Londa, Color Blend (Odcienie blondu)

Powiększ Londa, Color Blend (Odcienie blondu)

Zgłaszająca osoba: poziomeczka

Multitonalny kolor do 8 tygodni w 100% pokrywający siwe włosy - to właśnie nowa Londa z technologią Color Blend.
Nowe farby Londa z technologią Color Blend dostępne są w 25 intensywnych, lśniących, wielotonowych odcieniach, spośród których każda kobieta znajdzie coś dla siebie.
Odcienie blondu:
- Platynowo-Srebrny 89

Cena: 11zł

• To jest to!
  • Oceniam kolr 18-świetlany blond
    Jak narazie mój KWC jeśli chodzi o pokrywanie zrudziałego/żółknietego blondu. Farby użyłam póki co dwa razy: raz na całe włosy a raz sam odrost i w obu przypadkach byłam zachwycona)) dodam,że obecnie mam blond cos na poziomie 8/9 z jasniejszym dołem od połowy długości(reszta po pasemkach).
    Za pierwszym razem po okołu tygodniu chłodny kolorek sie wypłukał z odrostów (codziennie myje włoski) i lekko zżółkł (( ale był ładny i jasniutki a żółtko nie biło po oczach))):P
    kolejnym razem były same odrosty i kolor złapał jeszcze piękniej i zdecydowanie dłużej pozostał chłodny))
    W moim wypadku włosy nie były szare zaraz po farbowaniu tylko naturalnie chłodne))

zanim zdecydowałam sie na zakup przeczytałam na wizażu "że tym kolorkiem nie można zrobić sobie krzywdy" i dokładnie tak jest

+ładnie równo kryje
    +nadaje piękny chłodny odcień blndu
    +włoski sa błyszczące i mięciutkie
    +jak dla mnie kolor ładniejszy niz na opakowaniu

+/- włoski jasnieją po czasie dla mnie to akurat plus

-slaba odżywka i zapach drażniący ale za 9zł to nie bedę się szczególnie czepiać;p

Polecam zrudziałym i zżółknietym blondynkom)
    Używam tego produktu od: 6mcyIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić mikka86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba pomimo drobnych wad
  • Mam zamiar ocenić dwa odcienie: 18 i 17.\\nZacznę od 18, ponieważ ten odcień testowałam jako pierwszy. Kiedy zmyłam włosy po farbowaniu, to prawie się popłakałam, gdyż ich kolor był ciemnoszary, po prostu okropny. Jednak z każdym myciem było coraz lepiej,aż w końcu odcień był bardzo ładny- jasny, chłodny blond. Zachwycał wiele osób.\\nPodsumowując, za ten odcień daję 4 gwiazdki ze względu na tragiczny kolor bezpośrednio po farbowaniu.\\nDrugi odcień to 17-stka. Na szczęście po koloryzacji nie jest bury, choć jest nieco ciemniejszy (beżowy) i stopniowo się rozjaśnia do bardzo ładnego blondu.\\nWczoraj uratował moje włosy po nieudanej wizycie u fryzjera, kiedy po raz pierwszy w życiu wróciłam do domu z żółtymi (!) włosami. Nie mogłabym pokazać się w pracy. Kupiłam Londę 17-tkę i choć wiem,że nie powinnam tak szybko ponownie farbować, zrobiłam to i jestem właścicielką włosów w ładnym odcieniu beżowego blondu.\\nPozostanę na razie przy tym odcieniu, bo moje eksperymenty do niczego dobrego nie prowadzą.

Chcesz pochwalić anka310576 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • jedyna farba blond, jaką polecam z czystym sumieniem
  • Jakiś czas temu podkusiło mnie, żeby zafarbować się na blond. Kto próbował ten wie- znaleźć wymarzony odcien blondu- sprawa trudna. Wypróbowałam prawie wszystkie drogeryjne farby ( i sumiennie, po kolei wystawiam im recenzje).

Farbowałam beżowym blondem (18).
    dzięki niemu ( i chyba tylko dzięki niemu) uzyskałam wymarzony kolor blondu ( niekoniecznie bardzo jasny, chłodny, ale nie popielato biały). Dokładnie jak u Pani na opakowaniu ( o dziwo!).Świetnie się nakłada, nie śmierdzi jak nieszczęscie, wystarczyłam mi na włosy bez kombinowania ( do łopatek, cieniowane). Włosy po niej w kondycji nie odbiegającej od tej, która była przed farbowaniem.

Bardzo polecam!

ja juz nie kupię- zerwałam z blondem raz na zawszeUżywam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 2 całe

Chcesz pochwalić S_ol za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam nikomu
  • Naczytałam się pochlebnych opinii na temat tej farby, tak więc skusiłam się na odcień 16, średni blond.. Włosy mam w odcieniu jasnego brązu, chłodna, wymarzona tonacja.. chciałam osiągnąć również odcień chłodny, lecz ciutkę jaśniejszy, a co otrzymałam? Efekt ptasiej kupy na głowie.. Ni to pomarańcz, ni to żółć, a w żadnym wypadku średni chłodny blond. Strata pieniędzy, a przede wszystkim nerwów!

Używam tego produktu od: 1 raz

Chcesz pochwalić redeyes za czytelną i pomocną recenzję?
  • masakra
  • Miałam farbe z tej serii "świetlany blond". Na włosach wtedy miałam jakiś jasny blond mniej więcej i chcialam zmienic odcien więc kupiłam tą właśnie farbę. To co zrobiła z moimi włosami to katastrofa po prostu...zamiast fajnego koloru zrobily sie ZIELONE ! I koniec z marzeniami o blondzie..Musialam przefarbowac sie na brąz :/ Tak wiec nie polecam..Może to jakas feralna seria byla. Nie wiem ale blondu londy więcej nie tknę . Za to brąz owszem

Używam tego produktu od: 2 tygodnie miałam na włosach

Chcesz pochwalić cherrycherryboomboom_17 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolory, jak z pudełka
  • Trzykrotnie użyłam odcienia Ciemny Blond (15), a raz był to kolor- Średni Blond (16). Byłam zaskoczona, że kolor wyszedł taki jak na opakowaniu (na moich włosach normą są brzydkie rudawe refleksy).

Moje naturalne włosy są w kolorze ciemnego blondu. Londą ratowałam się po nieudanym eksperymencie z rozjaśniaczem w sprayu Joanny.

Plusy:
    - to, o czym wspominałam wcześniej- kolor! dla mnie to wielki plus. Po pierwszym myciu kolor spiera się do dokładnie takiego jak na opakowaniu. U mnie utrzymywał się ok 2 miesięcy (akurat do następnego farbowania)
    - niska cena
    - odzywka po farbowaniu doskonale domyka łuskę włosa, dzięki czemu włosy są miękkie i błyszczące
    - wydajność całkiem dobra (na dość grube włosy za ramiona wystarczy 1 opakowanie)

Minusy:
    - zauważyłam zwiększone wypadanie włosów, dlatego postanowiłam wrócić do naturalnego koloru i nie farbuję się już od stycznia

Używam tego produktu od: 1,5 roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Beatrice S za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK!
  • Oceniam kolor Beżowy blond

Według mnie farba dała świetny efekt koloryzacyjny, kolor taki jak wygląda na opakowaniu. Przede wszystkim doceniam to, że NIE NISZCZY WŁOSÓW!
    Farbowałam włosy miesiąc temu, a kolor wciąż super, a pasma miękkie w dotyku. Cena dodatkowo napawa optymizmem

Minusów nie zauważyłam.

Bardzo polecam tę farbę!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić salazmandra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Katastrofa!
  • Po przeczytaniu opinii na temat tej farby( dokładnie odcień 17) postanowiłam wypróbować go na moich b.jasnych blond włosach z 2 cm odrostem. Po zmyciu i wysuszeniu włosów załamałam się. Włosy były dosłownie siwe! Myłam je z 20 razy (nie przesadzam) i nadal utrzymuje się siwa poświata. Masakra, wyglądam jak stara baba albo jak bym miała perukę ;/ Poza tym farba strasznie wysuszyła mi włosy. Nigdy więcej nie kupię Londy, a już na pewno nie ten odcień!

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić pola0091 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Bardzo fajna farba. Używałam koloru: 16, 17, 89. I z każdego byłam zadowolona.
    Kolory zgodne z tym co obiecuje producent- ja zaglądam zawsze do wzorników. Dużym plusem jest to iż farba nie niszczy włosów- NIE WYSUSZA, wlosy sa miękkie i lśniące. Minusem jest to że dosyć szybko sie wypłukuje i moje włosy nabierają lekko rudawy odcień ale tragedii nie ma. Jak najbardziej polecam. Jedyna farba która nidy mnie nie zawiodła

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić KIcaK77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Farbę zakupiłam, ponieważ chciałam delikatnie przyciemnić moje blond platynowe włosy. Kupiłam ją po przeczytaniu wszystkich recenzji i jestem bardzo zadowolona. Na początku wydawało mi się, że farba wyszła za ciemna, ale po umyciu i wysuszeniu okazało się, że kolor jest bardzo przyjemny. Wydaje mi się, że odrobinę jaśniejszy niż na opakowaniu, ale nie przeszkadza mi to. Wybrałam odcień 17 - Jasny Blond. Efekt na zdjęciu po tygodniu od farbowania i po dokładnie trzech myciach
    Aha - miałam włosy za ramiona - koło 3 cm dłuższe niż na zdjęciu i farba ledwo starczyła, więc proponuję na całość zakupić dwie farby, a na odrosty jedną Używam tego produktu od: pierwszy razIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić ANNA CHICHOTEK za czytelną i pomocną recenzję?
  • przez pierwszy tydzień marzenie po tygodniu rudy
  • Walcze od dłuższego czasu,aby mój blond był "czysty" bez zółtych , rudych refleksów ( u fryzjerów oraz farbami profesjonalnymi i drogeryjnymi) po zmyciu londy nr. 18 swetlalny blond byłam zachwycona kolor o jakim marzyłam niestety po tygodniu rude refleksy wróciły w tej chwili jestem ok 3 tygodni po farbowaniu i zauważyłam również wypadanie włosów...

Chcesz pochwalić blondiloki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetlany Blond <3
  • Od dłuzszego czasu zamiast chodzić do fryzjera farbuję sobie sama włosy, ostatnio cały czas praktycznie na zmianę używałam Garniera i Syossa, te farbe kupiłam zupełnie z braku laku podczas zakupów w supermarkecie za 11zł - w sumie nie byłam przekonana ale odrost był już masakryczny więc zaryzykowałam i . . na prawdę jestem MEGa pozytywnie zaskoczona te farbą. Odrost złapał świetnie - kolor połaczyłsię z resztą włosów a trzymałam farbę na końcówkach max 5 minut bo nei chciałam zniszczyć już i tak podsuszonyh końcówek.

Plusy:
    -kolor - zimny platynowy blond - o niebo lepszy niż u fryzjera (gdzie zazwyczaj blond staje się kolorem kurczakowym
    -nie niszczy i nie plącze włosów
    -przyjemna odżywka dołączona po koloryzacji
    -odrost pokryty w 100%

Minusy:
    -niemiłosierny smrodzik jest chwilami nie do zniesienia, farba strasznie cuchnie ;]

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie na włosy do ramion

Chcesz pochwalić Perffumka za czytelną i pomocną recenzję?
  • kariera Nikosia Dyzmy
  • Kolor 18 (Świetlany Blond) tak zachwalany na Wizażu na moich naturalnych włosach w kolorze średni popielaty blond wyszedł rudawy. Jestem niezadowolona, nie tak miało być. Ponadto nie pokrył siwych włosów. Zostało mi pół opakowania, dam mu szansę jeszcze raz. Trochę piecze, ale nie zniszczył mi włosów.

Używam tego produktu od: dzisiaj
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ma9ini za czytelną i pomocną recenzję?
  • profeska za 12 zł
  • Właśnie wysuszyłam włosy po farbowaniu. Powiem szczerze, że miałam już miliony farb na głowie, nigdy nie sięgałam na produkty "z niższej półki", bo wydawało mi się, że na kosmetykach, które mogą spowodować drastyczne zmiany nie powinno się oszczędzać. NIC BARDZIEJ MYLNEGO. Zaintrygowana pozytywnymi opiniami kupiłam dziś odcień 18, który zebrał tutaj tyle pozytywnych opinii i jestem w szoku!

+ włosy są miękkie i lśniące ! zwykle po koloryzacji nie mogłam ich rozczesać albo ciągnęły się jak guma
    + kolor jest cudowny, wygląda bardzo naturalnie, zero żółtych refleksów nawet w sztucznym świetle
    + cena
    + dostępność

odejmuję pół gwiazdki, ponieważ nie rozjaśnia włosów bardzo, raczej nadaje im odcień.. jednak jako, że mój wyjściowy kolor był jasnobrązowy z rudymi końcówkami (sprane ombre) zamierzam zastosować farbę jeszcze raz za ok 2 tygodnie, z czym muszą się liczyć osoby o włosach ciemniejszych niż "mysie"

zdecydowanie zagości u mnie na dłużej !!

Używam tego produktu od: dzisiaj

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić lapivoinerouge za czytelną i pomocną recenzję?
  • 18 i 89
  • Farba naprawdę super. Nie piecze, nie niszczy włosów. Ja używałam odcieni 18 i 89. Oba wychodzą pięknie. Chłodno i czysto. Jednak dość szybko się ocieplają.

Używam tego produktu od: ok rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Foto recenzja
Chcesz pochwalić ankaa86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • i tak i nie
  • farbuje kolorem nr 17 juz prawie rok.
    nie zrezygnowalam z niej gdyz jedyna nie robi mi zoltka na glowie, ladnie rozjasnia moj ciemny odrost, nie przesusza mocno wlosow. Niestety nie ujednolicila mi koloru wlosow, ktore wczesniej rozjsnialam ale wygladaja teraz jak delikatne ombre wiec nie narzekam Ladny kolorek taki cieplo chlodny jasny blondzik

odżywka do bani!Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: ze 12 bedzie jak nie wiecej

Foto recenzja
Chcesz pochwalić agatka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koło ratunkowe dla kurczaków
  • Oceniam numer 18.

I moja ocena podsumowująca brzmi tak - tym kolorem nie zrobisz sobie krzywdy.
    A w kolorystyce blond to już coś, jak wiemy

A więc tak, kładłam sposobem dzikich pasemek czyli tam gdzie uważałam za stosowne, przód, dla naturalnego efektu gdzieś na środku głowy oraz tył, też tylko gdzieniegdzie. Produkt prawie w ogóle nie rozjaśnia natomiast, co podkreślę, mimo wszystko nadaje włosom jaśniejszej, stonowanej, takiej nieco z kategorii "naturalnego, szarego blondu" barwy. Ci co bawią się w takie eksperymenty, wiedzą jakiej gimnastyki potrzeba w utrzymaniu ładnej, żywej, nie zalatującej ani żółtkiem ani nierównościami fryzury, z tą farbą spokojnie można się pobawić nie wyrzadzając ani włosom ani estetyce wyglądu większych szkód.
    Nie jest to jednakowoż mój wymarzony odcień, który to przechylałby się bardziej w stronę rozświetlonych refleksów i żywszej palecie barw. Być może spróbuję innego koloru a być może wrócę do Nutrisse 111, niszczyciela wstrętnego ale rozjaśnia nieco więcej i bardziej promiennie.

Farbowanie nim to przyjemność, w porównaniu z wyżej wymienionym Garnierem, można się nią machnąć w przysłowiowej przerwie na reklamy. Szybko się aplikuje, nie ścieka, nie migruje na inne pasma (choć na początek zawinęłam wybrane pasemka w folię). Nie wiem jakie ma właściwości jeśli chodzi o oksydant, przypuszczam że niespecjalnie wysokie skoro bardziej nadaje ton niż faktycznie rozjaśnia, ale to dobry, bezpieczny produkt, choćby do tonowania szkód wyrządzonych przez inne babracze.

Używam tego produktu od: styczeń 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić piroksena za czytelną i pomocną recenzję?
  • 25 ciemny popielaty blond to nie BLOnD!
  • Kupiłam tę farbę, jako likwidator rudych refleksów po rosjaśnianiu, bo zależało mi na odcieniu z "popielatym" w nazwie. Pani w sklepie znalazła tę farbę, chciałam jakąkolwiek byle popielatą, bo do tej pory nie mogłam znależć w rossmanach. Jakie było jej zdziwienie gdy odczytała, że 25 Londa to ciemny popielaty BLOnD, a na pudełku jest kobieta z ciemnym brązem!Sprawdziła jeszcze 2 razy na próbniku, i rzeczywiście nie ma błędu, to nie brąz! Ale wyszłam z tą farbą i sprawdziłam w domu, że na samej tubce jest "25 ciemny popielaty BRĄZ!". Producent robi sobie jaja! Dobrze, że zależało mi tylko n tym popielu, siłę koloru zmieniłam oksydantem, stąd na kolor nie narzekam: po 15 min na bardzo blady brąz wyszedł ciepły, bez rudości brąz. Włosy w b.dobrym stanie, wcale nie śmierdzi jak na drogeryjną farbę. Jedyny WIELKI minus do producenta farby - 25 to BRĄZ, a nie BLOnD, ciekawa jestem tych reklamacji, gdy jakaś pani zażąda efektu mysiego blondu jak Garner 7.1 a zobaczy ciemny brąz, bo przecież miał być blond, a pani na pudełku to tylko demonstracja koloru...Trochę żenada, bo firma jest na rynku z 10 lat. Efekty oceniam na 4+, bo firma zawiodła, moje przeczucia i dociekanie mnie uratowały.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _nouvelle_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • niezawodna
  • Oceniam kolor nr 18, bo zwykle go używam. Póki co ta farba jeszcze mnie nie zawiodła, ale zaznaczam, że mam długie włosy i farbuję tylko odrosty. Raz na parę miesięcy nakładam na całe włosy dla odświeżenia koloru. Wszyscy zawsze pytają czy to mój naturalny kolor i jakiej farby używam moja koleżanka z pracy, której poleciłam londę, również jest zadowolna także polecam !

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić sado100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NARESZCIE FARBA, KTÓRA ZADZIAŁAŁA ALE ŻÓŁKNĄ PO NIEJ WŁOSY ;/
  • Mój wyjściowy kolor to srednio ciemny blond. Uzyłam Londy 18 świetlany blond i o dziwo rozjaśniła moje odporne na farbowanie włosy... i to bez wcześniejszego uzycia rozjaśniacza. Kolor może nie jest taki jak na opakowaniu ale zblizony do niego i wychodzi fajny naturalny Może po kilku myciach będzie jeszcze bardziej podobny... jedyny malutki minus to zlepianie włosów podczas farbowania ale da się przeżyć. Nie niszczy włosów. A osobiście polecam po farbowaniu maseczke z żółtka i miodu. nawilży dodatkowo włoski ......Po kilku myciach juest kurczak na włosach. Lepiej użyć Wellatonu..... Używam tego produktu od: farbowałam razIlość zużytych opakowań: 1 całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ciakawska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Bardzo przyzwoita farba. Używałam kolory 17 jasny blond i 16 średni blond. Wolę kolor 16, ponieważ 17 po kilku myciach pozostawia na włosach rudą poświatę. Kolor 16 bardzo naturalny, chłodny blond. Zaraz po farbowaniu kolor nieco ciemnijeszy niż na opakowaniu, ale po 2-3 myciach już jest taki jak powinien.

Dodam, że wracam do naturalnego koloru i farbę kładłam na włosy mocno rozjaśniane baleyagem. Już druga aplikacja zapewnia ładny i jednolity kolor na całej długości włosów przez około 3 tygodnie - potem kolor lekko się wypłukuje. Przy innych farbach kolor trzymał się maksymalnie tydzien czasu (myję głowę codziennie).

Farba nie niszczy włosów w jakiś znaczny sposób, nie ma konieczności ich silnej regeneracji po farbowaniu. Włosy nie są osłabione, ani nadmiernie wysuszone.

Farba tania i wydajna - jedno opakowanie wystarcza na włosy do łopatek.

Odejmuję pół gwiazdki za marną odżywkę dołączoną do farby.
    Używam tego produktu od: 3 miesiecyIlość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić DiDDlina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Efekty widoczne po długim okresie, za to bardzo dobre
  • Włosy najpierw rozjaśniane u fryzjera, położony blond z dodatkiem kasztanu, wyszły rude. Używając milionów farb średnio co 3tygodnie chyba w końcu trafiłam na farbę dla mnie. Ładnie pachnie, fajna aplikacja (zdecydowanie wolę tę ttradycyjną!). Uzywałam odcienia Jasny Blond, trzymane ok 40 min. Kolor wyszedł całkiem ciemny, dosyć rude odrosty (które naturalnie są mysie), ale za to farba nareszcie równomiernie pokryła całe włosy. Po jakiś 2 tygodniach widzę, że farba się dosyć mocno wymyła, ale nareszcie (!) nikt nie powie mi, że jestem ruda. Naturalny, dosyć jasny blond, włosy niezniszczone jak po poprzednich farbowaniach. W końcu jestem zadowolona. Nie marzy mi się kij wie jaki blond, chodzi o naturalny, zimny kolor. Taki właśnie jest. Wszyscy się zachwycają. Moja przyjaciółka schodziła z czarnego koloru w tym samym czasie co ja, jednak efekty jakie osiągnęła dzięki naprawdę drogim farbom z górnej półki są po prostu śmieszne. Londa to jest to. Cena, wydajność. Jak najbardziej polecam do stopniowego rozjaśniania!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić milkyjelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnio
  • używałam nr 17 jasny blond na odrosty moich ciemnych - rozjaśnianych włosów. Zaraz po farbowaniu byłam zadowolona, kolor wyszedł równy, farba nie sprawiła kłopotów w aplikacji. Niestety po 2 myciach moje siwki są z powrotem widoczne, a to zdecydowanie za szybko

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paolala za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK ale bez rewelacji
  • Londą farbowałam pierwszy raz.
    Kolor 17-jasny blond.
    Plusy:
    -wyszedł naturalny odcień
    -nie śmierdzi
    -nie szczypie

Minusy:
    -mała gama kolorów

Farbowałam z jaśniejszego blondu więc z pokryciem nie miałam problemu, odrosty z poziomu 6/7 też dobrze chwyciła. Ładnie pokryła żółty odcień.

Na razie nie skorzystam z niej ponownie z powodu małego wyboru kolorów/odcieni. Ale może kiedyś...Jak na farbę za taką cenę jest 4+ ode mnie

Ilość zużytych opakowań: 1 stadardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić shizaxa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Jak na razie, najlepsza!
  • Londą farbuję zarówno włosy mojej mamy (w większości siwe) jak i swoje. Jest to jedyna farba drogeryjna, która łapie "siwki" mojej mamy, w dodatku jest bardzo delikatna.

Ja używam odcienia 1.8, który początkowo wychodzi srebrno-siwo-szaro-bury, ale po 1-2 myciach wypłukuje się do ładnego, jasnego blondu. Farba nie niszczy mi włosów, jest gęsta (nie ścieka) i wydajna. Na włosy do połowy pleców wystarcza mi jedno opakowanie.

Używam tego produktu od: dlugo
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowan

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić M917 za czytelną i pomocną recenzję?