Inter Fragrances, Seboradin, Maska przeciw wypadaniu włosów

Powiększ Inter Fragrances, Seboradin, Maska przeciw wypadaniu włosów

Zgłaszająca osoba: allie

Przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów, wspomaga leczenie łysienia androgynowego. Dla kobiet i mężczyzn. Zawiera TRICHOGEN: naturalny kompleks 14 aktywnych składników - działa przeciw wypadaniu włosów, antystarzeniowo; siarka - stymluje cebulki włosów do odrostu; żeń-szeń - poprawia mikrocyrkulację, odżywia i dotlenia włosy; łopian - przeciwdziała wypadaniu włosów, działa oczyszczająco, antybakteryjnie i przeciwłupieżowo. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, cynk, białka i aminokwasy) przenika głęboko przez skórę głowy i strukturę włosów, nawilża i odżywia włosy. Oczar wirginijski poprawia ukrwienie skóry głowy. Olej jojoba odpowiednio natłuszcza i nabłyszcza. Wspomaga leczenie ŁZS (łojotokowe zapalenie skóry głowy), łuszczycy i łupieżu oraz łysienia androgenowego. Pierwsze, widoczne efekty jż po 2 tygodniach stosowania. Włosy sa bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej sie rozczesują.
Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Panax Ginseng Root Extract, Arginine, Acetyl Tyrosine, Artocum Majus Root Extract Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11,Dimethicone Copolyol, Calcium Panthotenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Omithine Hcl, Citruline, Glucosamine Hcl, Biotin, Glycerin, Lecithine, Sorbitol, Xanthan Gum, Hammamelis Virginiana Extract, Diathomeaceous Earth, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Gyceryl Linoleate, Rethyl Palmitate, Panthenol, Phenaxyetanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Jojoba Oil, Citric Acid

Cena: 22-26zł / 150ml
/bw/

• Mieszane uczucia
  • Kupine z całą serią kosmetyków.

Opakowanie: miękka, poręczna tuba. Łatwo z niej wydobyć produkt.

Zapach/konsystencja/doznania: konsystencja typowo odżywkowa. Zapach przyjemny, cytrusowy. Produkt miły w używaniu.

Działanie: w czasie trwania kuracji włosy wyraźnie się wzmocniły. Niestety nie prawdą jest, że nie obciąża włosow. Producent poleca stosować na skórę głowy i spłukać. Gdy tak uczyniłam moje włosy wyraźnie szybciej się przetłuściły. Zaczełam więc traktować skórę głowy szampon bo jej użyciu - od razu było lepiej.

Maseczka wzmacnia włosy, pomaga trochę w ich rozczesaniu, ale niestety nie wyglądają po niej specjalnie lepiej. Nie sa lśniące, a raczej matowe. Od maseczek oczekuję jednak większego odżywienia.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thelover za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie pomogła
  • Niestety maseczka ani trochę nie pomogła na wypadanie a przecież temu jest zadedykowana.Włosy coś lepiej się rozczesywały,były miększe ale nic poza tym . Swojego podstawowego zadania nie spełniła

Używam tego produktu od: 3 lata temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomogła, za to obciąża moje włosy..
  • Zacznę może od dostępności bo z tym ciężko. W aptece na tą maskę musiałam czekać bardzo długo i zapłąciłam ponad 20 zł (25-26?).
    Także dla osób niecierpliwych polecam zakup na ich stronie internetowej.Kosztuje tam mniej, bo niecałe 20 zł, najtańsza przesyłka to 4 zł (zawsze można zamówić ze znajomą ;>) i dorzucają gratisy.
    Co do maski... nie kupię jej ponownie, bo poprawy przy wypadaniu włosów nie zauważyłam. Obawiam się, że jest to kwestia zbyt małej ilości nakładanej na skalp, bo wcierałam rzeczywiście niewiele, ale tak mocno obciążała moje i tak oklapnięte włosy, że nic nie było w stanie ich \\\'odbić\\\' i kończyło się na kucyku...
    Po za tym włosy są po niej śliskie, gładkie i zwyczajnie wyglądają zdrowo, ale to samo daje mi ich balsam z żeń-szeniem przy czym nie obciąża mi włosów.
    Daję 2 gwiazdki z sentymentu dla firmy i generalnie za ładny stan włosów po użyciu. Być może lepiej będzie służyć komuś z bujniejszą fryzurą
    Używam tego produktu od: pół roku, może ponad

Chcesz pochwalić karolinatoja za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart każdej ceny
  • zacznę od tego że mam niedoczynnośc tarczycy i w okresach przejsciowych - lato->jesien lub zima-> wiosna lub tez gdy tarczyca mi nawala to włosy lecą mi pekami - a zbyt bujnej czupryny to nie posiadam

dlatego zguba kazdego wlosa doprowadza mnie do łez....myslałam 2 meisiace temu że zostanę łysa....włosy wychodziły mi garściami mimo łykania witamin, odstawienia suszarki, prostowincy i lokówki !!

Poleciła mi ta maskę moja ginekolog gdy przyszlam na kolejna wizyte (jest tez endokrynologiem) i z łzami w oczach powiedziałm ze mam już dośc tych wszystkich hormonów !!!

Maska już po 3 użyciu zaprzestała wypadaniu włosów !! Cud !!
    Nakłądam cienką warstwę na skalp, potem czepek i podgrzewam chwilę suszarką - włosy są po masce świeże, nie obciąża ich pomomo dośc lepiej konsystencji
    Polecam dla osób które maja problemy hormonalne - maska jak znalazł

Warta każdej ceny

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska, ale b. droga
  • Maska jest dobra, w miarę wydajna. Produkt warto stosować razem z szamponem z tej samej serii. Maskę i szampon poleciła mi pani dermatolog.
    Jedynym minusem jest cena - ja za swoją maskę dałam 32zł i ileś groszy i dostępność - wyłącznie apteki. Gbyby nie ta cena albo chociaż większa pojemność, pewnie kupiłabym ją ponownie. Wolę jednak zainwestować w sam szampon z tej serii, ponieważ nakładanie masek nie jest moim rytuałem pielęgnacyjnym włosów.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 150 ml w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kreciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudno stwierdzić
  • Stosowałam maskę przez kilka miesięcy na przemian z tonikiem Radical i rzadziej naftą Anny.

Maska jest bardzo przyjemna w użyciu, ładnie delikatnie pachnie, łatwo się spłukuje, zostawia włosy nieprzetłuszczone, dobrze rozczesują się. Bardzo wydajna (zapewne w zależności na jaką powierzchnię się ją stosuje).

Po ok. 4 miesiącach pokazało się parę cienkich nowych włosków. Nie wiem jednak, którego środka to może być zasługa. Obawiam się, że nie Seboradinu, ponieważ stosuję go do tej pory 2 razy w tygodniu, a ostatnio miałam Chronostim - i niestety włosy sypią się.

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bladatwarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • Maska na pewno nie pomaga na wypadanie włosów, a już na pewno nie w moim przypadku. Zużyłam 3 opakowania maski i 2 opakowania szamponu z tej samej serii z nadzieją, że włosy chociaż trochę przestaną wypadać, i nic nie pomogło ;/ maska trochę nawilża włosy i łagodzi podrażnienia skóry głowy, włosy są miekkie i wygładzone, ale przedewszystkim miała pomóc na wypadanie, z czym sobie kompletnie nie poradziła. Używałam jej tak jak było opisane, trzymałam ok 30 minut a nie raz i dłużej pod czepkiem foliowym i czapką, niestety nawet to nie pomogło

Nie wiem czy bym ją kupiła ponownie, ponieważ jak na taką ilość jest dość droga a nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli nie zapobiega wypadaniu włosów;/

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ninka155 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Maska u mnie podziałała. Stosowałam 1-2 razy w tyg po 30 min pod czepkiem i ręcznikiem. Bardzo przyjemny zapach (szczególnie w porównaniu z seboradinem z czarną rzodkwią), nie wysusza włosów. Jedyny zarzut - mało wydajna. U mnie maska wystarczyła na 4-5 razy.

Chcesz pochwalić monanu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt dzięki któremu moje włosy już nie wypadają
  • Zakupiłam ten produkt w desperacji, po dobrej opinii pani w aptece. Włosy leciały mi strasznie, wyciągałam je garściami wiec musiałam zacząć działać. Produkt stosowałam wraz z szamponem Seboradin również do włosów wypadających. Po około 2 tygodniach zauważyłam znaczna poprawę w stanie moich włosów, stały się zdecydowanie mocniejsze, lśniące i przede wszystkim co najwazniejsze przestały wypadać. Maska doskonale zamyka łuski włosa, przez co miałam efekt wygładzonych prostych włosów. Jedynie minusem jest dosyć niska wydajność, no i cena jak za tak mała objętość butelki. Maska ma całkiem ładny, nie drażniacy zapach. Napewno znajdzie stałe miejsce u mnie w łazience

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Moniaa1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Maskę kupiłam ponad miesiąc temu, i stosowałam wg zaleceń - tzn przy każdorazowym myciu głowy - średnio co 2-3 dni. Bardzo wysusza mi włosy, skóra głowy swędzi i łuszczy się, do tego zapach bez rewelacji. Po badaniu mikrokamerą , widac kilka cienkich słabych rosnących włosków, ale szcze rze mówiąc spodziewałam się po opiniach większego efektu ( był stosowany wraz szamponem seboradin )

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ikosza za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Stosuję od 3 miesięcy wraz z szamponem. Włosy przestały wypadać i to jest najważniejsze! polecam każdemu kto boryka się z problemem wypadania. Włoski zaczęły odrastać. Jedyny minus to słabe odżywienie włosów ale coś za coś

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić dzikakuna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska.
  • Walczę z wypadającymi włosami już dość długo. O masce dowiedziałam się z wizażu i zachęcona pobiegłam do apteki. Wielkich nadziei w niej nie pokładałam, gdyż używałam już wielu osławionych masek i niestety nie robiły nic ,albo psuły bardziej. Pierwsze opakowanie skończyłam w niecały miesiąc ( nakładałam maskę na skalp i całe włosy ) i stwierdziłam, że nic nie zdziałało. Odstawiłam na około 2 tygodnie i przeżyłam szok, włosy leciały mi po 150 dziennie. Przez okres używania maski nie zauważyłam nawet , że pomogła ograniczyć wypadanie. Teraz mam już 2 opakowanie i nie zamierzam się rozstawać z maską. Obecnie używam tylko na skalp z racji wysokiej ceny a średniej wydajności.

PLUSY:
    - zmniejsza wypadanie włosów
    - dość dobry skład
    - fajna lekka konsystencja
    - nie obciąża/ przetłuszcza włosów
    - po użyciu włosy są jakby "naturalnie" miłe w dotyku a nie sztucznie gładnie jak po maskach z silikonami

MINUSY:
    - cena
    - wydajność dość słaba jak na takie koszty
    - u mnie w nie małym mieście trudno dostepna , ma ją tylko jedna apteka

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Marie Madeleine za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z najlepszych
  • minuesem jest cena jednak maseczka jest świetna nie obciąża włosów, wzmacnia je i nie zwiększa wypadania- pozwala odzyć moim słabym włosom może mówić że hamuje wypadanie to za dużo ale napewno pomaga im zachować dobrą kondycję.
    Minusem jest cena jednak trochę zbyt wysoka tym bardziej że maseczka nie jest zbytnio wydajna, ale czasem warto zainwestować.

Używam tego produktu od: kwietnia 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 może być ich więcej

Chcesz pochwalić lotosu_kwiat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto zainwestować
  • Mam mieszane uczucia. Z jednej strony dużo plusów które wymienię, z drugiej....obiecanki producenta nie do końca dotrzymane. Niemniej jest to maska/odżywka która i tak stale u mnie zagości.

Plusy:

+ Wydajność, rozprowadza się lekko, ciężko ją wykończyć
    + Można wcierać w skalp - nie wpływa na przetłuszczanie
    + Rozczesuje kołtuny
    + Włosy po niej są jak po drogeryjnej odżywce a jednak skład mówi sam za siebie. Bomba ziołowa

Minusy:

- Nie wstrzymał wypadania włosów

I tak będę ją stale kupować, bo mam do niej 100% zaufania. Cena absolutnie do zaakceptowania, przy tak dużej wydajności, i takim składzie. Brawo dla polskiej firmy.

Chcesz pochwalić wichura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska
  • Nie mam problemu z wypadaniem włosów- potrzebna mi była maska na moje pozbawione życia i w ogóle nie podatne na układanie włosy.

Używam z szamponem dla dzieci, jako delikatny, mało chemiczny zestaw do pielęgnacji włosów. Myję włosy co 2-3 dni.

Maska:
    + nie obciąża
    + nie przetłuszcza
    + bardzo intensywnie odżywia włosy
    + włosy są po niej lekkie, błyszczące, miękkie, podatne na układanie
    + włosy dłużej są świeże i czyste
    + ma bardzo fajny zapach
    + wcieranie w skórę głowy nie powoduje obciążenia, włosy odbijają od skóry głowy

Jak dla mnie rewelacja. Minusów nie zaobserwowałam na razie. Spodziewam się, że włosy mogą się przyzwyczaić, ale na razie po miesiącu nic takiego nie nastąpiło.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić annaqs za czytelną i pomocną recenzję?
  • A miało byc tak pieknie...
  • Zachwycona pozytywnymi opiniami zakupiłam maskę i szampon Seboradin z tej serii.

Jakie efekty zauwazyłam???:
    - maska nie jest gęsta, więc wydajność słaba
    - cena wygórowana
    - efekty żadne

Mam cieniutkie, słabe włosy skłonne do wypadania. Taki bogaty skład maseczki powinien je podratować, a tu nic.
    Włosy po tej maseczce wypadają mi garściami, co nie zdarza sie przy innych nawet tych drogeryjnych kosmetykach.Być może tak powinno byc ale wypadanie włosów z czasem się nie zmiejsza i ewidentnie nasila w czasie, gdy stosuję ta maseczkę

Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Antuanetta za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Maski używałam wraz z szamponem z tej samej serii jako kurację 4 miesięczną (miały być 3 miesiące, ale z powodu wydajności wyszło ile wyszło), 3x w tygodniu i nie żałowałam ilości.

Ogromnym plusem jest to, że maskę można tak jak zaleca producent wetrzeć w skórę głowy i nie powoduje to przetłuszczenia! Nakładając dalej na długość mamy z kolei miękkie i przyjemne włosy po zmyciu i wysuszeniu.
    Zapach taki sobie, ale nie utrzymuje się na włosach.
    Opakowanie - prosta tuba, na końcu łatwo ją przeciąć i wydobyć resztki do końca.
    Wydajna bardzo.

Jestem zadowolona i z chęcią będę powtarzać kurację w momentach takich jak wiosna, jesień w duecie ze stresem, kiedy włosy mogą wypadać.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Weronikapr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dziala, nie okrylem minusow...
  • Krotko i zwiezle:

Wlosy zaczely sie sypac i to porzadnie - co tu robic. Kupilem szampon na wypadanie YR - pomogl. Kupilem ta maske - problem zniknal calkowicie. Patrzac na sklad - to jestem pod warzeniem i nie dziwie sie ze dziala.

Zaplacilem 22 zety - super cena, super zapach, super konsystencja, super wydajnosc, nie przetluszcza moich wlosow - no i najwazniejsze - w moim przypadku dziala. Problem zniknal ale uzywam nadal zapobiegawczo raz w tyg.

Nie odkrylem zadnych minusow!

Używam tego produktu od: 4,5 mieisaca
    Ilość zużytych opakowań: nadal w trakcie 1 opkaowania 150 ml.

Chcesz pochwalić scooti81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra a właściwie najlepsza maseczka jaką miałam
  • Maseczka jak dla mnie pachnie przyjemnie. Spokojnie wcieram ją w skórę głowy bez obawy obciążenia włosów. Po niej moje włosy są gładkie, miękkie a zarazem puszyste. To najlepsza jak na razie maseczka jaką do tej pory miałam. Jest warta swojej ceny. Używam tego produktu od: 4 tygodni Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić evanuela za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • zawsze muszę ją mieć
  • Kupiłam po raz pierwszy, gdy na wizażu nie było jeszcze ani jednej recenzji, ponieważ ogólnie bardzo cenię sobie produkty seboradinu. Największą zaletą tej maski jest to, że moje włosy po prostu pięknie po niej wyglądają. Świetnie się układają, a fale są wyraźniejsze. Czy pomaga na wypadanie włosów, nie wiem, bo używam jednocześnie wielu innych kosmetyków. Myślę, że razem z nimi przyczyniła się do poprawy kondycji moich włosów. Wcieram ją także w skórę głowy, a mimo to nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Szkoda tylko, że nie ma opcji z większym opakowaniem, bo schodzi u mnie jak woda i bardzo szybko muszę zamówić nowe opakowanie (kończe już 6 i na pewno na dniach kupię kolejne)!
    Ogólnie:
    + drogocenny, naturalny skład,
    + definiuje skręt fal,
    + włosy pięknie się układają,
    + ładny zapach,
    - pojemność opakowania

Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań 150ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ryza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ją lubię.
  • Ta maska jest świetna - kupiłam ją w aptece za 28 zł, więc cena wysoka jak za ilość. Potrzebna mi była dobra maska do włosów wypadających, ponieważ po pewnym pechowym szamponie nie dość, że zaczęły się przetłuszczać mocniej, to jeszcze wypadać. Nie zawiodłam się. Nie obciąża ona włosów, które po jej użyciu są miękkie i wygładzone. Dobrze się spłukuje, dość wydajna. Włoski obecnie wypadają mniej, jednak nie jest to jakaś ogromna różnica. Są raczej po prostu wzmocnione, więc nie wiem, jak byłoby z efektem u kogoś z poważnym problemem wypadania - możliwe, że by jednak pomogła, mi z pewnością ograniczyła Nawet ładny zapach.

Plusy:
    + wydajność
    + włosy po niej są miękkie
    + wzmacnia
    + pomaga przy lekkim wypadaniu włosów

minusy:
    - CENA

Chcesz pochwalić AncientQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie sprawdziło się u mnie
  • Jak zwykle zachęcona opiniami na tym portalu postanowiłam wypróbowac coś nowego i jednocześnie dobrego (ponad 4,5 na 5 w waszej skali na wizazu) dla moich łosów.

Jak to zwykle jest z wizazem , nie powinno się niczym sugerowac, ponieważ maska sama maska jest kiepska.

Używam jej od ponad 3 tygodni , a po 2 powinnam jak jest napisane zobaczyc JAKIEŚ rezultaty.

Ja oczywiście nie oczekuję że włosy nagle zaczną się zaachowywac jak pijawki i będą się mocno trzymac skóry głowy, ale po prostu oczekiwałam zmniejszonego wypadania moich włosów tym bardziej, że jest to z tego co słyuszałam w miarę dobra firma. poza tym te 14 składników też mi dało do myślenia....i zaryzykowałam. a oto moje spotrzeżenia:

PLUSY:
    - bezzapachowe

MINUSY:
    - nie odzywiło mi włosów
    - włosy jak wypadały tak wypadają. wmasowuję w skórę głowy, trzymam odpowiednią ilosc czasu (5 min) spłukuję ciepłą wodą i mimo to d*pa.
    -szybciej mi się przetluszczają po tym
    -nie widzę regeneracji, moje włosy nie są w żaden sposób bardziej błyzsczące, czy zdyscyplinowane
    -cena
    -mały pojemniczek , a cena
    -konsystencja

szczerze mowiac jestem w szoku i zdziwiona, bo przecież taka APTECZNA maska powinna byc dobra prawda? Tym bardziej że to jest dostępne w aptece, niby ma 14 składników aktywnych, niby to dobra firma, a mimo to taka porażka...

Nie wiem byc może cała gama z tej serii kosmetyków czyli szampon, dozywka i maska działają cuda, ale SAMA maska na pewno nie. i na pewno nie zmniejszyła wypadania mi włosów.Używam tego produktu od: ponad 3 tygodnieIlość zużytych opakowań: 1/2

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić The_truth za czytelną i pomocną recenzję?
  • 4,5 / 5
  • Używam całej linii do włosów: szampon, balsam, lioton i maska

Plusy:
    + włosy są miękkie
    + łatwo się układają
    + łatwo się rozczesują
    + przyjemny zapach w porównaniu do pozostych ZIOŁOWYCH zapachowo kosmetyków

Minusy:
    - nie jest za tania
    - włosy muszę częściej myć jak stosuję maskę, bo przetłuszają mi się

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: z 4 ..

Chcesz pochwalić Friese za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!!!!!!!
  • Każda kobieta wie, że włosy są naszą wizytówką, ozdobą i powodem do dumy. Jednak problem pojawia się wówczas, gdy mimo pielęgnacji włosy przestały zachwycać,a stały się matowe, suche, a w dodatku nasiliło się wypadanie. Co wówczas robić??? Zwykle idziemy do apteki kupujemy suplementy na poprawę włosów i zaopatrujemy się w kosmetyki zapobiegające wypadaniu włosów.

Zwykle miałam dosyć mocne włosy. Jednak ostatnimi czasy dopadło mnie te nieszczęsne wypadanie. Przerażona pobiegłam do apteki po suplement diety, ale w oko wpadła mi ta maska.

Na półce z kosmetykami zauważyłam małe, białe opakowanie zawierające 150 ml preparatu. Do kupna zachęcił mnie napis na opakowaniu " Kompleks 14 aktywnych składników peptydy, żeń - szeń, łopian." Po chwili namysłu postanowiłam kupić to "cudo"
    Preparat jest jak dla mnie dość drogi, bo za maskę zapłaciłam 25,90 zł.
    Jednak nie ma co żałować pieniędzy, bo maska jest świetna!!!
    Po umyciu włosy super się rozczesują, nie mam żadnych kołtunów. Po wyschnięciu włosy są puszyste, miękkie, i w ogóle nie obciążone mimo, że nakładam dość sporą ilość kosmetyku. Po kilku zastosowaniach zauważyłam zmniejszone wypadanie włosów.
    To jest najlepsza maska jaką kiedykolwiek miałam

Jeżeli miałabym się do czegoś przyczepić to maska jak dla mnie jest mało wydajna. Jednak i tak pozostaje jej wierna.

Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Chcesz pochwalić maaalinowaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • włosy przestały wypadać
  • +
    Lekka maska nie przetłuszcza, włosy są miękkie, brak kołtunów a co najważniejsze nie wypadają i są lekko pogrubione Polecam

szkoda że nie ma większego opakowania

Używam tego produktu od: 2010
    Ilość zużytych opakowań: 3 (1opakowanie na 2-3miesiące)

Chcesz pochwalić syan87 za czytelną i pomocną recenzję?