Eveline, Extra Soft, Balsam ultranawilżający

Powiększ Eveline, Extra Soft, Balsam ultranawilżający

Zgłaszająca osoba: atram889

Balsam dla skóry suchej, przesuszonej, atopowej. Superskoncentrowana formuła o przedłużonym działaniu, zmniejszenie szorstkości i łuszczenia skóry. 24- godzinne ekstremalne nawilżenie.
Ultranawilżający balsam do ciała o przedłużonym działaniu łączy w sobie całe bogactwo formuły szwajcarskiej o silnych właściwościach nawilżających. Już po pierwszym zastosowaniu przynosi natychmiastową ulgę suchej skórze, w tym także atopowej. Zmniejsza szorstkość, łuszczenie i swędzenie skóry. Przywraca odpowiedni poziom nawilżenia nawet bardzo przesuszonej skórze, zapewniając długotrwałą regenerację. Delikatna, szybko wchłaniająca się formuła pozostawia skórę gładką i satynowo miękką.
Produkt stworzony przy współpracy z dermatologiem.
Składniki aktywne:
- Kwas hialuronowy - precyzyjnie wiąże się ze strukturami naskórka, dając uczucie głębokiego nawilżenia i ukojenia. Skutecznie chroni przed wysuszeniem i intensywnie wygładza skórę.
- Masło shea - podobnie do naturalnych lipidów skórnych przeciwdziała wysuszeniu i utracie wody. Intensywnie regeneruje naskórek i zmniejsza uczucie szorstkości.
- Olej kokosowy - posiada silne właściwości odżywcze i nawilżające. Doskonale chroni przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego.
- Urea (mocznik) - składnik aktywny, który na długo nawilża skórę i reguluje funkcję prawidłowego złuszczania naskórka.
- Witaminy A + E + F - hamują proces starzenia, poprawiając elastyczność i miękkość naskórka.

Skład: Aqua/Water, Glycine Soya Oil, Urea, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Octyldodecanol, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Dicaprylyl Carbonate, Triethanolamine, Allantoin, Glucose, Betaine, Hyaluronic Acid, Water/Propylene Glycol/Glycerin/Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum/Caesalpinia Spinosa Gum, Water/Butylene Glycol/Laminaria Hyperborea Extract, Polysorbate 20/PEG-20 Glyceryl Laurate/Water/Tocopherol/Linoleic Acid/Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol/Methylparaben/Butylparaben/Ethylparaben/Isobutylparaben/Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde (Lyral), Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hydroxycitonellal, Citronellol. (16.03.2011)

/bw/

• przeciętniak
  • + balsam się szybko wchłania

+/- balsam nawilża (gdy go stosowałam moja skóra się nie przesuszyła) ale nie nazwałabym tego ultranawilżeniem (skóra nie była taka mięciutka i aksamitna, jak po niektórych balsamach)

- zapach

Po balsamie ultranawilżającym spodziewałam się znacznie! więcej.

Używam tego produktu od: długo

Chcesz pochwalić irrssin za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Często wracam do balsamow z firmy Eveline. Sprawdzam, porównuję i tak jak jedne są beznadziejne tak inne są naprwdę dobre
    ten balsam sprawdził mi się na całej lini. Bardzo dobrze mnie nawilżył, szybko się wchłaniam- mam tendencję do porannych pryszniców, a potem do balsamowania się, a więc szukam takch specyfików, które się szybko wchłonią. I ten balsam się do tego nadaje. Nie pozostawia tłustego filmu, jak dla mnie ładnie pachnie, a zapach utrzymuje się długo
    polecam

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić White_Lady_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Niestety balsam totalnie nie sparwdził się na mojej skórze. Pomimo wielkich nadzieji jakie pokładałam w jego zastosowaniu polegl na całej lini. Mam dośc przesuszoną skórę i do tej pory stosowałam balsamy z Garniera i Nivea i dośc dobrze radziły sobie z suchą skórą. Jego długotrwałe, głębokie nawilżenie to tylko chwyt reklamowy. Skóra jest szorstka, łuszczy się, efekt nawilżenia i ukojenia znikomy.

Chcesz pochwalić anatomka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Plusy dodatnie, plusy ujemne.
  • Dostałam, zużyłam, więc czas ocenić.
    Balsam przyjemny, nawilża skórę i zapewnia jej komfort, sprawia że jest napięta, ma ładny koloryt. Efekt jest naprawdę przyjemny i trwały, skóra jest długo w dobrej formie.

Konsystencja jest raczej lekka, a balsam ekspresowo wnętrz się wchłania, po chwili skóra jest całkiem sucha. Nie gustuję w takich produktach - smaruję się zwykle na noc i lubię treściwe balsamy pozostawiające warstwę na skórze - dlatego może nie zapałałam szalonym zachwytem nad tym produktem, ale na pewno byłby super dla kogoś, kto smaruje się codziennie rano przed założeniem ciuchów.

Nie lubię jego zapachu. Kojarzy mi się ze starym, przedpotopowym kremem niskiej jakości. Na szczęście zapach nie jest mocny, ale nie odpowiada mi.

Opakowanie duże, wygodne, z pompką. Balsam dla mnie średnio wydajny, smaruję zwykle same nogi i długo się męczę z buteleczkami a tu raz dwa i balsamu nie ma. Cena przystępna, dostępność dobra, polski producent. Spróbować zawsze można.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iceflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Kupiłam go raz i nadal go mam.

+ ładnie pachnie
    + szybko schnie
    + nawilża
    + duże opakowanie
    + wydajność
    + cena

- trochę się klei, a ja nie lubię tego uczucia na rękach i zaraz zmywam ;p
    - gdy nałożymy po goleniu to skóra zaczyna piec :/

Używam tego produktu od: dosyć długo
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamkaw494 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny!
  • To był mój pierwszy balsam Eveline i na pewno do niego wróce. Bardzo dobrze nawilża, przyjemny (balsamowy) zapach i niezwykła wydajność. Dla mnie dużym plusem jest wygodna buteleczka z pompką i niska cenie ( w Super Pharmie nawe za 11 zł). Godny polecenia!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić AntoninaRosalie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 25 raz(y)
  • beznadziejny, chemiczny śmierdziuch
  • dla tego badziewia to i pół gwiazdki jest za dużo
    przez odżywkę od Eveline 8w1 tak sie zraziłam do tej marki, że szok
    ale po tak dobrych opiniach na temat tego produktu na internecie skusiłam sie na jego zakup
    o jeju, to był najgorszy krok jaki mogłam popełnić
    ten balsam to badziew nad badziewiami
    zapach.... masakra, tego nie dą sie używać, t0 jakaś roztopiona opona fuj, okropieństwo
    nawilżenie to smiech na sali
    od razu po nałożeniu balsamu na skórę wchania się całkowicie nie pozostawiając ani deka nawilżenia, skóra wraca do etapu sprzed balsamowania więc po co go uzywać
    poza tym ja nie przepadam za tak duzymi opakowaniami, bo mi się poprostu nudzą
    podsumowując:
    zapach okropny, śmierdzący, jakby coś się zepsuło,
    efektu nawilżenia brak, zero
    przeanalizujcie skład - porazka jakaś
    balsam do kosza i tyle
    uzyłam go raz i myslałam, że przez ten zapach zwymiotujęUżywam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry balsam
  • Zalety:
    - bogaty skład,
    - dobra konsystencja,
    - długotrwale nawilża,
    - szybko się wchłania,
    - wygładza i zmiękcza skórę,
    - pozostawia skórę aksamitną w dotyku,
    - jest wydajny,
    - wygodna aplikacja dzięki pompce,
    - łatwo dostępny,
    - niewygórowana cena.

Wady:
    - pompka pod koniec nie da rady wydobyć balsamu, choć jest go jeszcze dużo,
    - nieprzyjemny zapach.

Używam tego produktu od: 2010 r.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NatalieHet za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • to mój pierwszy balsam z Eveline i już wiem, że chcę wypróbować następne
    -świetny skład, dużo naturalnych olejków
    -gęsta konsystencja ale nie jest tłusty i nie lepi się po nałożeniu na skórę
    -zapach przypomina mydło dove, tudzież krem nivea, w kazdym razie jest "kremowy" i przyjemny
    -świetnie nawilża
    -wygodne opakowanie, pompka dozuje odpowiednia ilość i się nie zacina
    -bardzo wydajny, stosuję na zmianę z innymi od jakiegos czasu i jeszcze prawie połowa została
    -tani, w promocji za 12 zł

Używam tego produktu od: lipca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry balsam o bardzo przeciętnym zapachu.
  • Uwielbiam różnego rodzaju smarowidła do ciała dzięki którym moja skóra jest zadbana i ładnie pachnie. Na balsam Eveline skusiłam się dzięki pozytywnym opiniom na blogach a że tym razem szukałam czegoś z pompką dzięki której nie będę musiała babrać opakowania produktem przy aplikacji ani gmerać paluchem w słoiczku gdzie 3/4 nabranego kosmetyku ląduje za paznokciami (jak kocham masła do ciała tak tego nie znoszę) pomyślałam że to idealna okazja do przetestowania tego zachwalanego cuda(?)

co mogę napisać dobrego 0d siebie to
    - wygodna aplikacja (pompka)
    - duża pojemność dzięki czemu mamy balsam dłużej
    - bardzo szybko się wchłania (2minuty i można się śmiało ubierać)
    - skóra jest miękka i nawilżona już po pierwszej aplikacji widać i czuć wyraźną poprawę
    - balsam po wchłonięciu pozostawia na ciele lekki przyjemny film (nie lepi się!)

za co odejmuję gwiazdkę?

- nie odpowiada mi zapach.. Już po pierwszym użyciu był dla mnie męczący. Według mnie balsam pachnie ogórkiem. Myślałam że zdołam się do tego przyzwyczaić ale drażni mnie za każdym razem. Pewnego razu mój mężczyzna wszedł do pokoju i zapytał "Co tu tak pachnie dentystą?" bardzo szybko zrozumiałam że chodzi o balsam który chwilę temu w siebie wmasowałam. Odejmuje mu za to jedna gwiazdkę chociaż uważam że to i tak zbyt wysoka ocena od kosmetyków do ciała wymagam przede wszystkim ładnego zapachu ponieważ utrzymuje się on dość długo na moim ciele i nie chcę żeby sprawiał przykrość mnie i osobom z mojego otoczenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Carolajn za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij