Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Powiększ Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)
Produkt dostępny w 4 sklepach. Cena już od 39,85 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Swapnasundari

Olejek stymulujący wzrost włosów i powstrzymujący wypadanie przyspiesza porost włosów i zapobiega ich utracie. Jest wykonany z najlepszych naturalnych ziołowych składników.

Wykonany na bazie oleju sezamowego, kokosowego i rycynowego. Olejek wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich szybszy wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu.

- Olej sezamowy wnika w głąb włosa, odżywiając go od cebulek aż po końce.

- Olej kokosowy odżywia włosy.

- Olej rycynowy przyspiesza wzrost włosów.

- Amla nadaje włosom blask, wzmacnia, ochrania przed infekcjami skóry, usuwa łupież, przyśpiesza wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu.

- Bala wzmacnia włosy oraz nadaje im witalność.

- Olej z wyciągiem z rozmarynu posiada silne właściwości odkażające, zapobiega powstawaniu infekcji skóry głowy oraz powstawaniu łupieżu.

- Bhringaraj działa odżywczo na skórę głowy. Zapobiega wypadaniu włosów, łysieniu i siwieniu włosów oraz rozdwajaniu się końcówek. Sprawia, że włosy są miękkie oraz podatne na układanie

- Brahmi nadaje sprężystość

- Olej z nasion marchwi odżywia włosy.

Posiada certyfikat BDIH - dzięki któremu możemy mieć pewność, że produkt jest naturalny i ekologiczny.

Skład: Sesamum Indicum (Sesamol), Cocos Nucifera (Kokosnubol), Ricinus Communis (Castrol), Citrullus Colycynthis (Koloquinthe), Sida Cordifolia (Bala), Abrus Precatorius (Gunja), Butea Monosperma (Palasa), Vinca Rosea (Immergrun), Trigonella Foenum Graecum (Bockshornklee), Eclipta Alba (Bringaraj), Bacopa Monnieri (Brahmi), Daucus Carota Sativa (Karottenol), Rosmarinus Officinalis (Rosmarin)

/bw/

• cudotwórca
  • Uwielbia Uwielbiam Uwielbiam !

Moje kręcone, wysokoporowate włosy bardzo ucierpiały w trakcie choroby(z którą walczyłam 1,5 roku)
    Włosy wypadały garściami, w pewnym momencie przeżyłam szok kiedy zdałam sobie sprawę z tego jak jest ich mało na głowie! Doczekałam leczenie do końca i rozpoczęłam AKCJE REANIMACJE
    Zaprzyjaźniłam już wcześniej się z olejami więc od razu udałam się do helfy, gdzie kupiłam Olej Khadi stymulujący wzrost włosów i zaprzestający wypadaniu. Oczywiście przekopałam pół wizażu i blogów włosowych aby dokładnie się do edukować czy aby na pewno działa tak spektakularnie jak słyszłam.

Olejowałam skalp według jednej z metod( przez 7 dni codziennie nakładałam olej głową do dołu na skórę głowy oraz odrobinę na długośc(1-2 łyżki stołowe), zawijałam w czepek, ręcznik i zostawiałam na kilka godzin, następnie myłam głowę metodą OMO, następnie 14 dni nie olejowałam i spowrote powtarzałam rytuał)

Po 2 miesiącach zauważyłam:
    - wysyp baby hair'ow (tysiące małych kędziorów
    - zahamował wypadanie !
    - włosy zdecydowanie szybciej rosły
    - nie obciąża włosów od nasady, co więcej pięknie się po nim ukladały
    - nie powoduje przetłuszczania/łupieżu na skórze głowy
    - włosy stały się po nim mięciutkie, lśniące, błyszczące
    - nie zaobserwowałam aby powodował przesuszanie włosów jeśli chwilę dłużej go potrzymałam
    - pięknie wygładza włosy, jednak nie prostuje skrętu

Co do minusów
    - intensywny zapach, do którego szybko się przyzwyczaiłam
    - cena, 57 złotych za 200 ml;p

W moim przypadku było warto i okazał się zbawienny w działaniu, myśle że można zaryzykować w jego kwestii jeśli borykacie się z wypadaniem włosów

Używam tego produktu od: od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: całe 1, w trakcie 2

Chcesz pochwalić KonstancjaCzartoryska za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Patrol kosmetyczny palety makijażowe

• na wszelki wypadek - używam
  • Pomimo faktu, że zużyłam już 1 i 1/2 buteleczki, w dalszym ciągu ciężko mi zrecenzować ten olejek. Stosuje go zawsze jako jeden z elementów kuracji intensywnego zapuszczania włosów (razem z suplementowaniem CP, piciem drożdży i wcieraniem Jantara). Wówczas wsmarowuję Khadi porządnie w skalp i trzymam przez noc do porannego zmycia. Wówczas owszem - mam efekt przyspieszenia wzrostu włosów oraz wysyp baby hair. Jak jednak stwierdzić w ilu procentach jest to zasługa samego Khadi?

Ta mieszanka olejów ma piękny skład - cudów nie ma, działać musi Okazjonalnie nakładany na długość pięknie nawilża, wygładza łuski (mam włosy wysokoporowate), ale lekko przyciemnia. Ze względu na ten ostatni aspekt, staram się unikać nakładania na długość, bo mam czuprynę w kolorze jasnego blondu i olejowanie Khadi nieco komplikuje mi sytuację kolorystyczną na głowie

Bardzo pomógł mi kiedy walczyłam z atakiem wypadania 4 miesiące po porodzie. Nowe baby hairy rosły wówczas stosunkowo szybko.

Zapach jest bardzo intensywny, ziołowy. Początkowo mnie drażnił i ciężko było mi wytrzymać z nim całą noc, ale należę do gatunku, który jest gotów do poświęceń dla szczytnego celu, jakim jest uroda

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 pełnowymiarowego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić your Angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • Mam włosy cienkie, proste i bez objętości

Plusy:
    + nie obciąża, a nawet włosy łatwiej się układają
    + włosy są błyszczące, sypkie i miękkie
    + ogranicza wypadanie włosów (z kilkunastu włosów do paru)
    + porost - u mnie zauważalny, nie jest to efekt wow, ale zawsze coś
    + bardzo wydajny
    + ładny, ziołowy zapach

Minusów brak Ten olej to mój numer 1, na pewno go kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: około 1/3 butelki

Chcesz pochwalić Paula_luna za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie nie..
  • Olejek nie dal nic dobrego,ani nie przestaly wypadac ani nie rosly szybciej przetluszczal za to niesamowicie, mimo ze nie nakladalam jakos bardzo duzo i dokladnie mylam po nim głowę..

Chcesz pochwalić Martynkaglg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny na wypadanie wlosow i wzmocnienie .I musze go zawsze miec obowiazkowo w swojej szafce.
  • Kupilam ten olejek ,gdy przestalam wierzyc ze opanuje wypadanie moich dlugich wlosow.Stosowalam juz chyba wszystko :tabletki,preparat Vichy za duzo by wymieniac i zadnych efektow a jak juz to na krotko i od nowa.Najpierw jeszcze zrobilam badania krwi ,aby upewnic sie czy morfologia jest w porzadku.Gdy okazalo sie ze tak ,kupilam olejek Khadi .Naprawde nie uwierzycie pierwsze wmasowanie w skore glowy i zostawienie na noc przynioslo taki rezultat ze gdy rano umylam wlosy na szczotce bylo zaledwie kilka a nie kilkadziesiat.Oniemialam ze zdumienia ,ze cos moze dzialac tak szybko .Zaczelam go stosowac dwa razy na tydzien i zostawialam na cala noc a rano zmywalam.Dzialania przeszly moje oczekiwania przestaly wypadac ,staly sie lsniace,grube ,rosna 2 cm na miesiac,i pojawilo sie mnostwo baby hair.Jest bardzo wydajny ,choc ja na poczatku dawalam go za duzo ,pozniej juz zostawialam olejek na calej dlugosci wlosow,bo mialam bardzo suche koncowki.Kiedy kuracja zadzialala to teraz juz nie robie 2 razy w tygodniu tylko wystarczy raz ,dwa na miesiac .Ale cale dwa opakowania zuzylam.
    Dla mnie to super srodek ,wszystkie drogie te chemiczne efekt jest taki ze gdy stosujesz jest ok ,jednak gdy przestaniesz problem zaraz wraca.Ja wydalam bardzo duzo pieniedzy na te bardzo drogie i nie polecam .Tam jest sama chemia a ten olejek jest naturalny i tylko sa ziola,ktore tak skutecznie dzialaja.Dla niektorych osob moze byc problem z zapachem ,bo ma specyficzny ziolowy i moze trudno z tym zapachem spac .Ja sie przyzwyczailam ,bo musialam,myslec ze nie moge byc lysa a tak sie zapowiadalo.....
    Cena przystepna.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Jeannot za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to czego szukam
  • Pierwszy raz sięgnełam po ten produkt w 2013 r. W tej chwili kończę drugą buteleczkę. Trudno mi się wypowiadać na temat wysypu baby hair czy spowolnienia wypadania, ponieważ zarówno za pierwszym, jak i za drugim razem używałam tego produktu z innymi kosmetykami, które mają podobne zadanie, w związku z tym nie wiem kto jest "winny" zmniejszenia wypadania czy zwiększenia porostu

Plusy:
    - piękny zapach
    - nie obciąża moich włosów
    - nie powoduje nadmiernego przetłuszczania
    - miękkie, lśniące włosy

Minusy:
    - cena
    - u mnie nie przyspiesza porostu włosów

Ocena - dobry produkt, ale bez zachwytów, to nie jest to czego szukam.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Chcesz pochwalić natii4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo!
  • Najlepszy olejek. Wlosy po nim mi rosna jak dzikie, nakladam na skalp przed kazdym myciem glowy na jakies 2 godziny i zawijam glowe w recznik lub czepek z mikrofibry lub na noc. Przy myciu glowy wypada tylko kilka wlosow, przy czesaniu tez, wczesniej wypadaly na peczki. Fajny zapach, podoba sie wiekszosci osob ktorym go podtykam, niektorym sie kojazy z masciami na przeziebienie (ze wzgledu pewnie na ta odrobine kamfory i rozmaryn)

Plusy:
    Wlosy szybko rosna
    Wlosy duuuzo rosna (baby hair! )
    Przestaly wypadac
    Zapach
    Wydajny

Minusy:
    Cena. Ale w polaczeniu z dosc duza wydajnoscia, da sie wytrzymac.
    Po trzech miesiacach uzywania ok 3 razy w tygodniu, dopiero teraz widze zblizajacy sie koniec.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zosiencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wart swojej ceny
  • Produkt kupiłam z nadzieją przyśpieszenie wzrostu moich włosów, jednakże nic z tych rzeczy. Jedynie co zauważyłam to wysyp baby hair oraz ograniczenie wypadania włosów.
    Produkt nie obciąża włosów, nie skleja, dobrze się zmywa, nie podrażnia, ale nie spełnia głównej obietnicy producenta - nie stymuluje wzrostu włosów.

Olejku nie kupię nigdy więcej. Cena nie jest adekwatna do działania.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić KarolinaS00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyny skuteczny środek
  • Olejek jest rewelacyjny! Po urodzeniu dziecka włosy leciały mi okropnie. Dermatolog powiedział, że to normalna reakcja a ja widziałam, że jeszcze trochę a będę łysa. Kolega zaproponował mi ten olejek. Pierwsza reakcja: fuu. Okropnie pachnie, paskudnie się aplikuje, ale po dwóch tygodniach systematycznego stosowania razem z szamponem też Khadi (ten z Amlą) włosy zaczęły mniej wypadać, a teraz używam go już wyłącznie pielęgnacyjnie. Czeka nas przesilenie wiosenne, więc znów zwiększę intensywność stosowania, tak na wszelki wypadek 
    Minusy: zapach, aplikacja, cena, dostępność (udało mi się kupić w ekoPomidorek.pl)
    Plusy: skuteczność, wydajność, zmniejszona intensywności wypadania, stymuluje wzrost nowych włosów

Ilość zużytych opakowań: 2 (mam krótkie włosy)

Chcesz pochwalić igsus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam - warto wypróbować.
  • Mam włosy cienkie, mocno przerzedzone od długotrwałego wypadania, długość za ramiona. Na temat olejku Khadi (stymulacja porostu włosów) można znaleźć mnóstwo opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych, dlatego też postanowiłam wypróbować go na moich włosach. Dodam, że wcześniej miałam do czynienia z olejkiem Sesa, niestety nie polubiliśmy się (zapach, brak efektów). Stosuję go od miesiąca - codziennie na noc wcierając maksymalnie łyżkę w skórę głowy, a to co zostanie, rozprowadzam na całej długości włosów. Myślę, że większa ilość przy mojej długości spowodowałaby trudności ze zmywaniem oleju. Jak narazie jestem bardzo zadowolona z efektów - wypadanie widocznie ograniczone, włosy miękkie, z delikatnym połyskiem! Jeżeli chodzi o poprawę wzrostu, interesowało mnie w szczególności pojawienie się nowych włosów, niż faktyczne szybszy wzrost na długości. Przez rozpoczęciem kuracji miałam już sporo baby hair, także w ciągu miesiąca nie zauwazyłam w tym aspekcie rewolucji (zobaczymy co będzie dalej). Jeżeli chodzi o zapach - jest on intensywny, ziołowy, ale do przeżycia - już po kilku dniach przestał mi przeszkadzać (mężowi również), a nawet go polubiłam. Zmywa się dobrze, ja stosuję szampony z serii Alterra. Planuję nadal codziennie stosować olejek. Uważam, że jest wart swojej ceny (około 50 zł).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić inblanco za czytelną i pomocną recenzję?