Powiększ Under Twenty, Anti! Acne Intense, Aktywny żel głęboko oczyszczający i odblokowujący pory

Zgłaszająca osoba: Koooreek

S.O.S. Formula to skoncentrowane połączenie przeciwtrądzikowych substancji aktywnie oczyszczających. Skuteczność w sytuacjach, gdy niedoskonałości stają się już widoczne. Potwierdzone działanie: aktywnie redukuje trądzik, głęboko oczyszcza, matuje, normalizuje natłuszczanie skóry. Efekt: idealnie oczyszczona skóra bez niedoskonałości.
Składniki aktywne:
- Salicylan sodu - delikatnie złuszcza naskórek usuwając obumarłe komórki naskórka
- Witamina PP - odżywia skórę
- Salix alba - działa łagodząco, wspomaga regulację procesu łuszczenia się naskórka
- Aktywne srebro - wykazuje działanie antybakteryjne

/bw/

• Nigdy więcej
  • Mam skórę mieszaną, ze skłonnością do trądziku. Niestety ten produkt się u mnie nie sprawdził, nie widze żadnych plusów.
    Minusy:
    -chemiczny zapach
    -zawsze mam po nim uczucie ściągniętej skóry
    -piecze w twarz
    -wysusza
    -nie matuje
    -cena powinna być niższa

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić kiti97 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Ideał
  • Jako żel spisywał się naprawdę wspaniale.
    - doskonale oczyszczał i odblokowywał pory
    - zdejmował nadmiar sebum
    - pienił się
    - pozostawiał twarz miękką i odświeżoną
    - ściągał pory

Obojętny
    - potrafi porządnie wysuszyć skórę. Dla skóry tłustej nie jest to nic strasznego, wręcz przeciwnie - lubię ten żel, bo jako jedyny pozostawia moją skórę na tyle zmatowioną i suchą, że w końcu pozbywać się uczucia "masła na twarzy". Oczywiście jest to krótkotrwałe uczucie, ale skóra gwałtownie się nie przetłuszcza. Sebum zbiera się w zwykłym tempie.

Jest także kilka minusów
    - jest drogi (w rossmanach kosztuje średnio 13-14 zł) mimo iż jest wydajny, to po kupieniu tego żelu, toniku i kremu wychodzi mi ponad pięćdziesiąt złotych, a to poważnie rani mój portfel, dlatego jeśli nie masz środków finansowych, a żel ten bardzo dobrze sprawdza się na twojej skórze, możesz spróbować produktów ziaji (chodzi mi o linię kosmetyków z liści manuka)
    - czasami piecze w twarz, ale wydaje mi się dlatego że jest mocno oczyszczający, dlatego dla wrażliwej skóry nie jest wskazane stosowanie go codziennie.

Używam tego produktu od: 5-6 lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić LennnaM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni.
  • Skórę na twarzy mam: mieszaną, bez skłonności do alergii, suchą.

Zawsze kiedy kupuje chemiczne kosmetyki na twarz mam efekt \\\'jojo\\\'. Czyli na początku schodzą wypryski, kiedy używam preparatu. Po zakończeniu użytkowania wypryski wracają. Z under twenty akurat w tym przypadku nie jest inaczej. Po użyciu miałam tylko wysuszoną twarz, nawet porów mi nie odblokował tylko tyle. Plusem jest jedynie oczyszczenie twarzy, zapach, który jest znośny i konystencja typowego żelu.

Ilość zużytych opakowań: 2/3 pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Mala_Ruda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny dla mojej skóry..
  • Szukałam jakiegoś fajnego żelu do mycia twarzy ale niestety nie trafiłam :'(
    MINUSY:
    -pieni sie (nie lubie tego w żelach)
    -piecze mnie w twarz
    -drastycznie ZDZIERA warstwę sebum
    -skura po nim jest mega ściągnięta i zaczerwieniona
    -chemiczny zapach
    -niefajny skład
    PLUSY:
    -Kuzynka ucieszyła się że jej go oddałam, u niej sprawdza się ok

Chcesz pochwalić wiktorialewand za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kupiłam, zużyłam, lubiłam, ale nie wiem czy wrócę
  • Używałam żelu jakiś czas temu. Kupiłam go całkiem przypadkowo, ot potrzebny był mi jakiś produkt do mycia twarzy.

Moja cera jest młoda, przetłuszczająca się zwłaszcza w sezonie letnim, z rozszerzonymi porami i bardzo skłonna do wyprysków.

I osobom z właśnie taka cerą mogę ten żel szczerze polecić.

Produkt dobrze oczyszcza i myje buzię. Efekt jest zadowalający, domywa, ale o żadnym odblokowaniu porów raczej nie ma mowy.

Do tego należy dodać zapach idealny na ciepłe dni, taki mocno odświeżający.

Na lato był dla mnie idealny bo bardzo odświeżał i pozostawiał uczucie czystej skóry.

Żel ma bardzo fajne, praktyczne opakowanie, które sobie zostawiłam i przelewam żele które są np. w tubkach.

Cena jest taka sobie, mógłby być trochę tańszy. Za to dostępność jak najbardziej na plus.

Raczej nie polecam osobom z suchą skórą wrażliwą tym bardziej.

Może kiedyś do niego wrócę, póki co testuję dalej.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 do ostatniej kropelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Mam cerę trądzikową, z rozszerzonymi porami, tłustą.

Plusy:
    -myje
    -dobrze się pieni
    -nie pachnie zbyt nachalnie
    -dobry do mycia pędzli do makijażu
    -w miarę wydajny
    -łatwo dostępny (supermarkety, małe sklepy osiedlowe, drogerie)
    -cena idzie ok z wydajnością

Minusy:
    -trzeba nawilżać skórę jeśli się go używa, bo jeśli matujemy skórę dzień i noc to ten żel będzie pogłębiał problem tłustej cery i do tego pojawi się mnóstwo suchych skórek

Ogółem poza myciem twarzy to on nic specjalnego nie robi. Nie zauważyłam by moja cera nagle stała się lepsza, ładniejsza czy cokolwiek w tym stylu. Uważam, że żel jest ok i wart swojej ceny. Można go spróbować, bo może komuś lepiej posłuży niż mi. Na mnie wielkiego wrażenia nie zrobił, ale zachęcił mnie do sprawdzania innych produktów z tej samej firmy.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca

Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły, ale nie ideał
  • Z jednej strony jestem zadowolona, bo jest wydajny, tani, fajnie się go aplikuje. Dobrze oczyszcza skórę z resztek makijażu, ładnie pachnie i lubię uczucie, jakie pozostawia na mojej twarzy.

Z drugiej jednak nie widzę poprawy stanu cery - na pewno nie odblokowuje porów. Gdyby to jeszcze była zwykła seria Anti Acne, to wybaczyłabym, ale jak na "Intense", to pozostawia wiele do życzenia.

Nie jestem jednak całkiem rozczarowana i jeśli nie znajdę czegoś lepszego, to pewnie wrócę do tego produktu, zwłaszcza że można go często upolować na promocjach.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić darthpaula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Fajny, lubię go. Już nie jestem "under twenty", ale używam i jestem zadowolona. Nie wysusza, doskonale oczyszcza i odświeża cerę. Dobry dozownik, opakowanie też ładne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić Anja Schwetzingen za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Było napisane, że jest on do skóry poniżej 20 roku życia, więc myślałam, że będzie w jakimś stopniu delikatniejszy, niż inne żele do mycia, które są przeznaczone dla cery dojrzalszej.
    Myliłam się. Fakt- nie mam trądziku, ale mam tłustą cerę, myślałam, że ten żel pomoże mi w małym stopniu to zwalczyć, nie oczekiwałam cudów- ale nie spodziewałam się takiego rozczarowania.
    Moja skóra po użyciu tego żelu jest ściągnięta, wysuszona i nadal jest tłusta.
    Cena jest za wysoka, jak na taki okropny produkt- nie polecam.Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić alluette1528 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt
  • Fajny produkt, ma ładny zapach, super konsystencja, na prawdę dobrze oczyszcza , pozostawia skórę gładką, jeśli chodzi o pryszcze na nie nie działa tak jak bym chciała, ale czego spodziewać mam się po żelu do twarzy,

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 200 ml

Chcesz pochwalić amandax123x za czytelną i pomocną recenzję?