Powiększ Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Zgłaszająca osoba: ermine

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Skład: Aqua, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Poloxamer 184, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Tetrasodium Edta, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Propylene Glycol, Bht, Nymphaea Alba Root Extract

/s/

• Przyjemny
  • Nie mam dużego porównania z płynami micelarnymi, przed tym miałam tylko micel z Biedronki. Postanowiłam go przetestować i sprawdzić ten fenomen na własnej skórze. Moje wrażenia są bardzo pozytywne, kosmetyk radzi sobie z tuszem, cieniami i całą resztą makijażu. Nie trzeba intensywnie pocierać żeby wszystko zmyć, płyn jest delikatny, nie podrażnia. Fajnie odświeża też w ciągu dnia lub rano. Skóra jest oczyszczona, świeża i gładka. Do plusów mogę zaliczyć też wydajność oraz niewielką cenę. Ładna, elegancka butelka zdobi półkę, nic dodać nic ująć

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • korzystny produkt
  • Plusy:
    - bardzo dobrze zmywa makijaż
    - nie trzeba pocierać
    - wydajny
    - radzi sobie z tuszem wodoodpornym
    - odświeża twarz
    - delikatny

Minusy
    - trudno dostępny w małych drogeriach

Chcesz pochwalić pytus787 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Łatwo i przyjemnie zmywa makijaż. Nie podrażnia, nie ściąga. Cena nie jest wygórowana. Zapach nie wyczuwalny. Ładne opakowanie, szczególnie ułatwia otwieranie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić givemetruth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy drogeryjny
  • Ten micel jest zdecydowanie najlepszym płynem dostępnym w drogeriach. Lepsza od niego jest jedynie apteczna Bioderma, ale tez jest w o wiele wyzszej cenie. Bourjois jest delikatny, ma ladne opakowanie, dobrze zmywa makijaż. Nie działa jednak aż tak łagodząco dla mojej wrażliwej skóry jak ten z Biodermy, dlatego odejmuję jedną gwiazkę.

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Pomianosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • popieram wszystkie wcześniejsze w pełni pozytywne opisy, jest świetny! mam cere tłustą, miałam problem z zaskórnikami... a teraz od kiedy go używam mordka czysta jak już mam się do czego przyczepić to butelka, bo pomimo że jest duuuża (a to bardzo dobrze, że go tak dużo :3 ) to trochę ciężko jest go nalać na wacik nie wylewając

Chcesz pochwalić beautiful_liar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Najlepszy płyn micelarny dostępny na rynku!
    Plusy:
    +rewelacyjnie zmywa makijaż! nawet wodoodporny,
    +nie szczypie w oczy,
    +nie podrażnia,
    +cena,
    +wydajność,
    +zapach,
    Minusy:
    BRAK

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić klaudia13166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony, ale nie ideał
  • Bardzo dobry płyn micelarny. Porządnie zmywa makijaż. Nie powoduje u mnie zaczerwienienia, swędzenia ani ściągania skóry jak to miał w zwyczaju Garnier. Jedynie 2 razy zdarzyło mu się podrażnić okolice moich oczów i zupełnie nie wiem z jakiego powodu

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić maxfactor90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał w demakijażu
  • Przetestowałam wiele płynów do demakijażu i dopiero Bourjois okazał się strzałem w dziesiątkę. Na co dzień używam intensywnie kryjącego podkładu, który bardzo ciężko jest usunąć z twarzy, jednak Bourjois radzi sobie z nim bez najmniejszego problemu. Z demakijażem oczu również radzi sobie po mistrzowsku.
    Dużym plusem jest również cena oraz wydajność. Na mojej wrażliwej cerze nie powoduje żadnych podrażnień.
    Polecam w 1o0%!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić gwiazdowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Produkt zachwalały wszystkie moje znajome, więc postanowiłam wypróbować, dodatkowo używa go moja mama, która jest zachwycona, ja jednak jej zdania nie podzielam.
    Niestety kompletnie się nie sprawdza. Plusem jest to, że rzeczywiście dobrze zmywa makijaż, nawet ten wodoodporny. Jednak nie robi tego lepiej od innych płynów i mleczek do demakijażu.
    Podrażniał mi skórę wokół oczu - co jest jego największym minusem. Początkowo myślałam, że za mocno trę, jednak po kilku próbach zrezygnowałam z dalszego użytkowania na oczy. Niestety jako płyn do demakijażu reszty twarzy również się nie sprawdził. Bez względu na to jaką ilość produktu użyłam miałam wrażenie jakbym miała tłustą twarz, a efekt "tłustej" i błyszczącej twarzy utrzymywał się cały dzień.
    Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić wiktorka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ukochany!
  • Kupiłam go po przeczytaniu recenzji na wizażu i to był strzał w dziesiątkę! Okazał się cudownym płynem, łagodnym dla mojej wrażliwej skóry, a przy tym świetnie radzącym sobie ze zmyciem makijażu. Wiele produktów tego typu mnie uczulało lub po prostu nie radziło sobie ze swoją podstawową rolą.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Wisniowa Panienka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij