Powiększ L`biotica, Biovax, Intensywnie regenerująca maseczka do włosów suchych i zniszczonych

Zgłaszająca osoba: Nicole

Wyjątkowa receptura maseczki Biovax oparta została na naturalnym ekstrakcie z Henny (Lawsonia), który ułatwia aktywnym składnikom wnikanie do wnętrza włosa i jego cebulki. Proces ten pozwala na pełną regenerację struktury włosa, dzięki czemu stają się one zdrowsze, bardziej sprężyste i pełne blasku.
Receptura produktu opracowana została w szczególnej trosce o bardzo zniszczone i przesuszone włosy. Woskowa masa produktu została wzbogacona oryginalną kompozycją olejku ze słodkich migdałów, miodu i cynamonu.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy, łagodząc jednocześnie podrażnienia skóry.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy nadając im piękny połysk.
Ekstrakt z cynamonu w naturalny sposób chroni włosy przed promieniowaniem UV oraz działaniem wolnych rodników.
Produkt zalecany jest do włosów:
- suchych i trudnych do ułożenia,
- zniszczonych intensywnymi zabiegami fryzjerskimi, klimatyzacją, chlorowaną lub słoną wodą,
- łamliwych i pozbawionych blasku.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Cetrimonium Chloride, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Mel (Honey) Extract, Parfum, C.I. 16255, C.I. 42090, Linalool, Hexyl Cinnamal, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• Bardzo fajna
  • Moje włosy są zniszczone po kilkuletnim rozjaśnianiu i teraz staram się je doprowadzić do stanu normalności. Maska bardzo dobrze się spisuje, choć użyłam jej dopiero 3 raz i mam nadzieję, że efekt będzie coraz lepszy

Plusy:
    -zapach
    -skład
    -dobrze wygładza
    -nawilża
    -nie puszy włosów
    -cena ok

Minusy:
    -przeszkadza mi trochę opakowanie ale reszta jest ok

Zauważyłam też, że u mnie im dłużej trzymam ją na głowie tym lepiej-max 1,5 h
    Na pewno jeszcze ją zakupię, gdyż ratuje moje zniszczone włoski - powoli ale jednak, cudów nie ma

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 duże

Chcesz pochwalić Tysiulaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Biovax ruuulez
  • Stosowałam wiele masek, ale jednak te z biovaxu są najlepsze i często do nich powracam

PLUSY:
    ''''''''''''
    +Skład
    +Dostępność
    +'Ratuje włosy'
    +Nawilża
    +Odżywia
    +Włosy się nie puszą
    +Włosy po użyciu są mięciutkie
    +Podkreśla skręt włosa
    +Piękny zapach
    +Zapach utrzymuje się na włosach
    +Wydajność!! Opakowanie xxl miałam prawie rok

MINUSY:
    ''''''''''''''''
    -brak

Używam tego produktu od: prawie 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: jedno xxl i około 3 w zwykłym opakowaniu

Chcesz pochwalić Kseniella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maska EVER.
  • Zanim zaczęłam używać BIOVAXu moje głosy były ekstremalnie zniszczone przez farbowanie i agresywne zabiegi pielęgnacyjne (przede wszystkim prostowanie i suszenie). Jestem bardzo zadowolona z efektów jakie uzyskałam dzięki kuracji szamponem i maską z tej serii. Jestem przekonana, że przy użyciu samego szamponu rezultat nie byłby taki sam.
    Maskę używam 3 razy w tygodniu, po myciu włosów. Aplikuję ją na 20 minut na włosy oraz skalp, zakładam czepek, a na niego grubą wełnianą czapkę (dla utrzymania ciepła). Już po pierwszym użyciu maski nie miałam żadnych problemów z rozczesaniem włosów. A po zużyciu pierwszego opakowania (zakupiłam większą wersję), moje włosy stały się wyraźnie zdrowsze – mocniejsze, lśniące, gładkie i sprężyste. Nie zauważyłam jakiejś spektakularnej zmiany w przypadku „reperowania” rozdwojonych końcówek, ale nie oszukujmy się – nie da się „naturalnie” uzyskać scalenie zniszczonych włosów.
    Maska dobrze zabezpiecza włosy przed nowymi uszkodzeniami, moim zdaniem wzmacnia nie tylko ich włókno, ale również cebulki. A co najlepsze – na mojej głowie pojawił się istny wysyp baby hair. Nowych włosów jest niezwykle wiele, a na dodatek są tak niesforne, że czasem mam ich dość (oczywiście złość mija szybko na rzecz zachwytu .
    Kiedy zaczęłam stosować BIOVAX myślałam, że mam problem z wypadaniem włosów, po czasie się okazało się, że brak im elastyczności , przez co zwyczajnie kruszą się i łamią. Maska jak najbardziej zahamowała ten proces. Czy zadziała u osób z wypadającymi włosami? Trudno mi powiedzieć – moje włosy „wychodzą” w normalnych ilościach. I nie zauważyłam, aby coś w tej kwestii się zmieniło.
    Produkt ma dla mnie same plusy – zapach, konsystencja, wydajność, cena. Nie ma się do czego przyczepić. Serdecznie polecam (:

Używam tego produktu od: grudzień 2014
    Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Chcesz pochwalić 0lenstwo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam BIOVAX'a
  • Moja idealna maseczka

Plusy:
    - bezpieczny sklad dla wlosow
    - nawilza i regeneruje wlosy
    - przyzwoita cena
    - gesta konststencja i delikatny zapach

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 7 opakowan 250 ml i 1 opakowanie 500 ml

Chcesz pochwalić Sylvia1993 za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • Maskę zakupiłam w Naturze- zrezygnowana, że już nic moim wysokoporowatym włosom nie pomoże. Ta maska czyni cuda! Już po pierwszym sosowaniu moje włosy, które po podcinaniu nadal były suche w końcu odżyły! Po regularnym stosowaniu stały się śliskie, wygładzone. Konsystencja maski na wielki plus, bo nie spływa z włosów. Zapach nie jest dla mnie jakoś bardzo wyczuwalny. Świetnym rozwiązaniem jest to, że do maski dołączony jest czepek oraz serum wzmacniające na końcówki. Polecam maskę z ręką na sercu do włosów zniszczonych czy suchych.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie zużywania

Chcesz pochwalić annngy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak tak tak !
  • Ta maska to po prostu raj dla moich rozjaśnianych włosów ! Nakładam ją raz w tygodniu na 30 min a moje włosy wyglądają jakbym wyszła prosto od fryzjera bardzo odżywiła moje włosy, które w swoim życiu przeszły baaardzo dużo

Plusy:
    - cudowny zapach
    - wydajność
    - włosy po niej są cudownie miękkie i bardzo łatwo się rozczesują, co dla mnie jest bardzo ważne
    - cena
    - dostępność

Minusy:
    - nie przyspieszyła porostu moich włosów na co liczyłam

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić cukierkowa_panna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna dla moich włosów
  • Maski biowaxa bardzo lubię i za każdy razem testuję inną . Jednak ta jest jak na razie faworytką . Włosy się po niej świetnie rozczesują , poprawia ich wygląd i kondycje Zapach mi jakoś specjalnie nie przeszkadza Konsystencja maski jest zbita , gęsta , kremowa . Cena ( ja kupowałam za 14 zł ) jest naprawdę dobra

Chcesz pochwalić Blablak29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna odżywka!
  • Włosy po niej są miekkie i miłe w dotyku. Ma bardzo ładny zapach i po niej włosy nie puszą się tak jak wcześniej. Korzystam z niej 2-3 razy w tygodniu, podgrzewam suszarką i z 1-2 godziny siedzę w ręczniku.
    Jak ją spłukuję to prawie cała odżywka już się wchłonęła we włosy.
    Świetny kosmetyk. Oby takich więcej!

Ilość zużytych opakowań: 1 i nadal używam

Chcesz pochwalić moniaelwin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Faworyt pod względem masek poprawiających kondycję włosów
  • Na produkty tej firmy zwróciłam uwagę rok temu w lutym czytając opinie na wizażu kiedy szukałam skutecznej maski renerującej dla moich zniszczonych farbowaniem włosów. Od tej pory Biovax jest stałym elementem pielęgnacji moich włosów.

Moje włosy niestety są ciężkie w pielęgnacji, jestem posiadaczką włosów wysokoporowatych - jest to najgroszy typ włosa jaki można sobie wyobrazić:
    łamliwy, matowy, puszący się, suchy, sztywny. Wystarczy im jedno użycie lokówki lub stuprocentowe wysuszenie włosów gorącym nawiewem suszarki, aby całkowicie odparowała z nich woda i pojawiła się cała masa rozdwojonych i połamanych końców, nie mówiąc już o farbowaniu kiedy włosy są strasznie przesuszone dlatego muszę je systematycznie nawilżać, używać masek i odżywek po myciu. Dziewczyny, które maja włosy o niskiej porowatości to dla mnie prawdziwe szczęściary

Miałam kilka wersji tej maski jednak najlepiej sprawdziła sie u mnie wersja do włosów ciemnych oraz do włosów suchych i zniszczonych. Na moje włosy działają świetnie.

Biovaxów używam jako zwykłych odżywek, ale też masek przed myciem albo po myciu. Najlepsze efekty daje potrzymanie jej dość długo ok. 2-3h na włosach przed myciem pod czepkiem.
    Maskę łatwo się aplikuje, jest gęsta i nie spływa z włosów.
    Dogłębnie regeneruje włosy i nawilża. Ładnie się układają i nie puszą. Są miękkie i lejące. Końce włosów dobrze nawilżone, brak szorstkości.
    Regularne stosowanie (przynajmniej raz w tygodniu) pozwala odbudować osłabione włosy.
    Dostępne w aptekach ale także od niedawna kupuję je także w drogerii Natura za 14-15 zł.

Na pewno pozostanę wierna maseczkom Biovax.

Używam tego produktu od: luty 2014 r.
    Ilość zużytych opakowań: około 7 (poj. 250 ml)

Chcesz pochwalić karo2291 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna odżywka
  • Maseczkę biovax stosuję od 2 lat, włosy miałam strasznie zniszczone od prostowania, używam jej do dziś i nie zamierzam przestać. Włosy mam gładkie i lśniące, mniej rozdwojonych końcówek. Moja fryzjerka poradziła mi , aby stosować na noc, nałożyć wraz z czepkiem i iść spać, rano zmyć

Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić diamentowa_blondynka za czytelną i pomocną recenzję?