Eveline Cosmetics, Colour Instant, Nail Enamel (Lakier szybkoschnący)

Eveline Cosmetics, Colour Instant, Nail Enamel (Lakier szybkoschnący)

Szybkoschnący i długotrwały lakier do paznokci.
Doskonały dla kobiet, które cenią sobie czas a jakość stawiają na pierwszym miejscu! Dłonie są wizytówką kobiety, dlatego spełni on oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Innowacyjna formuła Fast Dry & Long Lasting pozwoli cieszyć się oszałamiającym manicure przez długi czas.

Produkt nie zawiera szkodliwego toluenu, formaldehydu, ftalanu dwubutylu i kamfory.

Najlepszy lakier!

Używałam wielu najróżniejszych lakierów, ale nie ma co się rozpisywać, ten jest po prostu najlepszy. Naprawdę szybko schnie i wygląda pięknie błyszcząco po wyschnięciu. Eveline produkuje najlepsze lakiery i zawsze do nich wracam.
10/10 polecam

Miłe zaskoczenie

Zawsze byłam maniaczką Sally Hansen, ale ten lakier kupiłam "na raz" bo konkretny kolor był mi pilnie potrzebny. Nie obiecywałam sobie po nim wiele, a tu okazało się, że:

- dobrze kryje
-ma porządną pigmentację
- przyjemnie się nakłada
- jest trwały
-nie smuży
-nie ściera się łatwo na końcówkach
-nie pęka (co mi zawsze niszczy paznokcie) i nie odpryskuje
- szybko schnie i to naprawdę! Tj. nie tylko na powierzchni, jeśli pójdę spać, to nie boję się, że rano paznokcie będą odgniecione i "fakturowane".
Dodam, że użyłam go ze złotą odżywką z Sally Hansen

Minusem może być dla niektórych to, że inny odcień "wyszedł" już na paznokciu, ale ja wypróbowałam tylko 1 kolor.

Podsumowując: miał być ratunkowo i na raz, a chyba kolejne u mnie zagoszczą.
Kupiłam odcień 99 - wygląda na malinowy i to chciałam osiągnąć, na paznokciach wyszła soczysta czerwień, ale ładnie przełamana i tak, czerwone lakiery jakoś zawsze stoją u mnie nieużywane, tak ten prezentuje się pięknie!

Uwielbiam!

Lakier kupiłam ze względu na kolor, którego akurat potrzebowałam, a którego nie umiałam znaleźć u żadnego innego producenta i bardzo się cieszę, że postanowiłam zaufać Eveline.

Lakier ma genialne krycie i dobrą pigmentację, wystarczy jedna warstwa by pięknie pomalować paznokieć. Osoby z mniejszą płytką mogą być niezadowolone z szerokiego pędzelka ale dla mnie jest to niemałe ułatwienie, bo wystarczą dwa, trzy ruchy i lakier jest pięknie rozprowadzony. Ma też przyjemną konsystencje, która bardzo ułatwia pracę - nie jest ani za rzadki, ani za gęsty. Nie zmienił jej też po upływie czasu.
Schnie stosunkowo szybko, bardzo długo się utrzymuje; odpryskiwanie zdarza mu się tylko w ekstremalnych przypadkach. Dodatkowo jego zaletami są bez wątpienia cena i dostępność, oraz dość szeroka gama kolorystyczna.

Z czystym sumieniem polecam każdemu.

Lakier idealny! A jednak porażka.

Jest to lakier, któremu nic nie brakuje. Posiadam numerek 913 - piekny nudziakowy, brudny róż.
Chyba najlepszy lakier jaki posiadam. Na pewno kupie inne kolory z tej serii.

Plusy:
- cena (kupiłam na promocji w Rossmanie)
- pędzelek, szeroki, łatwy do obsługi
- szybko schnie
- długo się utrzymuje, nawet do 7 dni

Minusy:
- kolor na paznokciu różni się od tego w opakowaniu, przypadku 913 jest to nawet plus ale nie wiem jak inne kolory.

EDIT: Zdałam sobie sprawę, że to przez ten lakier rozdwajają i łamią mi się paznokcie. Zmniejszam moją ocene z 5 do 2 gwiazdek.

Kocham kocham kocham!

Skuszona promocjami w Rossmannie sięgnęłam po dwa kolory: 035 i 917. Prawda jest taka, że oba wyglądają nieco inaczej na paznokciu niż prezentują się w opakowaniu, ale nie piszę tego z oburzeniem, ponieważ kolor na płytce okazał się być jeszcze ładniejszym :) Dwie cienkie warstwy wystarczą aby wszystko wyglądało perfekcyjnie. Faktycznie schnie dość szybko, choć bez szału. Wielkim plusem tych lakierów, zaraz po genialnej gamie kolorystycznej, jest ich trwałość. Nie odpryskują, nie odchodzą, jedynie wraz z upływem czasu ścierają się z końca płytki. Jest to produkt bardzo wydajny, regularnie używam moich kolorów naprzemiennie, a mam wrażenie, że wcale ich nie ubywa. No i ten duży pędzelek, uwielbiaaaam. Ostatnio dorwałam też kolor 915 i również okazał się strzałem w dziesiątkę :)
Jak już ktoś napisał lakiery te śmiało można porównać do Glam Wear z Bell.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 w trakcie

Nigdy wiecej...

Piękna gama kolorów, super schnie, dwie warstyw wyglądają pięknie i długo się trzyma. To by było na tyle plusów za co daje jedną gwiazdkę,,,

Co sie stało po uzywaniu ? Paznokcie mega sie rozdwajają, pękają, są poprostu straszne i zólkną jakas masakra ! najpierw tak sie leczyłam po odzywce 8 w 1 a teraz zaczne po tych lakierach.. nie wiem jaki diabeł mnie podkusił.... :(

Ilość zużytych opakowań: posiadam 3

Pierwszy lakier do paznokci, który polubiłam.
Kolory ładne, opakowanie standardowe, wersja big brush jednak jest naprawdę super - zdecydowanie wolę taki aplikator.
Szybko schnie, jest trwały, cena znakomita.
Same plusy

Używam tego produktu od: dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań: dwa kolory

super :)

Ostatnio na "każdej wizycie w Rossmannie " kupuje 2 lakiery , obecnie mam jak na razie 4 :)
-posiadają gruby pędzelek , szybko się nakłada
- 1 warstwa wystarcza
- schną szybko
-cena nie jest zła
-trzymają nawet około tygodnia :)
Posiadają bardzo ładną game kolorystyczną -ostatnio kupiłam sobie kolorki wiosenne :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 4 w trakcie

Super sprawa!

Świetne lakiery. Oceniam: 914 color edition (pastelowy delikatny róż) oraz 921 color edition (szarak). Świetna aplikacja, zero smug! Różowy jest bardzo delikatny, półtransparentny, idealny na co dzień, do pracy. Szary natomiast zapewnia pełne krycie. Na moich paznokciach utrzymują się 3 dni w stanie idealnym. Kolory są tak piękne, że aż człowiek nie może się doczekać kolejnego malowania ;-) samo malowanie odbywa się w tempie ekspresowym, raz dwa i idealne paznokcie. Nie oceniam schnięcia, bo od dłuższego czasu paznokcie wykańczam INSTA DRY Sally Hansen (przyśpiesza schnięcie i idealnie nabłyszcza). Próbowałam wielu lakierów z różnych półek cenowych. Color Edition Color Instant to solidny produkt. Polecam!

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 2 butelki, w trakcie

Na lakierze MiniMAX z Eveline bardzo się zawiodłam, ale postanowiłam jeszcze spróbować z inną serią i ten jest naprawdę super: szybko schnie, utrzymuje się znacznie dłużej od innych, nie odpryskuje. Ma też ładną gamę kolorystyczną. Jestem z niego b.zadowolona i na pewno kupię jeszcze inne kolory.

najlepszy

jest idealny. Najlepszy z wszystkich lakierow jakie mialam dotychczas a bylo ich troche :) mam kolor 916 niby to brzoskwinia niby losos ale przepiekny naprawde jestem w nim zakochana.
zalety
*cena (ja placilam na promocji w hebe 8.99)
*szeroki pedzelek
*swietna konsystencja
*dobrze sie rozprowadza
*wystarczy jedna warstwa choc ja i tak nakladam dwie, wtedy efekt jest naprawde fantastyczny
*szybko wysycha-ja po ok. 10min po pomalowaniu robilam juz wszystko

wady
*dostepnosc niestety nie widzialam tych lakierow w zadnej innej drogerii oprocz hebe a szkoda ..

Napewno skusze sie jeszcze na inne kolory :)

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Spróbuję inny kolor.

Posiadam nr. 669 - ciemna, iskrząca zieleń

Plusy:
+cena
+dostępność
+nie zawiera formaldehydu
+szybko schnie
+długo się utrzymuje

Minusy:
-słaba pigmentacja - potrzebuję ponad trzech warstw, aby kolor był jednolity!

Używam tego produktu od: Kilku dni
Ilość zużytych opakowań: Pierwsze w użyciu