Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Powiększ Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Zgłaszająca osoba: Swapnasundari

Olejek stymulujący wzrost włosów i powstrzymujący wypadanie przyspiesza porost włosów i zapobiega ich utracie. Jest wykonany z najlepszych naturalnych ziołowych składników.

Wykonany na bazie oleju sezamowego, kokosowego i rycynowego. Olejek wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich szybszy wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu.

- Olej sezamowy wnika w głąb włosa, odżywiając go od cebulek aż po końce.

- Olej kokosowy odżywia włosy.

- Olej rycynowy przyspiesza wzrost włosów.

- Amla nadaje włosom blask, wzmacnia, ochrania przed infekcjami skóry, usuwa łupież, przyśpiesza wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu.

- Bala wzmacnia włosy oraz nadaje im witalność.

- Olej z wyciągiem z rozmarynu posiada silne właściwości odkażające, zapobiega powstawaniu infekcji skóry głowy oraz powstawaniu łupieżu.

- Bhringaraj działa odżywczo na skórę głowy. Zapobiega wypadaniu włosów, łysieniu i siwieniu włosów oraz rozdwajaniu się końcówek. Sprawia, że włosy są miękkie oraz podatne na układanie

- Brahmi nadaje sprężystość

- Olej z nasion marchwi odżywia włosy.

Posiada certyfikat BDIH - dzięki któremu możemy mieć pewność, że produkt jest naturalny i ekologiczny.

Skład: Sesamum Indicum (Sesamol), Cocos Nucifera (Kokosnubol), Ricinus Communis (Castrol), Citrullus Colycynthis (Koloquinthe), Sida Cordifolia (Bala), Abrus Precatorius (Gunja), Butea Monosperma (Palasa), Vinca Rosea (Immergrun), Trigonella Foenum Graecum (Bockshornklee), Eclipta Alba (Bringaraj), Bacopa Monnieri (Brahmi), Daucus Carota Sativa (Karottenol), Rosmarinus Officinalis (Rosmarin)

/bw/

• Gdy potrzeba zregenerować i odbudować włosy
  • Olejek zgodnie z zapewnieniem producenta jest przeciwko wypadaniu włósów, dodatkowo zauważyłam ( przy regularnym stosowaniu) , że rosną nowe włosy . Przez kilka miesięcy byłam regularna i olejowałam włosy na noc i rano zmywałam i efekty były. Włosy odżywione i wzmocnione. Potem przerwałam i przed ślubem chciałam , by moje włosy troszkę podrosły i poprawiły swoja kondycję , Nie urosły meega duzo , ale poprawiłam ich nawilżenie. Ważne, że nie mniej wypada włósów dzięki używaniu. Jednak systematycznośc jest wskazana. Mimo wszytko polecam spróbować szczególnie jesienią, gdy sporo włosów zostaje na szczotce .

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Kumpela_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo pomocny w problemach z wypadaniem włosów
  • Używam go razem z innymi produktami pomagającymi w walce z wypadaniem włosów. Spełnia swoje zadanie, przy regularnym stosowaniu włosy mniej wypadają, są bardziej błyszczące. Jest wydajny, nie obciąża włosów i nie ma problemu z jego usunięciem podczas mycia. Używam wyłącznie do wcierania w skalp, nie olejuję nim reszty włosów, dlatego cena, jak na używanie go wyłącznie na skórę głowy, nie jest aż tak wysoka. Polecam używać go także zapobiegawczo nawet wtedy, gdy wypadanie włosów nie jest problemem. W połączeniu z delikatnym masażem skalpu wzmacnia włosy u nasady.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 x 210 ml

Chcesz pochwalić Zaneta198 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, na miękkie włosy
  • Jeśli ktoś chce mieć miękkie i błyszczące włosy, to jak najbardziej polecam ten olejek. Nadaje się zarówno na suche jak i mokre włosy, metodą rosołkową jak i w połączeniu z odżywką. Za każdym razem moje włosy po użyciu były miłe w dotyku.
    Dużym minusem natomiast tego produktu jest odpychający zapach. Niektórzy porównują go do zapachu środków do czystości i rzeczywiście tak też pachnie.
    Nie zauważyłam natomiast, by włosy po tym olejku szybciej rosły. Nie zależało mi bardzo na długości, a bardziej na jakimkolwiek wysypie baby hair, którego niestety też nie zaobserwowałam.
    Dlatego daje temu produktowi 3 i pół gwiazdki, bo włosy po użyciu są naprawdę przyjemne w dotyku, jak po żadnym innym olejku.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić ugly_duckling za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Zużyłam opakowanie i mimo wszystko mam pozytywne odczucia.
    Olejowałam nim tylko skórę głowy z nadzieją na tę stymulację i szybki wzrost bo moje włosy po nim wyglądały nieciekawe.
    No i cóż, przez ponad pół roku z tym olejkiem miałam momenty wypadania włosów gdzie sytuację standardowo ratował Jantar z witaminami typu Beliisa, Vitapil, a użytkowanie olejku regularnie 2-3 razy w tyg nigdy nie pomagało w tej kwestii.
    Gdy włosy miały gorszy czas to wypadały i z tym olejkiem. Szybciej też nie rosną. W zasadzie nie widzę zmian z tym olejkiem ale musiałam przetestować.
    Zapach jak pasta do butów, dla mnie do przejścia ale specyficzny,

Używam tego produktu od: ok 8 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I ja skusilam sie na ten olej. Najpierw uzywalam amle. Olej sie skonczyl i jakos tak zaprzestalam olejowanie. Wogole ja regularnoscia nie grzesze. napale sie i uzywam regularnie, po czym po miesiacu, moze dwoch mi zapal mija. Jednak pech chcial, ze znow fryzjerka sie przestrzygla. Wlosy byly o dobre 1,5 cm za krotkie. Nosze fryzure zwana bob, mam kwadratowa twarz i wlosy powinny konczyc sie pod linia brody, a nie na rowni z nia, gdyz wtedy jestem jeszcze bardziej pucolowata i kanciasta. Pomyslalam, ze tyle dobrych opinii czytalam o tej wersji oleju Khadi, wiec moze powinnam sprobowac?
    Olej zakupilam i uzywalam jak w instrukcji 2 razy w tygodniu. Olej niestety czasami przysparzal mi nowe zaognione niespodzianki ( moze to rozmaryn w skladzie tak dziala? Zauwazylam przy innych produktak z rozmarynem, ze zbyt pobudzaja moja skore i ja podrazniaja), ale wlosy szybko odrosly. mialam wrazenie, ze ciut szybciej, niz wtedy kiedy nie uzywalam zadnych wspomagaczy. Mam niestety doswiadczenie z fryzjerami, ktory lubia obcianac wlosy na wysokosci brody i nie patrza ze dany ksztalt twarzy, tej dlugosci nie lubi (
    Wlosy przewaznie myje co 2 dni i potem susze suszarka. Czesto przez to dosc szybko konce wlosow robia sie lekko pierzowate/wysuszone. Olejujac wlosy w miare regularnie, widze, ze ten problem jak by zmalal do minimum, albo i przestal istniec.
    Obecnie nie olejuje wlosow regularnie. Czasami zdarzy mi sie na weekend uzyc oleju, ale czasami przerwa jest dluzsza. Nie zaluje ze zakupilam ta wersje, mimo ze przy regularnym uzywaniu troche podrazniala mi skore glowy. Wlosy szybciej odrosnely i stan na dlugosci tez jest dobry. ja poprostu jestem lekkim leniem , jesli chodzi i pielegnacje wlosow. Lubie je umyc i nie dokonywac zadnych ceregieli Co nie zmienia faktu, ze olej zuzyje do konca i moze jeszcze kiedys zakupie, ale najpierw wyprobuje jeszcze trzecia jego wersje.

Używam tego produktu od: z rok bedzie
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butelki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MonikaPogrzeba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Olejuję włosy od półtora roku, zaczęłam od olejku Khadi i się go trzymam. Oczywiście po drodze próbowałam tego (Sesa) i owego (Bhringraj), jednak okazało się, ze najlepiej u mnie działa Khadi.
    Odpowiada mi właściwie pod każdym względem.
    Opakowanie - miłe i prakyczne.
    Konsystencja - dobrze łatwo rozprowadza się na moich włosach.
    Zapach - orientalno-ziołowy, bardzo mi się podoba.
    Działanie - włosy są po nim widocznie jakieś takie lepsze: zdrowe, błyszczące, szybciej rosną, pojawiają się te takie malutkie włoski. Czyli jest w tym wszytskim lepszy niż inne olejki. Dodatkowo łatwo się zmywa, nie pozostawia tłustej warstwy, za to pozostawia obłędny zapach.
    Khadi jest bardzo wydajny, jestem w 1/3 drugiego opakowania.
    Jedynym minusem jest wedlug mnie cena, która całe szczęście nie jest jednak aż tak uciążliwa, bo rekompensuje ją wydajność.

Używam tego produktu od: półtora roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić winterfox za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Moja przygoda z Khadi zaczęła sie 2 miesiące temu jestem zafascynowana tym produktem ,poniewaz spełnił moje oczekiwania . Moje włosy bardzo wolno rosną w dodatku sa bardzo suche i łamliwe . Po 2 tygodniach stosowania zaczęłam odczuwać różnice . Zniknął lupiez , włosy stały sie lsńiace . Po 4 tygodniu bylo widać duzo baby hair . Byłam zszokowana działaniem .

Plusy

- mocny ,ale przyjemny zapach
    - wygodna butelka
    - cudowne właściwości
    -swietny skład
    -wydajny
    Jest to naprawde godny uwagi olejek

Używam tego produktu od: Od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jedna czwarta butelki

Chcesz pochwalić Agateczka1000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • d-z-i-a-ł-a
  • miałam bardzo bardzo krótkie włosy i wcierałam go w skórę głowy - naprawdę przyspieszył wzrost. Jedyny minus to rosołowy zapach. Najlepiej trzymać go na włosach 1-2 godziny.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić atumn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety rozczarowanie ..
  • Mam włosy cienkie z blond pasemkami Od pewnego czasu bardzo mi wypadały. Skuszona opiniami postanowiłam zainwestować (nie mało) w zachwalany olejek Khadi. Pierwsze użycie - wrażenie super podczas aplikacji. Wydajny i nienajgorszy zapach. Byłam pełna optymizmu. Używałam go 2-3 razy w tygodniu. Długo nie widziałam żadnych efektów... no może troszke nawilżył włosy. Jednak z każdym użyciem coraz bardziej podrażniał mi skóre głowy, zaczęła bardzo swędzieć, piec aż wkońcu o zgrozo - pojawił sie łupież, którego NIGDY w życiu nie miałam. Ponadto mało tego, że olejek nie zahamował wypadania włosów - odnoszę wrażenie, że wypada mi ich jeszcze więcej. Dzis mija równy miesiąc jak go stosuje i była to ostatnia aplikacja. Nie zamierzam więcej dawać szans temu - wg. mnie - przereklamowanemu specyfikowi. Jestem bardzo zdziwiona, że o tak naturalnym składzie olejek narobił mi tyle szkód. Dodam, że nigdy nie miałam większych problemów z włosami i skórą głowy. Za tą cene można kupić lepsze preparaty. Odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 1/3

Chcesz pochwalić Moniques84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię!
  • Bardzo dobry!

Działa jak zapewnia producent- wzmacnia włosy i cebulki, zapobiega wypadaniu. Moje włoski sa dość liche, nie liczyłam na wiele. Ale Khadi faktycznie działa! Zauważalnie mniej wypadających włosów oraz nowe baby hair.

Wsmarowuję go w skórę głowy, nie stosuję go po długości.

Bardzo wydajny. Wystarczy łyżka, aby wsmarować go w cały skalp.

Jedyny minus to zapach, Strasznie śmierdzi ( a stosowalam już Sesę i Amlę Dabur Gold- Khadi zdecydowanie najgorzej pachnie... )

Używam tego produktu od: 4rech miesięcy

Chcesz pochwalić matahari24 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij