Powiększ L`biotica, Biovax Latte, Intensywnie regenerująca maseczka odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne
Produkt dostępny w 8 sklepach. Cena już od 21,38 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Nicole

Koniec z szorstkimi, coraz cieńszymi włosami o wyglądzie siana. Dzięki najnowszemu produktowi z serii Biovax Latte odzyskasz ich młody i zdrowy wygląd.
Proteiny mleczne już od starożytności uważane były za eliksir młodości. Zawierają duże ilości minerałów, takich jak: potas, wapń, sód, miedź, kobalt, jod, cynk, mangan, chlor, fosfor, witaminy A, D, C, B1, B2 i K oraz białko i kwasy tłuszczowe. Posiadają zdolność naprawiania przerwanych wiązań keratyny, dzięki czemu odbudowują nawet ekstremalnie zniszczoną strukturę włosa.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy oraz łagodzą podrażnienia skóry głowy.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy, nadając im piękny połysk.
Produkty z serii Biovax Latte przeznaczone są do włosów:
- bardzo osłabionych i zniszczonych,
- pozbawionych blasku i szorstkich,
- łamliwych o rozdwajających się końcówkach.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Hydrolyzed Milk Protein (and) Lactose, Amodimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Mel (Honey) Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Silk, Parfum, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• Świetna na regenerację co jakiś czas
  • Maska jest świetna, aby uzyskać szybko efekt regeneracji, gładkości i witalności włosów. Efekt jest zdecydowanie WOW, ale niestety jak za długo się używa to włosy staja się przeproteinowane. Najlepiej używać co np. tydzień żeby wzmocnić włosy, bądź miesiąc a potem zrobić dobre 3 miesiące przerwy.

Podsumowując same efekty:
    Efekt gładkich, prostych i mega zdrowych włosów!

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Esteeq za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja rąk

• Bez zachwytu
  • Dobry produkt, sprawdzonej marki w rozsądnej cenie. Być może dla normalnych, zdrowych oczekującej standardowej pielęgnacji włosów to ideał. W moim przypadku niestety zabrakło równowagi, miękkości i wygładzenia.

Maska stosowana solo mocno spuszyła i "utwardziła" moje rozjasnione, dość suche i wysokoporowate włosy.

Odkryłam jednak że fajnie działa po tuningu miodem lub olejami.

Ilość zużytych opakowań: 1 duży słoik 500ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mishkathepug za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubieniec
  • Jest idealna. Wygładza, sprawia, że włosy błyszczą, nie strączkują się i ogólnie wyglądają zachwycająco! Bez wątpienia to nie moje ostatnie opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić deadhacchiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • zachęcam
  • Maseczka b. dobra! ratuje suche i matowe włosy, ale trzeba uważać aby ich nie przeproteinować.
    Włosy:
    +miękkie
    +wygładzone
    +lśniące
    Dodatkowo
    +piękny zapach

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania duże

Chcesz pochwalić strzelec_k za czytelną i pomocną recenzję?
  • 2/5
  • Maska po użyciu pozostawiła niesamowicie gładkie włosy, nie były obciążone, wyglądały naprawdę świeżo i zdrowo. Szkoda tylko, że zaraz po wysuszeniu oraz następnego dnia nie było już takiego efektu wow. Pozostały spuszone i nieładne. Raczej nie planuję jej kupić ponownie.

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: jedna saszetka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić panna_magdalena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Świetna maska w dobrej cenie
  • Kupiłam tę maskę pod wpływem polcenia mi jej przez panią w drogerii i nie zawiodłam się. Wcześniej miałam do czynienia z pojedynczymi saszetkami które były dostępne swego czasu w Biedronce, kupiłam po jednej masce z każdego rodzaju i szczerze to nie zachwiciło mnie działanie dlatego zawsze podchodziłam do tych masek z rezerwą. Postanowiłam spróbować bo maska była akurat w promocji- mała strata gdyby okazała się niewypałem.
    Mam włosy które się puszą, są suche na końcach i często bez zastosowania żadnej odżywki tworzą typowe siano, ta maska świetnie je wygładza, zmiękcza i nawilża, mam wrażenie że odkąd jej używam to moje włosy są w lepszej kondycji. Maskę stosuję 3-4 razy w tygodniu po ok.30 minut- dla moich włosów to wystarczająco. Jestam bardzo zadowolona z działania- efekty są naprawdę widoczne. Zapach na plus, nie jest nachalny i nie drażni nosa. Maski są dość wydajne- to też na plus.
    Co do ceny to często można te maski nabyć w promocji więc nie jest źle.

Chcesz pochwalić Ammia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Nigdy wcześniej nie byłam tak oczarowana żadną maską do włosów tak, jak jestem tą. Przepięknie pachnie mlekiem, nie jest jakaś wybitnie droga. Mam długie włosy, więc mnie akurat nie wystarcza na długo, ale i tak na pewno będę ją kupować. Rewelacyjne efekty, mam długie gęste loki, po umyciu nie były splątane, pięknie się układały, było ich jakby nawet jeszcze więcej Polecam nałożyć na 30 min pod czepek, tylko wtedy osiągnie się najlepszy efekt.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Moje włosy: gęste, grube, ciemne, falowane, porowate, rozjaśniane końce, średnioporowata góra, skłonne do puszenia się

Jest to moja ulubiona maska wygładza, nabłyszcza, super odżywia włosy, dobrze emulguje olej, włosy po jej użyciu są "śliskie" ale też sypkie - takie jak lubię.

Silikon w składzie jest dla mnie jak najbardziej zaletą - włosy są mniej podatne na uszkodzenia i bardziej wygladzone, nie ma lecz mowy o obciążenia. Jest ich wręcz wizualnie więcej

Zapach - obłędny<3 jak budyń waniliowy

Cena - na promocji jak najbardziej na plus 10-13zl, promocje bardzo czeste

Używam tego produktu od: 2,5
    Ilość zużytych opakowań: około 5

Chcesz pochwalić natkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełniła moich oczekiwań
  • Skusiłam się na tę maskę pod wpływem pozytywnych recenzji w Internecie. Byłam pewna, że produkt spisze się u mnie równie dobrze, bo jest przeznaczony do mojego typu włosów. Codziennie układam włosy przy pomocy prostownicy, a to niestety prowadzi do ich zniszczenia, dlatego, oprócz produktów termoochronnych, chętnie stosuję maski, od których wymagam nawilżenia i regeneracji.
    W tym wypadku obietnice producenta nie zostały spełnione, ale zacznę od plusów.
    + Przyjemna, treściwa konsystencja. Kolorem i zapachem przypomina waniliowy budyń. Nie spływa z włosów.
    + W opakowaniu znajdziemy dwa gratisy: próbkę jedwabiu do włosów i czepek termocap.
    + Po użyciu maski włosy są miękkie i pachnące.
    + Ułatwia rozczesywanie włosów.

- Maska bardzo obciąża włosy. Stosowałam ją według zaleceń producenta, czyli 30 minut pod czepkiem, dodatkowo zawijam to wszystko w ręcznik i ogrzewam ciepłym powietrzem z suszarki. Niestety efekty nie były zadowalające. Włosy były oklapnięte, wyglądały nieświeżo. Po kilku nieudanych próbach na kilka miesięcy zapomniałam o tej masce, kurzyła się gdzieś z tyłu szafki. Niedawno wpadłam na pomysł, że zużyję ją jako odżywkę - nakładając od ucha, skupiając się na końcówkach włosów, trzymałam ok. 5 minut.
    - Nie nawilża, nie poprawia kondycji włosów, nie radzi sobie z przesuszeniem i rozdwojonymi końcówkami. Efekt jest krótkotrwały, tuż po zastosowaniu włosy są chwilowo ujarzmione, ale po kolejnym myciu problem powraca.
    - Niewygodne opakowanie. Ciężko wkładać do niego rękę by wydobyć produkt, ze względu na jego kształt. Powinno być niższe i szersze. Miałam ogromny problem z wygrzebaniem resztek kosmetyku.
    - Wysoka cena bez promocji, aż 20 zł. Po przecenie można je dostać za ok. 12 i tyle też zapłaciłam.
    W Biovax Latte pokładałam ogromne nadzieje, był to też mój pierwszy kontakt z tą firmą. Niestety, nie zostałam zachęcona do wypróbowania innych produktów.

Używam tego produktu od: z przerwami od lipca 2014 do maja 2015

Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Włosy mam suche o wysokiejporowatości. Ta maska średnio wpłynęła na moje włosy. Dobrze nawiżała tylko za pierwszymi razami, po 3-4 działała już o wiele słabiej(używałam 2 razy w tygodniu)

+zapach
    +konsystencja
    +wygładza włosy

-słabo nawilża
    -mała wydajność

Używam tego produktu od: dwóch miesiący

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kanady za czytelną i pomocną recenzję?