Seboradin, Przeciw Wypadaniu Włosów, Szampon kuracja przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów

ezebra
Średnia ocena: 4.89/5

Działa ochronnie i naprawczo. Kompleks aktywnych składników eliminuje główne przyczyny wypadania i przerzedzania się włosów. Wyciąg z drzewa oliwnego zwalcza proces starzenia się mieszków włosowych przez co zapobiega wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Aminokwasowy kompleks witaminy H zwiększa zakotwiczenie się włosów w cebulce, przyspiesza wzrost włosów. Ekstrakt z drzewa cytrusowego i bioflawonoidy poprawiają mikrokrążenie i ukrwienie skóry głowy. Naturalny wyciąg z żeń-szenia pobudza włosy do odrostu, odżywia je, dotlenia skórę głowy oraz włosy, wpływa na prawidłową pracę gruczołów łojowych. Nanotechnologiczny kompleks witamin (prowitamina B5, witaminy E, F, PP, H - biotyna, Zn, białka i aminokwasy) nawilża i odżywia włosy. Kuracja wspomaga leczenie łysienia androgenowego.

Pierwsze, widoczne efekty już po 2 tygodniach stosowania. Włosy są bardziej gęste, mocniejsze i zdrowsze. Błyszczą się i łatwiej się rozczesują. Skuteczność przeciw wypadaniu włosów potwierdzona badaniami in vitro, in vivo przeprowadzonymi pod kontrolą dermatologiczną.
Szampon stosowany przeciw wypadaniu i przerzedzaniu się włosów. Wspomaga leczenie łysienia androgenowego. Przeznaczony dla mężczyzn i kobiet.

Skóra głowy
normalna
zapobiegające wypadaniu, nawilżające, wzmacniające
do włosów wypadających

Wart polecenia!

Szampon jest świetny.
1. Bardzo wydajny, używam już kilka tygodni 2-3 razy w tygodniu i nie zużyłam nawet połowy.
2. Świetnie się pieni, rozprowadza na włosach.
3. Ładny zapach, dobra konsystencja.
4. Wydaje mi się, że działa! Zauważyłam mniej wypadających włosów po umyciu i sporo nowych włosków.
5. Po umyciu włosów wydaje się dużo więcej, bo są puszyste, błyszczące, dobrze się układają.
Napewno kupię ponownie!

Zmniejsza wypadanie włosów, nawilża i wzmacnia

Szampon ma przyjemną raczej lekką konsystencję. Doskonale rozprowadza się na skórze głowy i włosach. Pieni się bardzo delikatnie i bezproblemowo spłukuje. Nawilża włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Stosowany regularnie wzmacnia cebulki włosów. Włosy rosną mocniejsze, mniej wypadają a przerzedzenia srają się mniej widoczne. Szampon znajduje się w wygodnym opakowaniu.

Ta seria uratowała moje włosy!

Po covidzie i ogromnie stresującym okresie w moim życiu włosy zaczęły wypadać mi dosłownie garściami. Były wszędzie. Po umyciu wyciągałam całe pasma. Na skórze głowy zaczęłam dostrzegać prześwity, na czubku pojawił się mały placek.
Byłam załamana.
Pani w aptece poleciła mi Seboradin.
Kupiłam najpierw szampon spodziewając się, że będzie on raczej nieprzyjemny w użyciu. Mile się zaskoczyłam. Szampon dobrze się pieni, fajnie zmywa, włosy są błyszczące. Pachnie delikatnie, nie aptecznie ;)
Zdecydowałam się na zakup pozostałych produktów - maski, balsamu, serum, peelingu i ampułek.
Po kilku tygodniach zauważyłam, że włosy mniej wypadają :)))
Po kilku miesiącach zaczęły pojawiać się nowe włosy :)
Szampon i maska z tej serii zostały ze mną do dzisiaj. Maski używam tylko na włosy przy nasadzie, wmasowując ją w skórę. Na końcówki i po długości używam maski z naftą również Seboradin. Bardzo polecam :)

Dobry szampon

Na pewno będę wracać do tego szamponu. Kupiłam cała serię- odzywka, maska, booster, peeling, ampułki.
Szampon i ampułki są najlepsze.
Piekny zapach! Uwielbiam. Buteleczka mała ale wystarcza na długo. Włosy są świeże, domyte, sypkie.
Nie zauważyłam spektakularnej zmiany w postaci braku wypadania włosów, stosuje tak dużo produktów, że nie wiem któremu zawdzięczam zmniejszone wypadanie włosów.
Konsystencja odpowiednia, skóra głowy nie szczypie.

taka naciągana trójka :)

Włosy zaczęly wypadać mi wiosną... więc kupiłam polecany na KWC Seboradin i powiem tak... efekty raczej średnie... po dwumiesięcznej kuracji nie zauważyłam jakiejś widocznej poprawy niestety na dodatek włosy zaczeły mi się wysuszac...

Ratunek dla włosów

Szampon w niewielkiej butelce, z wygodnym dozowaniem. Sięgnęłam po niego w momencie, gdy włosy zaczęły mi się sypać z głowy w zastraszających ilościach. Pokładałam w nim ogromne nadzieje i się nie zawiodłam. Ma delikatny zapach trawy cytrynowej, dość dobrze się pieni i rozprowadza na włosach. Stosuję go myjąc skórę głowy dwa razy - pierwsze klasyczne mycie z lekkim masażem skóry, po spłukaniu ponownie nakładam szampon i zostawiam na 4-5 minut. Efekt po miesiącu sparowania mnie zachwycił. Włosy są miękkie, sypkie i dłużej świeże. Zmniejszył się problem wypadania i włosy wydają się być w dużo lepszej kondycji. Trafia na listę ulubionych i będzie do mnie wracał regularnie. Z czystym sumieniem polecam !

Ok

Szampon chyba faktycznie ograniczył wypadanie włosów, wzmocnił je. Zauważam różnicę. Szamponu używałam 1-2 razy w tygodniu. Według zaleceń należy umyć włosy, pozostawić na chwilę pianę, a potem dopiero spłukać. Samo oczyszczalnie nie na najlepszym poziomie, ale też nie jest to najgorszy produkt pod tym względem, jednak ja mam włosy bardzo wymagające. Trudno znaleźć dobry szampon oczyszczający dla mnie.

Produkt wart przetestowania, na pewno nie będzie zawodu. Ja podeszłam sceptycznie, a okazuje się, że można zauważyć różnicę. Być może kupię ponownie.

Niezauważalne efekty

Mam długie, typowo niskoporowate włosy z tendencją do przetłuszczania się skalpu.
Opakowanie produktu to mała, plastikowa buteleczka w białym kolorze z czarnymi i czerwonymi nadrukami. Zamykana jest na kliknięcie, co ułatwia stosowanie produktu pod prysznicem. Nie jest duże, dzięki czemu dobrze sprawdza się w podróży. Dodatkowo wystarczy niewielka ilość aby umyć włosy, dzięki czemu jest nieco bardziej wydajny.
Szampon ma mleczne zabarwienie i gęstą, żelową konsystencję. Zapach jest dość przyjemny - słodki z nutą kwaśności.
Domywa dobrze, natomiast niestety, mimo iż nigdy nie mam problemów z poplątanymi włosami, ten szampon wywołuje taki efekt.
Dodatkowo nie zauważyłam ani znacznie zmniejszonego wypadania włosów ani zwiększenia się liczby baby hairów, dlatego nie polecam tego produktu, ponieważ nie spełnia swojej funkcji.

Uratował moje włosy

Szampon stosowałam razem z ampułkami tej serii.
Jestem po ciężkiej chorobie i miesięcznej śpiączce farmakologicznej. Włosy wypadały mi kępami. W ciągu miesiąca wypadało mi ponad pół moich włosów. Stosuje szampon oraz ampułki od roku. Moje włosy odrosły i nie wypadają. Dzięki tej serii !
Mam mnóstwo baby hair są wszędzie.

Zero skuteczności

Skuszona recenzjami kupilam ten szampon, mam problem z wypadaniem włosów i przerzedzaniem, wiec liczylam na ograniczenie wypadania i porost nowych włosów. Niestety nie przyniósł zadnych efektow mimo stosowania przez kilka miesiecy, moze oprocz wrazenia wzmocnienia wlosow, ktore utrzymuje sie max 2 dni po myciu, a pozniej znow sa oklapnięte. Takze niestety nie moge go polecic.

Szampon

Trudno ocenić działanie przeciw wypadaniu, ale pięknie pachnie, dobrze myje, cienkie włosy są po nim puszyste, kupiłabym ponownie. Nie przesusza skóry głowy.

Widzę poprawę

Używam od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Szampon co prawda przesusza włosy, co jest widoczne przy moich cienkich włosach. Udaje mi się to zrównoważyć nakładając nawilżającą maskę (przed szamponem) oraz olejki na końcówki. Widzę jednak delikatną poprawę jeśli chodzi o samo wypadanie włosów. Od jakiegoś czasu nie czuję że moje ubrania są ciągle pokryte wypadającymi włosami a dodatkowo pojawiły mi się baby hair (przy moich rzadkich włosach to duży plus).

Słaby

Szampon zakupiłam, gdy po ciąży włosy zaczęły wypadać mi garściami. Miałam co do niego duże nadzieję, niestety okazał się słaby. Efektów pozytywnych brak, włosy przesuszone i nawet zaczęły się przetłuszczać. Nie polecam.