Coty, Halle Berry, Reveal EDP

Powiększ Coty, Halle Berry, Reveal EDP

Zgłaszająca osoba: pearline1

Reveal to zmysłowa kwiatowo-drzewna kompozycja, stworzona we współpracy z Richardem Herpin. Otwiera się iskrzącymi, świeżymi nutami owocowymi. Ulubiony kwiat Halle, delikatna mimoza, harmonijnie miesza się z soczystą brzoskwinią, melonem miodowym i czerwoną porzeczką. W eleganckim sercu wyczuwalny jest zmysłowy bukiet kwiatów z plumerii, irysa i płatków neroli. W bazie uwodzicielskie nuty wetiweru, drzewa kaszmirowego i piżmu.
Halle Berry:
"Zapach Reveal jest doskonale zrównoważony. Lekki i świeży, z czasem staje się bardziej seksowny i tajemniczy. Irys jest bardzo ważną częścią tej kompozycji. Aromat irysa może być postrzegany jako intensywny lub drzewny, ale ja zdecydowałam się wybrać te jego elementy, które sprawiają, że zapach wydaje się jedwabiście miękki i przewiewny. Tworząc go inspirowalam się swoją osobowością... chciałam odsłonić coś, co ma w sobie spledor i czar gwiazdy, ale jednocześnie emanuje naturalnością i jest łatwe do noszenia."

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mimoza, brzoskwinia, melon miodowy, czerwona porzeczka
nuta serca: kwiat irysa, kwiat plumerii, płatki neroli
nuta bazowa: trawa wetiwer, drzewa kaszmirowe, piżmo

Cena: 59,90 zł / 15ml

• A ja czuję groszek!
  • Nie ma go w spisie nut, ani nawet nie wspomina o tym nikt w recenzji, ale po przetestowaniu tego zapachu w drogerii od razu skojarzył mi się groszek, który uwielbiam, i w związku z tym dość szybko zdecydowałam się na zakup. Nie wiem, która nuta jest za to odpowiedzialna, dla mnie to groszek i cześć.

Zapach jest dość klasyczny, kobiecy, elegancki, raczej słodki i delikatny, ale z czasem ujawniający bardziej ostrą nutę. Ma w sobie dużo uroku, a także nienachalnej zmysłowości.

Kupiłam go "na lato", ale myślę, że jest raczej uniwersalny, za równo pod względem pory roku, jak i okazji.

Niestety trwałość jest kiepska i to dla mnie duża wada tych perfum.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Summer za czytelną i pomocną recenzję?
  • z tych klasycznych
  • Posiadam małą wodę perfumowaną, głównie pachnie egzotyczny kwiat fangipani i melon, trochę piżma.
    Tak dość klasycznie, elegancko, gdzieś niedaleko Masumi firmy coty. Kojarzy się z klasyczną torebką w kolorze złota lub czerni, nie ma szaleństwa w nim, jest poukładana dyskretna wytworność.
    Trwałość jak na celebrycki zapach dobra,4/5 godzin. Po czasie ewoluuje pojawią się mimoza, ale nie donośnie, co jest dobre, bo intensywnie pachnące żółte kwiaty rujnują efekt. Jest trochę irysa, dobrze.
    Takie dyplomatyczne perfumy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katefit za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny, zmysłowy zapach
  • Te perfumy to ostatnio mój zapachowy ulubieniec. Zapach, który jest mega zmysłowy i kobiecy. W gruncie rzeczy nie wiem czy jest sens oceniania zapachów, bowiem każdy ma inny gust i wszystkim nie dogodzisz pod tym względem. Oceniam te perfumy, bo wyjątkowo mi się spodobały i na pewno kupię je drugi raz jak mi się skończą. Może jakąś wskazówką będzie fakt, że nie lubię mdłych, słodkich zapachów, od których dostaje zawrotów głowy. Ten jest jednym z tych, które sprawiają że mogę wąchać własne ręce z zachwytem. Zapach jest intensywny. Warto przed zakupem prysnąć sobie rękę i jak się spodoba to nabyć następnym razem.

Odejmuje gwiazdki za bardzo słabą trwałość. Chwilę czuć zapach, po czym znika...

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdzie jest zapach ;/;( ?
  • Zacznę od tego, że się pomyliłam, bo chciałam wziąć różową wersję, którą bardzo lubię. Byłam już w domu i patrzę o zonk, to nie to, ale trudno, tamte są ładne, te też pewnie nie będą najgorsze. I tu się zaczyna problem. Jak dla mnie to one nie pachną, no niczym, jakbym się cprykała wodą, nie czuję tego zapachu i to nie tylko ja. Nawet centralnie po użyciu i to mega ilości niccc, z butelki też;/ Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.

Używam tego produktu od: od paru dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam się wstydzić? nie mam zamiaru
  • Perfumy owszem tanie, z tych popularnych, produkowanych przez Coty. Poznałam u znajomej, ulotny zapach z pustej buteleczki zdobiącej łazienkę. Wyczułam drzewne nuty i postanowiłam nabyć.

Jak na jesień, jako delikatny, słodko-drzewny zapach do pracy, do biura, lekki, nienachalny, moim zdaniem mogą być. Gdzieś w nich czają się świeższe nuty, dominuje na mojej skórze drzewo sandałowe, brzoskwinia, mimoza czy inne kwiaty, na koniec neroli. Nie co dzień ma się ochotę emanować Mirage czy innym Midnight Poison, czasem trzeba i Comme Une Evidence (do których są bardzo podobne, choć świeższe, ale i zarazem bardziej hmm mdlące) czy Reveal - spokojniej, ale ładnie.

Kupiłam sobie i nie zamierzam się ich wstydzić Używam tego produktu od: dzień testówIlość zużytych opakowań: 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma...
  • Perfumy dostałam w prezencie, nigdy bym ich sama nie kupiła.
    Strasznie ciężki zapach owocowo-kwiatowy z dodatkiem piżma... nie moja bajka.
    Jednak plus za trwałość, zapach utrzymuje się naprawdę długo...chociaż czy ja wiem czy to tak dobrze .
    Dla osób które lubią taką ,,bogatą,, nute zapachowa bedzie ok.
    Osobiscie nie polecam.

Używam tego produktu od: Wcale, oddałam mamie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Asia210321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Nie czuję tu żadnych owoców... Już od samego początku dostaję w nos drzewem sandałowym, które trzyma się z godzinkę i przechodzi w zapach bardziej świeży, spokojny i rześki... I nawet ta druga faza mi się podoba, choć nie jest to jakiś cud, miód, nic nadzwyczajnego. Trwałość? 3-4h? Jakoś gdy sandał zniknął już perfum nie wyczuwałam, chyba że przytknąwszy nos do nadgarstka...
    Gwiazdka za butelkę - ładna, i za drzewo kaszmirowe.

Używam tego produktu od: testy
    Ilość zużytych opakowań: żadne

Chcesz pochwalić firaen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ale to już było...
  • Wszystkie perfumy gwiazd posiadają jedną cechę wspólną : monotonia. Są do porzygania bezpieczne, bezbarwne i ni w krztę oryginalne. Zauważyłam, że spora większość jest produkowana przez Coty, co w pewnym stopniu tłumaczy ich "kalkowatość".
    Mimo, że Reveal nie odrzucają to są całkowicie nijakie. Słodkie nuty charakterystyczne dla pachnideł typu "La
    Rive", w tle ślimaczy się mdłe piżmo usmarowane mydłem, w oddali próbuje się przebić resztka zaschniętego miodu z przyklejoną muchą.
    Są perfumy, które są do tego stopnia charakterystyczne, że od razu można je rozpoznać, lśnią w tłumie niczym najjaśniejszy rubin.
    Mam wrażenie, że pachnidła typu HB Reveal czuć u co drugiej kobiety, która od perfum oczekuje tylko tyle aby "były śłodziusie".
    Ten zapach nie mówi absolutnie nic. Jest to woń "no name", która sprawia, że osoba nią spryskana z łatwością ginie w tłumie innych, staje się zwyczajnym klonem bez żadnego stylu.
    Tak samo jak Halle była żałośnie marna w roli Kobiety-Kot, tak samo żałosne jest to pachnidło.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: próba

Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podzielam zachwytów, ba, dziwią mnie!
  • Zacznę od tego, że (na szczęście) produkt jedynie testowałam, nie kupiłam. Jak w tytule - dziwią mnie zachwyty nad tym zapachem. Zapach jest bardzo nietrwały, ładne są tylko pierwsze nuty, trwające ok 5-10 minut, potem już do końca (a koniec jest blisko ) tylko piżmo i piżmo... Taniocha. Szkoda, bo perfumy mają bardzo ładny flakon, jednak zapach wręcz odpycha. Zdecydowanie jestem na NIE.

Chcesz pochwalić Irmina1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Perfum pięknie pachnie i jest bardzo trwały!
    Jest bardzo wydajny,nie robi plam a ubraniu
    Nie uczula i warto za niego dać nawet 60zł

Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1niecałe

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij