Dermika, Meritum, Krem wygładzająco-dotleniający do każdego typu cery

Dermika, Meritum, Krem wygładzająco-dotleniający do każdego typu cery

Krem wygładzająco-dotleniający przeznaczony jest dla osób w każdym wieku do pielęgnacji każdego typu cery z objawami zmęczenia, stresu i odwodnienia widocznymi w postaci szarego kolorytu oraz zmniejszenia jędrności, elastyczności i gładkości skóry. Krem skutecznie i szybko poprawia nawilżenie, elastyczność i jędrność zmęczonej skóry twarzy i szyi. Działa wygładzająco, daje przyjemne odświeżenie cery. W sposób widoczny poprawia koloryt skóry.
Krem polecany jest do stosowania zarówno na dzień przed wykonaniem makijażu, jak i na noc po uprzednim dokładnym oczyszczeniu twarzy.
Skłądniki aktywne:
- bioregulator z witaminami C i E oraz biolipidami, dzięki którym preparat szybko poprawia stan i wygląd cery, działa ochronnie, doskonale spełnia funkcje kremu zarówno na dzień, jak i na noc,
- składniki NMF substancje wchodzące w skład Naturalnego Czynnika Nawilżającego zwiększające zawartość wody w naskórku i zapobiegające jego odwodnieniu,
- aktywator mikrokrążenia, tlen zamknięty w nośniku tłuszczowym. Stymuluje metabolizm komórkowy i poprawia dostarczanie składników odżywczych do komórek skóry, działa łagodząco.

bardzo dobry, ale w promocji

Zalety:
- nawilża
- nadaje się pod makijaz
- zdecydownie i odczuwalnie wygładza cerę !
- b. przyjemny w użyciu
- dobry dla cery tłustej- nie tłuści

Wady:
- cena regularna 45 zł ??? tylko w promocji kupię

Ilość zużytych opakowań: 1op

Słaby

Krem bardzo słabo nawilża. Ma przyjemną konsystencję i szybko się wchałania, ale niestety jego działanie pozostawia wiele do życzenia. Za tą cenę produkt kompletnie nietrafiony-przynajmniej do mojej, skłonnej do przesuszania skóry,

Ilość zużytych opakowań: 1 op

taktaktaktak

Moja skóra - skłonna do przesuszania, cienka, delikatna, okropnie kapryśna.
Uwaga - rzadko stosuję jeden kosmetyk. Często traktuję twarz przynajmniej kilkoma różnymi specyfikami, szczególnie wieczorem. Oceniam głównie różnicę między stosowaniem całej reszty + Dermika w stosunku do całej reszty+inny krem.

Stwierdzam, co następuje:
-bardzo przyjemny zapach
-wspaniała, kremowa, dość gęsta konsystencja
-przyjemne pudełeczko
-co za tym idzie: używa się tego kremu z prawdziwą przyjemnością.

Nawilżanie:
-życzyłabym sobie mocniejszego. Skóra na pewno nie jest po nim sucha, tylko trzeba nałożyć go dość sporo. Osoby o bardzo suchej skórze (w tym ja) nie odczują tego komfortowego wrażenia "mega super nawodnionej" cery. Nie ma jednak tragedii, nie budzę się ze ściągniętą twarzą, nawet wtedy, kiedy użyję tego kremu samodzielnie.

Współpraca z makijażem
-Wchłania się dość szybko do półmatu. Mój problematyczny bb krem nie ma z nim problemów, nic się nie maże i nie warzy. Duuuży plus

Ogólne działanie na skórę
-Skóra uspokojona (moja naprzemiennie się przesusza i wypuszcza zupełnie nieoczekiwane "niespodzianki" w postaci podskórnych gul, rozszerzonych czarnych porów i okazjonalnych krostek), gładsza. Koloryt wyrównany, z pewnością dzięki temu kremowi, bo ostatnio nie używałam nic z arbutyną. Jak dla mnie - spełnione obietnice.

Podsumowanie:
Do całkowitego ideału brakuje mu tylko silniejszego nawilżania, ale i bez tego z pewnością kupię go jeszcze kiedyś. Pierwszy słoiczek kupiłam na dużej promocji za około 20 złotych, przypuszczam, że raczej kupię znów na promocji, niż po standardowej cenie.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwszy słoik

słabo nawilża

Na szczęście kupiłam krem na promocji za około 15zł

Plusy
-lekka formuła
-szybkie wchłanianie
-dobry pod makijaż
-nie zapycha

Minusy
-baaaaardzo słabo nawilża... mam cerę mieszaną z wrażliwymi policzkami- rano miałam uczucie ściągnięcia w tym rejonie...
-CENA!

-myślę, że mógłby się sprawdzić dla tłustej cery, która nie wymaga silnego nawilżenia , ewentualnie dla niewymagających pod makijaż

NIE ZA TAKĄ CENĘ!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie spełnił swoich zadań, nie dotlenia, nie wygładza

Kupiłam ten produkt w promoyjnej cenie w Super-Pharm za jakies ok 20 zl

Minusy:
- nie spełnia swoich zadań
- nie poczułam żeby jakkolwiek dotlenił moją skórę
- nie wygładził w żaden sposób mojej skóry
- zapach

Plusy:
- szybko się wchłania
- nadaje się pod makijaż
- nie zatyka porów
- ma lekką konstytencję
- cena

Używam tego produktu od: około miesiąca

Niestety ale nie jestem zadowolona

Kupiłam ten krem z ciekawości, ponieważ uwielbiam kosmetyki dotleniające :)
Meritum do najtańszych nie należy, zapłaciłam za niego 48zł w promocji z kremem pod oczy który przekazałam dalej.
Stosowałam inny krem Dermiki i byłam z niego bardzo zadowolona ale ten....no cóż.
Przede wszystkim nie czuje żeby moja skóra była dotleniona, właściwie czuje braki w pielęgnacji. Dla mnie ten krem jest za słaby, kompletnie nie nawilża cery, czuje ściągnięcie twarzy, suche skóry nie wygładzone.
Stosowałam go na dzień/noc jednak na noc wybrałam coś bardziej treściwego. Używając go na dzień jakoś daje rade po nocnej zmianie kremu treściwego.
Jestem zawiedziona.
Na plus właściwie lekka konsystencja nadające się pod makijaż, cera się po nim nie błyszczy bo nie ma po czym jak wchłania się do matu.
Nie podoba mi się zapach, sztuczny, chemiczny.
Nie kupie więcej

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Kiepski

Nadaje się pod makijaż i ma delikatny zapach to jedyne plusy.
Strasznie mam rozszerzone pory i bardzo mnie po nim wysypało. zawiodłam się,bo mam jednego ulubieńca z Dermiki i liczyłam,że za 56 zł krem będzie lepszy!
Szkoda mi go wyrzucić,więc smaruję nim szyję i dekold.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Świetny krem w rewelacyjnej cenie

Kupiłam go w promocji chyba za 29zł. Krem jest rewelacyjny. Lekki, ładnie pachnie, szybko się wchłania. Nie zatyka porów. Dobrze nawilża, ale nie natłuszcza. Nadaje się pod makijaż. Wystarcza na długo.

Używam tego produktu od: 2mc
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Pomyłka

Krem zupełnie się u mnie nie sprawdził. Jego największą wadą jest to, że po pierwsze zapycha, po drugie nie nadaje się do wrażliwej cery. Poza tym w ogóle nie spełnia obietnic producenta. Mam wrażenie, że zwykły krem bambino jest lepszy. Zupełnie niewart swojej ceny. Spowodował koszmarny wysyp na mojej twarzy. Zostało mi jeszcze 3/4 opakowania, więc spróbuję zużyć go na szyję i dekolt, bo w tych miejscach mam suchą skórę, bez skłonności do wyprysków. Na pewno nie kupię go znowu. Rzadko się zdarza, żebym była aż tak niezadowolona z jakiegoś kosmetyku i żałuję, że go kupiłam.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego