Bourjois, Eau Micellaire Demaquillante [Micellar Cleansing Water] (Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu)

Działa oczyszczająco i łagodząco na skórę. Hipoalergiczna, bezzapachowa i bezalkoholowa. Testowana na osobach o wrażliwej skórze i wrażliwych oczach.

Bez rewelacji

Kiedyś często używałam płynu micelarnego z Bourjois. Jest bardzo delikatny. Działa on oczyszczająco i łagodząco na skórę. Nie podrażnia. Nie wywołuje reakcji alergicznych. Domywa makijaż. Bardzo ładne opakowanie.

Jak dla mnie super!

Dobry płyn micelarny, fajnie, że jest bezzapachowy. Dobrze zmywa lekki makijaż, ale jednak nie zawsze dobrze radzi sobie z mocnym makijażem. Jest bardzo wydajny, delikatny, nie podrażnia skóry i oczu, co jest na duży plus.

Dobry!

Lubie płyny do demakijażu z Bourjois.
Dobrze zmywa makijaż i fajnie radzi sobie z tym zadaniem. Nie szczypie w oczy, nie podrażnia. Radzi sobie nawet z makijażem oczu:)

Rewelacja

Zalety:
+ dokładnie i skutecznie oczyszcza skórę
+ nie pozostawia skóry wysuszonej
+ łatwa aplikacja
+ brak użycia lepkości po użyciu
+ wydajny

Wady:
- czasem wysuszał mi powieki

Nie mogę powiedzieć nic złego na ten płyn micelarny. Nie radzi sobie z bardzo trudnym do usunięcia makijażem, ale ogólnie to oceniam go na plus. Jest łatwy w użyciu, nie przesusza, łatwo radzi sobie z codziennym makijażem.

Pełna satysfakcja

Nie powoduje podrażnień, zmywa każdy rodzaj podkładu, nawet grubsze warstwy makijażu. Skóra nie zostaje po nim zaczerwieniona, co często się zdarzało przy stosowaniu innych płynów. Łagodnie działa na oczy, chociaż do makijażu wodoodpornego polecam płyn specjalnie do tego przystosowany. Oczywiście ten też sobie radzi, tylko trzeba trochę więcej cierpliwości.

Jedyny minus to pojemnik, z którego trochę za dużo leci, mam wrażenie, że zawsze marnuję trochę płynu, bo wystarcza naprawdę mała ilość. Jak już ktoś tu pisał, można przelać do innej buteleczki i po kłopocie.

Bardzo dobry w dobrej cenie

Dla mnie ideał

+ wydajny
+ cena
+ świetnie zmywa makijaż
+ nie podrażnia
+ świetny do zmywania makijażu oczu
+ nie wysusza
+ nie szczypie

Brak minusów

Ideał

W kwestii demakijażu na płyny micelarne przerzuciłam się już w momencie gdy wchodziły pierwsze takie kosmetyki na polski rynek, więc trochę ich już przetestowałam. Ten płyn wypada najlepiej, oczy nie szczypią podczas zmywania makijażu, dobrze sobie radzi z tuszem, nie wysusza, nie uczula a dobrze oczyszcza. Nie jest drogi, ponieważ jest w dość dużym opakowaniu. Ideał.

Płyn ten przypomina mi czasy liceum :) Uwielbiam jego zapach. Opakowanie poręczne. Płyn świetnie zmywa cały makijaż, nawet mocną tapetę :) i wodoodporny tusz do rzęs. Jest mało wydajny, ale nie jest drogi więc można mu to wybaczyć. Nie powoduje podrażnienia, uczulenia. Nie pieką mnie po nim oczy, nie pozostawia tłustej warstwy.

Ukochany płyn micelarny

To miłość od pierwszego użycia. Ten płyn jest bardzo delikatny i zmywa cały makijaż - bez względu na to czy jest wodoodporny czy nie. Nie miałam po nim nigdy tzw "oczu pandy" z nieodmytym tuszem do rzęs.
Jest bardzo neutralny, nie sądzę aby uczulał. Odświeża i doskonale oczyszcza - przecież o to chodzi w płynie micelarnym.

Niezły,delikatny produkt do oczyszczania twarzy
+nie podrażnia
+lekko nawilża
+nie ściąga skóry
+dobrze oczyszcza
+nie szczypie

same zalety ;)

Przyjemny

Na początku trochę sceptycznie podeszłam do tego płynu. Wcześniej miałam płyn z Bielendy, który wydawało mi się, że ciut lepiej zmywa makijaż. Ale po czasie przekonałam się, że jednak ten z Bourjois jest nawet lepszy. Fakt, trzeba przytrzymać przez pare sekund wacik przy oku, aby eyeliner i tusz ładnie się rozpuściły. Potem wystarczy delikatnie przetrzeć i makijaż już zmyty.
Myślę, że dużym plusem jest to, że nie posiada żadnego zapachu, jest zupełnie obojętny, niczym woda. Niektóre tego typu produkty śmierdzą mi spirytusem, choć nie mają go w składzie. Niektóre zaś, są zbyt mocno naperfumowane.
Pewnie wrócę do tego płynu, bo ogólnie jestem z niego zadowolona, ale następny kupię z innej firmy, bo lubię eksperymentować :)

Cudeńko!

Ten kosmetyk jest jednym z moich ulubionych w pielęgnacji twarzy! Pierwsze co możemy wyczuć to ładny, delikatny zapach, ale nie on odgrywa tu kluczową rolę. Zmywanie makijażu tym produktem to sama przyjemność. Zmywa bardzo dobrze, przez co jest wydajny. Cera po zmyciu nim makijażu nie jest podrażniona. To, co dla mnie jest jednak najważniejsze w tego typu produktach to brak czerwonych, zapłakanych oczu! Czego chcieć więcej? Może lepszej dostępności, bo kiedyś w drogeriach był niemal wszędzie, a teraz zdarza mi się mieć problem z kupieniem go stacjonarnie.