Londa, Color Blend (Odcienie blondu)

Powiększ Londa, Color Blend (Odcienie blondu)

Zgłaszająca osoba: poziomeczka

Multitonalny kolor do 8 tygodni w 100% pokrywający siwe włosy - to właśnie nowa Londa z technologią Color Blend.
Nowe farby Londa z technologią Color Blend dostępne są w 25 intensywnych, lśniących, wielotonowych odcieniach, spośród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
Odcienie blondu:
- Beżowy Blond 38
- Platynowo-Srebrny 89

Cena: 11zł

• Polecam
  • Kupiłam jasny blond nr 17 . Na początku kolor wydawał się jaśniejszy co mnie przeraziło. Z czasem zaczął ciemnieć i zrobił się identyczny jak na pudełku co mnie bardzo ucieszyło i zaskoczyło. Kolor jest naprawdę ładny. Plusem oczywiście jest niska cena. Niestety zapach tej farby jest okropny. Na pewno kupię jeszcze farbę tej firmy

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić _black_witch_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni średni blond
  • Plusy:
    - dostępność
    - cena
    - nie niszczy włosów
    - ładny kolor

Minusy:
    - nie pokrywa siwych włosów
    - aplikacja

Produkt dobry, ale odejmuję gwiazdkę za brak pokrycia siwych włosów. Po krótkim romansie z rudymi i miedzianymi włosami wracam do blondu. Londa pokryła rudy odcień z poprzedniego farbowania, ale z siwymi włosami nie dała rady. Szkoda, bo miałam nadzieję na długotrwałą przyjaźń.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni

Chcesz pochwalić bluedress za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni blond 16.
  • Jestem miło zaskoczona ! Na przestrzeni wielu lat co jakiś czas chwytałam za londe ale to był zwykły gniot , który niszczył tylko włosy !
    Po kilku latach znowu się skusiłam na londe i jestem bardzo miło zaskoczona !
    Włosy farbuje co 3 tyg ( ze względu na centymetrowy siwy odrost ) zmiennie czyli farbuje całość co trzecie farbowanie by odświeżyć kolor , a dwa farbowania tylko odrost.
    + W trakcie farbowania włosy są mięciutkie , nie plątają się więc łato nałożyć farbę i rozczesać ją .
    + Farba oraz utleniacz jest podzielny, więc łatwo podzieli na pół by zrobić tylko odrost.
    + Zapach nie przeszkadza mi i nie ma dla mnie znaczenia
    + Farba bezpośrednio po farbowaniu jest ciemniejsza ale po 3/4 myciach spłukuje się do prawidłowego koloru.
    +Bez wielkiego wysiłku i dokładności równo farbuje i pokrywa siwe włosy.
    +Nie daje efektu hełmu , włosy są stonowane , błyszczą się oraz mają bardzo naturalny kolor.
    + Odżywka OK
    + Włosy są mięciutkie a przede wszystkim elastyczne ,więc dobrze się układają .
    + Farby jest gęsta , wydajna i wystarcza aż nad to ( czasem wyrzucam pozostałość ) a włosy mam przed ramiona.
    ZDECYDOWANIE JEST TO MÓJ NR 1 . GORĄCO POLECAM !

Używam tego produktu od: OD 4 MIESIĘCY
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Oceniam kolor świetlany blond i ciemny blond.

Na rozjaśnione włosy nałożyłam świetlany blond (nałożyłam na końcówki), gdyż chciałam nadać im jaśniejszy odcień. Kolor z początku wpadał w zieleń, jednak wypłukał się całkowicie po paru myciach. Ciemny blond, jak widać na załączonym zdjęciu wyszedł brązowy. Zdecydowanie za ciemny, a chciałam je tylko lekko przyciemnić. Ogólnie Londa ma to do siebie, że kolory zazwyczaj wychodzą ciemniejsze. Farba zniszczyła mi włosy, jednak nie tak bardzo jak Garnier, który zazwyczaj robi z moich włosów wielkie siano. Świetlany blond w rzeczywistości dużo jaśniejszy, tylko nie widać tego za bardzo na zdjęciu.

Używam tego produktu od: użyłam tylko raz.
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Foto recenzja
Chcesz pochwalić Milliana za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA!
  • Wybrałam Świetlany Blond 18 ..

Farba tej firmy okazała się totalną porażką. Używałam różnych farb, ale na gorszą od tej nigdy nie trafiłam. Kolor włosów pani przedstawionej na opakowaniu był zupełnie inny niż ten który wyszedł. Włosy miałam wręcz szare, siwe jak pani po 80 !!! Ogromnym minusem była również kondycja włosów po koloryzacji, suche jak siano.

Jedyne co mogę pochwalić to to, że niechciany i znienawidzony siwy kolor utrzymywał się bardzo długo..

Używam tego produktu od: jeden raz
    Ilość zużytych opakowań: całe 1

Foto recenzja
Chcesz pochwalić paulusk za czytelną i pomocną recenzję?
  • W końcu dobra farba!
  • Nie chcę już farbować włosów.
    Jednak farba z tej firmy jest naprawdę godna polecenia.
    W przeciągu kilku lat zużyłam 3 opakowania średniego blondu nr 16.
    To taki śliczny kolor!

Ostatni raz farbowałam włosy miesiąc temu. Krzywdę, jaką zrobiłam sobie używając magicznego spray'u od Johna Friedy, musiałam jakoś naprawić i przyciemnić.

Bez zastanowienia kupiłam farbę, mama pobawiła się we fryzjera i wyszedł mi piękny kolor. Na początku był dużo ciemniejszy, jednak wiadomo - jak każda farba się wypłukuje. Dodatkowo, myłam włosy Nizoralem.
    Na pewno, kolor NIE jest przekłamany, wychodzi taki, jaki wyjść powinien.

Jedno opakowanie starczyło na pokrycie moich włosów + starczyło też na pokrycie krótkich włosów mojej mamy Ostatnio fryzjerka była zaskoczona, że mama uzyskała tak piękny i jednolity kolor za pomocą drogeryjnej farby. (A może to we mnie drzemie fryzjer - artysta? )

Pochwalę się nawet, że czasami obce kobiety zaczepiają mnie na ulicy i pytają, czy to mój naturalny kolor, czy farbowany. Oczywiście, to zależy od stanu włosów, ich poprzedniego koloru, ale nigdy się nie zawiodłam.

Kto by pomyślał, farba za 9 zł wychodzi taka jaka miała wyjść? A jednak. 2 razy farbowałam nią swoje ombre i teraz, 1 raz na całej długości.

Kolor jest naprawdę, przepiękny! Jednak od teraz zapuszczam swoje naturalki Co do zapachu - uważam, że jest w porządku. Farbowałam wieloma farbami i te wszystkie Garniery, Syoss'y i inne badziewia śmierdziały i dusiły dużo bardziej. Chyba najgorzej śmierdziała farba w piance z Palette - istny koszmar.

Uważam, że warto wypróbować TEN kolor. Polecam również CIEMNY BLOND z tej serii, farbowałam tą farbą koleżance i kolor również wyszedł nienaganny Naturalny, delikatny..

Warto kucnąć w drogerii, złapać za farbę z tej firmy i nie sugerować się reklamami i farbami na najwyższych półkach - nie warto! Według mnie, pozostałe drogeryjne farby przy Londzie mogą się schować! Takie jest moje zdanie. Farbuję włosy od 14 roku życia i naprawdę - tych farb się napróbowałam..Wiem, co piszę

Jeśli jeszcze kiedyś najdzie mnie ochota na farbowanie włosów, na pewno sięgnę po tą farbę
    Dołączona odżywka pięknie pachnie i jest w porządku

Używam tego produktu od: ok. 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnia
  • Zużyłam 2 opakowania średniego blondu nr 16.

Wiedziałam, że kolor na włosach rozjaśnianych zazwyczaj wychodzi nieco ciemniejszy ale nie sądziłam, że aż tak! Zamiast średniego blondu miałam co najwyżej jasny brąz, po kilkunatu myciach i stosowaniu płukanek (mających za zadnie usunięcie żółtych cieni) w końcu uzyskałam jako taki średni blond.

Ciężko mi ocenić czy wysusza ona włosy ponieważ niedawno je rozjaśniałam i stosuję mnóstwo odżywek, dlatego nie ma szans żeby były one przesuszone ^^

Ogromnym minusem jest:
    - ZAPACH

Szczerze powiedziawszy nie spotkałam się z farbą, która miałaby, aż tak drażniący zapach. Oczy momentalnie zaczęły mnie piec i łzawić. Ciężko było oddychać dlatego farbowałam się przy otworzonych drzwiach. Współlokator przechodząc obok łazienki zapytał co ja robię bo zaczął się krztusić ... Obydwoje stwierdziliśmy, że zapach jest trudny do wytrzymania. Zupełnie inaczej było, np. z farbą Joanny, której w ogóle nie poczułam (a farbowałam się przy zamkniętych drzwiach).

Na dodatek na drugi dzień obudziłam się z płomiennymi policzkami, gdyż farba prawdopodobnie mnie uczuliła. Dodam, że miałam robione testy na alergie i nie mam praktycznie skłonności alergicznych. Nigdy też wcześniej (a stosowałam już wiele rodzajów farb i rozjaśniaczey) nic mnie nie uczuliło.

Podsumowując nie kupiłabym głównie tej farby ze względu na bardzo drażniący zapach. Co do koloru nie mam jakichś większych zarzutów, ponieważ to może rzeczywiście moja wina, że zbyt długo trzymałam jąna rozjaśnianych włosach.

Z kolei największym plusem jest:
    +cena

Używam tego produktu od: 2014
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Saori89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niewypał
  • Oceniany odcień - 15 ciemny blond

Od jakiegoś czasu farbuję włosy sama w domu. Prawie za każdym razem inną farbą. Tym razem trafiło na tę...
    Nie ma co owijać w bawełnę - żadna inna farba (nawet taka za 5 zł) nie przesuszyła mi tak włosów jak to coś. Po wyschnięciu były jak siano, mimo nałożenia odżywki. A jeśli chodzi o tą dołączoną do zestawu, to też jakaś pomyłka. Zamiast zadbać o włosy wymagające po farbowaniu szczególnej pielęgnacji, nic z nimi nie zrobiła. Nie wiem co mnie tym razem podkusiło żeby nie użyć lepszej odżywki, bo zazwyczaj nie używam tych dołączonych do farb. No ale mam nauczkę na przyszłość.

Wybrałam ciemny blond, bo próbuję przestać farbować i wrócić do "mysich" naturalek. Kolor jaki mi wyszedł na średnim blondzie ze złotawymi refleksami nie był nawet zbliżony bo ciemnego blondu. Wyszedł BRĄZ. I to wcale nie jasny... I to wszystko mimo trzymania farby o 5 minut krócej, niż zalecane 30.

Plusem jest to, że zapach nie dusił aż tak, jak to czasami bywa z innymi farbami.
    No i nie wypadło mi po niej pół wanny włosów.
    Poza tym, farby jest całkiem sporo, więc jedno opakowanie spokojnie wystarcza na włosy do połowy pleców. Ale co z tego, skoro już nigdy więcej nie potraktuje moich włosów tym specyfikiem...

Podsumowanie jest takie, że nie kupię tej farby już NIGDY WIĘCEJ. I będę odradzać innym.

Używam tego produktu od: jeden raz

Chcesz pochwalić kamarillion za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest dobrze
  • Oceniam 16 - średni blond
    Plusy:
    -odżywka dołączona do farby
    -kolor
    -nie niszczy włosów

Minusy:
    -włosy sa błyszczące, a ja takich nie lubie

Ogólnie myslałam że efekt będzie lepszy, ale nie jest źle. Mam chyba jaśniejszy niż na pudełku, ale podoba mi się, bo tak jak chciałam efekt prawie jak kolor naturalny, na czym mi zależało

Dodaje zdj przed i po farbowaniu

Używam tego produktu od: wczoraj

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić lackofinspirations za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna tania farba
  • Londa color 18 świetlany blond
    - prosty skład farby
    - odcien 18 jest piękny, naturalny jasny chłodny blond bez szarości
    - odcień świetnie pokrywa siwe włosy , loreal excellence creme moze sie schować
    - blond po 3 tyg lekko się ociepla ale zadnej żółci czy rudawego poblasku nie ma
    - poecam paniom ktore lubia jasne naturalne leko chlodne blondy bez szarosci
    - śmieszna cena w promocji 9 zl
    - jest to blond nr 1 jak dla mnie zaraz po profesionalnej Inebrii

Używam tego produktu od: od 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: na razie jedno, beda nastepne

Chcesz pochwalić weganka711 za czytelną i pomocną recenzję?