Powiększ L`Biotica, Biovax Latte, Intensywnie regenerująca maseczka odbudowa osłabionych włosów + proteiny mleczne

Zgłaszająca osoba: Nicole

Koniec z szorstkimi, coraz cieńszymi włosami o wyglądzie siana. Dzięki najnowszemu produktowi z serii Biovax Latte odzyskasz ich młody i zdrowy wygląd.
Proteiny mleczne już od starożytności uważane były za eliksir młodości. Zawierają duże ilości minerałów, takich jak: potas, wapń, sód, miedź, kobalt, jod, cynk, mangan, chlor, fosfor, witaminy A, D, C, B1, B2 i K oraz białko i kwasy tłuszczowe. Posiadają zdolność naprawiania przerwanych wiązań keratyny, dzięki czemu odbudowują nawet ekstremalnie zniszczoną strukturę włosa.
Zawarte w olejku ze słodkich migdałów glicerydy kwasu oleinowego i linolowego zmiękczają i wygładzają włosy oraz łagodzą podrażnienia skóry głowy.
Ekstrakt z miodu silnie nawilża i odżywia przesuszone włosy, nadając im piękny połysk.
Produkty z serii Biovax Latte przeznaczone są do włosów:
- bardzo osłabionych i zniszczonych,
- pozbawionych blasku i szorstkich,
- łamliwych o rozdwajających się końcówkach.

Skład: Aqua, Cetyl Alcohol, Cetrimonium Chloride, Cetearyl Alcohol (and) Ceteareth - 20, Hydrolyzed Milk Protein (and) Lactose, Amodimethicone, Isopropyl Myristate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Acetylated Lanolin, Glycerin, Lawsonia Inermis Extract, Mel (Honey) Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Silk, Parfum, Benzyl Alcohol (and) Methylchloroisothiazolinone (and) Methylisothiazolinone, Citric Acid, Triethanolamine, Hexyl Cinnamal, Potassium Sorbate.

Cena: 18zł / 250g
/ic/

• Szału nie było:/
  • O maseczce dowiedziałam się z Wizażu i kupiłam z ciekawości. Nie ukrywam, że oczekiwania miałam duże.. I trochę się zawiodłam. Maseczka nie robi żadnych cudów, troche nawilża, trochę zmiękcza włosy. Zwykła, niejedna odżywka jest od niej lepsza.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z moimi włosami robi cuda
  • Byłam ogromną fanką maski z keratyną i jedwabiem. Sprawiała,że moje włosy stawały się doskonale nawilżone, gładkie, miękkie.. ale niestety delikatnie obciążone. Skuszona promocyjną ceną, spróbowałam wersji z proteinami mlecznymi, z którymi bardzo się lubię. Kallos Latte dawał u mnie bardzo dobre efekty, więc miałam nadzieje, że ta maska zadziała na mnie podobnie. Ba, działa wyśmienicie!

Uzywam jej kiedy.. widzę , że moje włosy potrzebują protein. Są bez życia, energi, zaczynają klapnąc od nadmiaru olei i nawilżaczy. Ta maska zawiera tak naprawdę wszystko - oprócz protein mlecznych i jedwabiu, mamy tutaj olej ze słodkich migdałów, ekstrakt z henny, lanolinę, emulgatory, glicerynę, ekstrakt z miodu. Ciężko jest nią przeproteinować włosy, aczkolwiek nie polecam , by stosować ją zbyt często. Efekt może być odwrotny od zamierzonego. Skład jest odżywczo-nawilżający, to taki kompres dla włosów.

Skład jest emolientowy, idealny na jesień-zime. Ja jednak doceniam jej działanie latem, pracuję przy klimatyzacji i moje włosy ulegają bardzo szybkiemu przesuszeniu. Cieżko jest znaleźć taki produkt, który doskonale nawilży, ale ich nie obciąży. Ta maska jest lżejsza od wersji z keratyną i zdecydowanie warto w nią zainwestować. Posiadackzi cienkich i delikatnych włosów powinny się koło niej zakręcić

Maska ma zbitą, kremową, wręcz budyniową konsystencję, typową dla Biovaxów. Dla mnie pachnie pięknie - waniliowymi ciasteczkami. Jeśli jesteście fankami słodkich zapachów, to z pewnością kompozycja zapachowa przypadnie wam do gustu. Bardzo uprzyjemnia mi to jej stosowanie.

Maskę nakładam od ucha w dół, dzięki konsystencji jest bardzo wydajna i wystarczy niewiele, by pokryć nią włosy. astępnie zakładam czepek, podgrzewam go i nakładam gorący ręcznik. Z takim kompresem siedze około godziny. Maseczkę nakładam po myciu, przed myciem nie dawała takich efektów. Nie mam problemów z jej spłukaniem. Stosowana zbyt często może obciążać, z odpowiendimi przerwami absolutnie tego nie robi.

Maseczka przede wszystkim sprawia, że moje włosy są doskonale nawilżone, gładkie i miękkie w dotyku. Podobne efekty przynosi u mnie maska marokańska Planeta Organica, ale ta Biovaxowa zdecydowanie bardziej przypadła mi do gustu, kiedy niestety porowatość moich włosów się zawyżyła. Tworzy taflę na moich włosach.. są tak gładkei i błyszczące, że wyślizgują mi się z rąk i frotek. Są jedwabiście miękkie, pięknie się układają i nie są obciążone, choć wizualnie jest ich mniej przez cudowny efekt wygładzenia. Niestety, nałożona zbyt blisko skóry głowy może delikatnie obciążać, ale nałożona od ucha w dół absolutnie tego nie robi. Włosy rozczesują się bez problemu, daje radę nawet największym kołtunom.

Włosy po jej użyciu są tak elastyczne i tak pięknie się prezentują, że z pewnością kupię ją ponownie. I conajważniejsze - rzeczywiście intensywnie nawilża i wzmacnia włosy. Polecam osobom, które próbowały innych Biovaxów i powodowały u nich szybsze przetłuszczanie włosów. Ta wersja jest lżejsza, ale tak samo intensywna w działaniu. Poza tym skład jest całkiem przyjemny - mamy w nim sporo naturalnych składników.

Maseczka jest bardzo wydajna. Umieszczona jest w słoiczku, wygląda bardzo ładnie w opakowaniu. I co najważniejsze - jest to praktyczne rozwiązanie - kiedy mam mokre dłonie często nie mogę odkręcić tych wszystkich słoiczków, tutaj wystarczy unieść do góry Cena również jest atrakcyjna - płacę za nią 10 złotych. Myślę, że to mało za efekt tak ślistych i jedwabistych włosów - mam droższe produkty do pielęgnacji włosów i nie dają one tak wyśmienitych efektów.

Bardzo polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Ta maseczka na pewno będzie często gościć w mojej łazience. Podkradłam ją mojej mamie, i tak jak poprzednia nei sprawdziła mi się, tak ta seria urzekła mnie wszystkim.
    Przede wszystkim na 5+ zasługuje działanie, ale przy stosowaniu regularnym. Włosy są ujarzmione, miękkie, zregenerowane. Oczywiście nie w 100%, ale naprawdę widzę różnicę. Kilka miesięcy temu rozjaśniałam włosy, przy tym nieco się zniszczyły końcówki, były naprawdę w opłakanym stanie. Dzięki tej masce moje włosy odzyskały dawny stan. Kolejnym plusem jest to, że nie podrażnia skóry głowy. Sprawia mi ona wiele problemów, ale ta maska jest dobra dla takich wrażliwców jak ja. Jest także wydajna, niewiele wystarczy aby pokryć dłuższe, czy krótsze włosy. I nie trzeba jej trzymać długo, działa ekspresowo. Uwielbiam ją też za bardzo przyjemny zapach i gęstą, kremową konsystencję. Bardzo ją polecam, regeneruje suche i zniszczone włosy, naprawdę działa!

Ilość zużytych opakowań: Jedno 500ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pewniak
  • Używałam wcześniej niebieskiej maski z keratyną i jedwabiem i fioletowej (chyba do ciemnych?). Ta wydaje mi się bardzo podobna do tej pierwszej.
    Używam jej co drugie mycie, po umyciu szamponem (raz w tyg.). Nie potrzebuję już po niej odzywki do rozczesywania. Zostawiam ją na 10-25 minut pod czepkiem i w ręczniku, ale działa nawet jako odżywka na szybko.

+ można nakładać na skórę głowy (koi podrażnienia, nawilża, nie obciąża włosów i nie skraca świeżości)
    + ładnie wygładza i nabłyszcza włosy
    + dociąża końce (nie muszę kombinować z odżywkami d/s jako b/s ani ogromnymi ilościami silikonowego serum)
    + ujarzmia moje puszące się włosy, zbija je w taką gładką, płynną masę
    + działa długofalowo

+/- podkreśla skręt / sprzyja falowaniu.
    +/- niewygodne, niedomykające się opakowanie - ale za to poręczne i w optymalnym rozmiarze

- ZAPACH. Uch. Trochę lepszy od Kallosa Latte, ale i tak urywa głowę. Na szczęście nie utrzymuje się długo na włosach.

Używam tego produktu od: 05.2014

Chcesz pochwalić pohybel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Z masek Biovaxu zaraz po Masce do włosów suchych i zniszczonych ta jest ulubiona.
    Włosy moje są wysokoporowate, zniszczone - ta maska sprawia,że wyglądają dobrze.
    Włosy są miękkie,nawilżone, (odżywione?) , łatwo się rozczesują, jest ich wizualnie więcej, odpowiednio dociążone , nie puszą się, pięknie pachną.
    Maska wydajna, kupiłam w promocji w aptece za 14zł!
    Jest rewelacyjna - tylko trzeba pamiętać,żeby nie przesadzić z używaniem protein mlecznych (uważać na przeproteinowanie!) - myślę,że tak maks. 1 raz na tydzień - dwa można nałożyć.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ewelinag122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra! <3
  • Moja jak narazie ulubiona maska Biovax'a ! <3

Zacznę od wyglądu/ cech :
    + poręczne opakowanie (mam 500ml i dobrze się je otwiera/zamyka, jest szczelne),
    + przyjemny zapach,

+ włosy mega gładkie,
    + lśniące,
    + dobrze się rozczesują,
    + zapach się często utrzymuje, uwielbiam go ! ,
    + włosy wyglądają na dużo zdrowsze i odżywione, są miękkie, nieobciążone,
    + natychmiastowe działanie, na efekt czekać nie trzeba,

* dobrze się spłukuje
    * wydajność, używam jej 1-2x w tygodniu od dwóch miesięcy i zużyłam 3/4 opakowania, lubię jej dużo nakładać

Nie wypróbowałam wiele masek, ale w tej już się zakochałam i na pewno będę do niej wracać <3

Polecam wypróbować każdej dziewczynie!

** PORADA:
    1) Trzymaj maskę na głowie pod czepkiem minimum 20min (ja zawsze trzymam 30min).
    2) Jeżeli masz możliwość owiń dodatkowo głowę ciepłym ręcznikiem (z grzenika, mikrofali - tutaj nie dłużej niż minuta, ja zazwyczaj wkładam go na 30sek, wolę nie ryzykować )

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka w trakcie

Chcesz pochwalić Alexis07 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Polecam!
  • Moim odkryciem roku, jeśli chodzi o pielegnację włosów, jest wielka miłośc moich kłaczkow do wszelkich kosmetyków z proteinami. Mam cienkie i delikatne włosy, typowe nawilżające odżywki i maski uzywane inaczej niż od czasu do czasu powodują wielki przyklap, a proteiny mogę na nie ładować do upojenia To jest druga maska z Biovaxu, jakiej używałam. Pierwsza była ta złota z olejami, po której miałam od pierwszego użycia efekt wow. Tu nie było miłości od pierwszego wejrzenia, ale... po 2 miesiąca używania 1 raz na tydzień pod foliowy czepek i ciepły ręcznik na co najmniej pół godziny mogę szczerze powiedzieć, że daje długofalowy efekt odżywienia. Moje włosy są w lepszym stanie "ogólnym", ich kondycja wyraźnie się poprawiła. Oprócz tego stosuję od kilku miesięcy częste olejowanie, ale samo nie dawało takich efektów, jak z tą maską. Efekt widać nie tylko po użyciu, utrzymuje się przez cały czas. Od razu po użyciu włosy są sypkie, odżywione, błyszczące i co dla mnie bardzo ważne świeże aż do wieczora. Cena jest przystępna, a zapach miły (budyniowy ). Jestem zadowolona, na pewno kupię ponownie, ale teraz w kolejce czeka Biovax keratynowy Szczerze polecam, warto zużyć cały słoiczek i dopiero wtedy ocenić efekty. Ja na początku nie byłam zachwycona, ale teraz mogę w 100% polecić.

Ilość zużytych opakowań: 1 słoik

Chcesz pochwalić dori7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony Biovax
  • Najlepszy z Biovaxów! Byłam ogromną fajną Naturalnych Olejów, ale dużo lepszy (nie sądziłam, że się da...) efekt mam po Latte.

Moje włosy: szorstkie, lekko kręcone, z rozdwojonymi końcówkami, bez objętości, kiepsko się układające i naprawdę KATASTROFICZNIE plączące się.

Doskonale wygładza i dociąża włosy, ułatwia rozczesywanie, nie plącze, nie wzmaga przetłuszczania, wzmacnia i zmękcza. Stosuję różnie, w zależności od potrzeb i wolnego czasu, ale co najmniej raz w tygodniu.
    Jak dorwę się do pieniędzy, to z pewnością kupię pełnowymiarowe opakowanie, a nawet XL.
    Zdecydowanie najlepsza maseczka jaką miałam.

Polecam też zmieszanie 50/50 Biovaxu Latte z Biovaxem Naturalne Oleje - zrobiłam tak wczoraj i efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania! Od teraz chyba będę tak robić zawsze.

Używam tego produktu od: pięć użyć
    Ilość zużytych opakowań: 3x20ml, w kolejce kolejne 4x20ml

Chcesz pochwalić ankeline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mojej kręconej szopy.
  • Mam mieszane uczucia. Kupiłam ponieważ moje włosy kochają proteiny, a chciałam dla nich odmiany po genialnej maseczce biovaxa z keratyną i jedwabiem.
    Wygląda jednak na to, że proteiny mleczne im nie podeszły.
    Mam cienkie, kręcone włosy ze skłonnością do puszenia. Mocno przesuszone i farbowane plus męczone prostownicą przez 7 lat. Obecnie są ścięte na boba, do lini brody.
    Pierwsze wrażenie - super. Genialny zapach, fajna lekka konsystencja. Włosy po nałożeniu mięciutkie.
    Problemy pojawiły się przy zmywaniu, włosy okazały się ciężkie, toporne, poplątane i sztywne. Z pewnością nie są przeproteinowane, bo nałożenie na drugi dzień kreatyny z jedwabiem, przywróciło je do normy.
    Po wysuszeniu włosy wyglądały normalnie, jednak wyraźnie klapnęły. Nie jestem zadowolona, ale też nie mogę powiedziec, że im zaszkodziła. Moje włosy po prostu zdają się nie lubic protein mlecznych.
    Takie same efekty uzyskałam po kilku próbach, więc zrezygnowałam po połowie opakowania.Używam tego produktu od: Dwa tygodnie.Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić TheUnlike za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała!
  • długi czas nie kupowałam Wax-u, tak długo że firma nazywa się Biovax i proponuje wiele różnych maseczek. wybrałam akurat tą szukając czegoś do niesfornych , oklapniętych , suchych włosów . Efekt jest zawsze wspaniały!! włosy nawilżone, dobrze się układają, pachną budyniowo i są po prostu przyjazne. Kocham to mazidło!

Chcesz pochwalić yourownpet za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij