Powiększ L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: Nicole

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• Świetna!
  • Świetna maseczka, wcześniej miałam maseczkę z mlekiem tej samej firmy i też byłam bardzo zadowolona. Konsystencja super, chociaż jak ktoś ma długie i gęste włosy, to bardzo szybko ją zużyje. Nigdy nie miałam takich świetnych włosów jak po tej masce, naprawdę! Do tego wszystkiego bardzo ładnie pachnie. Nigdy nie nakładam jej na 5 minut (bo też można), tylko na 15-30 min i pod czepek, efekt jest zachwycający, włosy są nawilżone, odżywione i super się kręcą. Opakowanie fajne, szczelne. Cena jest dosyć wysoka, ale mnie udaje się kupić w promocji.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• całkiem fajna dla bardzo suchych, puszących i łamjących się włosów
  • Dla mnie jest to maska do zadań specjalnych.
    Po zastosowaniu włosy są gładkie, miękkie super się układają.
    Bardzo łatwo się rozczesują, a z tym zawsze miałam bardzo duże problemy.
    Dobra na ratunek po farbowaniu włosów.
    Kupie także inne maski z tej serii, przetestuję i obiecuje dać potem znać która jest najlepsza

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić angelbelow za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok, ale...
  • Zacznę od tego, że mam włosy wysokoporowate, farbowane, zniszczone. Używam maski na przemian z innymi: przez dłuższy okres nakładam tą maskę (przez miesiąc, 2-3 w tygodniu) potem zmieniam na inną.
    Skład maski można zaliczyć do jej zalet, natomiast jestem świadoma, że nie jest ona w stanie do końca ujarzmić moich włosów:
    +/- zapach - kwestia gustu, mi średnio przypadł, nieco chemiczny
    +/- wydajność - muszę jej nałożyć sporą ilość, przez co opakowanie zużywam o wiele szybciej niż opakowanie masek profesjonalnych
    +/- cena - cena regularna jest nieco wysoka, jeżeli weźmiemy wydajnośc, cena na promocji jak najbardziej ok
    +/- działanie- włosy są w miarę gładkie i sypkie, nie radzi sobie jednak z koncówkami, nie mogę dobrze rozczesać po nich włosów, gdzie nie mam problemu z maskami prefesjonalnymi. Wiem, że jest to spowodowane skladem, w którym nie ma SLS SLES itd. Niestety, ale moje włosy wolą takie "umilacze"

Ogólnie oceniam maskę na plus, nałożona w odpowiedniej ilości nie obciąża włosów. Kupiłam ją aby zrobić przerwę masek profesjonalnych. Ale czy kupię ją ponownie? Nie wiem

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić balbina_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • Moje włosy są raczej średnioporowate, nie mam z nimi większych problemów, ale do najbardziej śliskich również nie należą. Od maski oczekuję przede wszystkim widocznego nawilżenia, wygładzenia. Czy otrzymuję to od tego Biovaxu? Niestety nie. Owszem, włosy wyglądają ładnie, jednak tak samo mogą wyglądać po każdej innej odżywce, albo i nawet bez niej. Używałam jej również z dwa lata temu, gdy moje włosy były w okropnym stanie, skłonne do wielkiego puchu, splątania i ogólnego chaosu. Efektów nie było również wtedy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Paulina L za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niej wracam
  • Mam porowate końce, średnioporowatą górę. Maska pozostawia włosy bardzo błyszczące, sypkie, świetnie się rozczesują, są nawilżone, aczkolwiek brakuje mi w niej wygładzenia i dyscyplinowania włosów (porowate kosmyki bywaja niesforne). Na codzien używam bardziej wygładzających kosmetyków do włosów, lecz do tej maski wracam zawsze, jak potrzebuje mocnego odżywienia - po stylizacji włosów, mocniejszym oczyszczania.

Cena jest wysoka jak za tak mały słoiczek, lecz zawsze można dorwać ją gdzieś na promocji, a cena promocyjna 10-13zl jest jak najbardziej trafna

Używam tego produktu od: 2,5
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić natkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • O MOICH WŁOSACH
    Moje włosy są wysokoporowate, falowane/kręcone (zależy jaki mają humor ) i niestety okropnie się puszą. Mimo, że teoretycznie są w miarę zdrowe i nie mam rozdwojonych końcówek to i tak często wyglądają jak stóg siana. Bardzo ciężko znaleźć mi kosmetyki, które odpowiednio je dociążą i zniwelują efekt afro.

OPAKOWANIE/KONSYSTENCJA/ZAPACH
    Maska Biovax przypadła mi do gustu. Jest zamknięta w poręcznym słoiczku, z którego bez problemu można wydobyć produkt. Konsystencja maski jest idealna- nie jest zbyt rzadka ani zbyt gęsta (jak w przypadku NaturVital). Zapach jest przyjemny, owocowy, przypomina mi zapach szamponów marki Fructis. Nie utrzymuje się na włosach.

SKŁAD
    Aqua (woda), Cetyl Alcohol (emolient), Cetearyl Alcohol (emolient) (and) Ceteareth - 20, Cetrimonium Chloride(substancja powierzchniowo czynna), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (olej ze słodkich migdałów), Acetylated Lanolin (emolient), Glycerin (gliceryna), Lawsonia Inermis Extract (ekstrakt z henny), Cinnamomum Zeylanicum Extract (ekstrakt z cynamonu), Mel (Honey) Extract (ekstrakt z miodu), Parfum (zapach), C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool (kompozycja zapachowa), Hexyl Cinnamal (kompozycja zapachowa), Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone (konserwanty), Citric Acid (regulator pH), Potassium Sorbate (sól, konserwant)

Skład bardzo mi się podoba. Jest typowo emolientowy więc powinien sprawdzić się na włosach wysokoporowatych, suchych, zniszczonych.

DZIAŁANIE
    Jak na razie maski Biovax sprawdzają się u mnie najlepiej. Nie są to efekty, które w 100% spełniają moje oczekiwania, ale zdaję sobie sprawę, że moje włosy są wyjątkowo suche i kapryśne, więc potrzebują ciągłego nawilżania i natłuszczania, aby kiedyśtam mi się odwdzięczyć Po Biovaxie puszenie znacznie się zmniejszyło, włosy stały się bardziej błyszczące i zdyscyplinowane. Maska sprawdziła się nakładana pod czepek i ręcznik na 40 min jak i jako odżywka na dosłownie kilka minut po myciu.

DOSTĘPNOŚĆ/CENA
    Maskę łatwo dostać w aptekach, SuperPharmie, Naturze, czasem w Rossmannie. Kosztuje ok. 15-18 zł, więc jak na tak dobrą jakość i wydajność zdecydowanie warto.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy na przemian z innymi
    Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe + próbka

Chcesz pochwalić lunagatto za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak, i nie...
  • Maska ma gęstą, kremową konsystencję. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek przyjemny. Stosowana regularnie sprawia, że włosy wypadają w zauważalnie mniejszych ilościach, są odczuwalnie wygładzone, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Jednakże stosowana zbyt często sprawia, że włosy nie reagują na nią tak spektakularnymi efektami jak wcześniej. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Mam zniszczone i suche włosy, na maseczkę trafiłam przypadkiem i pozytywnie mnie zaskoczyła fajnie nawilża, włosy po niej są gładsze,ujarzmione, miękkie zapach ładny, nie nachalny, nie obciąża włosów

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić sloneczko4477 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykła
  • Mam dość wymagające włosy bo są wysokoporowate , potrzebują duzej dawki nawilżenia, ktorego ta odzywka im nie zapewniła .. maska jak maska nic z moimi włosami nie robi aczkolwiek szkodzic nie szkodzi .

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić Angi255 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra maska dla puszących się włosów
  • Mam włosy gęste i bardzo puszące sie na końcach . Potrzebowałam własnie czegoś takiego ! Maska dobrze wygładza moje włosy . Są po niej miękie i dobrze sie rozczesują .

Zalety :
    - wygładza , ułatwia rozczesywanie , nawilża , włosy sa po niej sprężyste i ładnie sie układają , dobra cena .

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego dużego

Chcesz pochwalić xyxklaudia za czytelną i pomocną recenzję?