Wibo, Volume Extreme Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Powiększ Wibo, Volume Extreme Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Zgłaszająca osoba: LoneL

Druga z serii Extreme Lashes, tym razem wodoodporna maskara ekstremalnie pogrubiająca rzęsy. Zapewnia ekspresowe pogrubienie i wydłużenie rzęs bez efektu sklejenia! Super trwałość przez cały dzień dla perfekcyjnie wystylizowanych rzęs.

/bw/

• nawet w porządku
  • Od tego tuszu rozpoczęłam swoją przygodę z makijażem, więc sentyment z pewnością pozostanie.

Plusy:
    - ładne rozdzielenie;
    - pogrubienie;
    - nie skleja;
    - naturalny efekt - dobry do lekkiego, dziewczęcego makijażu;
    - wodoodporność;
    - nie odbija się;
    - cena: ok. 10zł;
    - dostępność: Rossmann.

Minusy
    - wydajność: dość szybko wyschnął;
    - wydłużenie: nic a nic.

Używam tego produktu od: grudzień 2011

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mosolik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta polecenia
  • Pierwsza maskara wodoodporna i strzał w dziesiątkę. Nawet teraz po roku od zakupu można jej użyć i efekt jest przyzwoity. Faktycznie nie rozmywa się na deszczu, po basenie itp. Ładnie rozdziela rzęsy i pogrubia. Efekt jest raczej naturalny- podkreslony niż dramatyczny. Szczoteczka klasyczna średniego rozmiaru dobrze obejmuje rzęsy. Nie osypuje się i raczej nie zlepia. Cena także przyzwoita i choć nie jestem fanka kosmetyków Wibo to ten produkt mogę szczerze polecić

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić thecla za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • kupiłam ten tusz, bo szybko potrzebowałam tuszu wodoodpornego, a nie chciało mi się na 1 użycie wydawać dużej kasy (jak się potem okazało, nie było to tylko 1 użycie) szczególnie zainteresowała mnie gruba szczoteczka.

plusy:
    + niska cena
    + gruba szczoteczka, która rzeczywiście pogrubia rzęsy
    + intensywny kolor
    + b. dobrze spełnia swoją główną rolę, czyli jest naprawdę wodoodporny

minusy:
    (-) mogłabym napisać, że trudno się go zmywa, ale to przecież normalne przy tuszach wodoodpornych, więc to raczej minus nie jest.
    (-) małym minusem jest też to, że dosyć szybko (ale też bez przesady!) wysycha i potem kruszy się, ale to też jest cecha charakterystyczna t. wodoodpornych.

jeśli będę kiedyś potrzebowała t. wodoodpornego, to na pewno właśnie ten tusz zakupię

Używam tego produktu od: aktualnie nie używam

Chcesz pochwalić amputee za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Ogólnie tusz daje rade
    Szczoteczka ładnie wydłuza, lekko pogrubia. Bez jakichś rewelacyjnych efektów, ale wystarczająco.
    Dla mnie podstawową wadą jest jego trwwałość. Miałam 2 opakowania bo przy pierwszym pomyslalam ze moze dostałam w drogerii jakis stary ale kolejny raz był taki samy. Po miesiacu tusz lekko obsechł, nie wiedziec czemu. Po ponad miesiaco wysechł... To niestety dla mnie duza wada, choć prawie jedyna tego produktu.Używam tego produktu od: 2 lataIlość zużytych opakowań: 2 zużyte

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Maniaa92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • można polecić
  • + wydłuża
    + pogrubia
    + nie osypuje się
    + naprawdę jest wodoodporny

- skleja rzęsy
    - nie daje aż tak spekularnego efektu jakiego oczekuję, ale to już moje marudzenie

ogólnie ok.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Szaruch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Szału nie ma
  • Plusy:
    -czarny
    -tani
    -nie osypuje się
    -naprawdę wodoodporny

Minusy:
    -nie daje spektakularnego efektu: brak wydłużenia, brak podkręcenia i nawet brak pogrubienia

Używam tego produktu od: 4 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jego zdecydowanym plusem jest wodoodporność - ciężko jest go zmyć zwykłą wodą, nad morzem też dobrze się pod tym względem sprawdzał (a mam na myśli tutaj kąpiele dłuższe niż 15 minut). Za dnia również dobry, nie obsypuje się prawie w ogóle, bardzo delikatnie skleja (można sobie poradzić z tym igłą). Najwiekszą wadą jest jego sklejanie się pod wpływem wody, ponieważ tusz owszem, nie zmywa się, ale łączy rzęsy w kilka grubszych strąków

+ woda go nie zmywa
    + jest bardzo tani
    + wygodna szczoteczka
    + głęboki kolor
    + ładnie wydłuża rzęsy

- delikatnie skleja się przy nakładaniu
    - skleja rzęsy przy dłuższym pobycie w wodzie

Ogólnie na plus, myślę, że jeszcze go kupię. Bardzo dobry na co dzień, gdy np. często łzawią komuś oczy - zwykły tuż by się rozmył, ten pozostaje nieruszony. Na długie kąpiele raczej średni.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy

Chcesz pochwalić Vereth za czytelną i pomocną recenzję?
  • tanio, ok i tyle
  • Tusz kupiony tylko na "mokre wyjścia" typu basen, opalanie, o dziwo sprawdza się równię w normalnych okolicznościach!

Oceniając go biorą przede wszystkim stosunek ceny do jakości - pod tym względem to prawdziwa perła. Zapłaciłam chyba 8 zł nie licząc na żadne pozytywne efekty. Ale uczciwie mówiąc ma bardzo dużo plusów:
    - Jest wodoodporny - oczywiście jeśli wiem, że będę się 'moczyć' nakładam 1 warstwę, wtedy trzyma się super nawet podczas wszelkiego chlapania.
    - Nie mam problemów ze zmywaniem a nie używam żadnych płynów do demakijażu, usuwam tusz podczas mycia całej buzi zwykłym żelikiem.
    - Tani i dostępny w rosie
    Skąd więc tez 3 gwiazdki?
    - Przede wszystkim niepotrzebnie producent obiecuje VOLUME EXTREME - ten tusz nie sprawi, że będziemy mieć "wachlarz" z rzęs - efekt taki osiągam dzięki np. yves saint laurent za 120 zł)
    Ogólnie nadaje się do codziennego makijażu, trzyma się cały dzień i tyle)

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: trudno powiedzieć to tusz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić harosza22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej na nie.
  • To, że nie skleja rzęs do kłamstwo! Strasznie skleja. Ponadto strasznie trudno go zmyć. I jeszcze przy zmywaniu często dostaje się do oka i strasznie szczypie. Często też przy zmywaniu wypadają rzęsy ;( Gdyby nie sklejał rzęs byłby ok ponieważ ma fajny czarny kolor i fajnie wydłuża rzęsy. Ogólnie ma jednak więcej minusów niż plusów i raczej już nigdy więcej go nie kupię..

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić nessa1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wodoodporny na 100%
  • Jak chodzi o wodoodporność to naprawdę super, utrzymuje sie cały dzień. Trochę się obsypuje. Po ok 5 godzinach rzesy nie są takie jak na początku, wydają się posklejane ale kolor zostaje. LEKKO unosi i pogrubia rzęsy, szybko schnie a szczoteczka bardzo fajna.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Jusia97 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij