Wibo, Volume Extreme Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Powiększ Wibo, Volume Extreme Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: LoneL

Druga z serii Extreme Lashes, tym razem wodoodporna maskara ekstremalnie pogrubiająca rzęsy. Zapewnia ekspresowe pogrubienie i wydłużenie rzęs bez efektu sklejenia! Super trwałość przez cały dzień dla perfekcyjnie wystylizowanych rzęs.

/bw/

• nawet w porządku
  • Od tego tuszu rozpoczęłam swoją przygodę z makijażem, więc sentyment z pewnością pozostanie.

Plusy:
    - ładne rozdzielenie;
    - pogrubienie;
    - nie skleja;
    - naturalny efekt - dobry do lekkiego, dziewczęcego makijażu;
    - wodoodporność;
    - nie odbija się;
    - cena: ok. 10zł;
    - dostępność: Rossmann.

Minusy
    - wydajność: dość szybko wyschnął;
    - wydłużenie: nic a nic.

Używam tego produktu od: grudzień 2011

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mosolik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta polecenia
  • Pierwsza maskara wodoodporna i strzał w dziesiątkę. Nawet teraz po roku od zakupu można jej użyć i efekt jest przyzwoity. Faktycznie nie rozmywa się na deszczu, po basenie itp. Ładnie rozdziela rzęsy i pogrubia. Efekt jest raczej naturalny- podkreslony niż dramatyczny. Szczoteczka klasyczna średniego rozmiaru dobrze obejmuje rzęsy. Nie osypuje się i raczej nie zlepia. Cena także przyzwoita i choć nie jestem fanka kosmetyków Wibo to ten produkt mogę szczerze polecić

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić thecla za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • kupiłam ten tusz, bo szybko potrzebowałam tuszu wodoodpornego, a nie chciało mi się na 1 użycie wydawać dużej kasy (jak się potem okazało, nie było to tylko 1 użycie) szczególnie zainteresowała mnie gruba szczoteczka.

plusy:
    + niska cena
    + gruba szczoteczka, która rzeczywiście pogrubia rzęsy
    + intensywny kolor
    + b. dobrze spełnia swoją główną rolę, czyli jest naprawdę wodoodporny

minusy:
    (-) mogłabym napisać, że trudno się go zmywa, ale to przecież normalne przy tuszach wodoodpornych, więc to raczej minus nie jest.
    (-) małym minusem jest też to, że dosyć szybko (ale też bez przesady!) wysycha i potem kruszy się, ale to też jest cecha charakterystyczna t. wodoodpornych.

jeśli będę kiedyś potrzebowała t. wodoodpornego, to na pewno właśnie ten tusz zakupię

Używam tego produktu od: aktualnie nie używam

Chcesz pochwalić amputee za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Ogólnie tusz daje rade
    Szczoteczka ładnie wydłuza, lekko pogrubia. Bez jakichś rewelacyjnych efektów, ale wystarczająco.
    Dla mnie podstawową wadą jest jego trwwałość. Miałam 2 opakowania bo przy pierwszym pomyslalam ze moze dostałam w drogerii jakis stary ale kolejny raz był taki samy. Po miesiacu tusz lekko obsechł, nie wiedziec czemu. Po ponad miesiaco wysechł... To niestety dla mnie duza wada, choć prawie jedyna tego produktu.Używam tego produktu od: 2 lataIlość zużytych opakowań: 2 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Maniaa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • można polecić
  • + wydłuża
    + pogrubia
    + nie osypuje się
    + naprawdę jest wodoodporny

- skleja rzęsy
    - nie daje aż tak spekularnego efektu jakiego oczekuję, ale to już moje marudzenie

ogólnie ok.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Szaruch za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Szału nie ma
  • Plusy:
    -czarny
    -tani
    -nie osypuje się
    -naprawdę wodoodporny

Minusy:
    -nie daje spektakularnego efektu: brak wydłużenia, brak podkręcenia i nawet brak pogrubienia

Używam tego produktu od: 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jego zdecydowanym plusem jest wodoodporność - ciężko jest go zmyć zwykłą wodą, nad morzem też dobrze się pod tym względem sprawdzał (a mam na myśli tutaj kąpiele dłuższe niż 15 minut). Za dnia również dobry, nie obsypuje się prawie w ogóle, bardzo delikatnie skleja (można sobie poradzić z tym igłą). Najwiekszą wadą jest jego sklejanie się pod wpływem wody, ponieważ tusz owszem, nie zmywa się, ale łączy rzęsy w kilka grubszych strąków

+ woda go nie zmywa
    + jest bardzo tani
    + wygodna szczoteczka
    + głęboki kolor
    + ładnie wydłuża rzęsy

- delikatnie skleja się przy nakładaniu
    - skleja rzęsy przy dłuższym pobycie w wodzie

Ogólnie na plus, myślę, że jeszcze go kupię. Bardzo dobry na co dzień, gdy np. często łzawią komuś oczy - zwykły tuż by się rozmył, ten pozostaje nieruszony. Na długie kąpiele raczej średni.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić Vereth za czytelną i pomocną recenzję?
  • tanio, ok i tyle
  • Tusz kupiony tylko na "mokre wyjścia" typu basen, opalanie, o dziwo sprawdza się równię w normalnych okolicznościach!

Oceniając go biorą przede wszystkim stosunek ceny do jakości - pod tym względem to prawdziwa perła. Zapłaciłam chyba 8 zł nie licząc na żadne pozytywne efekty. Ale uczciwie mówiąc ma bardzo dużo plusów:
    - Jest wodoodporny - oczywiście jeśli wiem, że będę się 'moczyć' nakładam 1 warstwę, wtedy trzyma się super nawet podczas wszelkiego chlapania.
    - Nie mam problemów ze zmywaniem a nie używam żadnych płynów do demakijażu, usuwam tusz podczas mycia całej buzi zwykłym żelikiem.
    - Tani i dostępny w rosie
    Skąd więc tez 3 gwiazdki?
    - Przede wszystkim niepotrzebnie producent obiecuje VOLUME EXTREME - ten tusz nie sprawi, że będziemy mieć "wachlarz" z rzęs - efekt taki osiągam dzięki np. yves saint laurent za 120 zł)
    Ogólnie nadaje się do codziennego makijażu, trzyma się cały dzień i tyle)

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć to tusz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić harosza22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej na nie.
  • To, że nie skleja rzęs do kłamstwo! Strasznie skleja. Ponadto strasznie trudno go zmyć. I jeszcze przy zmywaniu często dostaje się do oka i strasznie szczypie. Często też przy zmywaniu wypadają rzęsy ;( Gdyby nie sklejał rzęs byłby ok ponieważ ma fajny czarny kolor i fajnie wydłuża rzęsy. Ogólnie ma jednak więcej minusów niż plusów i raczej już nigdy więcej go nie kupię..

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić nessa1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wodoodporny na 100%
  • Jak chodzi o wodoodporność to naprawdę super, utrzymuje sie cały dzień. Trochę się obsypuje. Po ok 5 godzinach rzesy nie są takie jak na początku, wydają się posklejane ale kolor zostaje. LEKKO unosi i pogrubia rzęsy, szybko schnie a szczoteczka bardzo fajna.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jusia97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BoSkI!!!
  • cóż najlepsza maskara jaką miałam
    plusy:
    -fajna mocna czerń
    -wydłuża
    -pogrubia
    -nie obsypuje sie(przynajmniej po 8h)
    -naprawde wodoodporny(trzeba zmyć płynem dwu fazowym do oczu)
    -fajna szczoteczka,dobrze rozszesuje rzęsy
    minusy:
    chyba nie jest tak dużym...odrobinkę skleja rzęsy ale może to tylko u mnie tak jest bo daje 5 warstw
    -zauważyłam jeszcze jeden minus co mnie rozczarowało...jak sie obsypie i trafi do oczu to strasznie piecze!!! przy zmywaniu podobnie (
    Używam tego produktu od: 1 tygodnia Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ara008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wodoodporny jest; i na tym koniec
  • + naprawdę wodoodporny; łzy, mycie, tarcie, nawet płyny do zmywania makijażu mu nie straszne (w końcu mleczkiem Garniera wylanym na powieki i wmasowywanym zeszło, + szczypiące oczy :/)
    + tani, dobrze dostępny

ALE

- przy zmywaniu wypadło mi 5 rzęs, boję się go dalej używać
    - szczoteczka BEZNADZIEJNA; przy pierwszym użyciu pomalowałam sobie pierwszy raz jedno oko i nie zauważyłam żadnej róznicy. nabrałam jeszcze raz tuszu, bo stwierdziłam, że może jak nowy to nie nabrał wystarczająco; druga, trzecia próba - dalej nic. w końcu sięgnęłam po starą szczoteczkę od innego tuszu i było lepiej, ale w międzyczasie Wibo już wysechł, więc tylko dodałam sobie skorupy na rzęsy
    - konsystencja tuszu jest zadziwiająco dziwna; dopiero co go kupiłam a sprawia wrażenie jakby leżał otwarty przez tydzień (a był zamknięty rzecz jasna)

Boję się go dalej używać; ciągle nie mogę znaleźć dobrego tuszu wodoodpornego, Max Factor się kruszył, Maybelline nie są wodoodporne wystarczająco, cała reszta jest albo za droga albo beznadziejna.
    Mimo to nie będę się nim katować, może na jakieś wyjątkowe okazje (typu lot ze spadochronem :P ) zastosuję go żeby mieć pewność, że nic mi się nie rozmyje.
    W międzyczasie poszukam lepszych produktów do zmywania makijażu, bo może wtedy nie będę się aż tak bała o moje rzęsy

Używam tego produktu od: tygodnia, parę razy
    Ilość zużytych opakowań: jedno zaczęte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić toothless za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tak!
  • Mam łzawiące oczy i często występował efekt pandy, dlatego zdecydowałam się na wariant wodoodporny. Podoba mi się efekt jaki daje, nie narzekam jednak na rzadkie i krótkie rzęsy, zalezy mi głównie na podkreśleniu i tutaj dobrze się sprawdza. Zmywa się bez problemu dwufazową ziają

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić CherryDorota za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • najgorszy tusz jaki kiedykolwiek posiadałam
  • Kupiłam ten tusz przez pomyłkę, nie zauważyłam że jest wodoodporny, no ale skoro wydałam na niego pieniążki to musiałam go zużyć.

PLUSY:
    -cena

MINUSY:
    -sklejał rzęsy
    -ciężko się zmywał
    -rzęsy wyglądały po nim okropnie!!!!
    -szybko zasychał w opakowaniu, więc był niewydajny i po szybkim czasie dzięki Bogu mogłam go wyrzucić.

Nie polecam, nie robi nic z rzęsami, wręcz przeciwnie!

Kocham firmę Wibo, ale niestety to jest ich największy bubel...

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu przez jakiś czas

Chcesz pochwalić miv za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Całkiem niezły.
  • Kiedyś miałam jego starą wersję- którą uwielbiałam, wad nie widziałam.
    Teraz weszła nowa formuła- skusiłam się i to ją będę recenzować.
    Tusz radzi sobie bardzo dobrze:
    +naprawdę wodoodporny, co jest dla mnie ważne, bo mi oczy łzawią, a efekt pandy pożądany przeze mnie nie jest..
    +szczoteczka- mimo że ogromna, ja ją uwielbiam
    +rozczesuje rzęsy
    +unosi rzęsy do góry
    +minimalny efekt pogrubienia (to nie jest maskara pogrubiająca)
    +fajne wydłużenie
    +dobra konsystencja- nie za rzadka, nie za gęsta, nie cięgnie się i nie klei
    +nie robi grudek
    +daje fenomenalny efekt
    +można nałożyć kilka warstw, ale trzeba robić to dość szybko
    +nie kruszy się i nie osypuje
    Na minus widzę jedynie fakt, że aby uzyskać dobry efekt bez sklejonych rzęs, trzeba się troszkę namachać.. no ale nie ma tuszu idealnego.

(Zdjęcie w załączniku wykonane po 8 godzinach od pomalowania- jak widać, tusz nie znika z rzęs..)

Używam tego produktu od: Nie pamiętam dokładnie, ale ponad rok na pewno.
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, standardowego rozmiaru.

Chcesz pochwalić EdizA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ciężko się go usuwa, a jak już się usunie to razem z rzęsami!!!!!
  • Kupiłam ten tusz za poradą Pani w rossmanie. Stwierdziła, że dużo kobiet go kupuje, a więc raczej jest dobry. Po pierwszym nałożeniu mogę go opisać jako tusz "tytan". Fajnie się go nakłada i rzęsy też są zadawalające, ale gdy trzeba go zmyć zaczynają się schody..... Dotychczas wystarczyło, że umyje twarz żelem do mycia i pozbywałam się całego makijażu, a teraz jak tusz był, tak był nieruszony. Dlatego też kupiłam płyn do demakijażu oczu, który usuwa tusz wodoodporny. Wieczorem okazało się, że i to nie poskutkowało na niego. Tak więc pomimo, że rzęsy wyglądają po nim fajnie, więcej go nie kupię. Ponieważ chcę, żeby zostało mi jeszcze parę rzęs na powiekach.

Używam tego produktu od: trzech tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie opakowania

Chcesz pochwalić Kalafiorek:) za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupiłam ze względu na chwilowy brak funduszy i zastępstwo za mój ulubiony z maybelline. Plusem napewno jest niska cena-niecałe 10zł. Ogólnie tusz nie jest zły. Zdecydowanie jest całkowicie wodoodporny, ciężko go zmyć. Fajna szczoteczka, pogrubia rzęsy ale nie widze efektu wydłużenia. Mocny czarny kolor. Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić temptress za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Tusz kupiłam tylko dlatego ze musialam chodzic na basen, był wieczorem i nie chcialo mi sie potem zmywac tuszu innego by wejsc spokojnie do wody bez obaw ze sie rozmarze choc z poczatku mialam obawy "zmoczyc" twarz. Ale! ku mojemu zaskoczeniu tusz tani a naprawde wodoodporny ! moglam plywac, nurkowac a i tak nie było ani krezki rozmazanej co zachwycalo inne dziewczyny. Przy tym ładnie podkresla rzesy lekko je pogrubiajac i wydluzajac. Zmyc go jest juz róznie jak to z tuszami wodoodpornymi, zwykle rano musialam pozbyc sie jeszcze czarnych odbic pod oczami ale jest OK. Pomimo tego ze jednak jestem z niego zadowolona to nie kupie kolejnego bo nie lubie sie kapac wiec nie bedzie takiej potrzeby ha ha.

(+) faktycznie wodoodoporny, lekko pogrubia rzęsy, nie skleja rzes

(-) bez dobrego mleczka do demakijazu tak łatwo go zmyc sie nie da ;]

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale opakowanie

Chcesz pochwalić kaaanusiaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra!
  • Totalne dno. Skusiła mnie cena w rossmanie. Tusz ma dość dużą szczoteczkę. Skleja rzęsy,robi grudki,ciężko się go zmywa,szybko wysycha,nie robi z rzęsami kompletnie nic! Daję + za cenę...Nie polecam!

Chcesz pochwalić Pauliiina13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły.
    +faktycznie wodoodporna
    +nie kruszy się
    +nie wysycha szybko
    +trzyma się cały dzień
    +pogrubia, ale niestety nie wydłuża :<
    -trzeba się namachać żeby naprawdę mocno podkreślić rzęsy
    -czasami po demakijażu zostają grudki na dolnych rzęsach
    -okropnie ciężko się zmywa, bez dwufazówki nie ma w ogóle o czym mówić, a i tak jest ciężko. dobrze, że używam metody OCM do demakijażu.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kot Kotkowaty za czytelną i pomocną recenzję?
  • numer 1 wśród wodoodpornych tuszów
  • mój KWC!
    -na rzęsach jest niezniszczalny! wytrzymuje cały wieczór, całą noc a nawet i następnego dnia rzęsy wyglądają dobrze. mam krótkie, niezbyt podkręcone i dość rzadkie rzęsy a on robi z nich super długie i bardzo podkręcone rzęsiska kiedy trochę zgęstnieje również je pięknie pogrubia.

-jest całkowicie wodoodporny, nie biorą go łzy, morska woda ani nawet mydło!

-jeśli chodzi o demakijaż to dwufazowa ziaja doskonale
    sobie z nim radzi. wystarczy nasączyć nią obficie wacik i na chwilę przyłożyć do rzęs.

-ma dużą szczoteczkę która doświadczonej w malowaniu rzęs osobie nie sprawi żadnego problemu

-odejmuję pół gwiazdki za to że dość szybko wysycha. ale ze względu na jego niską cenę w ogóle się tym nie przejmuję. nie polecam tylko noszenia go ZIMĄ w torebce. moj po zmarznięciu momentalnie wysechł.

Używam tego produktu od: ok pół roku
    Ilość zużytych opakowań: ok 5

Chcesz pochwalić panna anna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze rokował, na tym się skończyło.
  • Kupiłam po namowie ekspedientki w rosssmanie, zwiedziona, że to ten sam tusz Waterproof Mascara(mój ukochany, wycofany:/) tylko w innym opakowaniu. Akurat..
    Na początku był znośny, i nie sklejał, nie kruszył się, przyzwoicie rzęsy wyglądały, ale w masakrycznym tempie zaczął gęstnieć aż przemienił się w kamień. Jedyne co było dobre, to że był wodoodporny naprawdę, ot tak nie dał się zmyć.
    Nie pogrubiał praktycznie i też nie wydłużał.
    Czasem go "ogrzewam" wkładam do gorącej wody i tusz robi się cud malina, odpowiednio gęsty, nawet gęstszy niż w dniu zakupu, ale nie jest to dobre na dłuższą metę stosowania, bo się osypuje wtedy.Używam tego produktu od: kupiłam w marcu poprzedniego rokuIlość zużytych opakowań: 1 niepełne

Chcesz pochwalić Fioletowa Kocica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie-e-e
  • Nie przypadł mi do gustu.

Plusy:
    - cena? (chociaż w tej cenie dużo lepiej kupić Wibo, Growing Lashes, Stimulator Mascara jest o niebo lepszy)

Minusy:
    - nie podoba mi się szczoteczka tego tuszu, zawsze gdzieś sobie nią ubrudze oko
    - źle rozczesuje rzęsy... moje rzęsy nie sa uniesione od nasady, nie są podwiniete... wygladają jak "owadzie nóżki" ;/
    - ciężko go zmyć nawet mydłem
    - czerń taka... byle jaka

Używam tego produktu od: od 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego ale czekam na pieniądze i lece po coś innego

Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Skusiła mnie promocja i kupiłam właśnie ten tusz. Wcześniej używałam różowego Wibo, z którego byłam bardzo zadowolona.
    Nie odpowiada mi szczoteczka, utrudnia precyzyjne pomalowane rzęs. Podkreśla i wydłuża ładnie. Największym minusem jest trudność zmycia. Raczej go już nie kupię, wrócę do różowego

Chcesz pochwalić Sweet :) za czytelną i pomocną recenzję?
  • Liczyłam na coś lepszego
  • Kupiłam ten tusz z braku większych funduszy, a że lubię lakiery do paznokci z Wibo to postanowiłam kupić ten tusz - może też będzie dobry. Jest przeciętny, żadnych spektakularnych efektów, ale nie wymagajmy za taką cenę. Najgorsze jest zmycie tego tuszu. Tu chyba nawet rozpuszczalnik nie pomoże.

Używam tego produktu od: używałam kiedyś

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij