Londa, Color Blend (Odcienie blondu)

Powiększ Londa, Color Blend (Odcienie blondu)

Zgłaszająca osoba: poziomeczka

Multitonalny kolor do 8 tygodni w 100% pokrywający siwe włosy - to właśnie nowa Londa z technologią Color Blend.
Nowe farby Londa z technologią Color Blend dostępne są w 25 intensywnych, lśniących, wielotonowych odcieniach, spośród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
Odcienie blondu:

• świetna tania farba
  • Londa color 18 świetlany blond
    - prosty skład farby
    - odcien 18 jest piękny, naturalny jasny chłodny blond bez szarości
    - odcień świetnie pokrywa siwe włosy , loreal excellence creme moze sie schować
    - blond po 3 tyg lekko się ociepla ale zadnej żółci czy rudawego poblasku nie ma
    - poecam paniom ktore lubia jasne naturalne leko chlodne blondy bez szarosci
    - śmieszna cena w promocji 9 zl
    - jest to blond nr 1 jak dla mnie zaraz po profesionalnej Inebrii

Używam tego produktu od: od 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: na razie jedno, beda nastepne

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej polecam
  • Pierwszy raz biore sie ze recencje, a to tylko dlatego ze jestem bardzo zadowolona z efektu jaki uzyskalam dzieki tej farbie.
    Londa 18 Świetlisty połysk - spełniła swoje zadanie.
    Po rozjasnianiu moich ciemnych wlosow, na glowie mialam mix rudosci i zoltych odcieni. Szukalam czegos, co chcoiaz w 70% ochlodzi mi ich kolor i jest! Udalo sie! Londa pomogla i nadala sliczny platynowy odcien, zaluje ze nie uzylam jej od razu po rozjasnianiu.

Polecam wszystki, ktorzy pragna uzyskac chlodny odcien blondow badz jasnych brazow!

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 2 pełne opakowania

Chcesz pochwalić damnmrt za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Odcień 18 Świetlisty blond sprawdził się najlepiej po wcześniejszej dekoloryzacji ( naturalnie mam włosy jasny brąz albo ciemny blond jak twierdzi moja fryzjerka ) z rudego. Kolor wyszedł IDEALNIE, odrosty były wprawdzie nieco ciemniejsze od reszty, ale w chłodnym popielatym kolorze a nie jak to często się zdarza w rudawym. Poza tym wolę gdy odrost jest nieco ciemniejszy ponieważ daje to bardziej naturalny efekt, jest tylko jeden warunek musi być w tym samym odcieniu co i reszta włosów. Najgorsze według mnie połączenie to ciepła góra, chłodny dół. Odcień 18 ma to do siebie, że im dłużej go stosujesz tym bardziej kolor robi się jasny i chłodny stąd lepiej go po pewnym czasie stosować tylko na odrosty.
    Odcień 38 Beżowy Blond położyłam na odcień 18 i wyszło tak sobie, góra chwyciła, dół nie bardzo, ale włosy były już w tym momencie bardzo wytrawione. Odcień nie miał nic wspólnego ani z panią na pudełku ani z próbką, raczej żółtawy niż beżowy, ale krzywdy nie zrobił.

Chcesz pochwalić RiinaMD za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze rozjaśnia i nie niszczy
  • Oceniam farbę nr 01 Słoneczny Blond, jak na zdjęciu wyżej, ponieważ szukałam informacji o niej i nie mogłam znaleźć żadnej pomocnej recenzji. Szukałam farby która rozjaśniła by moje farbowane włosy. Tak więc próbowałam na początek profesjonalnych jak np. Allwaves, Matrix Ultra Blondy itp. Dały one efekt rozjaśnienia lecz delikatny. Miałam już dość zamawiania w ciemno na allegro i przepłacania a do fryzjerów jestem nastawiona ostatnio negatywnie, tak więc postanowiłam zakupić tą farbę, akurat trafiłam na promocję, 10 zł / szt. Podświadomie miałam do niej zaufanie i nie zawiodłam się.
    01 to chyba jedyny odcień superrozjaśniający spośród blondów tej serii, ma wodę bodajże 12%. Moje włosy farbowane : odrost farbowany ciemniej na poziomie 5-6 ciemny blond, oraz reszta włosów wypłukane farbowane na beżowy blond poziom 7-8, farba o dziwo chwyciła i rozjaśniła te dwa kolory spokojnie o 3 tony bez użycia dodatkowego ciepła, kolor się w miarę zrównał. Po ok 50 min trzymania jak zaleca ulotka nie widziałam żadnej różnicy w kolorze włosów lecz po zmyciu znaczącą. Właśnie o to mi chodziło i jestem przeszczęsliwa że osiągnełam efekt i już nie musze szukać i katować włosów więcej farbami rozjaśniającymi. Kolor nie ściemniał na 2 dzień. Włosy nie wyszły żółte ani pomarańczowe, lecz taki sam odcien tylko jaśniejsze. Woda utleniająca jest jak zwykła woda, trzeba troszkę się pomęczyć by połączyć ją z farbą. Po czym przybiera kremową idealną konsystencję która powoli wsiąka we włosy, nie kapie. Na moje długie włosy zużyłam 2 opakowania. I chociaż bałam się że przesuszone włosy gdzieniegdzie nawet przepalone przy skroniach (nieszczęsna farba Joanna mnie tak załatwiła - brrr!) mi odlecą to po wymodelowaniu włosów nie zauważyłam najmniejszego dodatkowego zniszczenia mimo silnej wody i chyba jako jedyna ma taką pośród drogeryjnych oprócz jeszcze Palette. Po 2 tyg nic się nie zmienia. Włosy są ok. Moja pielęgnacja to maska Loreal Absolut Repair + olejek Wella Luxe Oil i keratyna płynna Prosalon przy prostowaniu prostownicą prawie codziennie. Bardzo polecam farbę.

Używam tego produktu od: 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże - (1 op. ma poj. 40 ml farba + 80 ml oxy)

Chcesz pochwalić Anck_Su_Namun za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk-lubię to
  • Oceniam kolor "Średni blond" nr 16. W zasadzie na temat tej farby mogłabym piać peany. Tania. Nie niszczy włosów. Dobrze się aplikuje. W zestawie ma bardzo dobrą odżywkę. Ładnie, równomiernie się wypłukuje, a trwa to dobry miesiąc, czyli ok. 15 myć włosów (używam zwykłego, ziołowego szamponu - żadna tam ochrona koloru).
    Oceniając kolor - wychodzi zdecydowanie ciemniejszy niż na pudełku. Nie przeszkadza mi to jednak, gdyż i tak jest bardzo ładny - taki zgaszony brąz, bez rudych podtonów. Do koloru właściwego wymywa się po ok. 4-5 myciach, po czym trwa w stanie nienaruszonym, tak jak napisałam - dobry miesiąc, nawet ponad. Kolor nie jest płaski, tak jak gwarantuje producent jest wielowymiarowy, co doskonale widać podczas gry światła. Na pewno pozostanę przy tej farbie jeszcze dłuuugo, gdyż jakością bije na głowe nawet te, które nakładałam w salonie fryzjerskim. Chętnie skusiłabym się na mieszankę średniego blondu z jasnym, ale nie wiem co z tego wyjdzie Jak to zrobię to możliwe, że edytuję recenzję. Ten odcień polecam wszystkim fankom naturalnego looku.

Używam tego produktu od: 3 mce

Chcesz pochwalić drzewnykotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • Oceniam kolr 18-świetlany blond
    Jak narazie mój KWC jeśli chodzi o pokrywanie zrudziałego/żółknietego blondu. Farby użyłam póki co dwa razy: raz na całe włosy a raz sam odrost i w obu przypadkach byłam zachwycona)) dodam,że obecnie mam blond cos na poziomie 8/9 z jasniejszym dołem od połowy długości(reszta po pasemkach).
    Za pierwszym razem po okołu tygodniu chłodny kolorek sie wypłukał z odrostów (codziennie myje włoski) i lekko zżółkł (( ale był ładny i jasniutki a żółtko nie biło po oczach))):P
    kolejnym razem były same odrosty i kolor złapał jeszcze piękniej i zdecydowanie dłużej pozostał chłodny))
    W moim wypadku włosy nie były szare zaraz po farbowaniu tylko naturalnie chłodne))

zanim zdecydowałam sie na zakup przeczytałam na wizażu "że tym kolorkiem nie można zrobić sobie krzywdy" i dokładnie tak jest

+ładnie równo kryje
    +nadaje piękny chłodny odcień blndu
    +włoski sa błyszczące i mięciutkie
    +jak dla mnie kolor ładniejszy niz na opakowaniu

+/- włoski jasnieją po czasie dla mnie to akurat plus

-slaba odżywka i zapach drażniący ale za 9zł to nie bedę się szczególnie czepiać;p

Polecam zrudziałym i zżółknietym blondynkom)
    Używam tego produktu od: 6mcyIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić mikka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba pomimo drobnych wad
  • Mam zamiar ocenić dwa odcienie: 18 i 17.\\nZacznę od 18, ponieważ ten odcień testowałam jako pierwszy. Kiedy zmyłam włosy po farbowaniu, to prawie się popłakałam, gdyż ich kolor był ciemnoszary, po prostu okropny. Jednak z każdym myciem było coraz lepiej,aż w końcu odcień był bardzo ładny- jasny, chłodny blond. Zachwycał wiele osób.\\nPodsumowując, za ten odcień daję 4 gwiazdki ze względu na tragiczny kolor bezpośrednio po farbowaniu.\\nDrugi odcień to 17-stka. Na szczęście po koloryzacji nie jest bury, choć jest nieco ciemniejszy (beżowy) i stopniowo się rozjaśnia do bardzo ładnego blondu.\\nWczoraj uratował moje włosy po nieudanej wizycie u fryzjera, kiedy po raz pierwszy w życiu wróciłam do domu z żółtymi (!) włosami. Nie mogłabym pokazać się w pracy. Kupiłam Londę 17-tkę i choć wiem,że nie powinnam tak szybko ponownie farbować, zrobiłam to i jestem właścicielką włosów w ładnym odcieniu beżowego blondu.\\nPozostanę na razie przy tym odcieniu, bo moje eksperymenty do niczego dobrego nie prowadzą.

Chcesz pochwalić anka310576 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • jedyna farba blond, jaką polecam z czystym sumieniem
  • Jakiś czas temu podkusiło mnie, żeby zafarbować się na blond. Kto próbował ten wie- znaleźć wymarzony odcien blondu- sprawa trudna. Wypróbowałam prawie wszystkie drogeryjne farby ( i sumiennie, po kolei wystawiam im recenzje).

Farbowałam beżowym blondem (18).
    dzięki niemu ( i chyba tylko dzięki niemu) uzyskałam wymarzony kolor blondu ( niekoniecznie bardzo jasny, chłodny, ale nie popielato biały). Dokładnie jak u Pani na opakowaniu ( o dziwo!).Świetnie się nakłada, nie śmierdzi jak nieszczęscie, wystarczyłam mi na włosy bez kombinowania ( do łopatek, cieniowane). Włosy po niej w kondycji nie odbiegającej od tej, która była przed farbowaniem.

Bardzo polecam!

ja juz nie kupię- zerwałam z blondem raz na zawszeUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić S_ol za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam nikomu
  • Naczytałam się pochlebnych opinii na temat tej farby, tak więc skusiłam się na odcień 16, średni blond.. Włosy mam w odcieniu jasnego brązu, chłodna, wymarzona tonacja.. chciałam osiągnąć również odcień chłodny, lecz ciutkę jaśniejszy, a co otrzymałam? Efekt ptasiej kupy na głowie.. Ni to pomarańcz, ni to żółć, a w żadnym wypadku średni chłodny blond. Strata pieniędzy, a przede wszystkim nerwów!

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić redeyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Miałam farbe z tej serii "świetlany blond". Na włosach wtedy miałam jakiś jasny blond mniej więcej i chcialam zmienic odcien więc kupiłam tą właśnie farbę. To co zrobiła z moimi włosami to katastrofa po prostu...zamiast fajnego koloru zrobily sie ZIELONE ! I koniec z marzeniami o blondzie..Musialam przefarbowac sie na brąz :/ Tak wiec nie polecam..Może to jakas feralna seria byla. Nie wiem ale blondu londy więcej nie tknę . Za to brąz owszem

Używam tego produktu od: 2 tygodnie miałam na włosach

Chcesz pochwalić cherrycherryboomboom_17 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij