Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Powiększ Foto niedostępne

Zgłaszająca osoba: Swapnasundari

Olejek stymulujący wzrost włosów i powstrzymujący wypadanie przyspiesza porost włosów i zapobiega ich utracie. Jest wykonany z najlepszych naturalnych ziołowych składników.
Wykonany na bazie oleju sezamowego, kokosowego i rycynowego. Olejek wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich szybszy wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu.

- Olej sezamowy wnika w głąb włosa, odżywiając go od cebulek aż po końce.
- Olej kokosowy odżywia włosy.
- Olej rycynowy przyspiesza wzrost włosów.
- Amla nadaje włosom blask, wzmacnia, ochrania przed infekcjami skóry, usuwa łupież, przyśpiesza wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu.
- Bala wzmacnia włosy oraz nadaje im witalność.
- Olej z wyciągiem z rozmarynu posiada silne właściwości odkażające, zapobiega powstawaniu infekcji skóry głowy oraz powstawaniu łupieżu.
- Bhringaraj działa odżywczo na skórę głowy. Zapobiega wypadaniu włosów, łysieniu i siwieniu włosów oraz rozdwajaniu się końcówek. Sprawia, że włosy są miękkie oraz podatne na układanie
- Brahmi nadaje sprężystość
- Olej z nasion marchwi odżywia włosy.

Posiada certyfikat BDIH - dzięki któremu możemy mieć pewność, że produkt jest naturalny i ekologiczny.

Skład: Sesamum Indicum (Sesamol), Cocos Nucifera (Kokosnubol), Ricinus Communis (Castrol), Citrullus Colycynthis (Koloquinthe), Sida Cordifolia (Bala), Abrus Precatorius (Gunja), Butea Monosperma (Palasa), Vinca Rosea (Immergrun), Trigonella Foenum Graecum (Bockshornklee), Eclipta Alba (Bringaraj), Bacopa Monnieri (Brahmi), Daucus Carota Sativa (Karottenol), Rosmarinus Officinalis (Rosmarin)

/bw/

• lubię!
  • Bardzo dobry!

Działa jak zapewnia producent- wzmacnia włosy i cebulki, zapobiega wypadaniu. Moje włoski sa dość liche, nie liczyłam na wiele. Ale Khadi faktycznie działa! Zauważalnie mniej wypadających włosów oraz nowe baby hair.

Wsmarowuję go w skórę głowy, nie stosuję go po długości.

Bardzo wydajny. Wystarczy łyżka, aby wsmarować go w cały skalp.

Jedyny minus to zapach, Strasznie śmierdzi ( a stosowalam już Sesę i Amlę Dabur Gold- Khadi zdecydowanie najgorzej pachnie... )

Używam tego produktu od: 4rech miesięcy

Chcesz pochwalić matahari24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt!
  • Bardzo dobry produkt.

W zeszłym roku po nieudanym leczeniu antybiotykiem problemów z cerą, zaczeły mi wypadać włosy. Nawet ciezko to nazwać "wypadaniem", ponieważ wyciągałam całe pasma. Nie będę opowiadac ile przepłakałam....To było naprawdę straszny widok...
    W koncu trafiłam na blog jednej z włosomaniaczek, która polecała ten olejek. Nigdy wcześniej nie olejowałam włosów, ale byłam tak zdesperowana, ze byłam gotowa nawet, przepraszam, ku..e na włosy nałożyc, bo widoczne były juz całe placki wyłysiałej skóry.
    Wcierałam co drugi dzień, na noc. W skóre głowy i na długość. Mniej więcej po tygodniu przy czesaniu coraz mniej włosów lądowało w wannie. Juz nie musiałam codziennie czyścic odpływu. Po miesiącu wypadanie nie ustało całkowicie, ale było w granicach normy - do 50 szt. Byłam taka szczęsliwa!
    Mam 35 lat i trochę siwych włosów, więc po ustaniu wypadania zaryzykowałam je w końcu zafarbować. Moja fryzjerka nie widziała mnie dość długo, ale wiedziała o moim problemie. Była w szoku, kiedy zobaczyła wysyp baby hair Włosy wyrażnie się zagęściły, są lsniące i bardzo miłe w dotyku.
    Od tego czasu robie sobie miesięczne kuracje z przerwą na miesiąc. Rewelacja, dziewczyny.
    Odjęłabym pół gwiazdki za dość ostry zapach (nie wszystkim będzie pasował) i za cenę, ale nie mam sumienia. Uratował mnie ten olejek.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić hardylight za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDO!! dziala na porost i wypadanie.
  • Zakupilam olejek zachwycona pozytywnymi opiniami. Nie do konca chodzilo mi glownie o porost, ale najbardziej o wysyp baby hair. Moje wlosy wypadaly miesiacami i stracilam ich polowe. Gdy choroba ustala, przestaly tez wypadac wlosy i wtedy zaczelam historie z olejkiem, wczesniej balam sie go uzyc ,gdyz myslalam, ze obciazy wlosy. Na pczatku nalozylam na 2h, pozniej juz na cale noce. Uzywalam co 2-3dni. Czasem solo, czasem z olejkiem wycynowym. uzywany solo przez ostatni mc podraznil niestety moj skalp. Daje sobie narazie spokoj z olejkiem, a zostala mi 1/4 opakowania.
    Plusy:
    -wlosy naprawde urosly sporo, co bylo widoczne na zdjeciach. Nie mierzylam dlugosci, ale co mc robilam zdjecie stanu i dlugosci.
    -wysyp baby hair na zakolach i na calej lini czola.
    -zmniejszone wypadanie
    -lsniace wlosy, mile w dotyku
    -sypkie, delikatne
    -produkt bardzo wydajny
    Minusy:
    -smierdzi, po calej nocy boli glowa, ale z czasem nos sie przyzwyczaja
    -cena dosc wysoka
    -zapach na poduszcze dlugo, dlugo pozostaje
    -po dluzszym stosowaniu podraznia skalp, skora swedzi i piecze
    -dosc niepodreczna butelka

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić goldrose22 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Jestem rozczarowana
  • Bardzo liczyłam na szybki porost włosów po nieudanym strzyżeniu. Kupiłam dwie buteleczki pełna nadziei, że preparat zadziała i jest wart swojej ceny.

NIESTETY ! ROZCZAROWAŁAM SIĘ !

Wcierałam go sumiennie przez ponad dwa miesiące w skalp i na całej długości włosów (na całą noc).

Niestety kompletnie nic nie zauważyłam. Włosy nie stały się ani bardziej gęste ani dłuższe. Już lepsze działanie widziałam po stosowaniu oleju rycynowego.

Plusów nie dostrzegam.

Zapach drażniący.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić ew_91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • Myslę, że na długo będzie moim numerem 1.

Uelastycznia włosy, nawet podniszczone farbowaniem
    Pomaga zawsze gdy zrobia sie sianowate i naelektryzowane
    Bardzo ładnie nawilża
    Można bez problemu zostawić na całą noc i nie ma plam na pościeli
    Nie spływa z włosów, wystarczy niewiele by włosy sie napoiły i zyskały dzięki niemu
    Mam dzięki niemu wiekszy przyrost oraz dużo baby hairów, co kilka miesięcy nowe wychodzą.. co czasem wkurza, bo sterczą nieziemsko
    Włosy juz nie wypadają, odkąd go używam
    Lubię jego rosołkowy zapach
    Przezroczysta butla, w miare niewylewający oleju dozownik

Jestem zadowolona

Używam tego produktu od: około 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału...
  • Z olejkiem Khadi wiązałam spore nadzieje, mianowicie liczyłam na zahamowanie wypadania włosów oraz ich szybszy porost. Z tego co się orientuję dziewczyny stosujące khadi uzyskiwały średnio przyrost 2,5cm/mies, natomiast moje włosy nie chcą rosnąć więcej niż 1cm/mies cokolwiek bym stosowała Olejek zaczęłam wcierać w lutym co drugi dzień, kiedy moje włosy zaczęły bardzo wypadać. Po jakimś czasie ustąpiło to ale nie wiem czy to zasługa olejku czy może wypadanie spowodowane było nadmiernym stresem (nadmienię że w tym samym czasie połamały mi się paznokcie). Po 3 miesiącach zużyłam połowę - brak efektów. Drugą połowę udostępnilam siostrze, może u niej olejek się sprawdzi

Plusy:
    + wydajność,
    + przyjemny, ziołowy zapach- moja subiektywna opinia
    + łatwo się zmywa,
    + zahamował wypadanie włosów.

Minusy:
    - nie przyspieszył porostu, na czym najbardziej mi zależało
    - cena...

Podsumowując - olejek nic szczególnego z moimi włosami nie zrobił i jest dość drogi.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Asheeri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa !!!
  • Temu olejkowi trzeba postawić kosmetyczny pomnik ! Jest tak wspaniały i skuteczny ! Uratował mnie i moje włosy

Niedawno zakupiłam kolejne opakowanie. Moja pierwsza butelka została zakupiona w helfach. Obecną kupiłam w palecie zdrowia bo udało się upolować taniej. (ale przy takim działaniu warto wydać na to cudo!)

Olejek jak dla mnie ma same zalety o których się troszkę rozpiszę.

Przede wszystkim rzeczywiście STYMULUJE WZROST WŁOSÓW ! Nikt chyba nie zdaje sobie sprawy jaka mu jestem za to wdzięczna. Krótko opowiem, że niestety mój rozum gdzieś na chwilę wyparował i ścięłam włosy na krótko Oj nie było mi do twarzy. Ale jak wiadomo, ściąć jest prosto, a czekanie na to aby odrosły jest baaaaardzo długie. Dlatego wytrwale i z pokorom pomagam moim włoskom aby trochę przyspieszyły z tym rośnięciem

Kolejna jego zaleta to odżywienie włosów. Bardzo błyszczą mi po jego stosowaniu i są niezwykle miękkie i gładkie. Nie jest ciężki, a moje włosy są cienkie. Wystarczy jedno zmycie BD i jest cacy.

Poprawia krążenie skóry głowy, nie powoduje łupieżu, a nawet wyleczył mi łupież, którego się nabawiłam po jednym szamponie. Ja dodatkowo dolałam kilka kropel olejki z drzewa herbacianego i olejku rozmarynowego.I ten dodatek również się przyczynił do szybszego wzrostu włosów.

Włosy praktycznie mi nie wypadały podczas stosowania tego olejku. A używałam tylko jego z olei pielęgnacyjnych.

Olejek Khadi jest bardzo wydajny. Pierwszą butelkę stosowałam chyba z rok. A zaznaczam, że to było dosyć intensywne stosowania bo co drugie mycie. Podgrzany olejek wmasowywałam w skórę głowy i wcierałam w końcówki włosów.

Zapach również mi odpowiada czuć olej sezamowy. Mój bardzo przyjemnie pachniał po dodaniu olejku herbacianego i rozmarynowego (polecam)

Czy zakupię ponownie ? OCZYWIŚCIE, ŻE TAK !!! Będę go kupowała tak długo aż nie zostanie wycofany. A jeśli dojdą do mnie takie inf (oby nie ! ) to zrobię wszystko aby jakoś go reaktywować i sama go sobie zrobię

Używam tego produktu od: cały czas. Z małymi przerwami.
    Ilość zużytych opakowań: 2. rozpoczęte

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie ;(
  • Bardzo zawiodlam sie na tym olejku. Po tyle pozytywnych recenzjach zamowilam go na allegro. Uzywalam bardzo czesto na skalp poniewaz zalezalo mi na przyroście a nic takiego nie uzyskalam . Dobrze jedynie sprawdza sie na dlugosci.
    Minusy:
    *cena
    *brak przyrostu
    *bardzo obciaza wlosy
    *U mnie dostepnosc tylko przez internet
    Plusy:
    *nawilza koncowki wlosow

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madziula240295 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • Olejek khadi kupowałam bardzo sceptycznie. Od dłuższego czasu kusiło mnie wypróbowanie tej rewolucji, jednak po wielu kosmetykach-cud mających ograniczyć wypadanie moich włosów i doprowadzić do szybszego ich porostu, z dystansem podchodzę do kolejnych podobnych produktów. Z olejem khadi było inaczej - już po kilku użyciach zauważyłam ,że podczas mycia włosów wypada dużo mniej, na szczotce też była wyraźna różnica. Z efektów stosowania jestem bardzo zadowolona, chociaż długotrwała poprawa stanu włosów pojawiła się dużo później. Odejmuję jedną gwiazdkę z dwóch powodów: pierwszym, dość oczywistym, jest cena (on nie jest AŻ taki wydajny,żeby się obronić, zaręczam) a drugim, bardziej prozaicznym jest to ,że ten olej STRASZNIE ŚMIERDZI! Zapach jest tak nachalny ,że zainfekował moję kołdrę, wszystkie poduszki i ręczniki, którymi wycieram włosy już po ich umyciu. Mój zupełnie niewrażliwy na zapachy TŻ stanowczo zabronił mi przychodzić z "tą choinką na głowie" do sypialni, nawet kot syczy i patrzy się podejrzliwie. Z powodu reakcji domowników muszę wstawać godzinę wcześniej żeby przed myciem zaaplikować sobie to paskudztwo, jednak, pomimo takich przeciwności- dla efektów warto

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 210 ml

Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Brak efektów
  • Olejek o bardzo fajnym składzie jednak chyba nie dla mnie.Po wielu pozytywnych opiniach spodziewałam się naprawdę dużej stymulacji wzrostu oraz masy baybików ,a niestety nic takiego nie nastąpiło Jedynie na włosach na długość całkiem dobrze się sprawdzał tworząc przecudne fale!!

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić jagodatt za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij