Powiększ Yves Rocher, Serum Vegetal 3, Rides & Fermeté Force+ Repulpante Nuit (Krem intensywnie ujędrniający na noc)

Zgłaszająca osoba: EveDAnge

Krem intensywnie ujędrniający na noc działa czasie snu, gdy skóra jest włączona do regeneracji, wtedy naprawa skoncentrowanymi skladnikami jest bardziej suteczna:
- wypełnia głębokie zmarszczki mimiczne,
- zagęszcza i napina skórę.

Seria kosmetyków anti-ageing Yves Rocher na bazie oligosacharydów z jabłka przeznaczona jest dla kobiet powyżej 35. roku życia (lub młodszych, jeśli jej cera ma już takie potrzeby).

W laboratoriach Yves Rocher odkryto, że zdolność do odbudowy spójności komórkowej mają oligosacharydy z jabłka (są to molekuły odpowiedzialne za komunikację międzykomórkową u roślin) - badania nad tym składnikiem trwały aż 8 lat i jest to dzisiaj najskuteczniejszy wyciąg przeciwstarzeniowy w kosmetyce roślinnej.
Jakie korzyści niesie stosowanie kosmetyków z oligosacharydami?
- Zwiększenie ilości protein łączących (blask, wygładzenie, nawilżenie)
- Wygładzenie warstwy rogowej naskórka
- Wzmocnienie elastyczności skóry właściwej (jędrność)
- Ograniczenie podrażnień

Drugim ważnym składnikiem gamy Serum Vegetal jest guma z akacji - badania wykazały, że ma ona zdolności stymulacji kolagenu oraz kwasu hialuronowego w skórze, a więc podstawowych czynników decydujących o jędrności skóry.

Składniki aktywne: oligosacharydy z jabłka, guma z akacji.

/bw/

• wygórowana cena.
  • Krem niewątpliwie jest drogi. Kosztował 122 zł, a więc za takie pieniądze mamy prawo oczekiwać, że kosmetyk spełni nasze oczekiwania.

Krem zamknięty jest w czerwonym słoiczku, a zapach ma typowo "kremowy". Konsystencja kremu jest gęsta i bardzo tłusta, co mnie niesamowicie ucieszyło, bo posiadam cerę suchą, więc spodziewałam się, że okaże się dla mnie strzałem w dziesiątkę.

Co obiecuje nam producent?

1. Wypełnienie głębokich zmarszczek mimicznych.
    No cóż... to sobie producent poleciał. Nie mam głębokich, ale takie delikatne zmarszczki mimiczne, które pozostały na swoim miejscu bez zmian.

2. Zagęszcza i napina skórę.
    Nie wiem, o co chodzi w zagęszczaniu, ale wyraźnego napięcia skóry nie zauważyłam na pewno.

3. Blask, wygładzenie, nawilżenie.
    Tu trzeba przyznać, że budzimy się z ładną buźką.
    Jednolite ubarwienie, cera wypoczęta, wygląda na zdrową, wyspaną, promienistą, ale czy odpowiednio nawilżoną? Tak, jeśli tego nawilżenia potrzebujecie niewiele. Ja jestem posiadaczką cery suchej i dla mnie ten krem był bardziej tłusty niż nawilżający. Nie wchłaniał się dobrze, z rana zawsze miałam, co zmywać, bez względu na to, czy nałożyłam go naprawdę dużo, czy zupełnie cieniutką warstwą.

4. Ograniczenie podrażnień.
    Krem mnie nie uczulił, ale rzeczywiście fajnie łagodził.

Podsumowując. Moim zdaniem cena kosmetyku jest mocno wygórowana. Dobry krem, ale bez szału. Wiele dużo tańszych spokojnie może go zastąpić.

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • czemu nie dać 5 gwazdek?
  • stosowalam ten krem na noc troche ponad 4 miesiące nieco dluzej niz ten krem na dzien - mialam zestaw po 15 ml, bo mieszlam (raz ten, niekiedy ten) go z la rochem duo i o ile duo mnie wkurza, wysusza i naprawde nie pomogl, szczypał rolowal sie itp (ale to nie miejsce na jego recenzje, nawet jej nie wstawie bo sie denerwowac nie chce) to ten krem pięknie lagodzil podraznienia, poprawił koloryt - faktycznie jakby spulchnial mi skóre, wypychal zmarszcki i pory, znormalizowal tłuszczenie, bo wrescie skore odżywiłam, zregenerowalam, moze to byc zwiazane z tym, ze sa to moje pierwsze testy przeciwzmarsczkowe i widze efekty wiec dlaczego nie dac 5 gwazdek ? jest wydajny
    nie widze minusow
    i podkreslę znow ze uwielbiam tubeczki bo nie musze wkladac palcow do sloika.
    moze dodam ze kupie ponownie ale nie w cenie regularnej tylko tubeczki

Używam tego produktu od: grudnia 2012
    Ilość zużytych opakowań: jedno 15 ml

Chcesz pochwalić Lamurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Sięgając po kremy przeciwzmarszczkowe na noc, spodziewam się z reguły efektów rano, zarówno tych dobrych, jak i nie najlepszych (zapchane pory itp. ), w tym przypadku mogę z czystym sumieniem stwierdzić,iż w/w krem moich porannych smutków nie wyzwala, za to uśmiech owszem.

Zalety:

*estetyczne opakowanie,

*dosyć wydajny (wystarczy niewielka ilość),

*szybko się wchłania,rano nie ma po nim śladu, skóra nie jest tłusta,

*dobrze się rozprowadza,

*świeży zapach z lekką nutką (jak to zwykle przy produktach YR)" trawiastości"-mnie akurat odpowiada,

*dobrze nawilża skórę,

*nie uczula i nie podrażnia,

*nie powoduje niespodzianek na skórze w postaci wyprysków, zaskórników,

*rano skóra wygląda na naprawdę odświeżoną,wypoczętą,prominniejszą

*rano skóra jest gładka i miękka,

*zmarszczki mimiczne na czole są wygładzone,

Wady:

*niestety w moim przypadku nie radzi sobie ze zmarszczkami pod oczami, w przypadku czoła owszem, ale jeśli chodzi o oczy to nie zauważam rano delikatnego wygładzenia (a dodam ,iż jestem osobą młodą i nie mam z tym jakiegoś ogromnego problemu),

*cena regularna jest moim zdaniem zbyt wysoka, bo cudów na pewno ten krem nie robi. Jest dobry, ale moim zdaniem ustępuję innemu produktowi Yves Rocher
    -" Cure Solutions",który trochę lepiej moim zdaniem wpływa na kondycję skóry. Mimo ceny i średniego efektu jeśli chodzi o oczy skusiłabym się znów.

Używam tego produktu od: trzech miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lilkana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Świetny krem dla cery zmeczonej i bez życia. Naprawde spełnia swoje przeznaczenie, a mianowicie ujedrnia. Ja wole wersje na noc-jest bez porównania lepsza od wersji na dzień.
    Ujędrnienie i poprawe kolorytu cery zauważyłam już po jednym użyciu. Prawdziwa perełka wśród kremów(które dużo obiecują a mało robią), zresztą moj KWC.
    Sporym minusem jest cena;/ ,ale często można go dostać wpromocji. Lubie testować i sprawdzac coraz to nowe produkty dlatego miałam jedno op. tego kremu, ale wiem ze na pewnojeszcze do niego wróceUżywam tego produktu od: jakis czas temuIlość zużytych opakowań: 2x 15ml

Chcesz pochwalić Wisienka26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 13 raz(y)
  • Super
  • Niezwykle skuteczny krem ujędrniający i odżywiający na noc. Właściwie mój nocny KWC
    Rankiem, po jego zastosowaniu, moja skóra jest wyraźnie nawilżona, odżywiona, aksamitnie miękka, gładziutka, ma ładny kolor - po prostu promienieje przysłowiowym wewnętrznym blaskiem
    Nie podrażnia moich naczynek, ani (czasem) kapryśnej cery, dlatego stosuję także pod oczy.
    Ma przyjemny zapach, typowy dla części kosmetyków YR, i dość lekką konsystencję (dobrze się rozprowadza i wchłania).
    Wydaje mi się, że będzie wydajny, ponieważ mało go ubyło po 2 miesiącach (stosuję kilka razy w tygodniu).
    Na jego korzyść przemawia także fakt, że zaczęłam go stosować, gdy miałam ziemistą, zmęczoną, pobrużdżoną (!) skórę, i wyraźną poprawę zobaczyłam już po pierwszej aplikacji. Wystarczyło kilka dni, aby skóra wygładziła się i nabrała blasku. Słowem - super remedium na nieprzespane noce. Coś wspaniałego

Chcesz pochwalić negri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ujędrnia
  • Krem drogi w cenie regularnej, w promocji kupiłam za 49 pln. Główną zaletą kremu jest ujędrnienie i napięcie skóry twarzy. Zapach kremu neutralny. Konsystencja treściwa, dobrze odżywia skórę w nocy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-go

Chcesz pochwalić Jola1971 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bolesna porażka
  • Oceniłam już krem na dzień z tej serii, w przypadku nocnego melodia jest ta sama - porażka na całej linii.

Rozszerzone pory, cera jak przykryta kitem, dusi się pod tym "kremem". Liczne krostki, zero ujędrnienia, blasku, jakiegokolwiek pozytywnego efektu, którego powinno się oczekiwać od kremu za stówę. Żeby chociaż armageddonu z twarzy nie robił? :/

Ciężkie, ohydne mazidło. Zero efektów, maksimum porażki.

Odradzam.

Używam tego produktu od: prawie 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: nieco ponad połowa

Chcesz pochwalić EveDAnge za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij