Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Powiększ Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Zgłaszająca osoba: Swapnasundari

Olejek stymulujący wzrost włosów i powstrzymujący wypadanie przyspiesza porost włosów i zapobiega ich utracie. Jest wykonany z najlepszych naturalnych ziołowych składników.

Wykonany na bazie oleju sezamowego, kokosowego i rycynowego. Olejek wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich szybszy wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu.

- Olej sezamowy wnika w głąb włosa, odżywiając go od cebulek aż po końce.

- Olej kokosowy odżywia włosy.

- Olej rycynowy przyspiesza wzrost włosów.

- Amla nadaje włosom blask, wzmacnia, ochrania przed infekcjami skóry, usuwa łupież, przyśpiesza wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu.

- Bala wzmacnia włosy oraz nadaje im witalność.

- Olej z wyciągiem z rozmarynu posiada silne właściwości odkażające, zapobiega powstawaniu infekcji skóry głowy oraz powstawaniu łupieżu.

- Bhringaraj działa odżywczo na skórę głowy. Zapobiega wypadaniu włosów, łysieniu i siwieniu włosów oraz rozdwajaniu się końcówek. Sprawia, że włosy są miękkie oraz podatne na układanie

- Brahmi nadaje sprężystość

- Olej z nasion marchwi odżywia włosy.

Posiada certyfikat BDIH - dzięki któremu możemy mieć pewność, że produkt jest naturalny i ekologiczny.

Skład: Sesamum Indicum (Sesamol), Cocos Nucifera (Kokosnubol), Ricinus Communis (Castrol), Citrullus Colycynthis (Koloquinthe), Sida Cordifolia (Bala), Abrus Precatorius (Gunja), Butea Monosperma (Palasa), Vinca Rosea (Immergrun), Trigonella Foenum Graecum (Bockshornklee), Eclipta Alba (Bringaraj), Bacopa Monnieri (Brahmi), Daucus Carota Sativa (Karottenol), Rosmarinus Officinalis (Rosmarin)

/bw/

• jedyny skuteczny środek
  • Olejek jest rewelacyjny! Po urodzeniu dziecka włosy leciały mi okropnie. Dermatolog powiedział, że to normalna reakcja a ja widziałam, że jeszcze trochę a będę łysa. Kolega zaproponował mi ten olejek. Pierwsza reakcja: fuu. Okropnie pachnie, paskudnie się aplikuje, ale po dwóch tygodniach systematycznego stosowania razem z szamponem też Khadi (ten z Amlą) włosy zaczęły mniej wypadać, a teraz używam go już wyłącznie pielęgnacyjnie. Czeka nas przesilenie wiosenne, więc znów zwiększę intensywność stosowania, tak na wszelki wypadek 
    Minusy: zapach, aplikacja, cena, dostępność (udało mi się kupić w ekoPomidorek.pl)
    Plusy: skuteczność, wydajność, zmniejszona intensywności wypadania, stymuluje wzrost nowych włosów

Ilość zużytych opakowań: 2 (mam krótkie włosy)

Chcesz pochwalić igsus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam - warto wypróbować.
  • Mam włosy cienkie, mocno przerzedzone od długotrwałego wypadania, długość za ramiona. Na temat olejku Khadi (stymulacja porostu włosów) można znaleźć mnóstwo opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych, dlatego też postanowiłam wypróbować go na moich włosach. Dodam, że wcześniej miałam do czynienia z olejkiem Sesa, niestety nie polubiliśmy się (zapach, brak efektów). Stosuję go od miesiąca - codziennie na noc wcierając maksymalnie łyżkę w skórę głowy, a to co zostanie, rozprowadzam na całej długości włosów. Myślę, że większa ilość przy mojej długości spowodowałaby trudności ze zmywaniem oleju. Jak narazie jestem bardzo zadowolona z efektów - wypadanie widocznie ograniczone, włosy miękkie, z delikatnym połyskiem! Jeżeli chodzi o poprawę wzrostu, interesowało mnie w szczególności pojawienie się nowych włosów, niż faktyczne szybszy wzrost na długości. Przez rozpoczęciem kuracji miałam już sporo baby hair, także w ciągu miesiąca nie zauwazyłam w tym aspekcie rewolucji (zobaczymy co będzie dalej). Jeżeli chodzi o zapach - jest on intensywny, ziołowy, ale do przeżycia - już po kilku dniach przestał mi przeszkadzać (mężowi również), a nawet go polubiłam. Zmywa się dobrze, ja stosuję szampony z serii Alterra. Planuję nadal codziennie stosować olejek. Uważam, że jest wart swojej ceny (około 50 zł).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić inblanco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena nie przekłada się na działanie
  • Pierwsze, o czym muszę napisać to zapach. Jest ziołowy, indyjski, czuję się jak w niektórych indyjskich sklepach jest intensywny, ale bez przesady, po umyciu włosów mamy z nim spokój. Nawet po nałożeniu go na długość, po myciu nie było już śladu po zapachu, a moje włosy naprawdę lubią przechowywać zapachy.

Jeśli o aplikację i trudność zmywania no to akurat Khadi niczym się nie wyróżnia, tragedii nie ma. Jedno mycie delikatnym środkiem w zupełności wystarcza.

A efekty? No cóż, szału nie ma.
    Zacznę od tego, że nałożyłam go raz na długość, właściwie z ciekawości. Chciałam sprawdzić, czy taka ilość ziół doprowadzi do katastrofy, czy może jednak nie. No i nie powiem, przyjemnie się rozczarowałam nie było źle, może nie był to efekt jak po moich ulubieńcach, ale mimo wszystko było okej. Włosy były bardzo sypkie i gładkie, co mnie zdziwiło

Olej Khadi testowałam oczywiście także na skórze głowy, bo podobnie jak wiele dziewczyn oczekiwałam spektakularnego przyspieszenia porostu. Tutaj niestety niewiele zdziałał i zwiększonego przyrostu niestety nie zauważyłam. Włosy urosły niewiele ponad moją normę czyli standardowy centymetr. Był obojętny dla mojej skóry głowy, nie podrażnił ale też polepszenia stanu skóry głowy w czasie jego stosowania nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: jesień 2014

Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny!
  • Miałam bardzo duży porblem z wypadaniem włosów. Leciały mi dosłownie garściami. Wizyta u dermatologa spowodowała poprawę, ale włosy wciąż wypadały. Nawet olej z korzenia łopianu niewiele mi pomógł (mimo, że wcześniej radził sobie z tym problemem). Za poradą fryzjerki, skusiłam się żeby przetestować ten olejek. To był strzał w 10! Stsowałam go przed każdym myciem włosów, trzymałam mniej więcej 2/3h.

+ działanie, po miesiącu prawie przestały wypadać, a po dwóch pojawiły się pierwsze baby hair
    + nie obciąża włosów
    + nie obkleja ich
    + przyspieszył porost włosów
    + wzmocnił moje włosy, przestały mi się tak mocno przesuszać
    + włosy stały się miękkie, błyszczące, wyglądają dużo zdrowiej
    + wydajność, nakładam go na prawdę dużo (bo moje włosy bardzo szybko wszystko "wypijają", a po 7 miesiącach mam jeszcze 1/4 opakowania

+/- zapach. Ale czego się spodziewać po takich olejkach, kwestia przyzwyczajenia ;P

- cena
    - dostępność, tylko przez internet

Polecam go wszystkim pragnącym mieć miękkie, błyszczące włosy i chcącym pożegnać się z ich wypadaniem Odejmuję pół gwiazdki za cenę i dostępność.

Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Kupiłam, ponieważ miałam problem z wypadaniem włosów. Zapach produktu mocny-ziołowy, po pierwszym użyciu bolała po nim głowa i chodziłam jak pijana, przy kolejnych już nie było z tym tak źle. Niestety olejek nie pomógł w wypadaniu natomiast przy każdym nakładaniu olejku miałam całe dłonie we włosach! Tak jakby wręcz wzmagał wypadanie. Po spłukaniu też leciało do wanny o wiele więcej włosów. Do tego skóra głowy zaczęła swędzieć i zrobiły się na niej jakieś dziwne czerwone plamki. Nie spłukiwał się dobrze i włosy pozostawały u nasady obciążone natomiast na długości były matowe i napuszone. Zdecydowanie nie na takim efekcie mi zależało. Myślałam, że naoliwianie spowoduje, że włosy będą bardziej błyszczeć natomiast po KHADI były jeszcze bardziej matowe! Produkt mimo wysokiej ceny dla mnie beznadziejny! Bardzo się zawiodłam. Nie znalazłam ani jednego pozytywnego działania tego olejku.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Anka2708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdy potrzeba zregenerować i odbudować włosy
  • Olejek zgodnie z zapewnieniem producenta jest przeciwko wypadaniu włósów, dodatkowo zauważyłam ( przy regularnym stosowaniu) , że rosną nowe włosy . Przez kilka miesięcy byłam regularna i olejowałam włosy na noc i rano zmywałam i efekty były. Włosy odżywione i wzmocnione. Potem przerwałam i przed ślubem chciałam , by moje włosy troszkę podrosły i poprawiły swoja kondycję , Nie urosły meega duzo , ale poprawiłam ich nawilżenie. Ważne, że nie mniej wypada włósów dzięki używaniu. Jednak systematycznośc jest wskazana. Mimo wszytko polecam spróbować szczególnie jesienią, gdy sporo włosów zostaje na szczotce .

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Kumpela_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pomocny w problemach z wypadaniem włosów
  • Używam go razem z innymi produktami pomagającymi w walce z wypadaniem włosów. Spełnia swoje zadanie, przy regularnym stosowaniu włosy mniej wypadają, są bardziej błyszczące. Jest wydajny, nie obciąża włosów i nie ma problemu z jego usunięciem podczas mycia. Używam wyłącznie do wcierania w skalp, nie olejuję nim reszty włosów, dlatego cena, jak na używanie go wyłącznie na skórę głowy, nie jest aż tak wysoka. Polecam używać go także zapobiegawczo nawet wtedy, gdy wypadanie włosów nie jest problemem. W połączeniu z delikatnym masażem skalpu wzmacnia włosy u nasady.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 x 210 ml

Chcesz pochwalić Zaneta198 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, na miękkie włosy
  • Jeśli ktoś chce mieć miękkie i błyszczące włosy, to jak najbardziej polecam ten olejek. Nadaje się zarówno na suche jak i mokre włosy, metodą rosołkową jak i w połączeniu z odżywką. Za każdym razem moje włosy po użyciu były miłe w dotyku.
    Dużym minusem natomiast tego produktu jest odpychający zapach. Niektórzy porównują go do zapachu środków do czystości i rzeczywiście tak też pachnie.
    Nie zauważyłam natomiast, by włosy po tym olejku szybciej rosły. Nie zależało mi bardzo na długości, a bardziej na jakimkolwiek wysypie baby hair, którego niestety też nie zaobserwowałam.
    Dlatego daje temu produktowi 3 i pół gwiazdki, bo włosy po użyciu są naprawdę przyjemne w dotyku, jak po żadnym innym olejku.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić ugly_duckling za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Zużyłam opakowanie i mimo wszystko mam pozytywne odczucia.
    Olejowałam nim tylko skórę głowy z nadzieją na tę stymulację i szybki wzrost bo moje włosy po nim wyglądały nieciekawe.
    No i cóż, przez ponad pół roku z tym olejkiem miałam momenty wypadania włosów gdzie sytuację standardowo ratował Jantar z witaminami typu Beliisa, Vitapil, a użytkowanie olejku regularnie 2-3 razy w tyg nigdy nie pomagało w tej kwestii.
    Gdy włosy miały gorszy czas to wypadały i z tym olejkiem. Szybciej też nie rosną. W zasadzie nie widzę zmian z tym olejkiem ale musiałam przetestować.
    Zapach jak pasta do butów, dla mnie do przejścia ale specyficzny,

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I ja skusilam sie na ten olej. Najpierw uzywalam amle. Olej sie skonczyl i jakos tak zaprzestalam olejowanie. Wogole ja regularnoscia nie grzesze. napale sie i uzywam regularnie, po czym po miesiacu, moze dwoch mi zapal mija. Jednak pech chcial, ze znow fryzjerka sie przestrzygla. Wlosy byly o dobre 1,5 cm za krotkie. Nosze fryzure zwana bob, mam kwadratowa twarz i wlosy powinny konczyc sie pod linia brody, a nie na rowni z nia, gdyz wtedy jestem jeszcze bardziej pucolowata i kanciasta. Pomyslalam, ze tyle dobrych opinii czytalam o tej wersji oleju Khadi, wiec moze powinnam sprobowac?
    Olej zakupilam i uzywalam jak w instrukcji 2 razy w tygodniu. Olej niestety czasami przysparzal mi nowe zaognione niespodzianki ( moze to rozmaryn w skladzie tak dziala? Zauwazylam przy innych produktak z rozmarynem, ze zbyt pobudzaja moja skore i ja podrazniaja), ale wlosy szybko odrosly. mialam wrazenie, ze ciut szybciej, niz wtedy kiedy nie uzywalam zadnych wspomagaczy. Mam niestety doswiadczenie z fryzjerami, ktory lubia obcianac wlosy na wysokosci brody i nie patrza ze dany ksztalt twarzy, tej dlugosci nie lubi (
    Wlosy przewaznie myje co 2 dni i potem susze suszarka. Czesto przez to dosc szybko konce wlosow robia sie lekko pierzowate/wysuszone. Olejujac wlosy w miare regularnie, widze, ze ten problem jak by zmalal do minimum, albo i przestal istniec.
    Obecnie nie olejuje wlosow regularnie. Czasami zdarzy mi sie na weekend uzyc oleju, ale czasami przerwa jest dluzsza. Nie zaluje ze zakupilam ta wersje, mimo ze przy regularnym uzywaniu troche podrazniala mi skore glowy. Wlosy szybciej odrosnely i stan na dlugosci tez jest dobry. ja poprostu jestem lekkim leniem , jesli chodzi i pielegnacje wlosow. Lubie je umyc i nie dokonywac zadnych ceregieli Co nie zmienia faktu, ze olej zuzyje do konca i moze jeszcze kiedys zakupie, ale najpierw wyprobuje jeszcze trzecia jego wersje.

Używam tego produktu od: z rok bedzie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij