W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz Shampoo (Szampon do w這s闚 suchych `Po造sk jedwabiu`)

Zg豉szaj帷a osoba: madzia57

Szampon przeznaczony jest do w這s闚 suchych i zniszczonych. Zawiera wysokowarto軼iowe proteiny pszenicy, pantenol i witamin B3. Przeznaczony do codziennej piel璕nacji.

Cena: 6z / 400ml
/s/

• Mo瞠 by...
  • Szampon kupilam razem z odzywka, sadzac, ze duet bedzie mial lepsze dzialanie niz jeden pordukt. Szampon ma ladny zapach, konsystencje wrecz idealna, dobrze sie pieni. Niestety nie zauwazylam wyg豉dzenia wlosow. Moge powiedziec, ze ulatwia rozczesywanie wlosow, sa one barsziej puszyste.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Anusia490 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nawet, nawet...
  • Nie ma w nim nic niezwyk貫go, zwyk造 szampon.

+cena (ja kupi豉m na promocji za 2.99 )
    +wydajno嗆 (myj w這sy raz dziennie i u篡wam od miesi帷a a jeszcze nie zu篡豉m opakowania)
    +pieni si
    +w這sy s spoko gdy si ich nie umyje na drugi dzie
    +dost瘼no嗆 w ka盥ym Rossmannie

-zapach
    -niby dla suchych i zniszczonych w這s闚 a s po umyciu troch sianowate

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: prawie ca貫 jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Coffee21 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Polecam !
  • Kupi豉m ten szampon za 3.99 na promocji ale jako nie by豉m przekonana. Mam w這sy suche na ko鎍ach i przet逝szczaj帷e si przy sk鏎ze. Bardzo ci篹ko mi znale潭 dobry produkt do w這s闚. Ale uda這 si znale潭 szampon Produkt jest jeszcze lepszy ni szampony po 10 czy 25 z.
    Bardzo 豉dne myje, pieni si, nie przet逝szcza w這s闚 myje je co 4 dni i zdarza sie 瞠 nawet tego dnia kt鏎ego powinnam umy je one nadal s 鈍ie瞠. Naprawd polecam bo za 4 z to hit a uwierzcie mi 瞠 pr鏏owa豉m du穎 szampon闚 jednak ten jest najlepszy.

U篡wam tego produktu od: z przerwami 5 mi瘰iecy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 opkowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali TheMadzia161 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przeci皻niak
  • To jest ten rodzaj kosmetyku po kt鏎ym nie nale篡 zbyt wiele oczekiwa Po prostu myje w這sy

Plusy:
    + do嗆 wydajny
    + tani
    + dobrze si pieni
    + dobrze myje

Minusy:
    - mo瞠 troch pl徠a w這sy

Generalnie 瘸dnych skutk闚 ubocznych jego stosowania nie zauwa篡豉m, ale musz zaznaczy, 瞠 zawsze po myciu w這s闚 stosuj od篡wk.

I jeszcze plus za praktyczne opakowanie - gdy zostanie ma這 szamponu mo積a je spokojnie postawi do g鏎y denkiem.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Immigrant za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przecietniak
  • Powiem wprost - s lepsze szampony od tego jak i gorsze. Mi jednak do gustu nie przypad. Jak dla mnie pierwszym wielkim minusem jest opakowanie, zawsze po k徙ieli zalega mi w nakr皻ce woda, mo積a te doda 瞠 otw鏎 jest bardzo ma造 przez to trzeba chwile poczeka a produkt wyp造nie. Zapach ma mi造 lecz po chwili mo瞠 okaza si dusz帷y. Sam szampon sza逝 nie robi, jak dla mnie do嗆 trudno si pieni i nie mam po nim uczucia czystych w這s闚. Pl帷ze w這sy. Jest tani bo kosztuje nieca貫 6z za 400ml opakowanie. Nast瘼nym razem pokusz si na niebiesk. (;

U篡wam tego produktu od: ponad miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 (400ml)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali CostaDeLaLuz za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry 鄉ierdziuszek
  • Szampon Isana kupi豉m po przeczytaniu pozytywnych opinii na jego temat na KWC. Pocz徠kowo szuka豉m wersji niebieskiej, lecz z powodu jej braku si璕n窸am po ten produkt.
    Zdecydowanie jest on poprawny i godny polecenia.

Podsumowuj帷:

+cena - zap豉ci豉m za niego 4,50 z za 500 ml
    +dobrze myje
    +dobrze si pieni
    +jest dost瘼ny w ka盥ym Rossmanie
    +nie pl帷ze w這s闚
    +nie puszy w這s闚
    +sprawia, 瞠 w這sy nie s sianowate i si nie elektryzuj
    +nadaje po造sk
    +wyg豉dza
    +du瞠 opakowanie
    +jest wydajny
    +nadaje si do codziennego mycia

-kiepski wygl康 opakowania
    -ohydny zapach - przypomina bardzo chemiczn r騜, d逝go pozostaje na w這sach i jest po prostu odrzucaj帷y

U篡wam tego produktu od: miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali princeton_girl za czyteln i pomocn recenzj?
  • Jest poprostu ok
  • Szampony z Isany kupuj zazwyczaj zast瘼czo, gdy zdecydowanie bardziej ceni sobie szampony Natei z Biedronki. Jednak kiedy do Rossmanna mam bli瞠j i jest promocja na Isan, to kupuj w豉郾ie ten szampon.

+cena- cz瘰to jest w promocji, ale bez niej te nie jest drogi
    +dost瘼no嗆- w ka盥ym Rossmannie
    +dobrze myje
    +nie pl帷ze w這s闚
    +nadaje po造sk
    +zazwyczaj w這sy po tym szamponie nie pl帷z si

-przy d逝窺zym stosowaniu mo瞠 wysusza, dlatego lepiej u篡wa go na przemian z innymi szamponami
    -niezawsze dodaje obj皻o軼i (chocia producent tego nie zapewnia)

Og鏊nie szampon jest ok, wi璚 co jaki czas do niego b璠 wraca

U篡wam tego produktu od: 4 lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilka ca造ch

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali logika13 za czyteln i pomocn recenzj?
  • nic specjalnego
  • Zakupi豉m gdyz akurat byl w promocji a ja za wiele pieniazkow w portfelu nie mialam. Cenowo bardzo tani i to na plus ale czy oto chodzi?
    Sadzi豉m ze bedzie lepszy i nie bede miec problemow z rozczesaniem. Niestety... bez dobrej odzywki sie nie obedzie. Mam wlosy farbowane ale krotkie i sadzilam ze nie bedzie zle. Szampon nie sprostal jednak zadaniu.
    Poza tym problemem szampon jak szampon, myje, pieni sie i mo瞠 by ale takich szampon闚 jest pe軟o na rynku a poza tym zapach nie jest za przyjemny co w porownaniu z innymi szamponami bardzo duzo mu ujmuje.
    U篡wam tego produktu od: miesiaca
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali kaskag07 za czyteln i pomocn recenzj?
  • daje rad
  • Na pocz徠ku kupi豉m go par razy tylko dlatego 瞠 by w ma造ch, podr騜nych opakowaniach. U篡wa豉m go pod namiotem (warunki do嗆 ekstremalne typu k徙iel w zimnej rzece co dwa dni, od篡wki brak) i dopiero na n-tym wyje寮zie zorientowa豉m si, 瞠 ci庵le u篡wam tego samego r騜owego dziwnie pachn帷ego szamponu i mam 豉dne l郾i帷e w這sy (wida to te na zdj璚iach).
    Kupi豉m wi璚 wielk butl. Szampon daje rad - nie podra積ia skalpu, rozcie鎍zony wod 豉dnie domywa w這sy (z lakieru i nab造szczacza, a nawet po olejowaniu), nie elektryzuje, nadaje po造sk i jako tak lekko wysztywnia mi te w這sy (mam ich du穎 i wol jak s pod kontrol).
    Zapach dziwny, jakby chemiczna r騜a, ale absolutnie nie dyskwalifikuj帷y. Nie da豉m 5 gwiazdek, bo jednak 豉chudra lekko wysusza w這sy przy regularnym stosowaniu. Nie przeszkadza mi to jednak straszliwie (w這sy z tendencj do przet逝szczania) i na zmian z czym innym b璠 go dalej u篡wa.

U篡wam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 4 ma貫 i 1 pe軟owymiarowe

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali mintle za czyteln i pomocn recenzj?
  • Tylko dora幡ie
  • Szampon jest bardzo specyficzny - uderzy這 mnie to ju od pierwszego u篡cia. Poczynaj帷 od konsystencji, poprzez zapach a po efekt (albo jego brak).

Pierwsze co mnie uderzy這 po otwarciu opakowania - to dziwny zapach. Md造, s這dki, nie wiem nawet z czym go por闚na. Nigdy wcze郾iej nie spotka豉m si z takim zapachem. Nie podoba mi si, a niestety do嗆 d逝go utrzymuje si na w這sach. Nie polecam my nim w這s闚 podczas b鏊闚 g這wy

Konsystencj ma do嗆 g瘰t, ale lej帷. Mo瞠 to kwestia opakowania, kt鏎e 'zasysa' si, 瞠 ci篹ko jest wydoby odpowiedni ilo嗆 (zazwyczaj wydusza豉 mi si zbyt du瘸). Kolor ma r騜owy, per這wy, mieni si.

Do嗆 dobrze si pieni, tworzy g瘰t kremow pian. ζtwo si sp逝kuje, aczkolwiek pozostawia w這sy bardzo dziwne w dotyku - niby czu, 瞠 s czyste, ale przypominaj wat (?) ; nie s takie 郵iskie, g豉dkie, raczej t瘼e, dziwnie zmi瘯czone.

Nie zauwa篡豉m 瘸dnego efektu nab造szczenia - pr璠zej zmatowienia. W這sy dobrze si rozczesuj, 豉two uk豉daj, ale s w豉郾ie takie matowe, t瘼e. Troch przesuszone. Ko鎍闚ki - w stanie op豉kanym. Szampon nie podra積i mi sk鏎y g這wy, nie wywo豉 alergii, 逝pie簑 ani przesuszenia.

Cena z pewno軼i jest atrakcyjna, ale ju pewnie raczej go nie kupi (na pewno nie pe軟owymiarowe opakowanie).

Do tej pory u篡wam tego szamponu w formie mini produkt闚 - w podr騜ach, ze wzgl璠u na malutkie opakowanie.

U篡wam tego produktu od: kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 du瞠 i sporo mini produkt闚

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali kawa_zmlekiem za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry szampon
  • Postanowi豉m przetestowa taniutki szampon ISANY i kupi豉m w豉郾ie ten.

Szampon jest po prostu dobry, robi to co ma robi, myje i wyg豉dza. Mam naturalne w這sy dlatego po umyciu nie s spl徠ane ale podejrzewam, 瞠 w這sy rozjasniane moga si pl徠a po jego u篡ciu. Nie u篡wam od篡wek. Nie spowodowa 逝pie簑.
    Tani jak 瘸den inny w promocji 4 z za 400 ml. Zrobi na mnie dobre wra瞠nie jak wiele innych szampon闚 conajmniej dwukrotnie dro窺zych wi璚 po co przep豉ca?

Polecam!

U篡wam tego produktu od: 2 tyg
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie 1

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Anetulka92 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie domywa w這s闚
  • Kupi豉m ten szampon do oczyszczania w這s闚, poniewa zawiera SLES. My郵a豉m, 瞠 ka盥y ze SLES nada si do tego celu, jednak, na przyk豉dzie tego szamponu wida, 瞠 nie ka盥y...

Szampon nie domywa w這s闚. Mo瞠 inaczej - sprawia, 瞠 wygl康aj na t逝stawe. Zdarza這 mi si wieczorem mie 鈍ie瞠 w這sy, nie przet逝szczone, a po umyciu tym szamponem ju wygl康a造 nie鈍ie穎. Ze zmywaniem olej闚 sobie nie radzi tym bardziej, a udaje mi si je zmy od篡wk (!).

Po u篡ciu innego szamponu ze SLES moje w這sy s 鈍ie瞠, uniesione u nasady i puszyste. Po tym szamponie jest dok豉dnie przeciwnie.

Na plus - stosunek ceny do ilo軼i (niestety nie jako軼i), przezroczyste opakowanie. Zapach mo瞠 by - kojarzy mi si z p造nem do p逝kania tkanin, r騜any, nieco chemiczny, ale nie jest z造. I plus za to, 瞠 nie przesuszy/zniszczy w這s闚.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie jednego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Erishkigal za czyteln i pomocn recenzj?
  • tylko jako szampon zast瘼czy
  • + 豉dnie pachnie
    + oczyszcza w這sy
    + dobrze si pieni
    +jest dost瘼ny
    +niska cena
    + du瞠 opakowanie

- niewydajny
    - nie nadaje blasku w這som
    - powoduje puszenie si w這s闚
    - opakowanie o z造m kszta販ie, par razy wy郵izgn窸o mi si nawet z suchych r彗

U篡wam tego produktu od: jaki czas temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 sztuki

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali santia91 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przyczyna powstawania 逝pie簑...
  • Jedyne plusy - cena, pojemno嗆, wydajno嗆.

Minusy:
    - po nim pojawia si niestety 逝pie (nie tylko u mnie, u pozosta造ch u篡tkownik闚 te),
    - dusz帷y, nieprzyjemny zapach (dla mnie jest to zbutwia豉 ro郵inno嗆),
    - nie zmywa dobrze oleju,
    - pl帷ze w這sy (po umyciu trzeba na這篡 od篡wk).

U篡wam tego produktu od: miesi帷a.
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1/2.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Vivalaeti za czyteln i pomocn recenzj?
  • W porz康ku.
  • Na szampon skusi豉m si w jakiej promocji, 400ml szamponu za kilka z這tych wychodzi這 bardzo korzystnie, a gdyby mi si nie spodoba, to strata by豉by niewielka

Szampon pachnie r騜, bardzo prawdziw, w trakcie mycia wyczuwam te odrobin bzu – bardzo mi豉 kompozycja. Na plus jest fakt, 瞠 na w這sach utrzymuje si jeszcze przez jaki czas po umyciu.

Butelka jest prosta, du瘸, ale nie sprawia k這pot闚, u篡wanie szamponu jest wygodne.

Szampon jest per這wy o blador騜owym kolorze. Dobrze si rozprowadza i pieni, nie jest za rzadki (co pozytywnie wp造wa na jego wydajno嗆), nie sp造wa z d這ni. Piana jest do嗆 obfita, na szcz窷cie 豉twa do sp逝kania. Dobrze oczyszcza w這sy z wszelkich zanieczyszcze czy kosmetyk闚 – bez trudu pozbywa si lakieru do w這s闚, suchego szamponu czy pianki. Pozostawia w這sy elastyczne, mi瘯kie, nie obci捫a ich. Ogromnego blasku niestety nie ma, ale nie liczy豉m na cuda Jest za to naturalny po造sk, w這sy wygl康aj na zdrowe i zadbane.

W這sy po u篡ciu Isany 豉two daj si rozczesa, nie ma konieczno軼i u篡cia od篡wki. Nie zauwa篡豉m nawil瞠nia w這s闚, ale uwa瘸m, 瞠 do tego potrzebne s od篡wki lub/i maski, kt鏎e przebywaj na w這sach znacznie d逝瞠j ni szampon. Szampon zawiera 豉godz帷y pantenol, wi璚 逝dzi豉m si, 瞠 b璠zie 豉godny dla sk鏎y g這wy – niestety przy d逝gotrwa造m stosowaniu potrafi j przesuszy.

Polecam jako szampon dobrze oczyszczaj帷y, raczej nie do codziennego stosowania.

U篡wam tego produktu od: u篡wa豉m przez ponad 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno (400ml)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Organzza za czyteln i pomocn recenzj?
  • JEST OK
  • plusy:

- dobrze myje i oczyszcza w這sy ze 鈔odk闚 do stylizacji, jedno mycie zupe軟ie wystarcza,

- delikatnie nab造szcza w這sy zdrowym naturalnym l郾ieniem, cho je郵i kto liczy na spektakularny efekt- szampon mo瞠 nieco rozczarowywa,

- nie obci捫a jak wiele nab造szczaj帷ych szampon闚,

- korzystna relacja jako軼i do ceny,

- 豉to go spieni a piana jest obfita,

minusy:

- nie dostrzegam

U篡wam tego produktu od: 4 tygodnie
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali glam_boy za czyteln i pomocn recenzj?
  • fajny
  • dobry szampon kiedy nie chce mi si u篡wa od篡wki do sp逝kiwania
    *fajny, ale nie mocny zapach r騜y
    *dobrze si pieni, dobrze myje
    *w這sy po nim s troch wyg豉dzone i nawil穎ne, dobrze si rozczesuj
    ja uzywam po nim tylko lekkiej od篡wki w sprayu albo jedwabiu, u篡ty solo te daje rad, co przy moich suchych w這sach jest wyczynem
    mam te od篡wk z tej serii, ale nie lubi ich razem, troch za bardzo oblepiaj w這sy i obci捫aj
    U篡wam tego produktu od: 3 miesi帷e (na przemian z innymi)
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ko鎍闚ka pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali emma-e4 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry.
  • Szampon kupuj zazwyczaj wtedy, gdy jest w promocji za 3.99. Jak za t cen, to warto kupi. Spe軟ia swoj rol nale篡cie, tzn myje w這sy, dobrze je oczyszcza, nie podra積ia sk鏎y g這wy, nie wysusza, 豉dnie si pieni, jest do嗆 wydajny.
    Z minus闚 wymieni to, 瞠 pl帷ze w這sy i po造sku jedwabiu nie nadaje Przynajmniej nie moim w這som. Ale za bardzo mi to nie przeszkadza, gdy i tak po ka盥ym u篡ciu musz u篡wac od篡wki, takie w這sy. W zwi您ku z tym nie lubi przep豉ca za szampony, wol zainwestowa w lepsz mask/ od篡wk. I w takiej sytuacji ten szampon sprawdza si 鈍ietnie

U篡wam tego produktu od: kilku miesi璚y, z przerwami
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3-4

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali alamirka za czyteln i pomocn recenzj?
  • 50ml idealne na podroz
  • Podczas ostatniego pobytu w Polsce i rownie nieoczekiwanej wycieczki na Mazury stwierdzilam, ze wrzuce do kosmetyczki same miniprodukty, tym bardziej, ze moj normalny ukochany szampon do wlosow kreconych L\'oreal Curl Contour sie skonczyl, byl to dobry pretekst. Ruszylam wiec do Rossmanna i kupilam m.in. ten szampon.

Jako ze mam zadbane, delikatne, zdrowe, krecone dosc dlugie wlosy, ktore sa moim znakiem firmowym, nie oszczedzam na ich pielegnacji i uzwam tylko kosmetykow profesjonalnych, bo po innych po miesiacu widac roznice...

Bardzo piekny, kobiecy zapach, zdziwiona bylam, jak dlugo utrzymuje sie na wlosach. Wlosy sa bardzo miekkie i napomponowane - uwielbiam proteiny pszenicy w skladzie, to one robia takie cuda.
    Nie przetluszcza, nie wysusza, nie podraznia skory glowy. Wlosy po nim kreca sie jak u cherubinka, nie ma mowy o puszeniu. Co do blasku - moja lsnia jak szalone z natury, pewno jakbym umyla je Domestosem, to dopiero by przestaly

Dobrze sie pieni i splukuje.

Normalnie nie bede uzywac z powodow wymienionych wyzej, ale na podroz jak znalazl, jak komus sie nie chce bawic w przelewaniu do butelczyn zgodnych z wymogami bagazu podrecznego , polecam jak najbardziej, chyba bede do niego wracac.

Po uzyciu buteleczki nie widze, zeby moje wlosy ucierpialy, wiec jest dobrze.

Nie wiem, jak sie zachowuje w przypadku wlosow zniszczonych, bo tym to pomagaja tylko nozyczki, ani w przypadku wlosow suchych - polecam rytual kawiorowy Chronologiste K廨astase - odkad pojawil sie w salonach, poddaje mu sie regularnie co miesiac i uwazam, ze to jedyna opcja, zeby miec naprawde olsniewajace wlosy.

U篡wam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno 50 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Pintalabios za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bez sza逝
  • Kupi豉m ten szampon w miniaturowej, podr騜nej wersji 50 ml i kiedy mialam pe軟owymiarow w starym opakowaniu. Plus za ma貫 buteleczki - jedna wystarczy豉 mi na 5 u篡, jest wygodna, por璚zna i nie ma z ni tyle problem闚 co z saszetkami podczas mycia g這wy w podr騜y.
    Sam szampon w豉軼iwo軼iami nie powala - myje dobrze w這sy, porz康nie si pieni i oczyszcza i to by by這 w sumie na tyle. Z pewno軼i nie jest dla os鏏 o zniszczonych, wysuszonych w這sach, nie pomaga w rozczesywaniu w這s闚.
    Zapach - pi瘯ny, rzeczywiscie, jak zauwa篡豉 wiza瘸nka ni瞠j, przypomina troch r騜e. Szkoda, 瞠 nie utrzymuje si on d逝瞠j na w這sach, ale w butelce i podcxas mycia pachnie nieziemsko.
    Cena - je郵i chodzi o du瞠 opakowanie , to niziutka, miniaturki s moim zdaniem ciut za drogie. Polecam, ale tylko podr騜uj帷ym i ma這 wymagaj帷ym

U篡wam tego produktu od: tydzie
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno 50 ml

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzyma豉 1 pochwa. Chcesz pochwali glamorous90 za czyteln i pomocn recenzj?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Moje wlosy sa bardzo suche i ten szampon swietnie sobie z nimi radzi. Myje wlosy codziennie rano (musze) i po wysuszeniu sa one miekkie, lsniace, nie pusza sie a takze dobrze sie ukladaja. Pod koniec dnia dalej wygladaja swiezo i ladnie.
    Dodatkowo zaleta to piekny zapach w trakcie mycia (jak dla mnie szampon pachnie rozami); po wysuszeniu juz nie czuc zadnego zapachu.
    Kolejny plus to niska cena i duza wydajnosc.

Mam cienkie wlosy i po uzyciu tego szamponu nie sa przyklapniete, no ale to tylko szampon, wazna jest jeszcze odzywka i pianka do wlosow; korzystam tez ze spray'u termoochronnego (uzywam suszarki do suszenia)

Minusow nie zauwazylam.

U篡wam tego produktu od: 2 miesiecy i wykorzystalam 1/4 opakowania a myje wlosy codziennie.
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali M.Cz. za czyteln i pomocn recenzj?

• Chwalona: 23 raz(y)
  • niespe軟ione obietnice
  • Kupi豉m, sugeruj帷 si nazw - kt騜 nie chcia豚y na w這sach jedwabnego po造sku ?
    To co brzmi 豉dnie w nazwie wychodzi marnie w praktyce

Plusem mo瞠 by tylko cena i niez豉 wydajno嗆 jednak musz odebra punkty za niespe軟ione obietnice bo bardzo tego nie lubi.
    Moje w這sy nie maj po nim 瘸dnego po造sku a co dopiero jedwabnego !

Zapach szamponu nieprzyjemny wg mnie ale to mog豉bym jeszcze znie嗆 natomiast pl帷ze w這sy tak bardzo 瞠 nie by豉m w stanie ich rozczesa rzadkim grzebieniem
    Jakby tego by這 ma這 s oklapni皻e i nie wygl康aj 鈍ie穎 po umyciu wi璚 musz my cz瘰to g這w 瞠by jako tako wygl康a .
    Szampon nie sprawdzi si kompletnie wi璚 nie kupi go ju na pewno.

U篡wam tego produktu od: ponad miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno pe軟e

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali limot za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry szampon w niskiej cenie.
  • Uwa瘸m, 瞠 jest to dobry szampon w naprawde niskiej cenie i spe軟ia swoje zadanie. Podkre郵, 瞠 po umyciu w這s闚 ZAWSZE u篡wam od篡wki( czasami te z Isany, czasem innej), wi璚 nie wiem jak szampon sprawuje si bez zastosowania jej.

Plusy:
    + tani i 豉two dost瘼ny( Rossman, w promocji ok.4z)

+ dobrze si pieni i dobrze myj w這sy i sk鏎 g這wy
    + nawil瘸 w這sy, sa po jego u篡ciu mi瘯kie
    + nie obci捫a w這s闚
    + sk鏎a g這wy jest po nim zadbana
    + 豉dny delikatny zapach
    + przyjemna konsystencja
    + opakowanie praktyczne, 豉two si otwiera/zamyka i dozuje szampon
    + bardzo wydajny

Nie mam mu nic do zarzucenia, za te pieni康ze jest to 鈍ietny szamponik Uwa瘸m z reszt, 瞠 lepiej zainwestowa wi璚ej pieni璠zy w dobr od篡wk, szampon tak czy siak ma mniejszy wp造w na piel璕nacj w這s闚, chyba bardziej na sk鏎 g這wy... polecam

Pr鏏owa豉m tez inne szampony z serii ISANA ale ten jest zdecydowanie najlepszy

U篡wam tego produktu od: 1 rok
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 5 opakowa ( opakowanie-500ml)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali nursii za czyteln i pomocn recenzj?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • s豉bo.
  • Szampon na pocz徠ku sprawdzal si bardzo dobrze , lecz z czasem zacze造 si schody ale mo瞠 zaczne od plus闚 :

-niska cena
    -wydajny
    -konsystencja jest ok

a teraz minusy :

- zapach jak dla mnie nie jest ciekawy
    -moje w這sy po nim by造 dziewnie gumowe, nie moglam ich rozczesa (gdy jeszcze by造 wilgotne)
    -w這sy zmatowia造 mi po jego d逝窺zym u篡ciu
    -trzeba po nim u篡 odzywki, je郵i tego nie zrobimy, przynajmniej w moim przypadku powstanie istne siano
    -zacz窸y bardziej wypada mi w這sy
    -sta造 si bardzo rzadkie

co tu wi璚ej... na pocz徠ku by豉m zadowolona z czasem jednak si zawiod豉m

nie polecam !

U篡wam tego produktu od: oko這 4 miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno (nie ca貫)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali oxoxo za czyteln i pomocn recenzj?
  • bardzo dobry
  • Jeden z najlepszych szampon闚 z jakimi si zetkn窸am. W這sy sprawiaj wra瞠nie od篡wionych, s dobrze nawil穎ne (a jednak nie przet逝szcza), l郾i帷e i spr篹yste. Nie potrzebuj ju nak豉da od篡wki.
    Poza tym:
    - 豉dny zapach
    - nie podra積ia ani nie uczula
    - g瘰ta, jedwabista konsystencja
    - bardzo wydajny
    - nieproporcjonalnie niska w stosunku do jako軼i cena

Nic doda, nic uj望.

U篡wam tego produktu od: pierwszy raz jakie p馧 roku temu
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 2 pe軟owymiarowe

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Benzaiten za czyteln i pomocn recenzj?