Powiększ L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: Nicole

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• Nie dla mnie
  • To jest chyba najgorsza maska jaką do tej pory miałam. Dałam jedną gwiazdkę za ładny zapach, który również utrzymuje się po spłukaniu. Drugą dałam za to, że jest dostępna w saszetkach ( tak na wypróbowanie) za około 3 zł. Poza zapachem nie zrobiła nic czy trzymałam ją 15 minut czy 30. Ciężko mi było rozczesać włosy bo były poplątane i jakieś spuszone, ogólnie w gorszym stanie niż przed nałożeniem tej maski. Pamiętam, że wersja z olejami się sprawdziła troszkę lepiej ale też bez szału.

Tańsze kallosy się o niebo lepiej spisują

Używam tego produktu od: 3 zuzyte saszetki
    Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki

Chcesz pochwalić Pink_Wink za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobra
  • To moja pierwsza maseczka biovax.
    Plusy
    Sklad, sklad, sklad!
    Nie zawiera silikonow oraz parabenow
    Wlosy sa miekkie, nawilzone, dociazone, blyszczace, wygladaja zdrowo.
    Gesta konsystencja
    Ladny zapach

Minusow nie zauwazylam, Cena moglaby byc nizsza, na szczescie czesto sa w promocji.

Używam tego produktu od: miesiac

Chcesz pochwalić agatka120695 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Bardzo dobra, treściwa, mocno emolientowa maska. Dla moich wysokoporowatych, przesuszonych i rozjaśnianych włosów, była prawdziwym lekarstwem.

Bardzo fajny, przyjazny skład, który ma możliwość odżywienia włosów, a nie tylko wpłynąc na efekty wizualne Z pewnością będę do niej często wracać
    Maska używana najczęsciej jako pierwsze O w metodzie OMO Włosy są po niej dociążone wygładzone bardzo przyjemne w dotyku, odżywka miała bardzo duży wpływ na poprawę kondycji moich włosów

Co tu dużo pisać, to prawdziwy klasyk wśród emolientowych masek i to nie przypadek

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić karo1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • całkiem fajna
  • Duża pojemność - 250 g - na promocji możemy ją dostać za ok 13zł więc myślę, że pod względem ekonomicznym opłacalna.

Konsystencja bardzo gęsta. Łatwo się ją aplikuje. Nie spływa z włosów. Pojemnik też raczej praktyczny. Zapach trochę chemiczny, mógłby być delikatniejszy. Ale mimo to od strony technicznej - wszystko jest ok.

Skład bardzo przyjazny. Możemy się spodziewać nawilżenia.

Jeśli chodzi o samo działanie to maseczka zmiękcza włosy. Niweluje przesuszenie na końcach włosów oraz poprawia ich kondycje. Mogłaby troszkę bardziej dociążać włosy i wtedy było by rewelacyjnie ale mimo to myślę że i tak warto przetestować maseczkę zwłaszcza teraz latem gdy przy takich upałach mamy przesuszone włosy. Ja osobiście jestem zadowolona z działania. Nie stosuje jej jakoś często ale raz w tygodniu i jestem naprawdę zadowolona.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić p2807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Dla mnie jest to maska do zadań specjalnych.
    Po zastosowaniu włosy są gładkie, miękkie super
    się układają.
    Bardzo łatwo się rozczesują.
    Kupie także inne maski z tej serii, przetestuję i
    obiecuje dać potem znać która jest najlepsza

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Werciaaa01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raz świetna, raz tragedia.
  • Raz maseczka przynosi świetny efekt, włosy są po niej gładkie, nie puszą się, są śliskie i łatwo się układają. Jednak czasami, szczególnie, kiedy to któreś nałożenie tej samej maseczki z rzędu, potrafi wyrządzić szkody - włosy się strasznie puszą, nie układają, są suche i sztywne.. Nie wiem, czy to zależy od pogody, od szamponu, którego się używa przed. Na pewno nakładanie jej raz na jakiś czas przyniesie dobre efekty. Mimo wad skończyłam całe opakowanie 500 ml. Nie wiem jednak, czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od: listopad 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 500 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Asiuniaaa05 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mimo wszystko warto spróbować
  • To jedna z 4 masek Biovax wersji, którą wypróbowałam. Mam włosy wysokotowarowe, długie do pasa i szukałam czegoś co by je ujarzmiło, bo lubią się puszyć.
    Co do maski. Oprócz tej wersji, miałam tę z keratyną i jedwabiem, tą do włosów wypadających i naturalne oleje, która testuje obecnie.
    Tę do włosów zniszczonych oceniła bym na miejsce drugie. Niestety nie było efektu wow, ale też nie było szkód.

Plusy:
    - zapach
    - nie powoduje puszenia, ale też nie specjalnie wygładza

Minusy:
    - brak regeneracji
    - wydajność (to wada każdej, ale ma włosy do pasa)

Podsumowując, raczej nie kupie jej ponownie, ponieważ tak naprawdę nic nie zrobiła z moimi włosami. Mimo to moja koleżanka bardzo ją chwali, więc polecam wypróbować, bo każda z nam ma inne włosy i na pewno u części z was się sprawdzi.

Pamiętajcie o kupowaniu próbek. Są w Biedronce lub Lidlu za 1,99 zł.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lauren M3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Świetna maseczka, wcześniej miałam maseczkę z mlekiem tej samej firmy i też byłam bardzo zadowolona. Konsystencja super, chociaż jak ktoś ma długie i gęste włosy, to bardzo szybko ją zużyje. Nigdy nie miałam takich świetnych włosów jak po tej masce, naprawdę! Do tego wszystkiego bardzo ładnie pachnie. Nigdy nie nakładam jej na 5 minut (bo też można), tylko na 15-30 min i pod czepek, efekt jest zachwycający, włosy są nawilżone, odżywione i super się kręcą. Opakowanie fajne, szczelne. Cena jest dosyć wysoka, ale mnie udaje się kupić w promocji.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajna dla bardzo suchych, puszących i łamjących się włosów
  • Dla mnie jest to maska do zadań specjalnych.
    Po zastosowaniu włosy są gładkie, miękkie super się układają.
    Bardzo łatwo się rozczesują, a z tym zawsze miałam bardzo duże problemy.
    Dobra na ratunek po farbowaniu włosów.
    Kupie także inne maski z tej serii, przetestuję i obiecuje dać potem znać która jest najlepsza

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić angelbelow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok, ale...
  • Zacznę od tego, że mam włosy wysokoporowate, farbowane, zniszczone. Używam maski na przemian z innymi: przez dłuższy okres nakładam tą maskę (przez miesiąc, 2-3 w tygodniu) potem zmieniam na inną.
    Skład maski można zaliczyć do jej zalet, natomiast jestem świadoma, że nie jest ona w stanie do końca ujarzmić moich włosów:
    +/- zapach - kwestia gustu, mi średnio przypadł, nieco chemiczny
    +/- wydajność - muszę jej nałożyć sporą ilość, przez co opakowanie zużywam o wiele szybciej niż opakowanie masek profesjonalnych
    +/- cena - cena regularna jest nieco wysoka, jeżeli weźmiemy wydajnośc, cena na promocji jak najbardziej ok
    +/- działanie- włosy są w miarę gładkie i sypkie, nie radzi sobie jednak z koncówkami, nie mogę dobrze rozczesać po nich włosów, gdzie nie mam problemu z maskami prefesjonalnymi. Wiem, że jest to spowodowane skladem, w którym nie ma SLS SLES itd. Niestety, ale moje włosy wolą takie "umilacze"

Ogólnie oceniam maskę na plus, nałożona w odpowiedniej ilości nie obciąża włosów. Kupiłam ją aby zrobić przerwę masek profesjonalnych. Ale czy kupię ją ponownie? Nie wiem

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić balbina_b za czytelną i pomocną recenzję?