Syoss, Professional Performance, Krem trwale koloryzujący

Powiększ Syoss, Professional Performance, Krem trwale koloryzujący

Zgłaszająca osoba: n89

Profesjonalna trwała koloryzacja do stosowania w domu. Wysoce skuteczna formuła kremu koloryzującego SYOSS, zawierająca mieszankę intensywnych pigmentów koloru, głęboko wnika we włosy i zapewnia długotrwały, intensywny kolor oraz profesjonalne pokrycie siwych włosów.
Dodatkowo zestaw do koloryzacji zawiera Maseczkę Color Seal z kompleksem Nutri-Care, która została wzbogacona o prowitaminę B5 oraz proteiny pszenicy. Stosowana po koloryzacji, wzmacnia włosy od wewnątrz i wygładza ich powierzchnię. Pod jej wpływem, włosy zyskują fascynujący połysk i zdrowy wygląd.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ammonium Hydroxide, Ceteareth-20, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, Glycol Distearate, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Potassium Hydroxide, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Serine, Sodium Sulfite, Oleic Acid, Resorcinol, Parfum, Silica, Limonene, Tetrasodium EDTA, Carbomer, Potassium Stearate, Glycerin, Ascorbic Acid, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Propylene Glycol, Sodium Sulfate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil

Cena: 18zł
/s/

• Fajny
  • Oceniam dwa kolory jasny blond i bardzo jasny blond:
    okułem farba jest bardzo dobra nie piecze, ma przyjemy aplikator dzięki któremu łatwo się nakłada farbę, nie śmierci aż tak bardzo jak inne farby.
    JASNY BLOND
    -jedyny minus nie wychodzi jasny blond bardziej średni blond
    + nie wysuszyła mi włosów odżywka dodana do farby jest dość skuteczna
    BARDZO JASNY BLOND
    +farba rozjaśnia o 2 tonu co mi się spodobało i przydało po ostatniej farbie Syoss jasny blond
    + bardziej śmierci ale ta się wytrzymać
    +kolor wychodzi jak na opakowaniu

Ilość zużytych opakowań: po 2 opakowania każdego odcienia

Chcesz pochwalić TosiaZosia za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Starszna farba
  • Recenzuje kolor 1.3 Czerń Tokio. W sklepie nie było ciemnego brązu syoss, którego użyłam farbowanie wcześniej więc postanowiłam wypróbować ten kolor. Po tamtej farbie miałam suche włosy, ale kilka masek i było ok. Najbardziej mi na kolorze w farbach zależy a od odżywania włosów są inne produkty. Na opakowaniu kolor 1.3 wyglądał bardzo ładnie, ale to co zobaczyłam po farbowaniu było jednym wielkim nieszczęściem. W trakcie farbowania czułam, że coś jest nie tak bo kolor mieszanki był dziwny, ale sprawdziłam tubki, które zmieszałam czy ktoś złośliwie kolorów nie zamienił i wszystko wydawało się być ok. Włosy farbuje od 2005 roku regularnie i NIGDY nie miałam takiego swędzenia głowy, ale dzielnie przeżyłam żeby kolor mi wyszedł. Wychodzą mi okropnie włosy (ale podejrzewam że to efekt przesuszenia po obu tych farbach - wcześniej farbowałam się profesjonalnymi farbami i było dużo lepiej, ale nie miałam ostatnio głowy zamawiać zapasu na rok przez internet jak to zwykle robię), skórę głowy mam RÓŻOWO-CZERWONĄ, dobrze, że użyłam ręczników do farbowania, bo są całe różowe, odrosty maja nawet ładny kolor ale skóra głowy jest w takim stanie mimo 2 myć. Dobrze, że następny tydzień mam wolny w pracy. Może kilkoma olejowaniami i maskami doprowadzę je do jakiegoś kształtu a co najważniejsze pozbędę się tego koloru z głowy, bo przez to nie wychodzę na razie z domu a mój narzeczony i rodzina śmieją się, że muszę teraz myć włosy 3 razy dziennie. Od serca nie polecam 1.3.

Ilość zużytych opakowań: ostatnio 2 a dużo wcześniej kilka

Chcesz pochwalić healer za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolor szybko się wymywa
  • Farby używałam kilka lat temu,gdy z mojego naturalnego średniego brązu dosyć popielatego przeszłam na blond.
    Zużyłam 4 albo 6 pudełek w odcieniu miodowy blond.

*Na włosy do łopatek,średnio gęste potrzebowałam dwóch opakowań na raz.

*Nie niszczyła mi jakoś szczególnie włosów.Nie przesuszała ich,ani nie wypadały po niej bardziej niż zwykle.

*Włosy po farbowaniu były bardoz błyszące,gładkie (dzięki odżywce) a kolor intensywny.

*Dobrze radziła sobie z odrostami.Początkowo ich nie było widać,ale po czasie zaczynała się jakby wymywać i wyglądało na spodnich warsywach włosów jakbym miała więcje odrostów niż w rzeczywistości,nie wiem jak to nazywać.

*Kolor miodowy blond wyszedł taki jak na opakowaniu,jednak po ok. miesiącu codzinnego mycia włosów mimo,że to trwała farba,to zaczął się trochę wymywać i płowieć.

Ogólnie dobrze wspominam tą farbę.Uwielbiałam ten kolor,ale od kilku lat włosów nie farbuję i już zapuściłam swoje naturalne,więc nie wiem czy jeszcze kiedyś do niej wrócę.

Dodam,że moja mama używa tej farby w kolorze czekoldowy brąz i na czarnych włosach daje u niej piękny efekt.Wszyscy chwalą,że kolor piękny.Jednak u mamy po ok.miesiącu zaczyna się wymywać z siwych włosów.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 lub 6 (nie pamietam czy farbowałam nią 2 czy 3 razy)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorsza farba jaką miałam
  • Nigdy żadna farba nie zniszczyła mi tak włosów. Kolor (ciemny blond) jakiś taki marchewkowy, bardzo nienaturalny. Farbowałam włosy tą farbą trzy lata temu i jeszcze nie doprowadziłam ich do dobrej kondycji. Rozdwojone końcówki i siano na głowie. Włosy wylatywały mi garściami. Nigdy więcej nie sięgnę po ten produkt.

Plusy:
    -może jedynie trwałość, choć w tym wypadku chciałam, żeby jak najszybciej ten kolor się zmył

Minusy:
    -bardzo niszczy włosy: przesusza, rozdwaja końcówki
    -osłabia włosy- wylatują garściami
    -nienaturalny kolor

Używam tego produktu od: trzy lata

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić igunia007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie
  • Raz w życiu zafarbowałam nią włosy i nigdy więcej.

Po farbowaniu wlosy miałam jak siano poszłam do fryzjerki i ona mi powiedziała że Syoss strasznie niszczy włosy i że oni jedyne co mają dobrego to reklama.
    Nigdy wiecej

Używam tego produktu od: miesiaca (?)

Chcesz pochwalić Malu1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Kilkakrotnie używałam już Syossa, m.in kolor średni brąz (natura w numeracji), czerwienie Mixing Colors, a teraz skusiłam się na SŁODKI BRĄZ 3-8. Według numeracji jest to odcień mahoniowy na poziomie ciemnego brązu. Zależało mi na nieco ciemniejszym kolorze od mojego naturalnego (mam podobny kolor naturalnie, jednak bardziej złamany szarością i na poziomie średniego brązu, jak mi się wydaje).

Na początku włosy po farbie wyglądały nienaturalnie, jak hełm (załącznik pierwszy), reszta zdjęć 5 dni po farbowaniu i 2-krotnym umyciu, gdzie kolor wygląda już naturalnie. Sam odcień wyszedł jak na opakowaniu, bardzo mi się podoba,na szczęście nie wylądowałam z czernią na głowie, której się bardzo bałam Oczywiście końcówki trochę się przesuszyły, ale olejuję włosy olejem rycynowym na przemian z lnianym, więc powinny się odpowiednio nawilżyć.

Kupiłam w promocji w Rossmannie, ogólnie cenę farby uważam za dość drogą. Mam nadzieję, że za szybko się ona nie zmyje, bo podoba mi się blask po farbie.

Kiedyś użyłam średniego brązu (4-1) i też dobrze się spisał, uratował moje włosy przed rudozłotymi włosami, które zafundowałam sobie po samodzielnym rozjaśnianiu włosów Palette A10 :p

Używam tego produktu od: dwa lata temu i teraz w czerwcu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić imaginacja93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Zdecydowałam się na zakup farby Syoss w Rossmannie na przecenie. Właśnie przed chwilą rozczesałam włosy po farbowaniu. Wprawdzie rozczesywanie było dosyć uciążliwe, bo farba bardzo wysuszyła i pokołtuniła włosy, natomiast kolor wyszedł mega intensywny (korzystałam z intensywnej czerwieni).

PLUSY:
    łatwa w nałożeniu
    pokrywa dokładnie włosy
    odżywka w pudełku
    bez problemu można zmyć ją np. w wypadku zafarbowania czoła
    skóra głowy w trakcie farbowania nie jest podrażniona (nie szczypie, jedynie da się wyczuć delikatne ciepło)

MINUSY:
    dosyć mocny i nieprzyjemny zapach
    wysusza włosy

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić myraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Po raz drugi w swoim zyciu zdecyowałam się na pofarbowanie włosów na rudo. Szukając w drogeriach jakiejś interesującej farby natrafiłam na syoss złocista miedź. Wróciłam do domu siostra ufarbowała mi wlosy i... po spłukaniu dokładnie w odpowiednim czasie włosy wyszły BORDOWE. W dodatku farba wżarła się w skórę głowy tak że nie mogłam jej niczym zczyścić. W trakcie farbowania głowa swędziała mnie niemiłosiernie. Dodam również, że nawet po 4/5 myciu woda była brudna. Niestety kremowy ręcznik musiał zostać wyrzucony bo włosy go zafarbowały. Pierwsza i ostatnia przygoda z farbami syoss!

Jedynym plusem jest ładny zapach. Używam tego produktu od: od kilku dniIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Dzasta1706 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepszy produkt tej firmy
  • Generalnie firmy Syoss nie cierpię. Wszystkie ich produkty, począwszy od szamponu, przez odżywki, kończą na serum i maskach- totalnie wszystko wywołuje u mnie jakąś reakcję alergiczną (co nigdy mi się nie zdarza), cała skóra głowy mnie swędzi i często robi mi się łupież :/\\n\\nAle, o dziwo, farby mają całkiem fajne. Dość dobrze wychodzą kolory, nie zmywa się jakoś bardzo mocno no i ma fajną konsystencję. Plus cena przystępna, zwłaszcza w promocji.\\nNiemniej jednak nie jest to mój KWC, ponieważ żadna farba nie umywa się do Olii z Garniera Dlatego też nie wiem, czy kupię ponownie tą farbę No, chyba że Olię jakimś cudem kiedyś wycofają albo coś \\n\\nGeneralnie, farba jest ok. Zdecydowanie lepsza od zwykłego Garniera czy niszczącego włosy Paletta, ale do Olii się nie umywa, dlatego 4 gwiazki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dziubasekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • szybko się zmywa
  • Kupiłam 2 farby w rossmanie, bo trafiłam na promocję. Postanowiłam odświeżyć swoje ombree, więc wybrałam średni brąz i mroźny perłowy blond. Efekt po farbowaniu ładny, niestety z każdym kolejnym myciem widzę, że włosy tracą blask, farba zbyt szybko się spłukała.
    Trochę męczyłam się z umyciem czoła z farby pomimo, że zawsze stosuję krem nivea przed farbowaniem ta farba wyjątkowo opornie się zmywała ze skóry.
    O dziwo przy 3 myciu nie widziałam , żeby woda leciała zafarbowana. W sumie to 2 raz farbowałam włosy syossem ale ani tym razem ani poprzednim nie powaliła mnie na kolana narazie nie mam w planach do niej wracać.

Używam tego produktu od: 2 farbowania w przeciągu pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 farby

Chcesz pochwalić Miabelka za czytelną i pomocną recenzję?