Eveline, Extra Soft, Balsam ultranawilżający

Powiększ Eveline, Extra Soft, Balsam ultranawilżający

Zgłaszająca osoba: atram889

Balsam dla skóry suchej, przesuszonej, atopowej. Superskoncentrowana formuła o przedłużonym działaniu, zmniejszenie szorstkości i łuszczenia skóry. 24- godzinne ekstremalne nawilżenie.
Ultranawilżający balsam do ciała o przedłużonym działaniu łączy w sobie całe bogactwo formuły szwajcarskiej o silnych właściwościach nawilżających. Już po pierwszym zastosowaniu przynosi natychmiastową ulgę suchej skórze, w tym także atopowej. Zmniejsza szorstkość, łuszczenie i swędzenie skóry. Przywraca odpowiedni poziom nawilżenia nawet bardzo przesuszonej skórze, zapewniając długotrwałą regenerację. Delikatna, szybko wchłaniająca się formuła pozostawia skórę gładką i satynowo miękką.
Produkt stworzony przy współpracy z dermatologiem.
Składniki aktywne:
- Kwas hialuronowy - precyzyjnie wiąże się ze strukturami naskórka, dając uczucie głębokiego nawilżenia i ukojenia. Skutecznie chroni przed wysuszeniem i intensywnie wygładza skórę.
- Masło shea - podobnie do naturalnych lipidów skórnych przeciwdziała wysuszeniu i utracie wody. Intensywnie regeneruje naskórek i zmniejsza uczucie szorstkości.
- Olej kokosowy - posiada silne właściwości odżywcze i nawilżające. Doskonale chroni przed szkodliwym działaniem środowiska zewnętrznego.
- Urea (mocznik) - składnik aktywny, który na długo nawilża skórę i reguluje funkcję prawidłowego złuszczania naskórka.
- Witaminy A + E + F - hamują proces starzenia, poprawiając elastyczność i miękkość naskórka.

Skład: Aqua/Water, Glycine Soya Oil, Urea, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Octyldodecanol, Dimethicone, Isopropyl Myristate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter) Fruit, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Panthenol, Dicaprylyl Carbonate, Triethanolamine, Allantoin, Glucose, Betaine, Hyaluronic Acid, Water/Propylene Glycol/Glycerin/Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum/Caesalpinia Spinosa Gum, Water/Butylene Glycol/Laminaria Hyperborea Extract, Polysorbate 20/PEG-20 Glyceryl Laurate/Water/Tocopherol/Linoleic Acid/Retinyl Palmitate, Phenoxyethanol/Methylparaben/Butylparaben/Ethylparaben/Isobutylparaben/Propylparaben, DMDM Hydantoin, Fragrance, Disodium EDTA, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional (Lilial), Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde (Lyral), Benzyl Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Hydroxycitonellal, Citronellol. (16.03.2011)

/bw/

• Ok
  • Kupiłam go raz i nadal go mam.

+ ładnie pachnie
    + szybko schnie
    + nawilża
    + duże opakowanie
    + wydajność
    + cena

- trochę się klei, a ja nie lubię tego uczucia na rękach i zaraz zmywam ;p
    - gdy nałożymy po goleniu to skóra zaczyna piec :/

Używam tego produktu od: dosyć długo
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamkaw494 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny!
  • To był mój pierwszy balsam Eveline i na pewno do niego wróce. Bardzo dobrze nawilża, przyjemny (balsamowy) zapach i niezwykła wydajność. Dla mnie dużym plusem jest wygodna buteleczka z pompką i niska cenie ( w Super Pharmie nawe za 11 zł). Godny polecenia!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić AntoninaRosalie za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 22 raz(y)
  • beznadziejny, chemiczny śmierdziuch
  • dla tego badziewia to i pół gwiazdki jest za dużo
    przez odżywkę od Eveline 8w1 tak sie zraziłam do tej marki, że szok
    ale po tak dobrych opiniach na temat tego produktu na internecie skusiłam sie na jego zakup
    o jeju, to był najgorszy krok jaki mogłam popełnić
    ten balsam to badziew nad badziewiami
    zapach.... masakra, tego nie dą sie używać, t0 jakaś roztopiona opona fuj, okropieństwo
    nawilżenie to smiech na sali
    od razu po nałożeniu balsamu na skórę wchania się całkowicie nie pozostawiając ani deka nawilżenia, skóra wraca do etapu sprzed balsamowania więc po co go uzywać
    poza tym ja nie przepadam za tak duzymi opakowaniami, bo mi się poprostu nudzą
    podsumowując:
    zapach okropny, śmierdzący, jakby coś się zepsuło,
    efektu nawilżenia brak, zero
    przeanalizujcie skład - porazka jakaś
    balsam do kosza i tyle
    uzyłam go raz i myslałam, że przez ten zapach zwymiotujęUżywam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić igiE za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry balsam
  • Zalety:
    - bogaty skład,
    - dobra konsystencja,
    - długotrwale nawilża,
    - szybko się wchłania,
    - wygładza i zmiękcza skórę,
    - pozostawia skórę aksamitną w dotyku,
    - jest wydajny,
    - wygodna aplikacja dzięki pompce,
    - łatwo dostępny,
    - niewygórowana cena.

Wady:
    - pompka pod koniec nie da rady wydobyć balsamu, choć jest go jeszcze dużo,
    - nieprzyjemny zapach.

Używam tego produktu od: 2010 r.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić NatalieHet za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • to mój pierwszy balsam z Eveline i już wiem, że chcę wypróbować następne
    -świetny skład, dużo naturalnych olejków
    -gęsta konsystencja ale nie jest tłusty i nie lepi się po nałożeniu na skórę
    -zapach przypomina mydło dove, tudzież krem nivea, w kazdym razie jest "kremowy" i przyjemny
    -świetnie nawilża
    -wygodne opakowanie, pompka dozuje odpowiednia ilość i się nie zacina
    -bardzo wydajny, stosuję na zmianę z innymi od jakiegos czasu i jeszcze prawie połowa została
    -tani, w promocji za 12 zł

Używam tego produktu od: lipca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry balsam o bardzo przeciętnym zapachu.
  • Uwielbiam różnego rodzaju smarowidła do ciała dzięki którym moja skóra jest zadbana i ładnie pachnie. Na balsam Eveline skusiłam się dzięki pozytywnym opiniom na blogach a że tym razem szukałam czegoś z pompką dzięki której nie będę musiała babrać opakowania produktem przy aplikacji ani gmerać paluchem w słoiczku gdzie 3/4 nabranego kosmetyku ląduje za paznokciami (jak kocham masła do ciała tak tego nie znoszę) pomyślałam że to idealna okazja do przetestowania tego zachwalanego cuda(?)

co mogę napisać dobrego 0d siebie to
    - wygodna aplikacja (pompka)
    - duża pojemność dzięki czemu mamy balsam dłużej
    - bardzo szybko się wchłania (2minuty i można się śmiało ubierać)
    - skóra jest miękka i nawilżona już po pierwszej aplikacji widać i czuć wyraźną poprawę
    - balsam po wchłonięciu pozostawia na ciele lekki przyjemny film (nie lepi się!)

za co odejmuję gwiazdkę?

- nie odpowiada mi zapach.. Już po pierwszym użyciu był dla mnie męczący. Według mnie balsam pachnie ogórkiem. Myślałam że zdołam się do tego przyzwyczaić ale drażni mnie za każdym razem. Pewnego razu mój mężczyzna wszedł do pokoju i zapytał "Co tu tak pachnie dentystą?" bardzo szybko zrozumiałam że chodzi o balsam który chwilę temu w siebie wmasowałam. Odejmuje mu za to jedna gwiazdkę chociaż uważam że to i tak zbyt wysoka ocena od kosmetyków do ciała wymagam przede wszystkim ładnego zapachu ponieważ utrzymuje się on dość długo na moim ciele i nie chcę żeby sprawiał przykrość mnie i osobom z mojego otoczenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Carolajn za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • regeneruję moje suche nogi już w jedną noc!
    łatwo się rozprowadza
    duża butelka
    wydajny
    bardzo nawilża
    ładny zapach
    nie uczula
    przystępna cena
    szybko się wchłania, rozsmaruję i od razu mogę zakładać spodnie

minusów nie zauważyłamUżywam tego produktu od: rokIlość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić asiunia_28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiliśmy się... Bardzo!
  • Kiedyś moja mama kupiła mi ten balsam w okresie jesienno-zimowym i w moim przypadku sprawdził się świetnie! Jedno opakowanie starczyło mi (uwaga) na prawie rok! Nie wiem jak to zrobiłam ale to najbardziej wydajny balsam jaki miałam do tej pory. Używałam go przeważnie codziennie i był bardzo przyjemny.

PLUSY:
    +extra wydajny
    +pompka!
    +dobrze nawilża
    +lekki, delikatny zapach
    +szybko się wchłania
    +brak parafiny w składzie

Mały MINUS:
    - po nałożeniu sprawia wrażenie jakby się kleił ale przyzwyczaiłam się po krótkim czasie i nie przeszkadza mi. Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: zaczęłam drugie

Chcesz pochwalić Merigold99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ultra drażniący!!!
  • Po jakichś kilku zastosowaniach balamu dostałam takiej wysypki na rękach, że do tej pory to leczę - minęło 10 dni, a wysypka piecze i swędzi, krostki robią sie powoli brązowe i suche, ale aż wstyd wyjść z takimi rękami

Wcześniej po użyciu balsamu jedynie lekko swędziała mnie skóra, nie zwróciłam większej uwagi, bo juz tak bywało, mam bardzo wrażliwą skórę, ale w końcu skóra się zbuntowała. Dobrze, że posmarowałam tylko ręce, bo nie daj Boże jakbym dostała wysypki na calym ciele...

"Balsam dla skóry suchej, przesuszonej, atopowej. Superskoncentrowana formuła o przedłużonym działaniu, zmniejszenie szorstkości i łuszczenia skóry."***-> Dobre sobie!!!

Takie z tego balsamu S.O.S jak z koziej du*y trąbka Ale jak to się mówi - dobra ściema pół sukcesu.

W dodatku słabo nawilża już nie mówiąc o natłuszczeniu.

Plusy trzeba też znaleźć, no więc niech będzie to pojemność, dozownik i tyle.

Nie polecam!!!Używam tego produktu od: parę użyć

Ilość zużytych opakowań: zużyłam niewiele

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jesteśmy nierozłączni
  • Wiosną tego roku moja skóra dała mi zdrowo popalić. I o ile twarz uratowałam ślimaczkiem Mizona, o tyle skóra na ciele drastycznie się zmieniła - przesuszona jak pustynia Gobi, na brzuchu, rękach i nogach poza bolesnym ściągnięciem pokazały się suche skórki, byłam przerażona. Jak to ja wykupiłam pół drogerii, kupiłam olej kokosowy, kombinowałam z oliwkami dla dzieci... W tym samym czasie na krótko porzuciłam maszynkę na rzecz domowej depilacji woskiem. To wszystko razem jeszcze pogorszyło sprawę. Kiedy już myślałam, że nic mi nie pomoże przypomniało mi się lato, kiedy miałam skórę po prostu idealną, bez specjalnego trudu. Zaraz zaraz, czego ja wtedy używałam? Eureka - balsamu w pompce Eveline.

Tamtego już nie produkują, więc po krótkim namyśle między rożnymi wariantami wybrałam wersję z czerwonym krzyżykiem.

Działanie
    Balsam po prostu uratował moją skórę. Z dnia na dzień było coraz lepiej, czwartego dnia zniknęły suche skórki, uczucie ściągnięcia i podrażnienia także. Odetchnęłam, zaczęłam nawet otrzymywać komplementy, że moje nogi są tak gładziutkie jak z reklamy Skóra jest wyraźnie nawilżona, wygładzona, ukojona, milutka w dotyku. Aż lekko lśni.

Kosmetyk
    Balsam łączy lekką konsystencję z potężnym nawilżeniem i skondensowanym działaniem. Wchłania się szybciutko, początkowo niestety czuć kleistość na skórze, jednak to mija po kilku minutach. Zapach jest neutralny, bardzo delikatny, niemal nie wyczuwalny. Kosmetyk jest bezpieczny, nie tylko nie uczula ale koi i leczy stany zapalne. Nie zapycha porów skóry, nie występują po nim żadne przykre niespodzianki. W składzie cała masa dobroci.

Bardzo in plus - duża butla z niezacinającą się pompką. Zjeździł ze mną pół Polski i w walizce zabezpieczenie wytrzymało bez przykrych niespodzianek

Wydajność
    Wystarczy mi nie mniej nie więcej jak dokładnie na miesiąc codziennego smarowania całego ciała. Nie oszczędzam na nim, więc uważam to za dobry wynik.

Polecam gorąco, nie ma chyba lepszego balsamu stricte nawilżającego, który daje tak widoczne i szybkie efekty, przynajmniej ja się z takim nie spotkałam. Od tegorocznej wiosny zawsze mam go przy sobie i nie mam zamiaru się z nim rozstawać.

Używam tego produktu od: wiosny 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3, zaczynam czwarte

Chcesz pochwalić Claudia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry nawilżacz
  • dostałam ten balsam w prezencie i powiem ,że bardzo się nim pozytywnie zaskoczyłam.Wypróbowałam wiele balsamów gdyż mam bardzo suchą skórę, a po kapieli tak mnie skóra swędzi ,że musze się nabalsamować.żaden jednak do tej pory nie spełniaj moich oczekiewań.Po użyciu tego balsamu moja skóra jest dobrze nawilzona nie musze już codziennie sie balsamować.na dodatek jest mega wydajny, bardzo ładny ma zapach taki nie nachalnyplus także za opakowanie z pompką dzięki czemu łatwiejsza jest aplikacja jego.ogólnie kosmetyk bardzo dobry.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić naatalia2203 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny balsam do codziennego stosowania!
  • Po kilkunastu latach używania balsamów do ciała i po niezliczonych eksperymentach mogę śmiało powiedzieć, że odnalazłam TEGO JEDYNEGO Wypróbowałam już chyba wszystko, Neutrogenę, Sorayę, Ziaję, Nivea itp itd... ale dopiero ten balsam mnie oczarował. Ma idealną konsystencję, łatwo się rozprowadza, ale nie jest wodnisty. Szybko się wchłania, ale pozostawia skórę nawilżoną, która nie wymaga ponownego balsamowania za parę godzin. Delikatny zapach, bardzo poręczne i wygodne opakowanie z pompką... Same zalety! Jak dla mnie bomba! Strzał w 10! Mam skórę normalną z tendencją do przesuszania się, szczególnie w okolicach łokci i kolan (alergik).

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić sayah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Moja skura jest srasznie marudna i wybredna. Kupiłam ten balsam w nadzieji i że nawilży moją skórę i się nie zawiodłam. Faktycznie, początkowo przeszkadzało mi, że dość długo (w porównaniu z niektórymi balsamami) się wchłania, ale z czasem przywykłam. Zapach jest, ale jakby go nie było - bardzo delikatny. Skóra gładka, miękka i nawilżona. Używam go do całego ciała, włącznie ze stopami i dłońmi i na prawde jestem super zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Chcesz pochwalić Monuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jestem atopikiem więc balsamy do ciała zużywam w ogromnych ilościach. Moja skóra jest mocno odwodniona i podatna na silne przesuszenia ze schodzącą skórą włącznie ten balsam naprawdę załużył na pochwalenie go Wizażu Ale do rzeczy:

+ Przede wszystkim naprawdę dobrze nawilża i to nie na zasadzie pokrycia skóry silikonami aby dać złudzenie nawilżenia - moja skóra naprawdę sie poprawiła w trakcie używania tego balsamu

+ Ma dobrą konsystencje i dosyć szybko się wchłania ale osobiście chętniej stosowałam go na noc

+ Zapach jest delikatny trudny do określenia ale nie drażniący

+ Bardzo wygodna butelka z pompką

+ Balsam jest naprawdę wydajny

+ Fenomenalnie łagodzi wysypkę wynikającą z przesuszenia atopowej skóry i zmniejsza swędzenie

- Lekko klei się po aplikacji ale zauważyłam że to domena produktów mających w składzie mocznik więc nie czepiam się

Polecam!

Używam tego produktu od: Około półtora roku temu
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kaoru22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniaczek
  • Mimo bardzo praktycznego opakowania i zapewnień producenta balsam ten nie oczarował mnie. Jest dosyć wydajny i posiada naprawdę konkretną pojemność,ALE...
    Jego zapach po kilku aplikacjach mnie odstraszał (apteczny brzydki zapach). Nawilżał nawet dobrze ale z moimi bardzo suchymi łydkami nie dawał sobie rady. Denerwowało mnie również w nim to, że sie strasznie kleił na skórze.

Chcesz pochwalić gagna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • + nawilża
    + nawilżenie dłużej niż 'na chwilę', odczuwam nawilżoną skórę przez 2 dni, a mam wyjątkowo suchą skórę
    + niesamowicie wygładza
    + błyskawicznie się wchłania
    + nie jest tłusty, nie brudzi piżamy, pościeli
    + aplikacja (uwielbiam produkty z pompką)
    + konsystencja - zwarta, lekko żelowa
    + cena
    + pojemność
    + wydajność

Jedyny minus, to:
    - zapach: dla mnie jakiś taki lekko chemiczny.
    Ale nie przeszkadza mi to, bo ma tyle plusów, że to niweluje.

Zaznaczyłam, że 'nie wiem', czy kupię ponownie, bo na rynku jest tyle balsamów, że pewnie przetestuję coś nowego.

Używam tego produktu od: 2 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dotka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • żałosny
  • Szukałam balsamu który odpowiednio nawilży moją skóre, ponieważ co zimę mam problemy ze swędzącą skćrą.

Oczekiwałam ULTRAnawilżanie, jednak tego nie dostałam.
    Balsam nie zmniejszył szorstkości ani swędzenia, nie przyniósł nawilżenia, a to wszyskto objecuje producent.

Jedyny plus to jego zapach, żadna rewelacja, ale ok.

Chcesz pochwalić lovescocoon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry, ale nie najepszy
  • Skusiłam się na ten balsam ,ponieważ opakowanie krzyczało o idealności tego kosmetyku. Balsam dość dobrze nawilża. Rano jeszcze odczuwam działanie po wieczornej aplikacji. Konsystencja kremowa, zapach przeciętny. Duży plus za apilkację, jest świetna i wygodna. Minus za pojemność jest za duży i już mi się nudzi.

Używam tego produktu od: wrzesień 2012
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 zużytego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Monex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby
  • Balsam nie przyniósł nawilżenia mojej skórze, nie zmniejszył szorstkości ani swędzenia, wręcz przeciwnie - zwiększył suchość skóry i swędzenie!
    Poza tym długo się wchłania i się klei.
    Nigdy więcej go nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić she188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • To właśnie ten produkt. Spełnia moje wszelkie oczekiwania i robi to co każdy balsam robić powinien.

Plusy:
    + duża butelka
    + pompka, która ułatwia dozowanie
    +rewelacyjnie nawilża moją skórę, skóra stała się delikatna i gładka
    +szybko się wchłania i nie zostawia na skórze filmu, ubranie się nie przykleja
    +ma bardzo przyjemny typowo kremowy zapach
    +jest bardzo wydajny
    +przystępna cena (kupiłam za 12 zł.)
    + skład: kwas hialuronowy, olej kokosowy i witaminy
    +mnie nie uczulił ani nie podrażnił
    +polski produkt

Jedyny minus jaki znalazłam to, trudność w wydobyciu go gdy zostało już niewiele w butelce (możliwe, że czepiam się szczegółu)

Zdecydowanie warto za taką cenę.
    Spodobał się także moim siostrom.Używam tego produktu od: rokIlość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić aqua_vitae za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 24 raz(y)
  • miłe zaskoczenie
  • Balsam Eveline kupiłam na promocji za jakieś 10 czy 11 zł, ale jakoś bez przekonania Skusiła mnie niska cena (za duużą butlę balsamu) i miło się zaskoczyłam.
    Na początku kosmetyk przestał w szafce jakieś parę miesięcy, ponieważ testowałam inne specyfiki, a poza tym jakoś nie miałam do niego zupełnie przekonania, ale w końcu szczęśliwie i na niego przyszła kolej.

Balsam Eveline jest bardzo wydajny i tani. Ma ładny zapach, taki kojarzący się z kąpielą, czystością i łazienką, mi się podoba Szybko się wchłania i nie pozostawia niemiłej tłustej lub lepiącej warstewki. Jest idealny do zastosowania rano, gdy nie mamy dużo czasu, ponieważ można się nim wysmarować, a za chwilę ubrać, bez obawy, że przykleją się nam do ciała ubrania
    Nawilża bardzo przyzwoicie, może nie jest jakiś niesamowity, ale gwarantuje, że do następnej kąpieli nasza skóra będzie odpowiednio nawilżona. Ja akurat nie mam jakoś bardzo przesuszonej skóry (to zdarza się tylko zimą), więc nie mam zbyt dużych wymagań odnośnie balsamu.
    Jednak ma jeden minus: gdy smarowałam nim nogi po goleniu, szczypała mnie skóra przez kilka minut. Nigdy coś takiego nie przytrafiło mi się z żadnym balsamem.

Nie wiem, czy kupię ponownie, ponieważ lubię testować nowości.
    Ale balsam polecam.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Dorsz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miłe zaskoczenie
  • Produkt zakupiłam, sugerując się dobrą opinią na wizażu. Jestem bardzo miło zaskoczona tym produktem.
    Niezbyt często kupuję kosmetyki tej firmy. Do zakupu skłoniło mnie opakowanie (lubie balsamy co mają dozownik)
    +bardzo dobrze nawilża skóre,
    +ładnie pachnie,
    +wygodne opakowanie
    +wydajny,
    + dobra cena

MINUSÓW BRAK

Dodam jeszcze, że nie pierwszy raz stwierdzam, że naprawdę polskie marki, niczym nie różnią się od zagranicznych... nawet są lepsze bo przez to, że polskie to tańsze Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić natalie870 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Balsam do ciała o bardzo dobrej jakości za niewielką cene.Polecam!
  • +wydajność
    +cena
    +pojemność
    +świetnie nawilża.
    +szybko się wchłania

-zapach

Słuchajcie ja mam wiecznie problem z strasznie suchymi kolanami i łokciami a po tym produkcie jest o niebo lepiej!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże.

Chcesz pochwalić Anetixi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Bardzo fajny produkt za niewielkie pieniądze.
    Balsam delikatnie pachnie i jest bardzo wydajny (duża butla starcza na długo nawet przy codziennym używaniu)

Dobrze się rozprowadza i stosunkowo szybko wchłania. Skóra jest świetna - bardziej napięta, nawilżona, delikatna. Nawet mój facet stwierdził, że jakaś taka bardziej jędrna jestem

Jeśli chodzi o dozownik, to jest to świetne rozwiązanie pod warunkiem, że balsamu jest dużo. Ale momencie, gdy się kończy, to wydobycie go jest bardzo uciążliwe i zajmuje więcej czasu niż sama aplikacja.

Podsumowując: bardzo dobry produkt, który z czystym sumieniem mogę polecić

Ilość zużytych opakowań: drugie w trakcie

Chcesz pochwalić wyzgielicha za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Extra!
  • Poleciałam na skład Całkiem sensowny.
    Balsam w użyciu przecudny, szybko wchłaniany , a ciałko jedwabiste, długo nawilżone.

Poprzednio używałam nivea w z olejkiem arganowym i w stosunku do tamtego "maziaki" ten jest jak marzenie.
    Polecam do suchej skóry, a szczególnie po depilacji.
    16 zł za 500 ml to śmieszny wydatek jak na tak dobry produkt.
    Ważne, że posiada pompkę-aplikacja każdego balsamu jest wtedy o niebo praktyczniejsza.

Ilość zużytych opakowań: 500ml

Chcesz pochwalić eva za czytelną i pomocną recenzję?