W陰cz obs逝g Javaskryptu w przegl康arce!

Je磧i widzisz ten tekst, oznacza to, 瞠 Twoja przegl康arka nie obs逝guje skrypt闚 java. Bez w陰czonej Javy nie mo瞠sz korzysta z wielu funkcji KWC.

Zdj璚ia

Powi瘯sz Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz Shampoo (Szampon do w這s闚 suchych `Po造sk jedwabiu`)

Zg豉szaj帷a osoba: madzia57

Szampon przeznaczony jest do w這s闚 suchych i zniszczonych. Zawiera wysokowarto軼iowe proteiny pszenicy, pantenol i witamin B3. Przeznaczony do codziennej piel璕nacji.

Cena: 6z / 400ml
/s/

• Bardzo dobry
  • Chcia豉bym si do czego przyczepi ale nie ma do czego! Szampon jest doskona造m rozwi您aniem dla w這s闚 suchych i zniszczonych chocia瘺y zabiegami chemicznymi na w這sach. Razem z od篡wk to 鈍ietny duet w walce z elektryzowaniem si w這s闚, przesuszeniem i puszeniem. W這sy ju po samym szamponie s w lepszej kondycji ni przed stosowaniem, efekty s naprawd widoczne. Rewelacyjnie regeneruj i nawil瘸 wraz z od篡wk suche i zniszczone w這sy. Bardzo dobrze si pieni, wspaniale pachnie! Ma taki r騜any, pi瘯ny zapach. Co do ceny to chyba nie musz pisa, doskona造 zakup za grosze! Du瘸 butla, szampon wydajny, przyjemny w stosowaniu, nawet nie najgorzej zmywa oleje, ale lepiej zaopatrzy si w jaki zio這wy do tej sprawy bo przecie w ko鎍u Isany jest nawil瘸j帷y. Polecam, wart spr鏏owania.

U篡wam tego produktu od: kilka miesi璚y

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Roksia12 za czyteln i pomocn recenzj?
  • nigdy wi璚ej
  • Poza nisk cen ( na promocji nawet 3, 49 z) nigdy go ju nie kupi, poniewa:
    - pl帷ze w這sy ( nie by豉m w stanie ich rozczesa, potarga豉m sobie tylko ko鎍闚ki)
    - wysuszy i podra積i mi sk鏎 g這wy
    - walczy豉m po nim z 逝pie瞠m

P馧 gwiazdki daj za cen, bo jako produkt do mycia p璠zli si op豉ca.

U篡wam tego produktu od: u篡豉m 1 raz
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: ma豉 cz窷 butelki

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali ToniaZhivago za czyteln i pomocn recenzj?
  • Mo瞠 by...
  • Szampon kupilam razem z odzywka, sadzac, ze duet bedzie mial lepsze dzialanie niz jeden pordukt. Szampon ma ladny zapach, konsystencje wrecz idealna, dobrze sie pieni. Niestety nie zauwazylam wyg豉dzenia wlosow. Moge powiedziec, ze ulatwia rozczesywanie wlosow, sa one barsziej puszyste.

U篡wam tego produktu od: 2 miesi帷e
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 ca貫

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Anusia490 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dosta豉m 逝pie簑!
  • Na pocz徠ku by ok ale po d逝窺zym stosowaniu zauwa篡豉m u siebie 逝pie!

+cena (ja kupi豉m na promocji za 2.99 )
    +wydajno嗆
    +pieni si

-zapach
    -niby dla suchych i zniszczonych w這s闚 a s po umyciu troch sianowate

NIKOMU NIE POLECAM

U篡wam tego produktu od: kilku miesi璚y
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: prawie ca貫 jedno

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali Coffee21 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Polecam !
  • Kupi豉m ten szampon za 3.99 na promocji ale jako nie by豉m przekonana. Mam w這sy suche na ko鎍ach i przet逝szczaj帷e si przy sk鏎ze. Bardzo ci篹ko mi znale潭 dobry produkt do w這s闚. Ale uda這 si znale潭 szampon Produkt jest jeszcze lepszy ni szampony po 10 czy 25 z.
    Bardzo 豉dne myje, pieni si, nie przet逝szcza w這s闚 myje je co 4 dni i zdarza sie 瞠 nawet tego dnia kt鏎ego powinnam umy je one nadal s 鈍ie瞠. Naprawd polecam bo za 4 z to hit a uwierzcie mi 瞠 pr鏏owa豉m du穎 szampon闚 jednak ten jest najlepszy.

U篡wam tego produktu od: z przerwami 5 mi瘰iecy
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 3 opkowania

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali TheMadzia161 za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przeci皻niak
  • To jest ten rodzaj kosmetyku po kt鏎ym nie nale篡 zbyt wiele oczekiwa Po prostu myje w這sy

Plusy:
    + do嗆 wydajny
    + tani
    + dobrze si pieni
    + dobrze myje

Minusy:
    - mo瞠 troch pl徠a w這sy

Generalnie 瘸dnych skutk闚 ubocznych jego stosowania nie zauwa篡豉m, ale musz zaznaczy, 瞠 zawsze po myciu w這s闚 stosuj od篡wk.

I jeszcze plus za praktyczne opakowanie - gdy zostanie ma這 szamponu mo積a je spokojnie postawi do g鏎y denkiem.

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali Immigrant za czyteln i pomocn recenzj?
  • Przecietniak
  • Powiem wprost - s lepsze szampony od tego jak i gorsze. Mi jednak do gustu nie przypad. Jak dla mnie pierwszym wielkim minusem jest opakowanie, zawsze po k徙ieli zalega mi w nakr皻ce woda, mo積a te doda 瞠 otw鏎 jest bardzo ma造 przez to trzeba chwile poczeka a produkt wyp造nie. Zapach ma mi造 lecz po chwili mo瞠 okaza si dusz帷y. Sam szampon sza逝 nie robi, jak dla mnie do嗆 trudno si pieni i nie mam po nim uczucia czystych w這s闚. Pl帷ze w這sy. Jest tani bo kosztuje nieca貫 6z za 400ml opakowanie. Nast瘼nym razem pokusz si na niebiesk. (;

U篡wam tego produktu od: ponad miesi帷
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: 1 (400ml)

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwali CostaDeLaLuz za czyteln i pomocn recenzj?
  • Dobry 鄉ierdziuszek
  • Szampon Isana kupi豉m po przeczytaniu pozytywnych opinii na jego temat na KWC. Pocz徠kowo szuka豉m wersji niebieskiej, lecz z powodu jej braku si璕n窸am po ten produkt.
    Zdecydowanie jest on poprawny i godny polecenia.

Podsumowuj帷:

+cena - zap豉ci豉m za niego 4,50 z za 500 ml
    +dobrze myje
    +dobrze si pieni
    +jest dost瘼ny w ka盥ym Rossmanie
    +nie pl帷ze w這s闚
    +nie puszy w這s闚
    +sprawia, 瞠 w這sy nie s sianowate i si nie elektryzuj
    +nadaje po造sk
    +wyg豉dza
    +du瞠 opakowanie
    +jest wydajny
    +nadaje si do codziennego mycia

-kiepski wygl康 opakowania
    -ohydny zapach - przypomina bardzo chemiczn r騜, d逝go pozostaje na w這sach i jest po prostu odrzucaj帷y

U篡wam tego produktu od: miesi帷a

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali princeton_girl za czyteln i pomocn recenzj?
  • Jest poprostu ok
  • Szampony z Isany kupuj zazwyczaj zast瘼czo, gdy zdecydowanie bardziej ceni sobie szampony Natei z Biedronki. Jednak kiedy do Rossmanna mam bli瞠j i jest promocja na Isan, to kupuj w豉郾ie ten szampon.

+cena- cz瘰to jest w promocji, ale bez niej te nie jest drogi
    +dost瘼no嗆- w ka盥ym Rossmannie
    +dobrze myje
    +nie pl帷ze w這s闚
    +nadaje po造sk
    +zazwyczaj w這sy po tym szamponie nie pl帷z si

-przy d逝窺zym stosowaniu mo瞠 wysusza, dlatego lepiej u篡wa go na przemian z innymi szamponami
    -niezawsze dodaje obj皻o軼i (chocia producent tego nie zapewnia)

Og鏊nie szampon jest ok, wi璚 co jaki czas do niego b璠 wraca

U篡wam tego produktu od: 4 lat
    Ilo嗆 zu篡tych opakowa: kilka ca造ch

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Tak
Chcesz pochwali logika13 za czyteln i pomocn recenzj?
  • nic specjalnego
  • Zakupi豉m gdyz akurat byl w promocji a ja za wiele pieniazkow w portfelu nie mialam. Cenowo bardzo tani i to na plus ale czy oto chodzi?
    Sadzi豉m ze bedzie lepszy i nie bede miec problemow z rozczesaniem. Niestety... bez dobrej odzywki sie nie obedzie. Mam wlosy farbowane ale krotkie i sadzilam ze nie bedzie zle. Szampon nie sprostal jednak zadaniu.
    Poza tym problemem szampon jak szampon, myje, pieni sie i mo瞠 by ale takich szampon闚 jest pe軟o na rynku a poza tym zapach nie jest za przyjemny co w porownaniu z innymi szamponami bardzo duzo mu ujmuje.
    U篡wam tego produktu od: miesiaca

• Kupi豉by ten produkt ponownie? Nie
Chcesz pochwali kaskag07 za czyteln i pomocn recenzj?

Zamknij