Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: Swapnasundari

Olejek stymulujący wzrost włosów i powstrzymujący wypadanie przyspiesza porost włosów i zapobiega ich utracie. Jest wykonany z najlepszych naturalnych ziołowych składników.
Wykonany na bazie oleju sezamowego, kokosowego i rycynowego. Olejek wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich szybszy wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu.

- Olej sezamowy wnika w głąb włosa, odżywiając go od cebulek aż po końce.
- Olej kokosowy odżywia włosy.
- Olej rycynowy przyspiesza wzrost włosów.
- Amla nadaje włosom blask, wzmacnia, ochrania przed infekcjami skóry, usuwa łupież, przyśpiesza wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu.
- Bala wzmacnia włosy oraz nadaje im witalność.
- Olej z wyciągiem z rozmarynu posiada silne właściwości odkażające, zapobiega powstawaniu infekcji skóry głowy oraz powstawaniu łupieżu.
- Bhringaraj działa odżywczo na skórę głowy. Zapobiega wypadaniu włosów, łysieniu i siwieniu włosów oraz rozdwajaniu się końcówek. Sprawia, że włosy są miękkie oraz podatne na układanie
- Brahmi nadaje sprężystość
- Olej z nasion marchwi odżywia włosy.

Posiada certyfikat BDIH - dzięki któremu możemy mieć pewność, że produkt jest naturalny i ekologiczny.

Skład: Sesamum Indicum (Sesamol), Cocos Nucifera (Kokosnubol), Ricinus Communis (Castrol), Citrullus Colycynthis (Koloquinthe), Sida Cordifolia (Bala), Abrus Precatorius (Gunja), Butea Monosperma (Palasa), Vinca Rosea (Immergrun), Trigonella Foenum Graecum (Bockshornklee), Eclipta Alba (Bringaraj), Bacopa Monnieri (Brahmi), Daucus Carota Sativa (Karottenol), Rosmarinus Officinalis (Rosmarin)

/bw/

• Bardzo dobry!
  • Olejek khadi kupowałam bardzo sceptycznie. Od dłuższego czasu kusiło mnie wypróbowanie tej rewolucji, jednak po wielu kosmetykach-cud mających ograniczyć wypadanie moich włosów i doprowadzić do szybszego ich porostu, z dystansem podchodzę do kolejnych podobnych produktów. Z olejem khadi było inaczej - już po kilku użyciach zauważyłam ,że podczas mycia włosów wypada dużo mniej, na szczotce też była wyraźna różnica. Z efektów stosowania jestem bardzo zadowolona, chociaż długotrwała poprawa stanu włosów pojawiła się dużo później. Odejmuję jedną gwiazdkę z dwóch powodów: pierwszym, dość oczywistym, jest cena (on nie jest AŻ taki wydajny,żeby się obronić, zaręczam) a drugim, bardziej prozaicznym jest to ,że ten olej STRASZNIE ŚMIERDZI! Zapach jest tak nachalny ,że zainfekował moję kołdrę, wszystkie poduszki i ręczniki, którymi wycieram włosy już po ich umyciu. Mój zupełnie niewrażliwy na zapachy TŻ stanowczo zabronił mi przychodzić z "tą choinką na głowie" do sypialni, nawet kot syczy i patrzy się podejrzliwie. Z powodu reakcji domowników muszę wstawać godzinę wcześniej żeby przed myciem zaaplikować sobie to paskudztwo, jednak, pomimo takich przeciwności- dla efektów warto

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 210 ml

Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak efektów
  • Olejek o bardzo fajnym składzie jednak chyba nie dla mnie.Po wielu pozytywnych opiniach spodziewałam się naprawdę dużej stymulacji wzrostu oraz masy baybików ,a niestety nic takiego nie nastąpiło Jedynie na włosach na długość całkiem dobrze się sprawdzał tworząc przecudne fale!!

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez zastrzeżeń
  • Jestem zadowolona z tego zakupu. Był wart wydanych pieniędzy

plusy:
    - bardzo wydajny
    - wygodna butelka-widać, ile płynu zostało
    - rzeczywiście stymulował wzrost. nie było spektakularnych efektów, ale zauważyłam, że jest lepiej
    - wzmocnienie cebulek włosów - mniej wypadały

minusy
    - cena
    - zapach- nie lubię tak intensywnych i orientalnych zapachów
    Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1/4! -wydajny

Chcesz pochwalić Altairka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Khadi miszcz
  • Parę lat temu było o tym oleju bardzo głośno - wtedy też kupiłam swoją pierwszą butelkę. Na poczatku mojej przygody z Khadi chciałam spróbować oleju - czy w ogóle warto sobie tym zawracać głowę, czy to po prostu kolejna \'blogowa\' moda i owczy pęd za czymś, co było drogie i dość ciężko dostępne.

Po prawie trzech latach używania i zużytych kilku butli mogę stwierdzić, że olej Khadi to mój hit i niezbędnik w pielęgnacji włosów.

Kurację przyspieszającą porost włosów zafundowałam sobie raz. Głównym jej składnikiem był proszek musztardowy (mustard powder - mielona gorczyca?). Efekt był piorunujący ale konsekwencje tego kroku były piekące I wtedy z ratunkiem przyszedł mi Khadi.

Doskonale zadziałał na podrażnioną skórę głowy - delikatnie skasowany w skalp działał jak kojacy kompresji. Skóra głowy migiem wróciła do kondycji wyjściowej - nie piekła, nie swędziała, była po prostu zdrowa.

Na włosy olej tez ma zbawienny wpływ. Położony na całej długości odżywia i uelastycznia. Włosy mi się nie puszą (mam włosy wysokoporowate), dobrze się układają i ogólnie nie mam z nimi problemu.

Oleju staram się używać regularnie. Ale są takie chwile, że nie chce mi się bawić we ścieranie czy trzymanie oleju przez noc. I wtedy widzę, ile olej daje mi dobrego. Mała przerwa w kuracji i włosy robią się po prostu nieznośne. Dlatego na takie zaniedbania nie pozwalamy sobie za często

Kahdi, jak to olej, jest tłusty. Dobrze się nakłada, dobrze się zmywa. Pachnie ziołami, mnie ten zapach się podoba ale rozumiem dziewczyny, którym nie pasuje - jest specyficzny.

Butelka jest spora. I bardzo dobrze, że jest plastikowa. Mogę kontrolować to, ile oleju mi z butelki wypływa, mogę zużyć olej do samego końca. Dla mnie plastik jest zaletą. Dzióbek dozujacy też nie sprawia mi problemów, jest bardzo wygodny.

Eksperymentowałam trochę z własnymi mieszankami olejowymi, ale żadna nie działała tak fajnie na moje włosy.

All in all jeden z moich ulubionych kosmetyków. Obowiązkowa pozycja w pielęgnacji włosów.Używam tego produktu od: trzech latIlość zużytych opakowań: około ośmiu butelek

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sweet tooth za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo...!!! bede mu wierna do konca zycia
  • cudo, cudo, cudo.
    1. po 3 zastosowaniach co drugi dzien nie wypadl mi przy rozczesywaniu juz ani jeden włos!!!! a wypadały straszne ilości. Od razu poprzelewałam znajomym w buteleczki i rozdalam chociaz na te 2, 3 uzycia aby mogly same sie przekonać. I mimo, ze odlalam go dla kkilku osob, wciaz mam go duzo. Uzywalam srednio co 2-3 dni na noc, po uprzednim masażu głosy. Zapach niekoniecznie w moim stylu, ale na nocfajne ukojenie, uspokajał mnie, tym bardziej, ze z czasem zaczeło sie pojawiac mnostwo baby hair wiec nakladajac go w nocy czulam niesmowita ulge i spokoj, ze wresszcie cos dobrego na nie wplywa a naprawde nie bylo u mnie wesolo...mam łysienie androgenowe wiec wiem co to za problem.
    Dla mnie na ten moment to najlepszy kosmetyk na porost wlosow i na zatrzymanie ich wypadania. naprawde jest genialny. polecam serdecznie.

nie sądzę aby pomógł mi całkowicie zwalczyć problem łysienia androgennego, ale pomaga go doraźnie niwelować, wiec chocbym miala go uzywac cale zycie...bede to robic

Używam tego produktu od: 4miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić singaya85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny olej do włosów!
  • Ten olejek jest wręcz idealny na moje włosy. Były zniszczone, suche przez częste farbowanie, ale po olejku khadi są wyjątkowo nawilżone.. Podrosły też trochę

Jedynym minusem jest cena oraz dość intensywny zapach, który trzymał się nawet po umyciu włosów.

Chcesz pochwalić pixiebluex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyspiesza porost, ale nie odżywia
  • Ogólnie trudno ocenić mi ten olejek. Kupiłam go z wielkimi nadziejami. Mam włosy suche i w kiepskie kondycji po wieloletnim farbowaniu i prostowaniu. Bardziej niż na przyśpieszenie porostu, liczyłam na właściwości regenerujące, nawilżające i wygładzające. Tutaj się zawiodłam.

Na plus:
    przyspiesza porost, włosy mniej wypadają i są mocniejsze, grubsze; nie brudzi pościeli, ubrań; łatwo się nakłada; wydajny;

Na minus:
    cena; okropnie plącze włosy przy zmywaniu; nie odżywia, nawilża, wygładza - włosy miałam po nim suche, matowe, napuszone...

Używam go od miesiąca i teraz zmieniam taktykę Moja skóra głowy go polubiła - włosy szybciej rosną i nie wypadają, ale już same włosy nie - po użyciu są szorstkie i napuszone... dlatego teraz będę go wsmarowywała tylko w skórę głowy.

Mam nadzieję, że dalej będą szybciej rosły, a ich kondycja nie ulegnie pogorszeniu

Ogólnie wydaje mi się, że do włosów typowo "słowiańskich", czyli jasnych, dość cienkich i porowatych ten olejek się nie nadaje

Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa ale ten wstrętny intensywny zapach...
  • Plusy;
    Olejek sprawdza się, włosy troszkę szybciej rosną. Mniej wypadają i są bardziej puszyste, jakby odbite od nasady.

Nie należy popełniać mojego błędu i wcierać go po całej długości włosów, tylko w skalp.

Minusy;
    Mój mąż ma dosyć tego olejku, tej woni, zapach czuje już , gdy zbliża się do sypialni

A tak poza tym jest ok

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Sabinuska za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIAŁA!!!
  • Zacznę od tego, że jestem odporna na wszelkie 'przyspieszacze' porostu włosów. Próbowałam skrzypopokrzywę, drożdże, jantar, seboradin, kozieradkę i włosy nadal rosły ten przeklęty 1cm na miesiąc. Postanowiłam zainwestować te 55zl i kupić khadi. Bez większego przekonania wcierałam olej we włosy i skalp i po miesiącu miałam 2cm odrosty !!!
    Po trzech miesiącach znajomi zaczęli pytać jakim cudem tak szybko urosły mi włosy ))
    Olej stosuję już pół roku - jak narazie zużyłam pół opakowania, czyli produkt jest mega wydajny
    Nakładam go tylko na skalp na 2-3h, na długość włosów nakładam inny olej (np. z pestek moreli) i moje włosy są zdrowe i błyszczące
    Co najważniejsze... myślałam, że przez moje zakola do końca życia będę musiała nosić grzywkę, a po pół roku wcierania oleju jest ogromna poprawa

POLECAM KAŻDEMU!!!!

Ilość zużytych opakowań: połowa opakowania 210ml !

Chcesz pochwalić defuckto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę działa!
  • Moje włosy to była istna tragedia..Wypadały na potęgę, w miejscu gdzie włosy mają swój początek(ten ''wicherek'' z tyłu głowy ) miałam małą łysinkę której nijak nie dało się zakryć.Po szczotkowaniu na szczotce zostawało ich na pewno grubo ponad 300.Aż w końcu po wielkich poszukiwaniach cudownego środka przeciwko wypadaniu włosów trafiłam na Khadi. Byłam już w takiej desperacji że cena nie grała roli, chociaż miałam obawy że wyrzucę ponad 60 zł w błoto. Jednak nie! Olejek naprawdę spełnia swoje zadanie. Mam już 3 warstwy baby hair I włosów na szczotce i w odpływie jakby mniej. Jedynym minusem jak dla mnie jest zapach.. Za nic nie mogę go przetrawić wręcz mnie drażni.Ale dla takich efektów jestem skłonna się poświęcić

Chcesz pochwalić cypruska za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje kochane maleństwo!
  • moje włosy kiedyś: proste, bardzo grube i gęste, ciemny blond z szarym połyskiem

od ponad 6 lat farbowane na rudo, suszone, zakręcane lokówką, przeszły etep trwałej, pasemek rozjaśniaczem za 5 zł, etc. szczytem wszystkiego było zdjęcie rudości w domowej łazience i nałożenie farby, po której wyszła mi piękna zieleń na głowie, a dzień później rajd do fryzjera i kolejna farba + drastyczne cięcie

decyzja: wracamy do naturalnego koloru i zapuszczamy, stopniowo "wycinając" farbę

Khadi wpadł na mnie na jednym włosomaniaczkowym blogu. poczytałam, pogooglałam i zachęcona opisami - zamówiłam na Allegro. z dostawą wyszło mi ok 50 zł za 210 ml.

+ wydajność - mam włosy - mniej więcej - trochę za ucho i łyżka stołowa spokoj nie wystarcza na pokrycie ich wszystkich i wtarcie w skórę głowy. olej jest treściwy, więc przy pierwszej aplikacji miałam wrażenie ciężaru na włosach, ale się szybko przyzwyczaiłam

+ zmywanie - Alterra bez SLS i letnia woda spokojnie dają radę, więc nie niweczymy myciem skutków działania oleju

+ zapach - przypomina mi maść kamforową (ulubiony zapach dzieciństwa - wiem, dziwna trochę jestem :P ) - ostry, ziołowy i absolutnie fantastyczny

+ perła w koronie, czyli działanie nakładam go wieczorem, co drugi dzień i zmywam rano, żeby zmaksymalizować efekty. a one są! włosy już po pierwszym użyciu wyglądają lepiej - są miękkie, puszyste, miłe w dotyku (ciężko się powstrzymać od smyrania ich ) i lśnią jak szalone. nie używam żadnych drogeryjnych odżywek z silikonami, a są gładziutkie po dłuższym stosowaniu widać znaczną poprawę stanu włosów - coraz mniej rozdwajają mi się końcówki, włosy zaczynają przypominać to grube i gęste cudo, które miałam na głowie 10 lat temu, gdy nie wiedziałam, co to farba czy suszarka

i faktycznie zauważyłam przyspieszenie porostu włosów - na razie nie jest ono spektakularne, ale powoli się rozkręca gwoli uczciwości dodam, że poza Khadi wcieram we włosy mgiełkę Radical, popijam pokrzywę i siemię lniane, ale gdy czyniałam to wszystko bez wcierania olejku - włosy nie były tak ładne

nie rozstanę się z nim już nigdy, bo zapuszczanie włosów od etapu "na chłopaka, z dłuższą grzywką" do "włosy do łopatek" powoli przestaje być mordęgą!

p.s. używam go też do brwi i spokojnie mogę zrezygnować z dodatkowych odżywek - włos to włos Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić arianrhod za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Jakie mam włosy?
    Farbowane i rozjaśniane od kilku lat. Zniszczone, suche. Boję się z nimi cokolwiek robić i od pół roku stawiam na łagodną pielęgnację. M.in. na wcierki, olejowanie i kremowanie co kika dni.

Jakie mam doświadczenia z olejowaniem?
    Dotychczas używałam olejków Alterry i Kerastase, teraz postanowiłam zainwestować w coś cenowo "pomiędzy" nimi. Kupiłam Khadi, bo czytałam, że nie śmierdzi i powoduje wysyp baby hair.

Co sądzę o tym olejku?

POROST WŁOSÓW:
    NIE spowodował spektakularnego porostu moich włosów i nie zahamował wypadania - przynajmniej nie w sposób widoczny. W tym samym czasie stosowałam wcierkę do włosów Jantar, która dawała lepsze efekty.
    Ale wierzę, że lepiej używać takiego olejku, który być może długofalowo wpłynie na moje włosy, niż byle czego.

TŁUSTOŚĆ / ROZPROWADZANIE:
    Ten olejek jest bardziej "tłusty" od Alterry i łatwiej się rozprowadza. Wystarczy odrobinka, a całe włosy stają się szkliste. Po prostu łatwiej się go nakłada i bardziej oblepia włosy, jest wydajniejszy. Nie chcę być złośliwa, ale momentami przypomina mi zwykły olej rzepakowy.

ZAPACH:
    Zapach jest przyjemny, to tak naprawdę to KLUCZ do odpowiedzi na pytanie, dlaczego zakupię ten produkt ponownie.
    Jest śliczny, ziołowy (ale naprawdę bardzo, bardzo, bardzo delikatnie, ledwo się go wyczuwa). Co ważne, NIE JEŁCZEJE na włosach tak jak olejki z Alterry, które po kilkunastu minutach (do godziny) po aplikacji zaczynają śmierdzieć zepsutym tłuszczem.
    Zapach utrzymuje się (leciutko) także po myciu włosów i jest uwielbiany przez płeć przeciwną

CENA I DOSTĘPNOŚĆ:
    Za tę ilość i wydajność warto zapłacić chociaż raz, dla spróbowania. ALe nie będę go używać codziennie ani regularnie. Raczej na zmianę z innymi, tańszymi olejkami.
    Mógłby być bardziej dostępny.

PODRAŻNIANIE:
    Nie powoduje (u mnie) łupieżu ani przesuszenia.

PODSUMOWANIE
    Stosuję go nieregularnie, co 2-3 tygodnie. Zauważalnie poprawia kondycję moich włosów, dzięki niemu stają się gładsze i zdrowsze.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie to jest to!
  • Na olejek Khadi natknęłam się przypadakiem, czytając blogi. Będąc pod wrażeniem efektów, jakie on dawał, skusiłam się.
    Cena dosyć wysoka, ale jeśli o mnie chodzi to warto. Używam go od 4 miesięcy i jestem naprawdę zadowolona. Co prawda nie przyspiesza jakoś szczególnie wzrostu włosów, ale są one naprawdę odżywione, błyszczą się, pięknie się układają, bardzo dużo pojawiło się "baby hair". Mam z natury włosy bardzo cienkie i takie nijakie (na dodatek ciągły problem z wypadaniem związany poniekąd z tarczycą) i ten olejek naprawdę bardzo pozytywnie wpłynął na nie.
    Sam zapach jest okropny, ale da się go wytrzymać, ważne, żeby włosy były odżywione i to chyba właśnie najbardziej chodzi w tym olejku.
    Nikomu z rodziny nie mówiłam, że używam Khadi (nawet nic nie wspomniałam mojej dermatolog) i po jakimś miesiącu stosowania szwagierka powiedziała, że moje włosy ostatnio bardziej się błyszczą i jest jakby ich więcej, dermatolog też była pod wrażeniem, że włosy stały się gęściejsze i zdrowsze - i to chyba jest najlepsza recenzja dla tego olejku.

Zdecydowanie będę ten olejek stosować w przyszłości. Po 4 miesiącach sosowania, przy co drugim dniu wcierania zużyłam 1/4 butelki (przy krótkich włosach).

Ilość zużytych opakowań: 1/4 butelki

Chcesz pochwalić Ame123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Stosowałam go regularnie dwa razy w tygodniu przez ponad dwa miesiące i późnej raz w tygodniu przez kolejne dwa. Nakładałam na suche włosy przed myciem na całą noc , później zmieniłam taktykę i zostawiałam go na około dwie godziny. Nie zauważyłam aby włosy "ruszyły" na długość , nie ma też oszałamiającej różnicy w ilości krótkich nowych włosków. Jeśli chodzi o wygląd włosów na długości to koszmar. Bezpośrednio po olejowaniu musiałam użyć maski. W przeciwnym wypadku miałam na głowie siano. Włosy były suche i matowe.
    Jedyny plus to wydajność.Nie wiem co zrobić z resztą tego specyfiku która mi została , bo jak komuś oddam to może zaszkodzę....

Ilość zużytych opakowań: ponad połowa opakowania

Chcesz pochwalić botanika za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • nie stymuluje wzrostu włosów
  • Olej nie spełnia swojego zadania czyli nie stymuluje wzrostu włosów , uzywam go od roku i nie zauwazyłam żeby moje włosy rosły szybciej , rosna jak zawsze - 1cm na miesiąc.
    Olej do tego śmierdzi , ciężko się zmywa, nawet po umyciu włosów dalej włosy moje pachną kamforą.
    Plusem jest to że odżywia włosy. I naprawdę za tą cenę można kupić coś lepszego.

Chcesz pochwalić Calen za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem.. jednak bez szału.
  • olejek kupiałam na allegro, ponieważ bardzo trudno dostać go w sklepach stacjonarnych (o ile w ogóle).
    po zastosowaniu kosmetyku włosy są gładkie, błyszczące, dobrze odżywione. co do wzrostu włosów nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ stosuję też inne kosmetyki o takowym działaniu.
    jednak czy jest wart swojej ceny? myślę, że mógłby być trochę tańszy, są jednak osoby, u których czyni cuda. fanfarów nie ma, zdecydowanie lepiej sprawdza się u mnie chociażby olej kokosowy. czy kupię ponownie? zobaczymy..Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić muzykamymswiatem za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest wart swojej ceny
  • Olej khadi kupiłam na samym początku mojej włosomaniaczej przygody - było o nim bardzo głośno na blogach, także byłoby grzechem nie spróbować. Mam cienkie włosy, które jest bardzo łatwo obciążyć, swego czasu walczyłam z wrażliwą skórą głowy i nadmiernym wypadaniem włosów.
    -nie przepadam za olejami indyjskimi, u większości bazą jest parafina, której moje włosy po prostu nie lubią. Z khadi było inaczej, olejem bazowym jest olej sezamowy.
    *pierwszym olejem (bazą) jest olej sezamowy moje włosy średnio go lubią, aczkolwiek nie reagują na niego puszeniem, jest dla nich obojętny, lekko odżywia i natłuszcza ale bez żadnych zachwytów
    *drugim olejem jest olej kokosowy, tutaj mamy inną bajkę, ponieważ moje włosy lubią go tylko w okresie jesienno-zimowym, w okresie ciepłym strasznie puszy włosy, robi z nich siano. Aczkolwiek khadi przyszło mi wcierać w okresie grzewczym, także nie obwiniam go za negatywne działanie
    *trzecim olejem jest olej rycynowy.. tutaj zaczynają się schody, ponieważ nie lubią go ani włosy ani skóra głowy - aczkolwiek w mieszankach przyjmują go bardzo przyjaźnie i nie robi mi zbyt wielkiej krzywdy
    *dalej mamy indyjskie zioła, niestety ze wszystkimi nie miałam do czynienia, jednak z większością spotkałam się już w innych olejach i mi służyły.
    *kozieradka, która kompletnie mi nie służy, wywołała solo wypadanie włosów i świąd skóry głowy
    *olej rozmarynowy, który bardzo lubię i rzeczywiście powoduje wysyp baby-hair

Także ogromnym plusem jest to, iż skład jest rzeczywiście naturalny i prezentuje się na tyle interesująco by pokusić się o nałożenie oleju na skórę głowy.

-Khadi jak sama nazwa mówi jest olejem stymulującym wzrost włosów, także wierząc producentowi aplikowałam go na skórę głowy. Jak się sprawdzał? Szczerze nie zachwycił mnie, wiązałam z nim większe nadzieje. To, czego od niego wymagałam to przede wszystkim odżywienie skóry głowy (zdrowa skóra głowy= zdrowe włosy). W tej kwestii mam mieszane odczucia, niestety nie nawilżył mojej skóry głowy a spowodował łupież, skóra strasznie mnie swędziała, wspominam ten okres niechętnie.

-rzeczywiście ograniczył wypadanie włosów (mimo uporczywego swędzenia) i spowodował wysyp baby-hair na początku mojej włosomanii. Przyczyny wypadania włosów były wywołane u mnie nieodpowiednią pielęgnacją, także tutaj olej khadi muszę pochwalić, ponieważ działa - aczkolwiek przy zdrowej skórze głowy cudów nie zrobi a może dodatkowo pogorszyć jej stan. Do oleju podeszłam po trzech miesiącach przerwy i zrobiłam kolejne podejście na skórę głowy i muszę zdetronizować jego działanie, ponieważ mojej zdrowej skóry głowy absolutnie nie odżywił a spowodował świąd i łupież. Domyślałam się, że być może nie działał jak powinien, gdyż miałam problemy ze skora głowy a okazuje się, ze taka mieszanka szkodzi mojej skórze a nie pomaga. Olej trzymałam

-włosy u nasady były bardzo błyszczące

-olej khadi nie sprawdza się kompletnie w moim przypadku na długość włosów. Mam włosy porowatości niskiej, zmierzającej do średniej - bardzo puszył włosy, były suche, matowe, szorstkie i tępe w dotyku. Olej nie odżywił ich w żadnym stopniu, dodatkowo pogorszył ich stan. Dałam mu także i drugą szansę - moje włosy zachowywały się identycznie jak przy pierwszym podejściu, nie akceptowały go i po jego użyciu wyglądały jak po przeproteinowaniu.

-olej khadi dostajemy w 210ml plastikowej butelce, szczerze to... zawiodłam się. Myślałam, ze dostanę olej w szklanej butelce ze śliczną nakrętką a dostałam zwykły plastik - a za tak wysoką cenę można było zwrócić uwagę na opakowanie. dodatkowo olej wylewa się, brudzi wszystko dookoła.

-olej jest drogi, szczerze to nie rozumiem jego tak wysokiej ceny, ponieważ nie posiada certyfikowanych olei, które rzeczywiście są drogie. Poza tym lepszą inwestycją jest zakup olei na własną rękę, ponieważ cudów nie robi, zarówno ze skórą głowy jak i włosami na długości

-olej jest dość tłusty i ciężki, ale na szczęście dałam radę domyć włosy delikatnym szamponem. Bez odżywki się nie obyło, ponieważ bardzo plątał włosy a przez ich matowość i suchość ciężko było je rozczesać

-obawiałam się zapachu, ponieważ przy Amli nie można było wytrzymać. Produkt ma silny, ziołowy zapach, wyczuwam w nim na pewno nutę rozmarynu, aczkolwiek nie był na tyle dokuczliwy i nachalny by przyprawić mnie o ból głowy

-co do przyspieszenia porostu nie jestem pewna.. jedynym olejem, który były w stanie to zrobić to olej rozmarynowy w duecie z cynamonowcem kamforowym. Moja opinia nie będzie zbyt obiektywna, ponieważ skomplementowałam się drożdżami i ziołami, które także mogły przyspieszyć porost. Jednak odnotowałam 3cm przyrost, gdzie normalny oscyluje w 1-1,5cm.

-olej jest wydajny, ale nic w tym dziwnego, jeśli stosowałam go jedynie na skórę głowy

-drogi

-nie jest dostępny stacjonarnie, bynajmniej w mojej okolicy, nie dość, że jest drogi to muszę doliczyć do niego jeszcze koszty przesyłki

Reasumując oleju nie kupię ponownie, ponieważ w moim odczuciu nie jest wart swojej ceny. Olej nie zachwycił mnie swoim działaniem ani na skórę głowy, ani na długości włosów.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Ewuniaa16 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 196 raz(y)
  • Szczerze odradzam
  • W olejach do włosów jestem już zaprawiona, bardzo lubię np Heenarę i Sesę, lniany i macadamię, ale to co oferuje Khadi to jakaś koszmarna porażka.

Olej wysuszył mi włosy, po spłukaniu były szorstkie, matowe, w dodatku spowodował łupież, z którym wcześniej w całym moim prawie trzydziestoletnim życiu miałam do czynienia może 2 razy i to wszystko za wcale nie małe pieniądze.

Śmierdzi.

Gorąco nie polecam.

Używam tego produktu od: Jakiś czas temu przez miesiąc, 3 aplikacje
    Ilość zużytych opakowań: Odlewka ok 30 ml

Chcesz pochwalić Korah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety
  • Olejek Khadi był najbardziej pożądanym przeze mnie kosmetykiem do włosów i naajbardziej niedostępnym ze względu na cenę, jednak w koncu stałam się jego szczęśliwą posiadaczką i z niecierpliwością oczekiwałam efektów. Na próżno.

Oleje nie spełnił swojej podstawowej funkcji jakim jest przyśpieszenie porostu włosów, pomimo tego, że stosowałam go codziennie.
    Jest bardzo wydajny, więc cena też nie odstrasza jeśli rozłoży się ją np na cztery miesiące stosowania, przyjemny aczkolwiek intensywny ziołowy zapach.
    Na długość włosów nie zauważyłam żadnego działania. Na pewno już do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić Lana Del Rey za czytelną i pomocną recenzję?
  • raczej nie polecam...
  • Olejek stosowałam średnio co 3 dni.

Plusy:
    - dzięki niemu przestały mi wypadać włosy
    - wydajny
    - łatwo się zmywa

Minusy:
    - nie przyspiesza porostu włosów
    - nie jest wart swojej ceny
    - nie zauważyłam, żeby odżywił mi włosy
    - zapach
    - olejek wycieka z opakowania

Chcesz pochwalić huehue19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Kupiłam ten olejek na początku 2012, w pierwszej fazie swojego włosomaniactwa i jak widać zmagałam się z nim długo. Cięzko było mi go zużyć. Na początku dosłownie odrzucał mnie z powodu zapachu, nie mogłam go trzymać długo bo za każdym razem dostawałm bólu głowy od tej intensywnej woni. Stosowałam go więc "od czasu do czasu" - stąd ciężko mi ocenić czy rzeczywiście, pomaga na porost włosów.

Poza tym przed stosowaniem olejku nie miałam problemów, bo włosy mi rosną szybko i zawsze miałam "baby hair", a oprócz khadi używam też inne kosmetyki, oleje, a przede wszystkim wspomagam skórę i włosy od wewnątrz ( zioła,siemię lniane,dieta itp).
    Tak więc ciężko mi ocenić zdecydowanie wpływ olejku na włosy, wiem jednak, że nie był zbyt przyjemny w użyciu.

Plusy:
    - naturalny, bogaty skład
    - wydajność
    - estetyczne opakowanie

Minusy:
    - okropny, mocno ziołowy zapach, który pozostawał na włosach po umyciu
    - wysoka cena
    - słabe działanie na całej długości włosa ( nie było specjalnego wygładzenia, odżywienia itp. w porównaniu do np Sesy)

Używam tego produktu od: stycznia 2012Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić motylanoga za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie przyspiesza porostu
  • a tylko po to go kupiłam. Na włosy działa całkiem nieźle, ale są inne, kilka razy tańsze oleje o milszym zapachu, które działają lepiej

+bardzo, bardzo wydajny. Nakładam go na skórę głowy, a potem tłustymi rękami przeciągam po włosach i są całe pokryte, nie muszę już brać olejku
    +trochę nawilża włosy i dobrze działa na końce

-nie przyspiesza porostu, jestem tego pewna, odrost taki sam jak zwykle mimo sumiennego wcierania co 2 dni
    -okropny zapach. dla mnie to nie pachnie wcale rozmarynem, a to by mi pasowało, lecz po prostu tłuszczem, jakby łojem. Ohydne, na początku było mi niedobrze i jak raz poszłam z nim spać, na drugi dzień musiałam od razu prać poszewki. Potem sie przyzwyczaiłam, ale i tak jest paskudny i czuć go jeszcze po umyciu gdy włosy są mokre
    -cena vs. jakość

Używam tego produktu od: 2 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 jednego

Chcesz pochwalić Alien :* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Supeer!
  • Jak dla Mnie olejek super! Uzywam już od jakiegos miesiaca. Wydaje Mi sie, ze wlosy faktycznie szybciej rosna, ale nie to jest dla Mnie najwazniejsze. Wlosy sa miekkie, lsniace, nawilzone.
    Nakladam olejek na cala dlugosc i na skore glowy, chwile masujac. Zakladam na wlosy foliowy czepek, a na niego materialowy czepek (zeby wszystko lepiej sie ta wchlonelo) i ide tak spac. Rano zmywam olejek bez problemu. Fakt faktem ma bardzo mocny zapach i pierwsz dwa razy byly dla Mnie tragedia. Myslalam, ze go wyrzuce, ale pozniej byla mysl, ze no jak chce miec piekne wlosy to musze pocierpiec. Mialam od tego zapachu bole glowy. Na dzien dzisiejszy tego zapachu wgl nie czuje.
    Mysle, ze jak Mi sie skonczy to kupie nowa buteleczke, bo wlosy sa po nim super. W koncu doprowadzilam do porzadku Moje wysuszone po farbowaniu wlosy.
    Polecam, tylko uwazajcie zeby nie przesadzic z Nim, bo bedziecie mialy przyklepane wlosy

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić ewka_150 za czytelną i pomocną recenzję?
  • śiwtny zarówno do włosów jak i do paznokci
  • stosuję olejek na włosy ale nie na skórę głowy, tylko od poławy aż po same końce, nakładam na ok 1 godzinę przed myciem włosów. Super nawilża i włosy są po nim nawilżone i lśniące.
    Stosuję go również na paznokcie i skórki - wcieram w płytkę paznokcia i skórki i kładę się spać, raz w tygodniu podgrzewam trochę oleju w miseczce i moczę paznockie ok pół godziny, efekt świetny paznockie zdrowe i przstały się rozdwajać, a od lat miałam z tym problem, to cud olejek! Polecam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe pół z 250 ml

Chcesz pochwalić dzabadzaba za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE DLA MNIE
  • Od kwietnia używałam olejku... na moich włosach nie sprawdził się w ogóle. Szybszy wzrost włosów - minimalnie... i jeśli był stosowany regularnie. Ja stosować regularnie nie mogłam, ponieważ zapach mnie po prostu odrzuca. Z moimi włosami olejek właściwie nie robił nic - ani nie nawilżał, ani nie odżywiał, nie powodował, że włosy się bardziej błyszczały. Uważam, że dlatego, że jestem blondynką, włosy z tendencją do rozdwajania, łamania etc. Ciężko mi trafić w olejek odpowiedni do moich włosów... Jak zaczęłam go stosować, to wyszło mi jakieś paskudne uczulenie i swędziała głowa, wypadały włosy ze skroni, odrosły po trzech-czterech miesiącach. Wzięłam antybiotyk, odstawiłam olej, przeszlo... Daję dwie gwiazdki, ponieważ troszeczkę przyspieszył wzrost włosów, ale jak wspomniałam - tylko stosowany regularnie... Jest wydajny, łatwo się go nakłada, opakowanie OK. Ale to nie zmienia faktu, że nie kupię już tego olejku. Cena dosyć wygórowana. Wiem, że zdania są podzielone... Moja opinia jest taka, a nie inna, ponieważ moje włosy po prostu g nie polubiły. Uważam, że dla osób z jasnymi, porowatymi włosami może się nie sprawdzić... Ale to moje skromne zdanie.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedn

Chcesz pochwalić blondiblue22 za czytelną i pomocną recenzję?