Powiększ L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: Nicole

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• Kolejna dobra.
  • Plusy:
    -Bardzo dobrze nawilża włosy,
    -Regeneruje je od wewnątrz,
    -Nadaje im zdrowy blsk,
    -Wygładza je,
    -Jest wydajna i przyjemna w użyciu.

Minusy:
    -BRAK.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Rodzynka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra dla wysokoporowatych
  • Dobra odżywka dla suchych, zniszczonych, wysokoporowatych włosów. Powoduje, że włosy łatwo się układają, są gładkie, przyjemne w dotyku, aczkolwiek nie jest to mój ideał-
    NIE dostrzegłam zjawiskowego poprawienia stanu włosów i ich 'uzdrowienia' - być może ze względu na brak systematyczności w stosowaniu i tego, że lubię zmieniać kosmetyki.

Ogółem:
    - dobra dla suchych i zniszczonych na codzien
    -nawilża
    -włosy są gładkie, łatwo się układają
    -b przyjemny zapach
    -łatwo dostępna w przystępnej cenie

- nie poprawiła znacząco stanu moich włosów

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić malalama993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Ja nakładam ja na godzinę, pod czepek i ręcznik. Po użyciu włosy są miękkie, gładkie i sypkie, widocznie nawilżone. Oprócz niej także olejuje włosy. Stan moich włosów znacznie się polepszyl. Wydaje mi się ze to efekt zarówno maski jak i olejów
    Maska jest bardzo wydajna. Na początku nie było ale zaczęłam rozczesywac włosy przed jej nałożeniem i wydajność się bardzo poprawiła, znacznie mniej używam na gładkie włosy niż na koltuny.
    Efekt jest widoczny nie tylko po nałożeniu ale po zwykłym myciu tez. Włosy są w lepszej kondycji

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dotąd- najlepszy Biovax
  • Miałam już przyjemność używać trzy maski Biovax- Naturalne Oleje, Do włosów słabych ze skłonnością do wypadania, oraz tę. Jak dotąd- NAJLEPSZA, moje włosy ją kochają i naprawdę ten produkt działa

PLUSY:
    - wydajność
    - cena
    - dostępność
    - działanie:
    * włosy po masce są mięciuktie, gładkie, lśniące, ale nie kosztem świeżości i objętości. Włosy po masce są lekkie, puszyste i świeże przez cały dzien ( mam wrażenie, że bardziej i dłużej są świeższe niż gdy jej nie używam ). Świetnie się układają, rozczesują. A co najważniejsze, ta maska nie działa tylko powierzchownie, tzn moje włosy tak pięknie nie wygladają tylko po użyciu jej, ale przy regularnym stosowaniu włosy naprawdę odżywają, widać, że są w lepszej kondycji. Ta maska leczy, a nie tylko działa gdy mam ją na włosach.

MINUSY:
    - brak !!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: 1miesiąc

Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Najlepszy Biovax
  • Jest to najlepszy Biovax ze wszystkich jakie stosowałam. Na moich suchych, delikatnych i łatwo puszących się włosach działał cuda. Chyba jeszcze żadnej innej maski moje włosy tak nie piły. Na początku stosowałam ją 2x w tygodniu, później raz w tyg. Efekt mnie zadowolił.

+ włosy są miłe w dotyku, nie czuć tej szorstkości
    + nie raz ratowała mi włosy po farbowaniu
    + loki/fale są bardziej zdyscyplinowane, uzyskują ładny skręt, nie puszą się
    + bez problemu się nakłada, nic nie spływa
    + faktycznie regeneruje, ale na to potrzeba czasu i systematyczności. Jedno opakowanie może nie wystarczyć
    + po przetestowania jej w różnej liczbie czasu trzymana na włosach, stwierdzam, że najlepsze efekty uzyskuje, gdy trzyma się ją 15 do max 25 minut. Wtedy włosy są takie jakie powinny być. Gdy trzymałam ją dłużej, było istne przeciwieństwo czyli włosy były niemiłe, szorstkie, oklapnięte strąki.
    + częste promocje w Hebe
    + nie obciąża włosów
    + włosy są bardziej elastyczne, przestają się łamać, ale jest zauważalne po dłuższym czasie stosowania

Na minus
    - zapach, jakiś taki za bardzo owocowy, czasami wręcz mdliło
    - cena bez promocji za wysoka
    - mało wydajna. Jedno opakowanie wystarcza mi na jakieś 6 użyć

Maska niesamowicie odbudowuje włosy. Po każdym jej użyciu włosy są zdrowsze i (co ważne) nie jest to efekt do pierwszego mycia. Moje włosy ją pokochały, piją ją jak szalone. Gdyby tak jeszcze tańsza była to już w ogóle byłoby pięknie.

Pół gwiazdki odjęłam za cenę bez promocji, oraz za kiepską wydajność

Używam tego produktu od: niemal roku
    Ilość zużytych opakowań: 8 lub 9

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • zachęciły mnie dobre recenzje o tej masce,postanowiłam ją kupić na przecenie...
    + zapach
    +konsystencja
    + wydajna
    + włosy są gładkie i się nie puszą
    minusy
    - cena
    - nie nawilża dostatecznie moich włosów
    - są obciążone
    - brzydko się układają

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić szeelma za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane odczucia
  • Maskę Biovax do suchych i zniszczonych włosów (250 ml) kupiłam w naturze, bo akurat była w promocji za około 14 zł. Mam co do niej mieszane uczucia, chociaż wydaje mi się, że raczej jest na plus.
    Jej konsystencja jest idealna, gęsta, jakby woskowa, takie lubię najbardziej, co za tym idzie, jest wydajna. Zamknięcie jest średnio wygodne, ale daje radę, opakowanie mogłoby być trochę szersze, bo wydobycie końcówki produktu jest odrobinę utrudnione. Zapach mnie osobiście niespecjalnie się podoba, jest dosyć nijaki.
    Co do działania na włosach... Na pewno nawilża, trochę wygładza, ładnie nabłyszcza, ale nie jest to nic niezwykłego. Za tą cenę (cena regularna to około 20 zł za 250 ml) spodziewałam się czegoś więcej. Nie likwiduje puszenia, włosy jak odstawały, tak dalej odstają i mają się świetnie. Na pewno nie obciąża, nakładałam nawet na skalp, przyklapu nie było. Po dłuższym stosowaniu włosy faktycznie wyglądają odrobinę lepiej, co mnie zaskoczyło.
    Podsumowując, jest całkiem niezła, ale nie do końca dla mnie, chociaż na pewno dużo lepsza od wersji do włosów farbowanych. Raczej więcej jej nie kupię, ale mam zamiar wypróbować inne maski Biovax.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Shadoweed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Włosy są niesamowicie przyjemne w dotyku i gdy dotykałam ich jeszcze w nieco wilgotnym stanie, oczekiwałam lepszego efektu...
    Zaczęły się puszyć i nie przybierały na blasku - były wręcz matowe.
    Nakładałam maskę na włosy po umyciu szamponem (OMO), zakładałam czepek dołączony do opakowania, owijałam ręcznikiem i spłukiwałam po 30 minutach.
    Plusy:
    -przyjemny zapach
    -konsystencja
    -wydajność
    -włosy miłe w dotyku
    -opakowanie
    -ułatwione rozczesywanie
    Minusy:
    -po użyciu włosy są matowe, nie przybierają na blasku, co obieca producent
    -puszą się

Nie polecam dla pań o typie włosów podobnym do mnie - wysokoporowate, kręcone, ciemne z tendencją do przesuszania.

Używam tego produktu od: Niecały miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić svazi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna, jednak bez wielkiego WOW
  • To co pierwsze w niej zauważyłam to zapach płynu do toalet.
    Odrzuciło mnie z miejsca. Na włosach na szczeście nie zostaje alę się bałam że będe smierdzieć kibelkiem.
    Ogólnie tak specjalnie mocno nie podreperowała moich włosów. Jest zadowalająca, jednak spodziewałam się lepszych efektów.
    Plusy:
    -skład- idealny dla maski, nie uważam aby silikony były potrzebne w maskach.
    -cena-25 zeta za półlitrowe opakowanie!
    -wydajność- gęsta i bardzo wydajna stosuję co prawda rzadko dlatego nawet dużo jej nie ubyło po 2 miechach użytku.
    -po użyciu włosy się łatwo rozczesują, są wygładzone i całkiem miękkie,
    -nie obciąża, nawet w zestawieniu z olejowaniem.

Minusy
    -odór toalety
    -jest zbyt lekka jak dla mnie, byłabym szcześliwa jakby dociążyła moje kłaczki.
    -no i najgorsze. bez użycia jakiejkolwiek odżywki b/s moje włosy wyglądają jakby je piorun strzelił. calutkie naelektryzowane.

Minusy niezbyt mi przeszkadzają, jednak teraz będę polowała na wersję z proteinami lub olejami.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BringMeHome za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna maska
  • +nawilża
    +wygładza
    +regeneruje
    +nie plącze
    +dobry skład (bez sls itp.)
    Czyli robi wszystko to co powinna maska!
    Fajnie, że dodają czepek i witaminy dobre na końcówki.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić agnesevelyn3 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij