Powiększ Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Zgłaszająca osoba: ermine

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Skład: Aqua, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Poloxamer 184, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Tetrasodium Edta, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Propylene Glycol, Bht, Nymphaea Alba Root Extract

/s/

• Nie radzi sobie z produktami z własnej stajni
  • Swego czasu używałam go dośc często. Na promocji można było go dostać w dobrej cenie, butelka jest naprawdę duża, jest wydajny. Kiedyś był spoko.

Ale... no właśnie.

Od jakiegoś czasu zauważam u siebie tendencję do podrażnień i przestał mi odpowiadać, bo też podrażnia. Na codzień używam tuszu od Bourjois, a on nie potrafi sobie z nim poradzić. O ironio... trzeba trzeć, trzeć, trzeć. Nie wspomnę o wodoodpornych eyelinerach bo po (jak myślę) solidnym zmyciu rano budzę się z obwódkami wokół oczu jak królik. Przy demakijażu oko całe podrażnione, mnie szlag trafia na myśl o zmarszczkach. Sprawdziłam skład - z 6 substancji drażniących lub "wątpliwych". Szkoda skóry i czasu

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić tynana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Znakomity!
  • Świetny płyn micelarny w świetnej cenie!

+ bardzo dobrze zmywa makijaż
    + oczyszcza twarz
    + twarz nie jest ściągnięta
    + nie podrażnia oczu
    + cena (za 9zl w superpharmie )

+/- wydajność, ale właściwie nie może to być duży minus, ponieważ używam go rano i wieczorem na calą twarz i wieczorem dokładnie zmywam makijaż oczu - przy takiej cenie nie jest żle

naprawdę polecam, na pewno kupię ponownie!

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić anjya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Nie mam dużego porównania z płynami micelarnymi, przed tym miałam tylko micel z Biedronki. Postanowiłam go przetestować i sprawdzić ten fenomen na własnej skórze. Moje wrażenia są bardzo pozytywne, kosmetyk radzi sobie z tuszem, cieniami i całą resztą makijażu. Nie trzeba intensywnie pocierać żeby wszystko zmyć, płyn jest delikatny, nie podrażnia. Fajnie odświeża też w ciągu dnia lub rano. Skóra jest oczyszczona, świeża i gładka. Do plusów mogę zaliczyć też wydajność oraz niewielką cenę. Ładna, elegancka butelka zdobi półkę, nic dodać nic ująć

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • korzystny produkt
  • Plusy:
    - bardzo dobrze zmywa makijaż
    - nie trzeba pocierać
    - wydajny
    - radzi sobie z tuszem wodoodpornym
    - odświeża twarz
    - delikatny

Minusy
    - trudno dostępny w małych drogeriach

Chcesz pochwalić pytus787 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Łatwo i przyjemnie zmywa makijaż. Nie podrażnia, nie ściąga. Cena nie jest wygórowana. Zapach nie wyczuwalny. Ładne opakowanie, szczególnie ułatwia otwieranie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić givemetruth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy drogeryjny
  • Ten micel jest zdecydowanie najlepszym płynem dostępnym w drogeriach. Lepsza od niego jest jedynie apteczna Bioderma, ale tez jest w o wiele wyzszej cenie. Bourjois jest delikatny, ma ladne opakowanie, dobrze zmywa makijaż. Nie działa jednak aż tak łagodząco dla mojej wrażliwej skóry jak ten z Biodermy, dlatego odejmuję jedną gwiazkę.

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Pomianosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • popieram wszystkie wcześniejsze w pełni pozytywne opisy, jest świetny! mam cere tłustą, miałam problem z zaskórnikami... a teraz od kiedy go używam mordka czysta jak już mam się do czego przyczepić to butelka, bo pomimo że jest duuuża (a to bardzo dobrze, że go tak dużo :3 ) to trochę ciężko jest go nalać na wacik nie wylewając

Chcesz pochwalić beautiful_liar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Najlepszy płyn micelarny dostępny na rynku!
    Plusy:
    +rewelacyjnie zmywa makijaż! nawet wodoodporny,
    +nie szczypie w oczy,
    +nie podrażnia,
    +cena,
    +wydajność,
    +zapach,
    Minusy:
    BRAK

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić klaudia13166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony, ale nie ideał
  • Bardzo dobry płyn micelarny. Porządnie zmywa makijaż. Nie powoduje u mnie zaczerwienienia, swędzenia ani ściągania skóry jak to miał w zwyczaju Garnier. Jedynie 2 razy zdarzyło mu się podrażnić okolice moich oczów i zupełnie nie wiem z jakiego powodu

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić maxfactor90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał w demakijażu
  • Przetestowałam wiele płynów do demakijażu i dopiero Bourjois okazał się strzałem w dziesiątkę. Na co dzień używam intensywnie kryjącego podkładu, który bardzo ciężko jest usunąć z twarzy, jednak Bourjois radzi sobie z nim bez najmniejszego problemu. Z demakijażem oczu również radzi sobie po mistrzowsku.
    Dużym plusem jest również cena oraz wydajność. Na mojej wrażliwej cerze nie powoduje żadnych podrażnień.
    Polecam w 1o0%!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić gwiazdowa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij