Oriflame, Beauty, Oxygen Boost Foundation (Dotleniający podkład pod makijaż)

Oriflame, Beauty, Oxygen Boost Foundation (Dotleniający podkład pod makijaż)

Dotleniający podkład o orzeźwiających właściwościach. Ekstrakt z brązowych alg stymuluje konsumpcję tlenu przez komórki skóry, dzięki czemu cera zyskuje świeżość i blask. Rewitalizujące mikrosfery i biały wosk pszczeli o działanu nawilżającym dbają o kondycję i zdrowy wygląd skóry.
Dostępny w pięciu odcieniach.

Nie dla mnie

Miałam odcień Natural Ivory. Niestety nie wspominam dobrze tego fluidu. Nie czułam żadnego odświeżenia a do tego bardzo mizerne krycie, zbyt mizerne nawet na upalny dzień. Większy komfort odczuwam przy najzwyklejszym kremie nawilżającym aniżeli tym wynalazku. W dodatku bardzo rzadka konsystencja podkreślająca suche miejsca i przy słońcu miałam wrażenie również ciemniejąca.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

ani tak, ani nie.

+ bardzo wydajny,
+ przyjemne chłodzenie skóry (chociaż to plus w letnie dni, w chłodniejsze już niekoniecznie),
+ dosyć dobrze kryje,
+ przystępna cena

- ciemnieje po dłuższym czasie,
- matuje, ale na krótko.

Plusów ma więcej niż minusów, ale nie wiem czy bym kupiła ponownie, ponieważ za tą cenę można znaleźć lepsze produkty.

Używam tego produktu od: 4 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: dwa

Dobry produkty w przystępnej cenie :)

zalety:
+ bardzo ładne, naturalne odcienie (porcelain, ivory)
+nie ciemnieje
+nie pozostawia smug
+dobrze dopasowuje się do koloru cery
+nie powoduje wyprysków
+przyjemne,delikatne uczucie chłodzenia
+długo utrzymuje się na twarzy (czasem cały dzień)
+dobrze łączy się z pudrami sypkimi
+twarz wygłada bardzo promiennie i naturalnie
+bardzo lekki można zapomniec że ma się go na twarzy
+wdajny (1 opakowanie wystarczyło mi na pół roku codziennego stosowania)
+estetyczne, niewielkie opakowanie z pompką z którego można łatwo wydobyć pozostałości ;)

wady:
-mógłby nieco lepiej kryć

Polecam,zwłaszcza osobom bez większych problemów :]

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 3 pełne opakownia

Całkiem fajny kosmetyk.

Niestety ale chyba go wycofali i bardzo nad tym ubolewam.

Zelety:
-jestem blada i bardzo trudno dobrać mi kolor do twarzy, a ten pomimo tego, że jest troszeczkę ciemniejszy po chwili dopasowuje się do twarzy i wygląda bardzo naturalnie a nie jak żółta maska jak to zazwyczaj u mnie bywa.
- nie wyskakują mi po nim wypryski
-ma fajną konsystencję
-sympatyczne opakowanie.

Wady:
-mogliby produkować ton jaśniejszy ale jest ok.
-pompka nie do końca daje możliwość regulacji.Używam tego produktu od: jakiegoś czasu. używałabym dalej ale zgubiłam.Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe.

Wydaje mi się, że jest on raczej stworzony dla ludzi, z niewielkimi niedoskonałościami i w przyadku osób z dużymi problemami skórnymi nie będzie dobrym rozwiązaniem.

Byłby świetny, gdyby nie ciemniał

Podkład zakupiłam na allegro za 29 zł wraz z przesyłką. Używam go od ok. dwóch miesięcy, ale nieregularnie z uwagi na to, że na codzień zwykle wystarcza mi krem i puder.
Bardzo ciężko mi ocenić ten kosmetyk, ponieważ bardzo go lubię za efekt jaki daje, a jednocześnie nie jest idealny...
Podkład jest zapakowany w malutką buteleczkę bez ochraniacza na dozownik, ale za to pompka zamyka się na "klik". więc na pewno nic się nie wyleje. Oceniam kolor Porcelain, który jest dobry do cer średniojasnych, z podbarwieniem żółtym.

Co do plusów: podkład nie jest lejący, łatwo się go rozprowadza, ale należy go wklepać, gdyż przy rozsmarowaniu nie daje pożądanego efektu. Ja rozprowadzam go tylko i wyłącznie palcami, nie mam do tego żadnej gąbki ani pędzla. Mrowienie, chłodzenie odczuwalne, ale jest to przyjemne uczucie (nieprzyjemne natomiast jeśli ktoś ma skórę na nosie podrażnioną od chusteczek). Efekt jaki daje ten podkład jest naprawdę śliczny, ale zanim go przypudrujemy należy odczekać kilka minut, zanim dopasuje się do skóry (ale nie pod względem koloru). Buzia ma taki delikatny, zdrowy blask, jednolity koloryt, zaczerwienienia są skorygowane, na większe niespodzianki potrzeba korektora. Przy użyciu pudru matującego osiągniemy matową nieskazitelną twarz. Nie polecam natomiast pudru rozświetlającego do utrwalenia makijażu, ponieważ moim zdaniem nie jest potrzebny.
Trwałość podkładu też zadowala, 8 godzin na pewno wytrzyma (bez pudru).
Nie powoduje wysypu krostek, nie wysusza skóry.

Niestety mimo swoich niewątpliwych plusów podkład ma też minusy, i to znaczące.
Największym minusem jest to. że podkład ciemnieje na twarzy, o ok. ton, może półtora, i nieważne jaki mam krem, i czy w ogóle go mam na twarzy, zawsze tak się dzieje.
Po drugie wchodzi w zmarszczki. Nawet jak rozetrę go w tym miejscu, to w ciągu dnia znowu tak się dzieje, a zatem podkład nie zostaje na swoim miejscu.
Następnie dostępność - w katalogach nie ma go od kilku miesięcy, wydaje mi się, że go wycofano. Pozostaje allegro.

Nie oceniam wydajności, ponieważ ciężko mi to określić.

Gdyby nie to ciemnienie na twarzy na pewno kupiłabym go ponownie, a tak muszę się zastanowić. Jednak cena zachęca, a w poprzednich recenzjach nie doczytałam, aby którejś z Pań zdarzyło się to ciemnienie, więc polecam wypróbować po prostu na sobie.

Używam tego produktu od: ok. dwóch miesięcy

lubię go

Bardzo fajny podkład. Nie wysusza, nie wyskakują po nim żadne niespodzianki, jest lekki a jednoczenie fajnie kryje. Odpowiedni dla osób lubiących lekkie podkłady, a nie ciężką maske na twarzy. Kupiłam sobie drugie opakowani bo za tą cenę to warto.

Tragedia

Podkład jak dla mnie nie do żużycia. A dlaczego? Otóż... Kupiłam 2 z kolei najjaśniejszy kolor-Ivory? W katalogu wyglądał na całkiem jasny, jednak jak nałożyłam go na cerę to kolor okazał się pomarańczowy-dosłownie! Nigdy więcej nie kupię, plusów nie doszukałam się, gdyż nie miałam okazji użytkować go z racji koloru...

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Średnio.

Byłam nastawiona pozytywnie, bo mam podkład Oriflame z innej serii i jestem zadowolona, więc postanowiłam wypróbować coś innego.

Gęsta konsystencja, ale dobrze się rozprowadza. Nadaje skórze aksamitny wygląd i, dotykając twarzy, też czuć, że jest ona aksamitna ;). Praktycznie wcale nie kryje, dlatego polecam jedynie osobom, które mają bezproblemową cerę.

Jeden minus, który zaważył na wszystkim - odcień. Wybrałam kolor porcelanowy.. i niestety muszę stwierdzić, że zupełnie nie nadaje on się do bladej cery. Nie ma nic wspólnego z porcelaną. Zdecydowanie za ciemny :(:( No chyba że na lato, gdy skóra złapie już trochę słonecznych promieni.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno, 30ml

bardzo dobry :)

Używam tego podkładu już od ponad roku i jestem z niego bardzo zadowolona. Miałam wiele różnych podkładów, ale ten jest ewidentnie najlepszy. Jak koleżanka niżej zauważyła, podkład jest gęsty i ma dobre krycie, choć niektórzy uważają, że dobry jest tylko do bezproblemowej cery. Otóż ja mam cerę skłonną do wyprysków, a i tak mi odpowiada. Przede wszystkim nie nadaje cerze sztucznego wyglądu, nie odznacza się, nie spływa, a dodatkowo jest w niskiej cenie, czego chcieć więcej? ;)
Odnośnie uczucia mrowienia związanego z owym dotlenianiem, ja przyznaję, że go nie czuję, jedynie czasami (ale bardzo rzadko) w okolicach oczu, a szkoda :p:

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: bodajże 3

świetny kosmetyk za niską cenę !

Producent obiecuje w katalogu, ze jest to lekki i dotleniający podkład. W rzeczywistości jest to gęsty dobrze kryjący kosmetyk. Mam cerę naczynkową z widocznymi naczynkami na nosie i policzkach i muszę stwierdzić ze ten podkład swietnie je przykrył a takze blizny potrądzikowe i inne niedoskonałości.

Trwałośc bardzo zadowalająca, nie splynął mi ze strefy T jak healthy mix i inne podklady które obecnie testuje takze super.

Cena to nieco powyzej 25 zl w promocji.

Odcien porcelain będzie idealny dla naprawdę bladych kobiet.

Wielki plus dla oriflame za ten podkład naprawdę polecam go przetestować

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Bardzo go lubię ;)

Uwielbiam ten fluid ;) Mam odcienie PORCELAIN i IVORY

+ ładne, jasne, naturalne kolorki

+ trwałość- czasem po całym dniu jak zmywam makijaż, to na waciku zostają jego pozostałości

+ Wydajność- mam 3 opakowania, których nie mogę "zmęczyć" do tej pory

+ dobre zmatowienie i krycie- u mnie jest ono wystarczające

+ jak go używam to mam wrażenie, że zwęża pory

- cena - kosmetyk mógłby być ciut tańszy

- czasem podkreśla suche skórki

Ale ogólnie spełnia dobrze swoje zadanie ;)

Używam tego produktu od: długi szmat czasu ;)
Ilość zużytych opakowań: 2 porcelain, 1 ivory

Świetny!

Dla mnie bomba!
+ Nie jest mega mocno kryjący, ale dla mnie wystarczająco, by co nie co zatuszkować na mojej twarzy.
+ Odkąd używam tego podkładu zauważyłam mniej zaskórników na mojej twarzy.
+ nie potrzebuje dużej ilości pudru, wystarczy tylko jedno przciągnięcie pędźlem i skóra jest zmatowiona
+ dobra cena
+ naturalne odcienie

Minusów nie zaobserowałam :)

Ilość zużytych opakowań: jedno, drugie w trakcie