Powiększ L`biotica, Biovax Latte, Intensywnie regenerująca maseczka odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne

Zgłaszająca osoba: Nicole

Koniec z szorstkimi, coraz cieńszymi włosami o wyglądzie siana. Dzięki najnowszemu produktowi z serii Biovax Latte odzyskasz ich młody i zdrowy wygląd.
Proteiny mleczne już od starożytności uważane były za eliksir młodości. Zawierają duże ilości minerałów, takich jak: potas, wapń, sód, miedź, kobalt, jod, cynk, mangan, chlor, fosfor, witaminy A, D, C, B1, B2 i K oraz białko i kwasy tłuszczowe. Posiadają zdolność naprawiania przerwanych wiązań keratyny, dzięki czemu odbudowują nawet ekstremalnie zniszczoną strukturę włosa.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy oraz łagodzą podrażnienia skóry głowy.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy, nadając im piękny połysk.
Produkty z serii Biovax Latte przeznaczone są do włosów:
- bardzo osłabionych i zniszczonych,
- pozbawionych blasku i szorstkich,
- łamliwych o rozdwajających się końcówkach.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Hydrolyzed Milk Protein (and) Lactose, Amodimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Mel (Honey) Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Silk, Parfum, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• Jest OK
  • Jedne z moich ulubionych maseczek do włosów, po które zawsze sięgam.

Maski używam zazwyczaj raz w tygodniu, nakładam ją grubą warstwą po czym zostawiam na ok. 1-2h pod ręcznikiem.
    Maska bardzo łatwo zmywa się z włosów, które po jej spłukaniu są nawilżone, odżywione, mięciutkie, gładkie i błyszczące a do tego pięknie pachną i bardzo łatwo się rozczesują.
    Maska nie obciąża włosów, nie powoduje również ich szybszego przetłuszczania się.
    Nie uczula i nie podrażnia skóry głowy.

Jeżeli chodzi o jej regeneracyjne działanie to przy regularnym stosowaniu naprawdę widać różnicę. Stan moich suchych i zniszczonych farbowaniem poprawił się już po pierwszej aplikacji maski

Na plus również cena i wydajność..

Polecam maskę jak i inne produkty tej serii.

Ilość zużytych opakowań: trochę ich było

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra jako odżywka
  • maseczki używałam dwa razy w tygodniu. Dużym plusem jest jej skład. Jeżeli chodzi o działanie to naprawdę fajnie odżywia włosy ale bez rewelacji w przypadku suchych włosów. Z racji tego, że jest to maseczka a nie odżywka moje oczekiwania w stosunku do niej były zdecydowanie większe. dla mniej wymagających włosow pewnie lepiej się sprawdzi

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iv_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowna
  • Kupowałam ten produkt trochę z duszą na ramieniu, bo nie wiedziałam czy moje włosy lubią proteiny, ale jestem zachwycona Po paru razach moje włosy były wyraźnie odbudowane i proteiny działały na nie już pusząco, jednak co jakiś czas stosuję ją jeszcze dodając ulubiony olej.

+ wyraźnie pomogła moim włosom
    + dosyć niska cena, w super pharm bardzo często są na te maski promocje
    + zapach, specyficzny, ale dla mnie jest okej
    + wygodne opakowanie
    + świetny skład

+/- konsystencja, woskowa, trzeba się do niej przyzwyczaić, ale niektórym na pewno nie będzie pasować

- mała wydajność

Chcesz pochwalić pretty amazement za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubie
  • Udalo mi sie dobic do konca opakowania! Bardzo wydajny produkt, warto zaznaczyc-ze nie uzwam go przy kazdym myciu wlosow lecz zwykle maksymalnie raz na tydzien.

Powod jest prosty, nie mam wlosow zniszczonych, farbowanych i oslabionych.
    Kiedy kupowalam ta odzywke takie mialam-ale bylo to dosc dawno temu-kiedy wreszcie przyszla pora na wyciagniecie jej z mojej szafeczki zapasow-udalo mi sie doprowadzic wlosy do dobrego stanu
    Bardzo lubie ta odzywke, wygladza wlosy, pielegnuje je. Sa miekkie, blyszczace-ladnei sie rozczesuja. Robi to czego oczekuje po dobrej odzywce.
    Mam wlosy deilkatne i naturalne/niefarbowane wiec dosc latwo je przeciazyc dlatego nakldam niewiele produktu na krotki okres dzialania. Raz na miesiac nakladam wiecej i przykrywam wlosy czepkiem - do tego odzywka nadaje sie bardzo dobrze.
    Zapach przyjemny, malo inwazyjny, delikatny.

Malenki minus za opakowanie- jak dla mnie jest malo praktyczne bo trzeba reka grzebac w sloiku. Przyzwyczailam sie do tego.
    Nie wiem, czy kupie ponownie bo firma Biovax dba bardzo o klientow i ciagle wprowadza jakies nowosci. Chetnie sprobuje czegos nowego.
    Na pewno wroce do mojego zdecydowanego ulubienca wsrod wszytskich ich odzywek, odzywki do wlosow ciemnych

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • Maski Biovax kupuję w saszetkach, jak i w opakowaniach pełnowymiarowych.
    Na moich włosach właśnie ta maska sprawdza się najlepiej z całej serii.
    Nawilża, odżywia suche włosy, ale ich nie obciąża. Sprawia, że są lekkie, bardziej gładkie, miękkie, sypkie. Mają więcej blasku. Dobrze się rozczesują.
    Czy mniej wypadają? Trudno stwierdzić, bo stosuję też i inne produkty ukierunkowane właśnie na ten problem.

Stosuję ją 2 razy w tygodniu i trzymam na włosach (podobnie jak i inne maski), co najmniej pół godziny.

Używam tego produktu od: ok. pół roku, ale z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki i 1 duże 250g okakowanie

Chcesz pochwalić lennax za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • + zapach
    \n+ cena na promocji
    \n+ dobra jako pierwsze O w metodzie OMO
    \n+ dobra konsystencja, nie spływa
    \n
    \n- z moimi włosami nie robiła w sumie nic pozytywnego
    \n- przetłuszcza
    \n- nie odżywiała
    \n
    \nKupiłabym ponownie ale inną i do stosowania jako pierwsze O w metodzie OMO

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić peszkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak, i nie...
  • Maska ma gęstą, kremową konsystencję. Nałożona w rozsądnej ilości nie obciąża ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów. Jej zapach jest słodki, z wyczuwalną waniliowo-kokosową nutą. Stosowana regularnie sprawia, że włosy wypadają w zauważalnie mniejszych ilościach, są odczuwalnie wygładzone, lepiej się układają, a także wyglądają na dużo zdrowsze. Jednakże stosowana zbyt często sprawia, że włosy nie reagują na nią tak spektakularnymi efektami jak wcześniej. Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1: 250 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z moimi włosami robi cuda
  • Byłam ogromną fanką maski z keratyną i jedwabiem. Sprawiała,że moje włosy stawały się doskonale nawilżone, gładkie, miękkie.. ale niestety delikatnie obciążone. Skuszona promocyjną ceną, spróbowałam wersji z proteinami mlecznymi, z którymi bardzo się lubię. Kallos Latte dawał u mnie bardzo dobre efekty, więc miałam nadzieje, że ta maska zadziała na mnie podobnie. Ba, działa wyśmienicie!

Uzywam jej kiedy.. widzę , że moje włosy potrzebują protein. Są bez życia, energi, zaczynają klapnąc od nadmiaru olei i nawilżaczy. Ta maska zawiera tak naprawdę wszystko - oprócz protein mlecznych i jedwabiu, mamy tutaj olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z henny, lanolinę, emulgatory, glicerynę, ekstrakt z miodu. Ciężko jest nią przeproteinować włosy, aczkolwiek nie polecam , by stosować ją zbyt często. Efekt może być odwrotny od zamierzonego. Skład jest odżywczo-nawilżający, to taki kompres dla włosów.

Skład jest emolientowy, idealny na jesień-zime. Ja jednak doceniam jej działanie latem, pracuję przy klimatyzacji i moje włosy ulegają bardzo szybkiemu przesuszeniu. Cieżko jest znaleźć taki produkt, który doskonale nawilży, ale ich nie obciąży. Ta maska jest lżejsza od wersji z keratyną i zdecydowanie warto w nią zainwestować. Posiadackzi cienkich i delikatnych włosów powinny się koło niej zakręcić

Maska ma zbitą, kremową, wręcz budyniową konsystencję, typową dla Biovaxów. Dla mnie pachnie pięknie - waniliowymi ciasteczkami. Jeśli jesteście fankami słodkich zapachów, to z pewnością kompozycja zapachowa przypadnie wam do gustu. Bardzo uprzyjemnia mi to jej stosowanie.

Maskę nakładam od ucha w dół, dzięki konsystencji jest bardzo wydajna i wystarczy niewiele, by pokryć nią włosy. astępnie zakładam czepek, podgrzewam go i nakładam gorący ręcznik. Z takim kompresem siedze około godziny. Maseczkę nakładam po myciu, przed myciem nie dawała takich efektów. Nie mam problemów z jej spłukaniem. Stosowana zbyt często może obciążać, z odpowiendimi przerwami absolutnie tego nie robi.

Maseczka przede wszystkim sprawia, że moje włosy są doskonale nawilżone, gładkie i miękkie w dotyku. Podobne efekty przynosi u mnie maska marokańska Planeta Organica, ale ta Biovaxowa zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu, kiedy niestety porowatość moich włosów się zawyżyła. Tworzy taflę na moich włosach.. są tak gładkei i błyszczące, że wyślizgują mi się z rąk i frotek. Są jedwabiście miękkie, pięknie się układają i nie są obciążone, choć wizualnie jest ich mniej przez cudowny efekt wygładzenia. Niestety, nałożona zbyt blisko skóry głowy może delikatnie obciążać, ale nałożona od ucha w dół absolutnie tego nie robi. Włosy rozczesują się bez problemu, daje radę nawet największym kołtunom.

Włosy po jej użyciu są tak elastyczne i tak pięknie się prezentują, że z pewnością kupię ją ponownie. I conajważniejsze - rzeczywiście intensywnie nawilża i wzmacnia włosy. Polecam osobom, które próbowały innych Biovaxów i powodowały u nich szybsze przetłuszczanie włosów. Ta wersja jest lżejsza, ale tak samo intensywna w działaniu. Poza tym skład jest całkiem przyjemny - mamy w nim sporo naturalnych składników.

Maseczka jest bardzo wydajna. Umieszczona jest w słoiczku, wygląda bardzo ładnie w opakowaniu. I co najważniejsze - jest to praktyczne rozwiązanie - kiedy mam mokre dłonie często nie mogę odkręcić tych wszystkich słoiczków, tutaj wystarczy unieść do góry Cena również jest atrakcyjna - płacę za nią 10 złotych. Myślę, że to mało za efekt tak ślistych i jedwabistych włosów - mam droższe produkty do pielęgnacji włosów i nie dają one tak wyśmienitych efektów.

Bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Ta maseczka na pewno będzie często gościć w mojej łazience. Podkradłam ją mojej mamie, i tak jak poprzednia nei sprawdziła mi się, tak ta seria urzekła mnie wszystkim.
    Przede wszystkim na 5+ zasługuje działanie, ale przy stosowaniu regularnym. Włosy są ujarzmione, miękkie, zregenerowane. Oczywiście nie w 100%, ale naprawdę widzę różnicę. Kilka miesięcy temu rozjaśniałam włosy, przy tym nieco się zniszczyły końcówki, były naprawdę w opłakanym stanie. Dzięki tej masce moje włosy odzyskały dawny stan. Kolejnym plusem jest to, że nie podrażnia skóry głowy. Sprawia mi ona wiele problemów, ale ta maska jest dobra dla takich wrażliwców jak ja. Jest także wydajna, niewiele wystarczy aby pokryć dłuższe, czy krótsze włosy. I nie trzeba jej trzymać długo, działa ekspresowo. Uwielbiam ją też za bardzo przyjemny zapach i gęstą, kremową konsystencję. Bardzo ją polecam, regeneruje suche i zniszczone włosy, naprawdę działa!

Ilość zużytych opakowań: Jedno 500ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Używałam wcześniej niebieskiej maski z keratyną i jedwabiem i fioletowej (chyba do ciemnych?). Ta wydaje mi się bardzo podobna do tej pierwszej.
    Używam jej co drugie mycie, po umyciu szamponem (raz w tyg.). Nie potrzebuję już po niej odzywki do rozczesywania. Zostawiam ją na 10-25 minut pod czepkiem i w ręczniku, ale działa nawet jako odżywka na szybko.

+ można nakładać na skórę głowy (koi podrażnienia, nawilża, nie obciąża włosów i nie skraca świeżości)
    + ładnie wygładza i nabłyszcza włosy
    + dociąża końce (nie muszę kombinować z odżywkami d/s jako b/s ani ogromnymi ilościami silikonowego serum)
    + ujarzmia moje puszące się włosy, zbija je w taką gładką, płynną masę
    +/- podkreśla skręt/sprzyja falowaniu.
    +/- niewygodne, niedomykające się opakowanie pełne zakamarków
    -niewydajna, potrzeba dużej ilości żeby zobaczyć efekt
    - sztuczny, męczący, intensywny ZAPACH. Uch. Trochę lepszy od Kallosa Latte, ale i tak urywa głowę. Na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach.

Edycja/ z perspektywy znajomości maski Pat&Rub muszę obniżyć ocenę. Wszystkie Biovaxy to dla mnie perfumowane bazy odżywkowe. Ich dobre działanie polega wyłącznie na dużych ilościach potrzebnych do pokrycia włosów zmiękczającym filmem oraz regularności stosowania. Nie kupię ich więcej.

Używam tego produktu od: 05.2014

Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij