TRESemme, Clean & Natural, Gentle Hydration Conditioner (Odżywka z witaminami C i E)

Czasami włosy chcą być po prostu normalne. Odżywka Clean & Natural wydobywa z nich ich naturalne piękno. Lekka formuła zawiera witaminy C i E (najważniejsza przy nawilżaniu) i jest odpowiednia do codziennego stosowania. Dzięki zawartości witaminy C, wyciągów z drzewa cytrusowego, grapefruita i skórki cytrynowej, delikatnie oczyszcza włosy z pozostałości produktów stylizujących, nadając im połysk i świeży wygląd. Używana przez profesjonalistów.

To jest to :)

Tak, to jest mój hit, jeśli chodzi o odżywki. Nie obeszła bym się bez niej :) Moje ciemne, farbowane włosy są po niej miękkie, lśniące i takie miłe w dotyku... :)

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: dużooo :)

KOCHAM! ;)

Ta odżywka to cudo! ;) Moje włosy są po dekoloryzacji z czarnej farby, regularnie używanej przez 3 lata, po czym zafarbowane na, przybliżony do mojego naturalnego odcienia, brąz. W sumie po kilkunastu koloryzacjach brązem, stwierdziłam, że mam dość i chcę, żeby moje włosy były normalne, po czym zaprzestałam farbowania, w tym samym czasie, gdy otrzymałam tą odżywkę w prezencie. Nie farbuję już włosów 4 miesiące i nie mam żadnych odrostów ;) Produkt ładnie ściąga pozostałości po farbach ;) Kolejną zaletą jest króciutki czas trzymania jej, wystarcza dosłownie kilka minut. Po niej włosy są jakby bardziej sypkie, odżywione, nawilżone i jak producent obiecuje - NORMALNE ;) Po prostu KWC :)

Jednak nie wiem czy kupię ponownie, zważając na jej ogromną pojemność - myślę, że gdy ją wykończę, moje włosy nie będą już potrzebowały pomocy w dochodzeniu do normalności :P

Używam tego produktu od: 2 mies.?
Ilość zużytych opakowań: ciągle 1 ;)