Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Powiększ Lancome, Teint Miracle (Podkład rozświetlający)

Zgłaszająca osoba: Semifredo

Podkład Teint Miracle - kreator naturalnego światła - efekt naturalnej, perfekcyjnej cery. Technologia AURA-INSIDE dla odtworzenia i zintensyfikowania naturalnej świetlistości. Naukowcy marki Lancome zdefiniowali istotę naturalnego światła, które sprawia,że każda cera emanuje zdrowym blaskiem. 10 razy mniejpudrowych substancji wypełniających ( niż klasyczny podkład Lancome) wysoka koncentracja wody. Skóra staje się ujednolicona i wygładzona. Efekt nawilżenia 18h, 12-godzinny efekt makijażu ( samoocena 112 kobiet).

Przeznaczony dla każdego rodzaju skóry, nawet wrażliwej. Nietłusty. Nie powoduje powstawania zaskórników. SPF 15. Stworzenie tego podkładu zajęło ekspertom Lancome podobno 10 lat.Zgłoszone 7 patentów międzynarodowych

/s/

• Delikatny i nie obciąża skóry
  • Używam kolor: 03 (brunetka)

+ skóra wygląda na świeżą i delikatną
    + skóra się nie świeci
    + podkład nie obciąża, nie wyskakują pryszcze (generalnie różnie bywało z podkładami innych firm)
    + maskuje idealnie małe niedoskonałości
    + do codziennego stosowania
    + wydajny

+/- mało estetycznie wygląda brudna, przezroczysta nakrętka

Dodatkowo mogę napisać, że większe niedoskonałości maskuje, ale zdecydowanie częściej trzeba poprawiać makijaż i po ok. godzinie jakby się wchłania (dotyczy to większych pryszczy czy strupków). Jeśli chodzi o suche skórki to nie jest problem podkładu tylko cery. Jeśli zauważam u siebie w okolicach środka brwi, że widać skórki albo na czole to nakładam krem nawilżający i jest ok.

Przed nałożeniem podkładu zawsze nakładam na ok. 5 minut wcześniej krem nawilżający i nie mam problemów z suchymi skórkami.

Ogólnie jestem na tak. Świetnie sprawdza się także w ciepłych krajach (do +30 C)

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić besciara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie w kazdych warunkach
  • Oceniam kolor 01 - ktory jest dla mnie dobry w lecie, dla cery NC25-30, zolte podtony
    Moje inne kolory dla NC25-30 to Bourjois 53, Revlon Photoready Natural Beige 005, Rimmel Wake me up 200, Bobbi Brown Moisture 2 Sand,

Podklad faktycznie rozswietla, krycie ma srednie, lafnie sie rozprowadza, nie ma nachalnych drobinek , skora jest ladna, wychodzi ladnie na zdjeciach, oddaje taki blask, ale szybko splywa i szybko sie swieci, nie jest to podklad dlugotrwaly, nie jest tez komfortowy w noszeniu, mimo wszystko czuje go na twarzy.
    Ma ladny zapach, ale jak to Lancome, troche czuc alkohol. Podkresla suche skorki.

Jak dla mnie jest rewelacyjny na wieczor, kiedy mozna nalozyc go troche wiecej, uzyskujac ladne krycie i taki blask i ladna "poswiate". Kiedy uzywalam go na wieczor w lecie bylam bardzo zadowolona z tego jak sie sprawdzil, ale na swiatlo dzienne to po prostu nie jest to. Moze kiedys do niego wroce wlasnie przez to

Mimo wszystko trzeba przyznac ze jest jednym z nielicznych podkladow ktory daje wrazenie matu z efektem glow nie uzyskalam czegos takiego od innych rozswietlajacych podkladow

Cena to chyba w tym momencie 180zl, czyli standard jak na podklady Lancome.

Używam tego produktu od: pol roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 w kolorze 01 beige albatre

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kasiekk193 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko do mieszania z innym
  • Długo zastanawiałam się nad tym podkładem, przeczytałam masę recenzji i obejrzałam mnóstwo filmików. Kupiłam podkład na -20% w Sephorze, kolor dobrany przez panią konsultantkę.
    I jestem trochę zawiedziona. Wiedziałam, że jest to lekki podkład, ja wielę do ukrycia nie mam. Ten podkład nie zakryje absolutnie niczego. Kolor najjaśniejszy strasznie żółknie, wyglądam w nim na chorą. Podkreśla absolutnie wszystkie suche skórki.
    Podkład nadaje się u mnie tylko do mieszania z innymi podkładami.

Chcesz pochwalić oliwia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, fajny podkład
  • Podkład kupiłam szukając czegoś lekkiego, zmęczona po używaniu Double Wear. Idealny na codzień. Podkład raczej dla osób bez większych problemów skórnych ponieważ nie kryje zbyt mocno.

ZALETY:

+ Fajna konsystencja
    + Dobrze stapiający się ze skórą
    + Delikatnie rozświetla bez nachalnego, przesadzonego efektu
    + Daje uczucie nawilżenia
    + Wydajny
    + Nie ma problemu z doborem odcienia

WADY:

- Mógłby trochę lepiej kryć
    - Trwałość

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte opakowanie

Chcesz pochwalić Zaberka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mozna spróbować
  • Podkład Lancome jest podkładem bardzo lekkim.

Jest bardzo dobrym podkładem na dzienny, lekki makijaż, ale w żadnym wypadku nie nadaje sie na wielkie wyjścia.
    Krycie średnie. Skóra sie świeci, dlatego dobrze jest użyć pudru transparentnego by uzyskać efekt matu.

Lubię go ponieważ dobrze stapia się ze skórą i jest wielka gama kolorów w której możemy wybrać podkład na każdą porę roku.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić noura157 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie moja bajka;/
  • Podkład wygląda dobrze, ale tylko tuż po nałożeniu. Później spływa z mojej buzi, brudzi i zostawia plamy, co lekko mnie irytuje. Chciałabym wykonać makijaż na cały dzień a tutaj niestety nic więcej nie mogę zrobić….

- zostawia ślady, nierównomiernie się rozkłada na twarzy, gdy nałożymy go więcej (a muszę nakładać więcej, aby zapewnić dobre krycie)
    -kryje bardzo słabo….i na krótko…
    - niewygodny w użyciu
    - buzia zbyt błyszczy się i świeci z daleka

+ma dużą gamę kolorystyczną, szczególnie jasnych kolorów
    +dobry dla osób, które nie potrzebują mocnego krycia

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić mamamloda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Na zimę doskonały.
  • Jedna butelka wystarcza mi na 2 zimy, więc kupuję go co 2 lata- super!

Mam cerę mieszaną w stronę tłustej, trądzikową, więc teoretycznie podkład ten nie pownien mi pasować. Jednak co roku w zimę intensywnie złuszczam moją cerę retinoidami/kwasami. Podczaj takiej kuracji podkład ten jest niezastąpiony- daje efekt wypoczętej skóry i co najważniejsze nie podkresla tych wstrętnych suchych skórek, które mam na prawie całej twarzy.

+nie podkreśla suchych cskórek
    +wydajny
    +010 i 005 to naprawde bardzo jasne kolory
    +utrzymuje się ładnie, chociaż przydaje się go przypudrować po paru godzinach
    +do końca dnia cera wygląda świeżo

+/- na małe krycie, ale można je zbudować do średniego

Dla mnie w zasadzie minusów brak poza ceną i poza faktem, że dla mnie nadaje się tylko w tych momentach awaryjnych kiedy mam saharę na twarzy.

Dodam jeszcze, że wg mnie podkład ten daje się nakładać tylko dłońmi. Pędzlem czy gąbeczką daje jeszcze dużo mniejsze krycie i tworzą się smug. Mam wrażenie, że ciepło dłoni w jakiś magiczny sposób go rozgrzewa i ożywia

Próbwałam zastąpić go Bourjois Helthy Mix, Loreal Lumi Magique i Maybelline Affinitone, ale to jednak zupełnie inna klasa produktu i się nie dało.

Używam tego produktu od: 2 zimę

Chcesz pochwalić foksy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo light
  • Z pewnością osoby z problemami cery będą marudzić na ten podkład, jako że formuła jest bardzo lekka, krycie niewielkie, więc polecam ten podkład osobom nie mającym problemów z cerą. Podkład zachowuje się jak krem BB. Ładnie rozświetla buźkę, skóra wygląda promiennie, minusem (jak to bywa przy lekkich podkładach) jest trwałość, niestety nawet dobra marka nie pomogła bo podkład schodzi po kilku godzinach. Duży plus za szklane opakowanie z pompką-nie mogło być lepiej. Kolejny plus za dobrą kolorystykę, choć widziałam kilka odcieni różowawych więc trzeba uważać. Cena wysoka jak to bywa przy produktach lancome, za to dobry skład. Wydajny, nie ciemnieje na buzi, łatwo dostępny, dobry do suchej cery.

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić barbarka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jednak nie ma cudów
  • Opis produktu - no idealnie dla mnie, tylko lecieć i kupować. Na szczęście ja zawsze najpierw lecę po próbki . Potem przeglądam recenzje tu i porównuję z własnym doświadczeniem. A dopiero na koniec wydaję sporo kasy na wysokopółkowce.

Niby lekki, niby rozświetla, niby rzadki, a wszystko jakoś nie do końca wychodzi.

Nakładanie - owszem lubię takie rzadkie konsystencje, ale on za szybko zasycha więc nie niekłada mi się go za dobrze. Plus do tego łatwo się zbiera w większej ilości w jakimś miejscu i tak już zostaje.

Rozświetlanie - niby jest, ale efekt jest moim zdaniem sztuczny - czasem to bardziej widać czasem mniej, zależy od oświetlenia.

Krycie - jak na lekki podkład bardzo dobre.

No właśnie - z tą lekkością to też różnie. Bo owszem jest lekki, ale wchodzi w pory i widac go na twarzy czasem bardziej niż podkłady szpachlowe.

Trwałość - nie jest dobrze, szybko się ściera i schodzi partiami, więc efekt wychodzi czasem okropny.

I wreszcie jego największy minus jak dla mnie, ale może to kwestia niedopasowania- KOLOR. Tuż po nałożeniu odcienia 01 jest już kiepsko - za dużo żółtego, nie wygląda to naturalnie. Ale co gorsza recenzentki tu wspominają o oksydacji - i chyba coś jest na rzeczy bo z czasem jest tylko gorzej...

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: testy

Chcesz pochwalić elsanta za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Jestem zakochana w tym podkładzie. Przepięknie pachnie, jego delikatna konsystencja stapia się ze skórą, przez co podkład nie tworzy maski, delikatnie ją rozświetla przez co cera wygląda na naprawdę wypoczętą.

Do minusów mogę tylko zaliczyć małą gamę odcieni. Szczerze polecam, skóra wygląda jak z okładki. Osobiście po jego użyciu oprószam twarz w strefie T pudrem transparentnym. Wówczas na mojej mieszanej skórze, nie powoduje świecenia się nawet do 5h, co jest ewenementem przy podkładach, których głównym zadaniem nie jest matowienie.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 30 ml

Chcesz pochwalić HypnotizingFashion za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij