Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Powiększ Khadi, Herbal Hair Growth Oil (Olejek stymulujący wzrost włosów)

Zgłaszająca osoba: Swapnasundari

Olejek stymulujący wzrost włosów i powstrzymujący wypadanie przyspiesza porost włosów i zapobiega ich utracie. Jest wykonany z najlepszych naturalnych ziołowych składników.

Wykonany na bazie oleju sezamowego, kokosowego i rycynowego. Olejek wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich szybszy wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu.

- Olej sezamowy wnika w głąb włosa, odżywiając go od cebulek aż po końce.

- Olej kokosowy odżywia włosy.

- Olej rycynowy przyspiesza wzrost włosów.

- Amla nadaje włosom blask, wzmacnia, ochrania przed infekcjami skóry, usuwa łupież, przyśpiesza wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu.

- Bala wzmacnia włosy oraz nadaje im witalność.

- Olej z wyciągiem z rozmarynu posiada silne właściwości odkażające, zapobiega powstawaniu infekcji skóry głowy oraz powstawaniu łupieżu.

- Bhringaraj działa odżywczo na skórę głowy. Zapobiega wypadaniu włosów, łysieniu i siwieniu włosów oraz rozdwajaniu się końcówek. Sprawia, że włosy są miękkie oraz podatne na układanie

- Brahmi nadaje sprężystość

- Olej z nasion marchwi odżywia włosy.

Posiada certyfikat BDIH - dzięki któremu możemy mieć pewność, że produkt jest naturalny i ekologiczny.

Skład: Sesamum Indicum (Sesamol), Cocos Nucifera (Kokosnubol), Ricinus Communis (Castrol), Citrullus Colycynthis (Koloquinthe), Sida Cordifolia (Bala), Abrus Precatorius (Gunja), Butea Monosperma (Palasa), Vinca Rosea (Immergrun), Trigonella Foenum Graecum (Bockshornklee), Eclipta Alba (Bringaraj), Bacopa Monnieri (Brahmi), Daucus Carota Sativa (Karottenol), Rosmarinus Officinalis (Rosmarin)

/bw/

• zdecydowanie nie..
  • Olejek nie dal nic dobrego,ani nie przestaly wypadac ani nie rosly szybciej przetluszczal za to niesamowicie, mimo ze nie nakladalam jakos bardzo duzo i dokladnie mylam po nim głowę..

Chcesz pochwalić Martynkaglg za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Rewelacyjny na wypadanie wlosow i wzmocnienie .I musze go zawsze miec obowiazkowo w swojej szafce.
  • Kupilam ten olejek ,gdy przestalam wierzyc ze opanuje wypadanie moich dlugich wlosow.Stosowalam juz chyba wszystko :tabletki,preparat Vichy za duzo by wymieniac i zadnych efektow a jak juz to na krotko i od nowa.Najpierw jeszcze zrobilam badania krwi ,aby upewnic sie czy morfologia jest w porzadku.Gdy okazalo sie ze tak ,kupilam olejek Khadi .Naprawde nie uwierzycie pierwsze wmasowanie w skore glowy i zostawienie na noc przynioslo taki rezultat ze gdy rano umylam wlosy na szczotce bylo zaledwie kilka a nie kilkadziesiat.Oniemialam ze zdumienia ,ze cos moze dzialac tak szybko .Zaczelam go stosowac dwa razy na tydzien i zostawialam na cala noc a rano zmywalam.Dzialania przeszly moje oczekiwania przestaly wypadac ,staly sie lsniace,grube ,rosna 2 cm na miesiac,i pojawilo sie mnostwo baby hair.Jest bardzo wydajny ,choc ja na poczatku dawalam go za duzo ,pozniej juz zostawialam olejek na calej dlugosci wlosow,bo mialam bardzo suche koncowki.Kiedy kuracja zadzialala to teraz juz nie robie 2 razy w tygodniu tylko wystarczy raz ,dwa na miesiac .Ale cale dwa opakowania zuzylam.
    Dla mnie to super srodek ,wszystkie drogie te chemiczne efekt jest taki ze gdy stosujesz jest ok ,jednak gdy przestaniesz problem zaraz wraca.Ja wydalam bardzo duzo pieniedzy na te bardzo drogie i nie polecam .Tam jest sama chemia a ten olejek jest naturalny i tylko sa ziola,ktore tak skutecznie dzialaja.Dla niektorych osob moze byc problem z zapachem ,bo ma specyficzny ziolowy i moze trudno z tym zapachem spac .Ja sie przyzwyczailam ,bo musialam,myslec ze nie moge byc lysa a tak sie zapowiadalo.....
    Cena przystepna.

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Jeannot za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to czego szukam
  • Pierwszy raz sięgnełam po ten produkt w 2013 r. W tej chwili kończę drugą buteleczkę. Trudno mi się wypowiadać na temat wysypu baby hair czy spowolnienia wypadania, ponieważ zarówno za pierwszym, jak i za drugim razem używałam tego produktu z innymi kosmetykami, które mają podobne zadanie, w związku z tym nie wiem kto jest "winny" zmniejszenia wypadania czy zwiększenia porostu

Plusy:
    - piękny zapach
    - nie obciąża moich włosów
    - nie powoduje nadmiernego przetłuszczania
    - miękkie, lśniące włosy

Minusy:
    - cena
    - u mnie nie przyspiesza porostu włosów

Ocena - dobry produkt, ale bez zachwytów, to nie jest to czego szukam.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: kończę drugie

Chcesz pochwalić natii4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo!
  • Najlepszy olejek. Wlosy po nim mi rosna jak dzikie, nakladam na skalp przed kazdym myciem glowy na jakies 2 godziny i zawijam glowe w recznik lub czepek z mikrofibry lub na noc. Przy myciu glowy wypada tylko kilka wlosow, przy czesaniu tez, wczesniej wypadaly na peczki. Fajny zapach, podoba sie wiekszosci osob ktorym go podtykam, niektorym sie kojazy z masciami na przeziebienie (ze wzgledu pewnie na ta odrobine kamfory i rozmaryn)

Plusy:
    Wlosy szybko rosna
    Wlosy duuuzo rosna (baby hair! )
    Przestaly wypadac
    Zapach
    Wydajny

Minusy:
    Cena. Ale w polaczeniu z dosc duza wydajnoscia, da sie wytrzymac.
    Po trzech miesiacach uzywania ok 3 razy w tygodniu, dopiero teraz widze zblizajacy sie koniec.

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Chcesz pochwalić zosiencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wart swojej ceny
  • Produkt kupiłam z nadzieją przyśpieszenie wzrostu moich włosów, jednakże nic z tych rzeczy. Jedynie co zauważyłam to wysyp baby hair oraz ograniczenie wypadania włosów.
    Produkt nie obciąża włosów, nie skleja, dobrze się zmywa, nie podrażnia, ale nie spełnia głównej obietnicy producenta - nie stymuluje wzrostu włosów.

Olejku nie kupię nigdy więcej. Cena nie jest adekwatna do działania.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić KarolinaS00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedyny skuteczny środek
  • Olejek jest rewelacyjny! Po urodzeniu dziecka włosy leciały mi okropnie. Dermatolog powiedział, że to normalna reakcja a ja widziałam, że jeszcze trochę a będę łysa. Kolega zaproponował mi ten olejek. Pierwsza reakcja: fuu. Okropnie pachnie, paskudnie się aplikuje, ale po dwóch tygodniach systematycznego stosowania razem z szamponem też Khadi (ten z Amlą) włosy zaczęły mniej wypadać, a teraz używam go już wyłącznie pielęgnacyjnie. Czeka nas przesilenie wiosenne, więc znów zwiększę intensywność stosowania, tak na wszelki wypadek 
    Minusy: zapach, aplikacja, cena, dostępność (udało mi się kupić w ekoPomidorek.pl)
    Plusy: skuteczność, wydajność, zmniejszona intensywności wypadania, stymuluje wzrost nowych włosów

Ilość zużytych opakowań: 2 (mam krótkie włosy)

Chcesz pochwalić igsus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam - warto wypróbować.
  • Mam włosy cienkie, mocno przerzedzone od długotrwałego wypadania, długość za ramiona. Na temat olejku Khadi (stymulacja porostu włosów) można znaleźć mnóstwo opinii, zarówno pozytywnych jak i negatywnych, dlatego też postanowiłam wypróbować go na moich włosach. Dodam, że wcześniej miałam do czynienia z olejkiem Sesa, niestety nie polubiliśmy się (zapach, brak efektów). Stosuję go od miesiąca - codziennie na noc wcierając maksymalnie łyżkę w skórę głowy, a to co zostanie, rozprowadzam na całej długości włosów. Myślę, że większa ilość przy mojej długości spowodowałaby trudności ze zmywaniem oleju. Jak narazie jestem bardzo zadowolona z efektów - wypadanie widocznie ograniczone, włosy miękkie, z delikatnym połyskiem! Jeżeli chodzi o poprawę wzrostu, interesowało mnie w szczególności pojawienie się nowych włosów, niż faktyczne szybszy wzrost na długości. Przez rozpoczęciem kuracji miałam już sporo baby hair, także w ciągu miesiąca nie zauwazyłam w tym aspekcie rewolucji (zobaczymy co będzie dalej). Jeżeli chodzi o zapach - jest on intensywny, ziołowy, ale do przeżycia - już po kilku dniach przestał mi przeszkadzać (mężowi również), a nawet go polubiłam. Zmywa się dobrze, ja stosuję szampony z serii Alterra. Planuję nadal codziennie stosować olejek. Uważam, że jest wart swojej ceny (około 50 zł).

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić inblanco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cena nie przekłada się na działanie
  • Pierwsze, o czym muszę napisać to zapach. Jest ziołowy, indyjski, czuję się jak w niektórych indyjskich sklepach jest intensywny, ale bez przesady, po umyciu włosów mamy z nim spokój. Nawet po nałożeniu go na długość, po myciu nie było już śladu po zapachu, a moje włosy naprawdę lubią przechowywać zapachy.

Jeśli o aplikację i trudność zmywania no to akurat Khadi niczym się nie wyróżnia, tragedii nie ma. Jedno mycie delikatnym środkiem w zupełności wystarcza.

A efekty? No cóż, szału nie ma.
    Zacznę od tego, że nałożyłam go raz na długość, właściwie z ciekawości. Chciałam sprawdzić, czy taka ilość ziół doprowadzi do katastrofy, czy może jednak nie. No i nie powiem, przyjemnie się rozczarowałam nie było źle, może nie był to efekt jak po moich ulubieńcach, ale mimo wszystko było okej. Włosy były bardzo sypkie i gładkie, co mnie zdziwiło

Olej Khadi testowałam oczywiście także na skórze głowy, bo podobnie jak wiele dziewczyn oczekiwałam spektakularnego przyspieszenia porostu. Tutaj niestety niewiele zdziałał i zwiększonego przyrostu niestety nie zauważyłam. Włosy urosły niewiele ponad moją normę czyli standardowy centymetr. Był obojętny dla mojej skóry głowy, nie podrażnił ale też polepszenia stanu skóry głowy w czasie jego stosowania nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: jesień 2014

Chcesz pochwalić eternitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny!
  • Miałam bardzo duży porblem z wypadaniem włosów. Leciały mi dosłownie garściami. Wizyta u dermatologa spowodowała poprawę, ale włosy wciąż wypadały. Nawet olej z korzenia łopianu niewiele mi pomógł (mimo, że wcześniej radził sobie z tym problemem). Za poradą fryzjerki, skusiłam się żeby przetestować ten olejek. To był strzał w 10! Stsowałam go przed każdym myciem włosów, trzymałam mniej więcej 2/3h.

+ działanie, po miesiącu prawie przestały wypadać, a po dwóch pojawiły się pierwsze baby hair
    + nie obciąża włosów
    + nie obkleja ich
    + przyspieszył porost włosów
    + wzmocnił moje włosy, przestały mi się tak mocno przesuszać
    + włosy stały się miękkie, błyszczące, wyglądają dużo zdrowiej
    + wydajność, nakładam go na prawdę dużo (bo moje włosy bardzo szybko wszystko "wypijają", a po 7 miesiącach mam jeszcze 1/4 opakowania

+/- zapach. Ale czego się spodziewać po takich olejkach, kwestia przyzwyczajenia ;P

- cena
    - dostępność, tylko przez internet

Polecam go wszystkim pragnącym mieć miękkie, błyszczące włosy i chcącym pożegnać się z ich wypadaniem Odejmuję pół gwiazdki za cenę i dostępność.

Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej!
  • Kupiłam, ponieważ miałam problem z wypadaniem włosów. Zapach produktu mocny-ziołowy, po pierwszym użyciu bolała po nim głowa i chodziłam jak pijana, przy kolejnych już nie było z tym tak źle. Niestety olejek nie pomógł w wypadaniu natomiast przy każdym nakładaniu olejku miałam całe dłonie we włosach! Tak jakby wręcz wzmagał wypadanie. Po spłukaniu też leciało do wanny o wiele więcej włosów. Do tego skóra głowy zaczęła swędzieć i zrobiły się na niej jakieś dziwne czerwone plamki. Nie spłukiwał się dobrze i włosy pozostawały u nasady obciążone natomiast na długości były matowe i napuszone. Zdecydowanie nie na takim efekcie mi zależało. Myślałam, że naoliwianie spowoduje, że włosy będą bardziej błyszczeć natomiast po KHADI były jeszcze bardziej matowe! Produkt mimo wysokiej ceny dla mnie beznadziejny! Bardzo się zawiodłam. Nie znalazłam ani jednego pozytywnego działania tego olejku.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

Chcesz pochwalić Anka2708 za czytelną i pomocną recenzję?