Powiększ Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Zgłaszająca osoba: ermine

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Skład: Aqua, Glycerin, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Poloxamer 184, Coco-Glucoside, Phenoxyethanol, Tetrasodium Edta, Sodium Methylparaben, Citric Acid, Propylene Glycol, Bht, Nymphaea Alba Root Extract

/s/

• super produkt super cena
  • Od tego produktu zaczęła się moja miłość do płynów miceralnych i trwa do dziś. Przede wszystkim kocham go za pojemność, cenę i efekt. świetnie zmywa makijaż. jest łatwo dostępny i kosztuje tak niewiele. Czego chcieć więcej?

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić ofja88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • na 1 miejscu zostaje płyn z Biodermy jednak płyn z Bourjois jest dobrym konkurentem!

Dla mnie produkt idealny
    wydajny
    nie podrażnia skóry

czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: 3 i jedno w trakcie

Chcesz pochwalić Klaudiuszek93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naj!
  • Zdradziłam go z Biodermą, dwufazówkami Lancomem i Ziają i stwierdzam, że nie ma on porównania.
    Największym jego konkurentem może być faktycznie Bioderma, która w większości nie podrażnia, a ten kosmetyk może to powodować, jednak u mnie nie występuje żaden odczyn. Bioderma przegrywa z nim niestety, ponieważ Bourjois radzi sobie lepiej z tuszem i kredką, jest bardziej wydajny i nie kosztuje krocie!
    Ściera wszystko jak leci Za to go kocham.
    Tylko jedna rzecz mi w nim przeszkadza - ta kuleczka w wieczku...nie mieści mi się na półce i muszę go wciskać :x
    Podsumowując:
    (+!) demakijaż
    (+) wydajność
    (+) zapach /nie posiada go
    (+) nie zostawia tłustego filmu
    (+) cena
    (-) kuleczkaaa!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić _peachy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Skusiłam się na ten produkt po wielu pozytywnych recenzjach. Pomyślałam, że skoro na innych tak cudownie działa to dlaczego by nie miał na mnie, ale niestety nie polubiliśmy się wcale. Podrażniał mi skórę, a szczególnie w okolicach oczu. Nie radził sobie ze zmywaniem makijażu. Moja twarz po nim to był jakiś koszmar- ściągnięta i wysuszona. Podsumowując - NIGDY WIĘCEJ !

Używam tego produktu od: Nie pamiętam i nie chcę pamiętać

Chcesz pochwalić Magdzialenkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie!
  • Poprzedni mój wpis usunięto - nie wiem zupełnie dlaczego. Po kolejnych 2 tygodniach użytkowania tego płynu nie stwierdzam zmiany w moim postrzeganiu tego produktu.

PLUSY:
    - duże opakowanie,
    - kulka ułatwia otwieranie,
    - dość wydajny.

MINUSY:
    - nie mam wrażliwej skóry w okolicach oczu, mało co mnie szczypie czy piecze, ale ten płyn jest wyjątkowy! Nie mówię o jakimś strasznym szczypaniu, które nie jest do zniesienia. Bez wątpienia komfortu użytkowania nie ma. Najpierw zmywam makijaż oczu za pomocą płynu dwufazowego tej firmy a potem zbieram resztki tym płynem micelarnym - powieki mnie lekko szczypią. A przecież na opakowaniu napisane jest, że płyn służy także do zmywania makijażu oczu.
    - bardzo kiepsko zmywa. Za taką cenę oczekiwałabym innej jakości...
    - cena.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić rambo_mila za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię bardzo, że aż najbardziej.
  • Bardzo dobrze zmywa makijaż twarzy, jak i makijaż oczu. Nie wiem, czy sprawdziłby się w przypadku maskar wodoodpornych, bo z takich nie korzystam, ale w przypadku maskar typu "waterproof" sprawdza się dobrze.

Płyn jest hipoalergiczny, delikatny i nie spowodował na mojej twarzy żadnych podrażnień, ani pieczenia, co zdarzało się np. płynom dwufazowym.

Nie pozostawia "tłustego filmu", nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Dodatkowo jest wydajny i wygodnie się go dozuje.

Pół gwiazdki odejmuję za jego specyficzny, ciut nieprzyjemny zapach. Choć to zapewne jest spowodowane brakiem substancji zapachowych w składzie, co tak naprawdę jest dobrą rzeczą.

Przed tym płynem moim ulubieńcem był Nawilżający Płyn Micelarny do Mycia i Demakijażu 3 w 1, Bielendy.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Aveqiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy płyn micelarny!
  • Kupując go nie spodziewałam się, że będzie tak dobry. Myślałam, że to kolejny z tych przeciętnych płynów micelarnych ale kiedy zobaczyłam oznaczenie Laur Konsumenta stwierdziłam, że za darmo go nie dostał

+wydajny
    +zmywa każdy makijaż
    +nie podrażnia
    +bez zapachu i alkoholu
    +duże opakowanie
    +niska cena (do tego często są na niego promocje)
    +delikatny dla oczu (baaardzo duży plus z mojej strony)

Jedynym malutkim (jak dla mnie) minusikiem może być to, że nie ma pompki. Niewiele płynów micelarnych ją wgl. ma. Odkąd zaczęłam częściej podróżować przelewam sobie go do tych podróżniczych pojemniczków z rossmanna własnie z pompką więc jeżeli ktoś tak jak ja woli takie rozwiązanie, to polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 4/5 zużytych, w trakcie następnego

Chcesz pochwalić delakonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super sprawa
  • Od czego tu zacząć bardzo dobry płyn micelarny i nie dziwi mnie to że został nagrodzony KWC, dla mnie nie ma żadnych wad. Dostępny w każdej drogerii za około 15 złoty. Używam go już kilak lat i nie jestem w stanie powiedzieć ile zużyłam ale na pewno około 10.
    Nie podrażnia oczu, ładnie zmywa makijaż do końca, mam z niektórymi kosmetykami tak, że rano wstaje i nadal troche widze tuszu na rzęsach a ten sprawdza się w 100%,nie uczula,nie wysusza,nie zostawia nie przyjemnej warstwy, czasem go używam w ciągu dnia aby odświeżyć skórę,wydajny przy używaniu 2 razy dziennie starcza na 1,5 miesiąca.To jest kosmetyk który warto spróbować, radzi sobie z tuszem od GR(który kilka innych płynów micelarnych nie dało rady). Polecam!
    Czasem kupuje inne kosmetyki ale do niego zawsze wracam.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: około 10

Chcesz pochwalić enemy18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Najlepszy płyn micelarny jaki miałam, a micel to mój must have. Miałam ich wiele, szczególnie aptecznych, gdzie najlepsza była Bioderma Sensibio. Bourjois odkryłam przypadkiem, był w promocji. Zachęcił mnie. Na początku bałam się jednej rzeczy czy nie będzie pozostawiał lepkiej warstwy. Po pierwszym użyciu zakochałam się w tym płynie. Idealnie i szybko usuwa każdy makijaż, dokładnie. Bezpieczny dla skóry, nie szczypie w oczy. Czego chciwć więcej. Za 13,99 zł otrzymujemy bardzo dobry micel o pojemności 250 ml. Wracam do niego systematycznie i nie widzę sensu przepłacać za apteczne produkty. Zdecydowanie POLECAM!!

Używam tego produktu od: krócej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to !!
  • To jest to czego szukałam. Jestem fanką płynów micelarnych. Próbowałam wielu, ale ten najbardziej przypadł mi do gustu !
    + nie podrażnia
    + niska cena
    + dokładnie usuwa makijaż
    + delikatny
    + ładne opakowanie )
    Na pewno będę używać go przez długi czas

Ilość zużytych opakowań: 2 butelki

Chcesz pochwalić nnaattaa93 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij