Powiększ Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Zgłaszająca osoba: ermine

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Skład: Aqua, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Poloxamer 184, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Tetrasodium Edta, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Propylene Glycol, Bht, Nymphaea Alba Root Extract

/s/

• Najlepszy
  • Do zmywania makijażu używam tylko płynów micelarnych. Przeszłam chyba wszystkie od drogich dermokosmetyków, po te najprostsze za kilka złotych. I żaden, naprawdę żaden - nie działa tak świetnie jak Płyn Bourjois.

Jest niedrogi, ładnie pachnie, jest go całkiem sporo w buteleczce. Co więcej - jest wydajny.

Jednak najważniejsze - w ogóle nie piecze i nie podrażnia mojej skóry. Nawet Vichy sporo gorzej się spisało od tego płynu micelarnego.

Polecam serdecznie osobom z mieszaną cerą, lekko wrażliwą, lubiącą witać co rano nieprzyjemnymi niespodziankami.

Mój hit.

Używam tego produktu od: z przerwami dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: koło 5

Chcesz pochwalić Minova za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• Skąd te dobre oceny?
  • Kupiłam ten płyn żeby sprawdzić o co tyle szumu, i co ja mogę powiedzieć. Co prawda mam cerę z popękanymi naczynkami na policzkach która reaguje sporym zaczerwienieniem. Po przemyciu cera piecze i jest przysłowioły burak , co prawda płyn zmywa ale nie wszystko za pierwszym razem potrzeba dwóch płatków. Oczy też pieką i są podrażnione więc mówię NIE. Zgadzam się że wadą jest zamknięcie na klik, za twarde i zatyczka szybko się może urwać. Co do butelki jest przezroczysta i widać ile jeszcze produktu nam zostało jestem za takim rozwiązaniem, o wydajności nie będę się wypowiadać nie mogłam się doczekać aż się skończy.

Używam tego produktu od: Od sześciu tygodni.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić kot 23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie,porządnie zmywa makijaż, nie podrażnia ani nie wysusza. Szkoda trochę, że ma parabeny w składzie, ale później i tak przemywam twarz żelem, więc jakoś to przeżyję.

Plusy
    *cena
    *dobrze usuwa makijaż, nawet ten wodoodporny
    *nie podrażnia

Minusy
    *za duży otwór w butelce- płynu wylewa się za dużo i przez to starcza na krócej
    *parabeny w składzie

Ilość zużytych opakowań: Ok. 5

Chcesz pochwalić Omfalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niska cena, wysoka jakość
  • Przez lata używałam kultowego płynu micelarnego Bioderma. Będą w Rossmannie przykuła moją uwagę ładna buteleczka tego produktu. Postanowiłam zaryzykować i skusiłam się na produkt który kosztował na promocji 10zł ! Zmywanie nim makijażu to czysta przyjemność. Nie podrażnia oczu, aplikator zapobiega wylaniu zbyt dużej ilości. Polecam każdemu kto nie chce przepłacać !

+cena
    +ładne opakowanie
    +dostępność
    +nie podrażnia
    +zmywanie nim makijażu to przyjemność

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Chcesz pochwalić Stickerei za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Nareszcie znalazłam odpowiedni płyn micelarny! Został moim faworytem i nie zamienie go na żaden inny Pokochałam go.

Plusy:
    - świetnie zmywa makijaż
    - oczyszcza cerę
    - nie wysusza
    - nie zawiera alkoholu
    - nie podraznia oczu, co jest dla mnie baaardzo ważne!
    - cena

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić cheriees za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia swoje zadanie
  • Kosmetyki do oczyszczania to takie produkty które lubię zmieniać. Nie przywiązuje się jakoś do nich specjalnie.
    Ten płyn kupiłam w promocji i muszę przyznać że ze swoją podstawową funkcją czyli oczyszczaniem radzi sobie na prawdę bardzo dobrze.
    Muszę jednak nadmienić że nie maluję się mocno (cieni do powiek nie używam praktycznie wcale). Mimo to mam wrażenie że z większą "tapetą" też by sobie poradził.
    Jest bardzo delikatny, wydajny, nie podrażnia skóry. Relacja ceny do jakości też przyzwoita.
    Na pewno kupię jeszcze nie raz.

Chcesz pochwalić letniarosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje cudo!
  • Moj ulubiony płyn micelarny! Moja skóra jest skłonna do alergii, więc za bardzo nie mogę szaleć w tym temacie. Aczkolwiek ten produkt mnie nie uczula, dobrze zmywa makijaż.

Jedynymi minusami jest cena (chociaż zawsze poluję na niego w promocji, wtedy cena około 10 zł jest do zniesienia), a kolejny to wydajność (no szału nie robi).

Z wszystkich miceli, ktore próbowałam ten jest najlepszy: dobrze zmywa i nie uczula, a to jest dla mnie najwazniejsze.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić ForgottenByWorld za czytelną i pomocną recenzję?
  • Od zakochania, do rozczarowania
  • Czymś tą twarz trzeba zmywać, a micel ten ma wyjątkowo zachęcające opakowanie z napisem Kosmetyk Wszech Czasów, które na promocji wygląda jeszcze bardziej kusząco. Dlatego też, wylądował on w moim koszyku.

Cena: ok. 14zł/250ml
    Dostępność: większość drogerii

OPIS ZEWNĘTRZNY:
    Micel znajduje się w plastikowej buteleczce z wyjątkowo wymyślnym i równie wyjątkowo łatwym do urwania zamknięciem typu klik. Konsystencja jak to konsystencja; przezroczysty płyn, który w przypadku mocniejszego potarcia zaczyna się lekko pienić. Zapach jest delikatny, świeży i przyjemny. Produkt jest dość wydajny, chyba, że... Ale o tym w dalszej części recenzji.

SKŁAD:
    Woda, gliceryna, substancja renatłuszczająca (substancja która, pomaga odbudować barierę lipidową po myciu), substancje myjące, sekwestrant ( substancje wiążące jony metali), konserwant, regulator pH, humektant (glikol propylenowy), antyoksydant, ekstrakt z korzenia lilii wodnej oraz niezidentyfikowana przeze mnie substancja (09BSV001-1)
    Skład jest dobry i krótki, nie ma tu nie wiadomo ilu ekstraktów, ale nie powinien raczej podrażniać.

OBIETNICE PRODUCENTA:
    Producent naobiecywał, że dzięki temu micelikowi makijaż będzie stawiał opór jak Francja w 1940, a cały konflikt zbrojny odbędzie się bez udziału cywili. Czyli mówiąc krótko makijaż miał być zmywany delikatnie i skutecznie, a cera wrażliwa będzie ukojona.

MOJA OPINIA:
    Na początku nasza znajomość była bardzo dobra. Było dokładnie tak jak obiecywał producent. Jednakże przy drugim opakowaniu między nami coś się popsuło. Może chemia przestała działać? A może ja zaczęłam używać mocniejszych kosmetyków? W każdym razie ten płyn micelarny dalej nieźle radzi sobie z podkładem, pudrem itp., z cieniami też, ze szminkami to bywa różnie, a z eyelinerem i tuszem nie radzi sobie w ogóle. Tak samo kredki poprowadzone wzdłuż linii rzęs.
    I choćbyś użył tysiąc wacików, i wydał na nie sto banknocików, i w każdy kącik byś nimi sięgał, to nie dałbyś rady- ja Ci przysięgam.
    Natomiast to co jest zdecydowanie na plus to delikatność kosmetyku. Żadnego podrażnienia, reakcji alergicznej, a skóra jest nawilżona i oczyszczona. No, ale cóż, kupiłam micel, żeby zmywać nim makijaż, a nie w roli toniku, także jestem raczej rozczarowana.

Plusy:
    + delikatność
    + redukuje uczucia ściągnięcia

Neutralne:
    +/- cena
    +/- wydajność (jeśli uprzemy się, aby nim zmywać oczy, to zużyjemy na to bardzo dużo produktu)

Minusy:
    - nie radzi sobie z podstawowymi elementami makijażu

Reasumując: ja szukam dalej, bo jednak nie zawsze mam czas i pieniądze na zmywanie twarzy olejami, a mleczek nie cierpię

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Dziewczyna_z_Lukiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Bardzo fajny produkt do demakijażu. Doskonale oczyszcza cerę i oczy z resztek make-up-u. Nie podrażnia, nie uczula- dla mnie to ogromny plus. No i cena, bardzo korzystna, co raz łatwiejszy dostęp do zakupu. Jeden z moich ulubionych. Nie jest moim hitem tylko dlatego, że w tej kategorii kosmetyków mam kilka typów o porównywalnym zadowoleniu ze stosowania, które zamiennie stosuje. Nie mam nic do zarzucenia dla tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: Bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić SenseAndSensibility za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny płyn
  • Jest to bardzo dobry płyn, który radzi sobie z codziennym makijażem. Łatwo zmywa z twarzy kosmetyki (w tym tusz do rzęs, eyeliner, pomadki). Nie podrażnia mojej mieszanej skóry, natomiast jest słabszy w działaniu niż płyn micelarny z Garniera. W każdym razie - godny polecenia

+cena
    +dostępność
    +działanie

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić aasskkuu za czytelną i pomocną recenzję?