YSL, Matt Touch Compact Foundation (Podkład matujący w kompakcie SPF 20)

Powiększ YSL, Matt Touch Compact Foundation (Podkład matujący w kompakcie SPF 20)

Zgłaszająca osoba: madzikka

Lekka konsystencja tego podkładu w kompakcie ujednolica cerę i i wygładza pozostawiając cudownie promienne, matowe wykończenie przez cały dzień. Podkład z wymiennym wkładem.
Idealny dla cery normalnej, mieszanej lub tłustej. Testowany dermatologicznie.
Dostępnych jest 10 odcieni.

Cena: 195zł / 9g
/bw/

• NIESAMOWITY
  • Czy kupiłabym go ponownie? TAK TAK TAK
    Ten puder jest niesamowity, ja używam go na BB krem lub na podkład i naprawdę z każdym podkładem jaki mam (około4) wspólpracuje SUPER. Matuje na dość długo, czasem muszę przypudrować nos i czoło, mam cerę mieszaną, świecącą sie w strefie T.
    Puder na buzi jest mało widaczny, świetnie zmielony, pięknie ujednolica kolor skóry i nie ściera się w ciągu dnia, nie wchodzi w pory i zmarszczki i jest o niebo lepszy o Diorskin Nude który tworzy niestety na twarzy maskę.
    Podsumowując BARDZO POLECAM CEROM MIESZANYM I TŁUSTYM.

Dodam jeszcze że poprawki w ciągu dnia tym pudrem są banalnie proste po użyciu chusteczki matującej :p

Dodatkowo wydaje się że jest go mało w pudełku, jednak jest naprawde mega wydajny, ja używam go codziennie od 3 miesięcy i do dna jeszcze nie dotarłam :p

Używam tego produktu od: 3 miesiący

Chcesz pochwalić makeupola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Kupiłam go niedawno z myślą o delikatnym makijażu wiosna i latem.
    Mam nr 5 do mojej cery pasuje idealnie. Trzyma się cały dzień.Nie zapycha.
    Po za tym jak każdy kosmetyk tej firmy opakowanie świetne.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

Chcesz pochwalić motylek3503 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy mój kompakt hit od lat

• Od lat szukałam dobrego podkładu.
    Kompakty zwykle mnie zawodziły, bo tworzyły maskę, szybko się ścierały albo wchodziły w gruczoły tak że widać je było z daleka i ten błysk... osiadanie w załamaniach skóry....
    Gdy znalazłam podkła0 idealny , ciąża i prowadzanie starszego synka do szkoły zmusiły mnie do poszukiwania czegoś co pozwoli poranny make up skrócić do minimum.
    I znalazłam ideał.
    YSL Mat Touch jest świetny, tak na mokro jak i na sucho. A opakowanie uzupełniające to świetna alternatywa - sporo tańsza od puzderka choć przyznam mocno uroczego jak przystało na klasę YSL.
    Doskonale się rozprowadza, załączona gąbka jest świetna, choć pędzlem wykonany make up wcale nie jest gorszy . Fantastycznie matuje, ujednolica cerę i ma nawet niezłe krycie. Jest dość trwały i utrzymuje się bez poprawek ładnych parę godzin.
    Nie podkreśla suchych skórek - ale do cery suchej, wymagającej bym go nie polecała, chyba że z dobrą dawką nawilżenia pod.
    Generalnie jestem miło zaskoczona i polecam z czystym sumieniem, skórom tłustym i mieszanym

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i już wiem że będą kolejne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Alicja za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY
  • Mój wybawiciel
    Wspaniały mat przez cały dzień bez konieczności poprawek w ciągu dnia.
    Na plus filtr SPF 20,dla mnie to bardzo ważne.
    Posiadam odcień numer 6 w okresie letnim numer 9.(wkład,tańsza opcja )
    Opakowanie cieszy moje oko.Praktyczne duże lusterko i osobna przegródka na gąbeczkę.
    Bardzo bardzo wydajny,widoczny ubytek widoczny na zdjęciu.Używam codziennie od grudnia.
    Drogi lecz warty swojej ceny.

Polecam.

Używam tego produktu od: GRUDZIEŃ 2010
    Ilość zużytych opakowań: 1 W TRAKCIE,BARDZO WYDAJNY.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić Emeralda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale ciężki
  • Szukałam podkładu w kompakcie i wybór padł na YSL.. nie powiem, mam słabość do tej marki. Ogólnie jestem zadowolona choć z początku byłam rozczarowana produktem. Myślę że to dobry podkład ale do tłustej cery - ja mam raczej mieszaną - tłustą w strefie T, i suchą naczynkową na policzkach - bardzo trudno jest mi dobrać podkład... ale podsumowując:

dobre krycie (na "mokro"
    długotrwały podkład - 8h bez poprawek..
    dobry i długotrwały mat
    ładny zapach
    piękne i higieniczne opakowanie - nie pęka w torebce
    BARDZO WYDAJNY

na początku na buzi wydaje się być ciemny ale dostosowuje się do koloru buzi - co wymaga czasu
    intensywne krycie daje uczucie ciężkości- przynajmniej ja mam takie wrażenie

ale polecam wyprobować !

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - bardzo wydajny..!!!

Chcesz pochwalić madzikka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij