Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1

Powiększ Celia, Nawilżająca pomadka - błyszczyk 2 w 1
Produkt dostępny w 4 sklepach. Cena już od 9,98 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Sweet_Jelly

Celia stanęła naprzeciw wymaganiom nowoczesnych kobiet, które wahają się pomiędzy stosowaniem błyszczyka i szminki - pomadka 2w1 łączy wszystkie zalety obu produktów. Posiada lekką formułę wzbogaconą o składniki nawilżające i witaminy E i C. Dzięki swoim nawilżającym właściwościom dodatkowo pielęgnuje usta. Posiada również eleganckie metaliczne opakowanie w złotym kolorze oraz apetyczny winogronowy zapach. Efekt to półtransparentny, lekki, a zarazem trwały makijaż ust, ożywiony subtelnymi błyszczącymi drobinami. Kolekcję tworzy 8 delikatnych kolorów, które ukryte są w eleganckich, złotych opakowaniach.

Skład: Isocetyl Stearoyl Stearate, VP/Hexadecene Copolymer, Polybutene, Cera Microcrystallina, Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis Seed Oil, Candelilla Cera, C30-45 Alkyl Methicone, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Propylparaben, BHA, Parfum, Butylphenyl Methylpropional, +/- [Mica, Slica, Calcium Aluminium Borosilicate, Titanum Dioxide, Tin Oxide, CI 15850, CI 15985, CI 16035, CI 17200, CI 19140, CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499]. (15.06.2015)

Cena: 10zł
/bw/

• Idealna
  • Pomadka ma piękny czerwony kolor, pozostawia efekt zdrowych ust. Jest miękka dlatego lekko sunie po ustach (w lato sie rozpuszcza!!!). Ma przepiękny zapach chyba winogronko, do tego opakowanie też mi się podoba. Pomadka ma drobinki ale nie rzucają się w oczy i nie wygląda to festynowo 😊
    Jedyna wada to trwałość, bo to mała uciekinierka .

Ilość zużytych opakowań: już skończona

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić HappyWonderland za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja ciąża

• rewelacja
  • kochane udało mi się ją w końcu kupić, jest rewelacyjna, do tego stopnia,że zakupiłam już 3 odciennie (602,604 i 606). 602 jest najcudowniejszą szminką jaką kiedykolwiek miałam (a używałam też szminek w górnej półki cenowej i żadna nie stała się hitem). Szminka jest the best of the best, idealnie wygląda na ustach, beż żadnych drobinek, lekko błyszczy, ale nie tak jak błyszczyk, wygląda poprostu bosko. Zakochałam się w niej. Zdradzam gdzie można ją nabyć w krakowie (sama zjechałam za nią prawie pół miasta)- na placu imbramowskim (budka nr. 106) i drogeria Koliber ul. Wiarusa 19 (polecam panie, są przesympatyczne, będą je zamawiać, jak tylko będzie na nie popyt)

Używam tego produktu od: paru dni

Chcesz pochwalić durcia24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kosmetyk
  • Nawilża, daje bardzo naturalny efekt, nabłyszcza delikatnie, bez tandetnego efektu, świetnie pielęgnuje. Opakowanie bardzo ładne, klasyczne, bez grama tandety.
    Cena- marzenie.
    Zapach umila makijaż.
    Jest nietrwała ale forma, konsystencja i sposób w jaki działa nie przewidują trwałości.
    Polecam, miłe połączenie pielęgnacji & upiększenia

Używam tego produktu od: trzy tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie (kolor 604)

Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Dobra ale nietrwała
  • Bardzo lubię te pomadki.
    Kiedyś gdzieś na nie natrafiłam, kupiłam pierwszą w sumie przez przypadek, na szybko żeby coś mieć zbytnio się nie zastanawiając co biorę. Bardzo mi się ona spodobała więc później dokupiłam przez internet kilka innych odcieni.

Plusy:
    +piękne, naturalne, delikatne i świeże kolory
    +ciekawe połączenie pomadki z błyszczykiem, naturalny efekt
    +bardzo ładny (winogronowy?) zapach
    +cena
    +porządne, piękne opakowanie
    Minusy:
    -dość nietrwała, trzeba w miarę często poprawiać bo łatwo się ściera
    +przy wysokich temperaturach konsystencja trochę się 'topi' gdy nosi się ją w torebce

Używam tego produktu od: 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić gonai za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Szukałam czegoś co sprawi, że moje usta ze skłonnością do przesuszania nabiorą delikatnego kolorku przy okazji nawilżając je. Skusiałam się na Celie: dobre opinie, piękne opakowanie, śliczny winogronowy zapach to aspekty, które wywarły dobre pierwsze wrażenie, niestety tylko pierwsze...

Plusy:
    + Zapach: nie każdemu może sie podobać i wiem, że nie jest to najważniejsze, ale aplikowanie pomadki, której zapach nie odtrąca od razu jest przyjemniejsze.
    + Kolor: posiadam pomadke o numerze 603, jest to ładny, delikatny róż, bardzo ładnie prezentuje się na ustach przy okazji je nabłyszczając ( w końcu to pomadko-błyszczyk).
    + Opakowanie: co jak co, ale bardzo przykuwa uwagę, złote, eleganckie, z ładnym napisem "Celia" na szyjce pomadki.
    + Bardzo miękka formuła, kremowa, lekka konsystencja, choć to też ma swój minus!
    + Cena: zapłaciłam jakieś 11zł.

Minusy:
    - Nawilżenie i trwałość, a czemu? Jak usta mogą pozostać dobrze nawilżone jeśli pomadka utrzymuje się jakieś 20 minut na ustach?
    - Wspominając o konsystencji: pomadka topi się, jest aż za bardzo miękka. W lato lubię przy sobie nosić pomadki, szminki, błyszczyki i nigdy, powtarzam nigdy nie zdarzyło mi sie coś takiego jak w przypadku tej pomadki (nawet w najgorsze upały), ściślej: Celia wręcz rozpuściła się w opakowaniu.
    - Dostępność: kupiłam ją w osiedlowej drogerii i nigdzie indziej (Hebe, Natura, Rossmann) jej nie widziałam.

Podsumowując:
    Minusów jest mniej, ale są one wadami, które raczej ciężko wybaczyć, a szkoda
    Spodziewałam się lepszego efektu, w końcu nawet pomadki z Golden Rose, których cena jest niższa dają lepszy końcowy efekt.

Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić gosss__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • znikająca w try miga
  • Używało się jej w porządku, ale po namyśle stwierdzam, że nie poleciłabym jej. Kończę numer 601 - śliczny róż, delikatnie kryje. Łatwo sunie po ustach - formuła jest bardzo miękka. No właśnie - aż za bardzo. W opakowaniu potrafi się rozpuścić a na ustach zjeżdża, znika w trymiga.

Do plusów mogę dodać ładny, poziomkowy zapach oraz niewygórowaną cenę. Jednak w ostatecznym rozrachunku polecam tylko tym, którym nie przeszkadza malowanie ust po 10 razy dziennie

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić your Angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny, nqaturalny efekt
  • Posiadam odcień 602 Bardzo przyjemna codzienna pomadka. Jest półtransparentna, nadaje ustom delikatny połysk i kolor. Nawilża usta i sprawia, że wydają się większe i pełniejsze. Do tego ma cudowny zapach winogron. Zakupiłam ją za około 10 zł i używam zazwyczaj w czasie dni, kiedy stawiam na mocniejszy makijaż oczu, żeby zrównoważyć całość. Minusem jest ich dostępność. Można znaleźć je jedynie w internecie i małych, osiedlowych drogeriach. Mimo wszystko - warto szukać

Plusy:
    - niska cena
    - naturalny efekt
    - nie wysusza, a nawet nawilża usta
    - piękne, eleganckie opakowanie
    - przyjemny, choć lekko chemiczny zapach winogron

Minusy:
    - dostępność

Chętnie zaopatrzę się w inne kolory Pomadka idealna na co dzień.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Molly Malone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Naczytałam się o Celii samych dobrych rzeczy, ale też, że jest trudno dostępna, a że jestem trochę uwiązana to hurtowo wzięłam się za zamówienia w necie. Bo szukam właśnie pomadek a la błyszczyk i muśnięcia kolorem.
    I tak stałam się posiadaczką odcieni: 504,511, 601, 603 i 2 (seria care) Okazało się, że nie jest aż tak trudno dostępna, bo przy najbliższych zakupach odkryłam, że jest osiągalna w pobliskiej drogerii (a zamówienie było już w drodze). I od razu wiedziałam, że zamiast 504 mogłam wziąć 503..

Plusy:
    +subtelny efekt, delikatne transparentne kolory (choć w sztyfcie wydają się agresywne )
    +kremowa konsystencja
    +nawilża usta
    +subtelny błysk jak po posmarowaniu ust balsamem lub błyszczykiem + delikatne drobinki, których jest mniej lub więcej (lub wcale- w serii nude) w zależności od odcienia
    +solidne eleganckie metalowe opakowanie zamykane na klik
    + apetyczny zapach- jak dla mnie coś pomiędzy winogronami, arbuzem a malinami
    +cena!

Minusy
    - dostępność- Celii nie ma w sieciowych drogeriach
    - w niektórych odcieniach drobinki są wyczuwalne jak hmmm piasek, a po starciu koloru "wędrują" po całej twarzy
    -trwałość lub jej brak, ale liczyłam się z tym, błyszczyki też zazwyczaj nie wytrzymują dłużej na ustach niż 2 godz bez jedzenia i picia i tak samo jest tutaj.

Jeśli chodzi o odcienie to rzecz bardzo indywidualna i doświadczyłam na własnej skórze, że kupowanie w ciemno na podstawie tylko zdjęcia w necie to rosyjska ruletka Jestem blondynką o chłodnym typie urody
    601-nude, cukierkowy róż, zbyt jasny dla mnie, oddałam córce nie polecam osobom, które tak jak ja nie mają idealnie białych zębów
    603- nude ciemniejszy od 601 brudny chłodny róż, bardzo naturalny, idealny na lato
    511- róż wpadający w brzoskwinię z drobinkami, ciepły odcień
    504- malinowy róż wpadający w fiolet z mnóstwem wyczuwalnych drobinek
    2- seria care- najtrafniejszy wybór- chłodny odcień różu, bardzo naturalny (jak to ktoś ładnie napisał- takie moje usta, tylko lepsze) nienachalne drobinki- IDEAŁ!

Używam tego produktu od: kilku tyg
    Ilość zużytych opakowań: zaczetych 5

Chcesz pochwalić olcia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Długo szukałam szminki nude, która pasowałaby do moich ust. Najpierw zakochałam się w Celii, potem w kolorze 603. Pasuje jak ulał.
    Jest kremowa, miękka, przyjemna w konsystencji, trochę jak balsam, chociaż ma trochę drobinek, które mogą być chropowate już po nałożeniu.
    Błyszczy się trochę jak błyszczyk, ma małe błyszczące drobinki, ale ogólnie efekt jest taki, jakby pokryć błyszczykiem matową pomadkę. Dobrze kryje, duży plus, że bez problemu nakłada się też na tę "mokrzejszą" część warg bardziej wewnątrz ust.
    Nie wiem, czy nawilża, ale na pewno nie wysusza, co uważam za wyczyn! Nie podkreśla skórek, może trochę zostawać w zagłębieniach.
    Nie jest niestety zbyt trwała, ale za ten efekt można jej to wybaczyć.

Plusy:
    + kolor
    + konsystencja
    +miły zapach, jakby winogronowy
    + krycie
    + efekt końcowy
    + estetyczne opakowanie, metalowe, wygląda na solidne, dobrze się zamyka
    + cena!!!!! takie cudo za 11 zł!
    + nie wysusza

Minusy:
    - trwałość
    - chropowate drobinki
    - może zostać w załamaniach
    - myślę, że minusem może być też dostępność, ja mam akurat pod nosem drogerię, w której sprzedają produkty Celii, ale wiem, że ogólnie jest z tym problem

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

Chcesz pochwalić Celebrindal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna na codzień i na specjalne okazje.
  • Kupiona przypadkiem w biegu, ale puki co moja ulubiona

+super nawilża i pielęgnuje
    +uwielbiam ten zapach (poprawia mi nastrój)
    +schodzi naturalnie, bez obwódki
    +jest tania
    +kolor trafiony w 10

-trwałość

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Axxxxa za czytelną i pomocną recenzję?