Ziaja Med, Kuracja Nawilżająca, Lano-krem do twarzy na dzień/na noc

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Nawilżająca, Lano-krem do twarzy na dzień/na noc

Zgłaszająca osoba: senioritka

Bogata emulsja typu woda w oleju o wysokiej skuteczności regeneracji naskórka i długotrwałym działaniu nawilżającym, bez kompozycji zapachowej. Uzupełnia naturalną strukturę bariery lipidowej skóry. Intensywnie regeneruje i odżywia. Wyraźnie zmiękcza oraz uelastycznia naskórek. Ogranicza przeznaskórkową utratę wody. Zapobiega przesuszaniu skóry. Redukuje szorstkość naskórka. Poprawia jędrność i gładkość naskórka. Reguluje natłuszczenie skóry. Skutecznie łagodzi podrażnienia.

Skład: Aqua (Water), Hexyl Laurate, Isononyl Isononanoate, Lanolin, Cyclopentasiloxane, , Glycerin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Squalane, Sorbitan Sesquioleate, Dimethicone, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Magnesium Sulfate, Sodium Hyaluronate, Cera Alba (Beeswax), Hydrogenated Castor Oil, BHA, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Citric Acid. (05.03.2011)

/bw/

• Zrobiłam z niego maseczkę
  • Dostałam go od mamy, kiedy moja skóra była w tragicznej kondycji - przesuszona, odwodniona, podchodząca pod AZS, zaczerwieniona, swędząca. Cudów się po nim nie spodziewajmy, nie jest to święty graal.

Krem (jak sama nazwa wskazuje - lano) ma konsystencję kremowego oleju. Jest bardzo tłusty i nie rozumiem, dlaczego producent poleca go na dzień. Ani makijażu na niego nie położymy, ani nie wyjdziemy z nim solo, bo wyglądamy jak wysmarowane olejem.

Co z jego działaniem? No tu jest różnie, bo skóra faktycznie jest po nim miękka i przyjemna, jednakże krem ten nie wnika w głębsze warstwy. Tworzy tłustą powłokę i dalej nic się nie przebije.
    Krem stosowany przez trzy tygodnie na noc nie zmienił tak naprawdę nic w kondycji mojej skóry - nadal była zaczerwieniona i odwodniona. Jako że nienawidzę marnować kosmetyków, postanowiłam wykorzystać go jako maseczkę.

W tym celu, chłodziłam go w lodówce i po usunięciu makijażu nakładałam sporą, grubą warstwę kremu, czekając aż się wchłonie. W tym przypadku sprawdził się znakomicie! Skóra rano była gładka, zaczerwienione miejsca zbladły i przede wszystkim przestała się łuszczyć i swędzieć.

Teraz, mimo że doprowadziłam moją skórę do ładu i z bardzo suchej przeszłam na stronę mieszanej, stosuję krem jako maseczkę przynajmniej raz w tygodniu. Co prawda, produkt jako maseczka jest niewydajny, ale nie takie było jego przeznaczenie, to tylko moje wymysły.

PLUSY:
    - świetnie regeneruje naskórek jako maseczka,
    - natłuszcza skórę i powoduje, że jest gładka i miękka,
    - cena.

MINUSY:
    - słabo nawilża (bo natłuszczenie i nawilżanie to dwie różne sprawy),
    - słabo się wchłania,
    - nie nadaje się na dzień,
    - stosowany na noc może zapychać i powodować wykwity,
    - śmierdzi kremem robionym na receptę z apteki (mimo że jest bezzapachowy wg producenta).

Jeżeli chodzi o sam krem - nie kupię go więcej, istnieją na rynku lepsze o wiele lepiej radzące sobie ze skórą suchą, a tym bardziej z odwodnioną. Jeżeli chodzi o maseczkę - było fajnie, ale się skończyło. W tym wydaniu produkt jest bardzo niewydajny, więc również nie widzę sensu.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić niegramatyczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hardkor, ale skuteczny
  • Jako krem na co dzień- nie ma szans. Jako kuracja - rewelacyjny !

Kupiłam go pod koniec zimy, kiedy miałam przesuszoną cerę z mnóstem skórek i zaskórnikami po glicerynie. Skusił mnie skład i czytana ksiązka o Helenie Rubinstein (z wątkiem "lanolinowym" .

Stosowałam na noc - bardzo mocno natłuszcza, zostawia mocny, tłusty połysk (pierwszy raz w zyciu przyklejały mi sie do twarzy rózne drobinki i farfocle o których istnieniu nie miałam wcześniej pojecia) i rano skóra była w dobrym stanie , a po 2 albo trzech tygodniach doszła do sensownej kondycji.

Na pewno nie nadaje się na dzień (tłusty połysk jest chyba nie do zbicia).

Zaskórniki nie zniknęly, ale się zmniejszyły. Mojej skóry nie zapychają żadne oleje i tluszcze, tylko wszystkie substancje tworzące taki śliski woskowy film (prawdopodobnie gliceryna, może parafina i silikony - oczywiście kwestia proporcji)

Obecnie na noc uzywam olejku monoi albo malinowego, ale niewykluczone, że w zimie do niego wrócę.

Używam tego produktu od: pół roku, miesiąc intensywnie , teraz sporadycznie
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić balbina661 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE dla skóry problematycznej!!
  • PLUSY:
    -cena
    -dostepnosc
    -bardzo bardzo bardzo dobre nawilzenie
    -nadaje sie rowniez pod oczy
    -opakowanie

MINUSY:
    -mimo, że bardzo dobrze nawilza to po jego stosowaniu porobiły mi się zaskórniki oraz tzw kaszka, która jest ciezka do opanowania!!! dodam, ze mam skóre mieszana z problemami tradzikowymi

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić bruissant za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mojej suchej skóry
  • U mnie się nie sprawdził

- długo się wchłaniał
    - zbyt oleisty
    - nie nawilżał zbyt dobrze ( miałam wrażenie, że działa na zasadzie wazeliny a nie kremu nawilżającego)

+ wydajny
    + tani jak na dermokosmetyk
    + bezzapachowy

Używam tego produktu od: 7 m-cy

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny! Polecam wypróbować
  • Krem jak dla mnie jest świetny! Dobrze nawilża, u mnie sprawdza się nawet pod makijaż, zwłaszcza kiedy stosuję kurację z kwasami!
    Plusy:
    -świetnie nawilża
    -praktycznie bez zapachowy
    -nie zapchał mnie, a to naprawdę cud!
    -wydajny
    -tani
    -szybko się wchłania
    -dostępność

minusów brak, pół gwiazdki odjełam za opakowanie. Nie jest złe, dużo gorszy był by słoiczek, ale o wiele lepsza była by pompka nawet jeśli wiązało by się to z tym, że muszę zapłacić za niego kilka zł więcej.

Polecam wypróbować, mnie rewelacyjnie służy. Używam go głównie na noc ale kiedy stosuję kwasy i moja twarz jest przesuszona jest idealny pod makijaż.

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Chcesz pochwalić Agniecha90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec <3
  • Moja historia z tym kremem zaczęła się zimą, kiedy wróciłam z nart i potrzebowałam silnego nawilżenie za niską cenę, ponieważ nie zabezpieczałam się przed słońcem na nartach, skóra była w opłakanym stanie,dosłownie wyglądałam jakbym miała łuszczycę, czoło nos i broda-tragedia. Dosłownie parę dni z tym kremem, a skóra odżyła, po około tygodniu nie było widać śladu po wysuszeniu!
    Krem dodatkowo pięknie pomaga wyrównać koloryt, skóra po nim jest niesamowicie gładka, jedyne do czego musiałam się przyzwyczaić to gęsta konsystencja, przez co trzeba nabrać więcej kremu, mimo to jest wydajny. Cena również zachęca
    POLECAM, krem idealny

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić aweeeeesom za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic specjalnego, nie nawilża bardziej niż inne, zwyczajne drogeryjne kremy.
  • Mam problematyczną cerę- jednocześnie suchą i przetłuszczającą się w strefie T, wrażliwą, cienką i delikatną, z rozszerzonymi porami i dużą skłonnością do ich zapychania oraz powstawania niedoskonałości( zaskórników, krostek). Ten krem kupiłam na początku stycznia, kiedy moja twarz była przeraźliwie wysuszona na skutek wpływu pogody, ogrzewania, a także pewnego podkładu, który niemiłosiernie wysusza skórę... Krem Ziaji miał być ratunkiem, który pomoże mojej odwodnionej skórze. Zachęcił mnie m.in skład- dużo obiecujących dobroczynnych składników i brak zapychającej mnie parafiny.

* Konsystencja, zapach- krem ma postać białej, gęstej, tłustej emulsji, dosyć ciężkiej, treściwej. Zapach mocno wyczuwalny, według mnie niezbyt przyjemny- trochę mleczny, trochę apteczny, chemiczny, irytujący. Czuć długo po nałożeniu na twarz.

* Działanie:
    Ze wględu na bardzo treściwą konsystencję, krem topornie rozprowadza się po skórze, dość długo zajmowało mi porządne rozprowadzenie go po całej twarzy. Wchłania się długo, nawet bardzo długo, pozostawia tłustawą powłokę na skórze, jest to krem, którego obecność mocno czuć na twarzy. Początkowo nakładałam go tylko na noc, więc mi to nie przeszkadzało. Okazało się jednak, że używany tylko na noc krem nie pomaga mojej skórze wystarczająco. Nałożony po umyciu twarzy( delikatnym) żelem myjącym, nie przynosił uczucia łagodzenia, ukojenia skóry" wymęczonej" po całym dniu, nie zauważyłam też nawilżenia, skóra nadal była mocno sucha, ściągnięta. Zaczęłam więc stosować go na noc oraz na dzień. Podkłady dobrze się na nim rozprowadzają, ale twarz się bardzo mocno błyszczy, ten krem+ podkład+ puder matujący bardzo szybko zaczynają się na twarzy warzyć, błyszczeć, tworzyć nieestetyczne ciasto na skórze Jednak używany na dzień oraz na noc sprawił, że skóra była nawilżona trochę bardziej, bardziej miękka, gładsza, jednak nadal miałam sporo suchych skórek, zaczerwienień, nie czułam żadnej regeneracji naskórka ani nawilżenia wiekszego od tego, które oferują inne kremy. Powiem tak- przy średnio suchej skórze może ten krem się sprawdzi, ale przy naprawde odwodnionej, bardzo suchej( do takiej cery zalece go producent) nie pomaga zbytnio, miałam nadzieję, że złagodzi wpływ zimy na skórę, jednak tego nie robił. Dodatkowo podczas używania go niestety na mojej skórze pojawiło się sporo nowych zaskórników, grudek, krostek, zwłaszcza wysypało mnie na czole... kiedy tylko odstawiłam ten krem, sytuacja się uspokoiła, więc to raczej jego sprawka.
    Krem niestety też podrażnia okolice oczu, musiałam je zdecydowanie omijać przy nakładaniu go. W ogóle po nałożeniu go często czułam pieczenie i dyskomfort, zwłaszcza gdy miałam jakieś małe ranki, zadrapania.
    * Opakowanie- małe, praktyczne, łatwo wykorzystać krem do końca( można rozciąć tubkę).
    * Wydajność- średnia w kierunku słabej, używany codziennie rano i wieczorem starczył na około półtora miesiąca( na noc nakładałam go grubą warstwę, żeby poczuć jakiekolwiek działanie...).
    * Cena, dostępność- do kupienia w każdej aptece, SuperPharmie, ja kupiłam w Hebe. Cena niska- około 12 złotych, choć w stosunku do niskiej skuteczności kremu to i tak za dużo...

Zawiodłam się na tym kremie. Jest bardzo ciężki, tłusty, nie nadaje się pod makijaż, wybaczyłabym mu to, gdyby chociaż działał. Tymczasem nie oferuje nawilżenia lepszego niż inne, zwyczajne drogeryjne kremy, nie łagodzi, nie regeneruje mocno wysuszonej skóry. Krótko mówiąc- nie spełnia obietnic producenta i nie pomaga problematycznej, suchej skórze. Nie polecam.

Używam tego produktu od: około półtora miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić nursii za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Idealny krem na jesień/zimę na noc bo jednak na dzień jest za tłusty. Mam cerę mieszaną i dla mnie sprawdza się krem idealnie. Zimą moja skóra się przesusza i mam z nią duży problem, krem ten odpowiednio ją pielęgnuje i nawilża, a przy tym nie zapycha. Skóra robi się miękka i odżywiona. Dodatkowo jej nie przetłuszcza, bardzo wydajny wystarcza niewielka ilość. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić aasiaa1109 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niczym nie zachwycił
  • Niczym szczególnym mnie nie zachwycił ten krem. Kupiłam z myślą o pielęgnacji skóry w zimie lecz nie do końca się sprawdził. Zalety tego kremu to:
    - dostępność i cena;
    - nie zapycha;
    - lekko natłuszcza i tworzy ochronną warstwę na skórze;
    - nie posiada zapachu;
    - nie uczula.

Jednak ilość wad przesądziła o tym, że go więcej nie kupię. Te wady to:
    - nie nawilża, po dwóch użyciach pojawiają się na mojej skórze przesuszenia;
    - jest bardzo gęsty i ciężko rozprowadza się na skórze;
    - nie nadaje się na dzień pod makijaż, jedynie na noc.

Ogólna ocena jest taka, że krem jest bardzo tłusty i gęsty, przypomina mi kremy firmy Malwa, których używała moja mama, mimo, że nie zawiera parafiny. Świecę się po nim okropnie. Nie nawilża i więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: od listopada

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Super krem dla skóry suchej! Moja skóra jest sucha, natomiast w strefie T ma tendencje do pojawiania się wyprysków i wągrów (mimo tego, że tam też jest sucha). Krem świetnie nawilża cerę, jest tłusty, czyli taki jaki powinien być wg mnie na zimowe noce Odkąd go używam nie zdarzył mi się żaden pryszcz, z czego jestem mega zadowolona. Poza tym jak na tak tłusty krem uważam, że świetnie się wchłania. Cena też jak najbardziej przystępna. Ja znalazłam dwa minusy, mianowicie:
    -opakowanie: nakrętka strasznie mnie denerwuje, wyślizguje się z rąk itp., dużo lepszym rozwiązaniem byłby zatrzask (jak np. w szamponach)
    -niestety jest niezbyt wydajny, starczył mi jedynie na 1,5 miesiąca

Używam tego produktu od: 1,5 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 x 50ml

Chcesz pochwalić isiatoja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bingo! <3
  • Kupiłam ten krem w firmowym sklepie Ziaji, za poleceniem ekspedientki. To był strzał w 10! Polubiłam się tak bardzo z tym kremem do twarzy, ze już nie ma ochoty romansować z innymi Trzeba tylko oszczędnie go aplikować, bo gdy jest go za dużo , wtedy twarz świeci się jak... latarnia nocą za oknem ;D

Plusy:
    -gładka, kremowa konsystencja, świetnie rozprowadza się na buzi
    -przynosi natychmiastowy efekt spierzchniętej i podrażnionej skórze
    -nie zapycha
    -nie podrażnia
    -nie uczula
    -ekspresowo nawilża
    -idealny na mróz - chroni przed wiatrem i zimnem
    -nie pachnie - ważne dla alergików

Jeden maluteńki minusik za to, ze dość długo się wchłania, ale dla efektu, jaki daje, można mu to wybaczyć

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić sandi708 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na plus
  • Na moją cerę (mieszaną w stronę tłustej) krem zdecydowanie nie nadaje się na dzień - skóra sie po nim mocno świeci. U mnie najlepiej spisuje się na noc i ewentualnie przy kuracji kwasami na dzień. Wiadomo, że po kwasach skóra jest przesuszona i często się łuszczy. Na takiej skórze kremik fajnie się spisuje, bardzo dobrze się wchłania (praktycznie do matu) i świetnie nawilża. Wiem, że krem jest przeznaczony dla posiadaczek cery odwodnionej, bardzo suchej, dlatego też uważam, że na takiej skórze będzie sprawdzał się rewelacyjnie.

Ogólnie kremik jest godny polecenia. Nie zapycha, nie klei się, nie roluje. Szybko i przyjemnie się rozprowadza. Jest bardzo wydajny i nie drogi. Konsystencja jest lekko leista przez co przy odkręcaniu spora ilość kremu ląduje w środku zakrętki co bywa uciążliwe i jest jedynym minusem jaki znalazłam w tym produkcie.

Używam tego produktu od: przez 4 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karmelka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham Cię wiesz?
  • Krem kupiłam kiedy z powodu zbyt długiego opalania w solarium (tak, wiem, to szkodzi... ) moja skóra zrobiła się zaczerwieniona i piekąca, do tego baardzo sucha. Na początku wydawał mi się tłusty, jednak po kilku minutach wchłonął się niemal do matu. Do tego poczułam wyraźną ulgę, pieczenie zniknęło. Ma doskonały skład i bardzo dobrą cenę. Aktualnie stosuję jako uzupełnienie pielęgnacji, zwykle na noclub po opalaniu.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić tekla45 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla cierpliwych , bardzo cierpliwych..
  • Wystawiam podobną recenzję jak Maartys.
    Krem kupiłam pół roku temu , jak zima nie chciała się skończyć i cera miała już dość wysuszania przez podkręcone na maxa kaloryfery. Otworzyłam dopiero teraz, po zużyciu kremowych zapasów, mając nadzieję na kurację nawilżającą.
    Cóż, kuracja jest przede wszystkim natłuszczająca.
    Krem owszem nawilża, ale kosztem pozostawiania na skórze trudno wchłaniającej się powłoki. Ma konsystencję nieco lżejszą od maści aptekarskiej, tak więc ciężko się rozprowadza i wklepuje.
    Nie odważyłam się posmarować nim twarzy, zużyję na szyję, przy okazji odżywiając jesienne golfy i poduszkę
    Dla tłustych cer-nie polecam
    Używam tego produktu od: od tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: otworzyłam pierwsze i się męczę

Chcesz pochwalić anetca za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla alergików!!!
  • Może i fajnie nawilża, ale w składzie ma lanolinę, która bardzo często uczula. Alergolog przyjął mnie bez kolejki przy aprobacie dłuuugiej kolejki pacjentów, także możecie sobie wyobrazić mój stan )

Używam tego produktu od: nie używam

Chcesz pochwalić la_chicaa2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby ok, ale konsystencja nie ta...
  • Kupiłam szukając silnie nawilżającego kremu na noc, mam cerę mieszaną ze skłonnościami do zanieczyszczeń, ale przesuszoną.

+ stosunek cena/pojemność
    + dostępność
    + całkiem porządnie nawilża, a raczej natłuszcza
    + nie zapycha
    + skóra rano jest gładka

- zakrętka
    - trzeba rozcinać opakowanie, by wydobyć krem do końca
    - pozostawia wolno wchłaniającą się tłustą warstwę, więc nie nadaje się na dzień, nawet pod makijaż
    - tępy w nakładaniu, ciężko się go rozprowadza przez co jest niewydajny
    - okropny zapach

Używam tego produktu od: męczyłam kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Maartys za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko na noc
  • Kolejny kremik, który mogłam przetestować dzięki próbkom.
    Dla mnie to jest krem natłuszczający. Nadaje się tylko i wyłącznie na noc, w dzień świeciłam się po nim jak żarówa niby fajnie nawilża, ale ma jakąś taką dziwną konsystencję, niezbyt dobrze się wchłania. Zapachu raczej brak, cena ok. Nie zachwycił mnie.

Używam tego produktu od: używłam jakoś na początku czerwca
    Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Taja_007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale za słaby jak na apteczny
  • krem na pewno jest lepszy od Ziaja Med, Kuracja Lipidowa, Fizjoderm, Krem naprawczy na dzień / na noc, który miałam wcześniej
    jest od niego tłustszy, bardziej odżywczy
    nie podrażnia też skóry wrażliwej czy z egzemą, można powiedzieć że koi podrażnienia
    nawilża dobrze, ale jak na krem apteczny mógłby lepiej
    zapobiega przesuszeniu skóry, przy lekkim przesuszeniu pomaga, przy dużym już nie
    myślałam, że będzie następcą kremu ziaja calma, tego tłustszego niestety nie...
    jest trochę tłusty jak na krem na dzień, ale używałam go też pod makijaż, skóra moze syzbciej się świeci, ale podkład nie roluje się, nie robi plam, więc krem nadaje się pod podkład
    używałam go robiąc kurację kwasami, dobrze koił i odżywiał skórę, rzeczywiścice ją zmiękcza, ale nie jest to krem na ekstremalne przypadki

Używam tego produktu od: prawie 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Wspieram polskie marki i z entuzjamem kupilam produkt ziaji. w aptece, czyli juz mam poczucie , że jest to krem niedostępny w drogeii, więc musi być rzeczywiści dobry. Niestety nie odpowiada mi prawie nic poza ceną.

+cena
    +polska marka

-zapach, niby bezzapachowy, ale dla mnie śmierdzi... drażni
    -zostawia błyszczącą poświatę na mojej twarzy, więc nie pod makijaż.
    -niewygodne dozowanie
    -jak dla mnie nie nawilża, tylko działą bardziej jak mazidło powierzchownie

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić 369spisz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie działa
  • Kupiłam krem zachędzona jego pozytywnymi opiniami, jednak bardzo się zawiodłam. Mam mieszaną cerę ze skłonnością do przesuszania się, i właśnie na to przesuszanie krem miał mi pomóc. W zimie, przez mrozy, śniegi i klimatyzację na twarzy zrobiło mi się pełno suchych skórek, nic na to nie pomagało, peelingi, maseczki, NIC. Ten krem także nie pomógł. Miałam wrażenie, że wogóle się nie wchłania, tworzył tłustą i świecącą warstwę, spod której wyłaziły skórki. Na samym początku stosowałam go tylko na noc, lecz gdy po paru tygodniach nic to nie dało zaczęłam go stosować równiez na dzień, co również nie pomogło.
    Jedynym plusem kremu jest to, że w jakis dziwny sposób bardzo dobrze zachowywał się pod makijażem - utrzymywał podkład "na miejscu" i nie powodował nadmiermnego świecenia, co jest o tyle dziwne, że nałożony na skórę świecił jak latarnia.
    W opisie kremu jest zaznaczone, że jest bezzapachowy, jednak wyczuwałam w nim zapach szarego mydła, co mnie odrzucało.
    Na pewno nie kupię go ponownie, nie sprawdził się zupełnie na mojej cerze.
    Przyznaję dwie gwiazdki za wygodną tubkę i za dobre działanie pod podkładem.

Używam tego produktu od: 4 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić xente za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocne nawilżenie
  • Krem stosuję na noc, bo na dzień moim zdaniem się nie nadaje. Krem pozostawia na twarzy świecącą powłokę, ale nie jest ona typowo tłusta.
    Jeśli chodzi o działanie:
    -silnie nawilża, likwiduje suche skórki
    -jednocześnie nie zapycha
    -jest bardzo wydajny

Ogólnie świetnie spełnia swoje zadanie, nie miałam jeszcze kremu, który by tak dobrze nawilżał i nie zapychał porów w najmniejszym stopniu.
    Zdecydowanie polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić rablak za czytelną i pomocną recenzję?
  • satysfakcjonuje
  • Mam cerę mieszaną, z mocno przetłuszczającą się strefą T (czoło, nos) i z drugiej strony - z suchymi policzkami i całą dolną częścią twarzy, w związku z czym szukałam czegoś mocno nawilżającego. Krem wpadł mi w ręce właściwie przez przypadek - i bardzo się z tego cieszę. Na dzień jest dla mnie za ciężki na czoło i nos, podkład się na nim źle trzyma w tej części twarzy, dlatego wolę go używać na noc i tylko jeśli trzeba, to na dzień nałożyć odrobinę na policzki. Największa zaleta tego kremu to fakt, że zlikwidował całkowicie moje suche skórki (które pojawiały się nawet na tłustym nosie i czole). Wraz z peelingami zostawia moją skórę gładką, miękką i elastyczną. Nie wiem jak sprawdzi się latem, trochę obawiam się jego bogatej formuły i konsystencji. Mimo tego, że jest gęsty, to rozsmarowuje się bardzo lekko, nawet niewielkie ilości. Nie wiem czy wchłania się całkowicie, bo przy stosowaniu na noc nie ma to dla mnie większego znaczenia, ale mam wrażenie, że pozostawia twarz odrobinę bardziej świecącą niż zazwyczaj. Nie zapycha. I właściwie to tyle - ciężko się rozwodzić nad tym kremem, bo poza nawilżaniem nie robi nic, ale tylko to jest jego zadaniem. Moje potrzeby zaspokaja, pomimo tego, że tubka jest mała, to bardzo wydajna, a biorąc obie te rzeczy i cenę pod uwagę - opłaca się, kosztuje wręcz grosze. Szukam jeszcze swojego ideału, ale z pewnością do niego wrócę (a jeśli nie do niego, to na pewno wypróbuję jeszcze któryś krem z nawilżającej kuracji ziai).

Ilość zużytych opakowań: 2/3 tubki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nishka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem ok
  • Niezwykle sympatyczny krem w niezwykle sympatycznej cenie. Spełni wszystkie oczekiwania pod warunkiem, że nie oczekujemy od niego cudów.

Zmarszczkom mocno nie przeciwdziała, bo i nie ma czym.
    Za to sprawia, że skóra jest miękka i przyjemna w dotyku.
    Świetnie zabezpiecza przed ucieczką wody ze skóry.
    Mimo obecności lanoliny konsystencja jest przyjemna, a krem łatwo się rozprowadza.
    Początkowo można odnieść wrażenie, że zostawia lekko obklejający film na skórze. To wrażenie jednak znika po kilku minutach.
    Nie podrażnił.
    Nie zapchał.
    Nie pachnie
    Tubę można łatwo przeciąć i wydobyć resztę produktu.

Minusem jest zaliczanie go do kategorii uniwersalnych. Dla mnie krem na dzień bez filtra nie jest kremem na dzień, a już szczególnie wtedy, gdy nie stosuję blokera.
    Polecam za to na noc na niewymagającą działania przeciwzmarszczkowego skórę albo w przerwie między silniejszymi kremami.

Drugi minusik to brak składu na tubce. Jest na opakowaniu, wolę jednak mieć go pod ręką, by móc reagować natychmiast na ewentualne zmiany czy problemy.

Chcesz pochwalić Eloe77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre nawilżenie.
  • Używałam serii Ziaja Med Kuracja naczynkowa i po poewnym czasie pojawił się problem z nawilżeniem skóry, dotychczasowe kosmetyki przestały mi wystarczać i wtedy używałam tego kremu jako podkładu - sprawdził się super, pomimo tłustej konsystencji szybko się wchłaniał i nie pozostawiał tłustej wartswy. Godny polecenia, a cena nie pozostawia wiele do namysłu

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić mieciu1988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na noc idealny
  • Tak jak w tytule, krem na noc jest idealny, wyleczył mój nos z suchych skórek w dwie noce. Niestety skóra bardzo się błyszczy dlatego na dzień nie polecam. Nie zapycha, jest niedrogi, wydajny, przyczepić można się tylko do tego, że nie nawilża skóry na dłużej... Jednak lepszego, bezpiecznego kremu nie znalazłam

Chcesz pochwalić Syla1809 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij