Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Zgłaszająca osoba: banny_kas

Pędzel idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

Cena: 34(27)zł

• Ideał pędzla
  • Dawniej rozsmarowywałam podkład palcami uzyskując różny, teraz wiem, że mizerny efekt. Prawie zawsze podkład wyglądał sztucznie, było go za dużo, za ciemno. Podczas kupna nowego podkładu, zainwestowałam w Hakuro. Nie wiem, jak radziłam sobie bez niego do tej pory (nieumiejętne sztuki nakładania podkładu były również jednym z powodów, dla których z niego zrezygnowałam). Sam pędzel jest masywny, porządnie wykonany, w pięknej, metalowej skuwce. Włosie jest rewelacyjne, baaardzo gęste, mięciutkie absolutnie idealne do twarzy. Zmoczony nie pije podkładu,nie smuży, nie plami, nie podrażnia. Podkład nałożony tym pędzlem, znacznie lepiej wygląda, bardzo naturalnie. Po dwóch miesiącach wygląda jak nowy. Dzielnie znosi mycie, nie traci włosów, mam nadzieję, że długo mi posłuży. Miałam kiedyś przyjemność stosować pędzie pewnej bardzo drogiej firmy. I (poza jednym pędzlem do blendowania cieni, którego nic nie zastąpi) nie widzę różnicy między Hakuro a ww firmą. Jest tani i dobry. Zamierzam powoli zaopatrywać się w inne pędzle Hakuro. Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jeden pędzel w trakcie

Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Wart każdej złotówki
  • Najlepszy pędzel ever. Ogólnie kocham pędzle hakuro, mam ich kilka. Ten jest wart każdego wydanego nań grosza. Przerobiłam juz trochę pędzli do podkładów i o zgrozo gąbkę beauty blender i nie dorastają temu pędzelkowi do trzonka!
    Nawet laik błyskawicznie nauczy się nim posługiwać. Porządny produkt, włosie nie wypada, szybko schnie i jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Pani Kidding za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony.
  • Pędzle Hakuro towarzyszą mi w codziennym makijażu odkąd pamiętam. Postanowiłam zakupić ten pędzel, ponieważ aplikacja palcami nie dawała mi zadowalających efektów.

Był to strzał w dziesiątkę!

Włosie niezwykle przyjemne, łatwo się czyści, nie odkształca się a co najważniejsze nie zauważyłam aby wypadało ani podczas aplikacji podkładu tudzież podczas mycia.

Cena również atrakcyjna w stosunku do jakości.
    Polecam i życzę przyjemnego malowania się!

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić PannaKarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY !!
  • Cała moja przygoda z pędzlami HAKURO zaczęła się, gdy przyszłam do koleżanki i pokazała mi swój nowy zakup. Innego pędza już napewno nie kupię. Mam cały komplet i jestem z niego bardzo zadowolona. Podkład idealnie się wchłania i nakłada za pomocą pędzla napewno mniej go schodzi. Mam już ponad rok moje pędzle co 2 tygodnie myje je w wodzie z mydłem nic się jeszcze z nimi nie stało.

Plusy:
    - kształt
    - wielkość
    - wytrzymałość
    - aplikacja
    - jakość włosa

Minusy:

Nie ma żadnych. Może dla niektórych cena ale myślę, że warto wydać około 30 zł i mieć naprawdę proesjonalny sprzęt.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Sierzant123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w tej chwili jedyny którego używam.
  • To jest to!
    Kupiłam zachęcona licznymi dobrymi opiniami na youtube i nie zawiodłam się. Wcześniej używałam płaskiego, syntetycznego pędzla do podkładu z sephory i o losie! jak dobrze było użyć hakuro...
    Plusy:
    bardzo dobrze rozprowadza produkty,
    zmoczony nie brudzi się tak bardzo i nie pije podkładu,
    czyszczę go codziennie, używam od kilku miesięcy i nie wypadł ani jeden włosek,

Minusów jako takich nie dostrzegam, jest dość ciężki, dlatego pomyślę nad zakupem mniejszej wersji. Nie zmienia to jednak faktu, że jestem nim zachwycona i nie wyobrażam sobie makijażu bez niego.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy?
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić senyum za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię bardzo
  • Bardzo fajny pędzel.
    Krótkie włosie, mocno zbite, łatwo się czyści.

Jednak trafiłam dwukrotnie na totalny bubel, wypadało włosie.
    Firma Hakuro nie raczyła mi nigdy odpisać na maile.
    Napisałam zatem do jednego ze sprzedawców aby się z nimi skontaktowali. Otrzymałam odpowiedź, że reklamację są zbierane i rozpatrywane raz na pół roku.
    Czy to jakiś żart?

Kupiłam kolejny pędzel i o sprawie zapomniałam, sytuacja się jednak powtórzyła, bo pędzel się rozpadł...

Eh kupiłam 3 pędzel i jest ok, żyjemy sobie razem do dziś

Ilość zużytych opakowań: 3 pędzle

Chcesz pochwalić jaqlin za czytelną i pomocną recenzję?
  • na krótko tak na długo nie
  • Pędzel jest super i ogólnie tylko z tym mam problem jeśli chodzi o pędzle Hakuro

Mam go 3 lata i od kilku miesięcy bardzo wychodzą z niego włosy przy myciu przy aplikacji i niedługo nic z niego nie będzie.

Jeśli ktoś potrzebuje pędzla pewnego do pracy to nie polecam

Chcesz pochwalić mandy9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Pędzel jest naprawdę niezły, a stosunek ceny do jakości bardzo dobry.
    Mam cerę trądzikową i dość dużo przebarwień, używam podkładu Kanebo LV (nie słynie z krycia), ale nałożony pędzlem zakrywa niemal wszystko i to bez efektu maski.
    Pędzlem bez problemu nałożymy również produkty sypkie.
    Ponadto posiadam go już od około 4 lat i nadal wygląda jak nowy (myje go mydelkiem do prania pędzli).

Dlaczego nie ponowie zakupu? Bo flat top marki Dior jest zdecydowanie lepszy (jeszcze lepsze krycie i wieksza precyzja przy nakładaniu produktu), w Hakuro nie podobają mi się gabaryty pędzla - jest zdecydowanie za duży.

Za tą cenę polecam produkt.

Używam tego produktu od: 4 lat (obecnie flat top Dior)

Chcesz pochwalić Hiraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • To jest mój pierwszy pędzel do nakładania podkładu i muszę przyznać, że miałam pewne obawy, ponieważ nie wiedziałam jak go używać. Jednak okazuje się, że nie musiałam, ponieważ podkład nakłada się jak starym, dobrym palcem. Idealnie rozprowadza na twarzy, nie pozostawia plam, przejaśnień, smug czy czegokolwiek innego co sprawia, że podkład nie jest nałożony równomiernie. Samo włosie jest bardzo przyjemne dla skóry.

Pędzel został mi polecony przez siostre za co bardzo jej dziękuję.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 produkty

Chcesz pochwalić lucjael za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Zakupiłam sobie ten pędzelek, gdy jeszcze używałam podkładów w płynie. Skusiła mnie możliwość stosowania metody "stemplowania", gdyż borykam się z trądzikiem. Mogę uzyskać krycie od lekkiego po mocne.
    Aktualnie przerzuciłam się na minerały, <3 które skradły moje serce. Tu też pędzelek spisuje się znakomicie.
    Jego jedną z większych zalet jest jego wymiarowość ! Nakładam nim podkład, następnie puder a na końcu konturuję twarz >>> 3 w 1
    Pędzelek nie ma ze mną łatwo, ponieważ myję go regularnie ( co 2 maksymalnie 3 dni ). Włosie nie wypada, ciągle jest mięciutkie. Gdyby nie małe ryski na rączce byłby jak nowy
    Jeśli kiedykolwiek się zniszczy ... bardziej prawdopodbne , ze go zgubię :P to zainwestuję w inny ale tylko dlatego , ze urzekł mnie również flat top z everyday minerals
    Serdecznie polecam hakuro h 50 !!!

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Angie98 za czytelną i pomocną recenzję?