Powiększ Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Zgłaszająca osoba: ermine

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Skład: Aqua, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Poloxamer 184, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Tetrasodium Edta, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Propylene Glycol, Bht, Nymphaea Alba Root Extract

/s/

• Może być
  • Zalety produktu to bez wątpienia:

- płyn jest dobry dla wrażliwej cery i oczu,
    - w składzie nie znajdziemy ani alkoholu ani perfum,
    - dobrze zmywa makijaż,
    - nie wysusza i nie ściąga.

Sposób używania jest standardowy. Aplikujemy płyn na wacik i oczyszczamy twarz. Z tego zadania płyn wywiązuje się bez zarzutu. Rzeczywiście nasza twarz jest oczyszczona. Moim zdaniem jest trochę za słaby do demakijaż oczu, ale ja od zawsze wspomagam się dedykowanymi do tego kosmetykami.
    Nie zdarzyło się żeby podrażnił, czy ściągnął mi skórę. Jest wydajny i łatwo się aplikuje.

Brakuje mi jednak jednej rzeczy. Po zastosowaniu płynu nie czuję ani ukojenia, ani nawilżenia. Używałam i używam płynów, które posiadają takie właściwości.

Podsumowując: jest to porządny kosmetyk, który dobrze oczyszcza. Można go polecić osobom z wrażliwą skórą. Dla mnie jest to jednak trochę za mało.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agniesia1375 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez zarzutu
  • Jeden z drogeryjnych pewniaków w kategorii płynów do demakijażu. Kupuję zamiennie z Ideal Soft lub micelem 3 w 1 z Garniera, w zależności od aktualnej promocji. Ich jakość jest porównywalna. Bourjois jest równie skuteczny, dokładny i szybki w działaniu. Błyskawicznie usuwa cały makijaż oka: tusz (używam niewodoodpornego), liner, cienie. Kolorówka w całości zostaje na płatku, bez poprawek, pocierania i dłuższej manimulacji przy oku.
    Klarowny, bezzapachowy, całkowicie neutralny dla wrażliwych, łzawiących oczu. Nieraz mam wrażenie, że działa kojąco na podrażnienia. Nie pozostawia lepkiej warstwy, więc nadaje się do przemywania cery. Oczyszcza i odświeża. Bardzo dokładny, usuwa wszysko za pierwszym razem, także wydajny. Jedynie opakowanie nie przypadło mi do gustu, w związku z czym zawartość przelewam zwykle do innej butelki.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 3-cie w trakcie

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Tonik nie zrobił na mnie żadnego wrażenia ... Ciezko sie zmywa makijaż a pozatym podrażnił moja skore ... Napewno nie skradł mojego serca -.-

Minusy:

Dziwny zapach
    Nie praktyczne opakowanie
    Przereklamowany
    Uczula

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry

• Lepszy jak do tej pory okazał się tylko Garnier.

-dobrze usuwa makijaż
    najgorzej u mnie radzi sobie z kredką, z tuszem też różnie bywa
    -nie podrażnia, a moje oczy są wrażliwe
    -jest wydajny

Nie z każdym kosmetykiem radzi sobie równie dobrze, ale ogólnie jest to dobry produkt w dobrej cenie.
    Nie zachwycił mnie jak Garnier, ale jest w porządku. Mogę mu przyznać 3 miejsce.

Używam tego produktu od: 3 mies

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ania_101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Wiązałam z tym płynem wiele nadziei ale bardzo się rozczarowałam. Uczulił moje oczy, lekko piekły podczas zmywania zwykłego tuszu. Zużyłam całe opakowanie ale po takim wizażowym hicie spodziewałam się większych rewelacji (sam tusz i resztki kremu BB zmywa bardzo przeciętnie). Nie kupię ponownie mimo mojej wielkiej sympatii dla Bourjois

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe opakowanie

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tę chwilę najlepszy
  • Używałam wielu płynów micelarnych, z różnych półek cenowych.
    Jak na razie - TEN WYGRYWA !

+ relatywnie niska cena
    + nie wysusza
    + nie zapycha
    + jest wydajny
    + nie zostawia na skórze lepkiej warstwy
    + ŚWIETNIE ZMYWA ( HITEM W ZMYWANIU BYŁA BIODERMA, ALE TEN JEST RÓWNIE DOBRY JAK NIE LEPSZY )

Chcesz pochwalić MaRutko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nr 1 wśród płynów micelarnych
  • Nie byłam zwolenniczką wód mcelarnych, ale przy tej zmieniłam zdanie.
    Plusy:
    +doskonale zmywa makijaż nie trzeba 'trzeć',
    +nie uczula, nie podrażnia,
    +nie ma w składzie alkoholu,
    +nie jest perfumowana'
    +cena przystepna,
    +wydajny'
    +dobrz wykonana buteleczka i fajny design.

Minusów jak dla mnie brak

Chcesz pochwalić Imma28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet okej
  • Mam problemy z trądzikiem, w związku z czym przez różne specyfiki walczące z niedoskonałościami moja skóra potrzebuje czegoś delikatnego na koniec dnia Płyn dobrze radzi sobie ze zmywaniem makijażu. Buteleczka ok, chociaż zdarzyło mi się wylać z niej za dużo płynu. Niestety czasami po użyciu piekła mnie skóra w delikatniejszych miejscach. Nie zdarzało się to często, jednak produkt jest do cery wrażliwej, więc nie powinno tak być. Podsumowując płyn dosyć przeciętny. Szkód nie robi, ale też jakoś super nie działa.

Ilość zużytych opakowań: Zużyte całe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić oli12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • podrażnia
  • dwie gwiazdki za cenę, dostępność, pojemność i to tyle

minusy:
    *niestety nie nadaje się dla wrażliwców, powoduje pieczenie, swędzenie- to już go kompletnie dyskwalifikuje
    *opakowanie- po kilku użyciach oderwany ten "pypek" bardzo ciężko się go otwiera

Chcesz pochwalić andziuchna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony micel
  • Niestety warszawska woda działa koszmarnie na moją cerę i nie staram się unikać kontaktu mojej twarzy z bieżącą wodą - do demakijażu i oczyszczania używam więc wyłącznie płynów micelarnych.
    Bourjois to mój ulubiony: dobrze oczyszcza i nie podrażnia mojej cery, włącznie z okolicami oczu, jest tani, ma dużą pojemność, nie ma problemu z dostępnością.

Niczego więcej nie potrzebuję.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: już nie liczę

Chcesz pochwalić Kulfon za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij