Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Powiększ Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: Semifredo

Podkład Teint Miracle - kreator naturalnego światła - efekt naturalnej, perfekcyjnej cery. Technologia AURA-INSIDE dla odtworzenia i zintensyfikowania naturalnej świetlistości. Naukowcy marki Lancome zdefiniowali istotę naturalnego światła, które sprawia,że każda cera emanuje zdrowym blaskiem. 10 razy mniejpudrowych substancji wypełniających ( niż klasyczny podkład Lancome) wysoka koncentracja wody. Skóra staje się ujednolicona i wygładzona. Efekt nawilżenia 18h, 12-godzinny efekt makijażu ( samoocena 112 kobiet).

Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Nietłusty. Nie powoduje powstawania zaskórników. SPF 15. Stworzenie tego podkładu zajęło ekspertom Lancome podobno 10 lat.Zgłoszone 7 patentów międzynarodowych

/s/

• Nie dla mnie
  • Kiedy kupiłam ten podkład pod koniec grudnia miałam cerę normalną, gładką i kochałam ten podkład, kiedy jednak na skórze zaczęły się pojawiac niedoskonałości podkład okazał się klapą... Ma swoje pozytywy daje przepiękne rozświetlenie niczym z okładki magazynu, piękne lustrzane odbicie po lekkim przypudrowaniu jest to blask zdrowej skóry ciągle widoczny. Zupełnie nie jest za to przykryc niedoskonałości, nie wrócę do niego nawet gdy stan mojej sery będzie znów idealny bo bardzo wysusza skórę do tego zawiera najgorszy z możliwych alkoholi(Alcohol Denat). Podsumowanie:

+piękne rozświetlenie
    +szeroka gama odcieni każdy może znaleźc coś dla siebie
    +ładnie wyrównuje koloryt
    +nie ciemnieje na skórze
    + niewidoczny

- mocno alkoholowy zapach który uwydatnia się z czasem
    - wysusza
    - słabe krycie
    - nietrwały

Napiszę coś jeszcze o odcieniu, może komuś pomoże to podjąc decyzję - jestem blondynką o bardzo jasnej karnacji zawsze biorę najjaśniejszy odcien i w tym przypadku wybrałam kolor 010, jest idealnie dopasowany do mojej skóry, nie widac ze cos nosiłam

Chcesz pochwalić karmiii za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• KOMPLETNA KLAPA
  • Podkład zapowiadał się dobrze, lecz zderzenie z rzeczywistością było okrutne.

Plusy - brak

Minusy:
    - nie pachnie zbyt ładnie, raczej sztucznie
    - niby rozprowadza się dobrze, ale po ok 20 min okazuje się, że na twarzy są nieestetyczne smugi
    - gdzieniegdzie zmienia kolor na pomarańczowy!!!
    - nietrwały, schodzi już po dwóch godzinach mimo przypudrowania
    - gromadzi się w porach i załamaniach
    - schodzi nierównomiernie tworząc plamy
    - jest drogi

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić krokodylicazielona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny i nie obciąża skóry
  • Używam kolor: 03 (brunetka)

+ skóra wygląda na świeżą i delikatną
    + skóra się nie świeci
    + podkład nie obciąża, nie wyskakują pryszcze (generalnie różnie bywało z podkładami innych firm)
    + maskuje idealnie małe niedoskonałości
    + do codziennego stosowania
    + wydajny

+/- mało estetycznie wygląda brudna, przezroczysta nakrętka

Dodatkowo mogę napisać, że większe niedoskonałości maskuje, ale zdecydowanie częściej trzeba poprawiać makijaż i po ok. godzinie jakby się wchłania (dotyczy to większych pryszczy czy strupków). Jeśli chodzi o suche skórki to nie jest problem podkładu tylko cery. Jeśli zauważam u siebie w okolicach środka brwi, że widać skórki albo na czole to nakładam krem nawilżający i jest ok.

Przed nałożeniem podkładu zawsze nakładam na ok. 5 minut wcześniej krem nawilżający i nie mam problemów z suchymi skórkami.

Ogólnie jestem na tak. Świetnie sprawdza się także w ciepłych krajach (do +30 C)

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić besciara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie w kazdych warunkach
  • Oceniam kolor 01 - ktory jest dla mnie dobry w lecie, dla cery NC25-30, zolte podtony
    Moje inne kolory dla NC25-30 to Bourjois 53, Revlon Photoready Natural Beige 005, Rimmel Wake me up 200, Bobbi Brown Moisture 2 Sand,

Podklad faktycznie rozswietla, krycie ma srednie, lafnie sie rozprowadza, nie ma nachalnych drobinek , skora jest ladna, wychodzi ladnie na zdjeciach, oddaje taki blask, ale szybko splywa i szybko sie swieci, nie jest to podklad dlugotrwaly, nie jest tez komfortowy w noszeniu, mimo wszystko czuje go na twarzy.
    Ma ladny zapach, ale jak to Lancome, troche czuc alkohol. Podkresla suche skorki.

Jak dla mnie jest rewelacyjny na wieczor, kiedy mozna nalozyc go troche wiecej, uzyskujac ladne krycie i taki blask i ladna "poswiate". Kiedy uzywalam go na wieczor w lecie bylam bardzo zadowolona z tego jak sie sprawdzil, ale na swiatlo dzienne to po prostu nie jest to. Moze kiedys do niego wroce wlasnie przez to

Mimo wszystko trzeba przyznac ze jest jednym z nielicznych podkladow ktory daje wrazenie matu z efektem glow nie uzyskalam czegos takiego od innych rozswietlajacych podkladow

Cena to chyba w tym momencie 180zl, czyli standard jak na podklady Lancome.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w kolorze 01 beige albatre

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiekk193 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko do mieszania z innym
  • Długo zastanawiałam się nad tym podkładem, przeczytałam masę recenzji i obejrzałam mnóstwo filmików. Kupiłam podkład na -20% w Sephorze, kolor dobrany przez panią konsultantkę.
    I jestem trochę zawiedziona. Wiedziałam, że jest to lekki podkład, ja wielę do ukrycia nie mam. Ten podkład nie zakryje absolutnie niczego. Kolor najjaśniejszy strasznie żółknie, wyglądam w nim na chorą. Podkreśla absolutnie wszystkie suche skórki.
    Podkład nadaje się u mnie tylko do mieszania z innymi podkładami.

Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, fajny podkład
  • Podkład kupiłam szukając czegoś lekkiego, zmęczona po używaniu Double Wear. Idealny na codzień. Podkład raczej dla osób bez większych problemów skórnych ponieważ nie kryje zbyt mocno.

ZALETY:

+ Fajna konsystencja
    + Dobrze stapiający się ze skórą
    + Delikatnie rozświetla bez nachalnego, przesadzonego efektu
    + Daje uczucie nawilżenia
    + Wydajny
    + Nie ma problemu z doborem odcienia

WADY:

- Mógłby trochę lepiej kryć
    - Trwałość

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte opakowanie

Chcesz pochwalić Zaberka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mozna spróbować
  • Podkład Lancome jest podkładem bardzo lekkim.

Jest bardzo dobrym podkładem na dzienny, lekki makijaż, ale w żadnym wypadku nie nadaje sie na wielkie wyjścia.
    Krycie średnie. Skóra sie świeci, dlatego dobrze jest użyć pudru transparentnego by uzyskać efekt matu.

Lubię go ponieważ dobrze stapia się ze skórą i jest wielka gama kolorów w której możemy wybrać podkład na każdą porę roku.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić noura157 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie moja bajka;/
  • Podkład wygląda dobrze, ale tylko tuż po nałożeniu. Później spływa z mojej buzi, brudzi i zostawia plamy, co lekko mnie irytuje. Chciałabym wykonać makijaż na cały dzień a tutaj niestety nic więcej nie mogę zrobić….

- zostawia ślady, nierównomiernie się rozkłada na twarzy, gdy nałożymy go więcej (a muszę nakładać więcej, aby zapewnić dobre krycie)
    -kryje bardzo słabo….i na krótko…
    - niewygodny w użyciu
    - buzia zbyt błyszczy się i świeci z daleka

+ma dużą gamę kolorystyczną, szczególnie jasnych kolorów
    +dobry dla osób, które nie potrzebują mocnego krycia

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić mamamloda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • Na zimę doskonały.
  • Jedna butelka wystarcza mi na 2 zimy, więc kupuję go co 2 lata- super!

Mam cerę mieszaną w stronę tłustej, trądzikową, więc teoretycznie podkład ten nie pownien mi pasować. Jednak co roku w zimę intensywnie złuszczam moją cerę retinoidami/kwasami. Podczaj takiej kuracji podkład ten jest niezastąpiony- daje efekt wypoczętej skóry i co najważniejsze nie podkresla tych wstrętnych suchych skórek, które mam na prawie całej twarzy.

+nie podkreśla suchych cskórek
    +wydajny
    +010 i 005 to naprawde bardzo jasne kolory
    +utrzymuje się ładnie, chociaż przydaje się go przypudrować po paru godzinach
    +do końca dnia cera wygląda świeżo

+/- na małe krycie, ale można je zbudować do średniego

Dla mnie w zasadzie minusów brak poza ceną i poza faktem, że dla mnie nadaje się tylko w tych momentach awaryjnych kiedy mam saharę na twarzy.

Dodam jeszcze, że wg mnie podkład ten daje się nakładać tylko dłońmi. Pędzlem czy gąbeczką daje jeszcze dużo mniejsze krycie i tworzą się smug. Mam wrażenie, że ciepło dłoni w jakiś magiczny sposób go rozgrzewa i ożywia

Próbwałam zastąpić go Bourjois Helthy Mix, Loreal Lumi Magique i Maybelline Affinitone, ale to jednak zupełnie inna klasa produktu i się nie dało.

Używam tego produktu od: 2 zimę

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo light
  • Z pewnością osoby z problemami cery będą marudzić na ten podkład, jako że formuła jest bardzo lekka, krycie niewielkie, więc polecam ten podkład osobom nie mającym problemów z cerą. Podkład zachowuje się jak krem BB. Ładnie rozświetla buźkę, skóra wygląda promiennie, minusem (jak to bywa przy lekkich podkładach) jest trwałość, niestety nawet dobra marka nie pomogła bo podkład schodzi po kilku godzinach. Duży plus za szklane opakowanie z pompką-nie mogło być lepiej. Kolejny plus za dobrą kolorystykę, choć widziałam kilka odcieni różowawych więc trzeba uważać. Cena wysoka jak to bywa przy produktach lancome, za to dobry skład. Wydajny, nie ciemnieje na buzi, łatwo dostępny, dobry do suchej cery.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?