Lush, Dr. Peppermint (Szampon w kostce)

Lush, Dr. Peppermint (Szampon w kostce)

To doskonały szampon dla osób które mają problem z cienkimi i wypadającymi włosami na czubku głowy tak zwaną łysiną. Olejek z mięty pieprzowej pobudza skórę głowy i wzmacnia włosy, oleje neroli relaksuje.

Trudny zawodnik, ale warto zaufać

Ciekawy szampon...

+ bardzo wydajny
+ świetnie się pieni
+ lśniące, zdrowo wyglądające włosy
+ włosy są długo świeże
+ świetny do podróżnej kosmetyczki
+ dobra cena

- okropny zapach dymu
- kłopotliwy do przechowywania
- wymaga używania treściwej odżywki lub maski

Nie wiem, czy przez zapach mogłabym używać go w okresie wiosenno-letnim. Teraz w połączeniu z odżywką zapach nie przeszkadza mi tak mocno.
Ciągle po niego sięgam, bo włosy wyglądają pięknie.
Daje o wiele lapszy efekt niż drogie szampony.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej kostki

Niestety...

Zamówiłam ten szampon na allegro, a tak na marginesie ceny są tam porażająco drogie, ja na szczęście kupiłam tylko pół kostki.

Plusy:
- zapach, uwielbiam intensywne zapachy, jednak nie utrzymuje się on na naszych włosach,
- dobrze się pieni,
- świetnie oczyszcza włosy,
- nie plącze włosów,
- nie obciąża.

Minusy:
- trudny dostęp, choć nadal czekam na Lusha w naszym kraju,
- nie zmniejszył wypadania włosów, miałam takie uczucie, że włosów wypada znacznie więcej,
- skład raczej nie powala na kolana,
- pomimo tego, że nie obciąża włosów przetłuszczają się one znacznie szybciej,
- kostka długo schnie.

Raczej nie kupie go ponownie, wielki plus za zapach, jest naprawdę intęsywny, minus za działanie, miał ograniczyć wypadanie, a tak naprawdę nic nie zrobił ;/

Używam tego produktu od: trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: pół kostki

Dobry, ale nie powala...

Kupiłam na Allegro w cenie podanej powyżej.
Plusy:
- świetnie się pieni,
- naprawdę wydajna (stosowana na zmianę z szamponem w płynie innej firmy - tj. co dwa dni - wystarczyła mi na ponad pół roku!),
- nie zmniejszyła przetłuszczania włosów, ale też nie obciążała nadmiernie włosów,
- miałam wrażenie że unosi włosy u nasady, ale efekt ten utrzymywał się przez bardzo krótki czas.

Minusy:
- zapach koszmarny, nawet nie wiem jak to określić, ni to mięta, ni pietruszka, w każdym bądź razie pachnie nim cała łazienka, co niestety wywoływało wśród domowników zażenowanie ;)
- skoro jest to szampon, który ma zmniejszać wypadanie włosów, odżywiać je i zapobiegać łysinie, to oczekuję od niego całkiem sporo... tymczasem włosy leciały z głowy w dalszym ciągu :(
Zdecydowanie lepiej spisuje się w tej materii cynamonowa kostka Lush-a :)
Podsumowując, dobry i wydajny szampon w ciekawej formie, ale dla mało wymagających... Wolę Seanik, Karma Kombę i New :)