Powiększ Under Twenty, Anti! Acne Intense, Aktywny żel głęboko oczyszczający i odblokowujący pory

Zgłaszająca osoba: Koooreek

S.O.S. Formula to skoncentrowane połączenie przeciwtrądzikowych substancji aktywnie oczyszczających. Skuteczność w sytuacjach, gdy niedoskonałości stają się już widoczne. Potwierdzone działanie: aktywnie redukuje trądzik, głęboko oczyszcza, matuje, normalizuje natłuszczanie skóry. Efekt: idealnie oczyszczona skóra bez niedoskonałości.
Składniki aktywne:
- Salicylan sodu - delikatnie złuszcza naskórek usuwając obumarłe komórki naskórka
- Witamina PP - odżywia skórę
- Salix alba - działa łagodząco, wspomaga regulację procesu łuszczenia się naskórka
- Aktywne srebro - wykazuje działanie antybakteryjne

/bw/

• Polecam
  • Fajny, lubię go. Już nie jestem "under twenty", ale używam i jestem zadowolona. Nie wysusza, doskonale oczyszcza i odświeża cerę. Dobry dozownik, opakowanie też ładne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić Anja Schwetzingen za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny
  • Było napisane, że jest on do skóry poniżej 20 roku życia, więc myślałam, że będzie w jakimś stopniu delikatniejszy, niż inne żele do mycia, które są przeznaczone dla cery dojrzalszej.
    Myliłam się. Fakt- nie mam trądziku, ale mam tłustą cerę, myślałam, że ten żel pomoże mi w małym stopniu to zwalczyć, nie oczekiwałam cudów- ale nie spodziewałam się takiego rozczarowania.
    Moja skóra po użyciu tego żelu jest ściągnięta, wysuszona i nadal jest tłusta.
    Cena jest za wysoka, jak na taki okropny produkt- nie polecam.Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić alluette1528 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt
  • Fajny produkt, ma ładny zapach, super konsystencja, na prawdę dobrze oczyszcza , pozostawia skórę gładką, jeśli chodzi o pryszcze na nie nie działa tak jak bym chciała, ale czego spodziewać mam się po żelu do twarzy,

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania 200 ml

Chcesz pochwalić amandax123x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia moich oczekiwań
  • No to tak - używałam od dłuższego czasu zwykłego anti acne i byłam z niego zadowolona, ale pryszcze i tak się pojawiały, więc postanowiłam kupić anti ance intense i ... było jeszcze gorzej :/ Pryszcze co prawda znikały, ale że mam ich mało to aż tak się nimi nie przejmuje i głównie dlatego kupiłam ten żel, iż pisało że odblokowuje pory, a moje pory są zapchane i tocze z nimi zacięta walke, by się ich pozbyć. Żel na początku sprawował się świetnie, ale po jakimś czasie zaczął jeszcze bardziej zapychać moje pory i w końcu go odstawiłam i wróciłam do zwykłego anti acne. Dużo czasu zajęło mi doprowadzenie mojej cery do ,, ładu składu ,,.

Zalety :
    - pięknie pachnie
    - zwalcza pryszcze
    - nawet wydajny
    - konsytencja przypadła mi do gustu

Wady :
    - strasznie zapycha !

Podsumowując nie sprawdził się u mnie ze względu na moje biedne pory, które doprowadził do jeszcze4 gorszego stanu ( a myślałam, że to już niemożliwe xD ).

Używam tego produktu od: 2 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 i kawałek

Chcesz pochwalić madziak_7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły, ale...
  • Plusy:
    - Cena
    - Dobrze oczyszcza twarz z resztek makijażu
    - Pozostawia skórę napiętą, ale nie przesuszoną
    - Lekko zwęża pory, ale bez przesady
    - Pozostawia skórę matową
    - Niweluje problemy z wypryskami
    -Przyjemnie się pieni

Minusy:
    - Mało wydajny
    - Tak, jak cieszyłam się z tego, że opakowanie jest z pompką, to moja radość nie trwała długo - po przyjściu do domu okazało się, że pompka jest popsuta D:
    - Spodziewałam się trochę intensywniejszego działania po samej nazwie produktu "AKTYWNY ŻEL GŁĘBOKO OCZYSZCZAJĄCY", ale i tak nie jest źle.

Podsumowując - produkt jest ok, ale czterech liter nie urywa, nadal szukam ideału

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno na wykończeniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wucekaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Geniusz
  • Ten żel jest GENIALNY. Może nie dla bardzo wrażliwych cer ale dla skóry normalnej, ze skłonnością do trądziku, tłustej jest znakominty nigdy nie mialam lepszego zelu. Kiedyś używałam jakiejs słabszej wersji nie byłam z niej tak zadowolona jak z tego. Po umyciu skóra jest ciut naciągnięta ale czuje, że jest oczyszczona na to kładę krem nawilżający i jest cudownie! Przy stosowaniu tego żelu pozbyłam sie większych wyprysków! Moja cera jest prawie idealna w porównaniu do tego co sie działo przed używaniem tego żelu. teraz upiłam inny nie chce żeby skóra sie do niego przyzwyczaiła ale NA PEWNO kupie go ponownie za tą cene jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: mesiąca

Chcesz pochwalić Gabi0o za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomity
  • po stosowaniu go 2 dni zniknęła mi większość pryszczy.
    uzywam go teraz co tydzień i mam jedynie pojedyncze krosty

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić wikky1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Nie wiem czemu ale przy każdym użyciu tego produktu występuje u mnie reakcja alergiczna (kichanie,potworne swędzenie i kręcenie w nosie, łzawienie oczu) odstawiłam i po miesiącu znowu wróciłam do używania - to samo nie wiem co za składnik to wywołuje ale pół butelki ląduje w koszu

Chcesz pochwalić Patinet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Kupiłam ten produkt w nadzieji, że pozbędę się wyprysków. Zawiodłam się... Po użyciu żelu niedoskonałości były intensywniej czerwone, a skóra była mocno ściągnięta. Plusem było to, że się nie świeciłam (nie wiem na jak długo, ponieważ używałam go wieczorem). Żel jest wydajny i dla mnie ma przyjemny zapach. Niestety produkt mocno wysuszył mi skóre, więc zdecydowałam się go odstawić. Może efekty zobaczylabym po dłuższym czasie i regularnym stosowaniu? Jednak przynajmniej na razie nie mam zamiaru do niego wracać...

Używam tego produktu od: 1-2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Chcesz pochwalić Brightness za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • + oczyszcza pory
    + zauważyłam, że wydziela się mniej sebum, przez co mam mniej wyprysków
    + odświeża
    + nie podrażnia skóry
    + nie wysusza
    + cena
    + opakowanie z pompką

- wyjątkowo piecze w oczy

Ilość zużytych opakowań: 1/5

Chcesz pochwalić longueact za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij