Coty, Halle Berry, Reveal EDP

Powiększ Coty, Halle Berry, Reveal EDP

Zgłaszająca osoba: pearline1

Reveal to zmysłowa kwiatowo-drzewna kompozycja, stworzona we współpracy z Richardem Herpin. Otwiera się iskrzącymi, świeżymi nutami owocowymi. Ulubiony kwiat Halle, delikatna mimoza, harmonijnie miesza się z soczystą brzoskwinią, melonem miodowym i czerwoną porzeczką. W eleganckim sercu wyczuwalny jest zmysłowy bukiet kwiatów z plumerii, irysa i płatków neroli. W bazie uwodzicielskie nuty wetiweru, drzewa kaszmirowego i piżmu.
Halle Berry:
"Zapach Reveal jest doskonale zrównoważony. Lekki i świeży, z czasem staje się bardziej seksowny i tajemniczy. Irys jest bardzo ważną częścią tej kompozycji. Aromat irysa może być postrzegany jako intensywny lub drzewny, ale ja zdecydowałam się wybrać te jego elementy, które sprawiają, że zapach wydaje się jedwabiście miękki i przewiewny. Tworząc go inspirowalam się swoją osobowością... chciałam odsłonić coś, co ma w sobie spledor i czar gwiazdy, ale jednocześnie emanuje naturalnością i jest łatwe do noszenia."

Nuty zapachowe:
nuta głowy: mimoza, brzoskwinia, melon miodowy, czerwona porzeczka
nuta serca: kwiat irysa, kwiat plumerii, płatki neroli
nuta bazowa: trawa wetiwer, drzewa kaszmirowe, piżmo

Cena: 59,90 zł / 15ml

• z tych klasycznych
  • Posiadam małą wodę perfumowaną, głównie pachnie egzotyczny kwiat fangipani i melon, trochę piżma.
    Tak dość klasycznie, elegancko, gdzieś niedaleko Masumi firmy coty. Kojarzy się z klasyczną torebką w kolorze złota lub czerni, nie ma szaleństwa w nim, jest poukładana dyskretna wytworność.
    Trwałość jak na celebrycki zapach dobra,4/5 godzin. Po czasie ewoluuje pojawią się mimoza, ale nie donośnie, co jest dobre, bo intensywnie pachnące żółte kwiaty rujnują efekt. Jest trochę irysa, dobrze.
    Takie dyplomatyczne perfumy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katefit za czytelną i pomocną recenzję?
  • piękny, zmysłowy zapach
  • Te perfumy to ostatnio mój zapachowy ulubieniec. Zapach, który jest mega zmysłowy i kobiecy. W gruncie rzeczy nie wiem czy jest sens oceniania zapachów, bowiem każdy ma inny gust i wszystkim nie dogodzisz pod tym względem. Oceniam te perfumy, bo wyjątkowo mi się spodobały i na pewno kupię je drugi raz jak mi się skończą. Może jakąś wskazówką będzie fakt, że nie lubię mdłych, słodkich zapachów, od których dostaje zawrotów głowy. Ten jest jednym z tych, które sprawiają że mogę wąchać własne ręce z zachwytem. Zapach jest intensywny. Warto przed zakupem prysnąć sobie rękę i jak się spodoba to nabyć następnym razem.

Odejmuje gwiazdki za bardzo słabą trwałość. Chwilę czuć zapach, po czym znika...

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić loveline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdzie jest zapach ;/;( ?
  • Zacznę od tego, że się pomyliłam, bo chciałam wziąć różową wersję, którą bardzo lubię. Byłam już w domu i patrzę o zonk, to nie to, ale trudno, tamte są ładne, te też pewnie nie będą najgorsze. I tu się zaczyna problem. Jak dla mnie to one nie pachną, no niczym, jakbym się cprykała wodą, nie czuję tego zapachu i to nie tylko ja. Nawet centralnie po użyciu i to mega ilości niccc, z butelki też;/ Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.

Używam tego produktu od: od paru dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30 ml

Chcesz pochwalić Hiyori za czytelną i pomocną recenzję?
  • mam się wstydzić? nie mam zamiaru
  • Perfumy owszem tanie, z tych popularnych, produkowanych przez Coty. Poznałam u znajomej, ulotny zapach z pustej buteleczki zdobiącej łazienkę. Wyczułam drzewne nuty i postanowiłam nabyć.

Jak na jesień, jako delikatny, słodko-drzewny zapach do pracy, do biura, lekki, nienachalny, moim zdaniem mogą być. Gdzieś w nich czają się świeższe nuty, dominuje na mojej skórze drzewo sandałowe, brzoskwinia, mimoza czy inne kwiaty, na koniec neroli. Nie co dzień ma się ochotę emanować Mirage czy innym Midnight Poison, czasem trzeba i Comme Une Evidence (do których są bardzo podobne, choć świeższe, ale i zarazem bardziej hmm mdlące) czy Reveal - spokojniej, ale ładnie.

Kupiłam sobie i nie zamierzam się ich wstydzić Używam tego produktu od: dzień testówIlość zużytych opakowań: 30 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma...
  • Perfumy dostałam w prezencie, nigdy bym ich sama nie kupiła.
    Strasznie ciężki zapach owocowo-kwiatowy z dodatkiem piżma... nie moja bajka.
    Jednak plus za trwałość, zapach utrzymuje się naprawdę długo...chociaż czy ja wiem czy to tak dobrze .
    Dla osób które lubią taką ,,bogatą,, nute zapachowa bedzie ok.
    Osobiscie nie polecam.

Używam tego produktu od: Wcale, oddałam mamie
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Asia210321 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego
  • Nie czuję tu żadnych owoców... Już od samego początku dostaję w nos drzewem sandałowym, które trzyma się z godzinkę i przechodzi w zapach bardziej świeży, spokojny i rześki... I nawet ta druga faza mi się podoba, choć nie jest to jakiś cud, miód, nic nadzwyczajnego. Trwałość? 3-4h? Jakoś gdy sandał zniknął już perfum nie wyczuwałam, chyba że przytknąwszy nos do nadgarstka...
    Gwiazdka za butelkę - ładna, i za drzewo kaszmirowe.

Ilość zużytych opakowań: żadne

Chcesz pochwalić firaen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ale to już było...
  • Wszystkie perfumy gwiazd posiadają jedną cechę wspólną : monotonia. Są do porzygania bezpieczne, bezbarwne i ni w krztę oryginalne. Zauważyłam, że spora większość jest produkowana przez Coty, co w pewnym stopniu tłumaczy ich "kalkowatość".
    Mimo, że Reveal nie odrzucają to są całkowicie nijakie. Słodkie nuty charakterystyczne dla pachnideł typu "La
    Rive", w tle ślimaczy się mdłe piżmo usmarowane mydłem, w oddali próbuje się przebić resztka zaschniętego miodu z przyklejoną muchą.
    Są perfumy, które są do tego stopnia charakterystyczne, że od razu można je rozpoznać, lśnią w tłumie niczym najjaśniejszy rubin.
    Mam wrażenie, że pachnidła typu HB Reveal czuć u co drugiej kobiety, która od perfum oczekuje tylko tyle aby "były śłodziusie".
    Ten zapach nie mówi absolutnie nic. Jest to woń "no name", która sprawia, że osoba nią spryskana z łatwością ginie w tłumie innych, staje się zwyczajnym klonem bez żadnego stylu.
    Tak samo jak Halle była żałośnie marna w roli Kobiety-Kot, tak samo żałosne jest to pachnidło.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: próba

Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie podzielam zachwytów, ba, dziwią mnie!
  • Zacznę od tego, że (na szczęście) produkt jedynie testowałam, nie kupiłam. Jak w tytule - dziwią mnie zachwyty nad tym zapachem. Zapach jest bardzo nietrwały, ładne są tylko pierwsze nuty, trwające ok 5-10 minut, potem już do końca (a koniec jest blisko ) tylko piżmo i piżmo... Taniocha. Szkoda, bo perfumy mają bardzo ładny flakon, jednak zapach wręcz odpycha. Zdecydowanie jestem na NIE.

Chcesz pochwalić Irmina1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Perfum pięknie pachnie i jest bardzo trwały!
    Jest bardzo wydajny,nie robi plam a ubraniu
    Nie uczula i warto za niego dać nawet 60zł

Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1niecałe

Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ladne
  • Koncze jedną buteleczkę, która mam już 1,5 roku. Sa wydajbne, ładnie pachna, tak delikatnie, ale zarazem kobieco i tajemniczo. Pewnie za jakis czas moze je kupię, lubię wyprobowyać nowe zapachyUżywam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić Serena12345 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczny i idealny na dzień..
  • Nie chcę się rozpisywać bo wiadomo, perfumy to indywidualana sprawa.

Dla mnie Reveal jest ślicznym słodkim zapachem, idealnie otulającym na dzień
    jedynie do czego mogę się przyczepić to trwałość.

Kupiłam okazyjnie na allegro-można go całkiem tanio "ustrzelić"

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 15 ml i 50 ml

Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Reveal(acja)
  • Powiem krótko, dla mnie ten zapach jest rewelacyjny. Nie chodzi mi tutaj tylko o woń perfum ale także o ich ogólne działanie. Mi autentycznie poprawiają humor Kiedy go używam czuję się piekna i zadbana. Zapach jest taki delikatny i jednocześnie tajemniczy. Świetny na wiosne i lato. Zapach jest dość trwały jednak ja lubię pod wieczór, gdy gdzies wychodzę powtórzyc jeszcze raz aplikację. Z czystym sumieniem moge go polecić

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić cytrynnnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • 'Gdzieś już to było'
  • Perfumy dostała moja siostra w prezencie i przyznam szczerze, że jej podbierałam
    Bardzo fajna buteleczka. Sam zapach ładny, kwiatowy, trwały-ubrania nim przesiąkają, trochę boli mnie po nich głowa, ale mam tak w przypadku niektórych perfum...Jednak czegoś mi brakuje, ciągle miałam wrażenie, że 'gdzieś już to było', że jest taki pospolity Gdyby ktoś dał mi pasek do powąchania, powiedziałabym, że to perfumy z pierwszej lepszej drogerii z niższej półki cenowej.
    Generalnie-godne polecenia, ale nie 'ach'
    Używam tego produktu od: kilkanaście użyć
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madzia57 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Plus za bardzo ładny zapach i opakowanie.
    Niestety dość szybko przestaje "pachnieć" ale mimo to delikatna woń pozostaje na ubraniu
    Mimo wszystko jestem na tak

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić el_vestido_rojo za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładny
  • Śliczny zapach herbaciano żywiczno bursztynowy. Lekka woń kwiatów. Słonecznie i ciepło. prosta ale przyciągająca wzrok buteleczka z "topazem". Zapach dla nastolatek i kobiet które unikają wyrazistych woni.
    Niestety minusem jest to, że Reveal jest bardzo nietrwały; po kwadransie czar znika:-(

Chcesz pochwalić Aolbonska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo slabiutki
  • Bez ogródek, zapach jest ładny, ale potwornie nietrwały bynajmniej na mojej skórze. Jeżeli zapach na skórze utrzymuje mi sie około 10 minut, to napewno on nie kwalfikuje nawet do dalszych testów. Wodą perfumowaną nie można nazwać Reveal. Jest ładnie kwiatowo, trochę herbacianie ale słabo i bardzo płytko. Ma nutke przypominającą Lady Million, ale to trwa zaledwie chwilke. Poza tym Lady Million też mnie nie porywają. No niestety nie polecam, a powiem szczerze, że spodziewalam się czegoś lepszego.

Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić cionieczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Wteszcze moj zapach , po latach szukania mam to COS
    zapach taki wyjatkowy nie czuam nigdy czegos podobnego , kobiecy ,dajacy pewnosc ze jest sie wyjatkowa osoba . Trwalosc jak na mojej skorze bardzo dobra o ubraniach nie wspomne tam caly czas je czuc !!

Używam tego produktu od: ponad pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Anksunamun6 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny zapach
  • Kupuję te perfumy od roku. Są naprawdę ładne i kobiece. Ani nie mega mocne ani tez jakieś wyjątkowo słodkie.
    Myślałam, że zmienię je na inne ale ciągle wracam. Często słyszę że bardzo ładnie pachnę Ludzie zakochują się w tym zapachu.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Chcesz pochwalić Margot_fi za czytelną i pomocną recenzję?
  • a miało być tak pięknie..
  • Na Halle natknęłam się przypadkiem, testowałam jakiś czas i na początku bardzo mi się spodobał. Słodki, a zarazem delikatny. Dla romantyczek w sam raz. Niestety na początku miałam takie wrażenie. Zapach robi się po godzinie czy dwóch płytki, po czym znika. A miał być moim KWC.. Gdyby nie ta marna trwałość, a szkoda.

Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić cedrowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Subtelny, słodki, idealny.
  • Najlepszy zapach, jaki dotąd spotkałam. Jestem dość wybredna, nie zadowalał mnie dotąd żaden inny. Każdy był zbyt delikatny, zbyt słodki, zbyt ciężki, zbyt tandetny - zawsze 'zbyt'. Ten tu zakupiłam na gwiazdkę, dla siebie. Później próbowałam innych, ale pokornie wróciłam. A tu, taka niespodzianka. Pachnie subtelnie, słodko, kobieco. Trzeba tylko uważać z ilością. Ostatnie akordy uwalniają się dość późno, zapach w połączeniu z ciepłem ciała staje się intensywniejszy - jeśli poleje się na siebie za dużo, pachnie się po prostu źle. Tak więc: z wyczuciem.
    Plus za ładny flakon i kolor perfum.

Używam tego produktu od: Pierwszy flakon na święta, drugi w czerwcu.
    Ilość zużytych opakowań: 2 flakony

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić smellsliketeenspirit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Tak jak kocham Halle Berry pierwsze perfumy tak nie darzę sympatią Reveal, to jakaś pomyłka to perfumy nie tej samej osoby.Zapach strasznie tandetny, dezodorant za 4 zł, zero polotu, zero seksapilu, niczego w nim nie ma...Trwałość to też porażka, może godzinkę go czuć,co w moim przypadku okazało się plusem.Oddałam buteleczkę kuzynce bez żalu.

Używam tego produktu od: zakupiona pół roku tego
    Ilość zużytych opakowań: odrobina z 15 ml buteleczki

Chcesz pochwalić agulenas82 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 88 raz(y)
  • Nie ma o czym mowic
  • Kwiatki w slodkiej polewie, nudne, banalne i bez polotu. Niewiele wiecej potrafie o Reveal napisac - testowalo mi sie ten zapach przerazliwie nudno, w dodatku krotko, bo dosc szybko znika.
    Nie polecam, nie ma o czym mowic.

Ilość zużytych opakowań: probki

Chcesz pochwalić khy za czytelną i pomocną recenzję?
  • romans
  • Po prostu bardzo, bardzo często boli mnie głowa, a Reveal jest bezpieczny - nawet przy dolegliwościach nie mam go dosyć.
    To ładny, kobiecy zapach. Można by nawet pokusić się o określenie go eleganckim, ale to elegancja na poziomie młodej dziewczyny, a nie dojrzałej kobiety, jaką niewątpliwie jest Halle Berry (jeśli już czepiamy się jej związku z zapachem). Białe kwiaty, mocna brzoskwinia, w końcówce ładne, delikatne piżmo z dodatkiem owoców. To ciepły, miły zapach, który zwraca uwagę i jest często komplementowany.
    Całość zamknięta w bardzo ładnym flakonie.
    Cena bardzo zachęcająca, szczególnie za testery na Allegro.

Mam romans z tym zapachem od kilku miesięcy i jest mi z tym bardzo dobrze.

Ilość zużytych opakowań: 2 x 50 ml

Chcesz pochwalić szugarbejb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czarujące
  • Cudowny akord serca rzadkiej mimozy pozostawia wspaniały zapach na skórze, ale uwydatnia się po kilku chwilach od użycia!

Polecam dla kobiet, które chcą poczuć się zmysłowo, kobieco....

Wydajne.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Kaja1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny ;D
  • przyjemny, dość subtelny. Nie utrzymuję się może najdłużej na skórze, ale wystarczająco.
    \nMoże i pospolita nuta zapachowa, ale coś w sobie ma
    \nZapach kobiecy, klasyczny, nieryzykowny, ciepły . Czarujący flakonik ;D
    \n

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić confusion37 za czytelną i pomocną recenzję?