Lush, Lip Scrubs (Peeling do ust (rózne rodzaje))

Lush, Lip Scrubs (Peeling do ust (rózne rodzaje))

Scruby zostały stworzone z myślą o osobach, które nie dbają o swoje usta wystarczająco. Są idealne by złuszczyć i nawilżyć wargi przed nałożeniem szminki.
Jak wszystkie kosmetyki LUSH, scruby zostały ręcznie zrobione, bez użycia sztucznych składników.
Dostępne w trzech wariantach smakowych i zapachowych:
- Sweet Lips
- Mint Julips
- Bubblegum-candy.

peeling do ust
peelingujące
w słoiczku

fajny gadzet

Fajny produkt do zluszczania martwego naskorka z ust. Ja mam ten o smaku gumy balonowej wiec kiedy juz zluszcze naskorek z moich ust to fajnie jest sobie je zlizac :D

Polecam ten scrub, ale powiedzmy sobie szczerze, ze taki scrub mozna sobie zrobic samemu w domu ;)

Używam tego produktu od: 1 rok

Sztuczny zapach

Peeling mam w wersji zapachowej Vamipire Kisses i niestety muszę przyznać, że zapach jest sztuczny. Nie spodziewałam się tego po firmie Lush i jestem trochę rozczarowana. Opakowanie jest fajne, konsystencja peeligu przyjemna. Dobrze się go używam i robi swoją robotę. Po użyciu usta są miękkie i nie ma na nich suchych skórek. Jednak cena i zapach pozostawiły niedosyt.

Działa i smakuje!

Bardzo dobry scrub, działa i przy okazji smakuje. Jest wydajny, dość sypki i czasem sporo produktu ląduje poza ustami, ale to kwestia wprawy. Nie podrażnia, wygładza. Dobry produkt.

Pachnące cudeńko

Jestem w trakcie drugiego opakowania o smaku i zapachu Bubblegum (my boy lollipop), zapach i smak obłędny, taki cukierkowy, ale też troszke czuc w nim gume do żucia :) Produkt dosc drogi, ma wiele tańszych zamienników, ale nigdy ich nie probowalam, wiec nie mam porownania, czy są równie wydajne jak ten. Pierwszy scrub uzywalam baaardzo długo, bo cos ponad rok az w koncu sie zepsul, ale została go resztka. Obecne opakowanie mam juz pare ladnych miesiecy a produkt jakby w ogole sie nie zużywał. Dziala swietnie na moje suche usta, kiedy zapomne na chwile o pomadce-robia sie na nich suche skorki, jak uzyje scrubu to one znikają :) swietnie nawilża, pachnie z daleka aż miło ❤️ Dla mnie super jest to, ze poprawia tez krazenie w ustach (jak chyba kazdy peeling) przez co stają sie one pełne i różowiutkie. Kupie go z checia ponownie, gdy sie konczy to za nim tesknie ???? Producent zamknął scrub w słodkim małym słoiczku. Skład jest w 100% naturalny, wiec po wykonaniu peelingu mozna go bez obaw zlizać z ust.

Lush Bon Bon Lip Scrub aż chce się zjeść

Lip Scrubs dostaniemy w uroczym małym szklanym słoiczku, który ma przepisaną własną nazwę do wybranego rodzaju. Ja mam Bon Bon, czy nie brzmi apetycznie?? i tak pachnie po odkręceniu słoiczka nie można się nie skusić by odrazu nie nałożyć peelingu na usta.

Lista składników Bon Bon brzmi jak przepis na deser, z dwoma rodzajami cukru, olejem migdałowym, olejem żurawinowym i cytryną… Nic dziwnego, że smakuje tak dobrze ( bo nie sposób nie posmakować jak się ma go na ustach).

Ziarna w peelingu do ust Lush są na tyle szorstkie, że z łatwością usuwają wszelkie łuszczące się kawałki z moich ust, nie będąc szorstkimi by je podrażnić.

Moje usta stały się gładkie a do tego nawilżone, nawilżone lepiej niż po niektórych balsamach do tego przeznaczonym.

Jeden minusik taki malutki zauważyłam że po dłuższym czasie peeling traci swój apetyczny zapach, już nie pachnie jak przy pierwszych peelingach ust, wnioskuje ze to jest wynikiem naturalnych aromatów które nie utrzymują się zbyt długo bez konserwantów.

Przyjemny

Jestem w trakcie drugiego opakowania (oba dostałam w prezencie). Peeling do ust nie jest mi jakoś super szczególnie potrzebny do życia, ale czasami się przydaje :) Obłędne zapachy, przyjemna formuła, nie mam nic do zarzucenia. Czy kupiłabym sama z siebie? Nie wiem. Tak czy inaczej jestem zadowolona i markę uwielbiam. Plus za szklany pojemniczek.

Jestem zadowolona

Kupiłam wersje bubblegum w Budapeszcie. Używam go już rok, a dna nie widać.Przy suchych ustach radzi sobie dobrze. Nie powiedziałabym, że jest to coś niezbędnego, ale myślę, że watro zakupić. Po zastosowaniu usta są wygładzone i nie pozostawia ani jednej suchej skórki na ustach. Przydatny do dbania o usta jeśli preferujecie mocne matowe pomadki. Nie jest testowany na zwierzętach więc jest to mega plusem. Zapach jest piękny. Pojemność (25g) jest zadowalająca jak na tą cenę. Jedyne co przeszkadza to to, że po czasie dość trudno jest go umiejętnie sięgnąć na palec. Szkoda, że nie marka Lush nie jest dostępna w Polsce. Zaopatrzyłam się w kolejne opakowanie kupione niedawno w Rzymie. Tym razem z serii Unicorn. Ma piękny, borówkowy zapach. Sprawdza się równie dobrze.

Kurde

Ogólnie jeśli chodzi o działanie to fajny produkt, mega przyjemność ze stosowania. ALEEE nowy niebieski Galaxy barwi usta!! Trochę słabo, bo ciężko schodzi ten barwnik, a jak powchodzi w skórki to dramat. Dlatego stosuję tylko wieczorem. Jak dla mnie taki gadżet.

Landrynki

Zaskakująco przyjemny scrub i ...naprawdę działa. Myślałam - ot, taki tam gadżet kosmetyczny - ale nie, oddaję honor - bardzo dobry efekt, usta stają się miękkie, wygładzone, po prostu piękne!

Muszę zaznaczyć, że nie wszystkie wersje są jednakowo efektywne. Bubblegum zdecydowanie wygrywa, jest nawet lepsza od wariantu miodowego. Zapach niestety nieco sztuczny, bardzo słodki, przypomina landrynki.
Ale działanie... taaak - niezbędny kosmetyk na zimę, dzięki niemu usta lepiej przyjmują odżywcze balsamy i łatwiej jest je utrzymać w nienagannym stanie.

bardzo fajny

Posiadam wersję bubblegum zakupioną w Lushu w Edynburgu. Mam bardzo suche, problematyczne usta z suchymi skórkami. Ten peeling to nie jest coś niezbędnego dla każdego, ale jest to pożyteczny gadżecik. Najlepiej sprawdza się przed nałożeniem matowej pomadki w płynie. Zostawia usta wygładzone, lekko nawilżone i bez suchych skórek.

lubię

Jedyny scrub, który rzeczywiście robi robotę. Zapachy średnie, ale tak to wszystko w porządku. Starczył mi chyba na ponad rok. Zostawia usta lekko natłuszczone, ale zawsze najlepiej użyć balsamu po. Polecam

Maly gadżet

Boski zapach (bubblegum) przynajmniej dla tego warty zakupu! fajne właściwości ale za ta cene spodziewałam się czegoś więcej. Słodkie małe opakowanie. Taki produkt na raz do spobowania ale Zakupie pewnie w innych opcjach smakowych ;)

must have

Produkt mam w wersji świątecznej sugar plum fairy. Zapach/smak jest mega dobry, baaardzo słodki. Jako że jestem miłośniczką matowych pomadek, na ustach często mam suche skórki. Wtedy na pomoc przychodzi mi ten peeling :) Działa szybko i skutecznie. Nie znam innego produktu tego typu więc ciężko mi go porównać np czy warty jest swojej ceny (po pewnie są również dużo tańsze odpowiedniki). Plus za politykę cruelity free firmy i naturalny skład. Ja uwielbiam i polecam :)