Syoss, Professional Performance, Krem trwale koloryzujący

Powiększ Syoss, Professional Performance, Krem trwale koloryzujący

Zgłaszająca osoba: n89

Profesjonalna trwała koloryzacja do stosowania w domu. Wysoce skuteczna formuła kremu koloryzującego SYOSS, zawierająca mieszankę intensywnych pigmentów koloru, głęboko wnika we włosy i zapewnia długotrwały, intensywny kolor oraz profesjonalne pokrycie siwych włosów.
Dodatkowo zestaw do koloryzacji zawiera Maseczkę Color Seal z kompleksem Nutri-Care, która została wzbogacona o prowitaminę B5 oraz proteiny pszenicy. Stosowana po koloryzacji, wzmacnia włosy od wewnątrz i wygładza ich powierzchnię. Pod jej wpływem, włosy zyskują fascynujący połysk i zdrowy wygląd.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Ammonium Hydroxide, Ceteareth-20, Toluene-2,5-Diamine Sulfate, 2,4-Diaminophenoxyethanol HCl, Glycol Distearate, Octyldodecanol, Glyceryl Stearate, Potassium Hydroxide, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cetearyl Sulfate, Serine, Sodium Sulfite, Oleic Acid, Resorcinol, Parfum, Silica, Limonene, Tetrasodium EDTA, Carbomer, Potassium Stearate, Glycerin, Ascorbic Acid, Linalool, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Propylene Glycol, Sodium Sulfate, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil

Cena: 18zł
/s/

• polecam
  • witam,pomimo wielu negatywów,zdecydowałam sie użyć farby z syoss,
    kupiłam odcien płomienna lawa
    jestem bardzo zadowolona,włosy po farbowaniu sa miekkie,lśniące,kolor jest piękny,z tym,że muszę dodać iż mam bardzo mocno rozjasnione włosy na blond i mam problem z farbowaniem w innych kolorkach dlatego też farbowałam włosy 2 razy,za pierwszym razem wyszedł piękny miodowy blond,ale ja chciałam uzyskać jednak efekt jak z pudełka,więc po 3 dniach zafarbowałam ponownie i WOW,sliczny kolor taki jaki chciałam
    minus tej farby jest taki,że konsystencja jest rzadka i trzeba precycyjnie nakładać
    drugi minus to mała wydajnośc,mam wlosy do brody i ledwo wystarczyła jedna farba,z tym,że muszę zaznaczyć,że mam gęste włosy
    co do trwałości ja nie mogę się wypowiedzieć,ponieważ na rozjasnionych włosach żaden kolor długo się nie trzyma,poza tym dopiero niedawno je zafarbowałam
    pozdrawiam

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić dzasti 85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny.
  • Jest to pierwszy raz z farbowaniem. Zdecydowałam się na syoss - słodki brąz.
    Jestem bardzo zadowolona. Kolor wyszedł dokładnie taki, jak na opakowaniu, nie wypłukuje się, nie szczypało po nałożeniu na głowę, zapach - jak farba, ale znośny.
    Odżywka idealna jak i cała farba. Można byłoby wymieniać plusy i wymieniać
    Włosy miękkie w dotyku, odżywione, wyglądają zdecydowanie zdrowiej
    Polecam, nawet bardzo

Używam tego produktu od: Lutego 2014
    Ilość zużytych opakowań: Zużyłam jedno całe opakowanie i pół drugiego - mam włosy za łopatki.

Chcesz pochwalić littlexmonster za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Farbę kupiła dla siebie moja mama, ale mój stary kolor już wyblakł więc postanowiłam odnowić kolor. Mianowicie odcień ciemny brąz.

Dla mnie to za ciemny kolor, dlatego na włosach trzymałam farbę jakieś 23 minuty. I chciałam podkreślić, że ja farbuję włosy od połowy w dół. Kolor wyszedł świetny i bardzo mi się spodobał. Włosy nie były jakoś specjalnie miękkie, ani błyszczące, ale moje włosy są dość suche i bardzo walczę o to żeby wyglądały jak najlepiej Ale jednak Syoss nie spowodował tego, że moje włosy są w gorszym stanie.

Moja mama jako że ma krótkie włosy, także dała radę pofarbować nimi włosy. Jej kolor wyszedł bardzo ciemny i dość zimny. Piękny, choć ona stwierdziła że za ciemny. Ale jej bardzo trudno dogodzić. Mój jest z kolei dla niej za jasny.

Tak wyglądają moje włosy po 2 tygodniach od farbowania.

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić quate za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Kilka razy dawalam szanse farbom tej firmy, lecz nie polubiła sie z moimi włosami. Przede wszystkim jest wodnista i trudno ja nalozyc nie brudząc wszystkiego w kolo. Poza tym ladnie równomiernie wlosy lapaly kolor i przez kilka dni wygladaja swietnie, zdrowe blyszczace o intensywnej barwie, lecz po tygodniu i kolejnych myciach wlosy staja sie przesuszone, traca blask, farba niby trwala a przy każdym myciu i splukiwaniu szamponu z wlosow woda jest zabarwiona.

Ilość zużytych opakowań: ok. 4 opakowań

Chcesz pochwalić pati165 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Użyty kolor 9-1 bardzo jasny blond

Zalety:
    -farbuje na jasny miodowy blond moje odrosty w kolorze bardzo ciemnobrązowym! Jest to chyba jedyna farba, która może coś takiego zrobić bez używania dekolyzatora
    -nadaje włosom złocisty odcień -ale nie bardzo żółty

Minusy:
    -niszczy włosy, ale to przy farbowaniu na blond powinien się każdy spodziewać. Nawet włosy farbowane u fryzjera na blond są przecież zniszczone i osłabione, ratuje je tylko odżywka

Ilość zużytych opakowań: ok.6-8 opakowań

Chcesz pochwalić Charlotte24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor cudny ale wysusza
  • Oceniam kolor blond Los Angeles 10-5. Pierwszy raz kupilam ta farbe. Chcialam ochlodzic moj zoltawy blond i odrosty ciemny blond. Kolor wyszedl chlodny dokladnie taki jak na opakowaniu. Wlosy maja ladny odcien. Kolor super ale niestety amoniak robi swoje. Wlosy sa przesuszone na koncach.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić joanna1133 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zgroza
  • Sama nie wiem, od czego zacząć recenzję tego kosmetycznego bubla...
    Przede wszystkim pragnę nadmienić, że jeśli chodzi o farbowanie włosów kosmetykami dostępnymi w drogeriach, przerobiłam ich naprawdę wiele, rozmaitych marek i mam skalę porównawczą, mogę więc bez cienia wątpliwości stwierdzić, że to najgorsza farbą, jaką miałam nieprzyjemność potraktować swoje włosy.
    Punkt nr 1 - konsystencja i wydajność.
    Już sama nazwa wyprowadza na manowce. Podobno jest to krem, więc powinien mieć odpowiednią gęstość, ułatwiającą aplikację. Tymczasem farba była tak wodnista i lejąca, że mimo starań, nie udało mi się uniknąć (za przeproszeniem) upstrzenia nią zarówno siebie, jak i wszystkiego wokół, nie mówiąc o tym, że musiałam zużyć dwa opakowania, żeby pokryć całe ledwie półdługie włosy;
    Punkt nr 2 - zapach.
    Tak jak wspomniałam na wstępie, mam za sobą liczne doświadczenia związane z farbowaniem i jeszcze nie spotkałam się z ładnym zapachem farby, ale syoss wprost wżerał się w nozdrza i doprowadzał do łez (dosłownie i w przenośni), co jest już przesadą;
    Punkt nr 3 - kolor po...
    Trwałość uzyskanego koloru pozostawia wiele do życzenia, bo już po pierwszym myciu kolor zaczął się wypłukiwać z włosów i bardzo szybko w ogóle nie było widać, że wykonywało się takowy zabieg, ale najgorsze ze wszystkiego było to, że po każdym myciu na włosach coraz bardziej widoczny był ohydny żółtawy poblask, mimo tego, że włosy farbowałam na średni brąz. Nie wiem, jak to możliwe, zwłaszcza, że gdy wypróbowywałam tę farbę od dłuższego czasu włosy farbowałam na brąz, więc to nie echa poprzednich zabiegów tego typu miały wpływ na taki efekt.
    Reasumując - był to moje pierwsze i ostatnie spotkanie z tym produktem.
    Nigdy więcej. Nie polecam.

Używam tego produktu od: Użyłam raz, jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte podczas jednego farbowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • używałam odcienia słodki brąz,

plusy:
    -dobre krycie
    -dostępność
    -nie szczypała mnie głowa
    -farba dobrze się zmywa ze skóry

minusy:
    -okropnie śmierdzi, aż oczy łzawią!
    -przesuszone włosy
    -mało wydajna, ledwie starczyły dwa opakowania na średniodługich włosach
    -szybko się wypłukuje

neutralne:
    -dość przystępna cena
    -nie zauważyłam, aby wypadanie włosów nasiliło się po farbowaniu

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Meere za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj, oj... zależy od odcienia
  • Używałam kolorów: Miodowy Blond i Płomienna Lawa.
    Miodowy Blond to przepiękny kolorek, naprawdę spełnił moje oczekiwania. Ładnie wyrównał blond odrost z wyblakłyorudym dołem. Kolor ciepły, złoto rudy, błyszczący, włosy żywe i w miarę zdrowe. Nie były nawet zbyt przesuszone. Po tym kolorku ocena byłaby 5.
    Ale właśnie, Płomienna Lawa. Nudny, płaski, ciemnorudawy odcień. Nic fajnego dla mnie, zupełnie nie to co z tyłu opakowania. Po tym odcieniu włosy miałam o wiele bardziej sztywne niż po miodowym.
    Mi starczało po 1 opakowaniu ale mam wyjątkowo rzadkie włosy.
    Aplikacja bardzo prosta
    Nie wypowiadam się o odżywce bo stosowałam raczej z innymi maskami.
    To tylko moje przypuszczenia, ale myślę, że muszę ostrzec. Nie wiem czy farba nie wrzyna się we włosy zbyt mocno. Przed eksperymentem z miodowym malowałam Vitality's, która dałam mi wtedy ognisty rudy kolor. Po syossie farba ta jakby wychodziła mi o wiele bladziej, jakby nadal przebijał mi się uparcie miodowy blond. Nie wiem, czy to wina moja, formuły farby czy właśnie Syossa, ale wolę to napisać.

Chcesz pochwalić Misseczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE NA TĄ FARBE!!

zaczne od tego że zdecydowal sie na nią poniewaz miala wile dobrych opini że brązy wychodza bardzo ładne i to jest prawda, używalm czekoladowego brązu i fakt wychodzil super kolo i przedewszytskim nie czarny.

Zaczely mi strasznie wypdac wlosy bylam pewna ze to od lekow, chodzilama po lekarzach robilam badania , wszytsko wychodzilo wporzadku, po pewnym czasie wlosy przestaly tak mocno wypadac. no ale po 3 miesiacach byl mocno widoczny odrost wiec pomyslam ze pomaluje drugi raz. zrobilma to 3 dni temu i wlosy znowu zaczely mi leciec garsciami.. po 1wszym malowaniu mialam ich o połow mnije, scielam je, teraz po drugim malowaniu znowu tak leca, ani juz je zwiazac ani rozpuscic boje sie co bedzie dalej .. bede łysa ...od tej farby!!

żaluje ze wczesniej tu nie zajrzlam i nie przeczytalam opini bp duzo dziewczyn pisze o negatywach..

zalety :
    -ladny kolor
    -lśniace wlosy

wady:
    -WŁOSY WYPADAJA GARŚCIAMI !!!

sayyos czekoladowy brąz

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić niuniaczuuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Farbowałam włosy dziś, jest to moja pierwsza koloryzacja farbą, do tej pory tylko szamponetki. Po przeczytaniu tych wszystkich opini, wystraszyłam się i nie wiedziałam czy malować czy znaleźć inną farbę. Cóż, pomalowałam i farba jest wprost rewelacyjna! Nałożyłam ją na suche, 3 dniowej świezośći (bardzo tłuste) włosy. Nic nie piekło, nie swędziało. Farbę trzymałam 25 minut, kolor wyszedł rewelacyjnie, gdy spłukiwałam po chwili woda juz była czysta. Na początku zmywala się na fioletowo, ale gdy umyłam włosy woda i piana była niebieska. Po użyciu dołączonej maski włosy były tak miękkie jakich nigdy chyba nie miałam. Nie zauwazyłam żeby mi jakos szczególnie wypadały (moje włosy mają skłonność do wypadania, ale większej ilosci niz zwykle nie zauwazyłam).Farby było aż za dużo do moich cienkich włosów do łopatek Kolor jest identyczny jak na opakowaniu, chyba nie zamienie go na żaden inny produkt!

Chcesz pochwalić Justynqqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oceniam 8-7 miodowy blond
  • Zalety:
    - kolor identyczny z tym a zdjęciu (farba położona na naturalny jasny blond, trzymałam tylko 15 minut)
    - dobrze się nakłada, ładnie pokrywa włosy
    - włosy są błyszczące
    - niska cena (13 zł w promocji)
    - świetna odżywka

Wady:
    - włosy zrobiły się porowate, niemiłe w dotyku
    - paskudny zapach, który utrzymywał się jakiś czas również po umyciu włosów
    - mało wydajna (na włosy do łopatek zużyłam 3 opakowania)
    - podrażniła mi skórę głowy

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Olmusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • MASAKRA!
  • Oceniam 7-6 średni blond

Kiedys pare lat temu malowalam ta farba i bylam bardzo zadowolona zawsze do niej wracalam. Nie wiem czy to moje wlosy sie zmienily czy producent cos kombinuje ale teraz jest masakra

Odrosty i kilka cm od glowy jakies dziwne rozowo-czerwone z przeswitami rudosci. Dalej szarawo glonowy blond nie wiadomo co!

Bardzo nierowne krycie, smrod, malo farby ledwie dwie starczyly na wlosy troszke za ramiona. Wlosy suche na wior! Po rozjasniaczu takich nia mialam!

Jestem zalamana biegne po szmpon przeciwlupiezowy i bede szorowac mam nadzieje ze jakos sie zmyje i ujednolici.

NIE POLECAM! :/

Używam tego produktu od: kiedys czesc, teraz jeden ostatni raz

Chcesz pochwalić Blondynka154 za czytelną i pomocną recenzję?
  • czerń
  • czytając negatywne opinie aż się byłam użyć a nie wyszło tak źle ;d
    + czerń jak to czerń ładnie wyszło
    + długo się trzyma , chociaż troszkę się zmyła
    + świetna odrzywka
    + nie śmierdzi jakoś bardzo
    +łatwo ją zmyć z ciała
    + często w promocji
    + fajna aplikacja

-/+ skleiła mi włosy podczas malowania , ale odżywka to naprawiła

Używam tego produktu od: miesiac temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xcharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda gadać .
  • Jednym słowem masakra.
    Użyłam kasztanowego brązu na moje jasno brązowe włosy. Efekt był cudowny aż do pierwszego mycia głowy. Dwa dni po koloryzacji zmuszona bylam umyc wlosy gdyż szybko mi sie przetluszczaja i niestety z ładnego cieplego kasztanu zrobił sie rudy . . . z kazdym kolejnym myciem bylo coraz gorzej. Po miesiacu bylam ruda co z kolei paskudnie kontrastowalo z moimi odrostami.
    Farba do tego wszystkiego przesuszyla masakrycznie wlosy i po koloryzacji wlosy lecialay mi z glowy garsciami. Do tej pory nie moge sobie tego wybaczyc ze zniszczylam swoje naturalne wlosy tą farbą. By nie pogorszac stanu moich wlosow od trzech miesiecy uzywam szmponetek by wyrownac kolor, ale tak jak napisalam wczesniej po miesiacu moje wlosy nie byly kasztanowe tylko jaskrawo rude!

Używam tego produktu od: nie używam już
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić agula822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niszczarka do włosów
  • Użyłam odcienia 8-4 Płomienna Lawa, był to mój pierwszy raz z farbą Syossa.
    Podczas farbowania nie pojawiły się żadne trudności. Konsystencja jest odpowiednia, opakowanie wystarczyło na pokrycie włosów za ramiona. Z koloru byłam bardzo zadowolona- na moich włosach wyszedł jasny, nienachalny rudy. Ani czerwony, ani marchewkowy- subtelny odcień.
    Włosy bezpośrednio po farbowaniu były suche. Po jakimś czasie zdawały się wracać do formy, choć długo były łamliwe.

Niestety, po upływie około 1,5 miesiąca włosy zaczęły masowo wypadać. Jak wiadomo, przyczyn takiego stanu może być wiele, jednak po dość wnikliwej analizie (z pomocą dermatologa) nie znalazłam innego winowajcy. W ciągu 3 kolejnych tygodni straciłam około połowy mojej bujnej niegdyś czupryny i do dziś wypadanie włosów spędza mi sen z powiek.

Daję 2 gwiazdki za piękny kolor, dostępność i łatwość użycia.
    Prawdopodobnie nie u każdej kobiety działanie tej farby będzie tak niszczące. Jednak ostrzegam przed tym produktem wszystkie dziewczyny o słabych i cienkich włosach.

Używam tego produktu od: jednorazowe użycie

Chcesz pochwalić tessercat za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 10 raz(y)
  • Najgorsza jaką miałam
  • - Kolor: początkowo wyszedł ohydny: jednolity, płaski, ciemny, zero refleksów, matowy. Taki się trzymał przez ponad tydzień, przy codziennym myciu włosów. Zaczął wyglądać ładnie po czterech tygodniach, niestety wtedy wypadało już pokryć odrosty. Spierał się tak, że kolor był ładny na długościach, a na odrostach zrobiło się rudo.

Efekt kolorystyczny w bardzo niewielkim stopniu przypominał przewidywany na opakowaniu. Na szczęście nieco ocieplił całość, a na tym mi zależało. Odrosty ocieplił aż za bardzo

(Kładłam orzechowy brąz na włosy farbowane 6 poziomem)

- Zniszczenia: niestety, widoczne gołym okiem. Jedno farbowanie wcześniej moje włosy były w perfekcyjnej kondycji. Po tej farbie pojawiła się masa rozdwojonych końcówek, włosy były nieprzyjemnie szorstkie po myciu, dużo tej szorstkości zostawało nawet po zmyciu maski czy odżywki. Na końcach tworzyły się białe kulki i włosy w tym miejscu odpadały. Nie było tego bardzo dużo, ale zauważyłam. Generalnie końcówki do podcięcia. Włosy wróciły do siebie około 5-6 tygodni później.

No to się dowiedziałam jak to jest mieć zniszczone włosy, ciekawość zaspokojona i więcej nie chcę

- Wrażenia podczas farbowania: lekko szczypało w skórę głowy. Umyłam dwa dni wcześniej włosy odżywką żeby zminimalizować ten efekt.
    Farba była bardzo rzadka i przez to wydała mi się bardzo wydajna. Śmierdzi jak to amoniak. Aplikacja wygodna, bo ma buteleczkę.

Efekt koloryzacyjny i stan włosów po: najgorsze jakie kiedykolwiek miałam.

No i jeszcze dopiszę, że jestem przyzwyczajona do farb, które ładnie pachną i nie niszczą włosów, albo wręcz działają jak odżywka

Używam tego produktu od: 6 tygodni temuIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić Fram za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nareszcie mam ładny, naturalny brąz na głowie
  • Oceniam odcień 4-1: średni brąz

Jestem mile zaskoczona farbą. Nie łudziłam się, że uzyskam kolor, jakiego się spodziewałam. Wszystkie farby, które dotąd stosowałam wychodziły zbyt ciemno. Ten wyszedł akurat taki, na jaki miałam nadzieję.
    Końcówki włosów miałam ciemniejsze: czarno-brązowe, a odrosty jasno-brązowe. Farba wyrównała tę różnicę (odrosty są troszkę jaśniejsze nad czołem, ale jedynie pod światło, co mi akurat nie przeszkadza).

Włosy po farbowaniu są gładkie i lśniące. Po po kilku myciach kolor ładnie się utrzymuje.
    Poza tym mam wrażenie, że włosy są w o wiele lepszej kondycji niż po poprzednich farbach (używałam Garniera i L'oreala). Są mocniejsze, nie są "oklapnięte" na drugi dzień po myciu.
    Ogólnie rzecz biorąc, i przypominając sobie moje wcześniejsze nie do końca udane farbowania, Syoss sprawdził się w porównaniu z innymi markami bardzo dobrze. Będę stosować ten odcień regularnie, nie chcę już eksperymentować z innymi farbami.

Używam tego produktu od: ok. 4 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania do tej pory

Chcesz pochwalić caroliird za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu brzydki kolor i bardzo słabe włosy
  • Farbowałam Syoss Ciemny Blond 6-8 na włosy: śreni mysi blond na odrostach i sprany Kaszmirowy Blond Syoss (z którego byłam baaardzo zadowolona, niestety, to limitowana edycja - nie mogę go znaleźć). Sprany Kaszmirowy Blond oznacza w tym przypadku średni, rozjaśniony blond. Chciałam tylko wyrównać kolor i zbliżyć odcień do natualnego. Niestety, najpier wyszedł ciemny i nijaki, ni to brąz, ni to kasztan, nie wiem (zaznaczam: włosy były przed farbowaniem jaśniejsze i w odcieniu chłodniejszym od tych na opakowaniu).

Po kilku myciach kolor zaczął się spłukiwać do ohydnej ochry z kasztanowo-rudą poświatą. Oczywiście, wszystko zależy od włosów - może komuś się uda - ja już z tą farbą Syoss ryzykować nie będę, ale przede wszystkim dlatego, żę okropnie wysusza, włosy wypadają i nie mają energii. Od 3 tygodni próbuję przywrócić je do życia.

Mogę jeszcze napisać opinię do Mroźnego Perłowego Blondu 9.5 sprzed 2 lat: kolor na naturalnych średni blond włosach wyszedł pomarańczowo - żółty. Być może powinny być lekko rozjaśnione, jednak nie spodziewałam się po zimnym kolorze takiego "jaja" na głowie.

Daję jedną gwiazdkę, ale tylko dlatego, że kilka miesięcy temu byłam zadowolona z rozjaśniacza Syoss 11 i dlatego, że kilka misięcy później Kaszmirowy Blond naprawdę mi "smakował" - był śliczny, jak na opakowaniu, a spłukiwał się do chłodnego. No, może jeszcze za to, że kosmetyki do pielęgnacji włosów są dosyć skuteczne.

Plusy:
    - niektóre, ciemne kolory wychodzą ładnie

Minusy:
    - słabe, wypadające włosy, które trudno zregenerować
    - barwniki jasnych kolorów chyba mają te same/bardzo podobne składy, bo nie widać weikiej różnicy na włosach pomiędzy odcieniami (wszystko wychodzi na żółto-pomarańczowo i sztucznie)
    - nienaturalne odcienie blond
    - kiepska odżywka z kompletu

Ilość zużytych opakowań: 5 całych opakowań różnych kolorów blond

Chcesz pochwalić nayurito za czytelną i pomocną recenzję?
  • MASAKRA, jestem na NIE
  • Mialam dlugo naturalny kolor wlosow. Wlosy geste, lsniace , idealne. Rok temu nalozylam ten krem koloryzujacy w domu . Odcieniu dokladnie nie pamietam, ale chyba czekolada. Od tego czasu zaczely mi strasznie wypadac wlosy ... stracilam juz polowe. Nie moge sobie z tym poradzic, nic nie dziala. Wlosy sa suche, matowe, sztywne. W lato kolor kompletnie wyplowial i pozostal rudy. Dodam ze uzylam tego kremu wczesniej, jakies dwa razy. I nie zauwazylam takich skutkow. Nie wiem od czego to zalezy. Nie polecam syossa. Zniszczyl mi ten krem cale wlosy . Tylko czekam az odrosna mi moje naturalne .

Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić siasienia za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPNA
  • Była to moja pierwsza farba do włosów jakiej używałam, na cale szczęście zrobiłam sobie nią tylko pasemka.
    Użyłam koloru intensywna czerwień.Po zmyciu farby było widać nierównomierne pokrycie i zniszczone połamane włosy.Po tygodniu farba zmyła się na srakowaty ocień i zaraz jej nie było.Niestety zostawiła po sobie okropne skutki.W życiu nie pamiętam kiedy miałam tak zniszczone włosy ,a na dodatek nie były farbowane nigdy.Teraz często farbuje włosy w domu ,ale jedynie L'OREAL'em .

Używam tego produktu od: raz
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić oberhofer za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, nie i jeszcze raz nie!
  • Czesto farbuje wlosy w domu. Do zakupu sklonil mnie piekny kolor wisniowej czerwieni i bez spogladania na wizaz kupilam. Farba przyjemna w uzyciu do momentu splukiwania. Potem to tylko rownia pochyla. Wlosy bardzo splatane po splukaniu, zalaczona odzywka ok, ale bez rewelacji. Finalny efekt: kolor jak na opakowaniu (+), wlosy niby puszyste, lejace ale szorstkie w dotyku (+/-). strasznie trudno zmyc skore glowy, a kolor traci na wyrazie szybko. Po 3 tygodniach mam kolor zdecydowanie jasniejszy, szarawy na koncowkach. Wlosy "pija" wszystko co im dam. Oleje to moj jedyny ratunek. Sorry Syoss ale porazka!

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania z tym samym rezultatem (promocja...)

Chcesz pochwalić patik79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę dobra farba
  • Farba dość nieuciążliwa w aplikacjii, zapach nie drażni za bardzo nosa, wygodny poejmnik z aplikatorem. Może o drobinę mogłaby być gęstsza. Nie niszczy włosów - przynajmniej moich nie zniszczyła. Po użyciu dołączonej odżywki włosy, łatwo się rozczesują i pięknie błyszczą (bez odżywki również są błyszczące).
    Kolor jakiego użyłam to ciemny brąz, wyszedł prawie czarny, z brązowym połyskiem pod światło. Po kilku myciach trochę się zmywa i nuta brązu jest bardziej dostrzegalna.
    Generalnie dobra farba, nie masakruje włosów, kolor jest ładny, nie matowy, włosy wyglądają zdrowo.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić IInezka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Mój naturalny kolor to średni brąz. Kupiłam odcień czekoladowy brąz i niestety moje włosy po farbowaniu według zaleceń producenta zyskały jakiś dziwny kolor, podchodzący pod rudy, który w niczym nie przypominał czekoladowego brązu z pudełka. Potem dość szybko zaczął się schodzić z włosów i został tylko rudawy, spłowiały połysk, horror. Nie o taki efekt mi chodziło i wiem, że nigdy więcej nie kupię farby Syoss, znacznie lepiej służy mi Garnier Nutrisse i Color Naturals. Wiem już z doświadczenia po kilku nieudanych wyborach odcienia, że musze kupować kolor trochę ciemniejszy niż chce uzyskać - nie wiem czy to wina moich włosów czy tej farby.

Plusy:
    +chyba tylko fakt że farba po jednym użyciu nie zniszczyła mi jakoś odczuwalnie włosów

Neutralne:

- ilość przeciętna, 1 opakowanie w sam raz na półdługie włosy, nie za dużo nie za mało

- zapach - też zwyczajny jak na farbę, chemiczny

- konsystencja - porównywalna do innych farb ze średniej półki

Minusy:

- kolor wyszedł zupełnie inny niż na opakowaniu

- włosy złapały po niej straszny rudy połysk, który bardzo mi nie pasuje

- słaba trwałość

Osobiście nie polecam. Widzę jednak, że część z Użytkowniczek jest zadowolona z Syoss'a, (ja wręcz przeciwnie i farba to nie jedyny ich kosmetyk, którym nie jestem zachwycona), więc to chyba indywidualna kwestia.

Chcesz pochwalić aune90 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Tak, tak, tak!
  • Włosy farbuję od kilku lat, używałam masę różnych farb, jednak ta jest najlepsza!
    Farba sama w sobie jest prosta do aplikacji, nie spływa z włosów, łatwo ją równomiernie nałożyć.
    Zapach jest lekko drażniący, ale znośny.
    Po farbowaniu włosy wyglądają na wypielęgnowane są gładkie, lśniące, zregenerowane!
    Dołączona odżywka świetnie się spisała, włosy pięknie pachniały jeszcze kilka dni po koloryzacji.
    Myślę że zostanę z nią na dłużej

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić nejlt za czytelną i pomocną recenzję?