Powiększ Rimmel, Match Perfection Foundation (Podkład dopasowujący się do cery) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Aniaaa87

Podkład zapewnia ładne pokrycie skóry jednolitą barwą, która wygląda bardzo naturalnie, ale także wykazuje wysoką trwałość (aż do 16 godzin) i nadaje twarzy promienny blask. Dużą zaletą jest także zastosowanie w kosmetyku kompleksu tlenowego, który sprytnie adoptuje się do odcienia skóry i pozwala jej oddychać. Dodatkowo zawarty w podkładzie filtr SPF 15 chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem, więc zapewnia młodszy wygląd na dłużej.Jedwabista konsystencja sprawia, że kosmetyk łatwo się rozprowadza i nie pozostawia nieestetycznie wyglądających smug.

Skład: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Talc, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Phenyl Trimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Propylene Glycol, Triethylhexanoin, Calcium Aluminum Borosilicate, Magnesium Sulfate, Sodium Glutamate, Ascorbyl Glucoside, Tribehenin, Tocopherol, Bispeg/Ppg-14/14 Dimethicone, Dimethicone, Sapphire Powder, Lecithin, Disteardimonium Hectorite, Diphenyl Dimethicone, Laureth-7, Thymus Serpillum Extract, Lupinus Albus Seed Extract, Parfum/Fragrance, Mica, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Propylene Carbonate, C12-15 Alkyl Benzoate, Disodium Edta, Aluminum Hydroxide, Silica, Hexylcinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Sodium Hyaluronate, Linalool, Geraniol, Ceramide 2, Alpha-Isomethyl Ionone, Peg-10 Rapeseed Sterol, Citronellol, Biosaccharide Gum-1, Bht, Butylparaben, Ethylparaben, Palmitoyl Oligopeptide, Isobutylparaben, [May Contain/Peut Contenir/+/- :Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci77499), Ultramarines (Ci 77007)]. (15.01.2012)

/bw/

• takie nic właściwie
  • w drogerii oczywiście przy sztucznym oświetleniu nie wiedziałam który kolor byłby odpowiedni a że kiedy go wybierałam to zaczynałam dopiero przygodę z makijażem wzięłam 200 soft beige. Kolor masakra w lecie jakbym się spaliła to dalej będzie za ciemny, podkład jest lekki nie maskuje niedoskonałości, konsystencja lejąca i dziwny zapach.
    Krótko mówiąc nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić mandy9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Zachęcona ocenami kupiłam ten podkład i to była totalna pomyłka. Strasznie się po nim świeciłam, szybko się ścierał i co najgorsze zapychał miałam po nim krostki, po odstawieniu tego produktu znikły. Podkład dałam mamie u niej się sprawdza i nawet długo się utrzymuje, kryje też dobrze. A teraz podsumowanie jak sprawdzał się u mnie:

+ wydajność
    + konsystencja
    + dobra gama kolorystyczna

- zapycha
    - szybko się ściera
    - strasznie się po nim świece

Używam tego produktu od: używałam kilka dni

Chcesz pochwalić paati_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • To coś dla mnie
  • Właśnie kupiłam drugie opakowanie ale już w nowej buteleczce. Jestem bardzo zadowolona.
    Kryje niedoskonałości, ładnie pachnie, jest wydajny, nie zostawia planm i wyrównuje koloryt na skórze.
    Cena dnowego opakowania to około 35 zła ale warto. Jak dla mnie rewelka.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania z nowej serii

Chcesz pochwalić liliana200 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie jest to podkład dla mnie. Potrzebowałam wyrónania kolorytu i krycia niedoskonałaości... niestety tego nie uzyskałam.

Plusy
    + wydajny
    + nie aż tak drogi

Minusy
    - nie kryje niedoskonałości
    - szybko się ściera
    - nie wyrównuje kolorytu skóry

Używam tego produktu od: około rok

Chcesz pochwalić marli316 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Kupiłam go z przekąsem, bo z kosmetyków tej firmy raczej nie jestem nigdy zadowolona, ale był w promocji więc się skusiłam, a szukałam czegoś co rozświetli moją skórę. Na szczęście był to strzał w 10 ! Nie powoduje efektu maski, nie ma w sobie żadnych drobinek, które fakt, rozświetlają, ale wygląda się jak bombka obsypana brokatem. Moja cera na co dzień zmęczona, odżyła po nałożeniu tego podkładu, i to na długi czas. Pamiętajmy pisząc o jego wadach, że jest to jednak podkład rozświetlający i cera tłusta może się po nim nieźle świecić, ja jednak mam cerę normalną i po użyciu tego podkładu jest ona tylko (albo aż) rozświetlona. Zapach przepiękny, buzia aksamitna, wydajny, wygodna aplikacja, nic w nim bym nie zmieniła. Piękny naturalny i efektowny makijaż, a jak chcę czegoś "mocniejszego" np na imprezę nakładam po prostu dwie warstwy i poprawiam pudrem w kamieniu. Trwałość 100%. Polecam, jest prześwietny !

Używam tego produktu od: 2 dni

Chcesz pochwalić magda221188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny.
  • Używałam go może ze dwa lata temu, znalazłam w szufladzie opakowanie prawie nie zużyte, bo się nie polubiliśmy.
    Na mojej twarzy tworzył maskę, do tego był za ciemny (miałam najjaśniejszy), przez co moja twarz wyglądała bardzo nienaturalnie. Podkład nie matowił, tylko zostawiał skórę błyszczącą się.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić jowitazz za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Jestem bardzo rozczarowana.

-podkład jest nietrwały,
    -szybo się ściera,
    -wszystkie odcienie wpadają w róż,
    -kompletnie nie wyrównuje koloru twarzy, jak zapewnia producent.

Jedynym plusem jest lekkość i wydajność.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić kapris91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale tylko na krótkie wyjście
  • Kupiłam ten podkład po przeczytaniu wielu dobrych recenzji. Jednak nie spełnił moich oczekiwań.

Minusy:
    -słabe krycie, ale można stopniować i jestem w stanie mu to wybaczyć
    -najważniejsza wada, bardzo krótko utrzymuje się na twarzy, dlatego jest dobry tylko na krótkie wyjścia

plusy:
    -ładne wykończenie na twarzy, jednak według mnie wymaga przypudrowania
    -duża gama kolorystyczna, nawet bladziochy znajdą coś dla siebie

Chcesz pochwalić bustleup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo się zawiodłam
  • Podkład jest nietrwały. Już po 2-3h skóra przestaje być jednolita. Bardzo podkreśla suche skórki, zatyka pory. Nie zauważyłam żeby 'dopasowywał się donaturalnego koloru skóry'.

Plusy? Skóra ma ładny odcień zaraz po nałożeniu podkładu, buteleczka jest bardzo ładna, bardzo wygodny dozownik, produkt bardzo ładnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowanie... i więcej nie mam zamiaru

Chcesz pochwalić ms_mr za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mi się podoba
  • Podkład może nie jest doskonały- ma pewne wady, ale ogólnie mi się podobał.

Po nałożeniu 1 warstwy naprawdę stopił się z moją skórą wyrównując koloryt i lekko rozświetlając. Jeżeli nie miałam na twarzy aktualnie żadnych niespodzianek nakładałam puder STAY MATTE tej samej firmy i makijaż był piękny i naturalny.

Jeżeli zaś chciałam zatuszować jakieś niedoskonałości wystarczyły 2 warstwy podkładu.

Plusy:
    + rozświetla
    + stapia się ze skórą
    + duży wybór odcieni (ja miałam najjaśniejszy)

Minusy:
    - cena nie jest proporcjonalna do działania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić American_Beauty za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij