Powiększ Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Zgłaszająca osoba: ermine

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Skład: Aqua, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Poloxamer 184, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Tetrasodium Edta, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Propylene Glycol, Bht, Nymphaea Alba Root Extract

/s/

• Świetny!
  • Najlepszy płyn micelarny dostępny na rynku!
    Plusy:
    +rewelacyjnie zmywa makijaż! nawet wodoodporny,
    +nie szczypie w oczy,
    +nie podrażnia,
    +cena,
    +wydajność,
    +zapach,
    Minusy:
    BRAK

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić klaudia13166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony, ale nie ideał
  • Bardzo dobry płyn micelarny. Porządnie zmywa makijaż. Nie powoduje u mnie zaczerwienienia, swędzenia ani ściągania skóry jak to miał w zwyczaju Garnier. Jedynie 2 razy zdarzyło mu się podrażnić okolice moich oczów i zupełnie nie wiem z jakiego powodu

Chcesz pochwalić maxfactor90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał w demakijażu
  • Przetestowałam wiele płynów do demakijażu i dopiero Bourjois okazał się strzałem w dziesiątkę. Na co dzień używam intensywnie kryjącego podkładu, który bardzo ciężko jest usunąć z twarzy, jednak Bourjois radzi sobie z nim bez najmniejszego problemu. Z demakijażem oczu również radzi sobie po mistrzowsku.
    Dużym plusem jest również cena oraz wydajność. Na mojej wrażliwej cerze nie powoduje żadnych podrażnień.
    Polecam w 1o0%!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić gwiazdowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety nie
  • Produkt zachwalały wszystkie moje znajome, więc postanowiłam wypróbować, dodatkowo używa go moja mama, która jest zachwycona, ja jednak jej zdania nie podzielam.
    Niestety kompletnie się nie sprawdza. Plusem jest to, że rzeczywiście dobrze zmywa makijaż, nawet ten wodoodporny. Jednak nie robi tego lepiej od innych płynów i mleczek do demakijażu.
    Podrażniał mi skórę wokół oczu - co jest jego największym minusem. Początkowo myślałam, że za mocno trę, jednak po kilku próbach zrezygnowałam z dalszego użytkowania na oczy. Niestety jako płyn do demakijażu reszty twarzy również się nie sprawdził. Bez względu na to jaką ilość produktu użyłam miałam wrażenie jakbym miała tłustą twarz, a efekt "tłustej" i błyszczącej twarzy utrzymywał się cały dzień.
    Zdecydowanie nie polecam.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić wiktorka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ukochany!
  • Kupiłam go po przeczytaniu recenzji na wizażu i to był strzał w dziesiątkę! Okazał się cudownym płynem, łagodnym dla mojej wrażliwej skóry, a przy tym świetnie radzącym sobie ze zmyciem makijażu. Wiele produktów tego typu mnie uczulało lub po prostu nie radziło sobie ze swoją podstawową rolą.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Wisniowa Panienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie na nie!
  • Kupiłam go zachęcona promocją w hebe i był to ogromny błąd! Już po pierwszym użyciu wiedziałam, że nie jest to produkt dla mnie. Pojawiło się pieczenie oczu i zaczerwienienie. Pomyślałam jednak, że dam mu jeszcze szansę ale przy kolejnych użyciach było tylko gorzej.

Używam tego produktu od: użyłam tylko kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Chcesz pochwalić dddoris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic dodać, nic ująć !
  • Co tu dużo mówić : jest rewelacyjny ! Mam ekstremalnie suchą i wrażliwą skórę, więc wiem jaki to skarb znaleźć płyn, który zmywa i nie podrażnia jednocześnie. Cena absolutnie zaniżona w stosunku do jakości, bo niczym nie ustępuje chociażby La Roche Posay, który kosztuje 5 x więcej. Jak najbardziej polecam, nigdy mnie nie zawiódł

Używam tego produktu od: 6 miesięcy, a może nawet dłużej ...
    Ilość zużytych opakowań: 1.5 !!!

Chcesz pochwalić dominikaaa96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam w końcu osławiony płyn micelarny i jestem z niego bardzo zadowolona.

Płyn bardzo dobrze zmywa wszystkie moje tusze, cienie itp. Radzi sobie lepiej niż nie jedna dwufazówka. Mam bardzo delikatne rzęsy i przy płynach, które nie radzą sobie dobrze z demakijażem i powodują wypadanie rzęs.

Zalety:
    - delikatny dla moich słabych rzęs,
    - dobrze zmywa bez zbędnego pocierania i podrażniania powiek,
    - wydajny (mój miałam około 3 miesiące, używany codziennie do zmywaniu makijażu dziennego - tusz niewodoodporny i cienie na bazie),
    - duża butelka,
    - niewygórowana cena,
    - nie podrażnia oczu

Jedną wadą, która jest dla mnie dość spora i odejmuje jedną gwiazdkę jest skład . Nie należy on do najlepszych, choć jest stosunkowo krótki. Pocieszam się, że ten kosmetyk ma kontakt z moimi oczami tylko przez chwilę, nie używam go do demakijażu całej buzi, jednocześnie zaraz po aplikacji przecieram jeszcze oczy wodą termalną lub hydrolatem i dopiero nakładam krem.

Generalnie jak skończę moją dwufazówkę Nivei kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: Jedno pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić Khadaki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do bólu poprawny
  • Zachwalała koleżanka, polecają wizażanki - nic tylko brać, zwłaszcza będąc rozczarowaną zawartością półek z kosmetykami do demakijażu.

KOSMETYK: Krótko, zwięźle i na temat - prosty, nieprzekombinowany skład, w końcu płyn micelarny ma przede wszystkim oczyszczać skórę, a dodatkowa pielęgnacja schodzi na dalszy plan. Owszem, makijaż zmywa całkiem nieźle, chociaż dużo gorzej radzi sobie z tuszem do rzęs... Ponadto pozostawia na skórze nieprzyjemny film, który na szczęście szybko zmywam olejowym mydełkiem.

Bezzapachowy, w żaden sposób nie podrażnia skóry. Jednocześnie nie wysusza ani w inny sposób nie szkodzi naszej cerze.

OPAKOWANIE: Ma dość spory aplikator, przez co wydawało mi się, że kosmetyku ubywa za dużo w krótkim czasie - bardzo się myliłam, bo płyn był stale w użyciu przez dobrych 5 miesięcy! Generalnie nie mam żadnych zastrzeżeń do opakowania.

CENA/JAKOŚĆ: Do tej pory omijałam micel Bourjois z daleka, wydawało mi się, że produkty tej firmy są dosyć drogie - a tu miła niespodzianka, 250 ml kosztuje od 10 do 15 zł, czyli cena jest całkiem znośna, zwłaszcza przy wysokiej wydajności.

Gdyby lepiej radził sobie z makijażem oczu i dawał fajne uczucie odświeżenia, pewnie kupiłabym następne opakowanie. Nie jest zły, ale szukam ideału.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić deszczowypies za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Używam go przede wszystkim do demakijażu oczu. Przy użyciu na całej twarzy zostawia warstwę, która mi osobiście przeszkadza i przemywałam twarz wodą by ją usunąć.

PLUSY:
    -cena
    - nie podrażnia oczu
    - wydajny

MINUSY:
    - lepka warstwa przy demakijażu całej twarzy

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić An_ia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij