Powiększ L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: Nicole

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• super!
  • Maskę kupiłam w aptece 500ml za niecałe 25zł, nie stosowałąm wcześniej z tej serii a chciałam nawilżyć swoje wysokoporowate włosy, które praktycznie ciągle się puszą i ogólnie są bardzo wymagające i suche, więc postępowałam tak jak zaleca producent i nałożyłam ową maskę na około pół godziny (może trochę dłużej) pod foliowym czepkiem i ręcznikiem i przy zmywaniu jej włosy były na pewno gładsze, lecz dopiero gdy całkowicie wyschły, były pełne blasku, mięciutkie i gładkie, nawilżone i w końcu się nie elektryzowały, próbowalam także po niej maskę biovax do włosów ciemnych lecz nie było już takiego efektu- tylko delikatne nawilżenie, dlatego będę wierna tej.

Używam tego produktu od: kliku miesięcy

Chcesz pochwalić opozycja147 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAWILŻENIE PO SAME KOŃCE
  • Kupiłam je (bo dwie takie maseczki) na Biedronkowym szaleństwie jakoś w maju.
    były to dwie saszetki o pojemności 20ml. Lubię takie saszetki, ponieważ
    nie musimy od razu kupować pełnowartościowego produktu, a kilka takich.
    Jeśli chodzi o skład to nie powala. Są niby jakieś olejki, ale po alkoholu.
    Wtrącę tu moje przemyślenie: Czy nie jest parodią dodawanie alkoholu - składnika,
    który ma właściwości wysuszające do nawilżającego produktu?
    Idźmy dalej... Jeśli chodzi o kolor maseczki to klasyczny - biały.
    Zapach przyjemny - takiej typowej odżywki. Konsystencja idealna, nie spływa z włosów,
    łatwo się ją rozprowadza po nich i bez problemu zmywa.
    Jeśli miałabym napisać czy jakoś zdziałały na moje włosy to... ZDECYDOWANIE TAK!
    Po tych dwóch maseczkach, które wystarczyły mi na 4 zużycia moje włosy zrobiły
    się miękkie, sypkie i nawilżone.
    Na pewno chciałabym kiedyś posiadać pełnowartościowy produkt, może również
    w innych wersjach.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwie saszetki 20g

Chcesz pochwalić karuss9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Wspaniała maska, która daje radę moim niesfornym włosom.

+ piękny zapach,
    + nawilża i regeneruje przesuszone włosy,
    + odżywia,
    + pielęgnuje,
    + włosy są miękkie w dotyku, jedwabiste,
    + łatwość rozczesywania,
    + pięknie błyszczące włosy,
    + wydajność.

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić JeSuisMoi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona
  • Używam jej 1 x w tygodniu, na umyte szamponem włosy nakładam maskę, następnie czepek i ręcznik, trzymam ok. 30 min. Po zmyciu i wysuszeniu włosy są miękkie, błyszczące, nawilżone, lepiej się układają. Maseczka ma piękny zapach, który długo pozostaje na włosach, dość zwartą konsystencję, jest bardzo wydajna. Polecam!

Używam tego produktu od: od roku naprzemiennie z innymi maseczkami
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

Chcesz pochwalić Monica100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • Mam mieszane uczucia dotyczące tej maski, ponieważ, według mnie, gdyby moje włosy były bardziej zniszczone, produkt nie poradziłby sobie. Ładnie pachniały, rzeczywiście ich wygląd się trochę poprawił, jednak nie sprawił, że poprawiła się ich kondycja (chodzi tutaj o wysuszenie). Nie czułam takiego 'napojenia'.

Na plus jest jednak zapach i wydajność, gdyż przy stosowaniu 3 razy w tygodniu opakowanie starczyło na ok. pół roku.

Chcesz pochwalić ptaszysko2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak do tej pory najlepsza maska, lubię do niej wracać
  • Na produkty tej firmy zwróciłam uwagę 2 lata temu w aptece kiedy rozglądałam się za czymś dla moich zniszczonych farbowaniem włosów. Od tej pory wracam do niej co kilka miesięcy kiedy moje włosy potrzebują regeneracji i odbudowania. Moje włosy niestety są ciężkie w pielęgnacji, u nasady lubią się po niektórych kosmetykach przetłuszczać, a końcówki są zniszczone, suche, rozdwajają się. Dla osób z takim problem radziłabym używanie tej odżywki od połowy włosów, lub na same końcówki

Zalety:
    + duże wydajne opakowanie
    + przy regularnym stosowaniu włosy rzeczywiście włosy są mniej zniszczone, nawilżone i miękkie w dotyku
    + ładny zapach
    + włosy łatwo się po niej rozczesują, nie puszą się

Wady:
    - Jedyna wada wynika z tego, że moje włosy niestety są ciężkie w pielęgnacji, u nasady lubią się po niektórych kosmetykach przetłuszczać, a końcówki są zniszczone, suche, rozdwajają się. Dla osób z takim problem radziłabym używanie tej odżywki od połowy włosów, lub na same końcówki, aby właśnie włosy nie były obciążone i przetłuszczone

Szczerze mogę polecić tę maskę, odpowiednie stosowanie zapewnia efekty jakie obiecuje producent

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Mabusama za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Zdecydowanie moja nalepsza maska z Biovaxu na równi z niebieską (keratyna+jedwab). Ta maska to mój KWC.
    Dla suchych, wysokoporowatych włosów to wybawienie przed łamaniem się ze względu na niewystarczające nawilżenie.
    Ta maska idealnie nawilża, dogłębnie włos.
    Ślicznie pachnie.
    Włosy są gładkie, dociążone odpowiednio,nawilżone, miłe w dotyku, bez puchu.
    Ma naturalny skład. Łuski włosa dobrze domknięte.
    Zagości u mnie na stałe - jako element pielęgnacji włosów.

Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie TAK
  • Kupiłam tą maskę zachęcona opiniami w internecie. Kupiłam ją za 14 zł w aptece, co było miłym zaskoczeniem, bo myślałam że wydam ponad 20 zł

Użyłam ją dopiero 2 razy, ale myślę, że co nieco mogę o niej powiedzieć. Przede wszystkim ślicznie pachnie ! Włosy mam zniszczone suszeniem i stylizacją, długie (za pas) dość grube i gęste, przesuszone. Po uzyciu maski stały się gładkie, bardziej lśniące, miłe w dotyku, łatwiej się rozczesywały, wyglądały na zdrowsze. Jeszcze nie umiem powiedzieć co sprawi ze zniszczeniami, jak skoncze opakowanie to dokładnie obejrzę czy zdziałała cuda jest to najlepszy kosmetyk do włosów jaki kiedykolwiek kupiłam, wszystkie drogeryjne odżywki mogą się schować. Nie żałuję zakupu i polecam z całego serca

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić lovestoryxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Maska zregenerowała moje suchę i zniszczonę włoski .Używałam przed nią wiele innych ,ale tylko ona zdołaał przywrócić blask moim włosom .Włosy pięknie się rozczesują nie plączą i są zdrowe .Polecam ją z całą odpowiedzialnością .

Chcesz pochwalić anuśka23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maseczka szkodliwa dla moich włosów
  • Moje włosy są suche z natury, dodatkowo przesuszone i zmęczone farbowaniem, mimo to mocne. Wracając do naturalnego koloru, postanowiłam także zaopatrzyć się w tę oto naturalną maseczkę, bez parabenów i SLSów.

Maseczka urzekająco pachnie, ma odpowiednią konsystencję, sposób aplikacji i siedzenie w dołączonym do opakowania czepku wydawało mi się takie profesjonalne (za to daję jedną gwiazdkę), oczyma wyobraźni widziałam już swoje piękne, idealnie nawilżone włosy. Wszak maseczka do włosów suchych, więc czemu nie?

Niestety - po dwóch aplikacjach maseczki zauważyłam, że moje włosy dziwnie na nią reagują. Stały się jeszcze bardziej suche, naelektryzowane, matowe, końcówki połamały się jeszcze bardziej i musiałam je skrócić o kilka centymetrów.
    Co zawiniło? Henna w składzie. Moje włosy zupełnie jej nie tolerują.

Mając całe pudełko niewykorzystanej maseczki, postanowiłam zużyć ją jako balsam do golenia. Tutaj spisuje się znakomicie, skóra jest wyjątkowo gładka.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Tuchen za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij