Powiększ L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: Nicole

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• Faworyt pod względem masek poprawiających kondycję włosów
  • Na produkty tej firmy zwróciłam uwagę rok temu w lutym czytając opinie na wizażu kiedy szukałam skutecznej maski renerującej dla moich zniszczonych farbowaniem włosów. Od tej pory Biovax jest stałym elementem pielęgnacji moich włosów.

Moje włosy niestety są ciężkie w pielęgnacji, jestem posiadaczką włosów wysokoporowatych - jest to najgroszy typ włosa jaki można sobie wyobrazić:
    łamliwy, matowy, puszący się, suchy, sztywny. Wystarczy im jedno użycie lokówki lub stuprocentowe wysuszenie włosów gorącym nawiewem suszarki, aby całkowicie odparowała z nich woda i pojawiła się cała masa rozdwojonych i połamanych końców, nie mówiąc już o farbowaniu kiedy włosy są strasznie przesuszone dlatego muszę je systematycznie nawilżać, używać masek i odżywek po myciu. Dziewczyny, które maja włosy o niskiej porowatości to dla mnie prawdziwe szczęściary

Miałam kilka wersji tej maski jednak najlepiej sprawdziła sie u mnie wersja do włosów ciemnych oraz do włosów suchych i zniszczonych. Na moje włosy działają świetnie.

Biovaxów używam jako zwykłych odżywek, ale też masek przed myciem albo po myciu. Najlepsze efekty daje potrzymanie jej dość długo ok. 2-3h na włosach przed myciem pod czepkiem.
    Maskę łatwo się aplikuje, jest gęsta i nie spływa z włosów.
    Dogłębnie regeneruje włosy i nawilża. Ładnie się układają i nie puszą. Są miękkie i lejące. Końce włosów dobrze nawilżone, brak szorstkości.
    Regularne stosowanie (przynajmniej raz w tygodniu) pozwala odbudować osłabione włosy.
    Dostępne w aptekach ale także od niedawna kupuję je także w drogerii Natura za 14-15 zł.

Na pewno pozostanę wierna maseczkom Biovax.

Używam tego produktu od: luty 2014 r.
    Ilość zużytych opakowań: około 7 (poj. 250 ml)

Chcesz pochwalić karo2291 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna odżywka
  • Maseczkę biovax stosuję od 2 lat, włosy miałam strasznie zniszczone od prostowania, używam jej do dziś i nie zamierzam przestać. Włosy mam gładkie i lśniące, mniej rozdwojonych końcówek. Moja fryzjerka poradziła mi , aby stosować na noc, nałożyć wraz z czepkiem i iść spać, rano zmyć

Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić diamentowa_blondynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja najulubieńsza maska
  • Moja ulubiona maska. Włosy są po niej miękkie, błyszczące, odżywione. W okresie gdy stosowałam ją praktycznie po kożdym myciu pierwszy raz odkąd zniszczyłam włosy częstym farbowaniem usłyszałam od fryzjerki, że ich stan jest calkiem dobry (wcześniej zawsze było że suche itp, więc poprawa znaczna i widoczna

Plusy:

+Ślicznie pachnie.
    +Cena.
    +Dostępność.
    +Wygodne opakowanie, bez problemu można zużyć produkt do końca.
    +Ułatwia rozczesywanie.
    +Włosy błyszczące i miękkie, odżywione. Dobra jako maska do dłuższego trzymania, "na zimno" i jako cieply kompres, ale też jako odżywka do spłukania po kilku minutach.
    +Sprawdza się mieszana z innymi produktami, czasami dodawałam do niej miód albo olejki, choć sama w sobie jest dość bogata .
    +Fajny skład.
    +Foliowy czepek w każdym opakowaniu (wygodniejsze to niz zawijanie się w worki i folie spożywcze :P)

Minusy:

- Jak każda maska nie sprawdza się u mnie nakładana na skórę głowy. Ubolewam nad tym bo moja babcia miała po niej prawdziwy wysyp nowych wlosów i pomogła jej na wypadanie. U mnie niestety efekt jest odwrotny, po nałożeniu na skalp włosy wypadają. Mam tak po każdej masce, odżywce, olejku (na skalp nakładam jedynie szampon i ewentualnie wcierki o konsystencji wody :P) więc myślę, że żadne cudo u mnie tego nie zmieni, odejmuję za to tylko pół gwiazdki.

Używam tego produktu od: 2-3 lata
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Arvena2902 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny i porządny produkt
  • Z odżywkami z Biowaxa spotkałam się w postaci małych saszetek i zaczełam testować. Według mnie ta pomarańczowa najbardziej przypasowała moim włoskom i kończę już cały słoiczek. Wersja z olejami również była ok, ale te dwie niebieskie z proteinami mlecznymi i chyba keratyną były bardzo słabe. Jako, że jestem kobietą chętnie bym coś nowego wypróbowała zastanawiam się jeszcze nad wersją dla blond włosów

Posumowując:

- najlepsza jak do tej pory odżywka Biowax jaką testowałam
    - nawilża i wygładza włosy
    - co dla mnie bardzo ważne - można ją stosowac na skórę głowy, co dla mojego suchego i wrażliwego skalpu działa jak delikatny kompres.
    - bardzo ją lubię i stosuję przynajmniej raz na 2 tygodnie od bardzoooo dawna.

Minusem jest oczywiście potrzeba długiego trzymania na włosach, ale jestem w stanie się poświęcić.

Używam tego produktu od: Z przerwami ok 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: Jeden cały słoik i cała masa saszetek.

Chcesz pochwalić Nadzieja6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejna dobra.
  • Plusy:
    -Bardzo dobrze nawilża włosy,
    -Regeneruje je od wewnątrz,
    -Nadaje im zdrowy blsk,
    -Wygładza je,
    -Jest wydajna i przyjemna w użyciu.

Minusy:
    -BRAK.

Używam tego produktu od: Dwa miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Rodzynka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra dla wysokoporowatych
  • Dobra odżywka dla suchych, zniszczonych, wysokoporowatych włosów. Powoduje, że włosy łatwo się układają, są gładkie, przyjemne w dotyku, aczkolwiek nie jest to mój ideał-
    NIE dostrzegłam zjawiskowego poprawienia stanu włosów i ich 'uzdrowienia' - być może ze względu na brak systematyczności w stosowaniu i tego, że lubię zmieniać kosmetyki.

Ogółem:
    - dobra dla suchych i zniszczonych na codzien
    -nawilża
    -włosy są gładkie, łatwo się układają
    -b przyjemny zapach
    -łatwo dostępna w przystępnej cenie

- nie poprawiła znacząco stanu moich włosów

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić malalama993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Ja nakładam ja na godzinę, pod czepek i ręcznik. Po użyciu włosy są miękkie, gładkie i sypkie, widocznie nawilżone. Oprócz niej także olejuje włosy. Stan moich włosów znacznie się polepszyl. Wydaje mi się ze to efekt zarówno maski jak i olejów
    Maska jest bardzo wydajna. Na początku nie było ale zaczęłam rozczesywac włosy przed jej nałożeniem i wydajność się bardzo poprawiła, znacznie mniej używam na gładkie włosy niż na koltuny.
    Efekt jest widoczny nie tylko po nałożeniu ale po zwykłym myciu tez. Włosy są w lepszej kondycji

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić kasiorka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dotąd- najlepszy Biovax
  • Miałam już przyjemność używać trzy maski Biovax- Naturalne Oleje, Do włosów słabych ze skłonnością do wypadania, oraz tę. Jak dotąd- NAJLEPSZA, moje włosy ją kochają i naprawdę ten produkt działa

PLUSY:
    - wydajność
    - cena
    - dostępność
    - działanie:
    * włosy po masce są mięciuktie, gładkie, lśniące, ale nie kosztem świeżości i objętości. Włosy po masce są lekkie, puszyste i świeże przez cały dzien ( mam wrażenie, że bardziej i dłużej są świeższe niż gdy jej nie używam ). Świetnie się układają, rozczesują. A co najważniejsze, ta maska nie działa tylko powierzchownie, tzn moje włosy tak pięknie nie wygladają tylko po użyciu jej, ale przy regularnym stosowaniu włosy naprawdę odżywają, widać, że są w lepszej kondycji. Ta maska leczy, a nie tylko działa gdy mam ją na włosach.

MINUSY:
    - brak !!!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: 1miesiąc

Chcesz pochwalić paulla777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • Najlepszy Biovax
  • Jest to najlepszy Biovax ze wszystkich jakie stosowałam. Na moich suchych, delikatnych i łatwo puszących się włosach działał cuda. Chyba jeszcze żadnej innej maski moje włosy tak nie piły. Na początku stosowałam ją 2x w tygodniu, później raz w tyg. Efekt mnie zadowolił.

+ włosy są miłe w dotyku, nie czuć tej szorstkości
    + nie raz ratowała mi włosy po farbowaniu
    + loki/fale są bardziej zdyscyplinowane, uzyskują ładny skręt, nie puszą się
    + bez problemu się nakłada, nic nie spływa
    + faktycznie regeneruje, ale na to potrzeba czasu i systematyczności. Jedno opakowanie może nie wystarczyć
    + po przetestowania jej w różnej liczbie czasu trzymana na włosach, stwierdzam, że najlepsze efekty uzyskuje, gdy trzyma się ją 15 do max 25 minut. Wtedy włosy są takie jakie powinny być. Gdy trzymałam ją dłużej, było istne przeciwieństwo czyli włosy były niemiłe, szorstkie, oklapnięte strąki.
    + częste promocje w Hebe
    + nie obciąża włosów
    + włosy są bardziej elastyczne, przestają się łamać, ale jest zauważalne po dłuższym czasie stosowania

Na minus
    - zapach, jakiś taki za bardzo owocowy, czasami wręcz mdliło
    - cena bez promocji za wysoka
    - mało wydajna. Jedno opakowanie wystarcza mi na jakieś 6 użyć

Maska niesamowicie odbudowuje włosy. Po każdym jej użyciu włosy są zdrowsze i (co ważne) nie jest to efekt do pierwszego mycia. Moje włosy ją pokochały, piją ją jak szalone. Gdyby tak jeszcze tańsza była to już w ogóle byłoby pięknie.

Pół gwiazdki odjęłam za cenę bez promocji, oraz za kiepską wydajność

Używam tego produktu od: niemal roku
    Ilość zużytych opakowań: 8 lub 9

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • zachęciły mnie dobre recenzje o tej masce,postanowiłam ją kupić na przecenie...
    + zapach
    +konsystencja
    + wydajna
    + włosy są gładkie i się nie puszą
    minusy
    - cena
    - nie nawilża dostatecznie moich włosów
    - są obciążone
    - brzydko się układają

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić szeelma za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij