Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Powiększ Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: Semifredo

Podkład Teint Miracle - kreator naturalnego światła - efekt naturalnej, perfekcyjnej cery. Technologia AURA-INSIDE dla odtworzenia i zintensyfikowania naturalnej świetlistości. Naukowcy marki Lancome zdefiniowali istotę naturalnego światła, które sprawia,że każda cera emanuje zdrowym blaskiem. 10 razy mniejpudrowych substancji wypełniających ( niż klasyczny podkład Lancome) wysoka koncentracja wody. Skóra staje się ujednolicona i wygładzona. Efekt nawilżenia 18h, 12-godzinny efekt makijażu ( samoocena 112 kobiet).

Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Nietłusty. Nie powoduje powstawania zaskórników. SPF 15. Stworzenie tego podkładu zajęło ekspertom Lancome podobno 10 lat.Zgłoszone 7 patentów międzynarodowych

/s/

• Chwalona: 1 raz(y)
  • dobry
  • Zalety
    bardzo wydajny
    jakoze jest to fluid rozswietlajacy dobrze spelnia swoje zadanie i skora twarzy wydaje sie swieza ,rozswietlona i wypoczeta
    nie uczula,bez dodatku oleju czyli nie tlusci skory
    dobrze wspolpracuje z kosmetykami innych firm
    posiada SPF 15
    ladne opakowanie i fajny dozownik

Wady
    malo trwaly choc po przypudrowaniu jest trwalszy
    cena -mysle ze zbyt wygorowana w stosunku do tego co daje ten kosmetyk
    Ogolnie daje OK efekt! Daje sie lubic .

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Vikar za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Numoro uno
  • Używam Lancoma od ponad roku. Pierwszy egzemplarz dostałam w prezencie urodzinowym i zakochałam się na amen. Kolejny kupiłam sobie sama, choć cena odstrasza. Powiedziałam sobie: trudno, kupuję, jest tego wart.
    Podkład idealnie ujednolica moją cerę, świetnie się rozprowadza, bez smug, odpowiednio dobrany odcień idealnie komponuje się z karnacją. Podkład nie tworzy maski, wygląda naturalnie, rozświetla skórę, dzięki czemu wygląda zdrowiej, młodziej. Utrzymuje się bez skazy około 8 godzin. Ładny, subtelny zapach.
    Kosmetyk wydajny, pierwsza butelka wystarczyła mi na 8 miesięcy (co prawda nie przy codziennym stosowaniu).
    Buteleczka bardzo elegancka, dobra pompka, nie zapycha się. Jedynie przy końcówce produktu ciężko wydobyć ostatnie resztki, ale dałam radę, nie zmarnowałam ani kropli

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić dadal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Uwielbiam go!
    Jest jednym z moich faworytów,bo::
    -doskonale się rozprowadza
    -idealna konsystencja
    -brak wyczuwalnego zapachu,po aplikacji
    -mega wydajny - mi starcza na 6-8 miesięcy
    -pięknie kryje,nie tworząc efektu maski (lekkie krycie)
    -wytrzymuje do 12 godzin
    -cudna kolorówka,idealne odcienie
    -cera wygląda na zdrową i wypoczętą
    -nie wywołuje podrażnień,alergii, nie zapycha
    dla mnie ideał,do którego zawsze chętnie wrócę

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne 30 ml

Chcesz pochwalić MarTatKW za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, chociaż stare kolory były dużo lepsze
  • byłam zawsze zadowolona z tego podkladu, idealny dla mojej wrażliwej i suchej cery, ładniej krył i był przy tym delikatny. ale od kiedy weszła nowa kolorówka (w zeszłym roku) to używam chanel vitalumiere aqua na zmianę z rimelem rozświetlającym.bardzo żałuję bo był to mój ukochany podklad, używałam nr 1, jasny, teraz jest trochę żółtawy.Używałam tego produktu od: 3 lat. Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Escort123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A bardziej pomarańczowych nie mieli???
  • Fluid dla mnie jest okropny. Oceniam kolor 03 I jest to okropny nienaturalny pomarańczowy ton. Nie wierze ze sa w PL cery w takiej tonacji. To nie jest mozliwe. No chyba ze taka na maxa spalona solarium.Twarz wyglada na zmęczoną i chorą. Rozświetlenie to chyba jakiś smętny żart. Robiłam do niego 4 podejścia i za każdym razem zmywałam go z twarzy bo nie mogłam na siebie patrzeć. Malo tego, po zmyciu cala twarz jest usiana czarnymi zaskornikami. Nie mam zamiaru dusić nim cery dlatego spora miniatura poszła w świat. A ja po raz kolejny przekonuje sie ze podklady Lancome nie sa odpowiednie dla mojej cery. Za kazdym razem ciemnieja i pomarańczowieją. Kolorystyka jest nie polska. Dlatego nigdy wiecej nie skieruje swego wzroku do ich stoiska. Jedynie tusze sa w miare ok reszta to porazka. A niedawno nawet dowiedzialam sie ze Lancome i Sisley to ten sam wlasciciel i koncern. Widac tylko ze Lancome ma duzo mniejszy budżet na skladniki i pigmenty. Nie polecamUżywam tego produktu od: 4xIlość zużytych opakowań: Miniatura 7ml

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Idealny podkład. Świetnie rozświetla, ale nie świecimy się jak disco ball. Ładnie kryje (mam skórę naczynkową, silnie reaktywną - mi wszystko zakrywa), nie wysusza. Ma idealne kolory, ja używałam 005 najjaśniejszego jaki jest i jest to jedyny podkład w życiu, który pasował mi kolorem. Podkład nie jest jakoś szczególnie trwały. Oczywiście jeśli go utrwalimy pudrem utrzyma się dłużej. Mimo to jest moim KWC.

plusy
    +piękne kolory, neutralne, dla każdej z nas
    +piękny efekt rozświetlenia na twarzy
    +dobre krycie niedoskonałości, są one tak jakby rozpraszane przez pigmenty zawarte w podkładzie

minusy
    -cena
    -przeciętna trwałość, około 8 godzin
    -dość szybko skóra się świeci, ale to już raczej zasługa skóry a nie podkładu

Ilość zużytych opakowań: wiele próbek, myślę, że łącznie całe opakowanie

Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie rozświetla

• Teint Miracle rozświetla cerę i wyrównuje jej koloryt. Lekko nawilża i wygładza skórę. Nie podrażnia ani nie przesusza, a mam bardzo wrażliwą, atopową cerę.

Podkład jest bardzo wydajny. Dwie krople wystarczają mi na całą twarz. Nakładam go pędzlem. Łatwo się rozprowadza, nie pozostawia smug. Konsystencja jest lekka i jedwabista.

Udało mi się idealnie trafić z odcieniem. Nie jest zbyt pomarańczowy. Opakowanie jest eleganckie i ma wygodny dozownik.

To zdecydowanie mój faworyt wśród podkładów Lancome. Nie zgodzę się z poprzednczką, że Teint Idole lepiej rozświetla. Na mojej skórze tworzy maskę. A Teint Miracle daje naturalny efekt. Z kolei w porównaniu z Photogenic, Teint Miracle ma nieco lepsze krycie. Tuszuje drobne niedoskonałości. Nie jest to jednak podkład do problematycznej cery. Nie poradzi sobie z suchymi skórkami i większymi niedoskonałościami.

Chcesz pochwalić berbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przesuszacz
  • Uwielbiam teint idol - bo robi mi z cera (prawie) cuda. A tu ...no coz, wysusza, nie ujednolica, wchodzi w pory. W zmarszczki mimiczne. Sciaga skore tak, ze musze go zmyc po paru minutach. A robilam juz 5 podejsc.
    Nie da sie nakladac niczym oprocz palcow.
    Rozswietla? Hm...mysle, ze nawet teint idole ma ciekawsze rozswietlenie, choc podkladem rozswietlajacym nie jest z definicji. Nie nadaje sie na cere z przebarwieniami, suchymi skorkami, nierownosciami i porami. Dla cery idealnej bedzie pewnie niezly, ale na bank ja wysuszy.
    Kolor sliczny, ale co z tego, moj 'Albatre' chyba pojdzie w dobre rece...

Używam tego produktu od: 5 dni
    Ilość zużytych opakowań: 5 pompek

Chcesz pochwalić thabaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawde nie warto!
  • Za recenzje długo się zabierałam bo chciałam żeby była rzetelna-to zbyt drogi produkt,aby po paru użyciach wydawać opinię.
    Wg mnie naprawdę nie warto wydawać na ten podkład 180zł, nie jest nawet warty 30.
    Zalety:
    -ładny zapach
    -konsystencja lejąca co ułatwia rozprowadzanie
    -ładne opakowanie z pompką
    Wady:
    -ciemnieje na twarzy
    -wchodzi w zmarszczki (czego zazwyczaj nie robią na mojej twarzy inne podkłady nawet te z nizszej połki cenowej)
    -ściera się
    -b. słabe krycie (nie mam problemów z cerą mimo to podkład nie spełnia moich oczekiwań)

Naprawde chcialam zeby ten podkład był odkryciem-tyle sie nasłuchałam i naczytałam pozytywnych opinii na jego temat. Wmawiałam sobie, że jest świetny. le tak naprawde jest o wiele gorszy niż wiekszość nawet drogeryjnych podkładów albo bardzo podobny jakościowo do tych drogeryjnych. Nie warto wydawać na niego tyle pieniedzy!

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić webcia33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Podkład bardzo dobry, ma dość rzadką konsystencję i łatwo sie rozprowadza.
    Mam odcien 010 i to co mi się podoba że nie ma w tym podkładzie pomarańczowawych pigmentów. Czyli odcien jest zimny, nawilża i rozświetla i ładnie pachnie jest dość drogi ale bardzo wydajny wystarczy kapka żeby rozprowadzić na calej twarzy.
    Wyrównuje koloryt cery krycie ma średnie i pewnie nie nada sie do cery tłustej ale jeli ktoś czuje że ma zmęczoną odwodnioną cerę jest to produkt dla niego.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić Agnieszka2047 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oksydacja i ścieranie
  • Kupiłam go za namową Basi z Callmeblondieee i jako że ona ma cere mieszana w strone suchej .jej on pasuje a mi wogole.... nie jestem aż takalbastrowa jak ona wiec zamówiłam kolor 01 Beige Albatre,byłam zdziwiona ze jeden z jaśniejszych jest tak hmmmm....pomaranczowy;/
    Maleńką ilość roztrałam na twarzy-nakłada sie super ,daje świetny efekt ale po kilku minutach byłam pomaranczowa,a po 2-3h zaczął sie ścierac na brodzie i nosie...MASAKRA

kOLORY NAWET JASNIEJSZE OKSYDUJĄ WIEC WIELKIE NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE

cóż,zawiodłam sie.... jak dla mnie efekt zbliżony do Wake Me Up Rimmel(ale on mi nie oksyduje)
    a cena...wiadomo rimmmel ok 40zł a ten na all ok 140....

Używam tego produktu od: 1msc

Chcesz pochwalić wenszyca89 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 50 raz(y)
  • Lancome, Lancome dlaczego zawsze oksydujesz?
  • Dwa razy moja recenzja tego podkładu się nie dodała a komputer mam w porządku. Dlatego trzeci raz nie będę pisać dłuższej recenzji tylko napiszę krótko:

podkład zasługuje w moim odczuciu na 3 gwiazdki. Dyskwalifikuje go OKSYDACJA i to aż o dwa tony. Zresztą jest to przypadłość więszkości podkładów Lancome o czym nie raz informowały mnie konsultantki tej marki.

Moje pierwsze podejście do TM zakończyło się fiaskiem. Otrzymałam wtedy odcień 01 który zamienił mnie w kobietę z żółtaczką i oksydował niemiłosiernie

Ostatnio otrzymałam próbkę najjaśniejszego koloru 005 i niestety było to samo tyle że bez żółtaczki bo odcień to bardzo rozbielony beż. Niestety znów nastapił proces utlenienia po którym moja szyja była dwa razy jaśniejsza od twarzy. Co jak co ale jest to efekt nieporządany. Dodam, że szyję też pomalowałam tym "magicznym" podkładem.

Idąc dalej:
    - ładnie wygląda, daje niesamowity efekt rozświetlenia i wypoczętej twarzy - to jego największa zaleta
    - przyjemnie się aplikuje
    -łatwo go zmyć
    - nie waży się

Wady poza tragiczną oksydacją to:
    - podkreślenie rozszerzonych porów i wchodzenie w nie (okropieństwo)
    -szybko się ścierał, z racji tego że się utlenił wyglądało to nieestetycznie), dla porównania Diorskin Nude nie ściera się i wytrzymuje nawet ostry fitness
    - szybki błysk na twarzy (okej wiem, że jest rozświetlający ale bourjois HM czy wyżej wymieniony Dior nie dają takiego efektu
    -mimo wszystko czułam go na twarzy (czego nie robi nawet Rimmel Wake me up)

Ładne opakowanie.
    Używam tego produktu od: juz nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny dla skory tlustej
  • Jak w tytule:
    - matuje skore tlusta;
    - nie wyskakuja po nim krosty;
    - wygodne opakowanie z pompka;
    - nie tworzy efektu maski;
    - mega wydajny;

Odejmuje pol ponktu za cene, ktora mimo wszystko boli, ale warto.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pol pierwszego

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego jak na 180 zł
  • nie wiem skąd taki zachwyt nad tak przeciętnym podkładem...w dodatku bardzo drogim. No ale o gustach się nie dyskutuje. Taa..kupiłam zachęcona na próbę 10 saszetek z próbką tego "cuda" i co? i ciesze się ze nie kupiłam go w pełnowymiarowym opakowaniu bo nie jest wart tej ceny. No ale wiadomo marka robi swoje to i cena musi być do niej adekwatna.
    Plusy:
    -odcienie
    -dopasowuje sie do cery
    -nie tworzy maski
    -wydajny
    -całkiem dobrze kryje
    i tyle z plusów
    Minusy:
    -cena oczywiscie
    -nie jest trwały
    -robi plamy, smugi
    -nie nadaje sie na gołą cerę (musi być krem albo baza bo szybko zastyga i mozna zrobic sobie krzywde)
    -ściera się
    -uwidacznia pory
    -nie zauważyłam zadnego rozświetlenia
    -kolor beige diaphane jest pomarańczowy niestety, przynajmniej na mojej skórze.

Podsumowując najgorszy nie jest ale do cudów też nie należy, polecam najpierw zakupić próbkę tego podkładu zanim wyda sie całą sumę bo można nieźle wtopic 180 zł

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 10 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • What mood are you in today, my skin?
  • Zainteresowałam się tym podkładem, kiedy 3 razy z rzędu otrzymałam jego próbkę w Douglasie. Oczywiście przy mojej dość jasnej karnacji kolor 03 był nie do przyjęcia, nastomiast konsystencja i efekt na skórze mocno mnie zaintrygował.

Dziewczyny, to podkład rozświetlacjący. Iście rozświetlający- stworzony dla cery suchej.
    Ja jako posiadaczka suchej skóry, po raz pierwszy mam wrażenie, że jest to podkład stworzony dla mnie. Zawsze pokłady, nawet te płynne, komponowane są w więkości dla cer mieszanych, które dominują w naszej populacji.

Posiadam kolor 01- cudny, lekko żółtawy, bez różowych tonów.

KONSYSTENCJA: lekko lejąca się, podkład jest lekko perłowy, co możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej- w butelce widać delikatną, perłowa poświatę, która odpowiada za rozswietlenie twarzy.

APLIKACJA: bezproblemowa, podkład świetnie współpracuje zarówno z pędzlem (Hakuro H51) jaki i z naszymi palcami. Efekt identyczny.

EFEKT: na mojej twarzy wygląda bajecznie... jeśli moja cera jest w dobrym nastroju. Zazwyczaj jest pogodna, ale w niektóre jesienno-zimowe dni czasem kaprysi i nie chce skumać się z Lancome, a szkoda...
    Ale to wina mojej cery, bo skład Teint Miracle przecież się nie zmienia
    Jeśli moja skóra nie ma bad skin day, efekt jest cudowny, totalny glow, który nie ma nic wspólnego z chamskim błyszczeniem. Uwaga, łatwo zepsuć ten efekt pudrem- jedynie super współpracuje z sypańcem Chanel.

TRWAŁOŚĆ: Hm, niestety podklad schodzi po ok. 6 godzinach... Nie jest to long lasting, ale mimo wszystko za to pół gwiazdki w dół.

Ogólnie polecam posiadaczkom cer suchych, z mało kapryśną skórą
    Ten podkład ma w sobie to coś i otrzymujemy prawdziwy efekt WOW!

Używam tego produktu od: września 2013

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Lulka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Osobiscie boje sie podkladow. Uzywalam ich jako nastka, potem przeszlam tylko na kompakty. Nie lubie efektu maski na twarzy. Czsaem jak sie spojrzy na dziewczyny to czlowiek sie zastanawia czy przypadkiem nie wycofali luster z produkcji.
    Lancome postanowilam wyprobowac przez wzglad na tradzik, ktory ostatnio mnie neka… Dostalam probke w Sephorze i wrocilam po cala buteleczke
    Nakladam doslownie kapke!

- latwo sie rozprowadza
    - bardzo wydajny
    - ladnie, delikatnie maskuje niedoskonalosci, jednak do wiekszych zmian konieczny jest korektor
    - lekki, nie zapycha porow
    - pieknie rozswietla cere
    - przyjemny, delikatny zapach
    - nawilza ( mam cere sucha sklonna do podraznien, ale nawet w suchych miejscach nie tworzy skorupy)
    - bardzo ladna buteleczka, taka ze smakiem

Co do trwalosci wydaje mi sie w porzadku. Po kilku godzinach przykladam chusteczke do twarzy by zdjac to co zbedne, ale naprawde jest tego niewiele, poza tym to co jest zwie sie pewnie pudrem prasowanym

Używam tego produktu od: 1 msc Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml

Chcesz pochwalić Mila666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Produkt nie do końca spełnił moje oczekiwania. Mam cerę niestety suchą i od czasu do czasu pojawiają się na niej różne niedoskonałości. Podkład niestety "lubił" to podkreślać. Mimo tego, że nie miałam problemu z dobraniem idealnego odcienia dla siebie, ciemniał po kilku godzinach od nałożenia.

Jeśli chodzi o jego pozytywne strony to łatwo się rozprowadza, ma przyjemny delikatny zapach i nie uczula co przy mojej wrażliwej, wręcz przewrażliwionej cerze jest dość ważne.

Chcesz pochwalić anyh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt do naturalnego rozświetlenia twarzy
  • Świetny podkład, równomiernie nawilża (mam mieszaną cerę, suchą na policzkach i przetłuszczającą się w strefie T) i rozświetla twarz, wygląda naturalnie i nie błyszczy sie niemiłosiernie jak to zazwyczaj bywa przy tego typu podkładach. Nie zapycha, nie czuć go na twarzy, nie rozmazuje się, bardzo dobrze kryje przebarwienia i roszerzone pory. Odejmuję pół gwiazdki za to, że po paru godzinach (ok. 6) twarz zaczyna się świecic, co jednak łatwo skorygować. Ponadto używam go bez wykańczania pudrem sypkim, podejrzewam, że dzięki niemu możnaby uniknąć późniejszego błysku. Obecnie zdecydowanie mój nr 1.

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka, 1 pełnowymiarowe opakowanie

Chcesz pochwalić arshes_nay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma w sobie to coś
  • Myślę, że mogę go zaliczyć do jednego z moich ulubionych podkładów

Przede wszystkim daje efekt rozświetlonej, zdrowo wyglądającej skóry (love!). Mimo bardzo leciutkiej i lejącej się konsystencji daje efekt krycia. Do tego uwielbiam jego opakowanie i ten boski zapach, niczym perfumy

Co do wad, to podkład na pewno nie jest mocno trwały, potrafi brudzić ubrania i po kilku godzinach powoduje lekkie świecenie się skóry. Ciężko mi również było dobrać idealny odcień - kupiłam 03, ale myślę, że następnym razem będę jednak kombinować z innym.

Nie jest to podkład idealny, ale będę go stosować chociaż dla kilku godzin tego boskiego efektu świeżej i rozświetlonej skóry

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Chcesz pochwalić didunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Podkład bardzo łatwo się rozprowadza i dobrze nawilża. Będzie NO 1 dla zmęczonej, poszarzałej skóry. Dodaje blasku i odbija światło, tak by skóra wyglądała naturalnie. Niestety NIE MATUJE, ale o tym wiedziałam już przy zakupie, potrzebowałam czegoś co sprawi bym wyglądała na wypoczętą. Plus za opakowania - szklane, solidne, ciężkie z pompką. Podkład ani ciężki ani leciutki - wagowo w normie. Na pewno nie zapycha.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marciocha81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawód roku
  • oceniam kolor 01
    Zalety:
    + ładny kolor, nie ciemnieje, lekko żółty
    + dobrze się nakłada
    + dobry dozownik
    +wydajność -małą kroplą podkładu można pokryć twarz

Dlaczego więc tylko 2 gwiazdki?

- porównując do podkładu Kanebo, który miałam wcześniej bardzo brzydko wygląda na twarzy, jest widoczny, w lustrze widzę jak podkreśla pory, wchodzi w załamania
    - podkreśla każdą wysuszoną skórkę na twarzy; w końcu zrozumiałam co to znaczy w praktyce ;(
    - na mojej mieszanej skórze świeci się bardzo na czole
    - nie współpracuje z każdym kremem, kilka razy się zrolował
    - lekko kryje, ale co z tego jak widać go na skórze
    - polecam tylko dla zadbanych, nawilżonych cer, wtedy może się sprawdzić, mi uświadomił, ze moja skóra do idealnych nie należy

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte, w 1/5 buteleczki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Callianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie dla mnie
  • Sama nie wiem co mam myśleć o tym podkładzie. Nie jest zły, ale też nie jest dobry. Taki przeciętniak.
    Ma fajną konsystencję, dzięki której bardzo ładnie się rozprowadza na skórze. Ładnie też wychodzi na zdjęciach, na tych z lampą błyskową daje efekt idealnej cery. To chyba jego główne zalety. Na plus działa również fakt że nie zapycha.
    Nie sprawdza się jednak w przypadku cery mieszanej. Strasznie się błyszczy i trzeba bardzo, ale to bardzo dobrze go zmatowić pudrem. A i tu jest drobny problem, bo nie z każdym pudrem się dobrze "dogaduje". Za taką cenę mógłby również dłużej utrzymywać się na twarzy. Jeśli szukacie podkładu z mocnym/średnim kryciem to ten do takich nie należy. Kryje bardzo leciutko - tak szczerze to jedynie ujednolica koloryt skóry. Mi to odpowiadało, bo nie mam na szczęście wielu wyprysków na twarzy. Gdy jednak pojawiła się taka niemiła niespodzianka, to sobie z nią nie radził.
    Kolejny minus to odcienie. Ja musiałam kupić ten najjaśniejszy (010 porecelain beige), bo 1 jest żółta i to dosłownie!
    Podsumowując: jak dla mnie to zupełnie przeciętny podkład o fajnej konsystencji i za wysokiej cenie. Będę szukała dalej swojego KWC

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sylw1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRAWIE IDEALNY!!!
  • dodam ze mam cere suchą....jestem po 30-stce cere bez problemów po z atym ze ciagle potrzebujacej nawilzenia. Podklad dla mnie nie ma kryc a jedynie ujednolicic ksóre dodac jej wygładzenia, blasku, ewentualnie ukryc lekkie zmeczenie czy zaczerwienienia ktore czesto zdarzaja sie suchym skóra....i ten podkład okazał sie swietny....jest lekki, ale nie przezroczysty pory zakrywa a nie uwypukla je, wygładza całą bużkę i faktycznie rozswietla....cera wyglada na wypoczetą i nie wymaga wiekszych poprawek w ciagu dnia...jestem bardzo zadowolona..minus ze troche drogi ale jak brakuje mi funduszy kupuje probki na allegro ktore sa bardzo wydajne, szaszetak na 2-3 razy!!!!!!!

podkład idealny dla cer normalnych i suchych!!!!!!!!

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 plus probki

Chcesz pochwalić miczkad za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • plusy: nawilżający, idealny na lato, wiosnę, kryje ale bez efektu tapety. nadaje świeży wygląd cerze. byłam z niego zadowolona. wydajny. dobrze rozprowadza się na cerze. nie potęguje widoczności porów. godny polecenia.

minusy: osoba z tłustą cerą oczywiście musi się matowić w ciągu dnia.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić feniksa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Jestem bardzo zadowolona z podkładów Lancome. Używałam kilku różnych, jednak to ten jest moim numerem jeden Lancome (inne to Teint Idole, Adaptive itd). Bardzo ładnie rozświetla cerę, nie robi efektu maski, wydajny. Krycie jak dla mnie wystarczające, ale co do krycia to nie mam duzych wymagań, najbardziej zależy mi na ujednoliceniu cery i podkładu nie nakładam za dużo. Jest też bardzo trwały. Z minusów - trochę podkreśla suche skórki (ale suchych skórek już się pozbyłam, więc w sumie ten minus mnie nie dotyczy).

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 4

Chcesz pochwalić adrift za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij