Dabur, Vatika, Enriched Almond Hair Oil (Olejek migdałowy do włosów)

Powiększ Dabur, Vatika, Enriched Almond Hair Oil  (Olejek migdałowy do włosów)

Zgłaszająca osoba: Paulinka675

Migdałowy Olejek Vatika: nadaj swoim włosom stylu i witalności. Moc odżywnych wyciągów z migdałów sezamu i olej kokosowy są idealnym lekarstwem na wszystkie nieszczęścia włosów. To unikalna formuła, która pomaga zmiękczyć i nawilżyć włosy i jednocześnie nadać im jedwabistej miękkości i blasku.Migdałowy Olejek Vatika w porównaniu do zwykłego olejku migdałowego ma nadzwyczajne właściwości odżywiające, dzięki którym twoje włosy będą 2 razy mocniejsze i o 30% grubsze. Olejek zwalczy również łupież i sprawi, że twoje włosy będą gładkie i jedwabiste.
Migdały - odżywiają włosy i sprawiają, ze stają się miękkie.
Olej kokosowy - wzmacnia i pogrubia włosy.
Sezam - wygładza włosy i nadaje im połysk.

Skład: Paraffinum Liquidum, Canola Oil, Palm Oil, Olea Eurpoaea (Olive) Oil, sezamu indicum (Til) Oil, Phenyl Trimethicone, Prunus Amygdalus Dulcis (Almond) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum, witamina E acetate, Rosemarinus Officinalis (Rosemary) , tert butylu Hydro Benzochinon, CI 12010, CI 12740.

/s/

• IDEALNY
  • Nigdy po olejowaniu włosów nie spodziewam się efektu wielkiego "wow". Zawsze sądziłam, że trzeba czasu, by były one widoczne. Ten olejek udowodnił mi, jak bardzo się myliłam.

+ zapach. Ja go uwielbiam, jest w nim to "coś".
    + łatwo się zmywa. Wystarczy umyć włosy jeden raz szamponem bez SLS/SLES.
    + włosy są miękkie, błyszczące...
    + i przede wszystkim PROSTE! zawsze miałam włosy ni to proste, ni falowane, do tego dwa loki. Takie nie wiadomo co. Po tym olejku były prawie idealnie proste, nawet na deszczu się nie skręciły! dla mnie jest to coś niesamowitego, bo zawsze, gdy spotykały się z wilgocią, moja głowa zamieniała się w jeden wielki busz. A teraz nic, nawet grzywka pozostała prosta.

Uwielbiam go!

***-
    edit: ten olejek ma taką samą nazwę jak ten, którego ja używam. Dopiero teraz zwróciłam uwagę, że buteleczka jest inna i gdy dokładniej rozejrzałam się po kwc, znalazłam produkt o identycznej nazwie, ale posiadający inną butelkę - taką, jaką ja mam. Przypuszczam, że skład jest taki sam, dlatego recenzję pozostawiam.
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić eternaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się na nim strasznie
  • Kolejny olej jaki mam, ale pierwszy na którym tak bardzo się zawiodłam.

Przede wszystkim jest STRASZNIE ciężki do zmycia w przypadku moich włosów. Przy innych olejach wystarczy jednokrotne delikatne zmycie, nieniszczące włosów. Tutaj zaś często dwa mycia to za mało. To strasznie męczy moją cienką czuprynę. Trzy razy / na pięć użyć na drugi dzień obudziłam się z tłustym "glutem" z tyłu.

To jest główna wada, która sprawia, że zupełnie nie zauważyłam czy olej ma jakieś pozytywne właściwości.

Nie polecam. Są lepsze za porównywalną cenę.

Używam tego produktu od: 3 tygodnii
    Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić montekarbon za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem, co zrobie z reszta produktu.
  • dostalam w prezencie od przyjaciolki, ktora byla w Indiach (sa tam sprzedawane za grosze, wielki wybor, ogolnie dostepne)
    mam wlosy przetluszczajace sie wiec mialam opory co do stosowania.
    zapach jest przeokropny, duszacy, ciezki, utrzymuje sie nie wlosach dlugo.
    po uzyciu olejku i kilkakrotnym dokladnym splukaniu moje wlosy wygladaly na przetluszczone i nieswieze.
    bardzo zrazilam sie do olejowania wlosow, po spotkaniu z tym produktem, byc moze jest to wina nieodowiedniego szamponu jakim zmywalam olej.
    Używam tego produktu od: 4 miesiecyIlość zużytych opakowań: male opakowanie, nie zuzylam do konca

Chcesz pochwalić zuleyka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Olejek genialny! Lepszy od kokosowej Vatiki
  • Olejek można zamówić nawet na Allegro za 21 zł w tym przesyłka. Ma bardzo słodki, mdły zapach i płynną konsystencje. Proponuję stosować go na całą noc, ponieważ efekty jego działania zauważycie wtedy szybciej. Osoby, które tak jak ja prostowały/kręciły i kombinowały z włoskami mogą liczyć na porządną regeneracje!

Zalety:
    + cena
    + nawilżenie
    + zdrowszy wygląd
    + łatwiejsze układanie
    + blask
    + brak obciążenia

Wady:
    - dostępność
    - zapach
    - wydajność!

Jak na razie to mój ulubiony olejek do włosów! ))

Ilość zużytych opakowań: 0,5 opakowania

Chcesz pochwalić Moodhomme Kosmeetika za czytelną i pomocną recenzję?
  • nieciekawy olejek
  • Od jakiś pięciu miesięcy dbam o włosy przy pomocy olejków. Miałam juz olejek kokosowy z Vatiki, a obecnie używam również Amli Gold. Jednak muszę przyznać, że na tym olejku zawiodłam się. Co prawda bardzo dobrze nawilża włosy, ale ma zbyt dużo wad, żebym była z niego zadowolona. Kiedy wcześniej stosowałam olejek kokosowy to mogła nim olejować włosy nawet codziennie i nie prowadziło to do ich szybszego przetłuszczania. Niestety, olejku migdałowego mogę używać góra raz w tygodniu, bo przy częstszym używaniu wzmaga przetłuszczanie się moich włosów. Poza tym bardzo trudno go zmyć z włosów - żeby to zrobić muszę je myć dwa, a nawet trzy razy. I do tego zapach... Jak na produkt, który zawiera w składzie Parfum, to jego zapach jest koszmarny - według mnie pachnie, jak bardzo tania oliwka dla dzieci, a zapach wietrzeje dopiero po jakiś trzech godzinach od umycia. Używam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić linka_12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Od dłuższego czasu testuję różne oleje do włosów. Ten migdałowy w porównaniu do amli i kokosowego dabur vatika trochę mnie rozczarował. Producent zapewnia, że olejek jest "zbawieniem" na wszystkie nieszczęścia włosów. Zauważyłam, że nie bardzo chronił moje końcówki włosów przed rozdwajaniem. Podczas stosowania amli i kokosowej vatiki widziałam, że tych rozdwojonych końcówek jest mniej.. Przy olejku migdałowym tego nie było.. Mimo wszystko olej ładnie pielęgnuje włosy, na pewno lepiej niż te wszystkie odżywki tak reklamowane w tv.
    - nadaje włosom blask (ale nie daje takiego efektu jak amla)
    -nawilża ( z kolei mniej niż vatika kokosowa)

Myślę, że moja opinia byłaby lepsza , gdybym tego oleju używała jako pierwszy Mam jednak porównanie do innych olejów, dlatego oceniam go pod tym względem. Mimo wszystko olej nie jest zły- jest dobry, nie przyciemnia ani nie rozjaśnia włosów (jestem ciemną szatynką). Zapach jest mi obojętny, nie śmierdzi, ale też nie pachnie extra fajnie...

Ilość zużytych opakowań: jedno duże opakowanie, 300 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gruska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry olej
  • Nawet niezły olej porównywalny z działaniem olejku kokosowego na włosy. Bardzo dobrze odżywia i nawilża, dobrze się też spłukuje. Używam na zmianę z olejkiem kokosowym. Jedynym minusem to zapach, który nie przypadł mi do gustu. Po postu dla mnie śmierdzi. Zdecydowanie polecam bo naprawdę jest dobry mimo okropnego zapachu.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić katja1410 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij