Powiększ Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Zgłaszająca osoba: ermine

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Skład: Aqua, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Poloxamer 184, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Tetrasodium Edta, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Propylene Glycol, Bht, Nymphaea Alba Root Extract

/s/

• Nr 1 wśród płynów micelarnych
  • Nie byłam zwolenniczką wód mcelarnych, ale przy tej zmieniłam zdanie.
    Plusy:
    +doskonale zmywa makijaż nie trzeba 'trzeć',
    +nie uczula, nie podrażnia,
    +nie ma w składzie alkoholu,
    +nie jest perfumowana'
    +cena przystepna,
    +wydajny'
    +dobrz wykonana buteleczka i fajny design.

Minusów jak dla mnie brak

Chcesz pochwalić Imma28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet okej
  • Mam problemy z trądzikiem, w związku z czym przez różne specyfiki walczące z niedoskonałościami moja skóra potrzebuje czegoś delikatnego na koniec dnia Płyn dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu. Buteleczka ok, chociaż zdarzyło mi się wylać z niej za dużo płynu. Niestety czasami po użyciu piekła mnie skóra w delikatniejszych miejscach. Nie zdarzało się to często, jednak produkt jest do cery wrażliwej, więc nie powinno tak być. Podsumowując płyn dosyć przeciętny. Szkód nie robi, ale też jakoś super nie działa.

Ilość zużytych opakowań: Zużyte całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oli12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia
  • dwie gwiazdki za cenę, dostępność, pojemność i to tyle

minusy:
    *niestety nie nadaje się dla wrażliwców, powoduje pieczenie, swędzenie- to już go kompletnie dyskwalifikuje
    *opakowanie- po kilku użyciach oderwany ten "pypek" bardzo ciężko się go otwiera

Chcesz pochwalić andziuchna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony micel
  • Niestety warszawska woda działa koszmarnie na moją cerę i nie staram się unikać kontaktu mojej twarzy z bieżącą wodą - do demakijażu i oczyszczania używam więc wyłącznie płynów micelarnych.
    Bourjois to mój ulubiony: dobrze oczyszcza i nie podrażnia mojej cery, włącznie z okolicami oczu, jest tani, ma dużą pojemność, nie ma problemu z dostępnością.

Niczego więcej nie potrzebuję.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: już nie liczę

Chcesz pochwalić Kulfon za czytelną i pomocną recenzję?
  • super produkt super cena
  • Od tego produktu zaczęła się moja miłość do płynów miceralnych i trwa do dziś. Przede wszystkim kocham go za pojemność, cenę i efekt. świetnie zmywa makijaż. jest łatwo dostępny i kosztuje tak niewiele. Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić ofja88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • na 1 miejscu zostaje płyn z Biodermy jednak płyn z Bourjois jest dobrym konkurentem!

Dla mnie produkt idealny
    wydajny
    nie podrażnia skóry

czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: 3 i jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Klaudiuszek93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naj!
  • Zdradziłam go z Biodermą, dwufazówkami Lancomem i Ziają i stwierdzam, że nie ma on porównania.
    Największym jego konkurentem może być faktycznie Bioderma, która w większości nie podrażnia, a ten kosmetyk może to powodować, jednak u mnie nie występuje żaden odczyn. Bioderma przegrywa z nim niestety, ponieważ Bourjois radzi sobie lepiej z tuszem i kredką, jest bardziej wydajny i nie kosztuje krocie!
    Ściera wszystko jak leci Za to go kocham.
    Tylko jedna rzecz mi w nim przeszkadza - ta kuleczka w wieczku...nie mieści mi się na półce i muszę go wciskać :x
    Podsumowując:
    (+!) demakijaż
    (+) wydajność
    (+) zapach /nie posiada go
    (+) nie zostawia tłustego filmu
    (+) cena
    (-) kuleczkaaa!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić _peachy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Skusiłam się na ten produkt po wielu pozytywnych recenzjach. Pomyślałam, że skoro na innych tak cudownie działa to dlaczego by nie miał na mnie, ale niestety nie polubiliśmy się wcale. Podrażniał mi skórę, a szczególnie w okolicach oczu. Nie radził sobie ze zmywaniem makijażu. Moja twarz po nim to był jakiś koszmar- ściągnięta i wysuszona. Podsumowując - NIGDY WIĘCEJ !

Używam tego produktu od: Nie pamiętam i nie chcę pamiętać

Chcesz pochwalić Magdzialenkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie!
  • Poprzedni mój wpis usunięto - nie wiem zupełnie dlaczego. Po kolejnych 2 tygodniach użytkowania tego płynu nie stwierdzam zmiany w moim postrzeganiu tego produktu.

PLUSY:
    - duże opakowanie,
    - kulka ułatwia otwieranie,
    - dość wydajny.

MINUSY:
    - nie mam wrażliwej skóry w okolicach oczu, mało co mnie szczypie czy piecze, ale ten płyn jest wyjątkowy! Nie mówię o jakimś strasznym szczypaniu, które nie jest do zniesienia. Bez wątpienia komfortu użytkowania nie ma. Najpierw zmywam makijaż oczu za pomocą płynu dwufazowego tej firmy a potem zbieram resztki tym płynem micelarnym - powieki mnie lekko szczypią. A przecież na opakowaniu napisane jest, że płyn służy także do zmywania makijażu oczu.
    - bardzo kiepsko zmywa. Za taką cenę oczekiwałabym innej jakości...
    - cena.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię bardzo, że aż najbardziej.
  • Bardzo dobrze zmywa makijaż twarzy, jak i makijaż oczu. Nie wiem, czy sprawdziłby się w przypadku maskar wodoodpornych, bo z takich nie korzystam, ale w przypadku maskar typu "waterproof" sprawdza się dobrze.

Płyn jest hipoalergiczny, delikatny i nie spowodował na mojej twarzy żadnych podrażnień, ani pieczenia, co zdarzało się np. płynom dwufazowym.

Nie pozostawia "tłustego filmu", nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Dodatkowo jest wydajny i wygodnie się go dozuje.

Pół gwiazdki odejmuję za jego specyficzny, ciut nieprzyjemny zapach. Choć to zapewne jest spowodowane brakiem substancji zapachowych w składzie, co tak naprawdę jest dobrą rzeczą.

Przed tym płynem moim ulubieńcem był Nawilżający Płyn Micelarny do Mycia i Demakijażu 3 w 1, Bielendy.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Aveqiu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij