Ardell Lashes, Duo Eyelash Adhesive (Klej do sztucznych rzęs)

Ardell Lashes, Duo Eyelash Adhesive (Klej do sztucznych rzęs)

vanitysklep.pl
Średnia ocena: 4.79/5

Średnia ocena: 3.64/5

Klej do sztucznych rzęs w białym kolorze (po wyschnięciu nie widać go na powiece).

do rzęs
sztuczne rzęsy

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Moja przygoda ze sztucznymi rzęsami trwała krótko. Miałam dwie pary oraz ten klej. I tak, jak rzęsy były średnie, tak ten klej dobrze się spisał. Rzęsy trzymały się na swoim miejscu przez cały dzień. Nie odklejały się w kącikach. Produkt jest do tego bardzo wydajny, więc naprawdę opłaca się go kupić za te 20 zł.

Plusy:
+wydajność
+cena
+dostępność
+dobrze trzyma rzęsy (nie muszę sprawdzać ich co 5 minut)
+przy zdejmowaniu rzęs nie wyrywam swoich :)
+nie podrażnia oczu
+bardzo łatwo oczyścić z niego rzęsy

Minusy:
-za długo schnie
-bardziej sprawdza się do kępek niż rzęs na pasku, bo przez baaardzo rzadką konsystencję często rozmazuje się na powiece

Polecam dla "zielonych" :)

• Trwałość / wykonanie: 1
  • Design produktu: 1

Najgorszy kleĵ

Nie klei w ogóle, najgorszy klej jaki miałam. Nie ma co tu dużo pisać - do klejenia pojedycznych kępek się nie nadaje. A do tego strasznie drogi, nie wiem skąd taka cena przy nie działającym kleju.

Rewelacyjny

Z czystym sumieniem mogę polecić! Nie tylko jest bardzo mocny ale i nie zawiera szkodliwych składników, Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie jego trwałość, mimo rzadkiej konsystencji. Rzęsy trzymają się z nim doskonale przez cały dzień i noc i nie ma szans, żeby się przypadkowo odkleiły. Klej ma kolor biały ale po wyschnięciu jest niewidoczny. Ze ściągnięciem przyklejonych rzęs nie ma problemu, odkleja sie elegancko . Jedynym drobnym minusem jest dzióbek tubki. mógłby być odrobinę węższy.

Klasyka!

Najlepszy klej do rzęs jakich miałam. Dobrze utrzymuje rzęsy, przyklejone potrafią wytrzymać nawet do drugiego dnia. Szybko wysycha i jest przezroczysty przez co nie nieszczy makijażu. Klasyczna wersja nie uczula, ani nie szczypie w oczy. Mam nadzieję, że wróci do sprzedaży!

Najlepszy!

Najlepszy klej do rzęs jakiego używałam! Sprawdził się w 100%, a zużyłam już chyba kilka opakowań. Najważniejsza jest jego trwałość. Po przyklejeniu rzęs trzymają się bez problemu, aż do samego zdjęcia ich. Nic nie odpada, nie odkleja się. Przy ściąganiu rzęs również nie ma kłopotu. Dzięki sylikonowej formule możemy bez problemu zdjąć rzęsy bez wyrywania naszych naturalnych.
Wygodna tubka, dzięki której możemy wycisnąć tyle produktu ile dokładnie potrzebujemy, bez marnowania. Bardzo wydajny. Duże opakowanie starczyło mi n kilka miesięcy niemal codziennego używania.
Przedewszystkim nie śmierdzi, a przynajmniej ten zapach nie jest dla mnie na tyle drażniący jak niestety w innych klejach tego typu. Klej nie podrażnił oczu, ani nie uczulił mnie.

• Design produktu: 5

Krem trzyma rzęsy na swoim miejscu przez cały dzień.

Krem który trzyma rzęsy na swoim miejscu przez cały dzień, trzymają się zarówno długie jak i krótkie kępki włosków. Klej jest wodoodporny dzięki czemu jeszcze lepiej trzyma kępki na swoim miejscu i bardzo szybko schnie więc nie trzeba długo czekać na końcowy efekt i można dalej wykonywać makijaż. Jedynym mankamentem tego kleju jest brak aplikatora. Po nałożeniu klej nie tworzy grudek jest bezbarwny i praktycznie niewidoczny pod kępkami. Klej jest mega wydajny i starcza na bardzo długo, nie zasycha w tubce co uznaję za bardzo duży plus gdyż nie ma problemu z jego wydobyciem z tubki nawet po długim czasie. Klej bez promocji kosztuje około 40 zł a więc trochę drogo, ale przy tym na jak bardzo długo starcza to cena jest bardzo ekonomiczna.

Najlepszy

Co tu dużo mówić. To bardzo dobry i trwały klej. Odpowiednio nałożony nie tworzy zgrubień czy glutów. Dobrze trzyma rzęsy cały dzień, szybko schnie i jest praktycznie niewidoczny. Bardzo dobrze się z nim pracuje. Dużym plusem jest też fakt, że jest mega wydajny, starcza na długo i co najważniejsze nie zasycha w tubce. Polecam bardzo :)

Bardzo wydajny

Kupiłam ten klej już chyba z 2-3 lata temu a jeszcze się nie skończył ani nie zaschnal :D
Wystarczy ociupinka aby klej przykleił to co ma przykleić. Także wydajnościowo ogromny plus.
Trwałość? również na plus, wytrzymuje cały dzień albo i dłużej jak zapomni sie odkleić rzęs lub cokolwiek innego ;)
Jednak po długim czasie zaczyna sie utleniać, zaczyna być widoczny - staje sie bialy, ale to w przypadku jakbym nie odkleiła rzęs nawet na drugi dzień.
Cena jest trochę wysoka, w tym momencie w drogeriach kosztuje około 40 zł, ale na to na ile on wystarcza to myśle, ze nie wychodzi tak drogo.

• Trwałość / wykonanie: 3
  • Design produktu: 4

Klej do rzęs, który utrzymuje rzęsy bardzo długo

Produkt, który utrzymuje bardzo długo rzęsy, dobrze je trzyma. Swoją funkcje spełnia na pewno. Cena jest też odpowiednia, bo klej dobrze działa i poradzi sobie z kilka kępkami jak i z całymi sztucznymi rzęsami. Ma też właściwości wodoodporne dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększa się jego działanie. Jedynie to trudno było mi wydobyć klej z tubki i najlepiej jak go gdzieś wycisnęłam i dopiero potem dodałam na rzęsy.

• Design produktu: 5

Używam już tego kleju bardzo długo, bo polubiłam się z nim. Świetnie klei rzęsy do skory. Nie zostawia białych śladów, od razu zasycha i robi się przezroczysty, nie jest widoczny na skórze. Lubię go również używać do przyklejania kryształków w makijażu.
Jest trwały, czasami wręcz trudno go zmyć i odkleić rzęsy czy kryształki- dla mnie to ogromny plus. Trochę śmierdzi, ale do przeżycia, to w końcu klej. Jest tani
Aktualnie mam już drugie opakowanie i polecam

Ratuje mi życie :)

O tym kleju napisano już wszystko.
Ja od siebie dodam, ze ratuje mi życie. Po ostatnich stylizacjach mam bardzo mocno zniszczone rzęsy - są krótkie, łamliwe i poskręcane. Na czas ich regeneracji postanowiłam sama kleić kępki i wychodzi to tak dobrze, ze chyba zrezygnuję (przynajmniej tymczasowo) z usług stylistki, bo efekt jest lepszy, nie niszczy rzęs własnych i nie tracę czasu na dojazdy i wizyty. Rzęsy kleję w poniedziałek i ściągam dopiero w piątek po pracy na weekend, aby odpoczęły sobie i swobodnie rosły. W międzyczasie myję codziennie rzęsy pianką od Farmony Lash Architect i ona rzeczywiście nie rozpuszcza kleju, a higiena jest zachowana. Wilk syty i owca cała.
Jedyne moje zastrzeżenie jest takie, że klej w nadmiarze (kiedy za duży kleks znajdzie się na kępce) skleja rzęsy sąsiednie i ciężko go zmyć z rzęs. Dzięki temu, że jest taki gumowaty i przez to elastyczny, nie wyrywa własnych rzęs, nie powoduje bólu podczas ich rośnięcia (klasyka gatunku, kiedy stylistki sklejały mi po kilka rzęs na rożnym etapie wzrostu i długości do jednej kępki i ona ciągła pozostałe rzęsy do tej najdłuższej powodując ból). Na razie nie widzę wad. Dodam też, że mam ogromnie alergiczną twarz i noszę szkła kontaktowe, a klej sprawuje się bez zarzutu.

• Design produktu: 5

Co tu duzo mówić-bardzo dobry klej do sztucznych rzęs

Klej jest jednym z lepszych o ile nie najlepszym na rynku. Jest bardzo wydajny, rzęsy siedzą na swoim miejscu cały dzień, nie podrażnia oczu nie uczula a dodam, ze moje oczy nalezą do wrażliwych. Klej po wyciśnięciu z tubki jest biały po przyklejeniu sztucznych rzęs po krótkim czasie zmienia się w bezbarwny i jest nie widoczny.

Mój jedyny...

Moim zdaniem to jedyny słuszny wybór jeśli szukamy kleju do rzęs.
W użyciu biały ale po czasie zastyga na przeźroczysto co jest dużym plusem, bo nie widać go nawet jeśli ktoś ma sokole oko.
Może skrywać się pod makijażem, świetnie się przykrywa także ok.
Wygodna tubka, która pozwala na wyciśnięcie odpowiedniej ilości produktu.
Nie wylewa się z opakowania.
Dostępny jest również w czarnym kolorze choć ja wolę ten biały zastygający na przeźroczysto - lepiej mi się nim pracuje i lepiej się sprawdza,
Klejenie rzęs tym klejem jest bardzo łatwe i przyjemne.
Trwałość produktu bardzo duża, nic się nie odkleja dopóki sami nie odkleimy.
Cena jest bardzo przystępna a produkt wydajny, starcza naprawdę na długo!
Nie uczula, choć uwaga, bo okolica oka jest bardzo delikatna i to, że kogoś nie uczula nie znaczy, że nie uczuli zupełnie nikogo. Warto zrobić test uczuleniowy przed użyciem.

Kupię na pewno ponownie, bo jest to mój nr 1 kiedy kleję rzęsy przy makijażach.