Scholl, Hard Skin Softening Cream (Krem zmiękczający na twardą skórę stóp)

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: rapunzel8

Podobnie jak pozostałe produkty marki Scholl został opracowany specjalnie z myślą o specyficznych potrzebach stóp. Zawiera kwas salicylowy i kwas mlekowy. Redukuje twardą i zrogowaciałą skórę w 7 dni. Do stosowania na większych powierzchniach twardej skóry. Zmiękcza twardą skórę i ułatwia usuwanie zrogowaceń.

/bw/

• Główne zadanie spełnione
  • Faktycznie zmiękcza twardą skórę stóp. Niestety z resztą już nie jest tak dobrze. A dokładniej: słabo nawilża, jest bardzo rzadki = niewydajny, śmierdzi, wysoka cena przy tej pojemności.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Konkretny badziew...
  • Krem kupiłam z nadzieją, że jakkolwiek przywoła moją skórę na piętach do porządku, jednak się mocno zawiodłam...
    \n
    \nWysuszył mi skórę i skroił portfel...
    \nNie polecam...

Chcesz pochwalić ZlotyLoczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa tak jak obiecuje producent
  • Zazwyczaj kupuję kosmetyk po wcześniejszym przestudiowaniu kwc, tym razem jednak krem Scholl zakupiłam pod wpływem chwili ( nie bez znaczenia był również fakt, iż akurat był on w promocji w Rossmanie )

W domu przeczytałam recenzje i pomyślałam, że wydałam niepotrzebnie pieniądze.

Po miesiącu stosowania stwierdzam jednak:
    Śmierdzi?- owszem... niemiłosiernie nie chcę nawet przytaczać tu moich skojarzeń dla tego zapachu
    Ma wodnistą, rzadką konsystencję- również się zgadza...

Nie zgodzę się jednak, że krem nie działa. OWSZEM działa...i to bardzo skutecznie!
    Pierwszy krem do stóp, który poradził sobie z twardą, zrogowaciałą skórą. Tak jak obiecuje producent- wygląd skóry na stopach poprawia się już w ciągu 7 dni regularnego stosowania kremu.
    Skóra staję się wyraźnie miększa i delikatniejsza.

Mimo dość rzadkiej konsystencji krem jest wydajny- stosuję go tylko na te partie stóp, gdzie występuję problem z twardą skórą i po miesiącu stosowania została go jeszcze spora ilość.

Krem polecam wszystkim osobom, które mają problem z twardą, zrogowaciałą skórą, ale nie są jednak szczególnie wrażliwe na nieprzyjemne zapachy. W innym przypadku używanie tego kremu może być katorgą;-)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malutka100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA
  • Zakup tego kremu był porażką. Pieniądze wydane w błoto. Nie dość, że nie robi nic, by pomóc w walczeniu ze zrogowacialym naskórkiem, to w dodatku wysusza skórę. Okropna, prawie leista konsystencja, kompletnie niewydajny - wystarczył mi zaledwie na 2 tygodnie stosowania, wygórowana cena. ZERO EFEKTU, nie polecam. Jedynym plusem był dość przyjemny zapach i miękkie opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 60 ml

Chcesz pochwalić bluelove za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwniee
  • mam problemy z twarda skora wiec kupilam ten krem, stosowalam codziennie wieczorem i czasami po poludniu.
    krem jest strasznie plynny, smierdzi, kiepsko sie wchlania i efekt "znika" szybko.
    jednak po zastosowaniu tarki peelingu itp... i na koniec kremu. efekt lepszy, po 5 dniach
    -jednak nie warty swojej ceny

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: polowa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joasia1998 za czytelną i pomocną recenzję?
  • MAsakra
  • kupiłam go z okazji rozpoczęcia sezonu na sandałki z odkrytymi piętami

minusy:
    -cena
    - zapach- śmierdzi na kilometr, trzeba po nim myc ręce min 3 razy, żeby ten zapach zszedł
    - nie działa tak jak obiecuje producent
    - mało wydajny
    - słabo się wchłania
    - konsystencja- za wodnista, jak na krem do stóp

plusy:
    - jednak po prawie miesiąca używania zauważyłam że moje stopy są gładsze, ale stosowałam co trzy dni peeling i tarkę, więc nie wiem czy to zasługa kremu

Chcesz pochwalić ankazgdyni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko, tylko nie ten!
  • Używałam grzecznie codziennie bez przerwy do końca opakowania na moje zrogowaciałe stopy.

- drogi (krem za 5zł działa lepiej)
    - śmierdzi niemiłosiernie - smrodu nie można domyć z rąk czy doprać ze skarpet
    - no i najważniejsze: nie działa
    - nie zmiękcza
    - nawet nie nawilża

Reasumując, jedyne co można osiągnąć za pomocą tego kremu to niesamowity smród ciała i wszystkiego wokół. NIE polecam. Wolę kupić o połowę tańszy i działający krem Neutrogeny.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca

Chcesz pochwalić Maartys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra!
  • Wady, same wady:
    -nie działa
    -nie zmiękcza, nie robi nic
    -śmierdzi
    -pieniądze wyrzucone w błoto (ok 30zł)

Jak dla mnie plusów brak, nawet nie nawilża skóry. Nie próbujcie !

Używam tego produktu od: pół roku - zalega w szafce

Chcesz pochwalić iwonka584 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa.
  • Mam bardzo duzy problem z rogowaceniem skóry na stopach. Stosowałam już wiele kremów, ale ten krem to porażka. Zużyłam całe opakowanie smarując rano i wieczorem i nie zauważyłam różnicy.

Minusy:
    -cena,
    -bardzo tłusta konsystencja,
    -pozostawia nieprzyjemny filtr na stopach,
    -pomimo regularnego stosowania- nie pomógł.

Chcesz pochwalić lulka91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Jestem rozgoryczona tym zakupem. Trafił do mnie, bo był w dodatku do dezodorantu z scholla. Zestaw za przystępna cenę. Tylko tyle jeśli chodzi o pozytywne zdanie. Krem w ogóle nie zmiękcza, zapach okropny. krem zostawia dziwną warstwę na skórze stóp. Nie udał im sie ten krem. Nie próbujcie dziewczyny, błagam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 opakowania

Chcesz pochwalić sroczka1986 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 11 raz(y)
  • śmierdziel
  • Mam nauczkę, ze nie kupię żadnego kosmetyku w ciemno. Kupiłam produkt w Superpharm za ok 28 zł. Pieniądze wyrzucone w błoto. Efekt po 7 dniach to kpina, używam trzy tygodnie, żadnego efektu nie zauważyłam. Lepszy efekt daje codzienne używanie pumeksu. Poza tym krem potwornie śmierdzi i bardzo długo się wchłania. Porazka

Używam tego produktu od: prawie miesiąca

Chcesz pochwalić bemki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do bani..
  • Ladnie pachnie, latwo sie naklada inic wiecej z atutow!
    Za plynny, jesli sie nie zamknie to nawet sam wylatuje z opakowania jesl jest w pozycji takiej ktora sprzyja temu nie zmiekcza nic a nic!! Uzywam od 3 tygodni i klops.. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie i ostatnie

Chcesz pochwalić kasiunia1982 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fatalny krem
  • Ten krem nie robi nic i mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że wręcz pogarsza stan stóp, nie nawilża, nie zmiękcza, konsystencja dość rzadka, przez co aplikacja nie należy do najprzyjemniejszych. No i okropny zapach, który ciężko potem zmyć z rąk. Dałam mu szansę kilkanaście razy, z czego kilka ostatnich przy użyciu rękawiczek ;P i nic. Dzisiaj wylądował w śmietniku. Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: zużyłam pół opakowania

Chcesz pochwalić forbiddenflower za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa..
  • Krem kupiłam, ponieważ wycofano fantastyczny moim zdaniem krem również usuwający zrogowacenia "Callus.. cośtam". Myślałam, że jest to ten sam krem, tylko w innym opakowaniu..

I tu się srogo rozczarowałam.
    -Zapach nieprzyjemny,
    - zostawia dziwną warstwę na skórze,
    - uczucie nawilżenia szybko znika, brak komfortu
    - zerowa likwidacja zgrubień, nawet nie spowalnia odrastania..

TOTALNY BUBNEL, naprawdę nie ma sensu kupować, by testować jego siłę..

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Y a s m i n e za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Używałam kremu ponad 7 dni ( po 7 dniach producent obiecuje efekt) i z przykrością stwierdzam,że stopy wyglądają lepiej bez użycia jakiegokolwiek kremu niż po nim...

Próbowałam na wiele sposobów go używać- solo lub zmieszany z masłem do ciała, tak czy siak wypadał strasznie.

minusy:
    -brak jakiegokolwiek usunięcia zrogowaciałego naskórka
    -totalnie wysusza stópki, mimo iż stosowałam równocześnie nawilżacz
    -stopy są szorstkie po jego użyciu
    -zapach
    -cena

plusy:
    -brak

Produkt nie zrobił nic dobrego, a jeszcze wysuszył stopy, nadaje się tylko i wyłącznie do śmietnika, nie polecam, bo cena ( ok 26 zł) jest śmiesznie wysoka w porównaniu do jakości produktu..Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić nickla za czytelną i pomocną recenzję?
  • dużo kasy za nic!
  • Jeśli płacę około 30 zł za krem, to oczekuję efektów. Skusiła mnie marka (podobno dobra jakość), niestety - bubel. Krem nie działa, do tego brzydko pachnie. Nie polecam.

Chcesz pochwalić Sahara9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby tylko nie ten przykry zapach!
  • wszystko było by super... gdyby nie zapach tego kremu. Jest tak mdły, że aż cofa się w żołądku. A aplikując go palcami, bez lateksowej rękawiczki nie chce zmyć się ze skóry co jest okropne. Producent zapewnia redukcję zrogowacenia skóry w 7 dni. I tu się troszkę pomylił w obliczeniach. U mnie zaczęło to działać dopiero po miesiącu. Ale naprawdę działa. Stopy są po nim bardzo miękkie. Nakładając grubszą warstwę na noc i nakładając na stopy grube skarpety, myślę, że kuracja przyniesie efekty.

jedyna prośba : Drogi producencie , wprowadź bezzapachową wersję tego produktu!

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jolens91 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • duże nie
  • Niestety całkowicie rozczarowałam się tym kremem. Myślałam, że za taką cenę mogę spodziewać się choć dobrego efektu jednak się myliłam.

Konsystencja za rzadka, krem nie wchłania się w stopę. Jeśli nie założy się skarpetki, wszystko można nim ubrudzić. W ten sposób brudzimy tylko skarpetkę. Zapach jak dla mnie przyjemny, szkoda tylko że krem nie nadaje się na dzień ze względu na konsystencje właśnie. Nie spełnia żadnych obietnic producenta. Podsumowując:

+ zapach

- cena
    - konsystencja
    - nie redukuje twardej skóry
    - nie zmiękcza
    - nawet nie zapobiega

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić ysd za czytelną i pomocną recenzję?
  • niewypał
  • Krem powinien zmiękczać zrogowacenia - niestety nie robi tego. Nawet kiedy już sama usunęłam zrogowacenia - nie zapobiegł (ba, nawet nie spowolnił) narastaniu nowych.
    Tekst producenta o redukcji stwardnień i mozeli w ciągu 7 dni można między bajki włożyć.
    Śmierdzi okrutnie. Ma dość płynną konsystencję, co nie wszystkim będzie odpowiadać.
    Przy tym nie jest najtańszy a niczym nie odbiega od znacznie tańszych kremów.
    Spodziewałam się czegoś więcej.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aferka za czytelną i pomocną recenzję?