W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje JavaScript. Bez w陰czonego JavaScript nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz Shampoo (Szampon do w這s闚 suchych `Po造sk jedwabiu`)

Zg豉szaj帷a osoba: madzia57

Szampon przeznaczony jest do w這s闚 suchych i zniszczonych. Zawiera wysokowarto軼iowe proteiny pszenicy, pantenol i witamin B3. Przeznaczony do codziennej piel璕nacji.

Cena: 6z / 400ml
/s/

• Nie bardzo
  • Kupi豉m kiedy szampon i od篡wk z tej samej serii. Niestety szmapon gorszy...

+ du瞠 i wygodne i praktyczne opakowanie
    + 豉dny zapach
    + dobrze si pieni
    + cena
    + nie幢e oczyszcza
    + nie podra積ia sk鏎y g這wy
    + odpowiednia konsystencja, nie za rzadka, nie za g瘰ta
    + wydajny

- bardzo pl帷ze w這sy!! Moje d逝gie w這sy s prawie nie do rozczesania nawet po u篡ciu odzywki :-(
    - nie nawil瘸 a wr璚z chyba wysusza w這sy
    - w這sy po jego zastosowaniu s szorstkie i matowe

Nie wiem, czy uda mi si sko鎍zy ca貫 opakowanie, bo nie chc straci w這s闚 szarpi帷 je przy rozczesywaniu.
    Nie polecam.

U篡wam tego produktu od: 3 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 op.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali karo83 za czyteln i pomocn recenzj?
  • a moje w這sy przet逝szcza
  • Kupi豉 go moja mama, obsesyjnie kupuj帷a produkty Isany ze wzgl璠u na korzystne ceny. Ja bym nie kupi豉, bo a) uwa瘸m produkty tej firmy za buble, b) wiem, czego mo積a spodziewa si po szamponie z jedwabiem, zw豉szcza tanim. Od razu powiedzia豉m jej, 瞠 b璠zie obci捫a, ale nawet ja nie spodziewa豉m si, 瞠 b璠zie tak fatalny.
    Zdecydowa豉m przetestowa, bo nie chcia這 mi si rozrabia arithy. Po pierwszym umyciu mia豉m fajne w這sy - b造szcz帷e, wygl康a造 zdrowo (bo s zdrowe) i zadbanie, nawet bardziej ni zwykle. Po drugim myciu przet逝軼i造 si w tempie niebywa造m jak na ich mo磧iwo軼i, bo myj co 2 dni, a one w po這wie drugiego dnia wygl康a造 jak przys這wiowy smalec - musia豉by mnie my tydzie, zeby takie mie. Umycie po raz trzeci by這 ju moim b喚dem, bo w這sy by造 po prostu niedomyte, ale zyska豉m pewno嗆. Powiecie, 瞠 nie mam suchych i zniszczonych w這s闚 i to dlatego. Ale moja mama ma raczej suche i u niej efekty by造 nieco mniej fatalne ni u mnie, ale te go nie u篡wa, a to u niej co niezwyk貫go, bo lubi wszystko zu篡wa, nawet gdy jej niekoniecznie pasuje. Musi to wi璚 by bubel do pot璕i :P

U篡wam tego produktu od: u篡豉m 3 razy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: w trakcie 1, oczywi軼ie ju nie u篡wam

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali Alien :* za czyteln i pomocn recenzj?
  • Nie m鎩 typ
  • Jest to szampon, kt鏎ego nie u篡j ju po raz drugi ze wzgl璠u na wysuszenie sk鏎y g這wy, czego efektem jest 逝pie :|

+dobrze si pieni
    +ca趾iem mi造 zapach
    +radzi sobie z oczyszczaniem w這s闚

-po nieca造m miesi帷u u篡wania zauwa篡豉m 逝pie
    -SW犵ZI MNIE GΜWA JAK JASNY GWINT (nawet w tym momencie!!)

Niestety, to by pierwszy i ostatni taki zakup.

U篡wam tego produktu od: nieca貫go miesi帷a
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ko鎍闚ka pierwszego

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali crawik15 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Bardzo dobry
  • Chcia豉bym si do czego przyczepi ale nie ma do czego! Szampon jest doskona造m rozwi您aniem dla w這s闚 suchych i zniszczonych chocia瘺y zabiegami chemicznymi na w這sach. Razem z od篡wk to 鈍ietny duet w walce z elektryzowaniem si w這s闚, przesuszeniem i puszeniem. W這sy ju po samym szamponie s w lepszej kondycji ni przed stosowaniem, efekty s naprawd widoczne. Rewelacyjnie regeneruj i nawil瘸 wraz z od篡wk suche i zniszczone w這sy. Bardzo dobrze si pieni, wspaniale pachnie! Ma taki r騜any, pi瘯ny zapach. Co do ceny to chyba nie musz pisa, doskona造 zakup za grosze! Du瘸 butla, szampon wydajny, przyjemny w stosowaniu, nawet nie najgorzej zmywa oleje, ale lepiej zaopatrzy si w jaki zio這wy do tej sprawy bo przecie w ko鎍u Isany jest nawil瘸j帷y. Polecam, wart spr鏏owania.

U篡wam tego produktu od: kilka miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Roksia12 za czyteln i pomocn recenzj?
  • nigdy wi璚ej
  • Poza nisk cen ( na promocji nawet 3, 49 z) nigdy go ju nie kupi, poniewa:
    - pl帷ze w這sy ( nie by豉m w stanie ich rozczesa, potarga豉m sobie tylko ko鎍闚ki)
    - wysuszy i podra積i mi sk鏎 g這wy
    - walczy豉m po nim z 逝pie瞠m

P馧 gwiazdki daj za cen, bo jako produkt do mycia p璠zli si op豉ca.

U篡wam tego produktu od: u篡豉m 1 raz
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ma豉 cz窷 butelki

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali ToniaZhivago za czyteln i pomocn recenzj?
  • Mo瞠 by...
  • Szampon kupilam razem z odzywka, sadzac, ze duet bedzie mial lepsze dzialanie niz jeden pordukt. Szampon ma ladny zapach, konsystencje wrecz idealna, dobrze sie pieni. Niestety nie zauwazylam wyg豉dzenia wlosow. Moge powiedziec, ze ulatwia rozczesywanie wlosow, sa one barsziej puszyste.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Anusia490 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dosta豉m 逝pie簑!
  • Na pocz徠ku by ok ale po d逝窺zym stosowaniu zauwa篡豉m u siebie 逝pie!

+cena (ja kupi豉m na promocji za 2.99 )
    +wydajno嗆
    +pieni si

-zapach
    -niby dla suchych i zniszczonych w這s闚 a s po umyciu troch sianowate

NIKOMU NIE POLECAM

U篡wam tego produktu od: kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: prawie ca貫 jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Coffee21 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Polecam !
  • Kupi豉m ten szampon za 3.99 na promocji ale jako nie by豉m przekonana. Mam w這sy suche na ko鎍ach i przet逝szczaj帷e si przy sk鏎ze. Bardzo ci篹ko mi znale潭 dobry produkt do w這s闚. Ale uda這 si znale潭 szampon Produkt jest jeszcze lepszy ni szampony po 10 czy 25 z.
    Bardzo 豉dne myje, pieni si, nie przet逝szcza w這s闚 myje je co 4 dni i zdarza sie 瞠 nawet tego dnia kt鏎ego powinnam umy je one nadal s 鈍ie瞠. Naprawd polecam bo za 4 z to hit a uwierzcie mi 瞠 pr鏏owa豉m du穎 szampon闚 jednak ten jest najlepszy.

U篡wam tego produktu od: z przerwami 5 mi瘰iecy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 opkowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali TheMadzia161 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przeci皻niak
  • To jest ten rodzaj kosmetyku po kt鏎ym nie nale篡 zbyt wiele oczekiwa Po prostu myje w這sy

Plusy:
    + do嗆 wydajny
    + tani
    + dobrze si pieni
    + dobrze myje

Minusy:
    - mo瞠 troch pl徠a w這sy

Generalnie 瘸dnych skutk闚 ubocznych jego stosowania nie zauwa篡豉m, ale musz zaznaczy, 瞠 zawsze po myciu w這s闚 stosuj od篡wk.

I jeszcze plus za praktyczne opakowanie - gdy zostanie ma這 szamponu mo積a je spokojnie postawi do g鏎y denkiem.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Immigrant za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przecietniak
  • Powiem wprost - s lepsze szampony od tego jak i gorsze. Mi jednak do gustu nie przypad. Jak dla mnie pierwszym wielkim minusem jest opakowanie, zawsze po k徙ieli zalega mi w nakr皻ce woda, mo積a te doda 瞠 otw鏎 jest bardzo ma造 przez to trzeba chwile poczeka a produkt wyp造nie. Zapach ma mi造 lecz po chwili mo瞠 okaza si dusz帷y. Sam szampon sza逝 nie robi, jak dla mnie do嗆 trudno si pieni i nie mam po nim uczucia czystych w這s闚. Pl帷ze w這sy. Jest tani bo kosztuje nieca貫 6z za 400ml opakowanie. Nast瘼nym razem pokusz si na niebiesk. (;

U篡wam tego produktu od: ponad miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 (400ml)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali CostaDeLaLuz za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij