Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Zgłaszająca osoba: banny_kas

Pędzel idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

Cena: 34(27)zł

• Niezastąpiony.
  • Pędzle Hakuro towarzyszą mi w codziennym makijażu odkąd pamiętam. Postanowiłam zakupić ten pędzel, ponieważ aplikacja palcami nie dawała mi zadowalających efektów.

Był to strzał w dziesiątkę!

Włosie niezwykle przyjemne, łatwo się czyści, nie odkształca się a co najważniejsze nie zauważyłam aby wypadało ani podczas aplikacji podkładu tudzież podczas mycia.

Cena również atrakcyjna w stosunku do jakości.
    Polecam i życzę przyjemnego malowania się!

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić PannaKarolina za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• IDEALNY !!
  • Cała moja przygoda z pędzlami HAKURO zaczęła się, gdy przyszłam do koleżanki i pokazała mi swój nowy zakup. Innego pędza już napewno nie kupię. Mam cały komplet i jestem z niego bardzo zadowolona. Podkład idealnie się wchłania i nakłada za pomocą pędzla napewno mniej go schodzi. Mam już ponad rok moje pędzle co 2 tygodnie myje je w wodzie z mydłem nic się jeszcze z nimi nie stało.

Plusy:
    - kształt
    - wielkość
    - wytrzymałość
    - aplikacja
    - jakość włosa

Minusy:

Nie ma żadnych. Może dla niektórych cena ale myślę, że warto wydać około 30 zł i mieć naprawdę proesjonalny sprzęt.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Sierzant123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • w tej chwili jedyny którego używam.
  • To jest to!
    Kupiłam zachęcona licznymi dobrymi opiniami na youtube i nie zawiodłam się. Wcześniej używałam płaskiego, syntetycznego pędzla do podkładu z sephory i o losie! jak dobrze było użyć hakuro...
    Plusy:
    bardzo dobrze rozprowadza produkty,
    zmoczony nie brudzi się tak bardzo i nie pije podkładu,
    czyszczę go codziennie, używam od kilku miesięcy i nie wypadł ani jeden włosek,

Minusów jako takich nie dostrzegam, jest dość ciężki, dlatego pomyślę nad zakupem mniejszej wersji. Nie zmienia to jednak faktu, że jestem nim zachwycona i nie wyobrażam sobie makijażu bez niego.

Używam tego produktu od: 6 miesięcy?
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy

Chcesz pochwalić senyum za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię bardzo
  • Bardzo fajny pędzel.
    Krótkie włosie, mocno zbite, łatwo się czyści.

Jednak trafiłam dwukrotnie na totalny bubel, wypadało włosie.
    Firma Hakuro nie raczyła mi nigdy odpisać na maile.
    Napisałam zatem do jednego ze sprzedawców aby się z nimi skontaktowali. Otrzymałam odpowiedź, że reklamację są zbierane i rozpatrywane raz na pół roku.
    Czy to jakiś żart?

Kupiłam kolejny pędzel i o sprawie zapomniałam, sytuacja się jednak powtórzyła, bo pędzel się rozpadł...

Eh kupiłam 3 pędzel i jest ok, żyjemy sobie razem do dziś

Ilość zużytych opakowań: 3 pędzle

Chcesz pochwalić jaqlin za czytelną i pomocną recenzję?
  • na krótko tak na długo nie
  • Pędzel jest super i ogólnie tylko z tym mam problem jeśli chodzi o pędzle Hakuro

Mam go 3 lata i od kilku miesięcy bardzo wychodzą z niego włosy przy myciu przy aplikacji i niedługo nic z niego nie będzie.

Jeśli ktoś potrzebuje pędzla pewnego do pracy to nie polecam

Chcesz pochwalić mandy9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Pędzel jest naprawdę niezły, a stosunek ceny do jakości bardzo dobry.
    Mam cerę trądzikową i dość dużo przebarwień, używam podkładu Kanebo LV (nie słynie z krycia), ale nałożony pędzlem zakrywa niemal wszystko i to bez efektu maski.
    Pędzlem bez problemu nałożymy również produkty sypkie.
    Ponadto posiadam go już od około 4 lat i nadal wygląda jak nowy (myje go mydelkiem do prania pędzli).

Dlaczego nie ponowie zakupu? Bo flat top marki Dior jest zdecydowanie lepszy (jeszcze lepsze krycie i wieksza precyzja przy nakładaniu produktu), w Hakuro nie podobają mi się gabaryty pędzla - jest zdecydowanie za duży.

Za tą cenę polecam produkt.

Używam tego produktu od: 4 lat (obecnie flat top Dior)

Chcesz pochwalić Hiraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry!
  • To jest mój pierwszy pędzel do nakładania podkładu i muszę przyznać, że miałam pewne obawy, ponieważ nie wiedziałam jak go używać. Jednak okazuje się, że nie musiałam, ponieważ podkład nakłada się jak starym, dobrym palcem. Idealnie rozprowadza na twarzy, nie pozostawia plam, przejaśnień, smug czy czegokolwiek innego co sprawia, że podkład nie jest nałożony równomiernie. Samo włosie jest bardzo przyjemne dla skóry.

Pędzel został mi polecony przez siostre za co bardzo jej dziękuję.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 2 produkty

Chcesz pochwalić lucjael za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubieniec
  • Zakupiłam sobie ten pędzelek, gdy jeszcze używałam podkładów w płynie. Skusiła mnie możliwość stosowania metody "stemplowania", gdyż borykam się z trądzikiem. Mogę uzyskać krycie od lekkiego po mocne.
    Aktualnie przerzuciłam się na minerały, <3 które skradły moje serce. Tu też pędzelek spisuje się znakomicie.
    Jego jedną z większych zalet jest jego wymiarowość ! Nakładam nim podkład, następnie puder a na końcu konturuję twarz >>> 3 w 1
    Pędzelek nie ma ze mną łatwo, ponieważ myję go regularnie ( co 2 maksymalnie 3 dni ). Włosie nie wypada, ciągle jest mięciutkie. Gdyby nie małe ryski na rączce byłby jak nowy
    Jeśli kiedykolwiek się zniszczy ... bardziej prawdopodbne , ze go zgubię :P to zainwestuję w inny ale tylko dlatego , ze urzekł mnie również flat top z everyday minerals
    Serdecznie polecam hakuro h 50 !!!

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Angie98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy...i ostatni
  • To mój pierszy pędzel do podkładu. Zawsze do nakładania fluidu używałam palców i uważałam to za super sposób. Do czasu aż za sprawą recenzji na wizażu kupiłam hakuro.
    To był zachwyt i miłość od pierwszego uzycia. Określiłabym go jako przełom w moim makijażu!
    - Przedłuża trwałość podkładu
    - Dzieki niemu w końcu! nie widać moich suchych skórek na nosie
    - Dłuższy mat na mojej przetłuszczającej się skórze
    Minusów BRAK

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: piersza sztuka

Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak to było bez Ciebie?
  • Nigdy nie byłam wielką entuzjastką używania pędzli do podkładu. Pędzlowałam sobie tylko policzki, resztę załatwiałam łapami - uważałam to za sposób szybszy, łatwiejszy i bardziej dokładny. Kilka razy byłam już blisko sprawienia sobie Hakuro, ale wciąż nie wierzyłam, że ten pędzelek jest aż tak dobry, jak wynika z recenzji. Nieoczekiwanie jednak zażyczyła go sobie moja nieoceniona mamusia, która w tym temacie poszła bardziej z duchem czasu, niż ja. Chcąc nie chcąc zamówiłam dla nas dwie sztuki... i wpadłam.

* Hakuro H50 to chyba jeden z najpopularniejszych pędzelków z całej rodziny. Jest prosto ścięty, żadnych skosów i udziwnień. Średnica pędzelka jest dość spora, więc początkowo bałam się, jak będę nim docierać do skrzydełek nosa, czy radzić sobie z rozprowadzeniem podkładu przy linii włosów. Jego włoski nie są przesadnie długie, bardzo miękkie, miłe w dotyku, nie trą po skórze twarzy. Rączka pędzelka jest odpowiednio długa, dość gruba, należy nauczyć się ją trzymać. Nie wypada z dłoni. Całość prezentuje się bardzo solidnie i porządnie.
    * Ponieważ Hakuro to mój pierwszy, poważny pędzel do nakładania podkładu to musiałam nauczyć się nim pracować. Cały jego sekret polega na tym, że nie rozcieramy nim podkładu tak, jak dłońmi, a stemplujemy twarz. Dzięki temu fluid mocniej wtapia się w skórę i lepiej się trzyma. Początkowo miałam poślizg w czasie, kiedy używałam pędzla, makijaż zajmował mi zbyt wiele minut z uwagi na małą wprawę. Teraz jest jednak zdecydowanie lepiej. Z internetów dowiedziałam się również, że warto przed malowaniem zwilżyć włosie pędzla, wtedy wchłania on mniej podkładu. Była to dobra rada. Spryskuje je przed zetknięciem pędzla z kosmetykiem wodą różaną Fitomed. Nie dość, że Hakuro nie pije tyle fluidu to jeszcze daje na mojej skórze "wilgotny" efekt, co przy moich suchych skórkach jest bardzo wskazane. Dodam jeszcze, że wżeranie się podkładu we włosie też zależy od samego typu podkładu. Astor Skin Match wgryza się bardzo, Maybelline Dream Satin Liquid ciut mniej, Max Factor 3in1 jeszcze mniej. Ten ostatni podkład zresztą pędzel uratował przed katastrofą, gdyż ten kompletnie nie dawał precyzyjnie nałożyć się palcami.
    * Efekt był dla mnie zaskakujący. Makijaż wygląda bardziej świeżo, jak wspominałam nie widać pod nim suchych skór. Jest trwalszy, mniej się ściera. Nie wracam już do nakładania podkładu palcami, bo niestety efekt nie jest już ten sam. Minusów nie ma, może oprócz tego, że do dziś miewam problemy z zatarciem różnicy między skórą, a linią włosów przy czole. Poza tym same plusy. Paluchy się nie brudzą, a dodam że stosowany przeze mnie podkład Maybelline jest bardzo tłusty i zazwyczaj lepił mi ręce.
    * Wspominałam już, że pędzel jest solidnie wykonany. Nie niszczy się, włosy z niego nie lecą, nic mu nie odpada. Nie jest trudno utrzymać go w czystości, ale należy fundować mu kąpiel często i sumiennie - zarówno dla higieny, jak i po to, aby nie zabrudzić pędzla na amen i nie zmarnować go. Ja myję do ciepłą wodą i mydłem, staram się to robić jak najczęściej. Trzy dni to maksimum, choć w sumie powinnam to robić po każdym wykonaniu makijażu. Nie zawsze jednak znajduję czas. Włosie bardzo szybko schnie, zostawiam pędzel zawsze w suchym miejscu. Nic się nie odkształca i nic się nie gubi.
    * Hakuro dostępny (przynajmniej dla mnie) jedynie przez Internet. Jedna sztuka z przesyłką wyniosła mnie jakieś 32 złote. Biorąc pod uwagę to, że pędzel służy mi codziennie i nie rozwalił się po miesiącu było warto.

Absolutnie udany zakup. Nie mam porównania, bo to mój pierwszy pędzel, ale... chyba ostatni. Wątpię, żebym szukała innego.

Używam tego produktu od: 3 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Jednen pędzel.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?