Powiększ Inter Fragrances, Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów, Szampon kuracja przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów
Produkt dostępny w 38 sklepach. Cena już od 18,58 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: agaaga111

Działa ochronnie i naprawczo. Kompleks aktywnych składników eliminuje główne przyczyny wypadania i przerzedzania się włosów. Wyciąg z drzewa oliwnego zwalcza proces starzenia się mieszków włosowych przez co zapobiega wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Aminokwasowy kompleks witaminy H zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z drzewa cytrusowego i bioflawonoidy poprawiają mikrokrążenie i ukrwienie skóry głowy. Naturalny wyciąg z żeń-szenia pobudza włosy do odrostu, odżywia je, dotlenia skórę głowy oraz włosy, wpływa na prawidłową pracę gruczołów łojowych. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, Zn, białka i aminokwasy) nawilża i odżywia włosy. Kuracja wspomaga leczenie łysienia androgenowego.

Pierwsze, widoczne efekty już po 2 tygodniach stosowania. Włosy są bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej się rozczesują. Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.
Szampon stosowany przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Wspomaga leczenie łysienia androgenowego. Przeznaczony dla mężczyzn i kobiet.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, Sodium Laureth Sulfate and Glycol Distearate, Coco – Glucoside and Glyceryl Oleate, Glycerin Polyquaternium-7, Parfum, Butylene Glycol and Aqua and PPG-26-Buteth-26-PEG-40 Hydrogenated castor Oil and Apigenin and Oleanolic Acid and Biotinyl Tripeptide-1, Ginseng (Panax Ginseng)Extract, Water and Glicerin and Lecithin and Sorbitol and Xanthan Gum and Hammamels Virginiana extract and Diathomeaceous earth and Disodium EDTA and Tocopheryl acetate and Glyceryl linolenate and Panthenol and Phenoxyethanol and Methylparaben and Butylparaben and Ethylparaben and Propylparaben and Isobutylparaben, Sodium chloride, Benzi alcohol and Methychlorosothiazolinone and Methylisothiazolinone.

/bw/

• Na pewno do niego nie wrócę...
  • Wszystkie produkty Seboradin zazwyczaj omijalam szerokim łukiem,nie wiem,po prostu do mnie nie przemawiały i nie kusiło mnie,by cokolwiek zakupić. Ale dostałam pod choinkę zestaw Seboradin (szampon,balsam i ampułki),wiec stwierdziłam,że nie ma co żałować-mozna sprobowac. Dzis jestem niecały miesiac po "kuracji" i cieszę się,że to juz koniec,nawet przerwałam wczesniej. Nie żałowałam resztki szamponu,wyrzuciłam go do kosza,mimo ze starczyłoby mi go jeszcze na co najmniej 2 mycia,ale...nie chciałam.

MINUSY:
    -zapach : okropny,nie do wytrzymania, duszący i niestety utrzymuje sie długo na włosach...brrr! Przypomina mi spryskiwacz do szyb,ostry i drażniący. Po pierwszych kilku myciach bolała mnie głowa od niego...
    -podrażnił skore głowy : po kilku myciach zaczelam sie porządnie drapać,skora głowy do dzisiaj piecze i zaczynam ją sobie dopiero leczyć delikatnymi szamponami
    -włosy były szorstkie: musiałam zawsze użyć po nim nawilżająca odżywkę
    -nie zadziałał na wzrost wlosow : urosły mi tyle samo,co i bez szamponu,czyli 1.5 cm

PLUSY:
    +wysyp baby hair : to akurat na plus,choc oczekiwałam głownie przyrostu wlosow na długość

Używam tego produktu od: Miesiac
    Ilość zużytych opakowań: Niecałe jedno

Chcesz pochwalić Vulpie za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

pierwsza depilacja bikini

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • pomaga
  • Do tego szamponu wracam co jakiś czas. Nie pomaga może natychmiast, ale przy regularnym używaniu widać efekty. Teraz mogę spokojnie stosować inne szampony, a ilość włosów zostających na szczotce czy w garści w czasie mycia nie przyprawia mnie o ciarki . Szampon ma fajny zapach. Opakowanie małe i zgrabne, łatwo upakować nawet w nie za dużej kosmetyczce. Opakowanie wygodne w użyciu. Dobrze myje, średnio się pieni, ale to akurat mi nie przeszkadza. Włosy po nim są miękkie, nie przetłuszczają się za szybko.
    Jak na tak małe opakowanie cena mogłaby być niższa, ale i tak do niego wracam polując na promocje.
    Jadnak największą wadą kosmetyku jest to że włosy bardzo się po nim plączą i kołtunią. Muszę używać bardzo dużo maski by doprowadzić włosy do stanu rozczesywalności.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań 200 ml

Chcesz pochwalić badb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super na wpadajace wlosy
  • Po szampon siegnelam po rzuceniu srodkow antykoncepcyjnych, gdy wlosy zaczely mi wypadac garsciami. Uzywalam razem z ampulkami Niger. Ten duet uratowal moje wlosy! Po dwoch miesiacach wlosow wypadalo juz o wiele mniej. Czasem uzywam go zapobiegawczo. Wlosy nie przetluszczaja sie po nim. Zapach okey.

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 5-6

Chcesz pochwalić maddanuf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie hit!
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na forum zdecydowałam się zakupić szampon Seboradin i jestem zachwycona! Włosy są mocniejsze, lśniące, a co więcej wreszcie przestały masowo wypadać!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Biedronecze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój wybawca!
  • Cieszę się, że w koncu sie na niego zdecydowałam! Poprawił moją kondycję włosów o 150 % Przestały wypadać, są miękkie w dotyku i tak szybko się nie przetłuszczają. Ponadto widzę, że rosną nowe małe włoski, co mnie bardzo cieszy. Będę go używać dalej skoro po takim czasie są już takie efekty

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2. opakowania

Chcesz pochwalić aneczkaaa111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kochany...
  • Kupiłam go w aptece zachęcona tym "szybszym wzrostem włosów "i nie zawiodłam się. Wraz ze szczotką tange-tezzer po 4 miesiącach .... WOW. Poza tym włosy nie przetłuszczają się jak dawniej (myłam co 2 dni teraz co 4-5 dni ). Włoski ładnie się błyszczą są gęste i miękkie w dotyku... . Szampon jest wprost idealny... szkoda tylko, że zapach nie utrzymuje się na włosach a tak to mój ideał *** .

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić mow_do_mnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze oczyszcza skórę głowy i nie wysusza włosów.
  • Plusy:
    - włosy są mocniejsze, gęstsze i pięknie się błyszczą
    - po regularnym stosowaniu szamponu wypada o wiele mniej włosów
    - skóra głowy jest dobrze oczyszczona i odżywiona
    - szampon ma bardzo przyjemny zapach
    - szampon nie podrażnia skóry głowy, nie wysusza jej
    (w moim przypadku zmniejszył przetłuszaczanie się włosów, dzięki temu włosy mogłam myć co 2-3 dni)
    - szampon jest bardzo wydajny, buteleczka 200ml starcza spokojnie na 2 miesiące
    - szampon jest łatwo dostępny
    - bardzo dobra cena, która waha się od 20 do max. 26zł

Minusy:
    - brak

Ilość zużytych opakowań: Kto by to zliczył...

Chcesz pochwalić Eva130 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt do pielęgnacji
  • Używam regularnie, czasami na zmianę z innymi aptecznymi szamponami, w tym także tej marki.

Szampon bardzo ograniczył wypadanie włosów. Miałam z tym spory problem, w wyniku stresu, a być może także diety.
    Byłam już zdesperowana, ale spotkałam mądrą fryzjerkę, która trochę mnie wyedukowała w pielęgnacji włosów i podszepnęła ten produkt.
    Wcześniej używałam przynajmniej kilku specjalistycznych szamponów, ale dopiero ten systematycznie zahamował wypadanie.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 4

Chcesz pochwalić Apolonia Wu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pielęgnacyjnie spisuje się świetnie.
  • Nie jestem przekonana, czy to on zahamował moje wypadanie włosów. Szczerze mówiąc wątpię, żeby miał na cebulki aż taki wpływ. Zastosowałam terapię skojarzoną i bardziej sukces przypisuję suplementom, ale pielęgnacyjnie szampon spisuje się świetnie. Mam wrażenie, że fajnie nawilża włosy. A moje są dość suche i mało który szampon to potrafi. Nie plącze ich, nie obciąża nadmiernie. Są po jego użyciu przyjemnie wygładzone. W duecie z balsamem świetnie się rozczesują i zdrowo błyszczą. Przy tym szampon nie podrażnia skóry głowy. Niestety nie jest za bardzo wydajny. Ale cóż, wszystkiego mieć nie można. Niemniej jednak jestem z niego zadowolona i zasługuje na mocną czwórkę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Radoska35 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • Zakupiłam go mając nadzieje ze tak jak w opiniach innych zahamuje u mnie wypadanie włosów.Uzywałam miesiąc i wręcz przeciwnie ...coraz więcej włosów zaczęłam gubić! byłam w szoku. Z dnia na dzień było coraz gorzej..patrzyłam czy mam juz prześwity ale chyba jeszcze nie i jeszcze te poplątane włosy po umyciu a mam prawie do pasa.. nie!
    Odstawiłam go i nigdy wiecej nie uzyję. Mam skóre wrazliwą a w składzie SLS-y inne badziewia wiedziałam o tym ale skusiły mnie opinie innych i niestety zawiodłam się! ten szampon mi tylko zaszkodził..
    Teraz uzywam od kilku tyg. wcierki z czarnej rzepy i szamponu Dave i zaczynam widzieć poprawę..mam ndzieje ze będzie lepiej

Używam tego produktu od: 2 miesiace temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić elka3052 za czytelną i pomocną recenzję?