Powiększ Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Zgłaszająca osoba: ermine

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Skład: Aqua, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Poloxamer 184, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Tetrasodium Edta, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Propylene Glycol, Bht, Nymphaea Alba Root Extract

/s/

• W sam raz dla mnie
  • Sprawdził się przy mojej wrażliwej cerze i oczach, a to już jest coś.

Plusy:
    - zmycie kosmetyków z jego pomocą jest dziecinnie łatwe
    - nie pozostawia tłustej warstwy
    - nie wysusza
    - nie podrażnia
    - naprawdę wydajny
    - bezzapachowy
    - krótka lista składników

Minusy:
    brak

Chcesz pochwalić stopkatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • ku zaskoczeniu świetny
  • Na wstępie napiszę, że jestem strasznie wrogo nastawiona do drogeryjnych produktów do pielęglacji twarzy.

Ten płyn kupiłam tak sobie "od tak" zachęcona przez Panią w Rossmannie.

Produkt taniutki w porównaniu do tego typu produktów "z wyższej póki", a mający takie sao działanie jak one.

Ciekawe opakowanie (-:

Plusy:
    - wydajny
    - nie powoduje żadnych podrażnień
    - nie powoduje napięcia skóry
    - nie pieką po nim oczy
    - świetnie zmywa tusz i eyeliner z oczu
    - nie powoduje zaskórników
    - nie pozostawia tłustej warstewki na twarzy
    - taniiiiii
    - świetnie nadaje się dla osób z wrażliwą skórą

Moim zdaniem nie ma ZADNYCH minusów

Używam tego produktu od: 3 lata temu

Chcesz pochwalić Paulla787 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość dobry
  • Kiedyś bardzo lubiłam ten płyn micelarny, mimo iż nic wielkiego nie mogę mu zarzucić teraz wolę biodermę.

Zalety:
    - dobrze zmywa makijaż, nawet oczu
    - nie trzeba pocierać
    - z reguły nie podrażnia
    - łatwo dostępny
    - ładna buteleczka

Wady:
    - gorzej radzi sobie z wodoodpornym tuszem czy eyelinerem, wtedy może też lekko podrażnić oczy
    - mam wrażenie, że skóra po jego użyciu jest lekko lepka (za to nie odejmuję gwiazdki bo ja po demakijażu i tak zawsze myję twarz żelem)

Używam tego produktu od: przez pewien czas
    Ilość zużytych opakowań: 5 buteleczek

Chcesz pochwalić iwonet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra jakość za niską cenę
  • Jak dla mnie idealny, świetnie zmywa makijaż wodoodporny jest delikatny dla skóry miałam już dwa opakowania i nigdy nie miałam żadnych efektów ubocznych. Zdecydowanie polecam, dobra jakość za niską cenę.

Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Betty1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie radzi sobie z produktami z własnej stajni
  • Swego czasu używałam go dośc często. Na promocji można było go dostać w dobrej cenie, butelka jest naprawdę duża, jest wydajny. Kiedyś był spoko.

Ale... no właśnie.

Od jakiegoś czasu zauważam u siebie tendencję do podrażnień i przestał mi odpowiadać, bo też podrażnia. Na codzień używam tuszu od Bourjois, a on nie potrafi sobie z nim poradzić. O ironio... trzeba trzeć, trzeć, trzeć. Nie wspomnę o wodoodpornych eyelinerach bo po (jak myślę) solidnym zmyciu rano budzę się z obwódkami wokół oczu jak królik. Przy demakijażu oko całe podrażnione, mnie szlag trafia na myśl o zmarszczkach. Sprawdziłam skład - z 6 substancji drażniących lub "wątpliwych". Szkoda skóry i czasu

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić tynana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Znakomity!
  • Świetny płyn micelarny w świetnej cenie!

+ bardzo dobrze zmywa makijaż
    + oczyszcza twarz
    + twarz nie jest ściągnięta
    + nie podrażnia oczu
    + cena (za 9zl w superpharmie )

+/- wydajność, ale właściwie nie może to być duży minus, ponieważ używam go rano i wieczorem na calą twarz i wieczorem dokładnie zmywam makijaż oczu - przy takiej cenie nie jest żle

naprawdę polecam, na pewno kupię ponownie!

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić anjya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny
  • Nie mam dużego porównania z płynami micelarnymi, przed tym miałam tylko micel z Biedronki. Postanowiłam go przetestować i sprawdzić ten fenomen na własnej skórze. Moje wrażenia są bardzo pozytywne, kosmetyk radzi sobie z tuszem, cieniami i całą resztą makijażu. Nie trzeba intensywnie pocierać żeby wszystko zmyć, płyn jest delikatny, nie podrażnia. Fajnie odświeża też w ciągu dnia lub rano. Skóra jest oczyszczona, świeża i gładka. Do plusów mogę zaliczyć też wydajność oraz niewielką cenę. Ładna, elegancka butelka zdobi półkę, nic dodać nic ująć

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • korzystny produkt
  • Plusy:
    - bardzo dobrze zmywa makijaż
    - nie trzeba pocierać
    - wydajny
    - radzi sobie z tuszem wodoodpornym
    - odświeża twarz
    - delikatny

Minusy
    - trudno dostępny w małych drogeriach

Chcesz pochwalić pytus787 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Łatwo i przyjemnie zmywa makijaż. Nie podrażnia, nie ściąga. Cena nie jest wygórowana. Zapach nie wyczuwalny. Ładne opakowanie, szczególnie ułatwia otwieranie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić givemetruth za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy drogeryjny
  • Ten micel jest zdecydowanie najlepszym płynem dostępnym w drogeriach. Lepsza od niego jest jedynie apteczna Bioderma, ale tez jest w o wiele wyzszej cenie. Bourjois jest delikatny, ma ladne opakowanie, dobrze zmywa makijaż. Nie działa jednak aż tak łagodząco dla mojej wrażliwej skóry jak ten z Biodermy, dlatego odejmuję jedną gwiazkę.

Używam tego produktu od: krócej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Pomianosia za czytelną i pomocną recenzję?