Oriflame, Moon (2012) EDT

Oriflame, Moon (2012) EDT

Krystalicznie czysta, harmonijna kompozycja rozjaśni Twoje noce. Orzeźwiające nuty cytrusów i kardamonu prowadzą do serca rozkwitającego kwiatową świeżością, otulonego ciepłem nut drzewnych, irysu i piżma.

Nuty zapachowe: cytrusy, kardamon, nuty drzewne, irys, piżmo

kwiatowe, drzewne, morskie
wody toaletowe
Rekomendacja
na dzień, na wieczór

• Flakon: 4

Lekka, przyjemna woda

To jedne z moich pierwszych odświeżających perfum. Są to bardzo przyjemne perfumy; świeże, radosne, na lato. Trwałość jednak nie jest zbyt dobra, a szkoda. Perfumy sprawdzą się na co dzień i w pracy.

Przyjemny

Flakonik prosty, poręczny. W środku kryje się świeży, nieprzytłaczający zapach, otulający ciekawą kompozycją.
Niestety nie jest zbyt trwały, chociaż ku mojemu zdziwieniu wiele osób stwierdziło, że ładnie pachnę, kiedy akurat miałam go na sobie.
Także polubiliśmy się, ale dalej będę szukać tego &quot;jedynego&quot; :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Świeżość we flakonie

Niezwykle podoba mi się ten zapach. Połączenie mocnej, cytrusowej świeżości z delikatną słodyczą. Perfumy lekkie, zapach nie przytłacza. Minusem jest trwałość. Do samego zapachu nie mogę mieć jednak zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: Większość opakowania

Dość ciekawy

Woda jest świeża i orzeźwiająca, kojarzy mi się z aktywnością, dlatego idealnie pasuje do sportowych ubrań. Nie jest to typowy świeżak. Oprócz cytrusów wyczuwalne są też inne, bardzo ciekawe nuty. Nie jestem pewna, co tworzy tak ciekawy efekt, ale może właśnie połączenie cytrusów z nutami drzewnymi i kwiatowymi i irysem i kardamonem. Oprócz tego wyczuwam też miętę.

pierwszy zapach 16-latki

bylam w liceum zapach moj pierwszy ,ukochany, niezapomniany,pierwsze imprezy,randki,flirty,zimowe noce pelne tajemnic....zapach do tej pory przywoluje bardzo mile pelne wrazen wspomnienia z czasu jak mialam 16 lat...nawet po 15 latach jak czuje ten zapach wywoluje u mnie usmiech kupie go napewno jeszcze nie raz...(swoja droga to bardzo ciekawe ze wlasnie wiele dziewczyn wspomina go jako ten pierwszy niezapomniany zapach.....:)))

Używam tego produktu od: czasow liceum.....
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Uczelniany zapach

Wow, zaskoczyły mnie te niskie noty :D
Perfum tych używałam na pierwszych latach studiów, czasy pierwszej, wielkiej miłości,, nowych znajomości, trudnych egzaminów...
Zamawiałam od koleżanki z katalogu, psikałam się nim codziennie i namiętnie. Kojarzą mi się z zimowymi wieczorami po męczących zajęciach i powrotem do ciepłego domku ;) Po ich zużyciu, zostawiłam buteleczkę tylko po to, aby za jakiś czas wyjąć, powąchać i powrócić do studenckich czasów i tamtej miłości... ;)
No i ten niebieski kolorek :D

Używam tego produktu od: dawien dawno...

zwyczajny do bólu

Widzę, że moją poprzednią recenzję usunięto...

Co do zapachu- nie da się wiele o nim powiedzieć, to po prostu świeża, kwiatowa woda, dosyć &quot;zimna&quot;, więc nadaje się raczej na cieplejsze dni. Nie wywołuje u mnie &quot;księżycowych&quot; skojarzeń, no i w ogóle nie wywołuje większych emocji.
Trwałość kiepska, jak w przypadku innych wód Oriflame.
Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań:1 -prezent i więcej nie będzie

Księżycowe wspomnienia...

Mhm zacznę od tego że to był mój pierwszy zapach. Jako dziewczynka dostałam pod choinkę Moon :-) Byłam zachwycona i taaaka dumna że w końcu mam swój pierwszy perfum, który pachnie tak idealnie.
To zauroczenie trwa do teraz. Czasem zdarza mi się kupić na allegro Moon, tak z czystego sentymentalizmu.
Może i buteleczka nie jest szczytem wyrafinowania ale zapach... zniewalający. Owszem - na ciele nie utrzymuje się zbyt długo, ale jak spryskam z rana włosy to zapach chodzi za mną cały długi dzień.
Ahh :-) Moon na długo będzie mi się kojarzył z księżycową nocą.

Używam tego produktu od: mhm dzieciństwa z przerwami
Ilość zużytych opakowań: z 5 ? może 6 :-)

Idealny na co dzień

Zakupiłam ten zapach dawno temu wraz z innym zapachem z tej samej serii (Sun). Zapach szczególnie nie powala tzn. nie ma w jego nucie niczego nadzwyczajnego. Uważam jednak że ta &quot;zwyczajność&quot; jest jego plusem. Jest to zapach chłodny, neutralny, lekko cierpki. Świetnie sprawdza się na co dzień np. do pracy.

Podobnie jak u innych zapachów z tej serii jedyne na co można narzekać to ich mała trwałość (+ ew. niekoniecznie ciekawa stylistyka opakowania). Osobiście z tej serii moim ulubionym zapachem pozostaje Sun choć czasem lubię sobie odpocząć od jego &quot;słodyczy&quot; i włożyć na siebie coś bardziej stonowanego.

Używam tego produktu od: ok. 10 lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Jak z bazarku...

Miałam go raz, właściwie moja mama miała ale ja go używałam :) Taki zwykły zapaszek, nic w nim powalającego.. jakieś kwiaty i dziwna, dość ciepła nutka która wcale nie czyni go wyjątkowym. A dla mnie zwyczajnych zapachów się nawet nie opłaca kupować. Jest średnio trwały i dość wydajny :P

Używam tego produktu od: używałam jakieś 3 lata temu

moje moje moje ukochane

to były moje pierwsze perfumy, długo wybierane i trafione doskonale
pachną mocno ogórkiem i melonem, trochę trawą, nie czuję jak w opisie piżma i drzew egzotycznych
zapach lekki, nastoletni ale nie z dziedziny owoco-landrynek
wadą jest to, że nie rozwija się głębiej tylko powoli zaczyna pachnieć coraz mniej
ale za tą cenę można psikać często
na pewno kupię jak jeszcze bedą w katalogu

Używam tego produktu od: 12lat?
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

piękny, ale nietrwały

Kupiony przypadkowo, zagościł na stałe w mojej kosmetyczce.
Plusy:
1.świeży, kwiatowy zapach ,budzący zainteresowanie płci przeciwnej, za każdym razem kiedy się nimi &quot;popsikałam&quot; słyszałam komentarze, że ładny zapach:)
2. przystępna cena, zwłaszcza w promocji można go kupić za około 17 zł
3. wygodne opakowanie mieszczące się w kosmetyczce

Minusy
1. trwałość, zapach niestety bardzo szybko się ulatnia, także jedno opakowanie 30 ml starcza mi na 2 tygodnie do 1 miesiąca, zależy od intensywności używania

Jednym słowem były jednym z moich zapachowych KWC, gdyby nie kiepska trwałość.Używam tego produktu od: 5 lat
Ilość zużytych opakowań: około 10