Chloe, Chloe (2009) EDT

Powiększ Chloe, Chloe (2009) EDT

Zgłaszająca osoba: PotworPimpusPierwszy

Nowy (2009) zapach `Chloe` - nowa wersja klasyka o tej samej nazwie. EDT to lżejsza wersja nowego Chloe Eau de Perfum z 2008 roku, w której to ciepłe miodowe i pudrowe nuty zostały zastąpione chłodniejszym i świeżym irysem oraz różą. W sprzedaży od kwietnia 2009.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mandarynka, melon
nuta serca: róża, frezja
nuta podstawy: drzewo sandałowe, irys

/bw/

• Sky Full Of Stars
  • Białą wersję Chloe zdobyłam w sklepie na lotnisku w Fuchal.Kocham perfumy Chloe,obok tych od Marxa Jacobsa i Calvina Kleina są to moje ulubione perfumy

Trwałość :7-8 godzin + niesamowicie wydajne jedno psiknięcie starcza dla intensywnego i długotrwałego zapachu

Flakon : najpiękniejszy na świecie.Elegancki ,kobiecy ta kokardka wygrywa wszystko.Flakony Chloe są najładniejsze na świecie

Zapach i skojarzenia : Zapach przede wszystkim rozwija się,a ja to sobie cenię w perfumach.Jest bardzo zmysłowy ale też delikatny,dziewczęcy i kwiatowy.Często słyszę komplementy dotyczące tego zapachu.A ja sama czuję się świetnie nosząc na sobie białą Chloe.Zapach kojarzy mi się z ciepłą nocą pod gwiazdami.Dlatego idealnie opisują mi go dwie piosenki "Sky Full Of Stars" najnowsze dzieło Coldplay i "Wings" uroczej Birdy.Szczególnie ta druga piosenka dobrze je oddaje " Under a trillion stars we danced..." "They made
    me think of you.Oh lights go down.In the moments we're lost and found I just wanna be by your side" Czując jego urocze nuty,widzę idealny obraz szczęścia : ciepła,letnia noc.Jakaś polana,nad nami trylion gwiazd.Ja mam na sobie rozkloszowaną,granatową sukienkę w białe groszki,czerwone usta,wiatr rozwiewa moje włosy,on ma na sobie swój mundur.Jego oczy błyszczą tak samo,jak gwiazdy nad nami,tańczymy,patrzymy w niebo.Jest bosko ,pięknie,najlepiej.Such a heavenly view

Używam tego produktu od: od wakacji
    Ilość zużytych opakowań: jedno 50 ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • przypadła mi do gustu
  • Miałam próbkę CHLOE EDP i tak mi się spodobała.... Ale pokusiłam się na zakup wersji EDT i nie żałuję. Lżejsza, a również zmysłowa. Taka inna niż te wszystkie drogeryjne pachnidła. Mi się podoba właśnie za tą inność. Wszystkie CHLOE mają coś właśnie takiego innego w sobie. Teraz pokusiłą się na nową SEE By Chloe ale w tej wersji różowej, za jakiś czas też ją ocenię. A wracając, lubię ten zapach, pomimo że choć w ciągu dnia go od siebie nie czuję, to wszyscy dookoła twierdzą że ładnie pachnę

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić hiermit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Zakochałam się w tej wodzie toaletowej od pierwszego powąchania. Jeśli miałabym opisać tę wodę w jednym zdaniu to brzmiało by ono: "Woda toaletowa Chloe po prostu mnie definiuje". Zapach jest po prostu przepiękny i idealnie do mnie pasuje. Zrozumie to tylko ktoś, kto jest w podobnej sytuacji ;-) Jest wiele perfum, które mi się podobają, ale te są wyjątkowe i niepowtarzalne. Już zawsze będę do nich wracać.

* Zapach długo się utrzymuje,
    * Nie czuć żadnego alkoholu,
    * Piękna buteleczka,
    * Niestety są dość drogie, ale czasami za jakość trzeba zapłacić, szczególnie dotyczy to perfum.

Używam tego produktu od: 2,5 lat
    Ilość zużytych opakowań: 1, jestem w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić catrisse za czytelną i pomocną recenzję?
  • BOSKIE!
  • mój KWC. Zapach jest po prostu boski. Nie jest przede wszystkim ciężki i duszący. Perfumy nadają się na każdą porę roku zarówno w dzień jak i na wieczór.
    Jedyną wadą może być cena bo 100ml kosztuje ok 400zł jednak na allegro lub innych stronkach można znaleźć poniżej 300zł Ja kupiłam w sklepie bezcłowym w Austrii za 100ml dałam 64€ więc cena super a 100ml starczyło mi na rok i 4 miesiące Perfumy są mega wydajne i trwałe

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić laurencja86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delicje
  • Dla mnie ten zapach jest jak delicje, niby popularny i łatwo dostępny, a jednak cały czas wykwintny. Ze wszystkich składników najbardziej wyczuwam esencję różaną, ale dla mnie dzięki odpowiedniej kombinacji składników jest to milsza róża niż w wersji edp.
    Jest to zapach lekki, świetlisty i w moim odbiorze bardzo ładny. Nie mdlący, nie "dosłowny" i na pewno nie ordynarny, stąd myślę jego popularność. Nie stawiała bym go na półce zapachów kontrowersyjnych.
    Osobiście go nie "kocham" raczej "bardzo lubię" i wolę żebyśmy zostali przyjaciółmi)
    Teraz go używam, jestem zadowolona i cieszę się tym różanym epizodem, wiedząc że po nim nastąpi znów jakiś tam inny epizod. Nie jestem zabójczo wierna perfumom, lubię mieć kilka flakonów)

Używam tego produktu od: łącznie od ok. 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: wcześniej kilka próbek a teraz 75 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ewita85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miewa swoje humory
  • Zapach ten miewa swoje humory. Raz jest strasznie ostry, mydlany, babciny, że zabija mnie i otoczenie, czuję się w nim CHORA. Innego dnia jest tylko pudrowym pyłkiem i jest piękny w swojej subtelności. Przeszkadza mi w nim to, że jest bardzo popularny, często go wyczuwam i jeszcze nigdy nie spotkałam kobiety, która wizualnie pasuje mi do KOBIETY- CHLOE. Zraziłam się do niego na długo po tym, jak wyczułam go na kobiecie z przetł€szczonymi włosami, bez makijażu, w podartych jeansach i brudnych adidasach, z niedopasowaną torebką, w puchowej kurtce. To był szok. Pomyślałam "nie chcę pachnieć tak, jak ona!" i porzuciłam wszystkie zapachy Chloe (a mam wersję edt, edt i intense) na długo. Jednak wracam do niego. Najpiękniej pachnie wczesną wiosną.

Używam tego produktu od: kwiecień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2x5 ml, 30 ml

Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Subtelny i delikatny
  • Delikatny zapach, raczej z tych nieciągnących się, nienachalnych i bezpiecznych. Piękny, ciekawy, owocowo-kwiatowy, całkiem w moim guście, dużo fajniejszy niż w edp. Może i jak ktoś tu wspomniał popularne, ale jakoś mnie to nie nie dziwi, bo są urocze i kobietom i mężczyznom się generalnie podobają. Popularność w tym wypadku nie wynika z mody, a z dobrze skomponowanego zapachu Używam tego produktu od: jakiegoś czasuIlość zużytych opakowań: 1 flaszka 75ml

Chcesz pochwalić sigalit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie ten jedyny
  • Podoba mi się wiele zapachów, nigdy nie przywiązywałam do nich jakiejś wielkiej uwagi. Wszystko się zmieniło kiedy wyczułam pewien zapach u znajomej. To było Chloe  Od tamtej pory chorowałam na te perfumy, marzyłam o nich, niestety cena skutecznie przywoływała mnie do rozsądku. I w końcu je dostałam, na rocznicę. Prezent trafiony w 10-tkę. Uwielbiam je i jestem pewna, że nigdy więcej nie zakocham się w innym zapachu tak jak w tym Moja buteleczka niestety już się kończy i wiem, że będę za nimi tęsknić. Może kiedyś znów mi się poszczęści i dostanę je w prezencie? Byłoby cudownie. Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe/30ml

Chcesz pochwalić C a t r i s s e za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna.
  • Chloe jest cudna. Pachnie wyjątkowo, stanowi bardzo fajny zapaszek na co dzień Jak dla mnie mogłaby być nieco bardziej cukierkowa ale i tak bardzo polecam Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić BrightBlonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • polubiliśmy się
  • Początkowo mi się nie podobały zapachy Chloe. Zaczęłam od zielonych, a teraz skończyłam na białych. Wydaje mi się, że jest to zdecydowanie delikatniejsza wersja, niż zielona. Przyjemny kwiatowy zapach, trawiasty, odrobinę pudrowy. Nie męczy mnie. Trzyma się średnio długo. Minus - bardzo popularny zapach.

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij