Powiększ Under Twenty, Anti! Acne Intense, Aktywny żel głęboko oczyszczający i odblokowujący pory

Zgłaszająca osoba: Koooreek

S.O.S. Formula to skoncentrowane połączenie przeciwtrądzikowych substancji aktywnie oczyszczających. Skuteczność w sytuacjach, gdy niedoskonałości stają się już widoczne. Potwierdzone działanie: aktywnie redukuje trądzik, głęboko oczyszcza, matuje, normalizuje natłuszczanie skóry. Efekt: idealnie oczyszczona skóra bez niedoskonałości.
Składniki aktywne:
- Salicylan sodu - delikatnie złuszcza naskórek usuwając obumarłe komórki naskórka
- Witamina PP - odżywia skórę
- Salix alba - działa łagodząco, wspomaga regulację procesu łuszczenia się naskórka
- Aktywne srebro - wykazuje działanie antybakteryjne

/bw/

• fajny produkt
  • Fajny produkt, ma ładny zapach, super konsystencja, na prawdę dobrze oczyszcza , pozostawia skórę gładką, jeśli chodzi o pryszcze na nie nie działa tak jak bym chciała, ale czego spodziewać mam się po żelu do twarzy,

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 200 ml

Chcesz pochwalić amandax123x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia moich oczekiwań
  • No to tak - używałam od dłuższego czasu zwykłego anti acne i byłam z niego zadowolona, ale pryszcze i tak się pojawiały, więc postanowiłam kupić anti ance intense i ... było jeszcze gorzej :/ Pryszcze co prawda znikały, ale że mam ich mało to aż tak się nimi nie przejmuje i głównie dlatego kupiłam ten żel, iż pisało że odblokowuje pory, a moje pory są zapchane i tocze z nimi zacięta walke, by się ich pozbyć. Żel na początku sprawował się świetnie, ale po jakimś czasie zaczął jeszcze bardziej zapychać moje pory i w końcu go odstawiłam i wróciłam do zwykłego anti acne. Dużo czasu zajęło mi doprowadzenie mojej cery do ,, ładu składu ,,.

Zalety :
    - pięknie pachnie
    - zwalcza pryszcze
    - nawet wydajny
    - konsytencja przypadła mi do gustu

Wady :
    - strasznie zapycha !

Podsumowując nie sprawdził się u mnie ze względu na moje biedne pory, które doprowadził do jeszcze4 gorszego stanu ( a myślałam, że to już niemożliwe xD ).

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 i kawałek

Chcesz pochwalić madziak_7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale...
  • Plusy:
    - Cena
    - Dobrze oczyszcza twarz z resztek makijażu
    - Pozostawia skórę napiętą, ale nie przesuszoną
    - Lekko zwęża pory, ale bez przesady
    - Pozostawia skórę matową
    - Niweluje problemy z wypryskami
    -Przyjemnie się pieni

Minusy:
    - Mało wydajny
    - Tak, jak cieszyłam się z tego, że opakowanie jest z pompką, to moja radość nie trwała długo - po przyjściu do domu okazało się, że pompka jest popsuta D:
    - Spodziewałam się trochę intensywniejszego działania po samej nazwie produktu "AKTYWNY ŻEL GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY", ale i tak nie jest źle.

Podsumowując - produkt jest ok, ale czterech liter nie urywa, nadal szukam ideału

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wucekaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz
  • Ten żel jest GENIALNY. Może nie dla bardzo wrażliwych cer ale dla skóry normalnej, ze skłonnością do trądziku, tłustej jest znakominty nigdy nie mialam lepszego zelu. Kiedyś używałam jakiejs słabszej wersji nie byłam z niej tak zadowolona jak z tego. Po umyciu skóra jest ciut naciągnięta ale czuje, że jest oczyszczona na to kładę krem nawilżający i jest cudownie! Przy stosowaniu tego żelu pozbyłam sie większych wyprysków! Moja cera jest prawie idealna w porównaniu do tego co sie działo przed używaniem tego żelu. teraz upiłam inny nie chce żeby skóra sie do niego przyzwyczaiła ale NA PEWNO kupie go ponownie za tą cene jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: mesiąca

Chcesz pochwalić Gabi0o za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomity
  • po stosowaniu go 2 dni zniknęła mi większość pryszczy.
    uzywam go teraz co tydzień i mam jedynie pojedyncze krosty

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić wikky1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie wiem czemu ale przy każdym użyciu tego produktu występuje u mnie reakcja alergiczna (kichanie,potworne swędzenie i kręcenie w nosie, łzawienie oczu) odstawiłam i po miesiącu znowu wróciłam do używania - to samo nie wiem co za składnik to wywołuje ale pół butelki ląduje w koszu

Chcesz pochwalić Patinet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Kupiłam ten produkt w nadzieji, że pozbędę się wyprysków. Zawiodłam się... Po użyciu żelu niedoskonałości były intensywniej czerwone, a skóra była mocno ściągnięta. Plusem było to, że się nie świeciłam (nie wiem na jak długo, ponieważ używałam go wieczorem). Żel jest wydajny i dla mnie ma przyjemny zapach. Niestety produkt mocno wysuszył mi skóre, więc zdecydowałam się go odstawić. Może efekty zobaczylabym po dłuższym czasie i regularnym stosowaniu? Jednak przynajmniej na razie nie mam zamiaru do niego wracać...

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Chcesz pochwalić Brightness za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • + oczyszcza pory
    + zauważyłam, że wydziela się mniej sebum, przez co mam mniej wyprysków
    + odświeża
    + nie podrażnia skóry
    + nie wysusza
    + cena
    + opakowanie z pompką

- wyjątkowo piecze w oczy

Ilość zużytych opakowań: 1/5

Chcesz pochwalić longueact za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIGDY więcej!!!
  • Ten żel to totalna katastrofa..

+ ładnie się pienie
    + łatwo dostępny

- cena jak na tak beznadziejny żel
    - zapach
    - mega wysusza
    - po jego użyciu przybywa więcej krostek!
    - nie pomaga na trądzik
    - podrażnia
    - ściąga cere

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić Trolls za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla ŁZS ok, choć zapach za ostry
  • Żel kupiłam przy okazji tego, że obecnie nie mogę użwać Zoracu, który został mi polecony przez dermatologa.

Moja cera jest cerą w pasie "T" dosyć mocno przetłuszczającą, choć obecnie nie jest tak silna (stąd też nie wiem czy produkt kupię ponownie, bo prawdopodobnie nie będzie mi już potrzebny).

Z ww. powodu moja cera się przetłuszcza, tworzą się wykwity.

Żel mocno się pieni. Pachnie - niezbyt przyjemnie, z mocną nutką alkoholu, przez co nie jest to przyjemne.

Pompka działa dosyć dobrze.

Żel świetnie oczyszcza skórę. Jest po nim matowa na długo, co ciekawe nowe "towarzystwo" dosyć rzadko się pojawia, co jest miłym efektem.

Na moje suche policzki jest za mocny, bo niestety podrażnia je i wysusza, ale w końcu jest dedykowany dla osób z cerą tłustą/ trądzikową / ŁZS, dlatego nie winię go za ten efekt.

Działanie produktu jest spełnione. Wydajność ok, na poziomie miesiąc do 1,5 dzięki pompce, dzięki czemu nie trzeba go używać sporo. Cena ok. Dostępność świetna.

Prawdopodobnie zakup ponowny nie zostanie zrealizowany z przyczyny, że moje ŁZS powoli wygasa Dlatego nie będzie mi potrzebny, choć w sytuacji awaryjnej nie będę się wahać i kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1,5 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 cała

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić werka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio
  • +oczyszcza
    +dobrze się pieni
    +wydajny
    +pompka
    +po umyciu moja skóra jest zmatowiona, choć nie na długo
    +jak na kosmetyk drogeryjny to nawet troche działał na niedoskonałości

-wysusza
    -zapach
    -przy codziennym stosowaniu skóra się przyzwyczaja i nie działa już trądzik, po prostu myje.

Chcesz pochwalić grzanka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry kosmetyk
  • Z moją cerą bywa różnie, bywa idealnie, ale zazwyczaj muszę walczyć o pozbycie się mniejszych bądź większych niedoskonałości.
    Polubiłam ten żel. Dobrze się pieni, jest wydajny, dobrze oczyszcza skórę, nie ma problemu ze spłukaniem go. Co do działania - żaden kosmetyk drogeryjny nie zdziała cudów, nie ma się co czarować. Była nieznaczna poprawa - dla mnie to spory sukces. Na minus muszę zaliczyć to, iż troszkę jednak skórę wysuszał. Chociaż w sumie na tym poniekąd polega jego działanie. A poza tym - od czego są kremy?

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Dziunia610 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • natknęłam się kiedyś na promocję tego produktu w jakieś drogerii i kupiłam 'na spróbowanie' . jestem strasznie zadowolona moja cera byłą zdecydowanie odświeżona, bardzo wydajny, no i największy plus (czego zupełnie bym się nie spodziewała) naprawdę redukował trądzik! z dnia na dzień moja twarz wyglądała o wiele lepiej. zapewne w najbliższym czasie zakupie kolejne opakowanie, jednak jak na tą chwilę używam innych produktów tego typu. jednak mimo wszystko gorąco polecam!

jedynym minusem jak dla mnie może być opakowanie, gdyż pod koniec bardzo ciężko jest wydostać resztę żelu..

Używam tego produktu od: dawnaaaa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ioue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku !
  • Od żelu do mycia twarzy nigdy nie oczekiwałam
    więcej, niż usunięcia zanieczyszczeń, które zebrały
    się na twarzy w ciągu dnia, nadmiaru sebum,
    oraz zmycia makijażu.

Zalety:
    + Bardzo dobrze się pieni
    + Skutecznie usuwa makijaż, brud i sebum
    + Pozostawia skórę gładką
    + Łatwo się spłukuje
    + Jest wydajny
    + Nie podrażnia

Wady:
    - Sam w sobie nie będzie cudownym specyfikiem
    na trądzik i nie usunie niedoskonałości
    - Jeśli nasza skóra jest z natury sucha,
    moze wysuszyć ją jeszcze bardziej

^ Ale to chyba normalne, logiczne ...
    Od tego są kremy, maści i kosmetyki punktowe ; )

Jako zwykły kosmetyk do mycia twarzy - sprawdzi się ! Ale nie oczekujcie od niego usunięcia trądziku.

Używam tego produktu od: Ponad rok, na zmianę z innymi żelami
    Ilość zużytych opakowań: Trzy opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić StarsBeachSunriseAndHe za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJLEPSZY!
  • Użyłam już pare opakowań innego żelu z tej firmy, który narobił mi jeszcze więcej szkód niż jest. Odstawiłam ten żel na grubo ponad rok. Wypryski wracały, ginęły i tak w kółko aż zdecydowałam się zakupić ponownie ten sam żel, ponieważ stwierdziłam, że być może moja skóra się do niego przyzwyczaiła, ale... zauważyłam akurat tą buteleczkę, co od mojego poprzednika różniła się bordowym paskiem, oraz intensywniejszym działaniem jak zapewnia producent. Zaryzykowałam...

PLUSY
    +przyjemne uczucie chłodzenia naprzemian z ogrzewaniem skóry
    +zmywa dokładnie makijaż
    +jak zapewnia producent, AKTYWNIE REDUKUJE TRĄDZIK! U mnie sprawdziło się to już po pierwszym użyciu! Wypryski jakby przygasły i te mniej poważne zniknęły już na drugi dzień!
    +po używaniu jego "bliźniaka" mogę od razu stwierdzić że jest wydajny i wystarczy mała ilość żelu by dokładnie umyć twarz
    +nie wysusza
    +pompka!
    +zapach przyjemny
    +jak na swoje działanie, ilość, itd jest wart swojej ceny
    +można używać także na inne części ciała

MINUSY
    -owszem matuje, ale po paru godzinach zauważalne wydzielanie sebum
    -nie normalizuje natłuszczania
    -w moim przypadku pojawiły się zaskórniki

Produkt godny polecenia, na mnie podziałał pozytywnie i zakupie go ponownie gdy się skończy POLECAM !!! Odejmuje pół gwiazdki za te minusy, chociaż nie są uciążliwe ;-)

Chcesz pochwalić wioooluska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Mam cerę mieszaną, policzki mi matuje, ale strefa T nadal się świeci. Jest poprawa z trądzikiem, mniej go powstaje. Fajnie oczyszcza cerę. Po użyciu jest lekki efekt ściągniętej twarzy. Zwęża pory. Jak dla mnie produk jak najbardziej ok. Tylko mógłby być mniej lejący się. Ale ma śliczny zapach i to jest jego atut.

Używam tego produktu od: około pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (używam co ok. tydzień)

Chcesz pochwalić cookie_monsters za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozbyłam się problemu ; )
  • Może i wysusza, nawet powiem: za silny TERAZ. Bo właśnie dzięki niemu pozbyłam się trwałego niegdyś problemu ze stanami zapalnymi. Teraz pozostały mi zaskórniki otwarte i zamknięte, na które on chyba dużego wpływu nie ma. Zapach przyjemny, konsystencja, wydajność na plus.

Jednakże radzę dobrze ocenić rodzaj swojej skóry. Myślałam, że skoro się świecę po fluidzie czy czymś. to jest tłusta. teraz wiem, że to po prostu mieszania ze skłonnością do suchej. A żel baaardzo wysusza.

Używam tego produktu od: rokIlość zużytych opakowań: 3 całe

Chcesz pochwalić FireWire za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko oczyszcza dobrze
  • Przejdę odrazu do rzeczy

Plusy:
    - dobrze oczyszcza
    - radzi sobie z resztkami makijażu

Minusy :
    - wysusza
    - nie radzi sobie z trądzikiem
    - po zastosowaniu mam szorstką i ściągnięta skórę

Nie sądzę bym kupiła go następnym razem zwłasza że już i tak po prostu wyrzuciłam pół opakowania bo źle wpływał na stan mojej skóry.

Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _Kusia_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • LOVE !
  • jak dla mnie idealny!
    - świetnie oczyszcza
    - matuje
    - nie wysusza!
    - a jeśli chodzi o redukcję trądziku to troszkę dziala ale wiadomo że trądziku jest sie ciezko pozbyc.. czasem nawet tabletki nie pomagaja albo trzeba sie dlugo leczyc.. wiec nie oczekuje od zelu tego ze usunie calkowicie tradzik.
    - ważne że skóra po nim wygląda bardzo dobrze i ze swietnie, cudownie, idealnie oczyszcza cerę!!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie/jestem w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić tociek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale ma wady
  • Jako nastolatka mam cerę dość kapryśną - nie jest to jakaś katastrofa, ale wiadomo, tu sucha, tam tłusta, tu wyprysk, tam wągry. Jako żel oczyszczający sprawował się całkiem nieźle, likwidował jakieś 90% widocznych niedoskonałości, więc przez długi czas byłam z niego zadowolona i wybaczałam mu to, że ściągał skórę, a miejscami ją wysuszał. Mam skórę z tendencją do świecenia, której nie matowił. Prawdopodobnie używałabym go dalej i miałby wyższą ocenę, gdyby nie to, że znalazłam lepszy dla mojej skóry kosmetyk oczyszczający.
    Z technicznych rzeczy - ma wygodne opakowanie, dozownik dozuje odpowiednią ilość, a produkt można zużyć do samiutkiego końca.

Używam tego produktu od: ok 2 lata z przerwą
    Ilość zużytych opakowań: 3 albo 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nishka za czytelną i pomocną recenzję?
  • niewiadomo..
  • Kupiłam ten produkt zachęcona promocją :P Po dwóch dniach jego użytku byłam całkiem zadowolona z efektów. Skóra wydawała się dobrze oczyszczona i orzeźwiona. Jednak po moim postanowieniu dokupienia reszty produktów z tej samej serii- toniku i kremu, moje zadowolenie sie skończyło. Nie wiem czy to akurat wina tego kosmetyku, lecz z moją twarzą było jeszcze gorzej niż przed zakupieniem jakiegokolwiek kosmetyku Under20. Skóra się świeciła, niedoskonałości rozmnażały się na mojej twarzy z szybkością światła, a cała twarz była zaczerwieniona i podrażniona.
    Stąd moja ocena. Wystawiam ją z myślą o stosowaniu żelu BEZ reszty kosmetyków tej samej linii.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Pół opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Basiek95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zbyt mocny.
  • Mam mieszane odczucia po stosowaniu tego żelu. Mam porównanie między nim, a produktem z tej samej firmy, tylko ze łagodniejszym do cery "z niedoskonałościami" (na pierwszy rzut oka różnią się tylko czerwonym paskiem na opakowaniu). Jak dla mnie, zbyt mocny - wysuszał skórę, łuszczyła się przy zastosowaniu go więcej niż 1 raz na dzień. Zdecydowanie wolę wersję łagodniejszą,

Używam tego produktu od: pół roku temu

Chcesz pochwalić sensation_95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalnie
  • Mam cerę tłustą

+ bardzo fajne opakowanie, pompka się nie zacina
    + łatwo dostępny
    + wydajny
    + ładny zapach
    + dobrze się pieni
    + odpowiednio gęsta konsystencja
    + dobrze oczyszcza cerę z brudu i ją odświeża

- 16 zł za tak beznadziejny żel to zdecydowanie za wysoka cena, szczególnie że za 5 zł mam o wiele lepszy
    - wysusza
    - podrażnia
    - ściąga cerę
    - szczypie w oczy
    - nie leczy trądziku - ale to jest oczywiste, to może zrobić tylko maśc na trądzik
    - wręcz pogarsza sprawę czyli trądzik nasila

Używam tego produktu od: co najmniej 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Arlise za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Kurczę, to naj najlepszy żel do mycia twarzy spośród wszystkich, jakie miałam;
    Nie borykam się z typowym trądzikiem, ale po prostu jak każdej nastolatce od czasu do czasu wyskoczy mi jakaś krostka. Mam obsesję na punkcie czystej twarzy, dlatego dobry żel jest dla mnie podstawą codziennej pielęgnacji. Kupiłam go niedawno, zachwycona innym żelem-peelingiem z Under Twenty. Efekt był wspaniały! Z początku może nie był zbyt widoczny, ale później, po ok 3 dniach codziennego stosowania (1raz dziennie) zauważyłam jak wypryski znikają. Może w skrócie:

plusy:
    +odpowiednie, ekonomiczne opakowanie
    +przyjemny, "czysty" zapach
    +dobrze się pieni
    +ZWALCZA WYPRYSKI
    +na prawdę dobrze matuje!
    +nie uczula, nie wysusza, nie zapycha

minusy:
    -dośc mało wydajny, mam go od gwiazdki i starczy mi jeszcze na max. miesiąc
    -/+ brak drobinek, uwielbiam, jak coś mnie drapie w twarz, a ten żel jest typowym ŻELEM, a nie żelem peelingującym, dla innych jednak może byc to plus

ogółem: żel jak dla mnie najlepszy, baaardzo lubię testowac nowe rzeczy ale na under twenty nigdy się nie zawiodłam, i z całą pewnością przy nim zostanę, choc może kupię żel-peeling z tej samej serii ze względu na ukochane uczucie drobinek na twarzy.
    ZDECYDOWANIE POLECAM.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić dlasportu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych.
  • Używam go dość długo, początkowo nie mogłam się przekonać, ale aktualnie używam go prawie codziennie.
    Plusy:
    +świetnie odświeża
    +matuje skórę, ma działanie (lekkie) anty trądzikowe
    +bardzo wygodna butelka z pompką
    +bardzo wydajny
    +ma bardzo ładny, delikatny zapach
    +dobra cena
    +w miarę dobrze oczyszcza

Minusy:
    -wysusza skórę, ale ja osobiście zaraz później nakładam krem z tej serii i jest ok

Ogółem polecam

Używam tego produktu od: Dość długo, wakacje 2011

Chcesz pochwalić fajnajoanna15 za czytelną i pomocną recenzję?