Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50, Hakuro
Produkt dostępny w 5 sklepach. Cena już od 32,40 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: banny_kas

Pędzel idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

Cena: 34(27)zł

• Bardzo dobry
  • Bardzo dobry pędzel, który zdecydowanie ułatwia nakładanie płynnych podkładów. Buzia wygląda naturalnie. Włosie jest takie jak być powinno chociaż po myciu wydaje się twardsze niż na początku. Po niektórych podkładach ciężko go domyć. Pędzel H50 jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Mam nadzieję, że będzie mi długo służył.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

• Mega zaskoczona
  • Dostałam ten pędzel w prezencie i nie spodziewałam się czegoś łał przez rozłożenie włosków.
    Teraz nie zamieniłabym go na nic innego.
    Idealnie rozprowadza podkład po całej twarzy, nie zostawiając plam
    Podkład nakłada się szybko
    Nie gubi włosków
    Efekt jest profesjonalny
    UWIELBIAM!

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić fatty_90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Make up ma nowy wymiar
  • W pewnym etapie zauważyłam, że nakładanie make up'u palcami nie jest wystarczające. Ponad tydzień temu kupiłam go przez w sumie przypadek. Okazało się to przeznaczeniem. Teraz każdy się mnie pyta jakiego podkładu używam, że aż tak długo makjaż wygląda świeżo i się nie ściera, haha To zasługa hakuro!!!
    +efekt
    +po tygodniu używania się nic złego nie dzieje
    +chyba 38.50 za pędzelek bez przesyłki, (kupiłam go w jakiejś aptece w Galerii Rzeszów, ale się ucieszyłam, że go znalazłam na miejscu, nie lubię zamawiać przez internet) to dobra cena
    +fajnie się go trzyma, czuje się profesjonalizm
    +delikatne, nabite włosie
    + wykonanie, mam również pędzelek z ecotools i ten jest lepszy
    Minusy:
    na razie brak

Używam tego produktu od: ponad tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić AmidalaKowalska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ułatwia nakładanie podkładu
  • Do nakładania podkładu zawsze używałam palców, ale odkąd kupiłam pędzel H50 kompletnie tego zaprzestałam, ponieważ pedzel ten jest po prostu świetny! Ma bardzo miękkie, gęste włosie dzięki czemu dostosowuje się do kształtu twarzy i delikatnie "wciska" w nią podkład, co daje naturalny efekt bez smug.

Plusy:

+ miękkie, gęste włosie
    + daje naturalny efekt
    + nie zostawia smug
    + nie gubi włosia
    + szybko schnie
    + porządnie wykonany
    + nie odkształca się
    + cena

Minusy:
    - dostępny jedynie przez internet
    - ciężko doprać środek pędzla z podkładu, troszkę mi to przeszkadza :P

Chcesz pochwalić pinklipstick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepszy niż beauty blender
  • Plusy:
    -polska firma,
    -dobra jakość i wykonanie,
    -niska cena,
    -świetnie współpracuje z podkładem,
    -lepszy i tanszy oraz bardziej wydajny niż beauty blender

Minusy:
    brak

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić chonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny pędzel, niestety źle wykonany
  • Używam tego pędzla do nakładania podkładów płynnych - najczęściej po uprzednim zwilżeniu (wodą termalną, tonikiem itp.). Nie pije zbyt wiele produktu, jest niezwykle przyjemny i delikatny, podkłady rozprowadza świetnie - nie miałabym żadnych zastrzeże gdyby nie rozkleił się po jakimś roku użytkowania... Nie jest to jakaś wielka tragedia, bo łatwo go skleić ponownie, ale wrażenie pozostało takie średnie...
    *Zaznaczam, że pędzel nigdy nie był moczony ani przechowywany w łazience.

Ilość zużytych opakowań: 1 i wciąż ten sam

Chcesz pochwalić celofyz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mistrz!!!
  • Do tej pory nakładałam podkład palcami. Ale po otrzymaniu pędzla w prezencie moje paluszki odeszły do lamusa! Pędzel jest masywny i dość ciężki. Dobrze leży w dłoni. Użyłam go dopiero dwa razy. Nie miałam żadnego problemu z perfekcyjnym nałożeniem podkładu. Twarz pokryta jest idealnie, bez smug i plam. Można nim budować krycie od średniego do mocnego, gdyż nie robi plam i nie narusza poprzedniej warstwy podkładu.

POLECAM W 100% !!!

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić nattallek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy !
  • Pędzel sprawdza się idealnie! Wielkość perfekcyjna do nakładania podkładu, nie pochłania dużej ilości kosmetyku. Dobrze się z nim pracuje.. Pół gwizdki odjęłam, ponieważ po jakimś czasie zaczęło wypadać włosie i zmienił się kształt pędzla. Aczkolwiek nadal świetnie się go nadal używa. Z czystym sumieniem mogę go polecić

Lecz przy kolejnym zakupie zaryzykowałabym i sprawdziła inną firmę. Ale nie mówie 'nie' kolejnemu zakupowi

Minusem jest dostępność, tylko internet.

Ilość zużytych opakowań: 1 op,3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić juula15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał pędzla
  • Dawniej rozsmarowywałam podkład palcami uzyskując różny, teraz wiem, że mizerny efekt. Prawie zawsze podkład wyglądał sztucznie, było go za dużo, za ciemno. Podczas kupna nowego podkładu, zainwestowałam w Hakuro. Nie wiem, jak radziłam sobie bez niego do tej pory (nieumiejętne sztuki nakładania podkładu były również jednym z powodów, dla których z niego zrezygnowałam). Sam pędzel jest masywny, porządnie wykonany, w pięknej, metalowej skuwce. Włosie jest rewelacyjne, baaardzo gęste, mięciutkie absolutnie idealne do twarzy. Zmoczony nie pije podkładu,nie smuży, nie plami, nie podrażnia. Podkład nałożony tym pędzlem, znacznie lepiej wygląda, bardzo naturalnie. Po dwóch miesiącach wygląda jak nowy. Dzielnie znosi mycie, nie traci włosów, mam nadzieję, że długo mi posłuży. Miałam kiedyś przyjemność stosować pędzie pewnej bardzo drogiej firmy. I (poza jednym pędzlem do blendowania cieni, którego nic nie zastąpi) nie widzę różnicy między Hakuro a ww firmą. Jest tani i dobry. Zamierzam powoli zaopatrywać się w inne pędzle Hakuro. Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jeden pędzel w trakcie

Chcesz pochwalić zimnaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart każdej złotówki
  • Najlepszy pędzel ever. Ogólnie kocham pędzle hakuro, mam ich kilka. Ten jest wart każdego wydanego nań grosza. Przerobiłam juz trochę pędzli do podkładów i o zgrozo gąbkę beauty blender i nie dorastają temu pędzelkowi do trzonka!
    Nawet laik błyskawicznie nauczy się nim posługiwać. Porządny produkt, włosie nie wypada, szybko schnie i jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości. Polecam

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Pani Kidding za czytelną i pomocną recenzję?