L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów ciemnych

Powiększ L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerujący szampon do włosów ciemnych

Zgłaszająca osoba: noseknosek

Szampony BIOVAX to unikatowe produkty stworzone na bazie wyjątkowo łagodnych substancji myjących, które nie podrażniają skóry głowy oraz nie wysuszają włosów. Dodatkowo wzbogacone zostały o zbawiennie nawilżające emolienty - substancje szczególnie polecane w pielęgnacji skóry i włosów, które łatwo tracą nawilżenie. Ponieważ produkty BIOVAX są wyjątkowo delikatne, zalecane są zwłaszcza do włosów, które źle tolerują inne szampony.
Silnie regenerujące działanie szamponów BIOVAX gwarantuje ich kremowa konsystencja wraz z oryginalną kompozycją 100% naturalnego ekstraktu z henny (Lawsonia) oraz ekstraktów pieczołowicie dobranych odpowiednio do konkretnego problemu włosów.
100% ekstrakt z henny (Lawsonia), ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosów, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.

Skład: Aqua, Sodium Cocoamphoacetate (and) Glycerin (and) Lauryl Polyglucose (and) Sodium Cocoyl Glucamate (and) Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Cocamidopropyl Betaine, Disodium LaurethSulfosuccinate, Cocamide Dea, Coco-Glucoside, Polyquaternium-22, Polyquaternium-70 (and) Dipropylene Glycol, Dicaprylyl Ether (and)Lauryl Alcohol, Sytrene/Acrylates Copolymer (and) Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Hydrolyzed Silk, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Polyquaternium-59 (and) Bytylene Glycol, Mica (and) Titanium Dioxide (and) Iron Oxides, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Parfum, Linalool, Hexyl Cinnamal, Tetrasodium EDTA, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid (28.01.2011)

/bw/

• pół na pół
  • Zużyłam dwa opakowania tego produktu i nadal nie mogę stwierdzić czy jestem bardziej na tak czy na nie. Kremowa konsystencja mnie nie przekonuje, trudno się pieni, muszę go sporo wylać na włosy, żeby dobrze je umyć a włosy mam lekko za ramiona.

Plusy :
    + ładnie pachnie
    + delikatny
    + lekkie, świeże włosy po użyciu

Minusy :
    - nie wydajny
    - nie chce się pienić
    - nie zauważyłam efektu przyciemnienia koloru (a właściwie po to go kupiłam)

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ahachiko za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 15 raz(y)
  • Super
  • Używam go na zmianę z szamponem Naturalne Oleje tej samej firmy, który jest moim hitem. Tu oceniana wersja do włosów ciemnych minimalnie ustępuje wersji z olejami wydajnością, ale również jest genialnai godna polecenia.

Szampon ma same plusy:
    + łagodny
    + pielęgnuje włosy
    + nie podrażnia
    + nie przesusza
    + domywa oleje

Używam go do codziennego mycia: jest na tyle łagodny, że nie robi szkody i na tyle skuteczny, że nie chodzę z niedomytymi olejami na włosach.

Kupuję w SP w promocji - dostaję na szampony Biovax kupony zniżkowe na kartę. Uważam, że cena mogłaby nawet po tej zniżce być trochę niższa, ale trudno - za takie efekty cena jest do przełknięcia.

Będę kupować

Używam tego produktu od: 1rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 butelki

Chcesz pochwalić dori7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Plusy:
    - nawilża włosy
    - odżywia kolor
    - bardzo wydajny (włosy mam półdługie, myję je co 2 dni, a od dwóch miesięcy mam nadal pierwsze opakowanie)
    - ładny zapach
    - cena

W połączeniu z maską z tej samej serii można uzyskać naprawdę fajny efekt.

Minusy:
    - ciężko się pieni, trzeba znaleźć na niego sposób
    - strasznie plącze włosy, mam ogromny problem z rozczesaniem ich

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Blairre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę tak, trochę nie.
  • Plusy:
    -Nie wysusza.
    -Delikatnie nawilża.
    -Sprawia, że kolor włosów jest bardziej intensywny.
    -Skład.
    -Wydajność.

Minusy:
    -Słabo się pieni.
    -Niedokładnie oczyszcza.

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Rodzynka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • No niestety klapa
  • Zakupiłam ten szampon ponieważ uwielbiam maski biowax. Mam try ulubione i wśród nich jest właśnie ta do włosów ciemnych dlatego pomyślałam, że może warto wypróbować szampon. który będzie delikatny, a zarazem odżywi i wzmocni włosy.

No niestety ten szampon jest za delikatny. Jeszcze się sama wkopałam bo kupiłam szampon w tej większej pojemności.

Zalety:

- bardzo ładny zapach
    - dość przystępna cena
    - konsystencja bardzo aksamitna
    - nie podrażnił skóry głowy

Wady:

- szampon jest na tyle delikatny, że totalnie nie domywa włosów
    - wzmaga przetłuszczanie
    - praktycznie w ogóle się nie pieni, nawet metoda kubeczkowa nie pomogła
    - tym samym nie zmywa olei, cięższych masek czy delikatnych środków do stylizacji, których używam sporadycznie
    - wychodzi na to, że jest niewydajny bo na prawdę trzeba bardzo dużo go wylać aby jakkolwiek się pienił
    - obciąża włosy

Może jeszcze znajdę na niego sposób ale jak na razie męczę się z nim.

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie domywa włosów
  • Ten szampon bardzo mnie irytował, ponieważ myję włosy co ok. 3 dni i ich nie domywał. Przy innych szamponach wystarczyło umyć włosy dwukrotnie, żeby były idealnie czyste. Szampon Biovaxu potrzebował czterokrotnego mycia, a jeśli olejowałam wcześniej włosy, to musiałam się nieźle namęczyć podczas mycia. Z tego powodu wg mnie jest to szampon nieekonomiczy, ale nie przejmowałam się tym zbytnio, tylko cieszyłam, że szybciej się skończy i w końcu kupię coś lepszego.

Mam włosy kręcone, normalne. Po zużyciu całego opakowania szamponu włosy rzeczywiście mają trochę ładniejszy kolor (nie wiem na ile to zasługa szamponu a na ile maski, którą od czasu do czasu nakładałam). Ponadto nie musiałam koniecznie nakładać na nie odżywki przy każdym myciu, ale z odżywką bardzo ładnie się mieniły, bez niej szału nie było.

Plusy:
    +kolor nieznacznie się poprawił
    +nie musiałam koniecznie używać odżywki po każdym myciu, żeby włosy były miękkie

Minusy:
    -niewydajny -> nieekonomiczny
    -nie domywa włosów
    -niewygodne opakowanie
    -cena standardowa (za ok.20zł można dostać o wiele lepsze szampony)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Sethi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity
  • Szampon nieźle mi się sprawdził przy moich przetłuszczających włosach - mogłam je myć co dwa dni, co jest sukcesem

plusy:
    - skład: brak parabenów, sls,
    - nie obciąża włosów,
    - podnosi włosy u nasady,
    - włosy się ładnie świecą po umyciu,
    - cena przystępna za 400 ml,
    - wydajny.

minusy:
    - trzeba użyć odżywki, żeby móc dobrze rozczesać włosy, bo je plącze,
    - nie nawilża włosów, troszkę je wysusza, co jest jednak ok, jeśli ktoś ma włosy przetłuszczające się.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sally85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie Lubie Lubie!
  • +nawilża
    +włosy są pełne życia!
    +w połączeniu z maską to duet nie do przebicia
    +zapach
    +pieni się dobrze
    +Nie przetluszcza
    +skóra głowy nie swędzi

-cena, ale wart!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon
  • Gdy moje włosy zaczęły wypadac, a ja nie wiedziałam jak je ratowac natychmiastowo sięgnęłam po olej rycynowy oraz witaminę A + E. Do tego wszystkiego brakowało mi tylko szamponu i maski. Często przechodziłam w Super-Pharm obok półek z Biovaxem i zastanawiałam się czy te produkty są warte swojej ceny. No i śmiało mogę powiedziec, że są. Jestem szczęśliwą posiadaczką tego szamponu, który zmienił stan moich włosów w dośc szybkim czasie. Jestem naturalną brunetką (ciemny brąz), więc nie wiem czy to podświadomośc, czy też realia, ale mam wrażenie, że kolor moich włosów o wiele lepiej odbija światło i podkreśla kasztanowe tony. Po dwóch miesiącach stosowania biovaxu dostaję dużo komplementów na uczelni. Ludzie chwalą, że są zadbane, "sypkie" i lśniące, a ja jeszcze na drugi dzień czuję zapach szamponu, co wypada dla mnie na plus, ponieważ lubię zapach tego kosmetyku

PLUSY
    +zapach (oraz utrzymywanie się na włosach)
    +wydajnośc
    +działanie zgodne z obietnicami
    +moich włosów nie obciąża
    +dobrze zmywa mi olej rycynowy po całej nocy +trzymania go na głowie

Narazie nie dostrzegłam mankamentów

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mademoiselle_marianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • szmapon nie myje włosów i bardzo je obciąża
  • Szampon jest tragiczny.Włosy po umyciu nim miałam tłuste normalnie brudne,szampon po prostu ich nie mył.To najgorszy szampon jaki kiedykolwiek miałam.Moja włosy są ciemne zdrowe,nie są farbowane i wystarczy mycie byle jakim szamponem żeby lśniły a po tym szamponie miałam tłuste strąki które strasznie długo schły!to jakiś koszmar i w dodatku drogi bo zapłaciłam 19zł.aa i jeszcze jedno jak nie wymieszałam szamponu przed użyciem to wylewała się taka,,brokatowa złota woda z milionem drobinek''No po prostu nie wypał!

Chcesz pochwalić delfix10 za czytelną i pomocną recenzję?