Powiększ L`biotica, Biovax Latte, Intensywnie regenerująca maseczka odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne

Zgłaszająca osoba: Nicole

Koniec z szorstkimi, coraz cieńszymi włosami o wyglądzie siana. Dzięki najnowszemu produktowi z serii Biovax Latte odzyskasz ich młody i zdrowy wygląd.
Proteiny mleczne już od starożytności uważane były za eliksir młodości. Zawierają duże ilości minerałów, takich jak: potas, wapń, sód, miedź, kobalt, jod, cynk, mangan, chlor, fosfor, witaminy A, D, C, B1, B2 i K oraz białko i kwasy tłuszczowe. Posiadają zdolność naprawiania przerwanych wiązań keratyny, dzięki czemu odbudowują nawet ekstremalnie zniszczoną strukturę włosa.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy oraz łagodzą podrażnienia skóry głowy.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy, nadając im piękny połysk.
Produkty z serii Biovax Latte przeznaczone są do włosów:
- bardzo osłabionych i zniszczonych,
- pozbawionych blasku i szorstkich,
- łamliwych o rozdwajających się końcówkach.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Hydrolyzed Milk Protein (and) Lactose, Amodimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Mel (Honey) Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Silk, Parfum, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• Rewelacja!
  • Nigdy wcześniej nie byłam tak oczarowana żadną maską do włosów tak, jak jestem tą. Przepięknie pachnie mlekiem, nie jest jakaś wybitnie droga. Mam długie włosy, więc mnie akurat nie wystarcza na długo, ale i tak na pewno będę ją kupować. Rewelacyjne efekty, mam długie gęste loki, po umyciu nie były splątane, pięknie się układały, było ich jakby nawet jeszcze więcej Polecam nałożyć na 30 min pod czepek, tylko wtedy osiągnie się najlepszy efekt.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Ulubiona
  • Moje włosy: gęste, grube, ciemne, falowane, porowate, rozjaśniane końce, średnioporowata góra, skłonne do puszenia się

Jest to moja ulubiona maska wygładza, nabłyszcza, super odżywia włosy, dobrze emulguje olej, włosy po jej użyciu są "śliskie" ale też sypkie - takie jak lubię.

Silikon w składzie jest dla mnie jak najbardziej zaletą - włosy są mniej podatne na uszkodzenia i bardziej wygladzone, nie ma lecz mowy o obciążenia. Jest ich wręcz wizualnie więcej

Zapach - obłędny<3 jak budyń waniliowy

Cena - na promocji jak najbardziej na plus 10-13zl, promocje bardzo czeste

Używam tego produktu od: 2,5
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić natkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełniła moich oczekiwań
  • Skusiłam się na tę maskę pod wpływem pozytywnych recenzji w Internecie. Byłam pewna, że produkt spisze się u mnie równie dobrze, bo jest przeznaczony do mojego typu włosów. Codziennie układam włosy przy pomocy prostownicy, a to niestety prowadzi do ich zniszczenia, dlatego, oprócz produktów termoochronnych, chętnie stosuję maski, od których wymagam nawilżenia i regeneracji.
    W tym wypadku obietnice producenta nie zostały spełnione, ale zacznę od plusów.
    + Przyjemna, treściwa konsystencja. Kolorem i zapachem przypomina waniliowy budyń. Nie spływa z włosów.
    + W opakowaniu znajdziemy dwa gratisy: próbkę jedwabiu do włosów i czepek termocap.
    + Po użyciu maski włosy są miękkie i pachnące.
    + Ułatwia rozczesywanie włosów.

- Maska bardzo obciąża włosy. Stosowałam ją według zaleceń producenta, czyli 30 minut pod czepkiem, dodatkowo zawijam to wszystko w ręcznik i ogrzewam ciepłym powietrzem z suszarki. Niestety efekty nie były zadowalające. Włosy były oklapnięte, wyglądały nieświeżo. Po kilku nieudanych próbach na kilka miesięcy zapomniałam o tej masce, kurzyła się gdzieś z tyłu szafki. Niedawno wpadłam na pomysł, że zużyję ją jako odżywkę - nakładając od ucha, skupiając się na końcówkach włosów, trzymałam ok. 5 minut.
    - Nie nawilża, nie poprawia kondycji włosów, nie radzi sobie z przesuszeniem i rozdwojonymi końcówkami. Efekt jest krótkotrwały, tuż po zastosowaniu włosy są chwilowo ujarzmione, ale po kolejnym myciu problem powraca.
    - Niewygodne opakowanie. Ciężko wkładać do niego rękę by wydobyć produkt, ze względu na jego kształt. Powinno być niższe i szersze. Miałam ogromny problem z wygrzebaniem resztek kosmetyku.
    - Wysoka cena bez promocji, aż 20 zł. Po przecenie można je dostać za ok. 12 i tyle też zapłaciłam.
    W Biovax Latte pokładałam ogromne nadzieje, był to też mój pierwszy kontakt z tą firmą. Niestety, nie zostałam zachęcona do wypróbowania innych produktów.

Używam tego produktu od: z przerwami od lipca 2014 do maja 2015

Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Włosy mam suche o wysokiejporowatości. Ta maska średnio wpłynęła na moje włosy. Dobrze nawiżała tylko za pierwszymi razami, po 3-4 działała już o wiele słabiej(używałam 2 razy w tygodniu)

+zapach
    +konsystencja
    +wygładza włosy

-słabo nawilża
    -mała wydajność

Używam tego produktu od: dwóch miesiący

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kanady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrze.
  • Ta maska działa na moje włosy lepiej niż olejowanie. Wystarczyło zrobić sobie od niej przerwę na 3 tygodnie, żeby po powrocie do niej znów zauważyć diametralną różnicę. Ja nakładam ją na godzinę, na to termocap i ręcznik zdjęty z kaloryfera Efekt jaki uzyskuję to mięciutkie, delikatne, błyszczące, odżywione i nawilżone włosy.

Plusy:
    - bardzo przyjemny zapach
    - wydajność
    - wzmacnia
    - nadaje miękkości i połysku
    - cena (kupiłam za 14 zł)
    - dobry skład
    - dostępność

Minusów jak na razie nie zauważyłam.
    Warta wypróbowania zarówno ta maska, jak i cała seria kosmetyków biovax

Używam tego produktu od: 20 marca 2015
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Chcesz pochwalić sara_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!!!
  • Jego konsystencja jest bardzo gęsta i biała.Ślicznie pachnie kwiatami.Ma bardzo bogaty w cenne składniki skład.Mimo tak małej saszetki maska jest wydajna.Trzymałam ją na włosach przynajmniej 30 minut.Przy spłukiwaniu miałam wrażenie, że maseczka całkiem wniknęła we włosy.Efekty jakie uzyskałam to wygładzenie wizualne i w dotyku.Włosy mniej się puszą, są miękkie i wyglądają ładniej wizualnie.Zapach maseczki nie utrzymuje się na włosach.

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na pewno nie po farbowaniu
  • Stosowałam wiele masek, ale jednak te z biovaxu są najlepsze i często do nich powracam

PLUSY:
    ''''''''''''
    +Skład
    +Dostępność
    +Nawilża
    +Odżywia
    +Włosy się nie puszą
    +Włosy po użyciu są mięciutkie
    +Piękny zapach mleczny
    +Zapach utrzymuje się na włosach
    +Wydajność

MINUSY:
    ''''''''''''''''
    - może zejść kolor(pradoks).W moim przypadku tak było, z ciemnego brązu włosy stały się rudawe Jednak mimo to, później używałam tej odżywki, ponieważ chciałam wrócić do swojego naturalnego koloru- brązu

Używam tego produktu od: około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: jedno xxl

Chcesz pochwalić Kseniella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • Produkt powszechnie znany włosomaniaczkom i nie ma co ukrywać- do tej pory nie mam dla niego drogeryjnego zastępcy.

Tej maski tej używam do dociążenia włosów albo intensywnej akcji ratunkowej (np. wakacyjny przesusz), najczęściej w połączeniu z olejem. I w tej roli jest bezkonkurencyjna, ale częściej używana powoduje u mnie przyklapnięcie (moje włosy są na to podatne).

Lubię opakowania Biovaxów, ponieważ są poręczne, szczelne i odporne na upadki. Ot, milej się nosi do łazienki niż litrowego Kallosa. Konsystencja ich masek to definicja wydajności i wygody- można wydobyć odpowiednią ilość, łatwo rozprowadzić i nie martwić się o ściekanie. Co ważne- nakładam maskę na dłużej (jeśli mam czas to i 2h) pod folię i ręcznik, zawsze przed myciem. Efekty: włosy dociążone, wygładzone, miłe w dotyku. Nie dusi zapachem. Nie rujnuje portfela.

Miałam dawniej wersję do blondu, którą wspominam milej. Następnym razem zdecyduję się na inną wersję, bo wydaje mi się, że w rodzinie Biovaxów znajdę coś lepszego. Proteiny są w porządku, ale czegoś mi w nich brakuje.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze na wykończeniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pimpurimpu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest OK
  • Jedne z moich ulubionych maseczek do włosów, po które zawsze sięgam.

Maski używam zazwyczaj raz w tygodniu, nakładam ją grubą warstwą po czym zostawiam na ok. 1-2h pod ręcznikiem.
    Maska bardzo łatwo zmywa się z włosów, które po jej spłukaniu są nawilżone, odżywione, mięciutkie, gładkie i błyszczące a do tego pięknie pachną i bardzo łatwo się rozczesują.
    Maska nie obciąża włosów, nie powoduje również ich szybszego przetłuszczania się.
    Nie uczula i nie podrażnia skóry głowy.

Jeżeli chodzi o jej regeneracyjne działanie to przy regularnym stosowaniu naprawdę widać różnicę. Stan moich suchych i zniszczonych farbowaniem poprawił się już po pierwszej aplikacji maski

Na plus również cena i wydajność..

Polecam maskę jak i inne produkty tej serii.

Ilość zużytych opakowań: trochę ich było

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • dobra jako odżywka
  • maseczki używałam dwa razy w tygodniu. Dużym plusem jest jej skład. Jeżeli chodzi o działanie to naprawdę fajnie odżywia włosy ale bez rewelacji w przypadku suchych włosów. Z racji tego, że jest to maseczka a nie odżywka moje oczekiwania w stosunku do niej były zdecydowanie większe. dla mniej wymagających włosow pewnie lepiej się sprawdzi

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iv_a za czytelną i pomocną recenzję?