Maska żelowa na twarz, Body Basics

Powiększ Maska żelowa na twarz, Body Basics

Zgłaszająca osoba: superka

Żelowa maska na twarz z wycięciami na oczy. Zapięcie na rzepy, dostępna w różnych kolorach. Do chłodzenia w lodówce i grzania w ciepłej wodzie. Nakłada się na twarz pokrytą grubą warstwą kremu.

Cena: 26 zł

• Przyjemny gadzet
  • Posiadam maske dokladnie taka jak na zdjeciu. Trzymam ja w lodowce i zakladam gdy twarz mi sie robi opuchnieta z niewyspania. Dziala OK, likwiduje opuchlizne. Hehe, jak tez na poczatku kladlam na twarz calkiem zmrozona i cierpialam dla urody. Pozniej juz sie wycwanilam i teraz czekam az sie troche ociepli. Mam ja od chyba dwoch lat i nic sie z nia zlego nie dzieje. Trwalosc i jakosc wykonania na piatke.

Używam tego kosmetyku od2 lat / ilość zużytych opakowań: jedno wciaz niezuzyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Moka za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • Mój komentarz: Uwaga! Jeżeli przed użyciem włożycie ją na kilka minut do zamrażalnika (tak jak ja za pierwszym razem) to odczekajcie kilka chwil przed położeniem maski na twarz!!! Ja nie odczekałam. Nałożyłam, było mi strasznie zimno, myślałam, że tak musi być aż do momentu, kiedy zaczęły boleć mnie zatoki. A potem dwa dni chodziłam z czerwonymi, odmrożonymi policzkami :haha: Największa moja głupota zrobiona w imię urody Natomiast kiedy używa się jej lekko schłodzonej jest naprawdę przyjemnie. Efektem jest odprężenie i odpoczynek. Fajny chłodek w letnie upały. Nie wiem jak działa na opuchnięcia bo z tym nie mam problemu. Używam tego produktu od kilku lat / Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić olencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przydatna
  • Mój komentarz: Mam wersję do chłodzenia w lodówce, jest przeźroczysta z czerwonymi serduszkami . Wygodna, można w niej spokojnie spać i nie czuć dyskomfortu. Należy odczekać chwilę od wyjęcia jej z lodówki bo jest strasznie zimna ale po chwili możemy delektować się cudownym okładem, chłodzącym i relaksującym. Jest bardzo trwała nawet gumka się jeszcze nie zniszczyła. Używam tego produktu od dwóch lat / Ilość zużytych opakowań: nadal pierwsza a używam często.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić czarownica za czytelną i pomocną recenzję?
  • przydatna rzecz
  • Mój komentarz: Fajna rzecz. Żel w masce dobrze przejmuje temperaturę, dlatego trzeba uważać np. nie nakładać jej bezpośrednio po zalaniu wrzątkiem Bardzo odprężający zabieg. Nie zauważyłam, żeby zakończenia wpijały się w twarz, maska jest tak zrobiona, że żel w pozycji pionowej nie przelewa się zupełnie na dół. Ogólnie - bardzo polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić superka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij