Powiększ Avon, Advance Techniques Beautifully Behaved, Conditioner (Odżywka dyscyplinująca `Fryzura pod kontrolą` do każdego rodzaju włosów)

Zgłaszająca osoba: kosmetoholiczka

Kolekcja Advance Techniques Beautifully Behaved z unikalną technologią Lotus Shield doskonale chroni włosy przed upływem wilgoci, dzięki czemu są one idealnie gładkie. Pełna kontrola fryzury dla każdego rodzaju włosów.

/bw/

• Szkoda że wycofali
  • Najlepsza do moich włosów. Mam włosy przetłuszczające się, odżywka ich nie obciążała.

Piękny zapach. Łatwo rozprowadzała się na włosach, nie ściekała. Trzymałam ją ok minuty a efekt powalał. Naprawdę utrzymywała wilgoć we włosach. Po nocy moje włosy wyglądały jak trwała, a po odżywce fryzura była zdyscyplinowana. Tak jak ułożyłam wieczorem, tak wyglądały przez kolejne 2 dni, aż do mycia. Były miękkie, puszyste, sypkie, zapach długo się na nich utrzymwał. Cudo!

Używam tego produktu od: cała zima 2014
    Ilość zużytych opakowań: niestety tylko jedno

Chcesz pochwalić cosmetics_addict za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie to
  • Nie odpowiada mi zapach tej odżywki, włosy pachną po czasie brzydko. Jedyny jej plus, to konsystencja - dobrze trzyma włosy do spłukania, nie ma efektu ściekania. Dzięki niej łatwiej rozczesuje się włosy po umyciu. Natomiast po wysuszeniu włosy się puszą, są szorstkie, trzcinowate, żadnej odbudowy czy kontroli. Nie polecam.

Chcesz pochwalić emesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie cz.1
  • Do zakupu zachęcił mnie bardzo obiecujący opis odżywki oraz ...nowa szata graficzna opakowań wszystkich linii produktów Advance Techniques. W zasadzie nigdy nie lubiłam kosmetyków do pielęgnacji włosów z Avonu. Ale jak wiadomo reklamy mamią, czarują klientów... Niestety oprócz warstwy zewnętrznej nic się nie zmieniło.
    Przede wszystkim odżywka w nawet najmniejszym stopniu nie wygładza i nie poskramia w żaden sposób trudnych do ułożenia włosów. Wręcz miałam wrażenie, że dodatkowo puszy je i wyszusza.
    Do tego trzeba zaliczyć:
    - brak JAKIEJKOLWIEK pielęgnacji!
    - brak połysku
    - sprawiała, że włosy stawały się szorstkie i sztywne, bardzo nieprzyjemne w dotyku,
    - wyglądały brzydko, smętnie. Totalnie bez życia,
    - juz w trakcie spłukiwania, stawały się one naprawdę dziwne w dotyku. Takie twarde, porowate, oporne w płukaniu,
    - a do tego sztuczny zapach, całkiem inny od tego, który prezentował szampon z tej samej linii.
    Jedynym plusem może być wydajność, chociaż w moim przypadku to żaden plus! Oraz praktyczna buteleczka, któa można postawić dnem do góry.
    Nigdy, już nigdy więcej nie kupię żadnej odżywki ani szamponu Avon'u, nawet gdyby umieszczono je w złotych opakowaniach.
    Nie!
    No koszmar po prostu. Aż mam dreszcze jak sobie o niej przypominam.
    Po zużyciu 1/2 opakowania oddałam siostrze. Z tego co wiem, też zachwycona nią nie jest...

Używam tego produktu od: Niedawna.
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Zielona55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna
  • Ta odżywka jest fantastyczna! Od dawna szukałam takiej, po której mogłabym, nic więcej nie robiąc z włosami, pokazać się ludziom na oczy.
    Myję włosy szamponem z gliss kura, potem nakładam tę odżywkę i trzymam ok.5minut (1minuta to za mało), następnie spłukuję i suszę włosy. Na drugi dzień włosy są moze nie super gładkie, ale nie mam takiej szopy jak zwykle i wystarczy, że je przeczeszę i mogę wyjść z domu.
    Podsumowując :

*plusy
    + tania (6,9zł)
    + wydajna
    + wygładza włosy
    + ułatwia rozczesywanie
    + nie powoduje szybszego przetłuszczania, myję włosy jak zawsze co 2dni
    + włosy łatwiej się układają
    + nie dopatrzyłam się w składzie silikonów, więc to też na +

*minusy
    - myślałam jakieś 5minut i nie znalazłam żadnego ;D

W 100% polecam i na pewno kupię ponownie!

Edit : Niestety, albo moje włosy się uodporniły na tę odżywkę, albo już sama nie wiem, ale teraz po jej zastosowaniu już włosy nie są takie fajne jak przedtem, już lepiej wyglądają jak jej nie stosuję.
    Zmieniam ocenę na 3*.

Używam tego produktu od: miesiąc?
    Ilość zużytych opakowań: może 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić monika3222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę bardzo porządna
  • Odżywka jest świetna, z pewnością jedna z lepszych jakie wpadły w moje ręcę w ostatnim czasie. Używałam jej razem z szamponem, szampon się skończył, a odżywki używam już z innym i radzi sobie równie dobrze z moimi włosami. Wygładza włosy, bardzo dobrze się po niej układają, prostownica radzi sobie z nimi błyskawicznie. Przed wilgocią chroni średnio, ale zauważyłam, że mniej się skręcają. Plusem jest, że wystarczy są trzymać na włosam dosłownie chwilę, przyjemna kremowa konsystencja, bardzo wydajna. JKedyne co mnie w niej drażni to strasznie mdły, cukierkowy zapach. Ale dość szybko się ulatnia. Polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Natalie24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna.
  • Dobra jest. Włosy po niej naprawdę świetnie się układają, co najważniejsze, oraz ładnie pachną. Nie trzeba używać suszarki. Wystarczy ułożyć włosy na mokro, i pozostawić do wyschnięcia. Włosy są miękkie i miłe w dotyku, gładkie. Polecam wszystkim paniom, które nie potrafią ujarzmić włosów. W ogóle wszystkie odżywki z tej serii są świetne i spełniają moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: wakacji 2010
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne.

Chcesz pochwalić panna mimbla za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Dobry kosmetyk. Spełna obietnice producenta. Nawilża, wygładza, ładnie pachnie. Nie powoduje przetłuszczania. Fryzura pod kontrolą po części, ale wyżej wymienione plusy, powodują moje zadowolenie z kosmetyku.
    Polecam.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Xasia17 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij