Powiększ L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych
Produkt dostępny w 3 sklepach. Cena już od 23,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Nicole

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• No nie
  • Wszyscy pieją nad tą maska. Regularnie kupowalam saszetki i co nakładam jest dramat.

Reasumując

-drażni skórę głowy, makabrycznie drażni i tylko okłady z żelu aloesowego albo siemienia są w stanie coś pomoc,
    -na moich wlosach nie robi nic poza drażnieniem skóry,
    -ulubienica blogerek, producent chętnie blogerkom maski daje blogerki opisują, że "w sumie to jednak na tak" a rezta kupuje. Ja też uparcie kupowałam bo chcialam zobaczyc kiedy zadziala, po zużyciu 10 saszetek sie nie doczekałam....
    -marny stosunek jakosci do ceny, bez promocji to jest naprawdę bardzo droga maska,
    -dość tandetny zapach kiepskiej jakosci perfum dla nastolatka, zdecydowanie prawdziwi mężczyźni pachną inaczej , -od lat moje wlosy rozczesuje mniej więcej raz na pół roku fryzjer-wiec wplywu na rozczesanie nie zauważyłam,
    -blasku mi nie zwiększyła, glębszej tafli nie zrobila, to co chciałam nawilżyc zrobilam sama, bo tu sie nie sprawdziła.

Więc po co przepłacać?

Komu polecam -początkującym wlosomaniaczkom, one zawsze testują najczęściej testowane przez blogerki produkty. Reszcie radzę zacząć od systematycznego olejowania-taniej, zdrowiej i nie podrażnia skóry

Używam tego produktu od: okresowo od lat
    Ilość zużytych opakowań: z 10 saszetek

Chcesz pochwalić danusiaes za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit mity

• Jedna z moich ulubionych
  • Przetestowałam wiele masek z Biovaxa i ta jest jedna z moich ulubionych.

Ma przyjemny zapach i pozostawia włosy miękkie i lśniące.
    Stosuję ją raz w tygodniu po myciu, pozostawimy ją na włosach prze około 15-20 minut. Czasami dodaję też do maski jakieś inne olejki.

Plus za cenę, dostępność i wydajność- mimo rzadkiej konsystencji starcza na dość długo.
    Opakowanie dość poręczne, łatwo z niego nabrać produkt.

Maska może nie daje jakiś spektakularnych efektów, ale nawilża włosy na czym mi szczególnie zależy.

Chcesz pochwalić messsy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Plącze włosy
  • Mam mieszane uczucia. Wszyscy zachwalaja ten produkt i rzeczywiście, przy długotrwałym stosowaniu włosy są bardziej gładkie i błyszczące. Ale co z tego, kiedy po poprawnym zastosowaniu nie da się włosów rozczesac. Cała pielęgnacja idzie w cholerę, kiedy muszę rwac i łamać włosy szczotką. Wlosy suche i zniszczone są z reguły porowate i rozdwojone, a więc wyjątkowo skłonne do targania się. Producenci odzywki powinni pomyśleć o dodatku składników, które ułatwiały by rozczesywanie. Wiem, że silikon to zło dla każdej wlosomaniaczki (niesłusznie!), ale byłam zmuszona psikac włoży odzywka silikonową po każdym użyciu tej maski, żeby uporać się z kołtunami.

Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić Ankajawo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Mój must-have!
  • Mam z natury lekko suche, kręcone na końcach włosy. Dodam, że lekko je rozjaśniam i myję codziennie. Odkąd używam tej maski moje włosy są w nieporównywalnie lepszym stanie. Maska dociąża, nawilża i poprawia kondycję włosów. Teraz są błyszczące i nie puszą się. Należy tylko stosować ją wg. zaleceń producenta czyli trzymać pod termo czepkiem. Ja nakładam ją po myciu na wilgotne włosy i trzymam pod czepkiem i wełnianą czapką przez 1 godzinę. Zwykle robię to w weekend, bo tylko wtedy mam na to czas.
    Odkad pierwszy raz ją kupiłam dużo świadomiej kupuję produkty do włosów. Zwykłe kosmetyki z drogerii z sls już mnie nie satysfakcjonują.
    Polecam tą maskę jak i inne produkty firmy biovax.

Używam tego produktu od: 2015
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Syren za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Przemyślany zakup, który nie zawiódł.
  • Moja pierwsza cała maska biovaxu (wcześniej saszetki). Z opisu i opinii wydawała się być najlepszym wyborem i nie zawiodłam się.
    Przepięknie pachnie (a na zapachy jestem wyczulona i wiele kosmetyków pod tym względem mnie drażni), faktycznie działa i w przeciwieństwie do wielu masek oraz odżywek faktycznie odżywia, a nie głownie oblepia sylikonami i daje uczucie zmiany tylko na chwilę.
    Nie jest to maska sylikonowa, więc gdy mamy włosy łamliwe i plączące się, trzeba zabieg wykończyć sylikonowym serum bądź dodatkowo zastosować odżywkę.
    Polecam.

Używam tego produktu od: ok 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno 250ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kkh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobra maska
  • Kupiłam ja pod wplywem wielu pozytywnych recenzji. Maska jak dla mnie jest dobra, ale nie jest cudem o jakich wiele osob pisze.

Maska zamknieta jest w duzym sloiczku, odkrecanym. Ma barwe biala. Jest dosc gesta, latwo rozprowadzic ja na wlosach. Dobre sie zmywa.

+ wygodne opakowanie, z ktorego latwo wydobyc produkt
    + czepek dolaczony do opakowania
    + maska ma przyjemny zapach
    + dociaza wlosy
    + nie obciaza
    + wlosy sa wygladzone
    + sliskie
    + miekkie w dotyku
    + latwo je rozczesac
    + nie placza sie

- cena
    - srednia wydajnosc przy dlugich wlosach

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobra.
  • O tej masce słyszałam same ochy i achy więc sama opstanowiłam ją przetestować.
    POdchodziłam sceptycznie jak do każdego produktu wychwalanego pod niebiosa i miałam racje
    Fakt, plus za cenę, dostępność i polskiego producenta, ale tak jak z przymróżeniem oka patrzyłamna obietnice składane na opakowaniu, tak i na moich mocno przesuszonych włosach ta maska po prostu nnei robi nic.
    Ani nie odżywia, ani nie nawilża. Jakie miałam siano takie mam, a nawet nie wiem czy nie większe
    Z czepkiem czy bez - bez różńic. Ale plus za dołączenie czepka do opakowania.
    Zapach - mnie denerwował.
    Wydajnosć - mam długie włosy więc oceniam ją jako średnią.

Używam tego produktu od: pażdziernik 2015

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miód na włosy
  • Wspaniała maska, która robi wszystko (lub prawie wszystk0), co obiecał producent.

+działa, działa, działa. Po dwóch miesiącach stosowania (raz w tygodniu) fryzjerka nie mogła się nacieszyć, w jak dobrym stanie są włosy. Nawilża, faktycznie naprawia i ogranicza rozdwajanie się końcówek.
    +koi podrażnienia skóry głowy.
    +dobrze się rozprowadza.
    +ma krótki, rzetelny skład, a jej składniki czynne są na tyle wysoko, że naprawdę działają.
    +czepek, który dołączono do opakowania, jest bardzo praktyczny i dobrze się trzyma na głowie.
    +polski producent;
    +piękne opakowanie, które cieszy oko, i jasna intrukcja stosowania

-wydajność.

Polecam każdemu!

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić KurczakTweety za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • Obecnie moja ulubiona maska do włosów
    Włosy po niej są miękkie, puszyste (ale nie puszące się), lśniące i gładkie. Jest wydajna, ma dobry skład i przystępną cenę. Zapach może nie każdemu odpowiada, ale mi on osobiście nie przeszkadza i nie jest dla mnie intensywny. Opakowanie wygodne, pozwalające do końca zużyć produkt. Dołączony czepek również jest przydatny
    Najlepiej działająca maska z kilku biovaxów, których dotychczas stosowałam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić drzeweli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Całkiem poprawnie działający produkt.

Plusy:
    1. Działanie
    Pierwsze moje wrażenie było bardziej na nie... Zaraz po użyciu nie widziałam na włosach jakiegoś szczególnego efektu. Włosy ładnie się rozczesały, nie były szorstkie, ale i nie jakieś mega miękkie. Ale dopkóki pozostawały mokre, a nawet krótko po wyschnięciu - efektu nie było widać na pierwszy rzut oka.
    Ta maska jest dla moich włosów o tyle specyficzna, że jej efekty widać u mnie wraz z upływem czasu.
    Włosy następnego dnia po zastosowaniu maski stały się po prostu piękne! Były lejące się, lśniące, wyraźnie nawilżone. Nie umiem tego nazwać, ale mam wrażenie, że ta maska faktycznie nawilża głęboko wewnętrz włosa. Włosy były sypkie, miłe w dotyku, ładnie dociążone. Zachowały świeżość dłuższy okres czasu niż zwykle, mogłam je umyć spokojnie o jeden dzień później niż normalnie.

2. Konsystencja i wydajność
    Uwielbiam maski Biovaxu za ich gęstość, idealną konsystencję, która bardzo prosto nakłada się na włosy. Nie trzeba używać dużej ilości maski, by ładnie pokryć włosy, dzięki temu też maska starcza na dłużej.

3. Zapach
    Mam mieszane uczucia co do zapachu, choć bardziej na plus.
    Pierwsze co się rzuca w oczy (właściwie w nos... ; ) w przypadku tej maski to zapach, który jest bardzo intensywny i długo pozostaje na włosach. Czułam go jeszcze 3. dzień po myciu, wystarczyło potrząsnąć lekko włosami.
    W pierwszej chwili zapach mi się nie spodobał, wydał mi się zbyt słodki, chemiczny, zatykający. Im dłużej miałam go na włosach, tym bardziej mi się podobał. Skojarzył mi się z zapachem perfum. Choć miałam co do niego zdecydowanie mieszane odczucia, jak na karuzeli - raz go czułam i zachwycałam, za chwilę mnie zatykał i stwierdzałam, że to jednak nie dla mnie.
    Ostatecznie, bardziej na plus.

4. Cena
    Uważam, że przystępna. Maskę można też dostać w saszetkach za ok. 2 zł w Biedronce, więc to duże ułatwienie i mały wydatek.

Minusy:
    1. Jedyny minus jaki widzę to to, że na widoczny efekt nawilżenia trzeba u mnie chwilkę poczekać - nie jak w przypadku innej maski Biovaxu. Odjęłam pół gwiazdki własnie za to, że jak na razie inna maska z tej marki okazała się lepsza od tej. Ale to malutki minusik.

Mam zamiar wracać do tej maski co jakiś czas, choćby dla odmiany.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Chcesz pochwalić Tulinka_ za czytelną i pomocną recenzję?