Powiększ Inter Fragrances, Seboradin Przeciw Wypadaniu Włosów, Szampon kuracja przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów

Zgłaszająca osoba: agaaga111

Działa ochronnie i naprawczo. Kompleks aktywnych składników eliminuje główne przyczyny wypadania i przerzedzania się włosów. Wyciąg z drzewa oliwnego zwalcza proces starzenia się mieszków włosowych przez co zapobiega wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Aminokwasowy kompleks witaminy H zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z drzewa cytrusowego i bioflawonoidy poprawiają mikrokrążenie i ukrwienie skóry głowy. Naturalny wyciąg z żeń-szenia pobudza włosy do odrostu, odżywia je, dotlenia skórę głowy oraz włosy, wpływa na prawidłową pracę gruczołów łojowych. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, Zn, białka i aminokwasy) nawilża i odżywia włosy. Kuracja wspomaga leczenie łysienia androgenowego.

Pierwsze, widoczne efekty już po 2 tygodniach stosowania. Włosy są bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej się rozczesują. Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.
Szampon stosowany przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Wspomaga leczenie łysienia androgenowego. Przeznaczony dla mężczyzn i kobiet.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Cocamide DEA, Sodium Laureth Sulfate and Glycol Distearate, Coco – Glucoside and Glyceryl Oleate, Glycerin Polyquaternium-7, Parfum, Butylene Glycol and Aqua and PPG-26-Buteth-26-PEG-40 Hydrogenated castor Oil and Apigenin and Oleanolic Acid and Biotinyl Tripeptide-1, Ginseng (Panax Ginseng)Extract, Water and Glicerin and Lecithin and Sorbitol and Xanthan Gum and Hammamels Virginiana extract and Diathomeaceous earth and Disodium EDTA and Tocopheryl acetate and Glyceryl linolenate and Panthenol and Phenoxyethanol and Methylparaben and Butylparaben and Ethylparaben and Propylparaben and Isobutylparaben, Sodium chloride, Benzi alcohol and Methychlorosothiazolinone and Methylisothiazolinone.

/bw/

• Dobry
  • Zakupiny z całym zestawem przeciw wypadaniu włosów.

Opakowanie: typowe dla marki, twarda, wąska butelka. Dzięki swoim gabarytom dobra na wszelkie wyprawy.

Zapach/konsystencja/doznania: szapon pachnie ładnie cytrusami. Jest dość rzadki (choć nie tak jak ten z żeń-szeniem). Mam wrażenie, ze zawsze trzeba użyć go dwa razy przy myciu, za pierwszym razem nie oczyszcza dokładnie. Producent zaleca potrzymanie go na skórze głowy parę minut i tak też czyniłam.

Działanie: na plus. Włosy są czyste, odżywione, nie obciążone. Ponieważ używałam całej serii na raz ciężko mi stwierdzić czy samodzielnie niweluje wypadanie włosów. Na pewno w czasie jego używania moje włosy uległy wzmocnieniu.

Szampon jest dość drogi, ale bardzo wydajny. Myję głowę, co dzień, ewnetualnie co drugi dzień a już od dwóch miesięcy nie mogę go wymęczyć. Na plus.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thelover za czytelną i pomocną recenzję?
  • pobudza włosy do życia!
  • Szampon używam od ok. 2 lat i muszę stwierdzić, że jest to jeden z lepszych jakie miałam. Czasami odstawiam go, by spróbować innych, jednak nie wiem czy jakikolwiek inny szampon może się z nim w 100% równać. Jest to rzeczywiście dobry kosmetyk, bogaty w witaminy. Moje włosy były rzadkie po chorobie, którą skończyłam niedawno leczyć, a ten szampon przywraca im życie, powoduje, że włosy są nie tylko w większej objętości, ale również zauważyłam, że rosną nowe, mocniejsze, wzmocnione. Polecam, myślę, że regularne używanie i duża cierpliwość zaowocują odpowiednim efektem!

Używam tego produktu od: stycznia 2012

Chcesz pochwalić klarysa92 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Na pewien czas ogranicza wypadanie włosów.
  • Szampon znajduje się w plastikowym opakowaniu o pojemności 200 ml. Dzięki przezroczystości buteleczki można kontrolować ilość pozostałego produktu.

Kosmetyk dobrze się pienił i z łatwością spłukiwał się z włosów. Nie obciążał ich oraz nie zwiększał ich tempa przetłuszczania się. Dodatkowo, produkt nie podrażnił mojej skóry na głowie ani nie wywołał u mnie łupieżu.

Dzięki niemu moje włosy były gładkie w dotyku i wyglądały świeżo. W duecie z maską do włosów z tej samej serii zminimalizował wypadanie moich włosów! Szkoda tylko, że ten efekt utrzymywał się może przez 2 miesiące...

Jego dużym minusem jest cena oraz kiepska wydajność. Produkt stosowałam codziennie i wykończyłam go po ok. 3 tygodniach. Za 22 zł oczekiwałam większej wydajności.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić al333 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciężko powiedzieć...
  • Szampon poleciła mi znajoma farmaceutka, podobno jej bardzo pomógł. Dodatkowo naczytałam się pozytywnych opinii i byłam pewna, że ten szampon "ogarnie" jakoś moje włosy... JAKOŚ je ogarnął ale bez szału...
    Może zacznę od działania, to o to w tym właściwie chodzi... Po obietnicy producenta na opakowaniu, widoczną poprawę powinnam zauważyć po dwóch tygodniach. Niestety, ja jej nie widziałam. Dopiero po miesiącu wypadanie włosów uregulowało się, wypada ich około 20 - 50 dziennie. Według mnie wciąż o wiele za dużo ponieważ wcześniej nie wypadały w ogóle...

W gruncie rzeczy nie potrafię również stwierdzić czy uregulowało się to dzięki szamponowi (szczerze - nie wierzę, że sam szampon może pomóc na wypadanie, w końcu trzymamy go na głowie niezbyt długo...). W trakcie "kuracji" szamponem łykałam skrzyp, później revalid (jestem w trakcie pierwszego miesiąca) i magnez.

Jednak szampon sam w sobie naprawdę nie jest zły. BAAAAARDZO dobrze się pieni. Nie spotkałam się do tej pory z szampon którego tak nie wiele starczy do umycia moich włosów. Włosy po myciu nabierają objętości, i długo tą objętość utrzymują. Są piękne. Bardzo podoba mi się zapach szamponu. Do tego nie podrażnia skóry głowy i nadaje się do codziennego użytku.
    Wydaje mi się jednak, że delikatnie przyspiesza przetłuszczanie.

Będę go używać jeszcze przez 3 miesiące zgodnie z zaleceniem na etykiecie, zobaczymy...

Ilość zużytych opakowań: zacznę drugie

Chcesz pochwalić nyiloveu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały!
  • Ten szampon to chyba największe kosmetyczne zaskoczenie z jakim miałam okazję się spotkać.Używałam wiele kosmetyków wzmacniającyh do włosów, od szamponów do ampułek wzmacniających i żaden nie zrobił na mnie takiego wrażenia, a raczej nie zaskoczył mnie, jak ten.Przede wszystkim DZIAŁA.

Podczas stosowania:
    + włosy przestały praktycznie wypadać
    + były miękkie, lśniące i puszyste, świetnie się ukladały

Szampon nie spowodował u mnie łupieżu, nie podrażnił mnie, a mam bardzo wrażliwą skórę.

W mojej opinii ten kosmetyk nie ma wad.Co prawda, wolałabym żeby SLS został zastąpiony delikatniejszym detergentem, jednak składnik ten nie podrażnił mnie, więc odejmuję tylko pół gwiazdki.

Polecam.

Używam tego produktu od: Jakiś czas
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Matylda118 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudny do ocenienia
  • Szampon stosowałam tak jak należy przez ok. 4 miesiące. Z wypadaniem włosów borykam się od kilku lat, nikt nie wie jakie są tego przyczyny, badania mam w porządku, z tarczycą nie mam problemów, pozostaje jedynie sprawdzenie hormonów... Rozkładam ręcę i szukam specyfików, które pomogą przede wszystkim zahamować wypadanie.

Szampon kupiłam w aptece, jest raczej łatwo dostępny, cena nie jest najgorsza zważywszy na wydajnośc, jedna butelka wystarczyła na prawie 2 miesiące.

Na samym początku stosowania byłam zachwycona!! Szampon rzeczywiście zaczął działać już po kilku użyciach, włosów w wannie zostawało coraz mniej i taki efekt utrzymywywał się ok. 2 miesiące. Faktycznie zahamował wypadanie, za co go uwielbiałam, lecz zachwyt nie trwał zbyt długo.

W 3 miesiącu włosy znów zaczęły wypadać, a w czwartym ich stan się bardzo pogorszył. Mnóstwo włosów lądowało w wannie i wszędzie indziej, najgorzej było podczas czesania.... Załamka

Warto dodać, że szamponu można używać codziennie i tak też robiłam, choć zawsze myłam włosy co dwa dni. Niestety z Seboradinem nie było to możliwe, gdyż nawet tuż po umyciu włosy nie wyglądały świeżo. Fatalnie wpłynął na ich wygląd, plątał włosy i mam wrażenie, że nie oczyszczał ich zbyt dokładnie, "świeżość" nie utrzymywała się nawet przez dobę.

Trudno mi go ocenić, bo być może dla innych będzie on zbawiennym środkiem, tak jak dla mnie w pierwszych miesiącach stosowania. Na dłuższą metę zaszkodził moim włosom a przede wszystkim skórze głowy.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić paradoxia93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart polecenia!
  • Szampon jest świetny.
    1. Bardzo wydajny, używam już kilka tygodni 2-3 razy w tygodniu i nie zużyłam nawet połowy.
    2. Świetnie się pieni, rozprowadza na włosach.
    3. Ładny zapach, dobra konsystencja.
    4. Wydaje mi się, że działa! Zauważyłam mniej wypadających włosów po umyciu i sporo nowych włosków.
    5. Po umyciu włosów wydaje się dużo więcej, bo są puszyste, błyszczące, dobrze się układają.
    Napewno kupię ponownie!
    Używam tego produktu od: kilku tygodniIlość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić saoriQ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dno...
  • Dostałam kilka próbek od koleżanki, która wcześniej bardzo chwaliła sobie ten szampon. Może dlatego, że korzystala z całej serii czyli tabletki szampon i lotion. Mi niestety nie pomogł choć w okresie zimy moje włosy leżą wszędzie... :/ Musiałam zużyć dużo szamponu, żeby w ogóle się pieniło coś na głowie (włosy mam długi i gęste ale pocieniowane). Kolejnym razem najpierw umyłam zwykłym szamponem po czym podjęłam kolejną próbę - zero poprawy. Używałam dużą ilość ziolowych szamponów - ten jest najgorszy...

Najwięszy problem jest z rozczesywaniem włosów, graniczy to z cudem. Po wyrwaniu kilkunatu włosów po prostu nałożyłam maskę i spłukałam by włosy w ogóle można było rozczesać...

Zostaje jednak przy szamponie Clear do włosów przetłuszaczających, Jantarze i tabletkach Merz Special

Używam tego produktu od: 1,5 tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 6 próbek szamponu

Chcesz pochwalić anioleczek1024 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudno ocenić
  • Plusy:
    + ładny, delikatny zapach
    + dość wydajny

Minusy:
    - trochę mi się po nim włosy plątały

+/- cena - tani nie jest, ale majątku również nie kosztuje

Jeśli chodzi o jego zastosowanie, czyli zmniejszenie wypadania włosów, to ciężko mi to ocenić. Na początku stosowania zaobserwowałam wręcz zwiększenie wypadania, później włosów wypadało mniej. Przerwałam kurację i po jakimś czasie do niej powróciłam, bo włosy znowu zaczęły wypadać garściami. Ta druga kuracja w ogóle mi już nie pomagała, w ciągu około 2-3 miesięcy nie zauważyłam zmniejszenia wypadania włosów i wtedy przestałam go stosować.
    Trudno jest mi więc jednoznacznie ocenić, bo za pierwszym razem zadziałał, jednak za drugim już nie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić syriusz2008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • DZIAŁA!!!
  • Szampon kupiłam w akcie desperacji i bez przekonania. Zawsze w czasie jesieni i wiosny gdy włosy mi mocniej wypadały miałam swój sprawdzony duet (vitapil+tonik dermedic) ale tonik wycofali a sam suplement nie pomógł. Używałam specyfiku Welli i nic. Zaczęłam dostrzegać na głowie te mocne ubytki. Już pomijam mycie włosów, układanie czy czesanie ale włosy leciały mi non stop, tam gdzie stałam tam leżały włosy.
    Pierwsze efekty były już po pierwszym tygodniu. W wannie zostawało tylko po kilka szt włosów, po miesiącu szczotke obierałam co kilka dni, a nie po każdym czesaniu. W dodatku szampon poza tym, że naprawdę działa- hamuje wypadanie, włosy rosną szybciej i widze mnóstwo włosów, to dodatkowo powoduje, że włosy są po nim ładne, błyszczące i sprawił, że nie używam w ogóle odżywki co było dla mnie nie do pomyślenia. Gdy teraz sięgnęłam po jakieś duety profesjonalne do farbowanych, których używałam od lat, widzę jakie mam strączkowate, oklapnięte matowe włosy. Zużyje druga butelkę wtedy będzie kuracja kilku miesięczna ale potem robię sobie małą przerwę bo nie chcę, żeby zmniejszył siłę działania. Nie miałam tak genialnego szamponu, a od ok 8 lat używam tylko profesjonalnych kosmetyków, głownie linie do farbowanych.

Ilość zużytych opakowań: Jedna butelka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysyp baby hair'ów!
  • Nie sądziłam, że szampon potrafi zrobić takie cuda!

- włosy przestały wypadać garściami (wychodzi tylko kilka przy myciu)
    - do tego rosną szybciej
    - i zaczęły pojawiać się nowe!

Do tego szampon nie wysusza (choć może to zasługa balsamu z serii regeneracja - tej samej firmy), nie powoduje większego przetłuszczania się włosów.
    Jest w całkiem przystępnej cenie (niecałe 18zł w aptekach internetowych) - choć przy dłuższych włosach może być mało wydajny - za to mały minusik.

Chcesz pochwalić sol604 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Póki co - najlepszy
  • Wypadanie włosów.. temat rzeka. Odkąd pamiętam zawsze miałam z tym problem. Jak się później okazało, to rodzinne. Przetestowałam już większość szamponów dostępnych i w drogeriach i w aptekach. No i przyszła kolej na ten.

Zapach i konsystencja
    Szampon jest gęsty, dosyć dobrze się pieni. Trzeba jednak dosyć obficie spłukać, gdyż może przetłuszczać. Zapach z kolei jest okropny, taki aptekarsko-ziołowy. Na szczęście szybko znika.

Opakowanie 200 ml
    Cóż, przy buteleczce nie zaszaleli. Można powiedzieć, że jest dość tandetna. ale wiadomo, ważniejsze jest to jak produkt działa.

Działanie
    Jak to bywa przy stosowaniu szamponów przeciw wypadaniu włosów, tak i przy tym trzeba poczekać na efekty. U mnie pierwsze widoczne efekty były już po 4 użyciu. Wtedy to zauważyłam że na sitku w wannie zostało mniej włosów niż wcześniej. Natomiast takie większe efekty były widoczne po jakichś 3 tygodniach.
    Jeśli chodzi o porost... cóż farbuję włosy i to właśnie na odrostach zauważyłam, że włosy zaczęły zdecydowanie szybciej rosnąć. Po ok 3 miesiącach było już widać, że rosną nowe. Co wyglądało dosyć zabawnie jak miałam opaskę na włosach.
    Czyli u mnie szampon pomógł i na porost i przeciw wypadaniu.

Niestety minusem jest słabe odżywienie, nawilżenie. I za to odejmuję mu pół gwiazdki. Jeśli ktoś ma zniszczone włosy to musi się zaopatrzyć w dobrą odżywkę, maskę.

Dodam tylko, że szampony przeciw wypadaniu są dosyć specyficzne tzn włosy bardzo szybko zaczynają się do nich przyzwyczajać. Szybciej niż do zwykłych. Przez co, po kilku miesiącach trzeba zrobić od nich krótką przerwę. Do tego szamponu jednak chętnie wracam, bo mi pomaga.

A KWC daję mu dlatego, ponieważ póki co nie znalazłam skuteczniejszego dla mnie

Używam tego produktu od: 2 lata z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić Alsou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Odkąd pamiętam mam problem z wypadaniem włosów, w szczególności latem. Używałam wielu szamponów drogeryjnych i aptecznych, żaden nie spełnił pokładanych w nim nadziei, niektóre wręcz pogłębiły problem. Na tym tle Seboradin wypada bardzo dobrze. Stosuję go od stycznia i mogę powiedzieć, że dobrze sobie radzi (oczywiście bez szaleństw, ale też nie oczekuję, że po jakimkolwiek szamponie nagle będę mieć bujną grzywę) .

Plusy:
    - zauważalnie mniejsze wypadanie włosów
    - ładny zapach
    - wydajność: szampon dobrze się pieni, nie trzeba go dużo
    - nie obciąża włosów, również ich nie przesusza
    - włosy łatwo się rozczesują
    - cena - 17zł za butelkę, która wystarcza na 2 miesiące mycia co drugi dzień

Minusy:
    - dostępność: nie kupi się go w każdej aptece, warto patrzeć na ceny, bo mogą się bardzo różnić (0d 17 do nawet 30zł)

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić andarist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudno powiedzieć
  • Zakupiłam ten szampon w czasie, gdy moje włosy bez żadnej wyraźnej przyczyny zaczeły wypadać jak szalone. Po przewertowaniu wielu forów zdecydowałam się na zakup, ponieważ produkt ten zbierał całkiem dobre recenzje. Szampon zamówiłam na allegro za ok. 19 zł więc cena była w miarę w porządku. Ale do sedna...

Plusy:
    - włosy bardzo dobrze oczyszczone i świeże przez ok. 3 dni
    - ogólna kondycja włosów się poprawiła, wyglądały 'zdrowiej', nie puszyły się, nie były przesuszone, ale też nie przetłuszczały się
    - duży blask
    - ładny zapach
    - wydajność (starczył mi na 3 miesiące stosowania 2-3x w tygodniu)
    - fajnie się pienił

Minusy:
    - włosy były dość oklapnięte
    - w ogóle nie działał przeciw wypadaniu włosów a takie było jego główne przeznaczenie

Podsumowując nie jest to zły szampon, włosy są po nim naprawdę ładne, lśniące i zdrowe. Niestety nie spełnia on swojej podstawowej funkcji jaką miało być zahamowanie wypadania włosów.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olimpia900 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie znam lepszego
  • Słabe włosy mam od zawsze, zaś sezonowo zmagam się ze wzmożonym wypadaniem. Są bardzo cienkie, rzadkie, przetłuszczające się i zwykle oklapnięte.

Nie wierzę, że szampon jest w stanie zahamować nadmierne wypadanie włosów czy łysienie. Moim zdaniem, zadaniem szamponu do takich włosów jest niepogarszanie sytuacji - dlatego ten jest dla mnie świetny.

Zalety:
    + świetnie oczyszcza i odświeża włosy
    + włosy są superpuszyste! same się układają, są świeże od 7.15 do mniej więcej 22.00 - pierwszy raz mi się to zdarzyło bez użycia jakichkolwiek środków do stylizacji
    + bardzo ładny, świeży, lekko oliwkowy zapach (trochę jak oliwkowa pomadka Nivea)
    + dobrze się pieni
    + niezła wydajność

Wady:
    - cena - za nią odejmuję pół gwiazdki; nie zrobiłabym tego, gdyby szampon zawierał takie szmery-bajery, które zapobiegłyby dalszemu wypadaniu włosów, a za nie odpowiadają raczej ampułki tej samej firmy

Używam tego produktu od: lipiec 2013

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • DRAMAT
  • Daję dwie gwiazdki, bo według mnie jest porażką, a według mojej mamy ideałem. Ale to ja jestem tu recenzentką!

Włosy mam kręcone i suche - wyjątkowo popularne i wredne połączenie. Kupiłam ten szampon zimą, wydałam na niego ostatnie pieniądze, bo włosy wypadały mi niemiłosiernie. Może dlatego tak się denerwuję, kiedy tylko o nim pomyślę. Pamiętam, że przeglądałam miliardy włosowych forów wówczas, żeby wybrać najlepszy z Seboradinów. Naczytałam się jak to ludziom powyrastały chaszcze, że rosną w tempie ekspresowym... niedoczekanie!

Po pierwszym umyciu próba rozczesania włosów skończyła się tak, że wyrwałam połowę. TAK WŁAŚNIE - SZAMPON PRZECIW ICH WYPADANIU. Próbowałam wszystkiego - szczotkowałam je godzinami przed myciem, myłam je na stojąco, na wisząco, w każdej możliwej pozycji, bez rezultatu. Za każdym razem robił się na mojej głowie jeden wielki dred, którego później godzinami ze łzami w oczach rozplątywałam. NIGDY więcej go nie kupię, nigdy.

Teraz historia mojej mamy, która jest posiadaczką równie rzadkich, ale raczej falowanych, zdrowych, niefarbowanych, przetłuszczających się włosów: większa objętość, piękny blask, nie puszą się, kilka dni bez potrzeby mycia głowy.

Podsumowanie: możliwe, że ten szampon jest przeznaczony dla osób o włosach prostych, ciężkich, gęstych, natomiast ABSOLUTNIE NIE POLECAM GO OSOBOM O WŁOSACH KRĘCONYCH I SUCHYCH!

Chcesz pochwalić lapivoinerouge za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny jesteś, ale trochę odstraszasz ceną.
  • Szampon poleciła mi pani dermatolog. Zaleciła mi również maskę z tej samej serii, ale o niej pisałam w KWC pod zgłoszeniem.
    Szampon jest wydajny - ja mam krótkie włosy, więc idzie go mniej niż do długich. Dobrze się pieni, dobrze myje, cieżko określić mi czy zmniejsza wypadanie włosów, ponieważ biorę jeszcze leki na skórę, włosy i paznokcie oraz jestem uzależniona od prostownicy, która wiadomo jak działa na włosy...
    Jedynym minusem tego szamponu jest cena - ja za swój dałam 32 zł i ileś groszy ( poj. 200ml). Gdyby chociaż był pojemniejszy w tej cenie... Kiedyś go pewnie jeszcze kupię, może będzie gdzieś taniej.

Ilość zużytych opakowań: 200ml

Chcesz pochwalić Kreciola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka!!!!
  • Jak dla mnie totalna porażka, zużyłam 2 szampony i 3 maski z tej serii i z włosami nie zrobiło nic ;/ wypadają tak samo jak wypadały nic nie pomogło na wypadanie włosów, dodatkowo bardzo plącze włosy, słabo się pieni, juz lepiej pomaga jak dla mnie Seboradin z żeń-szeniem. Ten kompletnie nie pomaga na wypadanie włosów ;/ NIE POLECAM

Chcesz pochwalić ninka155 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Jakiś czas temu zaczęły mi bardzo wypadać włosy, garściami. Kupiłam ten szapomon i jestem z niego zadowolona. Włosy przestały wypadać, wzmocniły i pogrubiły się. Jedyny minus - trudno się pieni.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno i pół

Chcesz pochwalić notakxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnia obietnice
  • Zakupiłam w związku w wypadaniem włosów po ciąży i jak najbardziej się sprawdził już po około dwóch tygodniach zamiast całej umywalki włosów jedynie pojedyncze włosy co jak dla mnie jest świetnym rezultatem. Szczerze mogę polecić osobom z problemem wypadających włosow a co najważniejsze po zakończeniu używania włosy nie zaczynają się znów sypać.

Używam tego produktu od: 4 mies.

Chcesz pochwalić martusia141227 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry szampon.
  • Bardzo dobry szampon. Trafiłam na niego przez przypadek kupując ampułki z tej samej serii. Pomyślałam, że sprawdzi się jako dodatek do kuracji i miałam rację.
    Dobrze oczyszcza włosy, zdarzało mi się zmywac nim nałożone wcześniej oleje i radził sobie z tym bez problemu. Czasem może nawet myje zbyt dobrze i trzeba pamiętać o nalożeniu jakiejś odżywki ale za to włosy pozostawały świerze co najmniej 2 dni, co nie każdy szampon potrafił.
    Zapach przyjemny, szampon tworzy gęstą pianę. Nie zauważyłam szybszego wypłukiwania farby.
    Jeśli chodzi o efekty wzmacniające to w połączeniu z w/w kuracją faktycznie zmniejszył znacząco wypadanie moich włosów, ale trudno mi określić ile było w tym zasługi szamponu.
    Największym minusem jest cena - poza nielicznymi promocjami kosztuje ponad 20 zł - a to jednak dość dużo za małą butelkę szamponu.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 200 ml

Chcesz pochwalić nettta za czytelną i pomocną recenzję?
  • działa ale też obciąża włosy
  • Niestety, nie moge jednoznacznie go wychwalać.

Owszem ma działanie hamujące wypadanie włosów ale:

-niedomywa tłustych włosów
    -obciąża skórę głowy

A ja mam bardzo tłustą skórę głowy.

Zauważyłam że działa tylko gdy używa się go 100% regularnie i bez przerwy. A ja nie jestem w stanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wichura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja!
  • Jestem bardzo zadowolona. Zawsze miałam duży problem z lekko przerzedzonymi włosami a przy lini włosów, tworzyły się delikatne zakola. Poza tym pare lat farbowałam włosy na blond, co bardzo osłabiło ich kondycje.

Po używaniu szamponu włosy są w rewelacyjnym stanie!!

Szampon delikatnie się pieni, ma przyjemny zapach, należy go potrzymać pare minut aby efekt był lepszy i składniki się wchłonęły. Ja dodatkowo nakładam 2-3 razy w tygodniu maskę z tej samej serii na całe włosy i skórę głowy.

PLUSY:
    Efekt widoczny po miesiącu, włosy są zdrowsze, szybko rosną, są grubsze i gęstsze!
    Zapach apteczny, mi się podoba.

MINUSY:
    Trzeba przywyknąć do efektu poplątanych włosów po umyciu ALE jest to normalne przy użyciu szamponów bez silikonów!! Ja nakładam dodatkowo maskę lub odżywkę na końcówki, co powoduje rozczesywanie bez większych problemów.
    Cena- za pojemność 200ml od 18 do nawet 30zl (warto szukać promocji i okazji w aptekach internetowych albo np w Super Pharm)

Jak dla mnie żaden szampon nie poprawił w takim tempie kondycji moich włosów, a minusy nie są aż tak drastyczne, więc jest to mój KWC w 100%!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 200 ml skończone, zaczynam drugie

Chcesz pochwalić tuniczka111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie się sprawdził
  • Kupiłam ten szampon, wraz z maską i ampułkami z tej samej serii. Stosowałam sumiennie, ponieważ włosy leciały po odchudzaniu garściami.

Naprawdę kuracja pomogła.

Szampon ma dziwny zapach, ale nie jest brzydki. Pieni się umiarkowanie jak wszystkie lecznicze szampony.

Używam tego produktu od: używałam maj - lipiec 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3 zużyte opakowania

Chcesz pochwalić d_a_r_i_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kupiłam ten produkt z maską Seboradin i ampułkami z czarnej rzepy na moje wypadające włosy.

Po zużyciu wszystkiego niestety kompletnie nie zauważyłam efektów. Włosy wypadały dalej.

Do tego szampon nie najlepiej działał na moje włosy, słabo zmywał wcześniej aplikowany olej.

Nie dla mnie.

Używam tego produktu od: sierpień 2012

Chcesz pochwalić blondynaaa_91 za czytelną i pomocną recenzję?