chłodny ani zbyt ciepły, pasuje do niemal każdego makijażu.

508 (intensywna, mocna czerwień) - to "ta jedyna" czerwona pomadka, w której wyglądam pięknie. Mimo że jej kolor jest mocny i widoczny z daleka, to nie przytłacza i nie wydaje się dziwny. Dodaje makijażowi wyjątkowości i elegancji, wydobywa z nas piękno.

PÓŁPRZEŹROCZYSTOŚĆ, BLASK
Obie pomadki, które mam, są delikatnie półprzeźroczyste. Na ustach wyglądają jak dobrej jakości błyszczyk lub pomadka nawilżająca.
Producent reklamuje te szminki jako pomadko-błyszczyki i coś w tym jest. Jednak w błyszczykach usta zwykle tandetnie świecą, a blask pomadek z Celii mniej rzuca się w oczy. Jest ładny, ale nie przesadzony.

DROBINKI
Szminka ma malutkie drobinki, których prawie nie widać na ustach, a w opakowaniu trzeba się przyjrzeć, żeby je zobaczyć (wykończenie typu shimmer). Drobinki dodają ustom "tego czegoś".

ZAPACH
Szminki mają słodko-winogronowy, świeży zapach. To najpiękniej pachnące pomadki, jakie mam w swojej kolekcji. Ich zapach się nie nudzi, nie przeszkadza i nie przytłacza.

KONSYSTENCJA
Pomadki z Celii są delikatniutkie, mięciutkie i suną po ustach jak masełko. Nie ma najmniejszego problemu z ich nałożeniem. Nie robią smug, plam, nie zbierają się w nierównościach ust. Nie podkreślają suchych skórek, przesuszonych warg itp. Rozkładają się jednolicie.
A jednocześnie nie są zbyt miękkie. Nie łamią się w opakowaniu i nie wylewają się poza kontur ust podczas noszenia. Ostatnio noszę krwistą czerwień nr 508 przy upałach +32 stopnie Celsjusza i nie muszę kontrolować w lusterku, czy pomadka mi się gdzieś odbiła, rozlała lub rozmazała.

PORÓWNANIE Z POMADKAMI INNYCH FIRM
Będąc w liceum, pojechałam na wycieczkę klasową do Wielkiej Brytanii. Z przyjaciółką wybrałyśmy się wtedy do perfumerii, gdzie ekspedientki pomalowały nas za darmo pomadkami Shiseido. Takiej miękkości i delikatności na ustach nie czułam nigdy wcześniej. Obiecałam sobie wtedy, że kiedy będę niesamowicie bogata, kupię taką pomadkę.
Tylko że potem, gdy byłam na studiach, Mama kupiła mi na targu pomadko-błyszczyk z Celii. Drugi raz w życiu poczułam wtedy miękkość i masełkowatość szminki z Shiseido... To jedyna pomadka, do której mogłabym Celię porównać.

NAKŁADANIE
Zazwyczaj nakładam te szminki na usta wprost z opakowania. Nie wymagają konturówki.
Jedynie do czerwieni nr 508 czasem używam malutkiego pędzelka, kiedy chcę wyjechać poza kontur ust i optycznie je powiększyć.

WŁAŚCIWOŚCI PIELĘGNACYJNE
Pomadki niwelują uczucie spierzchniętych i suchych warg. Po ich nałożeniu usta są bardziej nawilżone, delikatnie natłuszczone i wizualnie "pełniejsze" (nawet zimą).

TRWAŁOŚĆ
Miałam już wiele pomadek nawilżających z innych firm, które znikały po 1-2 godzinach. Pomadki z Celii trzymają się u mnie 3-4 godziny bez poprawek.
Oba kolory, które mam, ścierają się równomiernie. Nie ma czegoś takiego, że zostaję nagle z czerwoną obwódką wokół gołych ust jak klaun.
Przy czym muszę powiedzieć, że zwykle co 3-4 godziny idę do łazienki i maluję usta ponownie. Nie muszę tego robić ani nie muszę się z tym spieszyć. Bez dokładania szminek z Celii nie wyglądam dziwnie ani źle. Po prostu po jakimś czasie one wchłaniają się i znikają z ust, więc warto je dołożyć.
Podczas ich nakładania i dokładania nic się nie roluje i nie zbiera. Nie tworzą nieestetycznych warstw.

OPAKOWANIE
Uwielbiam opakowania tych szminek. Wydaje mi się, że są metalowe, bo dają odczucie przyjemnego chłodu, kiedy bierze się je do ręki. Są ciężkie. Mają kolor matowego złota, a na środku, przy zamknięciu, są złoto-błyszczące.
Jedyny minus - czasem skuwka się obluzowuje i przestaje "zatrzaskiwać się" przy zamykaniu. Przez to nie można potem takiej pomadki nosić w torebce, bo sama się otwiera i wybrudziłaby wszystko. Ale dzieje się tak zwykle dopiero pod koniec używania pomadki.

CENA, DOSTĘPNOŚĆ
Ile by te pomadki nie kosztowały, naprawdę się opłacają. Nie znam piękniejszych ani bardziej pielęgnacyjnych produktów kolorowych do ust.
Jednak muszę przyznać, że byłam bardziej zadowolona, kiedy kilka lat temu kupowałam je na targu za ok. 13-16 zł.
Teraz są nie do dostania stacjonarnie, a w drogeriach internetowych potrafią kosztować kilka razy więcej i moje ulubione kolory są często wykupione.

PODSUMOWANIE
Ogromnie polecam!!! Mamy na naszym polskim rynku prawdziwą perełkę :)

Napój winogronowy Helena <3

Aż sama się sobie dziwię, że jako fanka błyszczyków oraz lśniących pomadek tak późno odkryłam te lekkie szminki z Celii. Bardzo je polubiłam i chętnie używam na co dzień, idealnie uzupełniają codzienny makijaż i można je szybko poprawić w biegu.
Na razie poznałam dwa odcienie: 505(dosyć jasna czerwień) i 515(taki jagodowy fiolet), ale mam ochotę na więcej :)
Oba posiadane przeze mnie kolory mają w sobie srebrzysty pyłek, lekko perłowy, ale nie tandetny, potęguje on efekt lśniącego koloru na ustach. Szminki dają wykończenie transparentne, ale same kolory są dobrze widoczne. Końcowy efekt jest bardzo przyjemny-lekki, świeży, idealny do codziennych makijaży, szczególnie w sezonie wiosenno-letnim.

Wiadomo, że przy takiej lżejszej oraz błyszczącej formule trwałość nie będzie wielogodzinna, ale spokojnie wytrzymują do dwóch(oczywiście bez jedzenia i z ostrożnym piciem). Ładnie oraz równo schodzą(po prostu kolor blaknie) i co mile mnie zaskoczyło-w ogóle się nie rozlewają/rozmazują za kontur ust, nawet jeśli nie używam kredki do obrysu oraz trzymania pomadki w ryzach. A przy większości tego typu szminek(w typie błyszczyka), które poznałam musiałam użyć konturówki by nie wylały się poza swój obszar.

Recenzowane szminko-błyszczyki nosi się bardzo komfortowo-w ogóle nie wysuszają, wręcz lekko zmiękczają oraz nawilżają, nawet jak zejdą to usta są miękkie oraz gładkie. Dobrze też chronią przed wiatrem i zimnem-na tyle na ile mogą chronić produkty do ust których głównym celem jest kolor oraz upiększenie. Nie kleją się, nie zbierają się białym nalotem na styku warg czy w kącikach.
Zapach-napój winogronowy Helena, absolutnie uroczy! Mi przypomina wszystkie rodzinne spotkania czy imprezy za czasów dzieciństwa, czysta nostalgia :)
Opakowania za taką cenę są naprawdę spoko, całkiem niebrzydkie, chociaż w lekko babcinym stylu-jeśli moja Mama używała w latach 90tych jakieś szminki to założę się, że była ona w takim opakowaniu :D Dla mnie ich wygląd to drugorzędna cecha, najważniejsze że w ogóle się nie niszczą podczas noszenia w torebce, wysuwają/zasuwają bez problemu, a zatyczka dobrze się trzyma reszty i mam pewność, że szminka nie otworzy się samoistnie.

Dla mnie jedyną wadą tych pomadek z Celii jest ich miękkość. Nakładają się na usta jak masełko, ale gdy tylko zaczyna robić się cieplej to sztyft robi się baaaardzo miękki oraz wykazuje dużą skłonność do ciapania się. Nawet przy ostrożnej aplikacji(wysuwanie minimalnej ilość sztyftu poza krawędź) bardzo łatwo jest go złamać, do tego brudzi wtedy całe opakowanie. Tak skończył u mnie kolor 505-w lato tak się rozciapał w opakowaniu, że nie dało się go używać bez pędzelka(a ja nie mam cierpliwości by na co dzień się z tym machać).
Ale mimo wszystko i tak je bardzo polubiłam-dla mnie to jedne z przyjemniejszych kolorowych mazideł do ust do których z chęcią powrócę :)

Cudowna

Produkt zakupiony w małej prywatnej drogerii ma ładne złote opakowanie ma przyjemną lekką konsystencję bardzo dobrze nawilża usta ładnie je powiększa ma subtelna pigmentację oraz krycie bardzo elegancko.wyglada na ustach jestem w szoku jest bardzo dobra polecam wybrałam nr 501 różowy w ciepłym odcieniu

ŚWIETNA !!

Produkt nie nowy i chyba trochę zapomniany. Jestem bardziej zwolenniczką błyszczyków niż pomadek, ale błyszczyki niestety bardzo szybko znikają z moich ust. Na pomadko-błyszczyk od Celii trafiłam dzięki mojej mamie :) Kupiłam odcień 511 (gama kolorystyczna składa się z 16 odcieni) i jestem zachwycona.
Produkt ma piękny kolor z domieszką świecących drobinek co nadaje pięknego blasku. Konsystencję ma "wilgotną" przez co wręcz sunie po ustach. Świetnie nawilża i natłuszcza usta i na dodatek pięknie pachnie owocami.
W składzie oprócz składników nawilżających znajdziemy również witaminę C i E.
Jest bardzo trwała i wytrzymuje kilka godzin.
Opakowanie ma metalowe, eleganckie, dodatkowo zapakowane w kartonik i wszystko za ok 13 zł.
Mój KWC :)

+ posiada nawilżającą formułę

- nie jest trwała
- dostępność

Małe cudo!

Płakałabym rzewnymi łzami, gdyby była wycofana z produkcji. To pomadka znakomitej jakości, warta naprawdę dużych pieniędzy, a kosztująca zaledwie 12-14 zł. Jest bardzo, BARDZO nawilżająca, lepsza od wielu pomadek pielęgnacyjnych. Lubię nakładać ją, gdy mam przesuszone usta - od razu są nawilżone i odżywione, a suche skórki po prostu znikają. Kolor jest raczej półtransparentny, na pewno nie w pełni kryjący. W związku z tym większość odcieni jest do siebie dość podobnych, niemniej nie jest to żaden kłopot. Co więcej, dzięki temu można pomalować się bez lusterka i zawsze wyjdzie dobrze :) Na ustach błyszczy, nie lepi się (miażdżąca przewaga nad prawdziwymi błyszczykami), optycznie powiększa usta.
Najpiękniejszy moim zdaniem odcień 505 kładę na pomadki, które mniej lubię (tj. przesuszające lub o nieudanej dla mnie kolorystyce) i on od razu je "naprawia" , dzięki czemu wyglądają lepiej.
Opakowanie- piękne! Eleganckie, wyglądające luksusowo i drogo.
Doprawdy, wiele droższych firm mogłaby się od Celii uczyć. Brawa dla Celii!

makijażowa perełka polskiej firmy

Naprawdę rewelacyjna pomadka dla osób, które lubią pomadki mocno nawilżające, a jednocześnie kryjące.

Dostałam od teściowej. Trochę byłam zdziwiona prezentem, bo sama nigdy po Celię nie sięgnęłabym. Kojarzy mi się z dawnymi czasami. Tymczasem pomadka jest świetna. Mam kolor różowy, trochę przydymiony, bardzo ładny. Niestety numer koloru się wytarł, więc nie wiem co to jest. Usta są bardzo dobrze nawilżone, nie podkreślone są żadne suchości. Z kredką do ust utrzymuje się dość długo. Bez kredki ma tendencję do wędrowania poza obręb ust. Ponieważ zawsze używam kredki nie uznaję tego za wadę. Zapach delikatny. Brak smaku.

Opakowanie jest bardzo eleganckie. Matowe złoto. Wygląda naprawdę ładnie. Poza tym opakowanie jest leciutkie, więc nie dźwigamy kilogramów. W sam raz do wieczorowej torebki.

To jedna z tych chyba mało znanych perełek polskiej firmy. Za każdym razem kiedy biorę ją do ręki myślę, że muszę poszukać też innych kolorów.

UZUPEŁNIENIE
Kupiłam dwa inne kolory - 508 (czerwień, ładna, trochę wpadająca w róż) i 509 (jaśniejsza czerwień, delikatniejsza, bardziej pomarańczowa). Oba kolory ładne, a najładniej wyglądają zmieszane. Pomadki podrożały. Kupiłam stacjonarnie za ok. 24 zł za jedną, ale wciąż są warte swojej ceny.

KWC

Produkt idealny. Jedna z najlepszych pomadek, jakie używałam. Rewelacyjnie prezentuje się na ustach. Zapewnia piękny, półtransparentny kolor i nawilżenie. Ma winogronowy zapach, który uprzyjemnia stosowanie. Ulubieniec od lat. Ponadto luksusowe, metalowe opakowanie. Rewelacyjne kolory Nude.

Pozytywne zaskoczenie ❤️

Pomadko-błyszczyk Celia dorzuciłam do koszyka od tak, przy okazji ostatniego uzupełniania kosmetycznych zapasów, i cieszę się, że to zrobiłam. :) ❤️
Nie spodziewałam się po tej pomadce zbyt wiele. Okazuje się jednak, że w stosunkowo niskiej cenie kupujemy naprawdę fajny kosmetyk i to wyprodukowany w Polsce.

Pomadka już na pierwszy rzut oka mi się spodobała, bo ma bardzo estetyczne opakowanie. Złote, w większości matowe - jest po prostu eleganckie.

Pozytywne pierwsze wrażenie potęguje jej... zapach. ❤️ Nie jest on standardowy jak w większości pomadek, ale przyjemnie owocowy, a konkretnie winogronowy.

Paleta odcieni jest na tyle szeroka, że chyba każda znajdzie coś dla siebie. Ja wybrałam odcień 502. Po otworzeniu pomadki wydaje się on dosyć ciemny, ale nic bardzie mylnego. Po nałożeniu na usta dodaje im bardzo ładnego, delikatnego zabarwienia. Poza kolorem na ustach pojawia się też ładny połysk wzbogacony drobinkami. Ja jestem zachwycona efektem, zwłaszcza, że ta pomadka nie jest tylko kosmetykiem kolorowym, ale również pielęgnacyjnym. Ostatnio miałam problemy z pierzchnięciem skóry na ustach, a ta pomadka pomogła mi je pożegnać. Usta są gładkie, miękkie, nawilżone. ❤️

Co do trwałości, to moim zdaniem jest całkiem niezła, szczególnie w tej cenie. Wiadomo, że po konfrontacji z jedzeniem trzeba dokonać małych poprawek, bo efekt się częściowo zmywa (a może zjada ;) ), ale mi to jakość szczególnie nie przeszkadza, tym bardziej, że malowanie tą pomadką to czysta przyjemność. ❤️ Ma super konsystencję i gładko rozprowadza się po ustach. Dzięki temu, że kolor jest dosyć delikatny można bez obaw nałożyć ją nawet bez lusterka.

Podsumowując pomadka faktycznie jest produktem 2 w 1, a może nawet 3 w 1. Zyskujemy bowiem delikatny kolor, ładny połysk i co istotne - również odpowiednią pielęgnację. Naprawdę warto wypróbować, tym bardziej, że cena jest korzystna.

Polecam jest cudowna

Kupiłam pomadka za pierwszym razem z powodu koloru myślałam że taka tania napewno nie sprawdzi się. I bardzo się pomyliłam po pierwszym użyciu zakochałam się w niej nawilża usta nie wysusza piękny kolor jest trwała za taką cenę spodziewałam sie takiej jakości jest cudowna polecam wszystkim jest delikatna ma piękny zapach mam teraz parę kolorowi obecnie tylko ich używam bo daja mi to co oczekuje

piękny zapach

zapach winogronowy śliczny utrzymuję się na ustach. Nabłyszcza nawilża i nadaję lekki kolor a drobinki śliczne połyskują. Jedynym minusem są inne kolory na opakowaniach a inne w środku wiec ciężko się szuka w drogerii odpowiedniego koloru . Sporo kolorów jest ładnych wiec pewnie wypróbuje jeszcze inne:)

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

Sama słodycz!

Pierwsze na co zwraca się uwagę to wspaniały, słodki, owocowy zapach. Aplikacja to ogromna przyjemność. Produkt o przystępnej cenie , w eleganckim i solidnym opakowaniu. Pomadka wygląda na ustach przepięknie, jak błyszczyk najwyższej jakości. Jednak trwałość nie ta...