Powiększ Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Zgłaszająca osoba: ermine

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Skład: Aqua, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Poloxamer 184, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Tetrasodium Edta, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Propylene Glycol, Bht, Nymphaea Alba Root Extract

/s/

• bardzo dobry i bardzo delikatny
  • jeden z ulubionych. Delikatny, dobrze zmywa makijaż. odjęłam pół gwiazdki za opakowanie. Kuleczka niepraktyczna, wolę normalne otwarcia. Przede wszystkim jednak za duży otwór, za dużo kosmetyku leje się na wacik...

Chcesz pochwalić ziel_lena za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• dobry
  • -zmywa dobrze makijaż ale gorzej radzi sobie z wodoodpornym tuszem do rzęs, trzeba przetrzeć kilkukrotnie powiekę
    -oczyszcza
    -skóra nie klei sie po jego zastosowaniu
    -wydajny
    -niska cena
    -nie zauważyłam reakcji alergicznej, nie wysusza (chociaż po nim mimo wszystko myję twarz)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić lolidka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla wrażliwców
  • Produkt przez wiele osób zachwalany, Kosmetyk Wszech Czasów, no to postanowiłam w końcu spróbować i cóż...
    Płyn niczym wybitnym się nie wyróżnia:
    całkiem sprawnie usuwa makijaż
    skóra nie lepi się po jego zastosowaniu
    wydajny

Ale...
    przesusza skórę
    gdy dostanie się do oka, szczypie
    nie mam skóry wrażliwej, więc sama nie zwróciłabym na to uwagi, jednak pewnego wieczoru przemyłam tym micelem twarz mojego chłopaka, który stwierdził, że bardzo go piecze
    beznadziejne opakowanie, zawsze wylewałam za dużo produktu

Więcej na niego nawet nie spojrzę.

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje wrażliwe oczy nieco potrafi zaszczypać
  • Pamiętałam, że płyn ten kiedyś uzywany przeze mnie sprawdził się, więc zakupiłam go. I co? I już nie robi tak piorunującego wrażenia.
    Owszem jest delikatny dla mojej skóry, ale zdarzyło mu się spowodować szczypanie oka.
    Nie zawsze daje sobie radę ze zmyciem całego tuszu z rzęs.
    Dobrze zmywa makijaż z twarzy.
    Pojemność 250ml jest całkiem rosądna, nie skończy się w pięć minut, ale to nadal butelka nie butla.
    Opkowanie z przezroczystego, fioletowego plastiku. Widać zużycie produktu. Estetyczne. Nic się nie urwało, trwałe.
    Bezzapachowy.
    Rozczarował mnie tym, że potrafi czasem zaszczypać w oko. Czy kiedyś jeszcze się skuszę? Może. edit. zaszczypał w oko raz, jeden, drugi, kolejny...więcej się nie skuszę.

Używam tego produktu od: obecnie parę tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedna butelka i 1/3 obecnej

Chcesz pochwalić dmuchawcelatawce za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona
  • Nie lubię zmywać makijażu czymś co nie jest żelem do mycia twarzy, ale wiadomo, że żel nie zawsze dokładnie wszystko zmyje. Produkt kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i naprawdę miło mi się go używa.

*Estetyka opakowania na plus. Zatyczka nie rozwala się.

*Płyn ma bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny zapach co dla mnie jest plusem.

* Bez problemu radzi sobie ze zmyciem różnego rodzaju podkładów, z pudrem, różem, szminką czy nawet tintem do ust, tuszem do rzęs, eyelinerem i cieniami, ale nie używam kosmetyków wodoodpornych. Przy rzęsach nawet nie trzeba mocno pocierać, bo bardzo szybko i dokładnie zmywa tusz a zawsze miałam problem, że resztki tuszu zbierały się między dolnymi rzęsami i nie mogłam ich zmyć.

*Nie podrażnia skóry, nie powoduje zaczerwienień i ściągnięcia.

*Nie daje efektu mgły co jest dla mnie ważne, bo noszę soczewki.

* Nie zostawia bardzo klejącej warstwy, tylko minimalnie gdy zmywam nim cały makiajż i dużo go zużywam, ale i tak po użyciu go wolę przemyć twarz wodą.

*Nie robi cerze krzywdy.

*Przy zmywaniu całego makijażu nie jest bardzo wydajny. W kilka dni ubyła 1/3 opakowania, więc zaczęłam go używać po umyciu twarzy do zmycia pozostałości makijażu.

*Cena 14 zł jest dosyć przystępna, chociaż tak jak wyżej wspomniałam przy zmywaniu całego makijażu trochę go idzie i miesięcznie musiałabym kupować 2 butelki jak nic.

I mały bonus:
    Dobrze sobie radzi z plamami z samoopalacza;D

Używam tego produktu od: mies.
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WTF?!
  • Nie zgadzam się z pozytywnymi opiniami na temat tego produktu. Właśnie kończę opakowanie i nie mogę się doczekać kiedy całkowicie się skończy. Mam cerę naczynkową, skłonną do zaczerwienień, ale NIE jest ona wrażliwa. Ten płyn jako pierwszy kosmetyk zaczął mnie podrażniać, a przeież powinien temu zapobiegać! Miałam jego wersję pomarańczową (rozświetlającą) i nic takiego się nie działo. Dodatkowo demakijaż oczu jest niemożliwy przy uzyciu tego micerala. Oczy trzeba baardzo trzeć żeby coś się zmyło.
    MINUSY:
    * podrażnia moją normalną twarz!
    * nie zmywa makijażu z oczu
    * jest bezwonny (lubię gdy kosmetyk ładnie pachnie)
    * skóra po nim jest delikatnie napięta (lekko przesuszona, konieczny jest krem)

PLUSY
    * cena
    * ładne opakowanie

REASUMUJĄC...
    Nie robi nic co powinien robić oprócz tego, że zmywa makijaż z twarzy, ale za to kosztem podrażnienia... Nie kupię go więcej na pewno. Już zaopatrzyłam się w produkty mixy do demakijażu i czekam aż to dziadostwo się skończy, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Espoir91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • All time favourite
  • Zaczęłam go używać, gdy szukałam czegoś do zmywania makijażu, co wyjątkowo nie pozostawi czerwonych śladów na mojej twarzy. Przejrzałam szybko recenzje na wizażu, zachęcona opiniami wrzuciłam go do koszyka i od tej pory powtarzam to sporadycznie raz na jakiś czas, ponieważ jedna buteleczka wystarcza mi na dość długo.

Nie pozostawia na skórze zapachu ani śladów, sprawia, że jest odświeżona i w łagodny sposób oczyszczona. Makijaż zmywa doskonale, nie można mu niczego zarzucić.

Zdecydowanie mój ulubiony płyn micelarny, chociaż nie dał mi szans na przetestowanie wielu innych, ponieważ za bardzo go lubię, by go odstawić i sięgnąć po coś nowego.

Używam tego produktu od: Trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Abrie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cud w płynie
  • Świetny prorukt! Najlepszy płyn do demakijażu jak dla mnie.
    Plusy:
    -Bezzapachowy
    -Nie pozostawia tłustej warstywy na cerze po zastosowaniu
    - Szybko zmywa makijaż a przy tym nie jest ciężki
    -Nie podrażnia
    - Eleganckie i praktyczne opakowanie

Minusy:
    BRAK

Nie znalazłam jeszcze lepszego produktu do demakijażu i jak narazie zatrzymuje moje poszukiwania

Używam tego produktu od: Miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, 250ml

Chcesz pochwalić kachuu za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEDYNY!
  • Dla mnie to najlepszy i niezastąpiony płyn micelarny. Próbowałam go "zdradzać" z innymi produktami ale jednak zawsze z podkulonym ogonem wracałam do niego. Nie uczula mnie, stosuję go po umyciu twarzy (chociaż z usuwaniem makijażu też daje radę) i od razu daje uczucie ukojenia, nie czuć ściągnęcia skóry. Poza tym ładnie wygląda wizualnie, jest dosyć poręczny i łatwo dostępny w drogeriach . Nie zamienię na żaden inny!

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6 całych

Chcesz pochwalić marper991 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Król miceli
  • Moja przygoda z nim zaczęła się kilka lat temu, kiedy to zobaczyłam go na jakimś angielskim kanale yt. Rynek płynów micelarnych nie był taki szeroki, jak dziś,więc nie dokońca wiedziałam, jak one działają.Wtedy był trochę droższy, ale wart swojej ceny

+w magiczny sposób "ściąga' cały makijaż z oczu jednym przytrzymaniem i pociągnięciem
    +bardzo dobrze oczyszcza skórę i nie podrażnia jej
    +brak zapachu
    +aktualnie dostępność

Zdradzałam go kilka razy z innymi produktami, ale nie umywały się do niego. Nie wiem, jak to powiedzieć, ale moim zdaniem jest najlepszy. Szast, brast i już twarz czysta.

Używam tego produktu od: 4lat

Chcesz pochwalić CocoBanana za czytelną i pomocną recenzję?