Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Zgłaszająca osoba: banny_kas

Pędzel idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

Cena: 34(27)zł

• CUDOWNY
  • Co tu dużo mówić.. jest cudowny.

Niektóre podkłady się nie nadają do tego, aby nakładać je tym pędzelkiem.

Używam go już długo i jestem z niego BARDZO zadowolona

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić ladynatalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miód malina!
  • Najlepszy z całej serii Hakuro
    plusy:
    idealny do minerałów
    równiez doskonały do płynnych podkładów/ bb
    dokłaadnie rozporowadza kosmetyk
    nie gubi włosia
    mięciutki
    nie robi smug
    Minusy:
    BRAK

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić karolinaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy i jedyny
  • Świetny pędzel. Trochę czasu minęlo, aż w końcu go kupiłam. Nie przepadam za zamawianiem na allegro.
    Ten pędzel, jak i mój wcześniejszy Hakuro do różu, kupiłam właśnie przez internet.
    Ponad 30 zł za pędzel to nie jest dużo. Tym bardziej, że Hakuro jest dobrą firmą, a jej pędzle są solidne. Mam jeden pędzel z Sephory, ale jest nieporęczny i wypadają z niego włoski.
    Pędzel idealnie rozprowadza podkład. Wcześniej miałam pędzel języczkowy i uważam go za totalną katastrofę, zostawiał smugi, a żaden podkład nie wtapiał się w cerę. H50 jest niezawodny. Niestety ciężko go odmyć, ale to wina podkładów.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony!
  • Pędzel jest świetny! Wiele podkładów, które czynią na mojej twarzy efekt maski; z tym pędzlem wyglądają o niebo lepiej. Zero smug, łatwa aplikacja, nic a nic nie dzieje się z nim po myciu (myje go codziennie, po zrobieniu makijażu, rano jest zupełnie suchy).

Przy nim wszystkie pędzle, które posiadam mogą się schować. A do tego taki mięciutki....*.* Aż czasami z żalem odejmuje go od twarzy!

Polecam, Polecam i jeszcze raz polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jeden i jestem pewna że się nie zepsuje

Chcesz pochwalić aulinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Boski o poranku
  • Idealny do szybkiego rozprowadzenia podkładu. Ze względu na rozmiar nie jest bardzo precyzyjny więc moze wymagać poprawek w okolicach nosa ( do tego idealnie pasuje jego miniaturka H50s). Błyskawicznie natomiast radzi sobie zarówno w wodnistymi jak i kremowymi podkładami na czole, policzkach, brodzie. Nie wyobrażam sobie bez niego porannego błyskawicznego makijażu. Gwaranruje mi czyste dłonie, długie utrzymywanie się podkładu, piękne wykończenie nie twarzy Dodatkowo nie odkształca się, nie niszczy po myciu. POLECAM

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: cały czas ten sam

Chcesz pochwalić ansyg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham pana, panie pędzlu!
  • Ogromnie cieszę się że zainwestowałam w ten pędzel. Co tu dużo mówić jest tego po prostu wart
    Nakładanie płynnego podkładu - stempluję podkład pędzlem i nawet z jakiejś biedzinki wycisnę całkiem dobre krycie; podkład trochę podeschnie i można go ładnie rozetrzeć, zblendować, ale nic nie tracić na kryciu o to chodzi!
    Dużą zaletą jest to że nawet po płynnym podkładzie pędzle nie jest mokry, w ogóle nie wchłania produktu, i mogę go użyć do sypkiego pudru (tutaj też sprawdza się idealnie!!)
    Początkowo ciężko mi się nim operowało bo pędzel ma bardzo ciężką rączkę ale przywykłam troszkę ciężko się dostać w okolice oczu, może z wersją small jest łatwiej?...

Podsumowując - gdybym miała żyć przez resztę swoich dni z jednym pędzlem to byłoby to hakuro H50!

Używam tego produktu od: ponad rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić owcashow za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepsza
  • Jest to drugi mój pędzel do podkładu, i szczerze mówiąc nie wiem czy może być coś lepszego.
    Nakładając podkład poprzez stemplowanie ładnie wtapia się w skórę przez co kryje ale jest niewidoczny.
    Jedynym mini minusem jest to że trochę 'pije' podkład, jak każdy pędzel.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić KaSi3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy do podkładu płynnego
  • Hakuro H50 spełnia swoje zadanie na tyle dobrze, że nie szukam już innego pędzla do podkładu. Jeśli coś mu się stanie - kupię kolejny, ale nie sądzę by nastąpiło to zbyt szybko, ponieważ posiadam go ok. 2 lat i mimo regularnego prania nie zaobserwowałam zużycia/wypadania włosów/trwałych plam czy odbarwień od podkładu/odkształcenia itp.

Pędzel jest "milusi", ma wygodny, gruby trzonek który jest na tyle solidnie umocowany w skuwce, że nie wypada (mam inne pędzle hakuro i przyznam, że to się im czasami zdarzało ale wystarczy kropelka "kropelki" i po problemie )

Czyli ogólnie rzecz biorąc - produkt dla mnie ma same zalety, maleńkim minusikiem może być to, że farba na trzonku z numerem pędzla i nazwą firmy ściera się po jakimś czasie. No i oczywiście dodatkowo, jak każdy tego typu pędzel do podkładu płynnego, szybko się brudzi i trzeba go często prać ale za to gwarantuje równomierną aplikację bez smug. Absolutnie polecam

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: na razie jedno

Chcesz pochwalić irishcream za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Jak na razie to mój ulubiony pędzel do podkładu ale planuje inne inwestycje. Przyznam, że na pędzle wydaje pieniądze znacznie trudniej niż na droższe kosmetyki. W ogóle kiedys nie wyobrażałam sobie aplikacji podkładu pędzlem, wydawało mi się to nierealne i takie brudne. Aż raz się przełamałam i już wszystkich nawracam. Szukałam informacji w necie i skusiłam się an pierwszy pędzel Hakuro 52, już wtedy podobała mi się aplikacja ale miałam przeczucie, że to nie jest to, następnie kupiłam H 54 i już było znacznie fajniej ale chciałam jakiś flat top jeszcze przetestować. I to jest to. Planuję inne inwestycje ale jak dla mnie ten pędzel jest idealny. Świetnie się rozprowadza podkład- szybko, bezproblemowo fajny efekt. Ja spryskuje go wodą termalna i stempluję, potem rozprowadzam. Myje prawie codziennie od poł roku mydlem antybakteryjnym, wysycha do następnego poranka, nie zmienia jak na razie wygladu, nigdy nie wypadł choćby jeden włosek. Naprawdę jestem zadowolona. Niby są lepsze pędzle i nie wyobrażam sobie tego. Cena bardzo bardzo przystępna, tym bardziej jak za taką jakość. Dla mnie ideał

Ilość zużytych opakowań: jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony.

• + Bardzo dokładnie rozprowadza podkład, nie zostawia smug.
    + Pokrywa równomiernie i naturalnie.
    + Dużo lepszy efekt niż po nakładaniu palcami/gąbeczkami.
    + Przyjemny w dotyku.
    + Łatwy w myciu.
    + Porządnie wykonany.
    + Niedrogi jak na taką jakość.

Cena: 30.90 zł. (allegro)

- brak.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: Używam pierwszego.

Chcesz pochwalić Fen90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • Ten pędzel zamówiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i się nie zawiodłam! Jak dla mnie jest idealny. Rozprowadzony nim podkład nie zostawia smug i wygląda bardzo naturalnie. Przed użyciem spryskuję pędzel delikatnie wodą, wtedy nie chłonie zbyt dużo kosmetyku.
    Pędzel nie "mechaci" się podczas mycia i nie gubi włosków. Polecam!

Chcesz pochwalić Sylw1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Nie mam co prawda porównania do innych pędzli do minerałów, ale ten bardzo dobrze spełnia swoją rolę.Ma gęste, ale miękkie i zwarte włosie, idealnie nadaje się do nakładania minerałów.Łatwo schnie po upraniu, nie wypadają z niego włosy, nie odkształca się.Atutem jest też cena- jest jednym z tańszych jeśli chodzi o nakładanie minerałów.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pędzel doskonały
  • miękki, nie gubi włosia, bardzo poręczny. Nakładałam nim i flui, i latem sprawdził się przy podkładach mineralnych; nakłdają się równiutko, wygodnie. Bardzo poręczny i przydatny. Fantastyczny polski produkt!

Używam tego produktu od: styczeń 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić malka200 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny pędzel zarówno dla początkujących jak i tych wtajemniczonych!
  • Mój Hakuro zakupiłam 6 miesięcy temu, jako mój pierwszy profesjonalny pędzel do makijażu zachęcona jego pozytywnymi opiniami na wizażu i recenzji na youtubie. Początkowo obawiałam się nakładania podkładu pędzlem z uwagi na brak jakiegokolwiek wcześniejszego doświadczenia. Jednakże już pierwsza aplikacja podkładu tym pędzlem sprawiła niemalże cud. Moja cera zyskała na świeżości, a jednolicie rozprowadzony produkt znakomicie utrzymuje się nawet kilka godzin bez wcześniejszego nakładania bazy pod podkład. Nie gubi włosia, choć myje go każdorazowo po jego użyciu, czyli niemal codziennie. Włosie miękkie i zbite, czyli odpowiednie do rozprowadzania kosmetyków płynnych. Świetnie i równomiernie rozprowadza podkład. Po wcześniejszym spryskaniu wodą nie pochłania dużo produktu, doskonale zmniejsza widoczność niedoskonałości i nie tworzy efektu tzw. „ maski”. Łatwy w czyszczeniu i wystarczą mu 2 – 3 godziny w temperaturze pokojowej by był gotowy do ponownej aplikacji. Cena bardzo dobra – za produkt wraz z przesyłką zapłaciłam ok. 40 zł, biorąc pod uwagę oczywiście inne pędzle tego typu. Serdecznie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić Basia _W za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Używam ten pędzel jakiś rok.
    Nie gubi włosia
    Dobrze rozprowadza podkład
    Miękkie włosie
    Cena nienajgorsza
    Nie chcę przechwalić, bo dla mnie dobry pędzel powinien służyć wiele lat, ale zapowiada się, że nie rozstanę się z nim szybko.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić ewelinka8885 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Początkowy szał zastąpiła rezerwa...
  • Bardzo bardzo napaliłam się na ten pędzel. Super recenzje, na youtube, na blogach itp. Kupiłam na allegro, ponad 40 złotych z przesyłką.

Początkowo się w nim zakochałam, bardzo przyjemny miziak sprawił, że polubiłam nakładać podkład. Myślę, że moja recenzja może być bardziej miarodajna w aspekcie zachowania się pędzla na przestrzeni niecałego roku. Też jakiś miesiąc od używania chciałam wystawić recenzję, i dobrze, bo tamta nie byłaby obiektywna.

Do rzeczy. Myję pędzel codziennie po wykonaniu makijażu, schnie sobie w temperaturze pokojowej, bez żadnych przyspieszeń z mojej strony. Na początku bardzo dobrze sobie radził z codzienną "pielęgnacją", problem zaczął się po paru miesiącach. Na początku był to jeden włosek na buzi, potem dwa, trzy... jednak czara goryczy przelała się, gdy jednego dnia ujrzałam na włosiu klej... Poważnie zastanawiałam się nad kupnem nowego, żeby ten rzucić w cholerę, ale obudził się we mnie gen sknery i zaczęłam majsterkować. Efektem jest banalne rozwiązanie, które polega na ciasnym obwiązaniu pędzla przy nasadzie małą gumką recepturką. Ma to jednak wadę i zaletę. Zaletę stanowi fakt, że pędzel mi nie linieje na twarzy, co osobiście doprowadza mnie do furii. Jednak minusem jest to, że pędzel z racji ściśnięcia ma mniejszą średnicę, muszę więc się poważniej namachać z podkładem. Coś za coś.

Podsumowując. Nie jestem taka pewna , czy był to dobry zakup, poważnie zastanawiam się nad jakimś nowym pędzlem do minerałów, bo na ten już nie mogę patrzeć (co ułatwia mi nieestetycznie ścierający się powoli napis)...

Używam tego produktu od: niespełna roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić sugar_free za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Mój pierwszy pędzel do podkładu, który zakupiłam zachęcona licznymi jego pozytywnymi opiniami na wizażu i recenzji na youtubie. Zamówiłyśmy sobie po takim pędzlu z siostrą i jesteśmy nimi obie zachwycone. Z początku myślałam, że taka zabawa z rana z pędzlem jest nie dla mnie bo będzie to dłużej trwało niż rozprowadzenie kosmetyku rękami. W jakim ja byłam błędzie! Ten pędzel to cudotwórca! Właściwie używany tworzy na twarzy świetny efekt a przy tym zauważyłam nieco mniejsze zużycie kosmetyku. Jest przecudownie miękki i przyjemny w dotyku, nawet mój przyjaciel lubi się nim miziać po twarzy po wypraniu a jeżeli jesteśmy przy temacie prania absolutnie nic się z nim nie dzieje cały czas pozostaje niezmieniony. Po może nie jakimś super długim użytkowaniu i tak mogę go polecić ze 100% przekonaniem

Ilość zużytych opakowań: 1 normlne

Chcesz pochwalić DamienaRice za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • mam mniejszą wersję h50s i bardzo sobie chwalę przy nakładaniu podkładu. a że podkładów ostatnio nie używam, bo przerzuciłam się na studio fix maca to stwierdziłam, że przyda mi się jakiś większy pędzel. no i muszę powiedzieć, że spełnia swoją rolę idealnie dobrze rozprowadza kosmetyk, nabiera odpowiednią ilość. włosie jest miękkie, nie wypada. pędzel bardzo solidnie wykonany. cena w porównaniu do jakości jest niska. polecam!

Używam tego produktu od: około miesiącaIlość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić aasixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie dla mnie
  • super pędzel!
    +jest bardzo miękki
    +idealnie rozprowadza podkład-zero smug.
    +cena, jak za taką jakość, jest naprawdę bardzo korzystna. ja kupiłam go za około 30 zł
    +super się czyści
    +bardzo fajne włosie
    +nie gubi włosia
    +poręczny
    +daje bardzo fajny efekt

nie mogę się go nachwalić
    minusów jak narazie nie zauważyłam )
    mam jeszcze kilka innych pędzli tej firmy i jestem zadowolona mimo że dopiero zaczynam przygodę z pędzelkami i 'poważnym' makijażem )

Ilość zużytych opakowań: nadal jeden

Chcesz pochwalić pesciaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 21 raz(y)
  • Zacne narzędzie.
  • Niczym jaskiniowiec weszłam na wyższy level ewolucyjny i zamiast nakładania palcami przerzuciłam się na pędzel.

Jest to mój pierwszy flat top i zdaję sobie sprawę, że mogę go "przechwalić" bo różnica w komforcie i wykonaniu makijażu jest dla mnie tak ogromna, że nie znajduje w H50 wad.

ZALETY:

+cudownie miękki, łapie się na bezwolnym mizianiu czystym pędzelkiem twarzy, bo to takie milusie ;d
    +zwilżony nie pożera podkładu, nakłada równą, cienką warstwę przy niewielkim wysiłku i zdolnościach, bez smug
    +solidne wykonanie [nic nie gubi, nie rozkleja się, nie odkształca się]
    + zadziwiająco niska cena jak za taką jakość

Jak wspominałam to mój jedyny pędzel tego typu więc nie mam porównania, ale jestem na tyle zadowolona, że jeszcze długo, długo nie zdecyduje się inny flat top dla porównania, dlatego H50 dostaje ode mnie 5 gwiazdek, być może kiedyś edytuje recenzje

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iPat za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój hit!
  • Świetny pędzel, mega miękki, własie nie wypada, nie da sie opisać przyjemności użytkowania. Nadaje się znakomicie do podkładu i do pudru.
    Widać, że jest wykonany stabilnie, nie jak za 5 zł z rynku.
    Ogółem polecam

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: nie da się napisać ; )

Chcesz pochwalić kasiulka1008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulatwia nakladanie podkladu
  • Szczerze polecam! Idealnie i bez smug mozna nalozyc podklad

AKURAT TERAZ POSIADAM 2 PĘDZLE HAKURO H50 TEN Z WŁOSIEM DŁ. 3CM ORAZ 2,5CM - CO JEST OD NIEDAWNA! I POLECAM OBA Różnica jest niewielka! ten większy lepiej kryje i szybciej sie nim maluje Za to ten mniejszy - 2,5cm swietnie radzi sobie z trudno dostepnymi miejscami!

Plusy:
    + ulatwia i przyspiesza malowanie
    + nie pozostawia smug - podklad jest idealnie nalozony
    + po spryskaniu woda nie pochlania duzo podkladu a prawie wszystko trafia na twarz
    + nie gubi wlosia
    + swietne wlosie, dobrze ze syntetyczne oraz duzy plus za miekkosc
    + mozna dzieki niemu o wiele bardziej zmniejszyc widocznosc niedoskonalosci np rozszerzonych porów
    + cena - jak na taka jakosc
    + latwo sie czysci - myje
    + mozna nim naniesc nawet kilka warstw nie tworzac efektu maski

+/- dostepnosc - fajnie ze mozna go latwo zamowic przez internet no ale jest tak dobry ze pedzle hakuro powinny byc dostepne rowniez w drogeriach

Minusy:
    - Moim zdaniem dlugosc pedzla - az 17cm ! Jak czlowiek chce sie zblizyc bardziej do lustra przy nakladaniu podkladu to bardzo przeszkadza! Powinien byc krotszy gdzies o 1/3 dlugosci! Przeciez i tak kazdy 3ma pedzel niedaleko wlosia bo gdzies ok 3cm od niego

Używam tego produktu od: około 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: dwa pędzle hakuro h50 - włosie 3 cm i 2,5cm

Chcesz pochwalić glosna91 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 246 raz(y)
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam go wraz z H54 i szczerze mówiąc nie widze w ich działaniu większej róznicy.

H50 jest typowym flat topem, dośc sporym.Wykonany jest z sytnetycznego włosia.Miękkiego, gęstego i jakby lekko matowo-porowatego przez co cięzko czasem wymyć z niego podkład.Ale plusem jest szybkie schnięcie, po umyciu wystarczy mocno strzepnąć i wytrzeć w ręcznik a pędzel jest tylko lekko wilgotny i można go używać.

pędzli tego typiu uzywam tylko do podkładów płynnych a nie minerałów.

Przed użyciem spryskuję pędzel wodą, dzięki czemu uzyskuję bardzo naturalny efekt.
    Podkład nakładany H50 daje dobre krycie, nie zostawiając plam i smug.Pędzel jest duży, dzieki czemu rozprowadzanie kosmetyku jest szybkie i sprawne.Minimalnie bardziej wolę H54 bo lepiej wpasowuje się w zagłebienia na twarzy ale H50 też nie jest w tym taki dużo gorszy dlatego nie obniżam mu oceny.Obydwa pędzle spisuja się tak samo dobrze a jedynym minusem jest icc utrudnione mycie.

Włosie nie odkształca się i nie wypada.Bardzo dobry pędzel, polecam.

aIlość zużytych opakowań: jedno napoczęte

Chcesz pochwalić kuki9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój kochany
  • Kiedy zaczęłam używać podkładu, aplikowałam go palcami, jednak efekt mnie nie zadowalał. Wahałam się, czy kupić ten pędzel, ale ostatecznie to zrobiłam i był to strzał w dziesiątkę. Jest milusi, używanie go to sama przyjemność, jest duży, ale wcale nie za duży Nie jest to pewnie najlepszy pędzel do podkładu, jaki można kupić, ale moim zdaniem jest to produkt świetnej jakości w niewysokiej cenie. Serdecznie polecam!

Edit: Od niedawna używam kremów BB, które wklepuję palcami, a pędzel ten służy mi do nakładania pudru i tej roli także sprawdza się znakomicie

Chcesz pochwalić Rossonera za czytelną i pomocną recenzję?
  • boski
  • idealny do podkładu, piękny, profesjonalny pędzel

+ mięciusi
    + poręczny
    + fajny efekt
    + tani!

- zdarzyło mu się zgubić kilka włosów, ale wybaczam mu

na prawdę warto

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić tigra_77 za czytelną i pomocną recenzję?