Isana, Hair, Colorglanz, Shampoo (Szampon do włosów farbowanych `Połysk koloru`)

Szampon przeznaczony jest do włosów farbowanych i z pasemkami. Zawiera pantenol i witaminę B3. Ochrona UV. Widocznie dłuższy połysk koloru na włosach. Przeznaczony do codziennej pielęgnacji.

Przyśpiesza wyplukiwanie koloru

Szampon dobrze oczyszcza wlosy, domywa oleje i wszelkie tego typu mikstury za co ma plusa. Jednak z przykrością stwierdzam, że recenzowany szampon przyśpiesza wyplukiwanie koloru. Niestety zauważyłam to przy farbowaniu trzema różnymi farbami, wiec wina lezy po stronie tego cudaka.
Na codzień nie polecam, od czasu do czasu może być.

Nigdy więcej

Moje włosy są ciemne i farbowane kolorem, który lubi tracić swoją intensywność, szczególnie przy skórze głowy. Pomyślałam, że przyda się szampon, który chociaż trochę przyczyni się do mniejszego wypłukiwania koloru. Wybór padł na Isanę, i wiedziałam, że nie będzie do końca trafiony.

Małe plusiki:
+Zapach
+Konsystencja
+Cena
+Opakowanie
+Dobrze się pieni

+/- Wydajność, szampon mi się nie spodobał, więc trzeba go zużywać inaczej

Minusy:
- Smalec po jednym dniu! Myję włosy co dwa dni, i to chyba pierwszy szampon, który powodował takie przetłuszczanie.
- Przez to mam wrażenie, że nie domywa włosów do końca

Kupię inne szampony Isany, ale ten będę omijać szerokim łukiem.

Używam tego produktu od: około 2-3 tygodnie, przy tym obciążeniu nie dało rady dłużej
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

bez szału

Podobno jest to szampon przeznaczony do włosów farbowanych. "Podobno" bo niestety nie zauważyłam żadnych widocznych efektów, przedłużenia trwałości czy błyszczenia. Pierwszy minus.
Szampon ma czyścić, nie podrażniać i fakt, niby to robi, jednakże ja mam wrażenie, że obciąża moje włosy, końcówki są splątane, do tego wydaje mi się, że przy każdym użyciu wypada mi więcej włosów.
Niestety szampon nie dla mnie.

Używam tego produktu od: parę użyć

Bardzo przyjemny szampon za małe pieniądze

Nie oczekuję cudów od szamponów do włosów. Uważam, że dobry szampon powinien solidnie domyć włosy, nie wysuszać ich i nie podrażniać skóry głowy. Szampon z Isany do włosów farbowanych spełnia swoje zadanie w 100%, a przy tym niewiele kosztuje (zwykle od 4 do 6 zł - w zależności od tego, czy w danym czasie jest w promocji, czy też nie). Nie zauważyłam szczególnych właściwości ochronnych, jeśli chodzi o włosy farbowane, ale tego zwykle oczekuję od odżywek i masek. Szampon ma bardzo ładny, niedrażniący zapach. Jest dostępny w opakowaniach 400 ml, a że jest dość wydajny, wystarcza na dość długo.

Plusy:
+ dobrze myje
+ nie wysusza
+ nie podrażnia skóry głowy
+ cena
+ wydajność
+ nietestowany na zwierzętach
+ nie zawiera parabenów i silikonów

Minusy:
- brak odczuwalnej ochrony koloru czy wzmocnienia blasku farbowanych włosów

Idealny!

Znalazłam szampon na całe życie. Nie wiem czy akurat zostanę przy czerwonej wersji ale bardzo zaskoczył mnie ten produkt. spodziewałam się splątanego siana(kupiłam za 4 zł w promocji). Biorąc do koszyka ten szampon wraz z odzywką nie miałam za dużo funduszy,(wydałam za duzo na fraby i rozjanianie o czym napisze dalej )to była najtańsza opcja ;) obiło mi się na jakims blogu ,że szaponu i odzywki isany sa dobre więc skusiłam się na to zamiast brac typowo ziołowe,równie tanie,ale wysuszające na maxa(o tym w innych recenzjach przy okazji szamponów ziołowych) .

Ogólnie moje włosy ciężko okiełznać..są suche ,nie od farbowania czy prostowania,taki ich rodzaj. nigdy nie miałam gładkiej tafli o której marzę,ale nie mam co się łudzić-mogę jedynie zmiękczać włosy odpowiednimi kosmetykMI. i O TO ZNALAZŁAM SWÓJ SZAMPON. Już podczas mycia czuć tę miękkość,taki jedwab pod opuszkami palców,włosy bez uzycia odżywki zostają miękkie i widocznie odżywione(co nie działo się po żadnych szamponach ,które używałam dotychczas) . nie mogłam wprost uwierzyć,nigdy nie miałam włosów takich jak teraz ,tak miękkich i w super stanie. (dodam,że trzy tygodnie temu moje włosy przeszły rozjaśnianie rozjaśniaczem i na to farba rozjasniająca ),nie mam ,,złamańców,, (złamanych końcówek ;p ) ,żadnych rozdwojeń,suchych końcówek. Mam wrażenie,że włosy przed tymi zbaiegami były w tragiczniejszym stanie. Wiem,że zestaw z isany właśnie,do włosów farbowanych je uratował .Nie wiem ,może jakiś składnik zawarty w tym szamponie tak działa na moje włosy,z którym moje włosy dotąd się nie zetknneły,nie wiem naprawdę. Byłam gotowa na obcięcie przed rozjaśnianiem ,mówie sobie-zrobię to jak pofarbuje,końcówki będą jeszcze suchsze...a tu proszę. Na pewno wypróbuję innych kolorów z isany oprócz tej z czerwoną nakrętką,zaciekawiły mnie bardzo;)każdy włos jest inny,to,że ja tak ,,osłodziłam,,recenzją tę firmę nie znaczy,że każdy przezyje taki szok na swoich włosach. Jednakże tego wszystkim wizażankom życzę ;))

Używam tego produktu od: trzech tygodni
Ilość zużytych opakowań: zaczełam pierwsze

Nic więcej mi do szczęścia nie trzeba!

Kupuję ten produkt już od kilku lat z przerwami.

Jest to bardzo dobry szampon, ponieważ
+cena jest bardzo atrakcyjna
+szampon doskonale oczyszcza z olejów i brudu
+ma przyjemny zapach
+nie wysusza włosów
+nie zawiera silikonów i parabenów
+ma bardzo krótki skład.

Polecam!

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 3, 4 zużyte

Mieszane uczucia

+ cena
+ nie jest testowany na zwierzętach
+ wydajny

- nieporęczna i brzydkie opakowanie
- trochę za rzadki
- przy stosowaniu co 12 godzin jest OK...

Zapach raczej delikatny, neutralny.

Kupuję ze względu na cenę i fakt, iż nie jest testowany na zwierzętach, ale chyba w końcu przerzucę się na inny.

Bardzo dobry szampon

Nie wiem skąd takie nagatywne opinie na temat tego szamponu.Być może mam inne włosy niż większość kobiet:) Kupiłam produkt z ciekawości,ponieważ byłam akurat w Rossmannie i wpadł mi w oko.Mam cienkie włosy farbowane na czarno i nie lubię kiedy szampon dodatkowi mi je zmiękcza.Po umyciu włosy były twarde i o to mi chodziło.Po wyschnięciu byłam zachwycona blaskiem moich włosów.Zapach mi bardzo odpowiada,ale wiadomo-każdemu co innego się podoba.Nie żałuję zakupu tego produktu i polecam wszystkim paniom,którym zależy na połysku i utwardzeniu włosów.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Nie dla mnie!!!

Skusiłam sie ceną. Rewelacyjna przy takiej ilosci szamponu. Zapach okazał sie także ok. Czemu nie zaryzykowac...7 zł, to fantastyczna cena!!!
Na początku zaznaczę że mam włosy farbowane.
Szampon dobrze sie pienił, czułam ze włosy są dobrze oczyszczone i umyte. Nie odstąpiona okazała sie jednak odżywka. Nie wyobrażam sobie jak ktoś móglby poskromić włosy, nie nakładajac jej wcześniej. Stan włosów był tragiczny. Srąki, strąki, skudłaczone strąki. Może i to by nie było najgorsze, bo przecież po to są odżywki. Ale dosłownie zaraz po wysuszeniu na mojej głowie pojawił sie straszny łupież. Płaty łupieżu. To ten szampon. Odżywkę używam od lat tą samą wiec ta opcja odpada. Dobrze ze miałąm w zapasie nizoral.
Teraz kończe nieszczęsną Isanę jako żel do kąpieli - ale i tu sie nie sprawdza. Żadka konsystencja sprawia, że jest mało wydajna no i ten zapach......poprostu nie mogę

ocena - pół gwiazki za cene, po reszta została zdominowna efektem końcowym

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

o nie!

Kupiłam ten szampon, bo do włosów farbowanych, no i tani, więc pomyślałam, że można spróbować jak się wszystko inne skończyło.

Niestety szampon jest tragiczny - nie robi nic oprócz pienienia się. Zostawia włosy splątane i szorstkie, w żaden sposób ni epoprawiając ich wyglądu. Do tego jest rzadki i ma paskudny zapach (kojarzył mi się z jakimś lekarstwem).

Nigdy więcej!

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Dobry szampon

Szybko,krótko i na temat:
+tani
+w miarę wydajny
+dobrze myje skórę głowy ,włosy na wieczór i na drugi dzień są świeże
+na razie nie wysuszył mi włosów( stosuję go bez odżywki)

- drażni mnie jego zapach
- nie zauważyłam ,żeby na dłużej zachował moją intensywną czerń

Moim zdaniem bardzo dobry szampon, za przystępną cenę. Jestem naprawdę zadowolona u używałam garniera,biosilka,dove i ten podszedł mi najbardziej

Używam tego produktu od: 3 msc
Ilość zużytych opakowań: 2 x 400ml

Nie.

Zwykły szampon, plusem jest to, że ma bardzo ładny zapach, jest tani, natomiast bardzo nie lubię w nim tego, że po umyciu nim włosów, bardzo trudno jest mi je rozczesać, gdyż bardzo je plącze;/ To jest jego najgorszą wadą. Gdyby nie to wszystko byłoby Ok.
Raczej już go nie kupię.

Używam tego produktu od: kilku m-cy