Powiększ L`Biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: Nicole

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• Bardzo dobra
  • Plusy:
    - nawilża
    - włosy są mięciutkie
    - ładnie pachnie
    - wydajna
    - nie droga
    - poprawia stan włosów
    - nie obciąża
    - ułatwia rozczesywanie
    Minusy:
    nie powala na kolana,ale jest ok
    Ogólnie bardo dobra,ale nie jest jeszcze moje KWC

Chcesz pochwalić panna_justyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza !
  • Odżywia, nawilża, włosy stają się miękkie, błyszczące, czuć w dotyku, że są bardziej nawilżone, wizualnie wyglądają od razu zdrowiej. Super skład, zapach. Dość wydajna. Nie znalazłam jeszcze lepszej maski do włosów, po żadnej masce czy odżywce (bez silikonów) nie ma takiego efektu, tym bardziej już przy pierwszym użyciu. Polecam, dla mnie najlepsza z całej serii Biovaxów.

Jedynym minusem jest to, że może obciążać.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić niby nic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekstra!
  • Użyłam jako zamiennik złotego biovaxa z olejami. Jak każdy Biovax - powala na kolana. Na moje włosy działa świetnie. Biovaxów używam jako zwykłych odżywek,ale też masek przed myciem albo po myciu. Najlepsze efekty daje potrzymanie jej dość długo ok.2-3h na włosach przed myciem, umycie włosów, nałożenie klasycznej odżywki (albo rownież biovaxa). Ale bardzo dobre efekty daje też uzywanie jej jako odżywki po myciu. Włosy są po niej mięciutkie, sypie, gładkie i błyszczące. Co więcej, nie zawiera silikonów, parabenów w składzie. Naprawdę kocham odżywki BIOVAX'a,ale tą i złotą najbardziej.

Używam tego produktu od: miliarda miloionów lat
    Ilość zużytych opakowań: miliard

Chcesz pochwalić annussiaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna.
  • Po dość udanej masce z 3 olejami, wpadłam znów w manię kosmetyków Biovaxa. W Biedronce było dostępnych kilka rodzajów w saszetkach, więc bez namysłu wzięłam wszystkie na spróbowanie Jedna saszetka starczyła mi na 3 użycia. Nie zauważyłam spektakularnych efektów, może dlatego, że za krótko jej używałam, ale na tym etapie wiem, że jest to całkiem przyzwoity produkt i pewnie go wypróbuję w pełnowymiarowym opakowaniu.

+ Pięknie pachnie. Ma miły, owocowy zapach, co mnie bardzo cieszy zwłaszcza teraz, gdy mamy wiosnę. Nie utrzymuje się on wprawdzie zbyt długo na włosach, ale trudno.

+ Ma gęstą, zwartą konsystencję, przypominającą budyń. Łatwo się nakłada, nie kapie i nie spływa z włosów.

+ Ułatwia rozczesywanie. Włosy szybko się po niej rozplątują, znikają wszystkie kołtuny i splątania.

+ Jest lekka, nie przetłuszcza i nie obciąża włosów.

I to by było na tyle, nie nawilżyła końców, nie pomogła w walce z przesuszaniem, chociaż widzę, że przy częstszym stosowaniu byłoby lepiej, więc dam jej kiedyś szansę.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Chcesz pochwalić glamorous90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna! <3
  • Wszystkie popularne drogeryjne odżywki mogą się schować! Do wypróbowania skusiła mnie promocja w hebe i niezły skład. Szukałam czegoś na moje zniszczone rozjaśnianiem włosy.. i to jest to! Włosy są po niej gładkie, nie piszą się (co u mnie było największym problemem) i nawilżone.. Minusów jak na razie nie zauważyłam!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Morrigan20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku
  • Kupiłam maskę,kiedy miałam możliwość kupić ją za 11, zamiast 20 zł,bo stwierdziłam, że regularna cena za 250 ml produktu, który może mi się nie spodobać to przesada. Użyłam i w sumie nadal uważam, że jej cena to przesada. Ale muszę też jej przyznać, że na tle wielu innych tego typu produktów jakie miałam jest całkiem dobra, choć nie bez wad.
    Plusy:
    -wyraźnie wygładza włosy
    - sprawia, że włosy stają się miękkie
    - ma ładny skład
    - ładnie pachnie (jestem przy dnie już, jednak nie czuję , by zapach się zmienił, jak wspominały niektóre poprzedniczki)
    Minusy:
    - prostuje nieco włosy, ale w taki sposób, że w sumie proste, ale pogięte... no, jakieś tak niespecjalne te włosy wyglądają
    - obciąża czasami, tak ulizuje
    Próbowałam jej używać przed myciem i nawet jest ok, ale jednak włosy nie są tak przyjemne w dotyku jak po, z drugiej strony lepiej wyglądają. Jest ok, w przyszłości pewnie kupię, ale może inny wariant

Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska!
  • Była to moja pierwsza maska do włosów z firmy biovax. Bardzo dobrze działa na moje suche i zniszczone włosy. Po użyciu są miękkie, nawilżone, gładkie i mięsiste. Po regularnym stosowaniu na dłuższy czas pod czepek i ręcznik, włosy są bardziej odżywione W prezencie otrzymujemy czepek i próbkę serum na końcówki.

Plusy:
    + dostępność (Super Pharm, Hebe, apteki)
    + działanie
    + skład
    + zapach
    +wydajność
    + konsystencja
    + nie obciąża i nie przetłuszcza (przy umiejętnym stosowaniu)

Minusy:
    - raczej nie zauważyłam

+/- opakowanie ( z jednej strony dobre z porządnym zamknięciem, a z drugiej strony zbyt wąskie, przez co trudno wygrzebać resztki maski)
    +/- cena (ale wybaczam za dobre działanie i prezenty)

Można także zakupić te maski w próbkach
    Polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić BrokenDie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna
  • Moim zdaniem przeciętna maska.Nie pomogła,ale też nie zaszkodziła. Na plus są cena i zapach.
    Myślę,że lepiej by spełniła swoje zadanie, ale od miesiąca używam szamponu,który lekko plącze włosy a muszę go wykorzystać i metody OMO,która na początku była całkiem OK,ale chyba za sprawą szamponu coś nam się nie powodzi i chyba będzie rozwód

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka rozdzielona na 2 użycia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Groszek i fasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra dla moich suchych puszących sie włosów
  • Miałam tylko saszetke tej maseczki, która ledwo starczyła na dwa zastosowania, ale jestem tak nią oczarowana, że postanowiłam napisac recenzję
    Ja lubie nałożyć dużo maski czy odzywki na włosy, może nie tak, żeby az skapywała, ale tak żebym jednak widziała, że coś na włosach mam i żebym ja czuła przy spłukiwaniu. Przy tej maseczce tak poszalec nie mogłam, bo miałam tylko maleńką saszetkę, a chciałam żeby starczyła przynajmniej na dwa razy.
    Pierwsze co zauwazyłam to piękny zapach. Jest dość słodki ale nie nahalny ani sztuczny. Bardzo przypadł mi do gustu.
    Maska łatwo się rozprowadza, nie splywa z wlosów. Trzymałam ja raz godzinę a raz ok 20 minut pod czepkiem i ręcznikiem. Za kazdym razem dała ten sam efekt. Wygładziła moje puszące się włosy. Przyjemnie je dociążyła, ale nie obciążyła. Dzięki niej sa gładkie, proste i sie nie puszą.
    Jak skończę wszystkie hektolitry maseczek, które mam w zapasie to powaznie pomysle nad zakupem pełnego opkaowania.

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: saszetka 20 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomyłka...
  • Szukam już dłuuuugo czegoś, co moje kręcone, suche włosy doprowadzi chociaż minimalnie do ładu. Trudno mi się pogodzić z tym, że moje włosy mają taką strukturę, nie oczekuję blasku, wystarczyłoby wygładzenie, by nie były takie sztywne, matowe, szorstkie...
    I znowu się zawiodłam.
    Parę razy trzymałam specyfik ponad godzinę na włosach. Zmywało się spoko (choć nie czułam większego wygładzenia niż jak trzymam zwykłą odżywkę po pięć minut), włosy lajtowo się rozczesały.
    Nie wiem, czy taki urok moich wlosów, że za kazdym razem trzeba im odżywki bez spłukiwania, żeby po delikatnym podsuszeniu suszarką jako taki skręt utrzymał się przez parę godzin.
    W każdym razie po minutowym podsuszeniu włosów, potem zostawiając do wyschnięcia naturalnie, moje loki to już nie loki, jeszcze nigdy nie były tak suche i pozbawione życia.
    Odżywka pięknie pachnie, ale jest mało wydajna.
    Użyłam jej z pięć razy, a niedługo dojdę do połowy opakowania.
    Oddałam kolezance, której lepiej się sprawdza.
    Cena wysoka.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego

Chcesz pochwalić emesia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moj absolutny HIT!!!
  • Analiza składu:
    Aqua - woda
    Cetyl Alcohol - emolient tłusty, tworzy na powierzchni warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni włosa
    Cetearyl Alcohol - emolient tłusty, tworzy na powierzchni warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni włosa
    Ceteareth - 20 - emulgator składnik umożliwiający powstanie emulsji (powstaje przez połączenie fazy wodnej z fazą olejową)
    Cetrimonium Chloride - konserwant, ułatwia spłukiwanie preparatu
    Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil - olej ze słodkich migdałów
    Acetylated Lanolin - emolient tłusty, tworzy na powierzchni warstwę okluzyjną, która zapobiega nadmiernemu odparowywaniu wody z powierzchni włosa
    Glycerin - substancja nawilżająca, ułatwia transport innych substancji w głąb skóry
    Lawsonia Inermis Extract - ekstrakt z henny
    Cinnamomum Zeylanicum Extract - ekstrakt z liści drzewa cynamonowego
    Mel (Honey) Extract - ekstrakt z miodu
    Parfum - zapach
    C.I. 16255 - nie wiem
    C.I. 42090 - nie wiem
    Linalool - składnik zapachowy
    Hexyl Cinnamal - składnik zapachowy
    Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone -konserwanty
    Citric Acid - kwas cytrynowy (regulator ph)
    Potassium Sorbate - konserwant

Maseczke zakupilam pierwszy raz w celu nadania blasku moim zniszczonym, suchym, zmeczonym, rozjasnianym wlosom. Nie sadzilam, ze produkt za 12,99 (na Biovax\\\'y jest ciagla promocja w Superpharm) zdziala cuda. Bylam pozytywnie zszokowana po zuzytym 1 opakowaniu. Ta maseczka to same plusy:

- wlosy nawilzone do bolu;
    - nadaje polysk;
    - prawdziwy SOS dla wlosow suchych i zniszczonych;
    - sklad;
    - zapach;
    - cena;
    - dostepnosc (Superpharm, Cosmedica, apteki).

Bede ja kupowac dopoki beda ja produkowac!

Używam tego produktu od: wiekow (na zmiane z innymi Biovax\\\'ami)
    Ilość zużytych opakowań: z 10

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szok i niedowierzanie
  • Weszłyśmy z mamą do apteki, żeby wykupić leki. No ale jak to kobiety umiliłyśmy sobie czas w kolejce przeglądając kosmetyki. I zobaczyłyśmy ją- 500 ml maski za jedyne 21 zł. Takie tam, promocje na święta były.

Oczywiście to tylko tło wydarzeń- wcześniej byłam zadowolona z maski do włosów blond, stwierdziłam jednak, że moje włosy są tak słabe, że trzeba użyć tu czegoś co jest dedykowane jako pomoc w ich stanie. Dodam, że nie używam pianki, suszarki, prostownicy, lokówki czy lakieru- one po prostu są w takim stanie same z siebie.

Maskę nakładam po umyciu włosów, przetarciu ich ręcznikiem i zakładam termocap (czyli po prostu CZEPEK : P) po czym kontynuuję prysznic. Po wyjściu dodatkowo owijam całość ręcznikiem i siedzę w takim turbanie co najmniej 30 minut.

Efekty jakie zauważyłam po kuracji zadziwiły mnie samą. Mogą brzmieć podobnie jak w przypadku maski do włosów blond- jednak tutaj efekty są większe i widoczne.

Pierwsze co mnie zadziwiło: moje włosy się zaczęły rozczesywać! Parę przejechań szczotką po głowie i już. Normalnie są one splątane, toporne do jakiejkolwiek współpracy z czymkolwiek czeszącym.

Zdecydowanie mniejsza ilość włosów mi wypada. Widzę to nie tylko po śmiesznych pięciu włosach na szczotce (podczas gdy wyciągałam z niej garść kłaków), ale także po... podłodze W końcu przestały się walać gdziekolwiek bym nie przeszła.

Poprawiła się ich kondycja. Wyglądają na zdrowe, nawilżone, milej się ich dotyka. Mam także wrażenie, że coś mi zgęstniały. Zaczęły się także ładniej układać, nawet gdy próbuję je jakoś upiąć to są grzeczniejsze i nawet mnie słuchają. ;p

Maska ma zbitą konsystencję, więc łatwo ją nałożyć na włosy, nie spływa z nich tylko robi swoje. Posiada także bardzo ładny, delikatny zapach, który zostaje na włosach.

Regeneruje niezależnie od tego jak beznadziejnego szamponu użyje. On ma tylko oczyścić włosy. Aczkolwiek wybór środka myjącego ma znaczenie przy ogólnym wyglądzie włosów.

Porządny skład, bez zbędnych zapychaczy, skupiony na właściwościach pielęgnacyjnych

Cena w stosunku do jakości i wydajności. Mam włosy sięgające około połowy pleców, maska wystarczyła mi na 2,5 miesiąca regularnego stosowania, a nie oszczędzałam jej sobie.

Dostępna w praktycznie każdej aptece

Niestety mimo obietnic producenta końcówki się rozdwajają (były przycinane w listopadzie). Szkoda, no ale cóż, nie ma rzeczy idealnych...
    wypada przy niej myć włosy codziennie, są na drugi dzień tłustsze niż zwykle

Czy polecam? Jak najbardziej tak! Nie pamiętam kiedy cieszyłam się takimi włosami. Poużywam jej jeszcze, a potem wypróbuję inne maski- jednak ta podniosła poprzecznie niezwykle wysoko.

Używam tego produktu od: Grudnia 2013
    Ilość zużytych opakowań: Jedno, całe

Chcesz pochwalić To_tylko_Megilena za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Na moich wysokoporowatych włosach sprawdza się bardzo dobrze, sprawia że są miękkie, wygładzone, ładnie pachną i nie wzmaga puszenia.
    Brak protein jest plusem dla osób ograniczających je.
    Mogłaby zawierać więcej olejów.
    Wciąż poszukuję ideału.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Paulinkson za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez rewelacji
  • Nie potrafię rozpisywać się szczególnie nad tym produktem - jest niezły .
    PLUSY :
    - dobrze nawilża
    - Zapach
    - Wyglądają na zdrowsze, błyszczą się
    MINUSY :
    - obciąża

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno do połowy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić koala199 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jakieś cudo!!
  • Nigdy, przenigdy nie widziałam moich włosów w tak dobrej kondycji. Jest co w rękę złapać i oko na czym zawiesić- nareszcie! Błyszczą się, mienią. Nawet jeśli włosy wysychają bez pomocy suszarki nie wyglądaja tak tragicznie jak to zawsze było. Nie puszą się ale są delikatnie uniesione. Jakby grubsze?? yupi! Jedynie przy spłukiwaniu nie ma efektu jedwabistego dotyku ale to pestka.
    WOW!

Używam tego produktu od: niedawna

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić january666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z lepszych ale nie NAJLEPSZYCH
  • Maseczke kupiłam jako próbka 20 ml w Biedronce tak aby zobaczyc czy bedzie numerem 1...
    Moglaby byc najlepsza ale wlosy nie za bardzo rozczesuja sie po niej ale moze to byc dlatego ze mam bardzo dlugie (do pasa) i geste włoski...

Poza tym jest genialna

PLUSY :
    - włoski super błyszczące
    - nie obciąża !
    - wizualnie widac poprawej wlosow uz po pierwszym zastosowaniu (mniej suchosci czyli NAWILZA
    - ladny zapach
    - konsystencja
    - cena przystepna

MINUSY :
    - tylko jeden - rozczesywanie włosów :/

Używam tego produktu od: 1 opakowanie próbka
    Ilość zużytych opakowań: próbka 20 ml zuzyta

Chcesz pochwalić anetaa21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza z najlepszych!
  • Uwielbiam kosmetyki z Biovax'a, a ta maska jest najbardziej zachwycająca. Skutecznie regeneruje włosy, wygładza, nawilża. Włosy po użyciu są lśniące, pachnące i wyglądają na zdrowe. Nic nigdy nie pomogło lepiej moim długim włosom. Zachęcająca jest również cena maski- ok 21 zł za 500ml!! W dodatku wystarcza na moje bardzo długie włosy na ok 2-3 miesiące. Jest przyjemna w użyciu, ładnie pachnie, ma dobrą konsystencje, wygodne opakowanie. W zestawie jest maska- termocap, który uskutecznia działanie produktu.
    Polecam bardzo gorąco!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić sandramacadamia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bradzo fajna
  • Co prawda używałam tylko 3 razy (na tyle wystarczyłam mi saszetka), ale bardzo przypadła mi do gustu. Nakładałam na ok. 30 min, włosy zawijałam w ręcznik

+ miękkie, lśniące włosy
    + bardzo ładnie pachnie, zapach utrzymuje się na włosach
    + wygodna, kremowa konsystencja
    + bardzo dobrze nawilża włosy, nawet przesuszone końce
    + nie obciąża włosów
    + cena

Minusów nie zauważyłam. Po zużyciu saszetki z maseczką na pewno skuszę się na zakup zwykłego opakowania

Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniałe miękkie włosy
  • kiedyś kupiła go moja mama, coś mnie skusiło aby go użyć, też właśnie jak ona mam włosy suche i zniszczone, po spłukaniu maski i wysuszeniu włosów nie spodziewałam się tego, wyglądały na zdrowsze i miłe w dotyku.

plusy:
    + cena
    + zapach
    + działanie

minusów brak

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić takemetowonderland za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smutek, żal... część 2
  • Tak jak pisałam w recenzji szamponu z tej samej serii niestety wybór, jakiego dokonałam decydując się na stosowanie tego kosmetyku był wyjątkowo dla mnie niefortunny. Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych to kosmetyk, który w moim odczuciu powinien przynosić włosom ulgę, przywracać im dobrą kondycję, ułatwiać rozczesywanie, sprawiać, że lśnią,wyglądają na zdrowe i wypielęgnowane. Tyle oczekiwań, a rzeczywistość zgoła inna...
    Może gdybym stosowała tę maskę używając innego szamponu, efekt paradoksalnie byłby lepszy, ale obydwa te kosmetyki w połączeniu przyprawiły mnie o ból głowy - i to dosłownie, bo przy rozczesywaniu włosy rwały się, były splątane i łamały się na potęgę, a już nazajutrz wyglądały na przetłuszczone.
    Nie wiem, w czym tkwi problem, bo skład kosmetyku zachęca do jego stosowania, a i recenzje wielu wizażanek wskazują, że jest to naprawdę dobry kosmetyk. Niestety, w moim przypadku (a nadmienię tylko, że moje włosy wcale nie były przed zastosowaniem tej maseczki w totalnej ruinie) kompletnie się nie sprawdził, a szkoda, bo liczyłam na to. Na koniec plusy-maseczka ma ładny, słodkawy zapach, który dłuższy czas utrzymuje się na włosach, co mi odpowiadało, a opakowanie, w postaci słoiczka pozwala na opróżnienie go do końca i za to 2 gwiazdki.

UWAGA, korekta!
    Ponieważ chcę, by moje recenzje były rzetelne, w tym miejscu nanoszę na swoją ocenę poprawkę i już tłumaczę czemu. Mając jeszcze nie skończone opakowanie maski, postanowiłam "wymęczyć ją" do końca, ale zmuszona byłam zmodyfikować sposób jej stosowania.
    Przede wszystkim - przestałam nakładać ją od samej głowy (jak zaleca producent), a jedynie na długości włosów, dzięki czemu aż tak szybko się nie przetłuściły.
    Druga sprawa - przedłużyłam czas trzymania maski na włosach z 15 do co najmniej 30 minut (nadal w termocapie i ręczniku dla podtrzymywania odpowiedniej temperatury, tak jak na początku), co znacznie wpłynęło na wnikanie odżywczych składników w głąb włosów.
    Trzecia sprawa - po spłukaniu maski i osuszeniu włosów ręcznikiem, pozwoliłam im lekko przeschnąć pod nim, co ułatwiło mi ich rozczesanie.
    Ponieważ po zastosowaniu powyższych zabiegów maska poniekąd zaczęła dawać lepsze rezultaty, dodaję 1 gwiazdkę, ale nadal uważam, że na diametralnie lepszą recenzję nie zasługuje.

Chcesz pochwalić Lola Bunny za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • FANTASTYCZNA
  • Fantastyczna odżywka
    łączę ją z najzwyklejszym ziołowym szamponem, którego zadaniem jest jedynie myć włosy, do odżywki należy reszta.

Zalety:
    -włosy są piękne, błyszczące, sypkie, ładnie się układają, są miękkie
    -po włoskach od razu widać, że są odżywione
    -super zapach
    -wydajne opakowanie

Minusy:
    jak dla mnie nie ma

Używam odżywki od września, sprawdza się znakomicie. Nie przetłuszcza włosów, nie sprawia że stają się ciężkie czy oklapnięte.

Nakładam grubą warstwę na włosy i wkładam na nie czepek + ręcznik. Zostawiam na około pół godziny. Stosuję mniej więcej raz w tygodniu - tak często jak myję włosy.

Zdecydowanie najlepsza odżywka jakiej używałam

Używam tego produktu od: 09.2013

Chcesz pochwalić hiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • obojętna
  • Jak dla mnie ta maska zupełnie nie działa, nie szkodzi włosom, ale też nie pomaga. Do zakupu skusiła mnie cena i opis.. jako iż mam zniszczone włosy.

Plusy:
    + cena
    + konsystencja
    + zapach

Minusy:
    - brak skutecznościUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1/duże

Chcesz pochwalić rainbowheroine za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabo i puszyście
  • Na początku napiszę, że mam naturalne włosy blond, z balejage w jaśniejszym niż naturalnie kolorze. Maskę nakładałam na różne sposoby - krócej niż na opakowaniu, dłużej, tyle ile napisali. Efekt był zawsze taki sam.

Plusy:
    + zapach
    + dodatki (serum a+e, foiliowy czepek)
    + włosy zaczęły błyszczeć (ale nie wiem czy to efekt maski, czy przejścia na metodę OMO i delikatne mycie)

Minusy:
    - włosy się bardzo plątały
    - bardzo napuszone na końcach, prawie nie do uczesania
    - brak wyraźnej poprawy kondycji włosów

Używam tego produktu od: listopad 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić malotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy wiecej
  • jak dla mnie najwieksza pomylka jesli chodzi o maski. Mam wlosy suche i zniszczone, maksa miala pomoc. Jednak sprawe pogorszyla. Dawalam jej szanse pare razy i nic. Czuje wrecz, ze stan moich wlosow jest po niej gorszy. Kompletny przesusz, mat, siano.
    Ratowalam sie na drugi dzien odzywkami nawilzajacymi ale nie pomogly.
    Jak dla mnie klapa.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić sylawia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z gorszych masek Biovax
  • Mam włosy długie, gęste, z blond pasemkami, z mocno przesuszoną dolną połową włosów, która pamięta jeszcze czasy, kiedy moje włosy dostawały w kość gorszym farbowaniem i stylizacją na gorąco.

Lubię maski Biovax, od których najbardziej oczekuję odżywienia, reperacji i nawilżenia włosów, bo z tym mam największy problem. Zmniejszone wypadanie czy baby hair to ewentualny dodatkowy plus. Bardzo lubię wersje keratyna + jedwab oraz 3 oleje.

Omawiana wersja jest niestety bardzo słaba, przynajmniej dla moich włosów.

+ jakoś tam, odrobinę, zmiękcza
    + ładny, słodki zapach

- moich włosów w ogóle nie nawilżyła, a na tym najbardziej mi zależało
    - rozmiary opakowania (końcówkę maski ciężko dokładnie wydobyć bez łyżeczki), ale to wszystkie Biovaxy niestety
    - cena, jeśli bez promocji, jak na taką maskę za wysoka

Zostało mi jeszcze na jedno małe użycie, na które wcale nie mam ochoty... dużo mnie kosztowało, żeby ją zmęczyć, a przecież te maski nie są wcale aż tak niesamowicie wydajne.

Nie polecam, są lepsze maski Biovax i to od nich warto zacząć.

Chcesz pochwalić Polly1991 za czytelną i pomocną recenzję?