Powiększ L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: Nicole

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• mieszane odczucia
  • Maskę Biovax do suchych i zniszczonych włosów (250 ml) kupiłam w naturze, bo akurat była w promocji za około 14 zł. Mam co do niej mieszane uczucia, chociaż wydaje mi się, że raczej jest na plus.
    Jej konsystencja jest idealna, gęsta, jakby woskowa, takie lubię najbardziej, co za tym idzie, jest wydajna. Zamknięcie jest średnio wygodne, ale daje radę, opakowanie mogłoby być trochę szersze, bo wydobycie końcówki produktu jest odrobinę utrudnione. Zapach mnie osobiście niespecjalnie się podoba, jest dosyć nijaki.
    Co do działania na włosach... Na pewno nawilża, trochę wygładza, ładnie nabłyszcza, ale nie jest to nic niezwykłego. Za tą cenę (cena regularna to około 20 zł za 250 ml) spodziewałam się czegoś więcej. Nie likwiduje puszenia, włosy jak odstawały, tak dalej odstają i mają się świetnie. Na pewno nie obciąża, nakładałam nawet na skalp, przyklapu nie było. Po dłuższym stosowaniu włosy faktycznie wyglądają odrobinę lepiej, co mnie zaskoczyło.
    Podsumowując, jest całkiem niezła, ale nie do końca dla mnie, chociaż na pewno dużo lepsza od wersji do włosów farbowanych. Raczej więcej jej nie kupię, ale mam zamiar wypróbować inne maski Biovax.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Shadoweed za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Włosy są niesamowicie przyjemne w dotyku i gdy dotykałam ich jeszcze w nieco wilgotnym stanie, oczekiwałam lepszego efektu...
    Zaczęły się puszyć i nie przybierały na blasku - były wręcz matowe.
    Nakładałam maskę na włosy po umyciu szamponem (OMO), zakładałam czepek dołączony do opakowania, owijałam ręcznikiem i spłukiwałam po 30 minutach.
    Plusy:
    -przyjemny zapach
    -konsystencja
    -wydajność
    -włosy miłe w dotyku
    -opakowanie
    -ułatwione rozczesywanie
    Minusy:
    -po użyciu włosy są matowe, nie przybierają na blasku, co obieca producent
    -puszą się

Nie polecam dla pań o typie włosów podobnym do mnie - wysokoporowate, kręcone, ciemne z tendencją do przesuszania.

Używam tego produktu od: Niecały miesiąc.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno niecałe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić svazi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna, jednak bez wielkiego WOW
  • To co pierwsze w niej zauważyłam to zapach płynu do toalet.
    Odrzuciło mnie z miejsca. Na włosach na szczeście nie zostaje alę się bałam że będe smierdzieć kibelkiem.
    Ogólnie tak specjalnie mocno nie podreperowała moich włosów. Jest zadowalająca, jednak spodziewałam się lepszych efektów.
    Plusy:
    -skład- idealny dla maski, nie uważam aby silikony były potrzebne w maskach.
    -cena-25 zeta za półlitrowe opakowanie!
    -wydajność- gęsta i bardzo wydajna stosuję co prawda rzadko dlatego nawet dużo jej nie ubyło po 2 miechach użytku.
    -po użyciu włosy się łatwo rozczesują, są wygładzone i całkiem miękkie,
    -nie obciąża, nawet w zestawieniu z olejowaniem.

Minusy
    -odór toalety
    -jest zbyt lekka jak dla mnie, byłabym szcześliwa jakby dociążyła moje kłaczki.
    -no i najgorsze. bez użycia jakiejkolwiek odżywki b/s moje włosy wyglądają jakby je piorun strzelił. calutkie naelektryzowane.

Minusy niezbyt mi przeszkadzają, jednak teraz będę polowała na wersję z proteinami lub olejami.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BringMeHome za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna maska
  • +nawilża
    +wygładza
    +regeneruje
    +nie plącze
    +dobry skład (bez sls itp.)
    Czyli robi wszystko to co powinna maska!
    Fajnie, że dodają czepek i witaminy dobre na końcówki.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić agnesevelyn3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna maseczka
  • Maseczkę kupiłam pod wpływem dobrych recenzji na Wizażu i nie zawiodłam się!

Po pierwsze, dlaczego?
    Po domowym rozjaśnianiu moje włosy były tak pokruszone, że nie miałam dla nich właściwie żadnej nadziei - puszyły się a ich objętość była równa zeru. Do tego te końcówki, które wyglądały jakby były wygryzione przez jakieś włosożerne zwierze... ale uwaga - Biovax pomógł.

Po drugie - jak działa?
    Maseczka naprawdę 'naprawiła' moje włosy - już po pierwszym użyciu stały się lśniące i gładkie.
    Po wielu odżywkach czy maskach moje włosy były ciężkie, oklapnięte i miałam trudność ze spłukaniem produktu z włosów - jakbym użyła oleju - były po prostu oślizgłe. A Biovax działa zupełnie inaczej - spłukuje się bardzo łatwo, nawet nie czuć że użyło się czegoś oprócz szamponu - natomiast niezaprzeczalnie to widać. Nawet koleżanka zapytała mnie o to czy byłam ostatnio u fryzjera, bo mam bardzo zadbane włosy

Po trzecie - Podsumowując,

Zalety:
    + regeneruje zniszczone włosy
    + poprawia wygląd czupryny (jest lśniąca, gładka)
    + poprawia stan rozdwojonych końcówek
    + ładnie pachnie
    + przyjemna w użyciu (nie przeciąża włosów i nie
    sprawia, ze się przetłuszczają)
    + ułatwia rozczesywanie i układanie włosów
    + brak SLS, SLES i parabenów

Wady:
    - brak

Jestem bardzo zadowolona z tej maseczki i na pewno będę do niej wracać, polecam każdemu kto farbuje lub rozjaśnia włosy

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić invincible_MJ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Maskę kupiłam za niewielka cenę. Po nałożeniu trzymam ją zwykle pod czepkiem i ręcznikem przez min. 30 minut, dwa razy w tygodniu. Mam włosy suche po farbowaniu.
    Zalety:
    - przepiekny zapach
    - badzo dobrze nawilża
    - włosy są miękkie, gładkie

Jest to moja pierwsza maseczka Biovaxu, wiec przertestuje także inne, ale do tej na pewno będe wracać. Polecam

Używam tego produktu od: dwuch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Lena_1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardziej na tak ,niż na nie.
  • Kiedy zaczelam uzywac tej maski moje włosy były w okropnym stanie... łamały się ,puszyły-jak to po rozjaśnianiu. z chwilą kiedy zaczelam jej uzywac -wlosy sie zmienily-jednak niestety ,nie na tyle ,aby ocenic ten produkt na 5 gwiazdek. dalej sie puszą,łamią i są suche. ale doceniam fakt,ze choc w 50 % naprawiła moje wlosy. cena moglaby byc nizsza i maska moglaby kosztowac ok. 15 zł za 250 ml.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe /250 ml

Chcesz pochwalić katarzynace za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Maskę kupiłam w aptece 500ml za niecałe 25zł, nie stosowałąm wcześniej z tej serii a chciałam nawilżyć swoje wysokoporowate włosy, które praktycznie ciągle się puszą i ogólnie są bardzo wymagające i suche, więc postępowałam tak jak zaleca producent i nałożyłam ową maskę na około pół godziny (może trochę dłużej) pod foliowym czepkiem i ręcznikiem i przy zmywaniu jej włosy były na pewno gładsze, lecz dopiero gdy całkowicie wyschły, były pełne blasku, mięciutkie i gładkie, nawilżone i w końcu się nie elektryzowały, próbowalam także po niej maskę biovax do włosów ciemnych lecz nie było już takiego efektu- tylko delikatne nawilżenie, dlatego będę wierna tej.

Używam tego produktu od: kliku miesięcy

Chcesz pochwalić opozycja147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAWILŻENIE PO SAME KOŃCE
  • Kupiłam je (bo dwie takie maseczki) na Biedronkowym szaleństwie jakoś w maju.
    były to dwie saszetki o pojemności 20ml. Lubię takie saszetki, ponieważ
    nie musimy od razu kupować pełnowartościowego produktu, a kilka takich.
    Jeśli chodzi o skład to nie powala. Są niby jakieś olejki, ale po alkoholu.
    Wtrącę tu moje przemyślenie: Czy nie jest parodią dodawanie alkoholu - składnika,
    który ma właściwości wysuszające do nawilżającego produktu?
    Idźmy dalej... Jeśli chodzi o kolor maseczki to klasyczny - biały.
    Zapach przyjemny - takiej typowej odżywki. Konsystencja idealna, nie spływa z włosów,
    łatwo się ją rozprowadza po nich i bez problemu zmywa.
    Jeśli miałabym napisać czy jakoś zdziałały na moje włosy to... ZDECYDOWANIE TAK!
    Po tych dwóch maseczkach, które wystarczyły mi na 4 zużycia moje włosy zrobiły
    się miękkie, sypkie i nawilżone.
    Na pewno chciałabym kiedyś posiadać pełnowartościowy produkt, może również
    w innych wersjach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki 20g

Chcesz pochwalić karuss9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Wspaniała maska, która daje radę moim niesfornym włosom.

+ piękny zapach,
    + nawilża i regeneruje przesuszone włosy,
    + odżywia,
    + pielęgnuje,
    + włosy są miękkie w dotyku, jedwabiste,
    + łatwość rozczesywania,
    + pięknie błyszczące włosy,
    + wydajność.

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij