Powiększ Inter Fragrances, Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów, Szampon kuracja przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów

Zgłaszająca osoba: agaaga111

Działa ochronnie i naprawczo. Kompleks aktywnych składników eliminuje główne przyczyny wypadania i przerzedzania się włosów. Wyciąg z drzewa oliwnego zwalcza proces starzenia się mieszków włosowych przez co zapobiega wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Aminokwasowy kompleks witaminy H zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z drzewa cytrusowego i bioflawonoidy poprawiają mikrokrążenie i ukrwienie skóry głowy. Naturalny wyciąg z żeń-szenia pobudza włosy do odrostu, odżywia je, dotlenia skórę głowy oraz włosy, wpływa na prawidłową pracę gruczołów łojowych. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, Zn, białka i aminokwasy) nawilża i odżywia włosy. Kuracja wspomaga leczenie łysienia androgenowego.

Pierwsze, widoczne efekty już po 2 tygodniach stosowania. Włosy są bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej się rozczesują. Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.
Szampon stosowany przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Wspomaga leczenie łysienia androgenowego. Przeznaczony dla mężczyzn i kobiet.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, Sodium Laureth Sulfate and Glycol Distearate, Coco – Glucoside and Glyceryl Oleate, Glycerin Polyquaternium-7, Parfum, Butylene Glycol and Aqua and PPG-26-Buteth-26-PEG-40 Hydrogenated castor Oil and Apigenin and Oleanolic Acid and Biotinyl Tripeptide-1, Ginseng (Panax Ginseng)Extract, Water and Glicerin and Lecithin and Sorbitol and Xanthan Gum and Hammamels Virginiana extract and Diathomeaceous earth and Disodium EDTA and Tocopheryl acetate and Glyceryl linolenate and Panthenol and Phenoxyethanol and Methylparaben and Butylparaben and Ethylparaben and Propylparaben and Isobutylparaben, Sodium chloride, Benzi alcohol and Methychlorosothiazolinone and Methylisothiazolinone.

/bw/

• Uwielbiam tę serię
  • Używam tego szamponu razem z balsamem przeciw wypadaniu włosów tej samej serii. I powiem tak - dla mnie hit. Nie wiem jakie jest stężenie palmy sabałowej w tych produktach ale skutecznie hamuje łysienie! Na początku korzystałam z samego szamponu , ale dopiero w duecie z balsamem działa doskonale. Poza tym że hamuje wypadanie to balsam działa jak dobra odżywka do spłukiwania, z tego co wiem ma w sobie olej arganowy więc nawilża i zmiękcza włosy lepiej niż odżywki alterry.
    Trochę ciężko dostepne są te kosmetyki, ale ja zamawiam przez internet i jest git. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: dwie butelki (jeden szampon i jeden balsam)

Chcesz pochwalić odkurzacz_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Zakupiny z całym zestawem przeciw wypadaniu włosów.

Opakowanie: typowe dla marki, twarda, wąska butelka. Dzięki swoim gabarytom dobra na wszelkie wyprawy.

Zapach/konsystencja/doznania: szapon pachnie ładnie cytrusami. Jest dość rzadki (choć nie tak jak ten z żeń-szeniem). Mam wrażenie, ze zawsze trzeba użyć go dwa razy przy myciu, za pierwszym razem nie oczyszcza dokładnie. Producent zaleca potrzymanie go na skórze głowy parę minut i tak też czyniłam.

Działanie: na plus. Włosy są czyste, odżywione, nie obciążone. Ponieważ używałam całej serii na raz ciężko mi stwierdzić czy samodzielnie niweluje wypadanie włosów. Na pewno w czasie jego używania moje włosy uległy wzmocnieniu.

Szampon jest dość drogi, ale bardzo wydajny. Myję głowę, co dzień, ewnetualnie co drugi dzień a już od dwóch miesięcy nie mogę go wymęczyć. Na plus.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thelover za czytelną i pomocną recenzję?
  • pobudza włosy do życia!
  • Szampon używam od ok. 2 lat i muszę stwierdzić, że jest to jeden z lepszych jakie miałam. Czasami odstawiam go, by spróbować innych, jednak nie wiem czy jakikolwiek inny szampon może się z nim w 100% równać. Jest to rzeczywiście dobry kosmetyk, bogaty w witaminy. Moje włosy były rzadkie po chorobie, którą skończyłam niedawno leczyć, a ten szampon przywraca im życie, powoduje, że włosy są nie tylko w większej objętości, ale również zauważyłam, że rosną nowe, mocniejsze, wzmocnione. Polecam, myślę, że regularne używanie i duża cierpliwość zaowocują odpowiednim efektem!

Używam tego produktu od: stycznia 2012

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić klarysa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Na pewien czas ogranicza wypadanie włosów.
  • Szampon znajduje się w plastikowym opakowaniu o pojemności 200 ml. Dzięki przezroczystości buteleczki można kontrolować ilość pozostałego produktu.

Kosmetyk dobrze się pienił i z łatwością spłukiwał się z włosów. Nie obciążał ich oraz nie zwiększał ich tempa przetłuszczania się. Dodatkowo, produkt nie podrażnił mojej skóry na głowie ani nie wywołał u mnie łupieżu.

Dzięki niemu moje włosy były gładkie w dotyku i wyglądały świeżo. W duecie z maską do włosów z tej samej serii zminimalizował wypadanie moich włosów! Szkoda tylko, że ten efekt utrzymywał się może przez 2 miesiące...

Jego dużym minusem jest cena oraz kiepska wydajność. Produkt stosowałam codziennie i wykończyłam go po ok. 3 tygodniach. Za 22 zł oczekiwałam większej wydajności.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić al333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciężko powiedzieć...
  • Szampon poleciła mi znajoma farmaceutka, podobno jej bardzo pomógł. Dodatkowo naczytałam się pozytywnych opinii i byłam pewna, że ten szampon "ogarnie" jakoś moje włosy... JAKOŚ je ogarnął ale bez szału...
    Może zacznę od działania, to o to w tym właściwie chodzi... Po obietnicy producenta na opakowaniu, widoczną poprawę powinnam zauważyć po dwóch tygodniach. Niestety, ja jej nie widziałam. Dopiero po miesiącu wypadanie włosów uregulowało się, wypada ich około 20 - 50 dziennie. Według mnie wciąż o wiele za dużo ponieważ wcześniej nie wypadały w ogóle...

W gruncie rzeczy nie potrafię również stwierdzić czy uregulowało się to dzięki szamponowi (szczerze - nie wierzę, że sam szampon może pomóc na wypadanie, w końcu trzymamy go na głowie niezbyt długo...). W trakcie "kuracji" szamponem łykałam skrzyp, później revalid (jestem w trakcie pierwszego miesiąca) i magnez.

Jednak szampon sam w sobie naprawdę nie jest zły. BAAAAARDZO dobrze się pieni. Nie spotkałam się do tej pory z szampon którego tak nie wiele starczy do umycia moich włosów. Włosy po myciu nabierają objętości, i długo tą objętość utrzymują. Są piękne. Bardzo podoba mi się zapach szamponu. Do tego nie podrażnia skóry głowy i nadaje się do codziennego użytku.
    Wydaje mi się jednak, że delikatnie przyspiesza przetłuszczanie.

Będę go używać jeszcze przez 3 miesiące zgodnie z zaleceniem na etykiecie, zobaczymy...

Ilość zużytych opakowań: zacznę drugie

Chcesz pochwalić nyiloveu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały!
  • Ten szampon to chyba największe kosmetyczne zaskoczenie z jakim miałam okazję się spotkać.Używałam wiele kosmetyków wzmacniającyh do włosów, od szamponów do ampułek wzmacniających i żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia, a raczej nie zaskoczył mnie, jak ten.Przede wszystkim DZIAŁA.

Podczas stosowania:
    + włosy przestały praktycznie wypadać
    + były miękkie, lśniące i puszyste, świetnie się ukladały

Szampon nie spowodował u mnie łupieżu, nie podrażnił mnie, a mam bardzo wrażliwą skórę.

W mojej opinii ten kosmetyk nie ma wad.Co prawda, wolałabym żeby SLS został zastąpiony delikatniejszym detergentem, jednak składnik ten nie podrażnił mnie, więc odejmuję tylko pół gwiazdki.

Polecam.

Używam tego produktu od: Jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Matylda118 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudny do ocenienia
  • Szampon stosowałam tak jak należy przez ok. 4 miesiące. Z wypadaniem włosów borykam się od kilku lat, nikt nie wie jakie są tego przyczyny, badania mam w porządku, z tarczycą nie mam problemów, pozostaje jedynie sprawdzenie hormonów... Rozkładam ręcę i szukam specyfików, które pomogą przede wszystkim zahamować wypadanie.

Szampon kupiłam w aptece, jest raczej łatwo dostępny, cena nie jest najgorsza zważywszy na wydajnośc, jedna butelka wystarczyła na prawie 2 miesiące.

Na samym początku stosowania byłam zachwycona!! Szampon rzeczywiście zaczął działać już po kilku użyciach, włosów w wannie zostawało coraz mniej i taki efekt utrzymywywał się ok. 2 miesiące. Faktycznie zahamował wypadanie, za co go uwielbiałam, lecz zachwyt nie trwał zbyt długo.

W 3 miesiącu włosy znów zaczęły wypadać, a w czwartym ich stan się bardzo pogorszył. Mnóstwo włosów lądowało w wannie i wszędzie indziej, najgorzej było podczas czesania.... Załamka

Warto dodać, że szamponu można używać codziennie i tak też robiłam, choć zawsze myłam włosy co dwa dni. Niestety z Seboradinem nie było to możliwe, gdyż nawet tuż po umyciu włosy nie wyglądały świeżo. Fatalnie wpłynął na ich wygląd, plątał włosy i mam wrażenie, że nie oczyszczał ich zbyt dokładnie, "świeżość" nie utrzymywała się nawet przez dobę.

Trudno mi go ocenić, bo być może dla innych będzie on zbawiennym środkiem, tak jak dla mnie w pierwszych miesiącach stosowania. Na dłuższą metę zaszkodził moim włosom a przede wszystkim skórze głowy.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić paradoxia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart polecenia!
  • Szampon jest świetny.
    1. Bardzo wydajny, używam już kilka tygodni 2-3 razy w tygodniu i nie zużyłam nawet połowy.
    2. Świetnie się pieni, rozprowadza na włosach.
    3. Ładny zapach, dobra konsystencja.
    4. Wydaje mi się, że działa! Zauważyłam mniej wypadających włosów po umyciu i sporo nowych włosków.
    5. Po umyciu włosów wydaje się dużo więcej, bo są puszyste, błyszczące, dobrze się układają.
    Napewno kupię ponownie!
    Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić saoriQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno...
  • Dostałam kilka próbek od koleżanki, która wcześniej bardzo chwaliła sobie ten szampon. Może dlatego, że korzystala z całej serii czyli tabletki szampon i lotion. Mi niestety nie pomogł choć w okresie zimy moje włosy leżą wszędzie... :/ Musiałam zużyć dużo szamponu, żeby w ogóle się pieniło coś na głowie (włosy mam długi i gęste ale pocieniowane). Kolejnym razem najpierw umyłam zwykłym szamponem po czym podjęłam kolejną próbę - zero poprawy. Używałam dużą ilość ziolowych szamponów - ten jest najgorszy...

Najwięszy problem jest z rozczesywaniem włosów, graniczy to z cudem. Po wyrwaniu kilkunatu włosów po prostu nałożyłam maskę i spłukałam by włosy w ogóle można było rozczesać...

Zostaje jednak przy szamponie Clear do włosów przetłuszaczających, Jantarze i tabletkach Merz Special

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 6 próbek szamponu

Chcesz pochwalić anioleczek1024 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudno ocenić
  • Plusy:
    + ładny, delikatny zapach
    + dość wydajny

Minusy:
    - trochę mi się po nim włosy plątały

+/- cena - tani nie jest, ale majątku również nie kosztuje

Jeśli chodzi o jego zastosowanie, czyli zmniejszenie wypadania włosów, to ciężko mi to ocenić. Na początku stosowania zaobserwowałam wręcz zwiększenie wypadania, później włosów wypadało mniej. Przerwałam kurację i po jakimś czasie do niej powróciłam, bo włosy znowu zaczęły wypadać garściami. Ta druga kuracja w ogóle mi już nie pomagała, w ciągu około 2-3 miesięcy nie zauważyłam zmniejszenia wypadania włosów i wtedy przestałam go stosować.
    Trudno jest mi więc jednoznacznie ocenić, bo za pierwszym razem zadziałał, jednak za drugim już nie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić syriusz2008 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij