Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Powiększ Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: Semifredo

Podkład Teint Miracle - kreator naturalnego światła - efekt naturalnej, perfekcyjnej cery. Technologia AURA-INSIDE dla odtworzenia i zintensyfikowania naturalnej świetlistości. Naukowcy marki Lancome zdefiniowali istotę naturalnego światła, które sprawia,że każda cera emanuje zdrowym blaskiem. 10 razy mniejpudrowych substancji wypełniających ( niż klasyczny podkład Lancome) wysoka koncentracja wody. Skóra staje się ujednolicona i wygładzona. Efekt nawilżenia 18h, 12-godzinny efekt makijażu ( samoocena 112 kobiet).

Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Nietłusty. Nie powoduje powstawania zaskórników. SPF 15. Stworzenie tego podkładu zajęło ekspertom Lancome podobno 10 lat.Zgłoszone 7 patentów międzynarodowych

/s/

• nie moja bajka;/
  • Podkład wygląda dobrze, ale tylko tuż po nałożeniu. Później spływa z mojej buzi, brudzi i zostawia plamy, co lekko mnie irytuje. Chciałabym wykonać makijaż na cały dzień a tutaj niestety nic więcej nie mogę zrobić….

- zostawia ślady, nierównomiernie się rozkłada na twarzy, gdy nałożymy go więcej (a muszę nakładać więcej, aby zapewnić dobre krycie)
    -kryje bardzo słabo….i na krótko…
    - niewygodny w użyciu
    - buzia zbyt błyszczy się i świeci z daleka

+ma dużą gamę kolorystyczną, szczególnie jasnych kolorów
    +dobry dla osób, które nie potrzebują mocnego krycia

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić mamamloda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Na zimę doskonały.
  • Jedna butelka wystarcza mi na 2 zimy, więc kupuję go co 2 lata- super!

Mam cerę mieszaną w stronę tłustej, trądzikową, więc teoretycznie podkład ten nie pownien mi pasować. Jednak co roku w zimę intensywnie złuszczam moją cerę retinoidami/kwasami. Podczaj takiej kuracji podkład ten jest niezastąpiony- daje efekt wypoczętej skóry i co najważniejsze nie podkresla tych wstrętnych suchych skórek, które mam na prawie całej twarzy.

+nie podkreśla suchych cskórek
    +wydajny
    +010 i 005 to naprawde bardzo jasne kolory
    +utrzymuje się ładnie, chociaż przydaje się go przypudrować po paru godzinach
    +do końca dnia cera wygląda świeżo

+/- na małe krycie, ale można je zbudować do średniego

Dla mnie w zasadzie minusów brak poza ceną i poza faktem, że dla mnie nadaje się tylko w tych momentach awaryjnych kiedy mam saharę na twarzy.

Dodam jeszcze, że wg mnie podkład ten daje się nakładać tylko dłońmi. Pędzlem czy gąbeczką daje jeszcze dużo mniejsze krycie i tworzą się smug. Mam wrażenie, że ciepło dłoni w jakiś magiczny sposób go rozgrzewa i ożywia

Próbwałam zastąpić go Bourjois Helthy Mix, Loreal Lumi Magique i Maybelline Affinitone, ale to jednak zupełnie inna klasa produktu i się nie dało.

Używam tego produktu od: 2 zimę

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo light
  • Z pewnością osoby z problemami cery będą marudzić na ten podkład, jako że formuła jest bardzo lekka, krycie niewielkie, więc polecam ten podkład osobom nie mającym problemów z cerą. Podkład zachowuje się jak krem BB. Ładnie rozświetla buźkę, skóra wygląda promiennie, minusem (jak to bywa przy lekkich podkładach) jest trwałość, niestety nawet dobra marka nie pomogła bo podkład schodzi po kilku godzinach. Duży plus za szklane opakowanie z pompką-nie mogło być lepiej. Kolejny plus za dobrą kolorystykę, choć widziałam kilka odcieni różowawych więc trzeba uważać. Cena wysoka jak to bywa przy produktach lancome, za to dobry skład. Wydajny, nie ciemnieje na buzi, łatwo dostępny, dobry do suchej cery.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak nie ma cudów
  • Opis produktu - no idealnie dla mnie, tylko lecieć i kupować. Na szczęście ja zawsze najpierw lecę po próbki . Potem przeglądam recenzje tu i porównuję z własnym doświadczeniem. A dopiero na koniec wydaję sporo kasy na wysokopółkowce.

Niby lekki, niby rozświetla, niby rzadki, a wszystko jakoś nie do końca wychodzi.

Nakładanie - owszem lubię takie rzadkie konsystencje, ale on za szybko zasycha więc nie niekłada mi się go za dobrze. Plus do tego łatwo się zbiera w większej ilości w jakimś miejscu i tak już zostaje.

Rozświetlanie - niby jest, ale efekt jest moim zdaniem sztuczny - czasem to bardziej widać czasem mniej, zależy od oświetlenia.

Krycie - jak na lekki podkład bardzo dobre.

No właśnie - z tą lekkością to też różnie. Bo owszem jest lekki, ale wchodzi w pory i widac go na twarzy czasem bardziej niż podkłady szpachlowe.

Trwałość - nie jest dobrze, szybko się ściera i schodzi partiami, więc efekt wychodzi czasem okropny.

I wreszcie jego największy minus jak dla mnie, ale może to kwestia niedopasowania- KOLOR. Tuż po nałożeniu odcienia 01 jest już kiepsko - za dużo żółtego, nie wygląda to naturalnie. Ale co gorsza recenzentki tu wspominają o oksydacji - i chyba coś jest na rzeczy bo z czasem jest tylko gorzej...

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić elsanta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Jestem zakochana w tym podkładzie. Przepięknie pachnie, jego delikatna konsystencja stapia się ze skórą, przez co podkład nie tworzy maski, delikatnie ją rozświetla przez co cera wygląda na naprawdę wypoczętą.

Do minusów mogę tylko zaliczyć małą gamę odcieni. Szczerze polecam, skóra wygląda jak z okładki. Osobiście po jego użyciu oprószam twarz w strefie T pudrem transparentnym. Wówczas na mojej mieszanej skórze, nie powoduje świecenia się nawet do 5h, co jest ewenementem przy podkładach, których głównym zadaniem nie jest matowienie.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 30 ml

Chcesz pochwalić HypnotizingFashion za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę wart uwagi

• Przyszedł czas na podkłady rozświetlające, po długich latach stosowania podkładów mocnokryjacych jako skóra mieszana z tendencją do przetłuszczania, często efektu maski i wielu zaskórników,zmieniłam podejście, powiedziałam stop, czas na zmiany i nie zawiodłam się. Lancome to pierwszy mój podkład tego typu, oczywiście będę szukać dalej, ale na tę chwilę jest jednym z lepszych jaki znam.
    Dobre aspekty to :
    - brak efektu maski,
    - ladnie rozwietla
    - nie zatyka porow,
    - skora wyglada piknie i zdrowo, jest nawilzona, wypoczeta,
    - ciekawy zapach ,
    - bardzo dobra, rzadka konsystencja
    - dobre krycie, możliwość stopniowania
    - twarz wyglada ślicznie-> naprawdę
    - piekne opakowanie, fajny aplikator
    - moje kolory to: na lato kolor :02 na zimę :10 (świetne kolory)

Mankamenty:

- po 5 godzinach- efekt świecenia, ja go matowię clinique i całkiem fajnie współgrają
    - nie nadaje sie do cery tłustej, moja siostra taką posiada, po godzinie już nie ma nic na twarzy, dodatkowo nadmiar sebum, sprawdza sie przy suchych w kierunku mieszanych cer.
    - cena, ale można polować na promocje w sephora

Napewno wrócę, a Lancome mnie zadziwił

Dlaczego gwiazdka mniej??
    Uważam, że nie ma podkładów idealnych, dlatego cały czas szukam, ten mi przypadł bardzo do gustu, jednak chciałabym coś co będzie również tak pieknie wygladało na twarzy, ale tez aby dłużej niż 5 godzin pozostawało w niezmienionym stanie

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kinguuula26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Uzywam tego podkladu nieprzerwanie od listopada 2013 . Jest jednym z lepszych jaki znam

- ladnie, nienachalnie rozswietla twarz,
    - brak efektu maski,
    - nie zatyka porow,
    - skora wyglada na zdrowa, nawilzona, wypoczeta,
    - mily ,delikatny zapach ,
    - bardzo dobra, rzadka konsystencja
    - srednie krycie ( nie zatuszuje sporych wypryskow)
    - ladne wyrownuje kolor cery
    - swietnie wspolgra z pudrem sypkim Boots No 7 (Perfect Light Loose Powder)
    - uzywam numeru 3 i bardzo dobrze wspolgra z moim kolorem cery

nie zauwazylam w nim nic negatywnego , to moje drugie opakowanie i nie ostatnie , mam cere mieszana, problemowa ale puder nie podwaja polysku na mojej twarzy po kilku godzinach i mysle , ze jest trwaly - nie zauwazylam zeby schodzil z twarzy.

Używam tego produktu od: listopad 2013
    Ilość zużytych opakowań: koncze 2 opakowanie

Chcesz pochwalić havana82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny choć jest nieco mało kryjący
  • Jeden z moich ulubionych podkładów! Cera nie jest tłusta, nie roluje się. Skóra jest delikatnie rozświetlona i wydaje się być świeżutka podkład bardzo lekki idealny na lato lub dla skór bez żadnej skazy. Ja łączyłam go z even better żeby miał nieco lepsze krycie.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić Anielqa29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • aaa są lepsze ale jest okey
  • Gdy już się dobierze swój odcień to super się rozprowadza ale trwały to on nie jest. Nie tworzy efektu maski i daje skórze oddychać. Na długo nie kryje wszelkich niedoskonałości.
    Zalety: delikatny, łatwość użycia, wydajność, eleganckie opakowanie, piękny kolor
    Wady: łatwość ścierania się, nie kryje niedoskonałości, świecąca cera

Chcesz pochwalić legs25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, rozświetlający
  • Długo szukałam idealnego podkładu - lekkiego, po którym nie wyglądam jak w masce, niewysuszającego, rozświetlającego cerę. Lancome sprawdził się idealnie. Cera po prostu wygląda zdrowo. Ogromnym plusem dla mnie jest brak zaskórników- wcześniej nie mogłam się z nimi uporać. Warto jednak dodać, że jest to podkład dla cery mniej problematycznej. Jeśli ktoś liczy na krycie przy takiej konsystencji to może się rozczarować. Dlaczego nie daje 5 gwiazdek przy wszystkich jego zaletach? Produkt jest mało wydajny przy codziennym stosowaniu. Cóż, nie można mieć wszystkiego.

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe

Chcesz pochwalić Angie1324 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij