Powiększ Eveline, Art Scenic, Silikonowa baza wygładzająco-matująca pod makijaż (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: BlairWaldorf

Eveline Art Scenic Silikonowa baza pod makijaż wygładzająco-matująca cera normalna i mieszana to innowacyjny podkład bazowy, który zachowuje się jak niewidoczna powłoka skóry. Unikalna,transparentna struktura zawierająca olejki silikonowe idealnie rozprowadza się na skórze oraz natychmiastowo wygładza i udoskonala jej powierzchnię, wypełnia bruzdy i zmarszczki. Pokryta transparentną warstwą skóra zostaje wygładzona, zyskuje całkowitą miękkość i delikatność. Ten subtelny podkład bazowy tworzy perfekcyjną podstawę do wykonania makijażu i znacznie przedłuża jego trwałość, zapewniając przy tym długotrwały efekt matujący, utrzymujący się nawet do 16 godzin.
Sprawia, że cera jest aksamitnie gładka i głęboko nawilżona, a jednocześnie odpowiednio zmatowiona. Na skórze powstanie niewidoczny film, który niczym aksamitna tkanina, przedłuży trwałość makijażu i sprawi, że będzie on bardziej odporny nawet w trudnych warunkach.
Zaskoczenie i satysfakcja będą gwarantowanymi wrażeniami, jakie poczujesz po nałożeniu tego kosmetyku.

Skład: Cuclopentasiloxane, Dimethicone, Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Cyclomethicone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal

/s/

• nigdy więcej
  • Kupiłam ją na promocji w Rossmanie. Jako, że potrzebowałam bazy kupiłam ją, skusiła mnie jej cena (około 10zł) i doradziła mi ją jakaś kobieta, zachwalając ją pod niebosa. Dla mnie to bubel.

+wygładza;
    +matuje;

-tworzy sztuczną powłokę na twarzy, czuję się jakbym przykleiła sobie kawałek foli na twarz;
    -strasznie zapycha;
    -po jej stosowaniu wyskakują mi 'niespodzianki' na twarzy;
    -mam wrażenie, że efekt utrzymania makijażu jest odwrotny do zamierzonego, wszystko mi jeszcze bardziej spływa i się marze;
    -sama baza dobrze się rozprowadza, ale nakładany na nią podkład zostawia smugi;
    -jak dłużej postoi rozwarstwia się, wycieka z niej woda;

Męczę się z pierwszym opakowaniem, więcej jej na pewno nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić ruderude za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Baza bardzo mi podpasowała, mam po niej bardzo miłą w dotyku twarz, wszystko ładnie wygładzone.
    Bardzo przyjemnie rozsmarowuje się na niej podkład- używam ją z revlonem colorstay. Cena bardzo niska, co jest jej kolejną zaletą. Bardzo wydajna.

Jedyny minus za to, że pompka od początku niestety nie działa, ale mimo to kupię ja ponownie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Menka1623 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby produkt.
  • Sama nie wiem co mam o tej bazie powiedzieć..
    Kupiłam ją z ciekawości gdy była w promocji w Rossmannie.

PLUSY
    + minimalnie wygładza cerę
    + konystencja

MINUSY
    - zapycha
    - wysusza
    - zapach jest strasznie nieprzyjemny i intensywny
    - mam wrażenie, że makijaż wręcz spływa po nałożeniu go na tę bazę

Odłożyłam ją na bok- tam się kurzy i czeka na swój lepszy czas...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dorrsss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko
  • Konsystencja dosc dziwna, pierwsze wrazenie takze. Z fiolki wyskakuje przezroczysty silikon ktory niemilo pachnie. Naklada sie na twarz specyficznie, niby tłusty ale suchy, niby latwo sie rozprowadza jak mus ale zostaja smugi. Make up trzyma sie pod nim dlugo i podklad lepiej kryje oraz sie prezentuje. Mysle ze warto sprobowac jednak nawet za taka cene oczekiwalabym wiecej

Używam tego produktu od: rok temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić adulka1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tak tylko konsystencja.
  • Baza mi osobiście nie przypadła do gustu.
    Podkład nakładany na nią, ciężko się rozprowadza.. tworzy efekt maski.
    Nie wysusza i nie nawilża. Opakowanie średniej jakości jak i sam produkt główny.
    Jedyne na plus co mogę w tym przypadku stwierdzić to świetna konsystencja silikonowa, którą fajnie aksamitnie się nakłada.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super
  • Jedna z fajniejszych baz pod makijaż.

Doskonale wygładza twarz, makijaż trzyma się dużo dłużej po jej zastosowaniu. Twarz się nie świeci i nie błyszczy.

Nie zapycha.

Jest bardzo wydajna.

Nadaje aksamitny wygląd skórze.

Można ją stosować samą zamiast podkładu (robię tak latem kiedy cera jest delikatnie opalona).

Nie podrażnia, nie uczula.

Nie mam po niej żadnych problemów.

Jedyny minus to taki że jest bardzo rzadka, ale wystarczy ją dobrze wymieszać przed wyciśnięciem z tubki i jest ok wtedy.

Dla mnie najlepsza ze wszystkich jakie miałam.

Używam tego produktu od: od około półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: ponad 8

Chcesz pochwalić AnnLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo
  • Nie, nie nie.
    Produkt jak na swoją cenę naprawdę słaby...
    Okej, fajna konsystencja sylikonowa... i... i na tym koniec.
    Dobrze się rozprowadza, ale nie poprawia wyglądu twarzy, nie zgrywa się z żadnym z moich podkładów.

Chcesz pochwalić wanttobeloved za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • słaby efekt matowienia
  • Baza dobrze się rozprowadza, ale mam wrażenie,że kosemtyki na niej nie trzymają się zbyt długo. W krótkim okresie twarz zaczyna się świecić, mimo że baza dedykowana jest osobom o cerze mieszanej. Dla mnie jest to nie do przyjęcia.

Chcesz pochwalić Sorra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie odpowiada mi
  • Zanim kupiłam tę bazę 2x użyłam czegoś z innej firmy i o wiele droższego, tamtą bazą sylikonową byłam zachwycona więc myślałam, że ta również się sprawdzi - niestety, jest naprawdę słaba i szkoda wydawać tych 20zł.

Plusy:
    + Podkład lepiej się rozprowadza
    + Wygładza skórę

Minusy:
    - Zbyt duża cena jak na taką słabą jakość
    - Nie matuje, a wręcz po jakimś czasie cera jeszcze bardziej się błyszczy
    - Mam wrażenie że wysusza

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić natalia2608 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Mimo, że baza ma przyjemnie gładką konsystencję, łatwo rozprowadza się po skórze to niestety, ale na mojej twarzy (dzień po) pojawiły się opuchnięcia, głownie w okolicach oczu i policzków. Dodatkowo na policzkach pojawiły się spuchnięte czerwone plamki.

Nie zastosowałam jej na całą skórę twarzy, gdyż moja cera "bogata" jest w różne różniste niedoskonałości. Bałam się powstania grudek, krost - o których czytałam na forum. Dlatego zastosowałam ją jedynie w okolice oczu i delikatnie posmarowałam policzki (kości policzkowe).

Dosłownie niewielka ilość wysraczyła, by moja buzia tak zaregowała.

Plusy:
    + łatwo rozprowadza się po skórze
    + brak substancji zapachowych
    + skóra w dotyku jest bardzo gładka
    + cena jest dość przyzwoita

Minusy:
    - opuchnięcia i wysypka w miejscu zastosowania

Używam tego produktu od: wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - wersja w tubce

Chcesz pochwalić fimka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • tej bazy używałam bardzo długi czas i była ona moją pierwszą wiec nie mam za bardzo porównania, jednak sądze, że jak na taka cene (płaciłam zwykle koło 20zł) jest całkiem ok.
    \n
    \njest bezbarwna, przyjemnie pachnie, nie wiem czy dzięki niej podkład lepiej rozprowadza się na buzi ponieważ i bez niej nie miałam nigdy z tym problemu.
    \nFaktycznie matowi, nie są to jednak spektakularne efekty obiecywane przez producenta na kilkanaście godzin, ale i tak przedłuża nieco czas zanim moja mieszana cera zacznie się świecić.
    \n

Chcesz pochwalić karokaroo za czytelną i pomocną recenzję?
  • matuje, fluid łatwo się rozprowadza, ale...
  • Generalnie fajne jest to, ze matuje i powoduje, ze wszystko, co chcemy na niego nałożyć, dobrze się rozprowadza. I tyle. Minusy to pojawiające się pryszcze na twarzy, mieszanie się z fluidem. W konfrotacji z opisem też wypada słabo, bo w przeciwieństwie do zapewnień wcale nie jest prawdą, że:
    - wypełnia bruzdy i zmarszczki
    - znacznie przedłuża trwałość makijażu i sprawia, że będzie on bardziej odporny nawet w trudnych warunkach.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PieknaPaczula za czytelną i pomocną recenzję?
  • slaba
  • Mam te wersje w tubce. Trzeba zawsze wstrzasnac przed uzyciem w przeciwnym razie na palcach wyladuje jakas tlusta okropna ciesz, fuj. Nieestetyczne i okropne. NIgdy wiecej.

+ skora jest rzeczywiscie aksamitnie gladka (przynajmniej przez chwile)

- makijaz wale nie trzyma sie dluzej, wrecz odwrotnie
    - rozlewa sie
    - splywa
    - okropne tluste uczucie
    -skora juz w godzine po nalozeniu makijazu swieci mi sie okropnie, a normalnie nie mam takiego klopotu
    - wydaje mi sie ze wysusza

Używam tego produktu od: 3 mxce
    Ilość zużytych opakowań: w polowie (?) 1

Chcesz pochwalić moniaal za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • zacznę od tego że ta baza to straszny zapychacz
    na drugi dzień po zastosowaniu wychodzą mi na twarzy bolesne grudy i dużo małych krostek na czole

po kilku dniach gdy wszystko się juz unormowało cera stała się gładka dałam temu kosmetykowi jeszcze jedną szansę no i znowu powtórka z rozrywki duża gruda na brodzie i małe krostki na cz\ole

jeżeli chodzi o działanie też nie jest lepiej

nakładanie jest nawet przyjemne baza posiada taką śliską konsystencję jednak wcale nie wyrównuje kolorytu skóry nie wygładza a już napewno nie matuje i nie utzymuje makijażu na dłużej mam wrecz wrażenie że szybciej płynie po twarzy podkład w ogóle nie stapia się z cerą tylko na niej osiada przez co szybciej się ściera cienie na powiekach także błyskawicznie zbierają się w załamaniach powieki

+ wygodne opakowanie w tubie

- zapychacz
    - cena 20 zł (nie jest wart nawet 5 zł)
    - nie utrzymuje makijażu na dłużej
    makijaż szybciej się ściera a cienie zbieraja się w załamaniach powieki
    - nie wygładza
    - nie wyrównuje kolorytu skóry a każda baza powinna to czynić
    - napewno nie matuje cera szybciej sie po niej przetłuszcza

Używam tego produktu od: użyłam go dwa razy
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie

Chcesz pochwalić Patus582 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się
  • Nie wiem co mnie podkusiło na zakup bazy bo i bez tego mój makijaż utrzymywał się dość długo na skórze. Długo stałam przed półką zanim wybrałam tą "jedyną". Co mnie skusiło? Zapewnienia producenta i cena (jedna z tańszych baz). Następnego dnia po zakupie postanowiłam wypróbować bazę po raz pierwszy. Początek ? Cudowny !!! miłe uczucie wygładzenia, lekkość, łatwość rozprowadzenia podkładu, efekt idealny. Ale niestety przy wieczornym demakijażu już nie było tak cudownie... na moim czole i policzkach pojawiło się pełno ropnych krostek.. jedna przy drugiej. Początkowo nie skojarzylam tego z bazą, gdyż mam małe problemy ze skóra. Jednak po ponownym pomalowaniu się rano następnego dnia i przy kolejnym wieczornym demakijażu już nie było tak kolorowo. Na moim policzku pojawiła się wieeeelkaaa krosta coś co przypominało wrzód... twarde, bolące. No nic, po paru dniach intensywnej pielęgnacji i odstawieniu bazy problemy zniknęły jak ręką odjął ! Paré dni temu ponownie postanowiłam pomalować twarz bazą i teraz ponownie borykam się z krostkami. Fakt ten definitywnie pokazał mi sprawcę moich problemów. Od teraz bazy będę używała tylko i wyłącznie na wielkie wyjścia żeby nie poprawiać co chwilę makijażu.

NIE POLECAM NIKOMU może i wygładza pięknie ale nie warto później nakładać tony korektora, żeby ukryć wszystkie krostki powstałe po zastosowaniu bazy. Używam tego produktu od: około miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić freakylover za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pogarsza stan cery!
  • Kupiłam ten produkt na ekstra okazje, kiedy makijaż musi przetrwać więcej niż zwykle. Początkowo byłam zadowolona. Po nałożeniu bazy na twarz, skóra stała się miła i śliska, zdecydowanie wygładzona. Podkład dobrze się rozprowadzał i wszystko wydało się być ok. Niestety, gdy po całym dniu nadszedł moment demakijażu, okazało się, że na czole mam pełno podskórnych grudek, coś co wyglądało jak trądzik, z którym prawdę mówiąc, nigdy nie miałam problemu. Byłam trochę zdziwiona, bo mam 22 lata i raczej nie spodziewałam się czeoś takiego. Od razu pomyślałam, że przyczyną może być baza i był to strzał w dziesiątkę, bowiem przy ponownym użyciu sytuacja się powtórzyła. Podkreślam, że na co dzień nie mam żadnych problemów z trądzikiem. Jednym słowem, w moim przypadku to pieniądze (niemałe) wyrzucone w błoto.

Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakryczny wpływ na cerę
  • Kupiłam bazę, bo ogólnie lubię kosmetyki Eveline, ale niestety spotkało mnie przykre zaskoczenie. Po kilku zastosowaniach na mojej twarzy pojawiły się okropne czerwone krostki (głównie w okolicy ust). Dotychczas nie miałam żadnych problemów z cerą, nigdy nie pojawiały mi się krostki na twarzy w takiej ilości, do tego od 3 tygodni z nimi walczę i znikają bardzo powoli.
    Nie polecam!

Używam tego produktu od: kilka razy użyta
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Karolinaaaaa1985 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Strzał w 10 !
  • Baza robi dokładnie to co powinna- wygładza i sprawia że podkład się świetnie rozprowadza + makijaż trzyma się dzięki niej o wiele dłużej i w co było mi ciężko uwierzyć jako posiadaczce mega szybko świecącej się skórze na buzi to naprawdę Matuje !

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić trolololo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezła
  • Nie jest moim faworytem ale to calkiem przyzwoita baza. Ja posiadam wersję wygładzająco- liftingującą. Po jej nałożeniu podkład bardzo fajnie się rozprowadza i wygląda naturalnie. Trwałość makijażu wydłuża się ale mógłby jeszcze lepiej się trzymać. Mam cerę mieszaną i mnie osobiście nie zapycha, cera się nie świeci a skórki nie są podkreślone. Jak za taka cenę to całkiem dobry produkt.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwszą tubkę

Chcesz pochwalić Just_Wrz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania i świetna!
  • +aksamitna skóra po użyciu
    +nie tworzy filmu na skórze
    +dobrze matuje
    +świetnie komponuje się z innymi kosmetykami
    +buteleczka jest mała i pojemna
    +cena
    +dostępność

minusów nie widzę.

Chcesz pochwalić maariaannaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perełka!
  • Ta baza zagości w mojej kosmetyczce na długo - jest po prostu niezastąpiona.
    Świetnie matuje i pozostawia skórę aksamitną w dotyku (i to dosłownie). Nie zatyka porów i przedłuża trwałość makijażu.
    Jest bardzo wydajna. Używam jej długo, a nie zauważyłam ubytku w opakowaniu.

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić lexiflexi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo wielu plusów, nigdy więcej....
  • Skuszona ceną i faktem, że lubie kosmetyki Eveline kupiłam baze.

Plusy:
    - cena
    - konsystencja
    - łatwe nakładanie
    - przyjemny "poslizg" jeżeli chodzi o późniejsze nałożenie podkładu
    -rzeczywiście dłuższe utrzymanie podkładu

Mogłoby się wydawać, że zakupie kolejne opakowanie ale...
    Nigdy nie mialam specjalnego problemu z cerą, sporadycnzie jak to u kobiet w tych dniach. Kiedy zaczęłam używać bazy na mojej brodzie, okolicach żuchwy pojawiło się mnóstwo wykwitów, byłam skłonna stwierdzić, że po 20 zaczął się u mnie pojawiać trądzik, nawet znajomi zwracali mi na to uwagę. Na początku nie skojarzyłam tego z bazą, po dość szybkim czasie ( mało wydajna) skóra zaczęła się poprawiać, podleczyłam ja trochę i doprowadziłam do poprzedniego stanu . Miałam jednak impreze na, której nie chciałam cały czas poprawiać makijażu i użyłam resztek bazy już następnego dnia zauważyłam, że coś zaczyna się dziać ze skórą i skojarzyam to z właśnie tą bazą. Więc pomimo licznych plusów produkt ten oceniam niestety źle, przyczynił się on do najgorszego wyglądu mojej skóry w całym życiu.

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 wersja z pompką

Chcesz pochwalić StupidAlice za czytelną i pomocną recenzję?
  • szału nie ma
  • Posiadam wersję w tubce. Używam jej od wielkiego dzwonu . Makijaż bez bazy utrzymuje mi się bardzo dobrze ( w ekstremalnych sytacjach nawet 12 godzin) więc kupno bazy było raczej kaprysem niż potrzebą. Baardziej od utrwalenia zależało mi na wygładzeniu i tutaj kosmetyk sprawdza się świetnie!
    Przyjemnie pachnie, łatwo się nakłada. Aplikacja podkładu nie jest utrudniona- baza zapewnia poślizg. Nie zmienia koloru podkładu, nie waży go. Jeśli chodzi o trwałość, niczym nas nie zaskoczy... Wręcz mam wrażenie, że przyspiesza ścieranie się podkłdu...
    Cena jest w porządku, chociaż mogłaby być niższa, bo kosmetyk nie spełnia swojego głównego zadania.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze kilka raazy użyte.

Chcesz pochwalić rena442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mocna czwórka
  • Miałam obie wersje: w buteleczce z pompką i w tubce. Każdą szczegółowo opisuję, bo moim zdaniem trochę się różnią.

Obie te bazy są przeznaczone do skóry normalnej bądź mieszanej, obie mają efekt nawilżająco matujący.

WARIANT W BUTELCE:
    Na pewno jest to o wiele wygodniejsza wersja "podaży" bazy, ponieważ wystarczy nacisnąć pompkę. Ma bardziej wilgotną konsystencję niż baza w tubie, przez co przy nakładaniu odczuwamy, jak skóra staje się jedwabiście miękka i gładka. Na tak przygotowaną twarz o wiele lepiej nakłada się też resztę kosmetyków. Sprawdza się także jako baza pod cienie do powiek, oraz uwaga- pod szminkę! Nawilża, tutaj jestem zdumiona-lepiej niż krem. Zapach jest charakterystyczny, taki sam w obu wariantach, jednak w tym z pompką jakiś taki cięższy, intensywniejszy. Widzę różne opinie na jego temat, ja osobiście lubię. Przedłuża trwałość makijażu, nie wiem o ile, ale jest to łatwo zauważalne. Efekt matujący czasem utrzymuje się około 1-2 godziny, a czasem nie występuje w ogóle, dlatego moim zdecydowanym faworytem jest raczej wariant w tubce. Reasumując plusy i minusy dostaje ocenę 4.

WARIANT W TUBCE:
    Aplikowanie z tubki może nie jest już takie wygodne jak z butelki z pompką, ale można zużyć do końca- gdy już czujemy że się kończy i nie chce się już wyciskać, nożyczki idą w ruch i po sprawie . Konsystencja jest powiedziałabym sucha, przez co po nałożeniu twarz nie jest taka miękka jak po bazie z pompką, jest raczej gładka, satynowa. Jednak przez to podkład gorzej rozprowadza się niż na bazie z wariantu "pompka", co nie znaczy że źle. Tak samo dobrze przygotowuje twarz na inne kosmetyki, włączając cienie i szminkę. Tak jak obiecuje producent, nawilża. Zapach tak jak wspominałam, identyczny w obu wersjach, jednak w tubce jest delikatniejszy, co mi bardziej odpowiada. Przedłuża trwałość makijażu, oraz niewątpliwie na długo matuje. Jest to świetna sprawa, bo w ciepłe dni zamiast używać do matowania sypkiego pudru używam po prostu tej bazy- efekt jest taki sam, a może nawet lepszy, bo bardziej naturalny, oraz nie nakładam tylu warstw na twarz. Efekt matu, w zależności od warunków(deszcz, upał, optymalna temperatura) utrzymuje się średnio 4 godziny. Na mojej mieszanej cerze jest to całkiem dobry wynik. Jednak jest coś, czego w tym wariancie nie lubię- rozwarstwia się, przez co czasem, gdy nie wstrząśniemy tubką przed użyciem, zamiast bazy możemy wylać sobie na palce nieprzyjemną, oleistą ciecz. Wstrząśnięcie przed każdym użyciem jest konieczne! Byłaby ocena 5 gdyby nie to, tak jest tylko (albo może aż) 4+.

Obie mają podobne ceny, więc ja jeśli miałabym wybierać, którą kupiłabym ponownie, wybrałabym tubkę .

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania- butelka z pompką i tubka

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • To moja pierwsza baza i póki co nie widzę sensu jej zmieniać na inną. Jestem z niej bardzo zadowolona.

Plusy - wszystko to, co obiecuje producent.
    +Makijaż trwały i matowy
    +Podkład i korektor się świetnie rozprowadza na niej
    +Skóra idealnie gładka aż miło
    +Nie zapycha
    +Mam wrażenie, że po jej zastosowaniu korektor o wiele lepiej kryje

Minusem było, że czasem wypływał z niej płyn albo rolowała się po nałożeniu.
    Nie wiem na pewno, od czego to zależy, ale wstrząsam nią przed użyciem a od czasu do czasu chowam do lodówki, i problem ten przestał się pojawiać.

Używam tego produktu od: 2miesiące

Chcesz pochwalić blairtms za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij