Powiększ L`Biotica, Biovax Latte, Intensywnie regenerująca maseczka odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne

Zgłaszająca osoba: Nicole

Koniec z szorstkimi, coraz cieńszymi włosami o wyglądzie siana. Dzięki najnowszemu produktowi z serii Biovax Latte odzyskasz ich młody i zdrowy wygląd.
Proteiny mleczne już od starożytności uważane były za eliksir młodości. Zawierają duże ilości minerałów, takich jak: potas, wapń, sód, miedź, kobalt, jod, cynk, mangan, chlor, fosfor, witaminy A, D, C, B1, B2 i K oraz białko i kwasy tłuszczowe. Posiadają zdolność naprawiania przerwanych wiązań keratyny, dzięki czemu odbudowują nawet ekstremalnie zniszczoną strukturę włosa.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy oraz łagodzą podrażnienia skóry głowy.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy, nadając im piękny połysk.
Produkty z serii Biovax Latte przeznaczone są do włosów:
- bardzo osłabionych i zniszczonych,
- pozbawionych blasku i szorstkich,
- łamliwych o rozdwajających się końcówkach.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Hydrolyzed Milk Protein (and) Lactose, Amodimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Mel (Honey) Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Silk, Parfum, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• Tak!
  • Ta maseczka na pewno będzie często gościć w mojej łazience. Podkradłam ją mojej mamie, i tak jak poprzednia nei sprawdziła mi się, tak ta seria urzekła mnie wszystkim.
    Przede wszystkim na 5+ zasługuje działanie, ale przy stosowaniu regularnym. Włosy są ujarzmione, miękkie, zregenerowane. Oczywiście nie w 100%, ale naprawdę widzę różnicę. Kilka miesięcy temu rozjaśniałam włosy, przy tym nieco się zniszczyły końcówki, były naprawdę w opłakanym stanie. Dzięki tej masce moje włosy odzyskały dawny stan. Kolejnym plusem jest to, że nie podrażnia skóry głowy. Sprawia mi ona wiele problemów, ale ta maska jest dobra dla takich wrażliwców jak ja. Jest także wydajna, niewiele wystarczy aby pokryć dłuższe, czy krótsze włosy. I nie trzeba jej trzymać długo, działa ekspresowo. Uwielbiam ją też za bardzo przyjemny zapach i gęstą, kremową konsystencję. Bardzo ją polecam, regeneruje suche i zniszczone włosy, naprawdę działa!

Ilość zużytych opakowań: Jedno 500ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pewniak
  • Używałam wcześniej niebieskiej maski z keratyną i jedwabiem i fioletowej (chyba do ciemnych?). Ta wydaje mi się bardzo podobna do tej pierwszej.
    Używam jej co drugie mycie, po umyciu szamponem (raz w tyg.). Nie potrzebuję już po niej odzywki do rozczesywania. Zostawiam ją na 10-25 minut pod czepkiem i w ręczniku, ale działa nawet jako odżywka na szybko.

+ można nakładać na skórę głowy (koi podrażnienia, nawilża, nie obciąża włosów i nie skraca świeżości)
    + ładnie wygładza i nabłyszcza włosy
    + dociąża końce (nie muszę kombinować z odżywkami d/s jako b/s ani ogromnymi ilościami silikonowego serum)
    + ujarzmia moje puszące się włosy, zbija je w taką gładką, płynną masę
    + działa długofalowo

+/- podkreśla skręt / sprzyja falowaniu.
    +/- niewygodne, niedomykające się opakowanie - ale za to poręczne i w optymalnym rozmiarze

- ZAPACH. Uch. Trochę lepszy od Kallosa Latte, ale i tak urywa głowę. Na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach.

Używam tego produktu od: 05.2014

Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Z masek Biovaxu zaraz po Masce do włosów suchych i zniszczonych ta jest ulubiona.
    Włosy moje są wysokoporowate, zniszczone - ta maska sprawia,że wyglądają dobrze.
    Włosy są miękkie,nawilżone, (odżywione?) , łatwo się rozczesują, jest ich wizualnie więcej, odpowiednio dociążone , nie puszą się, pięknie pachną.
    Maska wydajna, kupiłam w promocji w aptece za 14zł!
    Jest rewelacyjna - tylko trzeba pamiętać,żeby nie przesadzić z używaniem protein mlecznych (uważać na przeproteinowanie!) - myślę,że tak maks. 1 raz na tydzień - dwa można nałożyć.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra! <3
  • Moja jak narazie ulubiona maska Biovax'a ! <3

Zacznę od wyglądu/ cech :
    + poręczne opakowanie (mam 500ml i dobrze się je otwiera/zamyka, jest szczelne),
    + przyjemny zapach,
    + cena, a pojemność - bardzo dobra, za 500ml zapłaciłam niecałe 25zł,
    + dodatki : termocap i witaminy ( ja trafiłam na wersję bez witamin ),

Działanie:
    + włosy mega gładkie,
    + lśniące,
    + dobrze się rozczesują,
    + zapach się często utrzymuje, uwielbiam go ! ,
    + włosy wyglądają na dużo zdrowsze i odżywione, są miękkie, nieobciążone,
    + natychmiastowe działanie, na efekt czekać nie trzeba,

* dobrze się spłukuje
    * wydajność, używam jej 1-2x w tygodniu od dwóch miesięcy i zużyłam 3/4 opakowania, lubię jej dużo nakładać

Nie wypróbowałam wiele masek, ale w tej już się zakochałam i na pewno będę do niej wracać <3

Polecam wypróbować każdej dziewczynie!

** PORADA:
    1) Trzymaj maskę na głowie pod czepkiem minimum 20min (ja zawsze trzymam 30min).
    2) Jeżeli masz możliwość owiń dodatkowo głowę ciepłym ręcznikiem (z grzenika, mikrofali - tutaj nie dłużej niż minuta, ja zazwyczaj wkładam go na 30sek, wolę nie ryzykować )

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka w trakcie

Chcesz pochwalić Alexis07 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 13 raz(y)
  • Polecam!
  • Moim odkryciem roku, jeśli chodzi o pielegnację włosów, jest wielka miłośc moich kłaczkow do wszelkich kosmetyków z proteinami. Mam cienkie i delikatne włosy, typowe nawilżające odżywki i maski uzywane inaczej niż od czasu do czasu powodują wielki przyklap, a proteiny mogę na nie ładować do upojenia To jest druga maska z Biovaxu, jakiej używałam. Pierwsza była ta złota z olejami, po której miałam od pierwszego użycia efekt wow. Tu nie było miłości od pierwszego wejrzenia, ale... po 2 miesiąca używania 1 raz na tydzień pod foliowy czepek i ciepły ręcznik na co najmniej pół godziny mogę szczerze powiedzieć, że daje długofalowy efekt odżywienia. Moje włosy są w lepszym stanie "ogólnym", ich kondycja wyraźnie się poprawiła. Oprócz tego stosuję od kilku miesięcy częste olejowanie, ale samo nie dawało takich efektów, jak z tą maską. Efekt widać nie tylko po użyciu, utrzymuje się przez cały czas. Od razu po użyciu włosy są sypkie, odżywione, błyszczące i co dla mnie bardzo ważne świeże aż do wieczora. Cena jest przystępna, a zapach miły (budyniowy ). Jestem zadowolona, na pewno kupię ponownie, ale teraz w kolejce czeka Biovax keratynowy Szczerze polecam, warto zużyć cały słoiczek i dopiero wtedy ocenić efekty. Ja na początku nie byłam zachwycona, ale teraz mogę w 100% polecić.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

Chcesz pochwalić dori7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony Biovax
  • Najlepszy z Biovaxów! Byłam ogromną fajną Naturalnych Olejów, ale dużo lepszy (nie sądziłam, że się da...) efekt mam po Latte.

Moje włosy: szorstkie, lekko kręcone, z rozdwojonymi końcówkami, bez objętości, kiepsko się układające i naprawdę KATASTROFICZNIE plączące się.

Doskonale wygładza i dociąża włosy, ułatwia rozczesywanie, nie plącze, nie wzmaga przetłuszczania, wzmacnia i zmękcza. Stosuję różnie, w zależności od potrzeb i wolnego czasu, ale co najmniej raz w tygodniu.
    Jak dorwę się do pieniędzy, to z pewnością kupię pełnowymiarowe opakowanie, a nawet XL.
    Zdecydowanie najlepsza maseczka jaką miałam.

Polecam też zmieszanie 50/50 Biovaxu Latte z Biovaxem Naturalne Oleje - zrobiłam tak wczoraj i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Od teraz chyba będę tak robić zawsze.

Używam tego produktu od: pięć użyć
    Ilość zużytych opakowań: 3x20ml, w kolejce kolejne 4x20ml

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mojej kręconej szopy.
  • Mam mieszane uczucia. Kupiłam ponieważ moje włosy kochają proteiny, a chciałam dla nich odmiany po genialnej maseczce biovaxa z keratyną i jedwabiem.
    Wygląda jednak na to, że proteiny mleczne im nie podeszły.
    Mam cienkie, kręcone włosy ze skłonnością do puszenia. Mocno przesuszone i farbowane plus męczone prostownicą przez 7 lat. Obecnie są ścięte na boba, do lini brody.
    Pierwsze wrażenie - super. Genialny zapach, fajna lekka konsystencja. Włosy po nałożeniu mięciutkie.
    Problemy pojawiły się przy zmywaniu, włosy okazały się ciężkie, toporne, poplątane i sztywne. Z pewnością nie są przeproteinowane, bo nałożenie na drugi dzień kreatyny z jedwabiem, przywróciło je do normy.
    Po wysuszeniu włosy wyglądały normalnie, jednak wyraźnie klapnęły. Nie jestem zadowolona, ale też nie mogę powiedziec, że im zaszkodziła. Moje włosy po prostu zdają się nie lubic protein mlecznych.
    Takie same efekty uzyskałam po kilku próbach, więc zrezygnowałam po połowie opakowania.Używam tego produktu od: Dwa tygodnie.Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić TheUnlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała!
  • długi czas nie kupowałam Wax-u, tak długo że firma nazywa się Biovax i proponuje wiele różnych maseczek. wybrałam akurat tą szukając czegoś do niesfornych , oklapniętych , suchych włosów . Efekt jest zawsze wspaniały!! włosy nawilżone, dobrze się układają, pachną budyniowo i są po prostu przyjazne. Kocham to mazidło!

Chcesz pochwalić yourownpet za czytelną i pomocną recenzję?
  • godna polecenia
  • Mam długie, proste włosy, które na długości są dosyć suche. Odżywka ta wzmocniła moje włosy, były gładkie i pełne blasku a ponadto nie elektryzowały się, co zauważyłam już po 2 użyciu. Z czasem jednak ( po ok. 2 miesiącach regularnego stosowania) moje włosy zaczęły się szybciej się przetłuszczać, więc odstawiłam ją. Włosy były przez dłuższy czas bardzo odżywione, a skóra głowy wróciła do normy. Produkt warty polecenia.

+ zapach
    +skład, naturalne składniki niewywołujące podrażnień
    + konsystencja ( nie za gęsta ani nie za rzadka)
    +wydajność (250g starcza na ok. 8 masek na włosy do pasa)
    +/- opakowanie proste i łatwo wydobyć resztki maski ale mogło by mieć pompkę i wtedy aplikacja była by szybsza.
    - cena ( ja zwykle płace 23 zł za 250g)
    -dostępność (nie ma w rossmanie ani w hipermarketach, jest tylko w hebe i sf)

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 2 opakowania 250g.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viscop za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwyca.
  • Zwykła maseczka, nie zachwyca, ale nie szkodzi.
    +niska cena
    +ekstrakt z henny w składzie

Biovax ma zdecydowanie więcej lepszych produktów, np. keratyna + jedwab lub do włosów suchych.

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić mkwizazanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaba
  • Jestem posiadaczką długich, suchych i puszących się włosów. Kiedy dobiorę się do nich z suszarką to wyglądają całkiem dobrze, ale nie często się to zdarza, więc dalej szukam kosmetyku idealnego, który je wygładzi.

Z tą maską niestety miałam problem. Niby ładnie pachnie, ma fajną konsystencję itd, ale co z działaniem?
    No właśnie nic. Maska nie różni się wcale od zwykłej odżywki bez silikonów. Po wysuszeniu włosów faktycznie wyglądają ładnie, ale i w tym przypadku efekt nie jest nadzwyczajny i powiedzmy sobie szczerze, nie za taką cenę.

Jak na taką przeciętną maskę jest o wiele za droga. Nie wyróżnia się niczym szczególnym, nawet zapachem (kallos pachnie o wiele ładniej).

Ogólnie nie polecam. Można znaleźć o wiele lepsze produkty w niższej cenie.

Chcesz pochwalić Yellow Banana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie robi :/
  • Szczerze to nie zauważyłam jakiegoś odrodzenia moich suchych, zniszczonych włosów farbowanych i sporadycznie rozjaśnianych. Na początku działała, nie budziłam sie z kałtunami i sianem, ale z czasem moje włosy zrobiły się takie jak były przed użyciem maseczki. Wątpie, że do niej wrócę, zostało mi jeszcze może na raz i będe szukała swojego cudu, na te moje siano.

Używam tego produktu od: nie pamietam
    Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Olcia1503 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia.
  • Pomimo tego, że produkt zdobywa bardzo pozytywne opinie na wizażu, ja mam do niego nieco mieszane uczucia i długo zabierałam się do tej recenzji, gdyż przez długi czas nie miałam o tym produkcie zdania. Ani nie zachwycił, ani nie załamał. Tak po prostu jest w mojej kosmetyczce.

Maska ma dość lekką konsystencję jak na maskę (dużo bardziej zbite są odzywki z Nivea). Pięknie pachnie budyniem waniliowym . Opakowanie ma konkretne zamknięcie, łatwo można wydobyć produkt, wszystkie informacje są na opakowaniu. Ja w ramach jakieś promocji w aptece zapłaciłam 14,99zł za 250ml.
    Do opakowania dołączone były:
    -czepek, którego gumka się rozluzowała i w pewnych miejscach nie trzyma mi włosów, ale sam pomysł trzymania włosów pod czepkiem bardzo mi się podoba;
    -serum - maluteńka, jednorazowa próbeczka, która sprawdziła się na wyjeździe, serum ujarzmiło włosy, ładnie błyszczały i były miękkie, ale nic więcej nie umiem o nim powiedzieć.

Przechodząc do działania samej maski...
    Włosy są mięciutkie, błyszczące, ładnie pachną, nie są obciążone, dobrze się rozczesują... wszystko to efekt chwilowy, utrzymujący sie do kolejnego mycia. Nie widzę dłuższych rezultatów przy regularnym stosowaniu tej maski.
    Taki efekt uzyskuję odżywką z Nivea, której nie muszę trzymać 30min, a w dodatku jest tańsza, a tak samo wydajna, może nawet bardziej.

Używam tego produktu od: ok. 10 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 op

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić coma08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra do odbudowania zniszczeń
  • Zachęcona przeczytanymi opiniami i tutaj, i na blogach, stwierdziłam, że czas ją wypróbować. Przy pewnej promocji w SuperPharm pobiegłam, kupiłam, nałożyłam (tak jak zaleca producent, na 15 min, może trochę dłużej), wysuszyłam suszarką i oniemiałam...
    Moje włosy, dość mocno zniszczone po kolejnych farbowaniach i baardzo dawnym rozjaśnianiu nagle odżyły! Nagle stały się miękkie, puszyste, delikatnie dociążone, dosłownie magia. Zauważyłam, że włosy są mniej zniszczone. Niestety, przy częstym stosowaniu (co 3-4 dni) zauważyłam, że końcówki zaczęły być suche (zapewne przez przeproteinowanie), więc zaczęłam nakładać ją raz w tygodniu i nadal powala mnie swoim działaniem

Plusy:
    -natychmiastowe działanie,
    -wydajność- przy początkowym dość częstym używaniu nadal jeszcze mam odrobinkę na dnie wystarczy odrobina, aby pokryć całe włosy do ramion,
    -konsystencja- lekka, budyniowa, dobrze trzyma się włosów, nie spływa,
    -dołączony termocap- idealny!
    -nie obciąża
    -łatwo się spłukuje
    -zapach! delikatny, niezbyt mocny, ale dla niektórych może być zbyt babciny

Minusy:
    -przy dość częstym stosowaniu może wysuszać końcówki (odejmuję za to pół gwiazdki)
    -dostępność- niektórzy nie mają superpharm pod nosem i muszą sporo się nabiegać żeby ją zdobyć

Neutralne:
    -Cena. Normalnie kosztuje około 20 zł, jednak można ją dostać już za 10 zł w promocji, dlatego stwierdzam, że jest to kwestia dyskusyjna, ja osobiście wolę wydać mniej pieniędzy, więc czekam na porządną promocję
    -Opakowanie- dla niektórych koszmar, dla mnie akurat jest ok. Dobrze się domyka, mamy pewność że nic się nie wyleje, zajmuje mało miejsca, problemu z otwieraniem nie mam jakiegoś wielkiego, a resztki można np ładnie wyjąć łyżeczką Przy takim działaniu opakowanie to nie problem.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Maissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • coś innego
  • Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniam i na wizażu....
    \n
    \nOdżywka daje efekty WOW przy systematycznym stosowaniu - czyli ok. 2 razy w tygodniu, czepek, suszarka, ręcznik ok. pół godziny.
    \n
    \nFaktycznie włosy stają się odżywione, jakby zregenerowane - ubytki we włosach są minimalne - jakby proteiny wbudowywały się w końcówki włosów i powodowały ich poprawę. Włosy widać że są odżywione,
    \n
    \nOdżywka pięknie pachnie i jest wydajna.
    \nCzesto w promocji w SP za jakieś 12 zł - opłaca się
    \nPOLECAM

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JoankaJoanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani krzywdy, ani zachwytu...
  • Latte była pierwszą maską, którą próbowałam z osławionego Biovax'u.

Mam włosy farbowane na blond, z tendencją do przesuszania, dlatego mam niezłego hopla na punkcie pielęgancji i nawilżania mojej czupryny;-)

Maseczkę stosowałam na różne sposoby, ale zawsze trzymałam ponad 15 minut. Z czepkiem, bez czepka, z ręcznikiem, bez ręcznika. Efekt zawsze taki sam

Maska nie zrobiła rewolucji na mojej głowie. Używałam 2-3 razy w tygodniu przez trzy miesiące. Włosy ładnie się rozczesywały, ładnie pachniały, były w miarę miękkie. Czyli efekty jak po zwykłej drogeryjnej odżywce.

Każda musi się przekonać na własnych...włosach)

Dodatkowy plus tej maski to... mój ubaw z męża;-) mojemu ukochanemu tak spodobał się zapach tej maski, że czasem przychodził do łazienki, otwierał tą maskę i sobię wąchał. Czasem pytał, czemu nie ma takich budynii (budyniów?), bo tak ładnie pachnie, aż chciało by się zjeść;-)

Warto spróbować

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania zużyte w całości

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lulka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Każda powinna spróbować
  • Po zastosowaniu produktu
    +włosy miękkie jak u niemowalaka
    +sypkie
    +łatwe w rozczesywaniu
    +w opakowaniu czepek
    +w opakowaniu serum witaminy B + E
    +cena - można kupić w promocji za 14 zł
    +mój chłopak uwielbia ten zapach

Dobra maska,
    jednak włosy po niej miałam trochę przyklapnięte, dlatego dalej szukam ideału. Jednak z chęcią za jakiś czas wrócę do tego prosuktu.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 (250)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bgirlagt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Moje włosy niejedno musiały wycierpieć. Kilkuletnie katowanie prostownicą i częste rozjaśnianie. Niestety jakis czas temu, udało mi się zniszczyć je do tego stopnia, że jedynym ratunkiem okazały się nożyczki. Od tamtej pory staram się dbać o nie głównie naturalnymi kosmetykami, a tę maseczkę uważam za jeden z najlepszych zakupów. Chcę zaznaczyć, że nie miałam odwagi skrócić włosów "na chłopaka", więc końce nadal są sianowate. Pielęgnacja bezsilikonowa całkowicie im nie odpowiada, dlatego zmuszona jestem dbać o nie w zupełnie inny sposób. Biovax stosuję na włosy, które zdążyły mi w tym czasie odrosnąć, nie potrzebujące chemii.
    Maseczka sprawdzi się na włosach zniszczonych, ale nie w stanie tak złym jak opisałam wyżej, jeśli któraś z Was liczy na uleczenie tego typu włosów, niestety się rozczaruje. Za to włosy zdrowe lub zniszczone stylizacją, czy farbowaniem da radę zregenerować.
    Jeśli chodzi o pozostałe cechy:
    -świetny skład
    -cudowny zapach!
    -cena vs. wydajność bardzo opłacalna
    -opakowanie wygodne, szczelne
    Osobiście uważam, że Pilomax działa większe cuda na włosach zniszczonych, ale Biovax daje radę

Używam tego produktu od: pół roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 po 250 ml

Chcesz pochwalić tajemnicah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Jest to jedna z moich ulubionych masek do włosów. Rewelacyjnie wygładza, wręcz prostuje (!). Włosy są lejące, miękkie, gładkie... chce się ich dotykać i dotykać dla mnie zdecydowanie faworyt wśród masek Biovax. Zapach bardzo przyjemny, skład także. Wydajność średnia, ale ja sobie jej nie żałuję i nakładam dość obficie dostępność jest ok, cena do przejścia. Polecam każdemu przynajmniej do wypróbowania

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić pelasia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wow?
  • Muszę szczerze przyznać, że nie spodziewałam się aż takich efektów. Jest to pierwsza maska z biovaxu jaką mam okazję testować.

Zacznę od tego, że mam proste włosy z blond pasemkami, nie są zbyt zniszczone, za to trochę przesuszone.
    Maska ma gęstą budyniową konsystencje, która bardzo mi się podoba bo nie spływa z włosów i mam wrażenie, że przez to lepiej się wchłania. Dodatkowo piękny skład.

Trzymana ok 15 min na włosach sprawia, że są miękkie (moje włosy są i tak w dotyku jak włosy dziecka, bardzoooo miękkie) więc jak dla mnie efekt jest aż za. Przez to są proste jak druty. Ale za to są odżywione, nawilżone i ten efekt mnie zadowala, mimo ekstremalnej miękkości.

Maska będzie zapewne idealna dla włosów szorstkich i bardziej zniszczonych niż moje, choć moje kochają proteiny. Ja używam jej 2 razy w tygodniu na zmianę z nawilżającą (trzeba uważać żeby nie przeproteinować włosów to będą jak siano)

Co jest najważniejsze, mam wrażenie, że z każdym użyciem włosy się regenerują. Tak dokładnie REGENERUJĄ.

Chcesz pochwalić princess4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla wszystkich
  • Kiedy kupiłam maseczkę nie wiedziałam jeszcze co to porowatość włosów i nie znałam się zupełnie na składach kosmetyków. Używając jej zafundowałam sobie przeproteinowanie - włosy nagle stały się spuszone i szorstkie, chociaż wcześniej były w dobrej kondycji. Były takie przez kilka tygodni i nie pomagały żadne maski, nawet te, które sprawdzały się na moich włosach wcześniej. Pomógł dopiero mocniejszy szampon z SLESem w składzie i wtedy wpadłam na to, że moje włosy to typowy przykład niskoporowatych, które nie trawią żadnych protein.

Nie daję oceny 1, ponieważ u wielu osób (szczególnie z bardzo zniszczonymi włosami) może sprawdzić się świetnie. Jednak jeśli ktoś ma proste, niepodatne na różne zabiegi i słabo wchłaniające wodę włosy, polecam inne maski biovax (do włosów zniszczonych lub skłonnych do wypadania) a proteiny radzę omijać z daleka Poza zawartością protein mlecznych, które nie nadają się dla wszystkich, maska ma same plusy.

Plusy:
    + skład
    + konsystencja
    + wydajność
    + cena
    + dostępność
    + zapach

Minusy:
    - działanie na niskoporowate włosy (puszy)

Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Chcesz pochwalić blossom89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mały cudotwórca
  • Maseczka świetna, ale czytając opinie chyba nie do wszystkich rodzajów włosów.
    + nawilżone włosy
    + pięknie pachną
    + cudownie błyszczą
    + nie obciąża
    + wygładza
    + bardzo wydajna

Minusów się nie dopatrzyłam. Jestem zakochana !
    Polecam kupić saszetkę odzywki, czasami są w aptekach i sprawdzić czy nam odpowiada, niż kupić pełnowymiarowe opakowanie, a potem załować .

Ilość zużytych opakowań: zużyłam całe !

Chcesz pochwalić lovelylove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna !
  • Maskę kupiłam w zestawie wraz z szamponem i odżywką z tej samej serii, ale to ona z calej trójki podbiła moje serce.

W skrócie:

+ skład
    + cudowny zapach
    + poręczne opakowanie
    + wydajność
    + DZIAŁANIE

+/- cena

Maska jest po prostu wspaniała. Znajduje się poręcznym opakowaniu, z którego można łatwo wydobyć kosmetyk. Jej konsystencja nie jest ani za gęsta, ani tez za rzadka, nie spływa z włosów. Nakładałam ją co drugie mycie, pod czepek na 30-60 min.
    Ma przepiękny budyniowy zapach, który długo czuć na włosach. Maska sprawia, że włosy są gładkie, sypkie, mięciutkie, łatwo się rozczesują i sa świetnie nawilżone.
    Minusem jest regularna cena, ale za takie działanie warto ją kupić i mieć we włosowych zapasach

Obecnie testuję jej siostrę przeciw wypadaniu, ale na pewno do tej wrócę

Używam tego produktu od: używałam rok temu

Chcesz pochwalić Blondyna66 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zachwyciła mnie
  • Kupiłam tą maskę ze względu na to że ogólnie lubię te firmę, lecz ta maseczka to trochę porażka. Włosy po niej miałam bardzo szorstkie, trudne do rozczesania. Nie zauważyłam jakiegoś spektakularnego efektu odbudowy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić kataryna1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • Porównując tą maseczkę z regenerującą tej samej serii, wypada słabo.

Po otwarciu opakowania i pierwszym nałożeniu na włosy byłam zachwycona - jest wydajna, pięknie pachnie, część nałożonej maseczki natychmiast wchłania się we włosy, są miękkie, po spłukaniu nie ma problemów z rozczesywaniem. Za to swobodnie daję jej 3 gwiazdki.

Czar pryska po wyschnięciu włosów. Niby są nawilżone, ale miejscami dociążone, miejscami przetłuszczone, sianowate.... wyglądają źle, uwidocznione są niedoskonałości. Po kilku godzinach znowu nadają się do mycia, bo są przetłuszczone.

Zawartość składników odżywczych jest duża, więc polecam używanie w te dni, w których nie zależy nam na wyglądzie włosów. Jednak na rynku dostępnych jest wiele maseczek, które intensywnie odżywiają, jak również zapewniają ładny wygląd włosa zaraz po ich użyciu, więc łatwo wybrać bardziej praktyczny odpowiednik...

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić Alejandra20 za czytelną i pomocną recenzję?