Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Powiększ Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: Semifredo

Podkład Teint Miracle - kreator naturalnego światła - efekt naturalnej, perfekcyjnej cery. Technologia AURA-INSIDE dla odtworzenia i zintensyfikowania naturalnej świetlistości. Naukowcy marki Lancome zdefiniowali istotę naturalnego światła, które sprawia,że każda cera emanuje zdrowym blaskiem. 10 razy mniejpudrowych substancji wypełniających ( niż klasyczny podkład Lancome) wysoka koncentracja wody. Skóra staje się ujednolicona i wygładzona. Efekt nawilżenia 18h, 12-godzinny efekt makijażu ( samoocena 112 kobiet).

Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Nietłusty. Nie powoduje powstawania zaskórników. SPF 15. Stworzenie tego podkładu zajęło ekspertom Lancome podobno 10 lat.Zgłoszone 7 patentów międzynarodowych

/s/

• Świetny choć jest nieco mało kryjący
  • Jeden z moich ulubionych podkładów! Cera nie jest tłusta, nie roluje się. Skóra jest delikatnie rozświetlona i wydaje się być świeżutka podkład bardzo lekki idealny na lato lub dla skór bez żadnej skazy. Ja łączyłam go z even better żeby miał nieco lepsze krycie.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

Chcesz pochwalić Anielqa29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • aaa są lepsze ale jest okey
  • Gdy już się dobierze swój odcień to super się rozprowadza ale trwały to on nie jest. Nie tworzy efektu maski i daje skórze oddychać. Na długo nie kryje wszelkich niedoskonałości.
    Zalety: delikatny, łatwość użycia, wydajność, eleganckie opakowanie, piękny kolor
    Wady: łatwość ścierania się, nie kryje niedoskonałości, świecąca cera

Chcesz pochwalić legs25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, rozświetlający
  • Długo szukałam idealnego podkładu - lekkiego, po którym nie wyglądam jak w masce, niewysuszającego, rozświetlającego cerę. Lancome sprawdził się idealnie. Cera po prostu wygląda zdrowo. Ogromnym plusem dla mnie jest brak zaskórników- wcześniej nie mogłam się z nimi uporać. Warto jednak dodać, że jest to podkład dla cery mniej problematycznej. Jeśli ktoś liczy na krycie przy takiej konsystencji to może się rozczarować. Dlaczego nie daje 5 gwiazdek przy wszystkich jego zaletach? Produkt jest mało wydajny przy codziennym stosowaniu. Cóż, nie można mieć wszystkiego.

Ilość zużytych opakowań: 3 standardowe

Chcesz pochwalić Angie1324 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię
  • Zaczęło się od miniaturki tego podkładu. Wcześniej kupowałam zdecydowanie bardziej kryjące podkłady.
    Wprawdzie ten podkład nie kryje mocno ale za to przepięknie rozświetla i w zasadzie to skłoniło mnie do zakupu. Mam kolor o3 - do lekko opalonej buzi. Bardzo odpowiada mi zapach, lekka wodnista konsystencja tego podkładu oraz to, że nie czuć go na twarzy. Nie zapycha, nie obciąża skóry i nie wysusza jej. Nie jest może jakoś super trwały i trzeb go przypudrować, ale mimo to moja skóra naprawdę go lubi, ponieważ ten podkład nie robi jej krzywdy.
    Mam wrażenie, że lepszy efekt rozświetlenia uzyskuję nakładając go lekko zwilżonym pędzlem typu skunks, niż palcami albo gąbeczką BB.
    Dodam jeszcze, że podkład bardzo ładnie pachnie i jest wydajny.

Używam tego produktu od: 1 roku

Chcesz pochwalić strawberrysweet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niby fajny, ale jakoś go nie lubię
  • Używam 02 Lys Rose. Mam ten podkład już sporo czasu, bo od początku tego roku i używałam go w różnych warunkach atmosferycznych i ogólnożyciowych.

Kolor: i tu się zaczynają schody, bo niby pasuje, ale... Kiedy zaczęłam go używać wczesną wiosną strasznie oksydował mi na twarzy. I to w taki dziwny sposób, że z bliska było niby ok, a z daleka - umpalumpa face! Odstawiłam go na dwa miesiące i teraz mam wrażenie, że jakby mniej się to dzieje, ale może mi się tak wydawać, bo ogólnie złapałam trochę koloru. Tak czy siak mam wrażenie, że podkład po ok.pół roku od otwarcia utlenił się i zciemniał buteleczce. Słabo jak na podkład za prawie dwie stówy.

Konsystencja, opakowanie etc.: szklana butelka z pompką, trochę ciężka. Pompkę łatwo kontrolować, działa płynnie. Podkład jest lejący, rzadki. Nakładam go palcami, bo tak mi najwygodniej.

Krycie: lekkie do średniego, jak na podkład rozświetlający a nie kryjący moim zdaniem naprawdę spoko. Natomiast zaznaczam, że dla mnie podkład ma przede wszystkim ujednolicać i wyglądać naturalnie, od chowania jest korektor.

Wygląd na skórze: to zależy. Początkowo byłam przerażona, bo właził w pory tam, gdzie normalnie ich nie dostrzegałam. Teraz już tego nie robi, nie wiem dlaczego, bo nie zmieniła się kondycja mojej skóry ani krem pod podkładem. Po nałożeniu wygląda super, ogólnie jest dość naturalny, jeśli nałożony delikatną warstwą. Jak się przesadzi zbiera się w załamaniach. Natomiast moim zdaniem to nie jest kosmetyk dla suchej skóry, bo uwydatnia każdą, najbardziej mikroskopijną suchą skórkę. Dla skór mieszanych w stronę tłustych i tłustych też bym nie polecałbym, bo to obiecywane rozświetlenie potrafi się w ciągu dnia zmienić w efekt twarzy posmarowanej wazeliną. Zwłaszcza latem.

Utrzymywanie się na twarzy: dla mnie wystarczające. Maluję się ok. 7-8 rano i zmywając makijaż po powrocie z pracy ok. 18-19 zawsze widziałam, że jest na miejscu.

Wydajność: myślę, że jakbym sobie zsumowała, to jeden flakonik wystarczy na ok. 6-8 miesięcy normalnego codziennego użytkowania (nie dokładam podkładu w ciągu dnia).

Uwagi na boku : kupiłam to cudo w Sephorze jako swój prezent urodzinowy i byłam jakoś taka podekscytowana, albo to ich światło mnie tak oszukało, że nie zauważyłam, że podkład ma w sobie drobny srebrny shimmer. Widać to na butelce w miarę zużywania. Ten shimmer powoduje u mnie dyskomfort psychiczny, bo mam skórę podatną na zapychanie i czasem jak mi coś wyskoczy mam wrażenie, że to właśnie jego wina.

Podsumowując, niby fajny, ale jak na tę markę i taką cenę nie zachywcił. Mam jeszcze tak z 1/3 buteleczki i trochę nie mogę się doczekać, aż go wykończę.

Używam tego produktu od: Ok.pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 buteleczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 513 raz(y)
  • poza tym, ze jest lekki (kocham lekkie podklady <3) w ogole sie nie polubilismy
  • Podklad kupilam za namowa Pani w sklepie, gdyz mial to byc najlepszy podklad Lancome (jak dobrze, ze to nieprawda, bo inne musialyby byc naprawde totalnymi bublami). Poczatkowo byl nawet ok, ale to dlatego, ze jest dosyc lekki. Dzieki temu jeszcze uchodzil za "zjadliwy".

Na pierwszy rzut oka wydaje sie pasowac do mojej cery, byl niewidoczny, delikatnie rozswietlal.
    Coz... szkoda, ze wyglada naturalnie moze przez jakies 30 minut, a po tym czasie tak jakby sie wazy i wchodzi w pory. Z pudrami nie wspolpracuje w ogole (uzywalam go z sypkim La Prairie, sypkim Prep&Prime MAC i sypkim Chanel...

Moja cera jest dosyc ladna (nie mam przebarwien, zmarszczek ani wypryskow), ale posiada wiele rozszerzonych porow (takich naprawde mocno rozszerzonych, prawie jak dziury na policzkach )

OPAKOWANIE ladne, ma pompke.

WYDAJNOSC dobra.
    Nie znosze efektu upudrowanej buzi, wiec nakladam tylko jedna cienka warstwe, a ewentualne przebarwienia tuszuje korektorem dobranym kolorystycznie do podkladu.

NAKLADANIE ok, ale szybko zasycha, wiec nalezy pracowac szybko. Nakladam go pedzlem do podkladu badz flat topem, niekiedy powstaja smugi, ale latwo je rozetrzec.
    Nalezy jednak bardzo uwazac w okolicach linii wlosow i brwi, gdyz lubi sie go tam osadzac wiecej i nieestetycznie to wyglada.
    Czasem sie roluje, nie ze wszystkimi kremami i serami dobrze wspolpracuje.

EFEKT
    * MALO NATURALNY
    To podklad o malym stopniu krycia, a mimo tego jakims cudem koszmarnie podkresla rozszerzone pory. Moja buzia wygladala po nim naprawde nieestetycznie.

* NIE PODKRESLA SUCHYCH SKOREK
    Aczkolwiek staram sie nakladac kazdy podklad na przygotowana wczesniej i gladka skore.

* ZAPYCHA
    A przynajmniej mam wrazenie, ze to on, bo zawsze jak uzywalam go 3-4 dni z rzedu, mialam na twarzy jakies zaskorniki.

ILOSC nalozonego podkladu oczywiscie ma ogromne znaczenie. Uzyskanie efektu tapety nie jest trudne.

TRWALOSC taka sobie, poniewaz podklad dosyc czesto tworzy plamy, mimo, ze twarzy nigdy nie dotykam.
    Moja normalna skora dosyc szybko sie po nim blyszczy.

WYKONCZENIE
    Efekt glow. Z pudrem sypkim na wirzch wyglada lepiej.

OSWIETLENIE
    Niestety nie potrafi sie dopasowac do kazdego swiatla i niekiedy staje sie mega widoczny w danym oswietleniu, szczegolnie mocnych jarzeniowek.

Używam tego produktu od: ponad roku, na szczescie wczoraj sie skonczylo
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • dobry
  • Zalety
    bardzo wydajny
    jakoze jest to fluid rozswietlajacy dobrze spelnia swoje zadanie i skora twarzy wydaje sie swieza ,rozswietlona i wypoczeta
    nie uczula,bez dodatku oleju czyli nie tlusci skory
    dobrze wspolpracuje z kosmetykami innych firm
    posiada SPF 15
    ladne opakowanie i fajny dozownik

Wady
    malo trwaly choc po przypudrowaniu jest trwalszy
    cena -mysle ze zbyt wygorowana w stosunku do tego co daje ten kosmetyk
    Ogolnie daje OK efekt! Daje sie lubic .

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Vikar za czytelną i pomocną recenzję?
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Numoro uno
  • Używam Lancoma od ponad roku. Pierwszy egzemplarz dostałam w prezencie urodzinowym i zakochałam się na amen. Kolejny kupiłam sobie sama, choć cena odstrasza. Powiedziałam sobie: trudno, kupuję, jest tego wart.
    Podkład idealnie ujednolica moją cerę, świetnie się rozprowadza, bez smug, odpowiednio dobrany odcień idealnie komponuje się z karnacją. Podkład nie tworzy maski, wygląda naturalnie, rozświetla skórę, dzięki czemu wygląda zdrowiej, młodziej. Utrzymuje się bez skazy około 8 godzin. Ładny, subtelny zapach.
    Kosmetyk wydajny, pierwsza butelka wystarczyła mi na 8 miesięcy (co prawda nie przy codziennym stosowaniu).
    Buteleczka bardzo elegancka, dobra pompka, nie zapycha się. Jedynie przy końcówce produktu ciężko wydobyć ostatnie resztki, ale dałam radę, nie zmarnowałam ani kropli

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić dadal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Uwielbiam go!
    Jest jednym z moich faworytów,bo::
    -doskonale się rozprowadza
    -idealna konsystencja
    -brak wyczuwalnego zapachu,po aplikacji
    -mega wydajny - mi starcza na 6-8 miesięcy
    -pięknie kryje,nie tworząc efektu maski (lekkie krycie)
    -wytrzymuje do 12 godzin
    -cudna kolorówka,idealne odcienie
    -cera wygląda na zdrową i wypoczętą
    -nie wywołuje podrażnień,alergii, nie zapycha
    dla mnie ideał,do którego zawsze chętnie wrócę

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne 30 ml

Chcesz pochwalić MarTatKW za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, chociaż stare kolory były dużo lepsze
  • byłam zawsze zadowolona z tego podkladu, idealny dla mojej wrażliwej i suchej cery, ładniej krył i był przy tym delikatny. ale od kiedy weszła nowa kolorówka (w zeszłym roku) to używam chanel vitalumiere aqua na zmianę z rimelem rozświetlającym.bardzo żałuję bo był to mój ukochany podklad, używałam nr 1, jasny, teraz jest trochę żółtawy.Używałam tego produktu od: 3 lat. Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Escort123 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij