Powiększ E. T. Browne, Palmer`s, Cocoa Butter Formula, Bust Firming Cream (Ujędrniający krem do biustu)

Zgłaszająca osoba: annaboo

Krem do biustu Palmer`s ujędrniający o zapachu masła kakaowego. Ujędrnia i wzmacnia biust nawet po ciąży i utracie wagi. Krem ma konsystencję kremo-żelu. Wyjątkowe połączenie czystego masła kakaowego, masła Shea i witaminy E zwiększa nawilżenie podczas gdy kolagen, elastyna i inne sprawdzone składniki pomagają w restrukturyzacji włókien sprężystych i wzrostu napięcia i jędrności.

Cena: 7,95EUR / 125g
/bw/

• Najgorszy jak do tej pory
  • Dobry krem do biustu jest od kilku lat moim kosmetycznym niezbędnikuiem. Lubię eksperymentować więc w mojej łazience było ich już wiele.Różne firmy i różne półki Od smarowidła do biustu nie wymagam cudów (od tego są ćwiczenia i dobrze dobrany biustonosz), ma nawilżać, wygładzać i nieco napinać skórę dekoltu (podnoszenie biustu przez krem można między bajki włóżyć).Krem Palmersa okazałał się absolutnie najgorszy jak do tej pory.Nie robi mojej skórze absolutnie nic dobrego a nawet szkodzi.Ma gęstą i trochę tępą konsystencję.Po wchłonięcu, a jak dla mnie zaschnięciu,tworzy na skórze dziwną warstwę która nie dość że się roluje to jeszcze wysusza skórę,która robi się szorstka i mało estetycznie pomarszczona.Koszmarek jednym słowem.Dodatkowo mdlący i chemiczny zapach czekoladopodobny...Z całego serca odradzam.
    Gwiazdka za brak parabenów w sładzie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić Kojtek2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny ale wałkuje się
  • Bardzo dobry krem do pielęgnacji biustu. Świetnie nawilża skórę, napina, wygładza. Średnio wydajny, dość szybko się wchłania, ma piękny zapach.
    Moim zdaniem dobra, profilaktyczna pielęgnacja. Jest treściwy, na pewno zapobiega rozstępom- ale na pewno nie likwiduje, to tylko krem a nie chirurg plastyk.
    Może je rozjaśnić po długotrwałym stosowaniu.
    Konsystencja szybko wchłania się w skórę, korci, żeby nałożyć go więcej i więcej a potem się okropnie roluje...
    To jest jego minus. Do szybkiego wtarcia owszem, zaraz można się ubrać - ale do masażu nie nadaje się.
    Cena taka sobie, nie jest zaporowa ale nie uważam, żeby był to dostępny powszechnie produkt.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski, ale drogi!
  • - bardzo przyjemny zapach, uwielbiam go!
    - piersi są bardziej jędrne owszem
    ale rozstepow to to nie usunie, od tego są "twardsze", medyczne raczej metody niz jakikolwiek krem
    - piersi sa gładkie, mięciutkie, cudownie delikatne w dotyku
    - przyjazna konsystencja, szybko się wchłania, nie klei się

za cenę spory minus...

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić ingrid88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo porządny
  • Rozstępów co prawda nie niweluje, ale doskonale nawilża i wygładza, co w rezultacie sprzyja mniejszej widoczności rozstępów. Bardzo miły w użyciu, choć początkowo wydaje się gęsty i trudny do rozsmarowania, w rzeczywistości miło się wchłania i nie jest kłopotliwy w używaniu nawet dla leniwych.
    Ogromna zaletą jest zapach-taki czekoladowy, naturalny. Wydajny. Ja smaruję sie nim cała, sprawdza się nawet na dłonie zimą

Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić Słodkaxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!!!
  • W okresie dojrzewania zdarzały mi się wahania wagi, także mój biust mimo młodego wieku i bezdzietności nie prezentował się idealnie. Nie mam złudzeń co do produktów przeznaczonych do pielęgnacji piersi, ale ten przerósł moje oczekiwania.

+bardzo przyjemny zapach;
    + piersi są bardziej jędrne i jakby "uniesione";
    +są też niewyobrażalnie miękkie w dotyku;
    +skóra jest nawilżona;
    +produkt ma przyjazną konsystencję, szybko się wchłania i nie klei się;
    +krem jest bardzo wydajny.

Jedynym minusem jest chyba cena, ale według mnie adekwatna do jakości.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić Blawatek133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy spośród dotąd używanych
  • Mam biust zmęczony sporymi wahaniami wagi oraz noszeniem przez całe lata źle dobranych staników, w związku z tym chciałam zafundować mu trochę miłych doznań. Po skończeniu całego opakowania kremu Tołpy (bardzo dobrze się wchłaniał i przyjemnie pachniał) oraz analogicznego produktu Eveline (miły zapach, zostawiał jednak lepką warstwę, która była dobrze przeze mnie wyczuwalna) postanowiłam przetestować coś nowego, wybór padł na krem Palmers.

I cóż? Zapach jest cudowny, kakaowy, ale nie syntetyczny, preparat wysycha w mgnieniu oka, nie zostawiając nic, poza miękką skórą. Nie wiedziałam nawet, że to możliwe. Nie zauważyłam żadnego spektakularnego ujędrnienia, ale, prawdę powiedziawszy, nie oczekiwałam go. Podsumowując, to porządny krem, który pozwala o siebie zadbać i nie klei się do stanika .

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Loobeensky za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajny
  • Co do ujędrniania, to nie mam pojęcia, bo moje piersi są jędrne, więc zmian żadnych nie widzę. Krem jest gęsty i ma specyficzną konsystencję, wyczuwalna jest zawartość kolegenu. W sam raz dla skóry suchej, dobrze nawilża. Jest trochę lepki po nałożeniu, ale po kilku minutach się wchłania, po żadnym kremie nie zakładam od razu bielizny, więc nie ma to dla mnie większego znaczenia. Plus za wydajność, wystarczy wziąć odrobinę.

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Sasha_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Krem kupiłam aby chronić skórę przed zmianami związanymi z ciążą. Jest bardzo gęsty, ciężko się wchłania i długo pozostawia na skórze uczucie lepkości, przez co raczej słabo sprawdza się po porannym prysznicu. Po zastosowaniu kremu skóra jest gładka i napięta, jednak nie wydaje mi się, żeby kosmetyk odpowiednio ją nawilżał, czasem mam wręcz wrażenie, że trochę wysusza.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ejf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Daję 4 gwiazdki za to, że nawilża i uelastycznia skórę piersi, zmiękcza i ładnie pachnie. W sumie niczego innego nie oczekuję od takich kosmetyków. Kosztuje ok. 25 zł, ale jest wydajny, ja używam go codziennie od pół roku i dopiero teraz tubeczka jest wklęsła. Wystarczy go naprawdę odrobina. Szybko się wchłania, można od razu zakładać stanik, bo nie klei się i nie lepi. Nawet w gorące dni ze mnie nie spływał, choć konsystencję ma gęstą i treściwą. Jak dla mnie bije na głowę serum z Eveline.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić varyatka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przecietny
  • Prawda jest taka,ze zmiany jakie powoduje ciaza i maciezynstwo sa niestety nieodwracalne i zapobiegawczo uzywajac balsamow mozemy troszkę pomoc ale nie ma co oczekiwac cudów bo takie cos niestety nie moze istniec((
    BAlsam dobrze nawilza, dobrze sie rozprowadza i pieknie pachnie ale nie wiem czy nie daje takich samych efektow jak zwykly balsam gleboko nawilzajacy i to nie koniecznie do biustu....

Używam tego produktu od: 1roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martyna885 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale nie powala
  • Jest to krem-żel o obłędnym jak to u Palmersa zapachu kakao. Nie zachwycił mnie jakoś szczególnie,zapach znałam i bardzo lubię w masłach do ciała Palmersa. Co do biustu to raczej mam ładny i jędrny więc nie liczyłam na nie wiadomo co, ale mógłby choć trochę go unieść. Jednak jest to kosmetyk w rodzaju zapobiegających niż działających na już powstały problem więc nie ma co oczekiwać cudu.Podoba mi się jego konsystencja gęsta masełkowato-żelowa, to bardzo rzadko spotykane.
    Bardzo dobry do pielęgnacji na co dzień wygładza,nawilża,przyjemnie wykonuje się nim masaż piersi no i pachnie przesłodko i trwale(zapach długo utrzymuje się na stanikach).Bardzo wydajny.
    Myślę,że raczej do niego wrócę bo w sumie to najlepszy produkt do biustu jaki używałam, ale na pewno nie najlepszy w ogóle.

Używam tego produktu od:2,5 m-ca
    Ilość zużytych opakowań:koniec 1

Chcesz pochwalić annaboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny kremik
  • uzywam tego kremu juz od jakiegos czasu i jestem bardzo zadowolona z dzialania

swietnie nawilza, pielegnuje i wygladza skore piersi, skora jest niesamowicie delikatna i gladka w dotyku.

oczywiscie nie ma sie co spodziewac efektu podniesienia czy powiekszenia piersi, ale moe piersi same w sobie sa ladne i zalezy mi jedynie na odpowiedniej peilegnacji - i uwazam ze ten krem mi ja daje!

do tego nieziemsko pachnie czekolada!!

Używam tego produktu od:ponad rok
    Ilość zużytych opakowań:kilka

Chcesz pochwalić justitia za czytelną i pomocną recenzję?
  • mozna wypróbowac
  • Lubię kosmetyki tej firmy, ale krem do biustu mnie nie zachwycił. Jest dosc wydajny, jest go sporo, przyjemnie pachnie...Natłuszcza i nawilża skóre, innych cudów nie zauwazyłam Jak dla mnie - jest za gęsty, to solidny, masełkowaty krem, co przy pielegnacji biustu nie jest zaleta. Rozsmarowuje sie tak sobie, wchłania powoli, pare razy mi sie zrolował...Zuzyłam, ale wole inne

Używam tego produktu od:w ubiegłym roku

Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?