Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Powiększ Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: Semifredo

Podkład Teint Miracle - kreator naturalnego światła - efekt naturalnej, perfekcyjnej cery. Technologia AURA-INSIDE dla odtworzenia i zintensyfikowania naturalnej świetlistości. Naukowcy marki Lancome zdefiniowali istotę naturalnego światła, które sprawia,że każda cera emanuje zdrowym blaskiem. 10 razy mniejpudrowych substancji wypełniających ( niż klasyczny podkład Lancome) wysoka koncentracja wody. Skóra staje się ujednolicona i wygładzona. Efekt nawilżenia 18h, 12-godzinny efekt makijażu ( samoocena 112 kobiet).

Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Nietłusty. Nie powoduje powstawania zaskórników. SPF 15. Stworzenie tego podkładu zajęło ekspertom Lancome podobno 10 lat.Zgłoszone 7 patentów międzynarodowych

/s/

• Chwalona: 507 raz(y)
  • poza tym, ze jest lekki (kocham lekkie podklady <3) w ogole sie nie polubilismy
  • Podklad kupilam za namowa Pani w sklepie, gdyz mial to byc najlepszy podklad Lancome (jak dobrze, ze to nieprawda, bo inne musialyby byc naprawde totalnymi bublami). Poczatkowo byl nawet ok, ale to dlatego, ze jest dosyc lekki. Dzieki temu jeszcze uchodzil za "zjadliwy".

Na pierwszy rzut oka wydaje sie pasowac do mojej cery, byl niewidoczny, delikatnie rozswietlal.
    Coz... szkoda, ze wyglada naturalnie moze przez jakies 30 minut, a po tym czasie tak jakby sie wazy i wchodzi w pory. Z pudrami nie wspolpracuje w ogole (uzywalam go z sypkim La Prairie, sypkim Prep&Prime MAC i sypkim Chanel...

Moja cera jest dosyc ladna (nie mam przebarwien, zmarszczek ani wypryskow), ale posiada wiele rozszerzonych porow (takich naprawde mocno rozszerzonych, prawie jak dziury na policzkach )

OPAKOWANIE ladne, ma pompke.

WYDAJNOSC dobra.
    Nie znosze efektu upudrowanej buzi, wiec nakladam tylko jedna cienka warstwe, a ewentualne przebarwienia tuszuje korektorem dobranym kolorystycznie do podkladu.

NAKLADANIE ok, ale szybko zasycha, wiec nalezy pracowac szybko. Nakladam go pedzlem do podkladu badz flat topem, niekiedy powstaja smugi, ale latwo je rozetrzec.
    Nalezy jednak bardzo uwazac w okolicach linii wlosow i brwi, gdyz lubi sie go tam osadzac wiecej i nieestetycznie to wyglada.
    Czasem sie roluje, nie ze wszystkimi kremami i serami dobrze wspolpracuje.

EFEKT
    * MALO NATURALNY
    To podklad o malym stopniu krycia, a mimo tego jakims cudem koszmarnie podkresla rozszerzone pory. Moja buzia wygladala po nim naprawde nieestetycznie.

* NIE PODKRESLA SUCHYCH SKOREK
    Aczkolwiek staram sie nakladac kazdy podklad na przygotowana wczesniej i gladka skore.

* ZAPYCHA
    A przynajmniej mam wrazenie, ze to on, bo zawsze jak uzywalam go 3-4 dni z rzedu, mialam na twarzy jakies zaskorniki.

ILOSC nalozonego podkladu oczywiscie ma ogromne znaczenie. Uzyskanie efektu tapety nie jest trudne.

TRWALOSC taka sobie, poniewaz podklad dosyc czesto tworzy plamy, mimo, ze twarzy nigdy nie dotykam.
    Moja normalna skora dosyc szybko sie po nim blyszczy.

WYKONCZENIE
    Efekt glow. Z pudrem sypkim na wirzch wyglada lepiej.

OSWIETLENIE
    Niestety nie potrafi sie dopasowac do kazdego swiatla i niekiedy staje sie mega widoczny w danym oswietleniu, szczegolnie mocnych jarzeniowek.

Używam tego produktu od: ponad roku, na szczescie wczoraj sie skonczylo
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • dobry
  • Zalety
    bardzo wydajny
    jakoze jest to fluid rozswietlajacy dobrze spelnia swoje zadanie i skora twarzy wydaje sie swieza ,rozswietlona i wypoczeta
    nie uczula,bez dodatku oleju czyli nie tlusci skory
    dobrze wspolpracuje z kosmetykami innych firm
    posiada SPF 15
    ladne opakowanie i fajny dozownik

Wady
    malo trwaly choc po przypudrowaniu jest trwalszy
    cena -mysle ze zbyt wygorowana w stosunku do tego co daje ten kosmetyk
    Ogolnie daje OK efekt! Daje sie lubic .

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Vikar za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Numoro uno
  • Używam Lancoma od ponad roku. Pierwszy egzemplarz dostałam w prezencie urodzinowym i zakochałam się na amen. Kolejny kupiłam sobie sama, choć cena odstrasza. Powiedziałam sobie: trudno, kupuję, jest tego wart.
    Podkład idealnie ujednolica moją cerę, świetnie się rozprowadza, bez smug, odpowiednio dobrany odcień idealnie komponuje się z karnacją. Podkład nie tworzy maski, wygląda naturalnie, rozświetla skórę, dzięki czemu wygląda zdrowiej, młodziej. Utrzymuje się bez skazy około 8 godzin. Ładny, subtelny zapach.
    Kosmetyk wydajny, pierwsza butelka wystarczyła mi na 8 miesięcy (co prawda nie przy codziennym stosowaniu).
    Buteleczka bardzo elegancka, dobra pompka, nie zapycha się. Jedynie przy końcówce produktu ciężko wydobyć ostatnie resztki, ale dałam radę, nie zmarnowałam ani kropli

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić dadal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam!
  • Uwielbiam go!
    Jest jednym z moich faworytów,bo::
    -doskonale się rozprowadza
    -idealna konsystencja
    -brak wyczuwalnego zapachu,po aplikacji
    -mega wydajny - mi starcza na 6-8 miesięcy
    -pięknie kryje,nie tworząc efektu maski (lekkie krycie)
    -wytrzymuje do 12 godzin
    -cudna kolorówka,idealne odcienie
    -cera wygląda na zdrową i wypoczętą
    -nie wywołuje podrażnień,alergii, nie zapycha
    dla mnie ideał,do którego zawsze chętnie wrócę

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełne 30 ml

Chcesz pochwalić MarTatKW za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, chociaż stare kolory były dużo lepsze
  • byłam zawsze zadowolona z tego podkladu, idealny dla mojej wrażliwej i suchej cery, ładniej krył i był przy tym delikatny. ale od kiedy weszła nowa kolorówka (w zeszłym roku) to używam chanel vitalumiere aqua na zmianę z rimelem rozświetlającym.bardzo żałuję bo był to mój ukochany podklad, używałam nr 1, jasny, teraz jest trochę żółtawy.Używałam tego produktu od: 3 lat. Ilość zużytych opakowań: 5 normalnych

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Escort123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • A bardziej pomarańczowych nie mieli???
  • Fluid dla mnie jest okropny. Oceniam kolor 03 I jest to okropny nienaturalny pomarańczowy ton. Nie wierze ze sa w PL cery w takiej tonacji. To nie jest mozliwe. No chyba ze taka na maxa spalona solarium.Twarz wyglada na zmęczoną i chorą. Rozświetlenie to chyba jakiś smętny żart. Robiłam do niego 4 podejścia i za każdym razem zmywałam go z twarzy bo nie mogłam na siebie patrzeć. Malo tego, po zmyciu cala twarz jest usiana czarnymi zaskornikami. Nie mam zamiaru dusić nim cery dlatego spora miniatura poszła w świat. A ja po raz kolejny przekonuje sie ze podklady Lancome nie sa odpowiednie dla mojej cery. Za kazdym razem ciemnieja i pomarańczowieją. Kolorystyka jest nie polska. Dlatego nigdy wiecej nie skieruje swego wzroku do ich stoiska. Jedynie tusze sa w miare ok reszta to porazka. A niedawno nawet dowiedzialam sie ze Lancome i Sisley to ten sam wlasciciel i koncern. Widac tylko ze Lancome ma duzo mniejszy budżet na skladniki i pigmenty. Nie polecamUżywam tego produktu od: 4xIlość zużytych opakowań: Miniatura 7ml

Chcesz pochwalić edysia111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Idealny podkład. Świetnie rozświetla, ale nie świecimy się jak disco ball. Ładnie kryje (mam skórę naczynkową, silnie reaktywną - mi wszystko zakrywa), nie wysusza. Ma idealne kolory, ja używałam 005 najjaśniejszego jaki jest i jest to jedyny podkład w życiu, który pasował mi kolorem. Podkład nie jest jakoś szczególnie trwały. Oczywiście jeśli go utrwalimy pudrem utrzyma się dłużej. Mimo to jest moim KWC.

plusy
    +piękne kolory, neutralne, dla każdej z nas
    +piękny efekt rozświetlenia na twarzy
    +dobre krycie niedoskonałości, są one tak jakby rozpraszane przez pigmenty zawarte w podkładzie

minusy
    -cena
    -przeciętna trwałość, około 8 godzin
    -dość szybko skóra się świeci, ale to już raczej zasługa skóry a nie podkładu

Ilość zużytych opakowań: wiele próbek, myślę, że łącznie całe opakowanie

Chcesz pochwalić la_mania7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pięknie rozświetla

• Teint Miracle rozświetla cerę i wyrównuje jej koloryt. Lekko nawilża i wygładza skórę. Nie podrażnia ani nie przesusza, a mam bardzo wrażliwą, atopową cerę.

Podkład jest bardzo wydajny. Dwie krople wystarczają mi na całą twarz. Nakładam go pędzlem. Łatwo się rozprowadza, nie pozostawia smug. Konsystencja jest lekka i jedwabista.

Udało mi się idealnie trafić z odcieniem. Nie jest zbyt pomarańczowy. Opakowanie jest eleganckie i ma wygodny dozownik.

To zdecydowanie mój faworyt wśród podkładów Lancome. Nie zgodzę się z poprzednczką, że Teint Idole lepiej rozświetla. Na mojej skórze tworzy maskę. A Teint Miracle daje naturalny efekt. Z kolei w porównaniu z Photogenic, Teint Miracle ma nieco lepsze krycie. Tuszuje drobne niedoskonałości. Nie jest to jednak podkład do problematycznej cery. Nie poradzi sobie z suchymi skórkami i większymi niedoskonałościami.

Chcesz pochwalić berbelek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przesuszacz
  • Uwielbiam teint idol - bo robi mi z cera (prawie) cuda. A tu ...no coz, wysusza, nie ujednolica, wchodzi w pory. W zmarszczki mimiczne. Sciaga skore tak, ze musze go zmyc po paru minutach. A robilam juz 5 podejsc.
    Nie da sie nakladac niczym oprocz palcow.
    Rozswietla? Hm...mysle, ze nawet teint idole ma ciekawsze rozswietlenie, choc podkladem rozswietlajacym nie jest z definicji. Nie nadaje sie na cere z przebarwieniami, suchymi skorkami, nierownosciami i porami. Dla cery idealnej bedzie pewnie niezly, ale na bank ja wysuszy.
    Kolor sliczny, ale co z tego, moj 'Albatre' chyba pojdzie w dobre rece...

Używam tego produktu od: 5 dni
    Ilość zużytych opakowań: 5 pompek

Chcesz pochwalić thabaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawde nie warto!
  • Za recenzje długo się zabierałam bo chciałam żeby była rzetelna-to zbyt drogi produkt,aby po paru użyciach wydawać opinię.
    Wg mnie naprawdę nie warto wydawać na ten podkład 180zł, nie jest nawet warty 30.
    Zalety:
    -ładny zapach
    -konsystencja lejąca co ułatwia rozprowadzanie
    -ładne opakowanie z pompką
    Wady:
    -ciemnieje na twarzy
    -wchodzi w zmarszczki (czego zazwyczaj nie robią na mojej twarzy inne podkłady nawet te z nizszej połki cenowej)
    -ściera się
    -b. słabe krycie (nie mam problemów z cerą mimo to podkład nie spełnia moich oczekiwań)

Naprawde chcialam zeby ten podkład był odkryciem-tyle sie nasłuchałam i naczytałam pozytywnych opinii na jego temat. Wmawiałam sobie, że jest świetny. le tak naprawde jest o wiele gorszy niż wiekszość nawet drogeryjnych podkładów albo bardzo podobny jakościowo do tych drogeryjnych. Nie warto wydawać na niego tyle pieniedzy!

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Chcesz pochwalić webcia33 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij