Ziaja Med, Kuracja Nawilżająca, Lano-krem do twarzy na dzień/na noc

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Nawilżająca, Lano-krem do twarzy na dzień/na noc

Zgłaszająca osoba: senioritka

Bogata emulsja typu woda w oleju o wysokiej skuteczności regeneracji naskórka i długotrwałym działaniu nawilżającym, bez kompozycji zapachowej. Uzupełnia naturalną strukturę bariery lipidowej skóry. Intensywnie regeneruje i odżywia. Wyraźnie zmiękcza oraz uelastycznia naskórek. Ogranicza przeznaskórkową utratę wody. Zapobiega przesuszaniu skóry. Redukuje szorstkość naskórka. Poprawia jędrność i gładkość naskórka. Reguluje natłuszczenie skóry. Skutecznie łagodzi podrażnienia.

Skład: Aqua (Water), Hexyl Laurate, Isononyl Isononanoate, Lanolin, Cyclopentasiloxane, , Glycerin, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Squalane, Sorbitan Sesquioleate, Dimethicone, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Magnesium Sulfate, Sodium Hyaluronate, Cera Alba (Beeswax), Hydrogenated Castor Oil, BHA, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Citric Acid. (05.03.2011)

/bw/

• pół na pół
  • Ogólnie rzecz ujmując krem spełnia swoje zadanie. Nawilżenie jest wyczuwalne, suche skórki znikają, cera staje sie wygładzona. Szczerze mówiąc ja lubię go dać nawet pod makijaż (wg. opinii jest on za ciężki ale jak się da odpowiednia ilość to spokojnie da rade, nie zroluje się).
    Minus jest jeden za to dość poważny, mianowicie jak się go użyje za dużo dni z rzędu zaczynają pojawiać się na twarzy wypryski. Także ogólnie krem zadanie spełnia tylko robie spore przerwy w stosowaniu go. Potrzebuję jednak kremu na co dzień a nie "raz na jakiś czas" więc więcej go nie kupię.

Chcesz pochwalić moniczka_90 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Świetny, nawilżający krem
  • To mój ulubiony produkt ziaji.
    Mam cerę mieszaną ze skłonnością do przesuszania strefy T.

Plusy:
    - krem idealnie nawilża ale nie zatyka
    - konsystencja - jest na tyle gęsty, że nie marnuje się i nie rozlewa
    - cena, kosztuje niewiele
    - wydajny

Minusy:
    - dostępny jedynie w niektórych aptekach lub stacjonarnym sklepie Ziaja
    - nie nadaje się do stosowania na dzień. Ja stosuję go jedynie na noc, żeby się nie świecić w ciągu dnia.

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

Chcesz pochwalić nocotymowisz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry.
  • Krem dobrze nawilża, dobrze się wchłania ale nie rozwiązał mojego problemu łuszczącej się partiami cery.
    Ale i tak stosunek jakości do ceny jest bardzo zadowalający. Na pewno będę go stosować kiedy juz doprowadzę swoją twarz do normalności

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1. Normalne

Chcesz pochwalić MarWro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale tylko na noc
  • + dobrze nawilża
    + koi podrażnioną skórę
    + wygodne opakowanie
    + tani
    + przyjemny, delikatny zapach
    + gęsty, treściwy, ale dobrze się rozprowadza
    + nie zapycha

- bardzo długo się wchłania
    - pozostawia lekko tłusty film

Na noc sprawdza się fajnie, rano skóra jest odpowiednio nawilżona, a podrażnienia zredukowane. Nie wyobrażam sobie jednak stosowania go na dzień, pod makijaż - zdecydowanie za ciężki.

Chcesz pochwalić Madzia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla cery mieszanej
  • Użyłam 4 opakowania, dopiero przy 4 zaczęłam zastanawiać się czy zaskórniki na całej twarzy to zasługa tego kremu, teraz wiem że tak, ponieważ doczytałam w necie,że lanolina w składzie zapych(wg kosmetyczki na jednym z forów).
    Poprzednio stosowałam innych kremów z ziaji i nie miałam takich problemów. Niestety, ale systematyczne stosowanie tego kremu nie przyniesie dobrych efektów.
    Fakt, że nawilża i to doskonale nie przemawia na jego korzyść..chociaż wydaje mi się, że stosowanie go w momentach, kiedy nasza skóra potrzebuje nawilżenia, sporadycznie nie zaszkodzi.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Antek92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zrobiłam z niego maseczkę
  • Dostałam go od mamy, kiedy moja skóra była w tragicznej kondycji - przesuszona, odwodniona, podchodząca pod AZS, zaczerwieniona, swędząca. Cudów się po nim nie spodziewajmy, nie jest to święty graal.

Krem (jak sama nazwa wskazuje - lano) ma konsystencję kremowego oleju. Jest bardzo tłusty i nie rozumiem, dlaczego producent poleca go na dzień. Ani makijażu na niego nie położymy, ani nie wyjdziemy z nim solo, bo wyglądamy jak wysmarowane olejem.

Co z jego działaniem? No tu jest różnie, bo skóra faktycznie jest po nim miękka i przyjemna, jednakże krem ten nie wnika w głębsze warstwy. Tworzy tłustą powłokę i dalej nic się nie przebije.
    Krem stosowany przez trzy tygodnie na noc nie zmienił tak naprawdę nic w kondycji mojej skóry - nadal była zaczerwieniona i odwodniona. Jako że nienawidzę marnować kosmetyków, postanowiłam wykorzystać go jako maseczkę.

W tym celu, chłodziłam go w lodówce i po usunięciu makijażu nakładałam sporą, grubą warstwę kremu, czekając aż się wchłonie. W tym przypadku sprawdził się znakomicie! Skóra rano była gładka, zaczerwienione miejsca zbladły i przede wszystkim przestała się łuszczyć i swędzieć.

Teraz, mimo że doprowadziłam moją skórę do ładu i z bardzo suchej przeszłam na stronę mieszanej, stosuję krem jako maseczkę przynajmniej raz w tygodniu. Co prawda, produkt jako maseczka jest niewydajny, ale nie takie było jego przeznaczenie, to tylko moje wymysły.

PLUSY:
    - świetnie regeneruje naskórek jako maseczka,
    - natłuszcza skórę i powoduje, że jest gładka i miękka,
    - cena.

MINUSY:
    - słabo nawilża (bo natłuszczenie i nawilżanie to dwie różne sprawy),
    - słabo się wchłania,
    - nie nadaje się na dzień,
    - stosowany na noc może zapychać i powodować wykwity,
    - śmierdzi kremem robionym na receptę z apteki (mimo że jest bezzapachowy wg producenta).

Jeżeli chodzi o sam krem - nie kupię go więcej, istnieją na rynku lepsze o wiele lepiej radzące sobie ze skórą suchą, a tym bardziej z odwodnioną. Jeżeli chodzi o maseczkę - było fajnie, ale się skończyło. W tym wydaniu produkt jest bardzo niewydajny, więc również nie widzę sensu.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić niegramatyczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Hardkor, ale skuteczny
  • Jako krem na co dzień- nie ma szans. Jako kuracja - rewelacyjny !

Kupiłam go pod koniec zimy, kiedy miałam przesuszoną cerę z mnóstem skórek i zaskórnikami po glicerynie. Skusił mnie skład i czytana ksiązka o Helenie Rubinstein (z wątkiem "lanolinowym" .

Stosowałam na noc - bardzo mocno natłuszcza, zostawia mocny, tłusty połysk (pierwszy raz w zyciu przyklejały mi sie do twarzy rózne drobinki i farfocle o których istnieniu nie miałam wcześniej pojecia) i rano skóra była w dobrym stanie , a po 2 albo trzech tygodniach doszła do sensownej kondycji.

Na pewno nie nadaje się na dzień (tłusty połysk jest chyba nie do zbicia).

Zaskórniki nie zniknęly, ale się zmniejszyły. Mojej skóry nie zapychają żadne oleje i tluszcze, tylko wszystkie substancje tworzące taki śliski woskowy film (prawdopodobnie gliceryna, może parafina i silikony - oczywiście kwestia proporcji)

Obecnie na noc uzywam olejku monoi albo malinowego, ale niewykluczone, że w zimie do niego wrócę.

Używam tego produktu od: pół roku, miesiąc intensywnie , teraz sporadycznie
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić balbina661 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE dla skóry problematycznej!!
  • PLUSY:
    -cena
    -dostepnosc
    -bardzo bardzo bardzo dobre nawilzenie
    -nadaje sie rowniez pod oczy
    -opakowanie

MINUSY:
    -mimo, że bardzo dobrze nawilza to po jego stosowaniu porobiły mi się zaskórniki oraz tzw kaszka, która jest ciezka do opanowania!!! dodam, ze mam skóre mieszana z problemami tradzikowymi

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić bruissant za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mojej suchej skóry
  • U mnie się nie sprawdził

- długo się wchłaniał
    - zbyt oleisty
    - nie nawilżał zbyt dobrze ( miałam wrażenie, że działa na zasadzie wazeliny a nie kremu nawilżającego)

+ wydajny
    + tani jak na dermokosmetyk
    + bezzapachowy

Używam tego produktu od: 7 m-cy

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny! Polecam wypróbować
  • Krem jak dla mnie jest świetny! Dobrze nawilża, u mnie sprawdza się nawet pod makijaż, zwłaszcza kiedy stosuję kurację z kwasami!
    Plusy:
    -świetnie nawilża
    -praktycznie bez zapachowy
    -nie zapchał mnie, a to naprawdę cud!
    -wydajny
    -tani
    -szybko się wchłania
    -dostępność

minusów brak, pół gwiazdki odjełam za opakowanie. Nie jest złe, dużo gorszy był by słoiczek, ale o wiele lepsza była by pompka nawet jeśli wiązało by się to z tym, że muszę zapłacić za niego kilka zł więcej.

Polecam wypróbować, mnie rewelacyjnie służy. Używam go głównie na noc ale kiedy stosuję kwasy i moja twarz jest przesuszona jest idealny pod makijaż.

Ilość zużytych opakowań: kończe pierwsze

Chcesz pochwalić Agniecha90 za czytelną i pomocną recenzję?