Eveline Cosmetics, Art Scenic, Silikonowa baza wygładzająco-matująca pod makijaż (stara wersja)

Eveline Art Scenic Silikonowa baza pod makijaż wygładzająco-matująca cera normalna i mieszana to innowacyjny podkład bazowy, który zachowuje się jak niewidoczna powłoka skóry. Unikalna,transparentna struktura zawierająca olejki silikonowe idealnie rozprowadza się na skórze oraz natychmiastowo wygładza i udoskonala jej powierzchnię, wypełnia bruzdy i zmarszczki. Pokryta transparentną warstwą skóra zostaje wygładzona, zyskuje całkowitą miękkość i delikatność. Ten subtelny podkład bazowy tworzy perfekcyjną podstawę do wykonania makijażu i znacznie przedłuża jego trwałość, zapewniając przy tym długotrwały efekt matujący, utrzymujący się nawet do 16 godzin.
Sprawia, że cera jest aksamitnie gładka i głęboko nawilżona, a jednocześnie odpowiednio zmatowiona. Na skórze powstanie niewidoczny film, który niczym aksamitna tkanina, przedłuży trwałość makijażu i sprawi, że będzie on bardziej odporny nawet w trudnych warunkach.
Zaskoczenie i satysfakcja będą gwarantowanymi wrażeniami, jakie poczujesz po nałożeniu tego kosmetyku.

Skład: Cuclopentasiloxane, Dimethicone, Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Cyclomethicone, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Fragrance, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Hydroxycitronellal

Cena: 25zł / 20ml
/s/

nie koniecznie

Mam bazę w tubce, zacznę od plusów:
+cena
+wydajność (niewielka ilość wystarczy do pokrycia twarzy)
Niestety po ok tygodniu stosowania zamiast silikonowej treści zaczęła wydobywać się dziwna ciecz/olej nie wiem w każdym razie coś tłustego po czym twarz się świeci i nie jest absolutnie zmatowiona:/co jest ogromnym minusem dlatego tylko 2 gwazdeczki za dobry początek.

Może trafiłam na taki egzeplarz spróbuję kupić wersję z pompką, może będzie lepiej sie sprawować.

ŚWIETNA BAZA NAJLEPSZA :)

plusy

-wygładza
-skóra jest miękka
-ukrywa worki pod oczami
-nawilża
-nawet szybko się wchłania, czekam 2 min, i robię makijaż
-cena nie jest wysoka

minusy

nie ma.

Nie na facjatę

Jakieś 2 lata temu znalazłam w Auchan na wyprzedaży po 2,99 więc wzięłam w ciemno 3 opakowania.
Okazało się jednak, że na twarzy nie sprawdza się, więc wynalazłam jej inne zastosowanie. Można nią z powodzeniem posmarować inne części ciała, np. nogi, które stają się niesamowicie gładkie w dotyku. Chłopak raz mnie złapał za kolano to potem nie mogłam się opędzić :) Oprócz tego zabezpieczałam tą bazą końcówki włosów, silikony w niej zawarte wchodzą również w skład wszelkich jedwabi do włosów.

+ bardzo wydajna, wystarczy odrobina
+ skóra jest po aplikacji niezwykle gładziutka, miła w dotyku
+ minimalna ilość zabezpiecza końcówki, fajnie wygładza włosy, są bardzo gładkie w dotyku, nie można się powstrzymać przed ich dotykaniem:)

Na twarzy się u mnie nie sprawdziła:
- słabo matuje
- może zapychać
- dosłownie czułam warstwę tej bazy na twarzy
- aplikacja na nią podkładu kończy się powstaniem smug
- standardowa cena ~ 2o zł wygórowana, biorąc pod uwagę efekty stosowania zgodnie z przeznaczeniem
- rozwarstwia się, z tubki wyciekała wodna faza kosmetyku,
pewnie dlatego wymyślili potem, że wsadzą ją w opakowania z pompką...
- dziwny zapaszek, na szczęście znikomy

Używam tego produktu od: 2 lata

nigdy więcej

Kupiłam ją na promocji w Rossmanie. Jako, że potrzebowałam bazy kupiłam ją, skusiła mnie jej cena (około 10zł) i doradziła mi ją jakaś kobieta, zachwalając ją pod niebosa. Dla mnie to bubel.

+wygładza;
+matuje;

-tworzy sztuczną powłokę na twarzy, czuję się jakbym przykleiła sobie kawałek foli na twarz;
-strasznie zapycha;
-po jej stosowaniu wyskakują mi \'niespodzianki\' na twarzy;
-mam wrażenie, że efekt utrzymania makijażu jest odwrotny do zamierzonego, wszystko mi jeszcze bardziej spływa i się marze;
-sama baza dobrze się rozprowadza, ale nakładany na nią podkład zostawia smugi;
-jak dłużej postoi rozwarstwia się, wycieka z niej woda;

Męczę się z pierwszym opakowaniem, więcej jej na pewno nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Baza bardzo mi podpasowała, mam po niej bardzo miłą w dotyku twarz, wszystko ładnie wygładzone.
Bardzo przyjemnie rozsmarowuje się na niej podkład- używam ją z revlonem colorstay. Cena bardzo niska, co jest jej kolejną zaletą. Bardzo wydajna.

Jedyny minus za to, że pompka od początku niestety nie działa, ale mimo to kupię ja ponownie.

Słaby produkt.

Sama nie wiem co mam o tej bazie powiedzieć..
Kupiłam ją z ciekawości gdy była w promocji w Rossmannie.

PLUSY
+ minimalnie wygładza cerę
+ konystencja

MINUSY
- zapycha
- wysusza
- zapach jest strasznie nieprzyjemny i intensywny
- mam wrażenie, że makijaż wręcz spływa po nałożeniu go na tę bazę

Odłożyłam ją na bok- tam się kurzy i czeka na swój lepszy czas...

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Spoko

Konsystencja dosc dziwna, pierwsze wrazenie takze. Z fiolki wyskakuje przezroczysty silikon ktory niemilo pachnie. Naklada sie na twarz specyficznie, niby tłusty ale suchy, niby latwo sie rozprowadza jak mus ale zostaja smugi. Make up trzyma sie pod nim dlugo i podklad lepiej kryje oraz sie prezentuje. Mysle ze warto sprobowac jednak nawet za taka cene oczekiwalabym wiecej

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Na tak tylko konsystencja.

Baza mi osobiście nie przypadła do gustu.
Podkład nakładany na nią, ciężko się rozprowadza.. tworzy efekt maski.
Nie wysusza i nie nawilża. Opakowanie średniej jakości jak i sam produkt główny.
Jedyne na plus co mogę w tym przypadku stwierdzić to świetna konsystencja silikonowa, którą fajnie aksamitnie się nakłada.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

dla mnie super

Jedna z fajniejszych baz pod makijaż.

Doskonale wygładza twarz, makijaż trzyma się dużo dłużej po jej zastosowaniu. Twarz się nie świeci i nie błyszczy.

Nie zapycha.

Jest bardzo wydajna.

Nadaje aksamitny wygląd skórze.

Można ją stosować samą zamiast podkładu (robię tak latem kiedy cera jest delikatnie opalona).

Nie podrażnia, nie uczula.

Nie mam po niej żadnych problemów.

Jedyny minus to taki że jest bardzo rzadka, ale wystarczy ją dobrze wymieszać przed wyciśnięciem z tubki i jest ok wtedy.

Dla mnie najlepsza ze wszystkich jakie miałam.

Używam tego produktu od: od około półtora roku
Ilość zużytych opakowań: ponad 8

słabo

Nie, nie nie.
Produkt jak na swoją cenę naprawdę słaby...
Okej, fajna konsystencja sylikonowa... i... i na tym koniec.
Dobrze się rozprowadza, ale nie poprawia wyglądu twarzy, nie zgrywa się z żadnym z moich podkładów.

słaby efekt matowienia

Baza dobrze się rozprowadza, ale mam wrażenie,że kosemtyki na niej nie trzymają się zbyt długo. W krótkim okresie twarz zaczyna się świecić, mimo że baza dedykowana jest osobom o cerze mieszanej. Dla mnie jest to nie do przyjęcia.

Nie odpowiada mi

Zanim kupiłam tę bazę 2x użyłam czegoś z innej firmy i o wiele droższego, tamtą bazą sylikonową byłam zachwycona więc myślałam, że ta również się sprawdzi - niestety, jest naprawdę słaba i szkoda wydawać tych 20zł.

Plusy:
+ Podkład lepiej się rozprowadza
+ Wygładza skórę

Minusy:
- Zbyt duża cena jak na taką słabą jakość
- Nie matuje, a wręcz po jakimś czasie cera jeszcze bardziej się błyszczy
- Mam wrażenie że wysusza

Używam tego produktu od: 1 roku

Nie polecam

Mimo, że baza ma przyjemnie gładką konsystencję, łatwo rozprowadza się po skórze to niestety, ale na mojej twarzy (dzień po) pojawiły się opuchnięcia, głownie w okolicach oczu i policzków. Dodatkowo na policzkach pojawiły się spuchnięte czerwone plamki.

Nie zastosowałam jej na całą skórę twarzy, gdyż moja cera "bogata" jest w różne różniste niedoskonałości. Bałam się powstania grudek, krost - o których czytałam na forum. Dlatego zastosowałam ją jedynie w okolice oczu i delikatnie posmarowałam policzki (kości policzkowe).

Dosłownie niewielka ilość wysraczyła, by moja buzia tak zaregowała.

Plusy:
+ łatwo rozprowadza się po skórze
+ brak substancji zapachowych
+ skóra w dotyku jest bardzo gładka
+ cena jest dość przyzwoita

Minusy:
- opuchnięcia i wysypka w miejscu zastosowania

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie - wersja w tubce