Syoss, Professional Performance, Krem trwale koloryzujący

Powiększ Syoss, Professional Performance, Krem trwale koloryzujący

Zgłaszająca osoba: n89

Profesjonalna trwała koloryzacja do stosowania w domu. Wysoce skuteczna formuła kremu koloryzującego SYOSS, zawierająca mieszankę intensywnych pigmentów koloru, głęboko wnika we włosy i zapewnia długotrwały, intensywny kolor oraz profesjonalne pokrycie siwych włosów.
Dodatkowo zestaw do koloryzacji zawiera Maseczkę Color Seal z kompleksem Nutri-Care, która została wzbogacona o prowitaminę B5 oraz proteiny pszenicy. Stosowana po koloryzacji, wzmacnia włosy od wewnątrz i wygładza ich powierzchnię. Pod jej wpływem, włosy zyskują fascynujący połysk i zdrowy wygląd.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ammonium Hydroxide, Ceteareth-20, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, Glycol Distearate, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Potassium Hydroxide, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Serine, Sodium Sulfite, Oleic Acid, Resorcinol, Parfum, Silica, Limonene, Tetrasodium EDTA, Carbomer, Potassium Stearate, Glycerin, Ascorbic Acid, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Propylene Glycol, Sodium Sulfate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil

Cena: 18zł
/s/

• raczej nie
  • Raz w życiu zafarbowałam nią włosy i nigdy więcej.

Po farbowaniu wlosy miałam jak siano poszłam do fryzjerki i ona mi powiedziała że Syoss strasznie niszczy włosy i że oni jedyne co mają dobrego to reklama.
    Nigdy wiecej

Używam tego produktu od: miesiaca (?)

Chcesz pochwalić Malu1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Kilkakrotnie używałam już Syossa, m.in kolor średni brąz (natura w numeracji), czerwienie Mixing Colors, a teraz skusiłam się na SŁODKI BRĄZ 3-8. Według numeracji jest to odcień mahoniowy na poziomie ciemnego brązu. Zależało mi na nieco ciemniejszym kolorze od mojego naturalnego (mam podobny kolor naturalnie, jednak bardziej złamany szarością i na poziomie średniego brązu, jak mi się wydaje).

Na początku włosy po farbie wyglądały nienaturalnie, jak hełm (załącznik pierwszy), reszta zdjęć 5 dni po farbowaniu i 2-krotnym umyciu, gdzie kolor wygląda już naturalnie. Sam odcień wyszedł jak na opakowaniu, bardzo mi się podoba,na szczęście nie wylądowałam z czernią na głowie, której się bardzo bałam Oczywiście końcówki trochę się przesuszyły, ale olejuję włosy olejem rycynowym na przemian z lnianym, więc powinny się odpowiednio nawilżyć.

Kupiłam w promocji w Rossmannie, ogólnie cenę farby uważam za dość drogą. Mam nadzieję, że za szybko się ona nie zmyje, bo podoba mi się blask po farbie.

Kiedyś użyłam średniego brązu (4-1) i też dobrze się spisał, uratował moje włosy przed rudozłotymi włosami, które zafundowałam sobie po samodzielnym rozjaśnianiu włosów Palette A10 :p

Używam tego produktu od: dwa lata temu i teraz w czerwcu

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić imaginacja93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Zdecydowałam się na zakup farby Syoss w Rossmannie na przecenie. Właśnie przed chwilą rozczesałam włosy po farbowaniu. Wprawdzie rozczesywanie było dosyć uciążliwe, bo farba bardzo wysuszyła i pokołtuniła włosy, natomiast kolor wyszedł mega intensywny (korzystałam z intensywnej czerwieni).

PLUSY:
    łatwa w nałożeniu
    pokrywa dokładnie włosy
    odżywka w pudełku
    bez problemu można zmyć ją np. w wypadku zafarbowania czoła
    skóra głowy w trakcie farbowania nie jest podrażniona (nie szczypie, jedynie da się wyczuć delikatne ciepło)

MINUSY:
    dosyć mocny i nieprzyjemny zapach
    wysusza włosy

Używam tego produktu od: dzisiaj

Chcesz pochwalić myraspberry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Po raz drugi w swoim zyciu zdecyowałam się na pofarbowanie włosów na rudo. Szukając w drogeriach jakiejś interesującej farby natrafiłam na syoss złocista miedź. Wróciłam do domu siostra ufarbowała mi wlosy i... po spłukaniu dokładnie w odpowiednim czasie włosy wyszły BORDOWE. W dodatku farba wżarła się w skórę głowy tak że nie mogłam jej niczym zczyścić. W trakcie farbowania głowa swędziała mnie niemiłosiernie. Dodam również, że nawet po 4/5 myciu woda była brudna. Niestety kremowy ręcznik musiał zostać wyrzucony bo włosy go zafarbowały. Pierwsza i ostatnia przygoda z farbami syoss!

Jedynym plusem jest ładny zapach. Używam tego produktu od: od kilku dniIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Dzasta1706 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepszy produkt tej firmy
  • Generalnie firmy Syoss nie cierpię. Wszystkie ich produkty, począwszy od szamponu, przez odżywki, kończą na serum i maskach- totalnie wszystko wywołuje u mnie jakąś reakcję alergiczną (co nigdy mi się nie zdarza), cała skóra głowy mnie swędzi i często robi mi się łupież :/\\n\\nAle, o dziwo, farby mają całkiem fajne. Dość dobrze wychodzą kolory, nie zmywa się jakoś bardzo mocno no i ma fajną konsystencję. Plus cena przystępna, zwłaszcza w promocji.\\nNiemniej jednak nie jest to mój KWC, ponieważ żadna farba nie umywa się do Olii z Garniera Dlatego też nie wiem, czy kupię ponownie tą farbę No, chyba że Olię jakimś cudem kiedyś wycofają albo coś \\n\\nGeneralnie, farba jest ok. Zdecydowanie lepsza od zwykłego Garniera czy niszczącego włosy Paletta, ale do Olii się nie umywa, dlatego 4 gwiazki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dziubasekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • szybko się zmywa
  • Kupiłam 2 farby w rossmanie, bo trafiłam na promocję. Postanowiłam odświeżyć swoje ombree, więc wybrałam średni brąz i mroźny perłowy blond. Efekt po farbowaniu ładny, niestety z każdym kolejnym myciem widzę, że włosy tracą blask, farba zbyt szybko się spłukała.
    Trochę męczyłam się z umyciem czoła z farby pomimo, że zawsze stosuję krem nivea przed farbowaniem ta farba wyjątkowo opornie się zmywała ze skóry.
    O dziwo przy 3 myciu nie widziałam , żeby woda leciała zafarbowana. W sumie to 2 raz farbowałam włosy syossem ale ani tym razem ani poprzednim nie powaliła mnie na kolana narazie nie mam w planach do niej wracać.

Używam tego produktu od: 2 farbowania w przeciągu pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 farby

Chcesz pochwalić Miabelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • zdecydowałam się na słodki brąz pomalowac swoje wielokrotnie farbowane włosy blondami które były już zybt jasne a zależało mi na przyciemnieniu , i efekt był zaskakująco pozytywny,kolor wyszedł śliczny,ciepło midowy z złotymi refleksami ,dokładnie tak jak na opakowaniu.Włosy stały się lsniace ,grube i jakby odżywione,.po ok 10 myciu kolor zaczął sie wypłukiwac ale jak wczesniej wspomniałam kładłam na przetrawione ,wielokrotnie rozjasniane włosy gdzie aby uzyskac i utrwalić kolor to trzeba bedzie powtorzyc koloryzacje kilka razy,.. wbrew złym opiniom tej marki farb ,ja się nie rozczarowałm i mogę smiało ją polecic,.przedewszystkim nie zniszczyła mi włosów,pozdr

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić anna_engi za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • witam,pomimo wielu negatywów,zdecydowałam sie użyć farby z syoss,
    kupiłam odcien płomienna lawa
    jestem bardzo zadowolona,włosy po farbowaniu sa miekkie,lśniące,kolor jest piękny,z tym,że muszę dodać iż mam bardzo mocno rozjasnione włosy na blond i mam problem z farbowaniem w innych kolorkach dlatego też farbowałam włosy 2 razy,za pierwszym razem wyszedł piękny miodowy blond,ale ja chciałam uzyskać jednak efekt jak z pudełka,więc po 3 dniach zafarbowałam ponownie i WOW,sliczny kolor taki jaki chciałam
    minus tej farby jest taki,że konsystencja jest rzadka i trzeba precycyjnie nakładać
    drugi minus to mała wydajnośc,mam wlosy do brody i ledwo wystarczyła jedna farba,z tym,że muszę zaznaczyć,że mam gęste włosy
    co do trwałości ja nie mogę się wypowiedzieć,ponieważ na rozjasnionych włosach żaden kolor długo się nie trzyma,poza tym dopiero niedawno je zafarbowałam
    pozdrawiam

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić dzasti 85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny.
  • Jest to pierwszy raz z farbowaniem. Zdecydowałam się na syoss - słodki brąz.
    Jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł dokładnie taki, jak na opakowaniu, nie wypłukuje się, nie szczypało po nałożeniu na głowę, zapach - jak farba, ale znośny.
    Odżywka idealna jak i cała farba. Można byłoby wymieniać plusy i wymieniać
    Włosy miękkie w dotyku, odżywione, wyglądają zdecydowanie zdrowiej
    Polecam, nawet bardzo

Używam tego produktu od: Lutego 2014
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam jedno całe opakowanie i pół drugiego - mam włosy za łopatki.

Chcesz pochwalić littlexmonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Farbę kupiła dla siebie moja mama, ale mój stary kolor już wyblakł więc postanowiłam odnowić kolor. Mianowicie odcień ciemny brąz.

Dla mnie to za ciemny kolor, dlatego na włosach trzymałam farbę jakieś 23 minuty. I chciałam podkreślić, że ja farbuję włosy od połowy w dół. Kolor wyszedł świetny i bardzo mi się spodobał. Włosy nie były jakoś specjalnie miękkie, ani błyszczące, ale moje włosy są dość suche i bardzo walczę o to żeby wyglądały jak najlepiej Ale jednak Syoss nie spowodował tego, że moje włosy są w gorszym stanie.

Moja mama jako że ma krótkie włosy, także dała radę pofarbować nimi włosy. Jej kolor wyszedł bardzo ciemny i dość zimny. Piękny, choć ona stwierdziła że za ciemny. Ale jej bardzo trudno dogodzić. Mój jest z kolei dla niej za jasny.

Tak wyglądają moje włosy po 2 tygodniach od farbowania.

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić quate za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij