Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Zgłaszająca osoba: banny_kas

Pędzel idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

Cena: 34(27)zł

• Zmienił moje życie...
  • Podpisuję się pod wszystkimi zawytami, pędzel zmienił moje życie, zero smug i plam podkładu. Sprawdza się przy kolistym rozprowadzaniu i stemplowaniu.

JAK MOGŁAM BEZ NIEGO ŻYĆ?

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Fuzzydreams za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfekcyjny!
  • Jak spisał się u mnie?
    Perfekcyjnie! Miękki, delikatny, absolutnie nie podrażnia twarzy. Z łatwością można nałożyć nim każdy płynny podkład, w zależności od jego konsystencji - bardziej wklepując lub też rozcierając. Jeśli dobrze dobierzemy sposób nakładania podkładu do jego konsystencji, to pędzel ten na pewno nie stworzy smug. Bez problemu można się nim dostać w każde zakamarki twarzy - np. w okolicach nosa. Mając go już kilka miesięcy, nie zauważyłam żadnego zgubionego włoska! Problem z umyciem go mam tylko po gęstym Revlonie, inne podkłady zmywają się bardzo łatwo nawet ze środka pędzelka. Jest bardzo tani w porównaniu do wielu dostępnych na rynku pędzli o podobnej jakości - ja za niego zapłaciłam ok. 30 zł. Niestety, raczej nie spotkamy go nigdzie stacjonarnie - trzeba się skusić na zakupy internetowe. Dla mnie jest niezastąpiony!

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić robaszekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam!
  • O Hakuro można mówić wiele – mają bardzo dobre produkty. Uważam jednak, że H50 ma kilka wad. Przede wszystkim stemplowanie nie daje takiego efektu, jakiego bym naprawdę oczekiwała – pozostawia wolne od produktu pory na skórze i należy później uzupełnić podkład w tych miejscach. Inną wadą jest to, że jest bardzo zbity, mógłby podrażniać bardzo wrażliwą cerę. Według mnie gdyby był bardziej miękki, przyjemniej by mi się go stosowało.
    Nadrabia jednak mnóstwem zalet – idealny do aplikacji podkładów na bazy, przedłuża trwałość produktu na skórze, jest świetnie wykonany, nie wypada z niego włosie i po wielu myciach, które już przeszedł nadal wygląda jak nowy. Myślę, że jest warty swojej ceny i miło jest posiadać go w swojej kolekcji.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem, jak mogłam się bez niego obejść
  • Pędzel kupiłam z kilkoma innymi do twarzy z Hakuro (nie kupowałam zestawu, sama wybrałam te, które uznałam za potrzebne, czyli poza H50 również H55, H24, H14). Wahałam się między H50, a H50S, ostatecznie cieszę się, że wybrałam większą wersję, bo choć moja twarz jest raczej drobna, pędzel jest w sam raz. Po pierwszym próbnym użyciu nie mogłam uwierzyć, że mój podkład może tak wyglądać na twarzy! Już teraz nie wyobrażam sobie aplikacji podkładu czymś innym niż ten flat top, więc jeżeli się zastanawiacie na zakupem, nie warto się wahać.

+ Aplikacja jest super szybka, a efekt bardzo naturalny. Podkład wręcz wtapia się w skórę.
    + Twarz pokryta jest kosmetykiem bardzo równomierną i cienką warstwą - efekt nie do osiągnięcia palcami.
    + Nie zaobserwowałam nadmiernego zużycia podkładu, bo ten pędzel go nie pochłania (dodatkowo oczywiście spryskuję go wodą termalną przed użyciem)
    + Przy aplikacji najpierw używam pędzla jak "stempelka", a dopiero potem kolistymi ruchami rozprowadzam kosmetyk równomiernie na całej twarzy - na prawdę podnosi to trwałość makijażu.
    + Mam ten pędzel od prawie roku, nie zmienił kształtu, nie zgubił włosia.
    + Myje się dobrze i ładnie wysycha, oczywiście, jak na tak gęsty pędzel.
    + Jest bardzo przyjemny w użyciu, nie podrażnia skóry.
    + Świetnie leży w dłoni.
    + Stosunek ceny do jakości ponadprzeciętny

Gdy go dostałam miał kilka niedociętych wystających włosów, ale po prostu je skróciłam na długość towarzyszy.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alchemiczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • Zanim go kupiłam, przejrzałam oczywiście recenzje na KWC i bardzo dziękuję za podpowiedzi. Genialny pędzel do podkładu . Jest miękki, ale nie za miękki, wręcz pomaga nałożyć podład.

Zwilżam pędzel wodą i osączam, aby nie chłonął zbyt wiele podkładu. Fluid nanoszę wklepując do w twarz bardziej, niż rozcierając. Tworzy się świetna, lekka warstwa, dobrze połączona ze skórą, bez efektu maski .

Co więcej nie wyłażą z niego włoski - dosłownie nie wyszedł żaden. Codziennie go myję mydłem - w żelu lub w kostce i wysycha bezproblemowo.

Nie dostrzegam żadnych wad. Zaraz kupię kolejne Hakuro .

Chcesz pochwalić szpilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • - przyjemny w dotyku
    - nie gubi włosia ( przez 9 miesiecy codziennego mycia go, zauwazylam w miseczce pare wloskow )
    - nie wchłania kosmetyku
    - podkład jest doskonale nalozony, bez smug

Minusem swego czasu była trudność dokładnego oczyszczenia go z resztek podkładu. Ale Youtubowiczka KatOsu pokazala bardzo dobry sposob na mycie pedzli. Wieksza miseczka + mydlo w kostce ocieramy włosie o mydło plukajac woda przemiennie, az do czystosci Używam tego produktu od: 9 miesiecyIlość zużytych opakowań: 12 pedzli

Chcesz pochwalić Dianuska_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo naturalny efekt
  • Zalety:
    - daje naturalny efekt,
    - nie pozostawia żadnych smug,
    - nie widać przejścia z twarzy na szyję,
    - przedłuża trwałość podkładu,
    - bardzo przyjemny w dotyku,
    - nie wchłania kosmetyku.

Wad nie zauważym.

Używając pędzel najpierw spryskuję go atomizerem z wodą, po to aby nie wchłaniał podkładu. Następnie rozprowadzam podkład metodą stempelkowania.

Uwielbiam go !

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić manndarynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • Kiedyś zawsze nakładałam podkłady palcami, albo za pomocą gąbeczek. Długo się zastanawiałam nad pędzlem, bo zwyczajnie bałam się, że nie będę umieć go używać. I co?
    Teraz nie wyobrażam sobie nakładania podkładu bez niego. Nie zostawia smug, zapewnia, że podkład będzie wyglądał na naszej skórze idealnie, jest wart swojej ceny, a cena jest przyzwoita, ja płaciłam ok 30zł.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: pędzel

Chcesz pochwalić Gie_oh za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNY
  • Co tu dużo mówić.. jest cudowny.

Niektóre podkłady się nie nadają do tego, aby nakładać je tym pędzelkiem.

Używam go już długo i jestem z niego BARDZO zadowolona

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić ladynatalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miód malina!
  • Najlepszy z całej serii Hakuro
    plusy:
    idealny do minerałów
    równiez doskonały do płynnych podkładów/ bb
    dokłaadnie rozporowadza kosmetyk
    nie gubi włosia
    mięciutki
    nie robi smug
    Minusy:
    BRAK

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić karolinaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij