Powiększ Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Zgłaszająca osoba: ermine

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Skład: Aqua, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Poloxamer 184, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Tetrasodium Edta, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Propylene Glycol, Bht, Nymphaea Alba Root Extract

/s/

• To jest to !!
  • To jest to czego szukałam. Jestem fanką płynów micelarnych. Próbowałam wielu, ale ten najbardziej przypadł mi do gustu !
    + niska cena
    + dokładnie usuwa makijaż
    + delikatny
    + ładne opakowanie )
    Na pewno będę używać go przez długi czas

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić nnaattaa93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie oczekiwałam nic, a mam wszystko! : )
  • Dla mnie to jeden z tych kosmetyków, o których najpierw nie ma się pojęcia, a później nie można się z nimi rozstać.
    Był moim pierwszym płynem micelarnym i zarazem strzałem w dziesiątkę.
    Nie miałam żadnego doświadczenia i nie wiedziałam, czego się spodziewać, więc nie miałam żadnych oczekiwań. Naczytałam się, że jest rewaelacyjny i w rzeczywistości właśnie takim się okazał:

* nie podrażnia oczu
    * nie wypadają po nim mi rzęsy
    * radzi sobie z każdym kosmetykiem, jakiego używam, nie ma problemu z demakijażem
    * nie pozostawia po sobie nieprzyjemnego uczucia
    * nie pachnie, co dla mnie jest plusem
    * wydajny
    * przystępna cena
    * świetna dostępność
    * jest jak woda, tylko o wiele lepiej pozbywa się makijażu.

Jak dotąd katowałam swoje oczy wodą z mydłem, zaś odkąd się znamy, nie próbuję nawet eksperymentować z innymi płynami, bo nie oczekując od niego niczego, dostałam wszystko, czego mogłabym chcieć od takiego produktu.

Polecam! : )

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić kyane9129 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Bardzo dobry płyn do zmywania makijazu. Dobrze radzi sobie z podkładem, pudrem itp. Z tuszem już tak średnio, dlatego zasze do oczu uzywam innego produktu. Nie podraznia, w promocji mozna go kupic za 11 zl. Serdecznie polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: może 3?

Chcesz pochwalić Malena__ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Mój ulubiony płyn micelarny. Tak, to ten od Bourjois!
  • Bardzo lubię ten płyn micelarny. Z tej półki cenowej uważam go za najlepszy. To już moje kolejne opakowanie. Mimo, że w promocji był inny, wybrałam go ponownie

Przede wszystkim płyn dokładnie oczyszcza twarz z makijażu, nie podrażnia ani nie uczula,jest bardzo wydajny, a na półce butelka bardzo dobrze się prezentuje. Trochę ciężej zmyć makijaż wodoodporny, ale wystarczy odrobinę więcej płynu, przytrzymać dłużej wacik i wszystko zmywa

Uważam, że nie warto przepłacać na droższe micele, bo ten jest nr 1!

Ilość zużytych opakowań: 2 x 250 ml

Chcesz pochwalić iza89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co najlepszy
  • + pojemność
    + dobrze radzi sobie z makijażem
    + nie podrażnia oczu
    + cena

Generalnie, robi to co do niego należy. Oczyszcza cerę z makijażu, a przy tym nie podrażnia.

Jedyny minus, to opakowanie, z którego nagminnie wylewa mi się za dużo płynu. :P Niby wiem, że tak się dzieje i staram się uważać, ale zawsze to samo.

Chcesz pochwalić frau_lindemann za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Płyn kupiłam skuszona bardzo pochlebnymi recenzjami, jednak u mnie raczej się nie sprawdza - nie do końca radzi sobie z moim (niewodoodpornym) makijażem oraz zdarza się, że podrażnia mi oczy. Nie sklasyfikowałabym go jako totalny bubel, ale zdecydowanie wybieram L'Oreal Ideal Soft - oczyszczający płyn miceralny do cery suchej i wrażliwej. Na plus mogę zapisać mu wydajność, ale nie kupię już kolejnego opakowania.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie (200 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić IzaAnaliza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Zdecydowanie zostanie ze mną na dłużej. Delikatny, szybki i bezproblemowy demakijaż, czego chcieć więcej ?

+ dokładnie i delikatnie zmywa makijaż
    + nie powoduje alergii
    + idealny do demakijażu oczu

- zbyt duże opakowanie
    ( dlatego na podróż polecam chusteczki do demakijażu tej samej serii )

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić xSonya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Płyn jest naprawdę bardzo dobry, dokładnie usuwa makijaż, nie podrażnia i jest wydajny. Minusem jest cena, gdyż w cenie regularnej jest dla mnie za drogi jednak udało mi się go kupić w promocji.

+ dokładnie usuwa makijaż
    + wydajny

- cena

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Ksymena26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale drogi
  • Kupiłam płyn w promocji, regularna cena jest dla mnie zbyt wysoka, jeśli chodzi o produkt do demakijażu i to główny minus, jaki w nim dostrzegam.

Używałam go do demakijażu zarówno twarzy, jak i oczu i przyznaję, że idealnie usuwa nawet najbardziej odporny na zmywanie makijaż. Wystarczyła naprawdę niewielka ilość płynu, żeby pozbyć się całego make up\'u, płyn jest niesamowicie wydajny.

U mnie nie wywołał żadnych podrażnień, nie szczypał w oczy, nie wysuszał, za co kolejny plusik.

Dodaję pół gwiazdki za urocze opakowanie, które stanowi prawdziwą ozdobę szafki z kosmetykami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wisienka_na_torcie za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • pewnie trochę zaniżę średnią wielkiego kwc. no ale cóż..

+ Tani ( kupiłam na promocji)

-/+ średnio czyści

- Szczypie w okolicach oczu
    - Otwarcie okropne po drugim razie mi się urwało z jednej strony
    - na pewno nie działa Łagodząco

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Darkaa0 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij