Ziaja, Med, Kuracja Nawilżająca, Lano-krem do twarzy na dzień/na noc (stara wersja)

Bogata emulsja typu woda w oleju o wysokiej skuteczności regeneracji naskórka i długotrwałym działaniu nawilżającym, bez kompozycji zapachowej. Przeznaczona do cery bardzo suchej, suchej i odwodnionej. Uzupełnia naturalną strukturę bariery lipidowej skóry. Intensywnie regeneruje i odżywia. Wyraźnie zmiękcza oraz uelastycznia naskórek. Ogranicza przeznaskórkową utratę wody. Zapobiega przesuszaniu skóry. Redukuje szorstkość naskórka. Poprawia jędrność i gładkość naskórka. Reguluje natłuszczenie skóry. Skutecznie łagodzi podrażnienia. Produkt hypoalergiczny. Dostępny tylko w aptekach.
Składniki aktywne:
- alantoina
- kwas hialuronowy
- lanolina
- olej bawełniany
- olej makadamia
- skwalan

tylko na noc

Kolejny kremik, który mogłam przetestować dzięki próbkom.
Dla mnie to jest krem natłuszczający. Nadaje się tylko i wyłącznie na noc, w dzień świeciłam się po nim jak żarówa ;) niby fajnie nawilża, ale ma jakąś taką dziwną konsystencję, niezbyt dobrze się wchłania. Zapachu raczej brak, cena ok. Nie zachwycił mnie.

Używam tego produktu od: używłam jakoś na początku czerwca
Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Dla mnie odkrycie

Potrzebowałam gęstego i mocnego kremu na noc, więc kupiłam tam po prostu bez większego zapoznawania się. I takie sposobem skończyłam drugie opakowanie. Świetnie sprawdza się po pilingu - łagodzi. Fajny do masażu twarzy. Daje uczucie nawilżenia i łagodzi podrażnioną skórę. Minus jest to, żenie da się do końca wycisnąć i trzeba obcinać tubkę, albo wyrzucić 1/3 kremu.

Krem z apteki

Krem u mnie sprawdził się jako klasyczny nawilżacz. Stosowałam rano i wieczorem.
Trzeba uważać, żeby nie nałożyć go za dużo, bo wtedy buzia niemiłosierne się świeci.
Nie ma jakiegoś konkretnego zapachu, wygodne opakowanie.

Dla cery bardzo suchej

Krem sprawdził się po zabiegach kosmetycznych kwasami, po których moja skóra potrzebowała nawilżenia. Ogólnie na co dzień go nie stosuję, bo jest tłusty i zapycha mi pory. Mimo to trzeba przyznać, że dobrze się wchłania, świetnie nawilża, jest wydajny i ma przystępną cenę. Ogólnie godny polecania dla osób o suchej skórze.

Dobry

Fantastyczny krem na noc! Świetnie natłuszcza skórę i odbudowuję barierę hydrolipidową. Na dzień się nie sprawdził ze względu na treściwy skład, który po nałożeniu powodował świecenie.

Nijaki..

Chciałam wypróbować coś nowego, wybrałam się do apteki i Pani poleciła mi ten krem. Niska cena i obietnice producenta zachęciły mnie do zakupu tego produktu. Krem okazał się treściwy, dość tłusty w konsystencji. Krem jest dość tępy, przez to ciężko rozprowadza się go po twarzy. Zapachu brak. Ogólnie mi krzywdy nie zrobił ale też nie poprawił stanu mojej skóry. Ten krem jesy po prostu nijaki.

Zamiast nawilżyć zatkał

Zakupiłam krem w momencie gdy moja skóra w zimę wolała o pomoc, krem poleciła mi pani w sklepie ziaji.

Po kilku dniach stosowania nie zauważyłam poprawy stanu cery nadal była sucha i ściągniętą a ponadto zaczęły pojawiać się na niej wypryski, odstawiłam krem i wróciłam do swojej stałej pielęgnacji, jakiś czas później postanowiłam mu dać drugą szansę z myślą że może trafiłam na nieodpowiedni moment w cyklu i stąd wzięły się zapchane pory niestety ponownie stało się to samo????

Używam go od czasu do czasu

Kupiłam go, bo szukałam ciężkiego, nawilżającego kremu po zabiegu mezoterapii mikroigłowej. Sprawdzi się również przy cerze bardzo suchej.

Jest to rzeczywiście ciężki, treściwy, tłustawy krem. Mam mieszaną cerę ze skłonnością do przetłuszczania się i nie nadaje się on dla mnie do używania na co dzień. Po zabiegu mezoterapii, gdy skóra jest bardzo sucha, podrażniona i złuszcza się, ten krem spisuje się dobrze. Wchłania się powoli, cera otulona jest grubą warstwą kremu, który stopniowo ją nawilża.

Krem w białej tubce z zakrętką do dołu, pojemnosć 50 ml jak większośc kremów do twarzy. Dodatkowo zapakowany w kartonik i folię.

niby spoko, ale szału nie ma

Mam dość wymagającą skórę twarzy, która jest sucha i niewiele kremów potrafi ją dobrze nawilżyć, albo przynajmniej nawilżyć i sprawić, żeby przestała być napięta i ściągnięta.
Poleciła mi go pani w sklepie Ziai (przyszłam kupić ich Ziaja Med Fizjoderm, kuracja lipidowa) a pani poleciła mi ten w zamian i...trochę żałuję

Niestety nie sprawdził się

Szczerze, liczyłam na głębokie nawilżenie, bo konsystencja jest gęsta, ciężko się rozprowadza, wygląda treściwie. Zdecydowanie nie jest to krem na dzień, a już zwłaszcza pod makijaż. Ale to nie jest jego minusem, bo nie w takim celu go kupiłam. Chciałam głębokiego nawilżenia dla przesuszonej skóry. Niestety krem się nie sprawdził, zużyłam cały, stan cery się nie zmienił. Wystarczyła zmiana kremu, aby skóra wreszcie się nawilżyła.

Bardzo fajny, wydajny krem zarówno pod makijaż jak i na noc. Same plusy:

+Nawilża
+ nie zostawia tłustej warstwy
+nie zapycha
+nie uczula
+brak zapachu
+super opakowanie
+cena
Minusem jest jedynie dostępność, ponieważ widziałam go tylko w sklepie firmowym ziaji.

Ideał.

Najbardziej treściwy krem nawilżający jaki do tej pory miałam.
Plusy;
-odżywczy i nawilzający,
-tani,
-szeroko dostepny,
-bezzapachowy,
-nie uczula,
-nie zapycha,
-nie porażnia.
Minusy:
-wydajność (jednak za taką cenę można mu to wybaczyć).

Pozytywny produkt.

Krem ma dosc rzadka konsystencje. Podoba mi sie bardzo opakowanie, dzięki któremu nie trzeba grzebać w środku i wprowadzać niepotrzebnie drobnoustrojów. Na dzien nie zastosowałabym go. Nie odważyłam sie. Za bardzo sie świeciłam. Na noc jak najbardziej. Mozna położyć gruba warstwę, sprawdzi sie jako maseczka całonocna. Nie zapycha a ma cała noc na wchłonięcie sie i nawilzenie dogłębne twarzy. Polecam każdemu, komu nie przeszkadza świecąca sie twarz.