Powiększ Rimmel, Match Perfection Foundation (Podkład dopasowujący się do cery) (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Aniaaa87

Podkład zapewnia ładne pokrycie skóry jednolitą barwą, która wygląda bardzo naturalnie, ale także wykazuje wysoką trwałość (aż do 16 godzin) i nadaje twarzy promienny blask. Dużą zaletą jest także zastosowanie w kosmetyku kompleksu tlenowego, który sprytnie adoptuje się do odcienia skóry i pozwala jej oddychać. Dodatkowo zawarty w podkładzie filtr SPF 15 chroni skórę przed szkodliwym promieniowaniem, więc zapewnia młodszy wygląd na dłużej.Jedwabista konsystencja sprawia, że kosmetyk łatwo się rozprowadza i nie pozostawia nieestetycznie wyglądających smug.

Skład: Aqua/Water/Eau, Cyclopentasiloxane, Glycerin, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Talc, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Phenyl Trimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate, Propylene Glycol, Triethylhexanoin, Calcium Aluminum Borosilicate, Magnesium Sulfate, Sodium Glutamate, Ascorbyl Glucoside, Tribehenin, Tocopherol, Bispeg/Ppg-14/14 Dimethicone, Dimethicone, Sapphire Powder, Lecithin, Disteardimonium Hectorite, Diphenyl Dimethicone, Laureth-7, Thymus Serpillum Extract, Lupinus Albus Seed Extract, Parfum/Fragrance, Mica, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Disodium Stearoyl Glutamate, Propylene Carbonate, C12-15 Alkyl Benzoate, Disodium Edta, Aluminum Hydroxide, Silica, Hexylcinnamal, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Sodium Hyaluronate, Linalool, Geraniol, Ceramide 2, Alpha-Isomethyl Ionone, Peg-10 Rapeseed Sterol, Citronellol, Biosaccharide Gum-1, Bht, Butylparaben, Ethylparaben, Palmitoyl Oligopeptide, Isobutylparaben, [May Contain/Peut Contenir/+/- :Titanium Dioxide (Ci 77891), Iron Oxides (Ci 77491, Ci 77492, Ci77499), Ultramarines (Ci 77007)]. (15.01.2012)

/bw/

• takie nic właściwie
  • w drogerii oczywiście przy sztucznym oświetleniu nie wiedziałam który kolor byłby odpowiedni a że kiedy go wybierałam to zaczynałam dopiero przygodę z makijażem wzięłam 200 soft beige. Kolor masakra w lecie jakbym się spaliła to dalej będzie za ciemny, podkład jest lekki nie maskuje niedoskonałości, konsystencja lejąca i dziwny zapach.
    Krótko mówiąc nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić mandy9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie...
  • Zachęcona ocenami kupiłam ten podkład i to była totalna pomyłka. Strasznie się po nim świeciłam, szybko się ścierał i co najgorsze zapychał miałam po nim krostki, po odstawieniu tego produktu znikły. Podkład dałam mamie u niej się sprawdza i nawet długo się utrzymuje, kryje też dobrze. A teraz podsumowanie jak sprawdzał się u mnie:

+ wydajność
    + konsystencja
    + dobra gama kolorystyczna

- zapycha
    - szybko się ściera
    - strasznie się po nim świece

Używam tego produktu od: używałam kilka dni

Chcesz pochwalić paati_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • To coś dla mnie
  • Właśnie kupiłam drugie opakowanie ale już w nowej buteleczce. Jestem bardzo zadowolona.
    Kryje niedoskonałości, ładnie pachnie, jest wydajny, nie zostawia planm i wyrównuje koloryt na skórze.
    Cena dnowego opakowania to około 35 zła ale warto. Jak dla mnie rewelka.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania z nowej serii

Chcesz pochwalić liliana200 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie jest to podkład dla mnie. Potrzebowałam wyrónania kolorytu i krycia niedoskonałaości... niestety tego nie uzyskałam.

Plusy
    + wydajny
    + nie aż tak drogi

Minusy
    - nie kryje niedoskonałości
    - szybko się ściera
    - nie wyrównuje kolorytu skóry

Używam tego produktu od: około rok

Chcesz pochwalić marli316 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Kupiłam go z przekąsem, bo z kosmetyków tej firmy raczej nie jestem nigdy zadowolona, ale był w promocji więc się skusiłam, a szukałam czegoś co rozświetli moją skórę. Na szczęście był to strzał w 10 ! Nie powoduje efektu maski, nie ma w sobie żadnych drobinek, które fakt, rozświetlają, ale wygląda się jak bombka obsypana brokatem. Moja cera na co dzień zmęczona, odżyła po nałożeniu tego podkładu, i to na długi czas. Pamiętajmy pisząc o jego wadach, że jest to jednak podkład rozświetlający i cera tłusta może się po nim nieźle świecić, ja jednak mam cerę normalną i po użyciu tego podkładu jest ona tylko (albo aż) rozświetlona. Zapach przepiękny, buzia aksamitna, wydajny, wygodna aplikacja, nic w nim bym nie zmieniła. Piękny naturalny i efektowny makijaż, a jak chcę czegoś "mocniejszego" np na imprezę nakładam po prostu dwie warstwy i poprawiam pudrem w kamieniu. Trwałość 100%. Polecam, jest prześwietny !

Używam tego produktu od: 2 dni

Chcesz pochwalić magda221188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny.
  • Używałam go może ze dwa lata temu, znalazłam w szufladzie opakowanie prawie nie zużyte, bo się nie polubiliśmy.
    Na mojej twarzy tworzył maskę, do tego był za ciemny (miałam najjaśniejszy), przez co moja twarz wyglądała bardzo nienaturalnie. Podkład nie matowił, tylko zostawiał skórę błyszczącą się.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić jowitazz za czytelną i pomocną recenzję?
  • porażka
  • Jestem bardzo rozczarowana.

-podkład jest nietrwały,
    -szybo się ściera,
    -wszystkie odcienie wpadają w róż,
    -kompletnie nie wyrównuje koloru twarzy, jak zapewnia producent.

Jedynym plusem jest lekkość i wydajność.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić kapris91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale tylko na krótkie wyjście
  • Kupiłam ten podkład po przeczytaniu wielu dobrych recenzji. Jednak nie spełnił moich oczekiwań.

Minusy:
    -słabe krycie, ale można stopniować i jestem w stanie mu to wybaczyć
    -najważniejsza wada, bardzo krótko utrzymuje się na twarzy, dlatego jest dobry tylko na krótkie wyjścia

plusy:
    -ładne wykończenie na twarzy, jednak według mnie wymaga przypudrowania
    -duża gama kolorystyczna, nawet bladziochy znajdą coś dla siebie

Chcesz pochwalić bustleup za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo się zawiodłam
  • Podkład jest nietrwały. Już po 2-3h skóra przestaje być jednolita. Bardzo podkreśla suche skórki, zatyka pory. Nie zauważyłam żeby 'dopasowywał się donaturalnego koloru skóry'.

Plusy? Skóra ma ładny odcień zaraz po nałożeniu podkładu, buteleczka jest bardzo ładna, bardzo wygodny dozownik, produkt bardzo ładnie pachnie.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowanie... i więcej nie mam zamiaru

Chcesz pochwalić ms_mr za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mi się podoba
  • Podkład może nie jest doskonały- ma pewne wady, ale ogólnie mi się podobał.

Po nałożeniu 1 warstwy naprawdę stopił się z moją skórą wyrównując koloryt i lekko rozświetlając. Jeżeli nie miałam na twarzy aktualnie żadnych niespodzianek nakładałam puder STAY MATTE tej samej firmy i makijaż był piękny i naturalny.

Jeżeli zaś chciałam zatuszować jakieś niedoskonałości wystarczyły 2 warstwy podkładu.

Plusy:
    + rozświetla
    + stapia się ze skórą
    + duży wybór odcieni (ja miałam najjaśniejszy)

Minusy:
    - cena nie jest proporcjonalna do działania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić American_Beauty za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • jest to jeden z najgorszych podkładów, jakich kiedykolwiek używałam. zacznijmy od konsystencji - jak dla mnie jest zbyt rzadka. po nałożeniu cała buzia się błyszczy, w ogóle nie matuje, czuję ciężar na buzi, jakbym nałożyła go nie wiadomo ile. jak dla mnie totalna porażka, nie polecam go nikomu.Używam tego produktu od: 3 miesiecyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić kokoszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Zdecydowanie nie nadaje się dla mojej mieszanej cery, wg mnie jedyny plus to zgrabne opakowanie i dość przyjemny zapach, a poza tym widzę w nim same minusy:
    - straaaasznie się po nim świecę, przez to go wręcz znienawidziłam!
    - nie nadaje się do używania w ciepłe dni: po prostu spływa z buzi
    - słabo kryje
    - pompka się zacina
    - nie można wydobyć kosmetyku do końca
    - niejednokrotnie było tak, że po nałożeniu na twarz, robił taką maskę, że natychmiast go zmywałam
    sprawił, że mam wielki uraz do podkładów Rimmela;/

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Chcesz pochwalić ciliegie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie to co chciałam
  • wady
    - Nie kryje zbyt dobrze..
    - Ściera się szybko.
    -ciemnieje na twarzy
    -nie trzyma nawet 3 godzin

zalety
    -Jedyny plus to ładne opakowanie.
    -w miarę matuje, lecz nie na dlugo

Nie polecam osobą potrzebującym krycia.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 1/5

Chcesz pochwalić sesso za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka!
  • Kompletnie nic nie zrobił na twarzy! Nie matowi, nie kryje niedoskonałości! Twarz po użyciu tego podkładu wygląda tak jak i przed! W dodatku z czasem twarz robi się czerwona (ludzie pytali się mnie czy nie jest mi za gorąco!!!)! NIE NIE I JESZCZE RAZ NIE!

Używam tego produktu od: 2 tyg.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić kiniol88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra
  • Naczytałam się pozytywnych recenzji o podkładzie w musie Match Perfection i z zamiarem kupienia go poszłam do drogerii.
    Jednak coś mi strzeliło do głowy i stwierdziłam, że wole podkład we fluidzie. Więc kupiłam najjaśniejszy odcień tego podkładu. Od razu przejdę do minusów:
    - najjasniejszy odcien jest za ciemny dla mnie
    - zanim się wchłonie mija trochę dużo czasu i wygląda to strasznie nienaturalnie
    - waży się
    - ciemnieje po jakimś czasie

Z plusów to może cena i dostępność. Nic poza tym.
    Nie zużyłam nawet 1/3 opakowania, chyba bede musiała komuś oddać, bo jest zwyczajnie za ciemny.

Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1/3

Chcesz pochwalić Kamcix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy jaki miałam !
  • Kupiłam ten podkład bez wcześniejszego czytania opinii na wizażu jak to robię w przypadku innych kosmetyków. I to był błąd! Moja cera jest mogę powiedzieć nieskromnie wręcz idealna (nie mam żadnego rodzaju krost, przebarwień, suchej ani tłustej skóry) maluję się minimalnie dla samego efektu. Mimo wszystko ten fluid waży się przez co na twarzy tworzy mi się skorupa. Ponadto trzeba go długo wsmarowywać w skórę, żeby nie było smug. Kryje byle jak, ale to mi akurat nie przeszkadza. W swoim życiu miałam nawet tańsze podkłady i żaden nie był tak kiepski. Nie polecam nikomu. Daje półtora gwiazdki za zapach i za kolor.

Ilość zużytych opakowań: 1/5

Chcesz pochwalić OtworzMiOczy za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarny aż postanowiłam się zalogować i napisać, wreszcie ;-)
  • minusy:
    -za tłusty, mam dojrzałą skórę potrądzikową, mieszaną i świecę się po godzinie jak księżyc nocą
    -jest widoczny, spływa
    - widać suche skórki
    -bardzo wysuszył mi skórę
    -ciemnieje na twarzy, wpada w żółć
    -zapchał mi pory i dostałam powrotu trądziku po 10 latach

plusy:
    tylko cena, kupiłam w promocji :-/
    wyrównuje tylko koloryt, nie kryje wszystkiego

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić nandadevir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam tłustej skórze
  • Fajny pdkładzik, cera naprawde jest matowa! Czasami nawet nie stosuje dodatkowo pudru matującego, no chyba, że wybywam na cały dzień kupiłam w promocji w Anglii za 25 zł

-fajne opakowanie
    -matuje
    -cena
    -dostepność
    -nie jest gęsty jak krem nivea
    - wydajny, wystarczy jednap ompka na całą twarz
    Jedyny minus to KRÓTKOTRWAŁY max 5h

Nastepnym razem skusze sie na WAKE ME UP

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić natelja za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jak dotąd!
  • używałam wielu podkładów. A ze względu na to, że mam cerę bardzo problematyczną i po dość drastycznych przejściach kosmetycznych (pozbywałam się trądziku naprawdę różnymi metodami aż w końcu się udało) znalezienie odpowiedniego podkładu graniczyło z cudem.

pod koniec wakacji zdecydowałam się na wypróbowanie Mach Perfection - przede wszystkim zachęcona konsystencją i kolorem (mam jasną cerę i to też jest nie lada wyzwanie żeby makijaż nie powodował efektu maski)

fakt - trzeba umieć go nakładać ze względu na jego gęstość - ale dla mnie efekt jest powalający.

po pierwszym tygodniu stosowania byłam zachwycona - pomimo tego, że było lato podkład nie spływał, nie "kruszył" się, skóra po całym dniu była idealnie nawilżona.

oczywiście używam jeszcze dodatkowo pudru w kamieniu, jednak po porannym zrobieniu makijażu wystarczy mi raz w ciągu dnia "przypudrować nosek"

Używam tego produktu od: sierpień 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 (niedawno rozpoczęłam drugie)

Chcesz pochwalić paskuda2309 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jakaś porażka , żaden podkład!
  • TRAGEDIA TRAGEDIA TRAGEDIA

To jest jakaś porażka, a nie żaden podkład....
    Ciężki, tłusty, zapychający.
    Popełniłam kosmetyczne samobójstwo kupując go, skuszona reklamami....
    Jedynie na plus to opakowanie oraz kolorystyka.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić mzap22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezły
  • Dla mnie ten podkład nie jest zły.
    W duecie z pudrem matuje od rana do wieczora z jedną poprawką w ciągu dnia - dokładam puder.
    Jest półkryjący, nie daje efektu maski.
    Nie jest przeznaczony do skóry z niedoskonałościami, więc ich krycie nie jest rewelacyjne, ale do tego przecież służy korektor.
    Nie wysusza.
    Nie wiem, czy kupię ponownie, bo lubię testować nowości.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aga0402 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo kryje
  • Mam skórę problematyczną. Wokół ust mam niestety paskudne krosty, które leczę dermatologicznie. Zawsze staram się wybierać podkłady bardziej kryjące, o nieco gęstrzej konsystencji, ale jednocześnie dopasowujące się do skóry.

Od pewnego czasu byłam zainteresowana podkładem rimmela i wreszcie kupiłam go.

+dopasowuje się do skóry( mam odcień 010 light porcelain)
    +jest lekki
    +nie zapycha porów
    +zakrywa drobne krostki
    +jest wydajny

-większych wyprysków nie zakryje
    -wymaga użycia pudru
    -nie trzyma się cały dzień bez pudru

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/5 całego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić saltss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Po 1 moje kochane z gazetce "Skarb" było napisane półkryjący wiec nie wierzcie w cudaaa
    Po 2 jak dla mnie jest świetny (zapach, kolor - 101 classic ivory,)
    Po 3 rzeczywiście dopasowuje się do skóry, ze go nie widać i to jest plus bo tak jakby to był krem tonujący, ale jednak podkład - PODKŁAD nie fluid - czyli pod coś pod puder etc - jednak bez niego u mnie też pięknie się zachowuje i to od 7 do 21
    Po 4 Mam tą nową wersje w innym opakowaniu czyli zatykotko jest granatowe

Minusem jest, że skóra na policzkach troche jest sucha ;/ ;( Ale da sie to jakoś zredukować w nocy.
    Używam go codziennie od tygodnia (niestety nie wiem jak na imprezie będzie się sprawować) jednak na zimę jest boski. Chroni skórę przed mrozem.
    No i jak byłam na studiach a wstaje o 4 i maluję się krótko po tej godzinie a wracam o 21 i cały dzień idealnie matowa skóra (jednak uzupełniałam ten podkład PUDREM MINERALNYM FIRMY BASIC - ze schleckera - teraz my daily shop - u mnie i stwierdzam bosko współgrają)
    Na razie nic mi na buzi nie powstaje więc jest pozytywnie. Pól gwiazdki mniej bo jak mówiłam lekko wysusza skórę na policzkach
    Zdecydowanie pierwszy podkład, który na legalu mogę używać i nic mi nie wychodzi NIC rozumiecie pierwszy raz ;D A miałam wiele podkładó i żaden tak się nie sprawował
    ;*
    Dodam że nie trzeba nakładać wielkiej ilości produktu mi wystarczy malutka kropka na ręce w zagłębieniu na całą buźke (jak ktoś wali trzy aplikacje to nie wiem jak się zachowuje) Ja wole umiar i minimalizm
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zaczęłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić JOna92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem,całkiem
  • powiem Wam tak... kiedy nałożyłam ten podkład pędzlem byłam trochę rozczarowana... wyglądał jak lekki krem koloryzujący, ale.... nie poddałam się i po kilku minutach nałożyłam 2 warstwę palcami i... WOW! efekt był miły dla oka. świetnie dopasowany odcień, brak efektu maski, matował.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ennuste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ogólnie to bez rewelacji
  • Mam ten fluid od jakichs 2 miesiecy i plusem jest to ze jest wydajny i tylko dlatego go jeszcze uzywam. Generalnie to jest sredni ale szkoda mi kupowac kolejny skoro tego jeszcze jest 1/3. Matuje moze na poczatku po nalozeniu a np. kilka godzin po pracy twarz mi sie zaczyna swiecic i nawet puder srednio pomaga. Ogolnie wiecej nie kupie.

Ilość zużytych opakowań: 2/3

Chcesz pochwalić koootecekk za czytelną i pomocną recenzję?