Powiększ Rossmann, Isana Hair, Seidenglanz Shampoo (Szampon do włosów suchych `Połysk jedwabiu`)

Zgłaszająca osoba: madzia57

Szampon przeznaczony jest do włosów suchych i zniszczonych. Zawiera wysokowartościowe proteiny pszenicy, pantenol i witaminę B3. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji.

/s/

• Jeden z najgorszych szamponów jakie miałam.
  • Kupiłam go na promocji za chyba 2zł, więc pieniędzy wydanych aż tak bardzo mi nie szkoda.

Wady:
    - okropny, duszący zapach
    - plącze włosy
    - obciąża je
    - szybciej się przetłuszczają
    - w ogóle nie wygładza

Zalety:
    - cena na promocji

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić marysiaoo za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Serum na zmarszczki

• Nie bardzo
  • Kupiłam kiedyś szampon i odżywkę z tej samej serii. Niestety szmapon gorszy...

+ duże i wygodne i praktyczne opakowanie
    + ładny zapach
    + dobrze się pieni
    + cena
    + nieźle oczyszcza
    + nie podrażnia skóry głowy
    + odpowiednia konsystencja, nie za rzadka, nie za gęsta
    + wydajny

- bardzo plącze włosy!! Moje długie włosy są prawie nie do rozczesania nawet po użyciu odzywki :-(
    - nie nawilża a wręcz chyba wysusza włosy
    - włosy po jego zastosowaniu są szorstkie i matowe

Nie wiem, czy uda mi się skończyć całe opakowanie, bo nie chcę stracić włosów szarpiąc je przy rozczesywaniu.
    Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić karo83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • a moje włosy przetłuszcza
  • Kupiła go moja mama, obsesyjnie kupująca produkty Isany ze względu na korzystne ceny. Ja bym nie kupiła, bo a) uważam produkty tej firmy za buble, b) wiem, czego można spodziewać się po szamponie z jedwabiem, zwłaszcza tanim. Od razu powiedziałam jej, że będzie obciążał, ale nawet ja nie spodziewałam się, że będzie tak fatalny.
    Zdecydowałam przetestować, bo nie chciało mi się rozrabiać arithy. Po pierwszym umyciu miałam fajne włosy - błyszczące, wyglądały zdrowo (bo są zdrowe) i zadbanie, nawet bardziej niż zwykle. Po drugim myciu przetłuściły się w tempie niebywałym jak na ich możliwości, bo myję co 2 dni, a one w połowie drugiego dnia wyglądały jak przysłowiowy smalec - musiałaby mnie myć tydzień, zeby takie mieć. Umycie po raz trzeci było już moim błędem, bo włosy były po prostu niedomyte, ale zyskałam pewność. Powiecie, że nie mam suchych i zniszczonych włosów i to dlatego. Ale moja mama ma raczej suche i u niej efekty były nieco mniej fatalne niż u mnie, ale też go nie używa, a to u niej coś niezwykłego, bo lubi wszystko zużywać, nawet gdy jej niekoniecznie pasuje. Musi to więc być bubel do potęgi :P

Używam tego produktu od: użyłam 3 razy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1, oczywiście już nie używam

Chcesz pochwalić Alien :* za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mój typ
  • Jest to szampon, którego nie użyję już po raz drugi ze względu na wysuszenie skóry głowy, czego efektem jest łupież :|

+dobrze się pieni
    +całkiem miły zapach
    +radzi sobie z oczyszczaniem włosów

-po niecałym miesiącu używania zauważyłam łupież
    -SWĘDZI MNIE GŁOWA JAK JASNY GWINT (nawet w tym momencie!!)

Niestety, to był pierwszy i ostatni taki zakup.

Używam tego produktu od: niecałego miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić crawik15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Chciałabym się do czegoś przyczepić ale nie ma do czego! Szampon jest doskonałym rozwiązaniem dla włosów suchych i zniszczonych chociażby zabiegami chemicznymi na włosach. Razem z odżywką to świetny duet w walce z elektryzowaniem się włosów, przesuszeniem i puszeniem. Włosy już po samym szamponie są w lepszej kondycji niż przed stosowaniem, efekty są naprawdę widoczne. Rewelacyjnie regeneruję i nawilża wraz z odżywką suche i zniszczone włosy. Bardzo dobrze się pieni, wspaniale pachnie! Ma taki różany, piękny zapach. Co do ceny to chyba nie muszę pisać, doskonały zakup za grosze! Duża butla, szampon wydajny, przyjemny w stosowaniu, nawet nie najgorzej zmywa oleje, ale lepiej zaopatrzyć się w jakiś ziołowy do tej sprawy bo przecież w końcu Isany jest nawilżający. Polecam, wart spróbowania.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Roksia12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy więcej
  • Poza niską ceną ( na promocji nawet 3, 49 zł) nigdy go już nie kupię, ponieważ:
    - plącze włosy ( nie byłam w stanie ich rozczesać, potargałam sobie tylko końcówki)
    - wysuszył i podrażnił mi skórę głowy
    - walczyłam po nim z łupieżem

Pół gwiazdki daję za cenę, bo jako produkt do mycia pędzli się opłaca.

Używam tego produktu od: użyłam 1 raz
    Ilość zużytych opakowań: mała część butelki

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być...
  • Szampon kupilam razem z odzywka, sadzac, ze duet bedzie mial lepsze dzialanie niz jeden pordukt. Szampon ma ladny zapach, konsystencje wrecz idealna, dobrze sie pieni. Niestety nie zauwazylam wygładzenia wlosow. Moge powiedziec, ze ulatwia rozczesywanie wlosow, sa one barsziej puszyste.

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dostałam łupieżu!
  • Na początku był ok ale po dłuższym stosowaniu zauważyłam u siebie łupież!

+cena (ja kupiłam na promocji za 2.99 )
    +wydajność
    +pieni się

-zapach
    -niby dla suchych i zniszczonych włosów a są po umyciu trochę sianowate

NIKOMU NIE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: prawie całe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Coffee21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam !
  • Kupiłam ten szampon za 3.99 na promocji ale jakoś nie byłam przekonana. Mam włosy suche na końcach i przetłuszczające się przy skórze. Bardzo ciężko mi znaleźć dobry produkt do włosów. Ale udało się znaleźć szampon Produkt jest jeszcze lepszy niż szampony po 10 czy 25 zł.
    Bardzo ładne myje, pieni się, nie przetłuszcza włosów myje je co 4 dni i zdarza sie że nawet tego dnia którego powinnam umyć je one nadal są świeże. Naprawdę polecam bo za 4 zł to hit a uwierzcie mi że próbowałam dużo szamponów jednak ten jest najlepszy.

Używam tego produktu od: z przerwami 5 mięsiecy
    Ilość zużytych opakowań: 3 opkowania

Chcesz pochwalić TheMadzia161 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak
  • To jest ten rodzaj kosmetyku po którym nie należy zbyt wiele oczekiwać Po prostu myje włosy

Plusy:
    + dość wydajny
    + tani
    + dobrze się pieni
    + dobrze myje

Minusy:
    - może trochę plątać włosy

Generalnie żadnych skutków ubocznych jego stosowania nie zauważyłam, ale muszę zaznaczyć, że zawsze po myciu włosów stosuję odżywkę.

I jeszcze plus za praktyczne opakowanie - gdy zostanie mało szamponu można je spokojnie postawić do góry denkiem.

Chcesz pochwalić Immigrant za czytelną i pomocną recenzję?