Eucerin, Szampon leczniczy 5% Urea

Powiększ Eucerin, Szampon leczniczy 5% Urea

Zgłaszająca osoba: soni

Szampon przynosi ulgę suchej, podrażnionej skórze głowy. Łagodnie oczyszcza, zapewniając objętość i połysk włosów.
Uzupełnia niedobory naturalnych czynników nawilżających.
Do codziennego mycia suchej, swędzącej, podatnej na alergię skóry głowy. Do stosowania jako pielęgnacja wspomagająca leczenie atopowego zapalenia skóry. oraz łuszczycy. Aktywne składniki to Mocznik (Urea) oraz Mleczan Sodu .

Skład: Aqua, Sodium Myreth Sulfate, Urea, Decyl Glucoside, Sodium Lactate, Sodium Cocoamphoacetate, Coco Glucoside, Laureth-9, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate,Glyceryl Oleate, Panthenol, Lactic Acid, Polyquaternium-10, Sodium Benzoate, Sodium Salicylate.

/s/

• SPRAWDZIŁ SIĘ
  • Bardzo dobry szampon, zdecydowanie sprawdził się przy mojej suchej i wrażliwej skórze głowy.Kupowałam go na niemieckiej stronie, nie wiem czy teraz jest dostępny PL.
    Mycie nim, to prawdziwa przyjemność.Czuję się, jak na zabiegu w SPA, cudownie odpręża skórę.Jest dość wydajny, przy myciu co 2 dni starcza na ponad miesiąc.
    To zdecydowanie najlepszy produkt obecny na rynku dla osób z problemem suchej skóry głowy w przeciwieństwie do EMOLIUM.

Używam tego produktu od: marca 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić velvetbambi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy szampon przy wrażliwej, swędzącej i suchej skórze głowy
  • Moim ogromnym problemem jest skóra główy - sucha, swędząca i reagująca podrażnieniem praktycznie na wszystko - stres, kosmetyki, suszenie suszarka, czapki itp. Dochodzi do tego uczulenie na SLS i SLES, co nie ułatwia znalezienia jakiegoś szamponu, gdyż nawet te przeznaczone dla dzieci i do wrażliwej skóry przeważnie zawierają te składniki na samym poczatku :/
    Dodatkowo mam suche włosy na końcach, i lekko przetłuszczające się przy skórze głowy. Wypróbowałam już wiele szamponów, aptecznych, drogeryjnych, fryzjerskich itd. I nawet jeśli których z nich nie podrażnił mnie na samym poczatku używania to przeważnie nie udało mi sie zużyć opakowania do końca gdyż po pewnym czasie i tak ni mogłam się przestać drapać. Nie muszę wspominać ze ciągle drapanie się jest co najmniej nieestetyczne i słabo wygląda w miejscach publicznych :/ plus rozdrapywanie skóry do krwi nie jest super przyjemne i boli jak diabli.

Natknęłam sie na ten szampon przypadkiem, kiedy zdesperowana szukałam czegos w aptece i to był strzał w dziesiątke - od pierwszego użycia złagodził świad i uczucie pieczenia! Skóra odzyskała równowagę, mogę myć teraz włosy co drugi dzień bo zmniejszylo się również ich przetłuszczanie u nasady. Sa również lepiej odżywione i latwiej sie rozczesuja, nawet bez odżywki!

W duecie z lotionem do skóry głowy - czyni cuda dla skóry!

Jedyny minus jaki przychodzi mi do głowy to jego cena - w kraju gdzie mieszkam kosztuje w przeliczeniu na zlotówki ok. 80 zl - cena zaporowa ale jestem to w stanie wybaczyć gdyż znacznie poprawił komfort mojej skóry i życia

Polecam wszystkim osobom borykającym się z kapryśną i problematyczną skórą głowy - myślę ze warto spróbować!

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić tiger_lily za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • inny niz wszystkie
  • szampon ten ma bardzo nieadekwatna ocene w porownaniu do jego jakosci . to zdecydowanie najlepszy szampon jakiego dane mi bylo mi uzywac , a bylo ich naprawde sporo , w wieksozsci profesjonalnych . mam cienkie wlosy , a on jest kompletnie nieobciazajacy . jego wyjatkowosc polega na tym , ze nawilza wlosy i skalp bez jakiegokolwiek obciazenia , poniewaz jego glownym czynnikiem nawilzajacym jest mocznik . wlosy zyskuja na objetosci i nie sa splatane ani suche , mozna sobie nawet nieraz podarowac odzywke . nie ma zapachu ani sls , myje moim zdaniem znakomicie , nie wiem jak kogos mogl nie domyc . nie potrafie sie dopatrzec silikonow w nim , dodatkowy plus . probuje nowych szamponow , ale zawsze tylko do niego wracam . pisze ta recenzje , bo oceny sa szokujaco niskie , a np. na make up alley wszysycy sa nim zachwyceni na rowni ze mna , wiec przykro byloby , gdyby ktos nie sprobowal z powodu niskich ocen , lub nie daj boze , wstrzymano by produkcje z powodu niskiej sprzedazy. z calego serca polecam .

Ilość zużytych opakowań: 4 x 200ml

Chcesz pochwalić soni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno łagodzi
  • Szamponu używalam jako pomoc dla mojej wrażliwej skóry głowy. I w tym sprawdził się w 100%. Ale niestety bardzo słabo mył. Miałam wrażenie, że po myciu zostaje mi taka tłusta powłoczka na skórze głowy. Cena i wydajność też niekorzystne. Teraz gdy pojawia mi się suchy łupież lub swędzenie skóry głowy to kupuję szampon dla dzieci z Rossmanna Babydream i mam taki sam efekt za 3zł. Więc tak jak zaznaczyłam więcej raczej nie kupię.

Używam tego produktu od: kiedyś ok. 1,5 m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 200 ml

Chcesz pochwalić 29Martka1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • chyba nie do konca dla mnie
  • Dotad uzywalam Pregaine ale chyba przestali go produkowac, zapasy mi sie pokonczyly i musze szukac czegos nowego. Eucerin nie jest zly, ale pregaine bylo lepsze. Sluza mi szampony bez mydla i delikatne, po wszystkich perfumowanych mam lupiez. Eucerin dziala ok na skore glowy, tz. nie podraznia i nie powoduje swiadu czy lupiezu, ale wlosy sa strasznie miekkie i kompletnie nie mozna ich ulozyc. To jest dla mnie duzy minus, bo skora glowy to nie wszystko
    Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 - 200 ml

Chcesz pochwalić Gohota za czytelną i pomocną recenzję?
  • sredniak
  • Szampon jest przezroczysty, co jest jego plusem. Latwo sie splukuje, ale:
    -slabo myje,
    -pozostawia wlosy matowymi,
    -nic nie wnosi w stan skory....

Nie szkodzi i nie pomaga. Skusila mnie zsawartosc mocznika, ktory, w tym stezeniu, wykazuje wlasciwosci nawilzajace.

Skore glowy mam wrazliwa. CZasem mam napady lupiezu, alergii na kosmetyki. Zdecydowanie wole kosmetyki Rene Furterera - w ciemno, wszelkie przezroczyste szampony TIGI, czy szampony La Roche Posay.

Używam tego produktu od: ponad rok temu

Chcesz pochwalić guacamole za czytelną i pomocną recenzję?