Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Powiększ Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: Semifredo

Podkład Teint Miracle - kreator naturalnego światła - efekt naturalnej, perfekcyjnej cery. Technologia AURA-INSIDE dla odtworzenia i zintensyfikowania naturalnej świetlistości. Naukowcy marki Lancome zdefiniowali istotę naturalnego światła, które sprawia,że każda cera emanuje zdrowym blaskiem. 10 razy mniejpudrowych substancji wypełniających ( niż klasyczny podkład Lancome) wysoka koncentracja wody. Skóra staje się ujednolicona i wygładzona. Efekt nawilżenia 18h, 12-godzinny efekt makijażu ( samoocena 112 kobiet).

Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Nietłusty. Nie powoduje powstawania zaskórników. SPF 15. Stworzenie tego podkładu zajęło ekspertom Lancome podobno 10 lat.Zgłoszone 7 patentów międzynarodowych

/s/

• Bardzo dobry
  • Podkład bardzo dobry, ma dość rzadką konsystencję i łatwo sie rozprowadza.
    Mam odcien 010 i to co mi się podoba że nie ma w tym podkładzie pomarańczowawych pigmentów. Czyli odcien jest zimny, nawilża i rozświetla i ładnie pachnie jest dość drogi ale bardzo wydajny wystarczy kapka żeby rozprowadzić na calej twarzy.
    Wyrównuje koloryt cery krycie ma średnie i pewnie nie nada sie do cery tłustej ale jeli ktoś czuje że ma zmęczoną odwodnioną cerę jest to produkt dla niego.

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić Agnieszka2047 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oksydacja i ścieranie
  • Kupiłam go za namową Basi z Callmeblondieee i jako że ona ma cere mieszana w strone suchej .jej on pasuje a mi wogole.... nie jestem aż takalbastrowa jak ona wiec zamówiłam kolor 01 Beige Albatre,byłam zdziwiona ze jeden z jaśniejszych jest tak hmmmm....pomaranczowy;/
    Maleńką ilość roztrałam na twarzy-nakłada sie super ,daje świetny efekt ale po kilku minutach byłam pomaranczowa,a po 2-3h zaczął sie ścierac na brodzie i nosie...MASAKRA

kOLORY NAWET JASNIEJSZE OKSYDUJĄ WIEC WIELKIE NIEEEEEEEEEEEEEEEEEE

cóż,zawiodłam sie.... jak dla mnie efekt zbliżony do Wake Me Up Rimmel(ale on mi nie oksyduje)
    a cena...wiadomo rimmmel ok 40zł a ten na all ok 140....

Używam tego produktu od: 1msc

Chcesz pochwalić wenszyca89 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 31 raz(y)
  • Lancome, Lancome dlaczego zawsze oksydujesz?
  • Dwa razy moja recenzja tego podkładu się nie dodała a komputer mam w porządku. Dlatego trzeci raz nie będę pisać dłuższej recenzji tylko napiszę krótko:

podkład zasługuje w moim odczuciu na 3 gwiazdki. Dyskwalifikuje go OKSYDACJA i to aż o dwa tony. Zresztą jest to przypadłość więszkości podkładów Lancome o czym nie raz informowały mnie konsultantki tej marki.

Moje pierwsze podejście do TM zakończyło się fiaskiem. Otrzymałam wtedy odcień 01 który zamienił mnie w kobietę z żółtaczką i oksydował niemiłosiernie

Ostatnio otrzymałam próbkę najjaśniejszego koloru 005 i niestety było to samo tyle że bez żółtaczki bo odcień to bardzo rozbielony beż. Niestety znów nastapił proces utlenienia po którym moja szyja była dwa razy jaśniejsza od twarzy. Co jak co ale jest to efekt nieporządany. Dodam, że szyję też pomalowałam tym "magicznym" podkładem.

Idąc dalej:
    - ładnie wygląda, daje niesamowity efekt rozświetlenia i wypoczętej twarzy - to jego największa zaleta
    - przyjemnie się aplikuje
    -łatwo go zmyć
    - nie waży się

Wady poza tragiczną oksydacją to:
    - podkreślenie rozszerzonych porów i wchodzenie w nie (okropieństwo)
    -szybko się ścierał, z racji tego że się utlenił wyglądało to nieestetycznie), dla porównania Diorskin Nude nie ściera się i wytrzymuje nawet ostry fitness
    - szybki błysk na twarzy (okej wiem, że jest rozświetlający ale bourjois HM czy wyżej wymieniony Dior nie dają takiego efektu
    -mimo wszystko czułam go na twarzy (czego nie robi nawet Rimmel Wake me up)

Ładne opakowanie.
    Używam tego produktu od: juz nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 2 próbki

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjny dla skory tlustej
  • Jak w tytule:
    - matuje skore tlusta;
    - nie wyskakuja po nim krosty;
    - wygodne opakowanie z pompka;
    - nie tworzy efektu maski;
    - mega wydajny;

Odejmuje pol ponktu za cene, ktora mimo wszystko boli, ale warto.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: pol pierwszego

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic specjalnego jak na 180 zł
  • nie wiem skąd taki zachwyt nad tak przeciętnym podkładem...w dodatku bardzo drogim. No ale o gustach się nie dyskutuje. Taa..kupiłam zachęcona na próbę 10 saszetek z próbką tego "cuda" i co? i ciesze się ze nie kupiłam go w pełnowymiarowym opakowaniu bo nie jest wart tej ceny. No ale wiadomo marka robi swoje to i cena musi być do niej adekwatna.
    Plusy:
    -odcienie
    -dopasowuje sie do cery
    -nie tworzy maski
    -wydajny
    -całkiem dobrze kryje
    i tyle z plusów
    Minusy:
    -cena oczywiscie
    -nie jest trwały
    -robi plamy, smugi
    -nie nadaje sie na gołą cerę (musi być krem albo baza bo szybko zastyga i mozna zrobic sobie krzywde)
    -ściera się
    -uwidacznia pory
    -nie zauważyłam zadnego rozświetlenia
    -kolor beige diaphane jest pomarańczowy niestety, przynajmniej na mojej skórze.

Podsumowując najgorszy nie jest ale do cudów też nie należy, polecam najpierw zakupić próbkę tego podkładu zanim wyda sie całą sumę bo można nieźle wtopic 180 zł

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 10 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • What mood are you in today, my skin?
  • Zainteresowałam się tym podkładem, kiedy 3 razy z rzędu otrzymałam jego próbkę w Douglasie. Oczywiście przy mojej dość jasnej karnacji kolor 03 był nie do przyjęcia, nastomiast konsystencja i efekt na skórze mocno mnie zaintrygował.

Dziewczyny, to podkład rozświetlacjący. Iście rozświetlający- stworzony dla cery suchej.
    Ja jako posiadaczka suchej skóry, po raz pierwszy mam wrażenie, że jest to podkład stworzony dla mnie. Zawsze pokłady, nawet te płynne, komponowane są w więkości dla cer mieszanych, które dominują w naszej populacji.

Posiadam kolor 01- cudny, lekko żółtawy, bez różowych tonów.

KONSYSTENCJA: lekko lejąca się, podkład jest lekko perłowy, co możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej- w butelce widać delikatną, perłowa poświatę, która odpowiada za rozswietlenie twarzy.

APLIKACJA: bezproblemowa, podkład świetnie współpracuje zarówno z pędzlem (Hakuro H51) jaki i z naszymi palcami. Efekt identyczny.

EFEKT: na mojej twarzy wygląda bajecznie... jeśli moja cera jest w dobrym nastroju. Zazwyczaj jest pogodna, ale w niektóre jesienno-zimowe dni czasem kaprysi i nie chce skumać się z Lancome, a szkoda...
    Ale to wina mojej cery, bo skład Teint Miracle przecież się nie zmienia
    Jeśli moja skóra nie ma bad skin day, efekt jest cudowny, totalny glow, który nie ma nic wspólnego z chamskim błyszczeniem. Uwaga, łatwo zepsuć ten efekt pudrem- jedynie super współpracuje z sypańcem Chanel.

TRWAŁOŚĆ: Hm, niestety podklad schodzi po ok. 6 godzinach... Nie jest to long lasting, ale mimo wszystko za to pół gwiazdki w dół.

Ogólnie polecam posiadaczkom cer suchych, z mało kapryśną skórą
    Ten podkład ma w sobie to coś i otrzymujemy prawdziwy efekt WOW!

Używam tego produktu od: września 2013

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Lulka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Osobiscie boje sie podkladow. Uzywalam ich jako nastka, potem przeszlam tylko na kompakty. Nie lubie efektu maski na twarzy. Czsaem jak sie spojrzy na dziewczyny to czlowiek sie zastanawia czy przypadkiem nie wycofali luster z produkcji.
    Lancome postanowilam wyprobowac przez wzglad na tradzik, ktory ostatnio mnie neka… Dostalam probke w Sephorze i wrocilam po cala buteleczke
    Nakladam doslownie kapke!

- latwo sie rozprowadza
    - bardzo wydajny
    - ladnie, delikatnie maskuje niedoskonalosci, jednak do wiekszych zmian konieczny jest korektor
    - lekki, nie zapycha porow
    - pieknie rozswietla cere
    - przyjemny, delikatny zapach
    - nawilza ( mam cere sucha sklonna do podraznien, ale nawet w suchych miejscach nie tworzy skorupy)
    - bardzo ladna buteleczka, taka ze smakiem

Co do trwalosci wydaje mi sie w porzadku. Po kilku godzinach przykladam chusteczke do twarzy by zdjac to co zbedne, ale naprawde jest tego niewiele, poza tym to co jest zwie sie pewnie pudrem prasowanym

Używam tego produktu od: 1 msc Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml

Chcesz pochwalić Mila666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie
  • Produkt nie do końca spełnił moje oczekiwania. Mam cerę niestety suchą i od czasu do czasu pojawiają się na niej różne niedoskonałości. Podkład niestety "lubił" to podkreślać. Mimo tego, że nie miałam problemu z dobraniem idealnego odcienia dla siebie, ciemniał po kilku godzinach od nałożenia.

Jeśli chodzi o jego pozytywne strony to łatwo się rozprowadza, ma przyjemny delikatny zapach i nie uczula co przy mojej wrażliwej, wręcz przewrażliwionej cerze jest dość ważne.

Chcesz pochwalić anyh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt do naturalnego rozświetlenia twarzy
  • Świetny podkład, równomiernie nawilża (mam mieszaną cerę, suchą na policzkach i przetłuszczającą się w strefie T) i rozświetla twarz, wygląda naturalnie i nie błyszczy sie niemiłosiernie jak to zazwyczaj bywa przy tego typu podkładach. Nie zapycha, nie czuć go na twarzy, nie rozmazuje się, bardzo dobrze kryje przebarwienia i roszerzone pory. Odejmuję pół gwiazdki za to, że po paru godzinach (ok. 6) twarz zaczyna się świecic, co jednak łatwo skorygować. Ponadto używam go bez wykańczania pudrem sypkim, podejrzewam, że dzięki niemu możnaby uniknąć późniejszego błysku. Obecnie zdecydowanie mój nr 1.

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka, 1 pełnowymiarowe opakowanie

Chcesz pochwalić arshes_nay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ma w sobie to coś
  • Myślę, że mogę go zaliczyć do jednego z moich ulubionych podkładów

Przede wszystkim daje efekt rozświetlonej, zdrowo wyglądającej skóry (love!). Mimo bardzo leciutkiej i lejącej się konsystencji daje efekt krycia. Do tego uwielbiam jego opakowanie i ten boski zapach, niczym perfumy

Co do wad, to podkład na pewno nie jest mocno trwały, potrafi brudzić ubrania i po kilku godzinach powoduje lekkie świecenie się skóry. Ciężko mi również było dobrać idealny odcień - kupiłam 03, ale myślę, że następnym razem będę jednak kombinować z innym.

Nie jest to podkład idealny, ale będę go stosować chociaż dla kilku godzin tego boskiego efektu świeżej i rozświetlonej skóry

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

Chcesz pochwalić didunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Podkład bardzo łatwo się rozprowadza i dobrze nawilża. Będzie NO 1 dla zmęczonej, poszarzałej skóry. Dodaje blasku i odbija światło, tak by skóra wyglądała naturalnie. Niestety NIE MATUJE, ale o tym wiedziałam już przy zakupie, potrzebowałam czegoś co sprawi bym wyglądała na wypoczętą. Plus za opakowania - szklane, solidne, ciężkie z pompką. Podkład ani ciężki ani leciutki - wagowo w normie. Na pewno nie zapycha.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marciocha81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawód roku
  • oceniam kolor 01
    Zalety:
    + ładny kolor, nie ciemnieje, lekko żółty
    + dobrze się nakłada
    + dobry dozownik
    +wydajność -małą kroplą podkładu można pokryć twarz

Dlaczego więc tylko 2 gwiazdki?

- porównując do podkładu Kanebo, który miałam wcześniej bardzo brzydko wygląda na twarzy, jest widoczny, w lustrze widzę jak podkreśla pory, wchodzi w załamania
    - podkreśla każdą wysuszoną skórkę na twarzy; w końcu zrozumiałam co to znaczy w praktyce ;(
    - na mojej mieszanej skórze świeci się bardzo na czole
    - nie współpracuje z każdym kremem, kilka razy się zrolował
    - lekko kryje, ale co z tego jak widać go na skórze
    - polecam tylko dla zadbanych, nawilżonych cer, wtedy może się sprawdzić, mi uświadomił, ze moja skóra do idealnych nie należy

Używam tego produktu od: od 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte, w 1/5 buteleczki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Callianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Chyba nie dla mnie
  • Sama nie wiem co mam myśleć o tym podkładzie. Nie jest zły, ale też nie jest dobry. Taki przeciętniak.
    Ma fajną konsystencję, dzięki której bardzo ładnie się rozprowadza na skórze. Ładnie też wychodzi na zdjęciach, na tych z lampą błyskową daje efekt idealnej cery. To chyba jego główne zalety. Na plus działa również fakt że nie zapycha.
    Nie sprawdza się jednak w przypadku cery mieszanej. Strasznie się błyszczy i trzeba bardzo, ale to bardzo dobrze go zmatowić pudrem. A i tu jest drobny problem, bo nie z każdym pudrem się dobrze "dogaduje". Za taką cenę mógłby również dłużej utrzymywać się na twarzy. Jeśli szukacie podkładu z mocnym/średnim kryciem to ten do takich nie należy. Kryje bardzo leciutko - tak szczerze to jedynie ujednolica koloryt skóry. Mi to odpowiadało, bo nie mam na szczęście wielu wyprysków na twarzy. Gdy jednak pojawiła się taka niemiła niespodzianka, to sobie z nią nie radził.
    Kolejny minus to odcienie. Ja musiałam kupić ten najjaśniejszy (010 porecelain beige), bo 1 jest żółta i to dosłownie!
    Podsumowując: jak dla mnie to zupełnie przeciętny podkład o fajnej konsystencji i za wysokiej cenie. Będę szukała dalej swojego KWC

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sylw1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRAWIE IDEALNY!!!
  • dodam ze mam cere suchą....jestem po 30-stce cere bez problemów po z atym ze ciagle potrzebujacej nawilzenia. Podklad dla mnie nie ma kryc a jedynie ujednolicic ksóre dodac jej wygładzenia, blasku, ewentualnie ukryc lekkie zmeczenie czy zaczerwienienia ktore czesto zdarzaja sie suchym skóra....i ten podkład okazał sie swietny....jest lekki, ale nie przezroczysty pory zakrywa a nie uwypukla je, wygładza całą bużkę i faktycznie rozswietla....cera wyglada na wypoczetą i nie wymaga wiekszych poprawek w ciagu dnia...jestem bardzo zadowolona..minus ze troche drogi ale jak brakuje mi funduszy kupuje probki na allegro ktore sa bardzo wydajne, szaszetak na 2-3 razy!!!!!!!

podkład idealny dla cer normalnych i suchych!!!!!!!!

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 plus probki

Chcesz pochwalić miczkad za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • plusy: nawilżający, idealny na lato, wiosnę, kryje ale bez efektu tapety. nadaje świeży wygląd cerze. byłam z niego zadowolona. wydajny. dobrze rozprowadza się na cerze. nie potęguje widoczności porów. godny polecenia.

minusy: osoba z tłustą cerą oczywiście musi się matowić w ciągu dnia.

Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić feniksa1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Jestem bardzo zadowolona z podkładów Lancome. Używałam kilku różnych, jednak to ten jest moim numerem jeden Lancome (inne to Teint Idole, Adaptive itd). Bardzo ładnie rozświetla cerę, nie robi efektu maski, wydajny. Krycie jak dla mnie wystarczające, ale co do krycia to nie mam duzych wymagań, najbardziej zależy mi na ujednoliceniu cery i podkładu nie nakładam za dużo. Jest też bardzo trwały. Z minusów - trochę podkreśla suche skórki (ale suchych skórek już się pozbyłam, więc w sumie ten minus mnie nie dotyczy).

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 4

Chcesz pochwalić adrift za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie the best!!!
  • Wszysto jest kwestią gustu no i cery oczywiście))
    Ja mam cerę suchą...nie łatwą w pielęgnacji i ten podkład o nr 045 jest dla mnie idalny.!!!
    Spędzamy ze sobą około 15 godz.dziennie i naprawdę wcale nie czuje,że mam go na sobie!!!świetnie kryje,jest lekki,przyjemnie pachnie....dla mnie naj!!!
    Próbowałam wielu podkładów...nawet tych z "wyzszej półki" ale ten sprawdza się idealnie))

pozdrawiam))

Używam tego produktu od: 2011
    Ilość zużytych opakowań: 5 sztuk

Chcesz pochwalić domalki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warty polecenia
  • Jeżeli nie poszukujesz podkładu dającego efekt maski tylko świeży naturalny blask TO JEST TO!!!
    rozświetla
    nawilża
    jest lekko kryjący
    długotrwały
    ekonomiczny(wystarczy mała kropelka)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić paulinapau za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gdyby nie trwalosc
  • Wiele razy przykladalam sie do zakupu tego podkladu,przetestowalam mnostwo probek i mimo ze podklad naprawde mi sie podoba do dzis nic z tego nie wyszlo.Podklad ma bardzo fajna lekka konsystencje,ladnie rozprowadza sie na twarzy.Krycie jest srednie,ale wystarczajace do pokrycia wszelkich niespodzianek Twarz jest rzeczywiscie ladnie rozswietlona i pelna blasku.Ma delikatne drobinki,ktore nie wygladaja na twarzy infantylnie Jedna probka starczyla mi na dobre 20 razy wiec jest wydajny.Nie kupilabym go jednak gdyz jest okropnie nietrwaly! Juz doslownie po 4 godzinach moja buzia zaczyna sie niemilosiernie swiecic,a podklad z niej schodzic.Nie tego oczekuje od produktu z tej polki cenowej.Szukam dalej

Używam tego produktu od: znam go od ok 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: ok 5 probek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety jestem na nie
  • Po prostu nie sprawdził się, co tu wiele pisać.
    Moja cera wymaga nawilżenia, podkład nie dość ,że jej nie rozświetlił, spokojnie używając mojej twarzy dodatkowo ją lekko podsuszył (w ciągu 6 godzin) ,sporo musiał się napracować nad tym. Próbowałam wziąć podkład na sposób i o dziwo...co nieco sobie odpuścił strategię wysuszania, na 20 minut przed jego użyciem użyłam krem nawilżająco-natłuszczający (skromną ilość), gąbeczkę z lekka nawilżyłam wodą mineralną niegazowaną, to pomogło podkładowi co nieco spełnić rolę rozświetlacza. Konsystencja jest zbyt rzadka trzeba szybko nakładać, bo zastyga .Fakt,że dość dobrze pokrył mi zaczerwienienia na twarzy, ale to wszystko z jego strony. Cena jest zbyt wysoka, lubię firmę Lancome, ale tym razem nie popisali się produktem, a jego pigmentacja i wybór odcieni ma także wiele do życzenia. Poza tym mimo ,że dzień wcześniej wykonałam lekki pilling, skóra więc była jako tako oczyszczona wyglądałam jakby twarz się mechaciła ,czyli jakbym zmieszała podkład z pudrem sypkim. Szkoda.

Używam tego produktu od: od niedawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić koronka99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekki i przyjemny
  • Produkt polecono mi w Douglasie. Szukałam lekkiego podkładu na lato. Wcześniej stosowałam mocno kryjące podkłady ( np. Revlon Color Stay i Este Lauder), ale po leczeniu dermatologicznym moja skóra nie wygladała już tak strasznie i chciałam wreszcie przestać sie ukrywać. Jestem bardzo zadowolona z konsystencji tego produktu - rozprowadza się świetnie w tlustej strefie T i na skórze wysuszonej antybiotykiem. Nie podkreśla suchych skórek. To chyba pierwszy podkład, o którym zapominam natychmiast po nalożeniu, w ogole nie sciaga skóry. Daje aksamitne i jednolite wykończenie. Wymaga bibułek matujących i drobnych poprawek w ciągu dnia, ale wolę to, niż meczyć twarz pod matującą powłoką.
    Nie kryje zbyt mocno, ale nie po to go kupiłam.
    Ładnie pachnie i wygląda. Ozdoba toaletki.
    Stosuję od ok 3 miesięcy, zużyłam ok 1/5 buteleczki.
    Zaznaczam jednak, że kiedy tylko moge zrobić sobie wolne od makijażu, natychmiast korzystam.
    Cena jest trochę odstraszająca.
    Do wykończenia makijazu używam pudru w kamieniu Clinique, a na ważne wyjścia ArtDeco Fixing Powder. Z tym drugim komponuje się o wiele lepiej. Ładnie sie stapia z kamuflazem ArtDeco (chociaz ten kosmetyk polecam tylko i wyłącznie na wazne imprezy, bo bardzo zatyka pory)
    Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (bardzo wydajny)

Chcesz pochwalić Juddi za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Zalety:
    - śliczny delikatny zapach
    - dobrze się rozprowadza
    - dostępność
    - opakowanie
    - rozświetlanie

Wady:
    - słabe krycie
    - jasne kolory, ciężko dobrać coś do opalonej skóry
    - brak krycia
    - mocno rozświetla strefę T

Jak za tą cenę ma sporo wad, jednak na lato (gdyby nie słabe kolory) wg mnie byłby idealny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olkaaaaaaa666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie dla mnie
  • Niestety nie dla mnie...Po pierwsze nie mogę dobrać koloru, wszystkie są w jakimś dziwnym żółtym odcieniu. W moim przypadku podkład zamiast efektu rozświetlenia daje efekt jakbym wysmarowała się masłem ( a cerę mam bardzo suchą). Owszem ładnie pachnie i dobrze się rozprowadza, ale za te pieniądze to trochę za mało.Używam tego produktu od: 1 rokIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety- nie dla mnie
  • Z tym podkladem miałam przyjemność zapoznać się podczas zakupów Sephorowych ( próbny makijaż) oraz w postaci wielu próbek.

Moja cera jest mieszana i śmiga w kierunku suchej mimo starannej pielęgnacji i nawilżania. Pomimo, że nakladałam Teint Miracle na bazę i krem to jednak podkreślał każdą suchą skorkę. Od razu- zaraz po nałożeniu a z upływem czasu było tylko gorzej. Podchodziłam do tego podkladu kilkukrotnie, niestety, wciąż z tym samym efektem. Być może dlatego też był widoczny na mojej twarzy bo zbierał się w miejscach, w których suchych skórek było najwięcej.

Nie okazał się też być super trwały i po trzech godzinach już domagał się poprawek. Być może sprawdzi się dobrze na kimś z innym rodzajem cery- nie wykluczam tego. Jednak suchoskórym stanowczo odradzam ten produkt.

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie..
  • Wcale go nie chciałam - Panią w Douglasie poprosiłam o Lancome Idole Ultra, a ona mi dała Miracle. Ja zamiast sprawdzić dokładnie poszłam sobie zadowolona do kasy

Miracle faktycznie lepiej kryje niż mój FF, ma piękny kolor, bardziej matowi ale.. zapycha i wysusza moją wrażliwą cerę ;( Buźka po nałożeniu wygląda ładnie ale po dłuższym stosowaniu jej naturalny koloryt staje się szary a cera sucha.. Może będę go stosowała od czasu do czasu ale pozostanę jednak przy Kanebo.

Podsumowując podkład mógłby być naprawdę fajny ale do innego rodzaju cery.
    Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić Bella_Bellisima za czytelną i pomocną recenzję?