Inter Fragrances, Seboradin, Maska przeciw wypadaniu włosów

Powiększ Inter Fragrances, Seboradin, Maska przeciw wypadaniu włosów

Zgłaszająca osoba: allie

Przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów, wspomaga leczenie łysienia androgynowego. Dla kobiet i mężczyzn. Zawiera TRICHOGEN: naturalny kompleks 14 aktywnych składników - działa przeciw wypadaniu włosów, antystarzeniowo; siarka - stymluje cebulki włosów do odrostu; żeń-szeń - poprawia mikrocyrkulację, odżywia i dotlenia włosy; łopian - przeciwdziała wypadaniu włosów, działa oczyszczająco, antybakteryjnie i przeciwłupieżowo. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, cynk, białka i aminokwasy) przenika głęboko przez skórę głowy i strukturę włosów, nawilża i odżywia włosy. Oczar wirginijski poprawia ukrwienie skóry głowy. Olej jojoba odpowiednio natłuszcza i nabłyszcza. Wspomaga leczenie ŁZS (łojotokowe zapalenie skóry głowy), łuszczycy i łupieżu oraz łysienia androgenowego. Pierwsze, widoczne efekty jż po 2 tygodniach stosowania. Włosy sa bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej sie rozczesują.
Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Panax Ginseng Root Extract, Arginine, Acetyl Tyrosine, Artocum Majus Root Extract Hydrolyzed Soy Protein, Polyquaternium-11,Dimethicone Copolyol, Calcium Panthotenate, Zinc Gluconate, Niacinamide, Omithine Hcl, Citruline, Glucosamine Hcl, Biotin, Glycerin, Lecithine, Sorbitol, Xanthan Gum, Hammamelis Virginiana Extract, Diathomeaceous Earth, Disodium EDTA, Tocopheryl Acetate, Gyceryl Linoleate, Rethyl Palmitate, Panthenol, Phenaxyetanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Jojoba Oil, Citric Acid

Cena: 22-26zł / 150ml
/bw/

• Mieszane uczucia
  • Kupine z całą serią kosmetyków.

Opakowanie: miękka, poręczna tuba. Łatwo z niej wydobyć produkt.

Zapach/konsystencja/doznania: konsystencja typowo odżywkowa. Zapach przyjemny, cytrusowy. Produkt miły w używaniu.

Działanie: w czasie trwania kuracji włosy wyraźnie się wzmocniły. Niestety nie prawdą jest, że nie obciąża włosow. Producent poleca stosować na skórę głowy i spłukać. Gdy tak uczyniłam moje włosy wyraźnie szybciej się przetłuściły. Zaczełam więc traktować skórę głowy szampon bo jej użyciu - od razu było lepiej.

Maseczka wzmacnia włosy, pomaga trochę w ich rozczesaniu, ale niestety nie wyglądają po niej specjalnie lepiej. Nie sa lśniące, a raczej matowe. Od maseczek oczekuję jednak większego odżywienia.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thelover za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie pomogła
  • Niestety maseczka ani trochę nie pomogła na wypadanie a przecież temu jest zadedykowana.Włosy coś lepiej się rozczesywały,były miększe ale nic poza tym . Swojego podstawowego zadania nie spełniła

Używam tego produktu od: 3 lata temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomogła, za to obciąża moje włosy..
  • Zacznę może od dostępności bo z tym ciężko. W aptece na tą maskę musiałam czekać bardzo długo i zapłąciłam ponad 20 zł (25-26?).
    Także dla osób niecierpliwych polecam zakup na ich stronie internetowej.Kosztuje tam mniej, bo niecałe 20 zł, najtańsza przesyłka to 4 zł (zawsze można zamówić ze znajomą ;>) i dorzucają gratisy.
    Co do maski... nie kupię jej ponownie, bo poprawy przy wypadaniu włosów nie zauważyłam. Obawiam się, że jest to kwestia zbyt małej ilości nakładanej na skalp, bo wcierałam rzeczywiście niewiele, ale tak mocno obciążała moje i tak oklapnięte włosy, że nic nie było w stanie ich \\\'odbić\\\' i kończyło się na kucyku...
    Po za tym włosy są po niej śliskie, gładkie i zwyczajnie wyglądają zdrowo, ale to samo daje mi ich balsam z żeń-szeniem przy czym nie obciąża mi włosów.
    Daję 2 gwiazdki z sentymentu dla firmy i generalnie za ładny stan włosów po użyciu. Być może lepiej będzie służyć komuś z bujniejszą fryzurą
    Używam tego produktu od: pół roku, może ponad

Chcesz pochwalić karolinatoja za czytelną i pomocną recenzję?
  • wart każdej ceny
  • zacznę od tego że mam niedoczynnośc tarczycy i w okresach przejsciowych - lato->jesien lub zima-> wiosna lub tez gdy tarczyca mi nawala to włosy lecą mi pekami - a zbyt bujnej czupryny to nie posiadam

dlatego zguba kazdego wlosa doprowadza mnie do łez....myslałam 2 meisiace temu że zostanę łysa....włosy wychodziły mi garściami mimo łykania witamin, odstawienia suszarki, prostowincy i lokówki !!

Poleciła mi ta maskę moja ginekolog gdy przyszlam na kolejna wizyte (jest tez endokrynologiem) i z łzami w oczach powiedziałm ze mam już dośc tych wszystkich hormonów !!!

Maska już po 3 użyciu zaprzestała wypadaniu włosów !! Cud !!
    Nakłądam cienką warstwę na skalp, potem czepek i podgrzewam chwilę suszarką - włosy są po masce świeże, nie obciąża ich pomomo dośc lepiej konsystencji
    Polecam dla osób które maja problemy hormonalne - maska jak znalazł

Warta każdej ceny

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska, ale b. droga
  • Maska jest dobra, w miarę wydajna. Produkt warto stosować razem z szamponem z tej samej serii. Maskę i szampon poleciła mi pani dermatolog.
    Jedynym minusem jest cena - ja za swoją maskę dałam 32zł i ileś groszy i dostępność - wyłącznie apteki. Gbyby nie ta cena albo chociaż większa pojemność, pewnie kupiłabym ją ponownie. Wolę jednak zainwestować w sam szampon z tej serii, ponieważ nakładanie masek nie jest moim rytuałem pielęgnacyjnym włosów.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 150 ml w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kreciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudno stwierdzić
  • Stosowałam maskę przez kilka miesięcy na przemian z tonikiem Radical i rzadziej naftą Anny.

Maska jest bardzo przyjemna w użyciu, ładnie delikatnie pachnie, łatwo się spłukuje, zostawia włosy nieprzetłuszczone, dobrze rozczesują się. Bardzo wydajna (zapewne w zależności na jaką powierzchnię się ją stosuje).

Po ok. 4 miesiącach pokazało się parę cienkich nowych włosków. Nie wiem jednak, którego środka to może być zasługa. Obawiam się, że nie Seboradinu, ponieważ stosuję go do tej pory 2 razy w tygodniu, a ostatnio miałam Chronostim - i niestety włosy sypią się.

Ilość zużytych opakowań: 2 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bladatwarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • Maska na pewno nie pomaga na wypadanie włosów, a już na pewno nie w moim przypadku. Zużyłam 3 opakowania maski i 2 opakowania szamponu z tej samej serii z nadzieją, że włosy chociaż trochę przestaną wypadać, i nic nie pomogło ;/ maska trochę nawilża włosy i łagodzi podrażnienia skóry głowy, włosy są miekkie i wygładzone, ale przedewszystkim miała pomóc na wypadanie, z czym sobie kompletnie nie poradziła. Używałam jej tak jak było opisane, trzymałam ok 30 minut a nie raz i dłużej pod czepkiem foliowym i czapką, niestety nawet to nie pomogło

Nie wiem czy bym ją kupiła ponownie, ponieważ jak na taką ilość jest dość droga a nie spełnia swojej podstawowej funkcji, czyli nie zapobiega wypadaniu włosów;/

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ninka155 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Maska u mnie podziałała. Stosowałam 1-2 razy w tyg po 30 min pod czepkiem i ręcznikiem. Bardzo przyjemny zapach (szczególnie w porównaniu z seboradinem z czarną rzodkwią), nie wysusza włosów. Jedyny zarzut - mało wydajna. U mnie maska wystarczyła na 4-5 razy.

Chcesz pochwalić monanu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt dzięki któremu moje włosy już nie wypadają
  • Zakupiłam ten produkt w desperacji, po dobrej opinii pani w aptece. Włosy leciały mi strasznie, wyciągałam je garściami wiec musiałam zacząć działać. Produkt stosowałam wraz z szamponem Seboradin również do włosów wypadających. Po około 2 tygodniach zauważyłam znaczna poprawę w stanie moich włosów, stały się zdecydowanie mocniejsze, lśniące i przede wszystkim co najwazniejsze przestały wypadać. Maska doskonale zamyka łuski włosa, przez co miałam efekt wygładzonych prostych włosów. Jedynie minusem jest dosyć niska wydajność, no i cena jak za tak mała objętość butelki. Maska ma całkiem ładny, nie drażniacy zapach. Napewno znajdzie stałe miejsce u mnie w łazience

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Moniaa1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Maskę kupiłam ponad miesiąc temu, i stosowałam wg zaleceń - tzn przy każdorazowym myciu głowy - średnio co 2-3 dni. Bardzo wysusza mi włosy, skóra głowy swędzi i łuszczy się, do tego zapach bez rewelacji. Po badaniu mikrokamerą , widac kilka cienkich słabych rosnących włosków, ale szcze rze mówiąc spodziewałam się po opiniach większego efektu ( był stosowany wraz szamponem seboradin )

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ikosza za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij