Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Zgłaszająca osoba: banny_kas

Pędzel idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

Cena: 34(27)zł

• Mój ulubieniec
  • Zakupiłam sobie ten pędzelek, gdy jeszcze używałam podkładów w płynie. Skusiła mnie możliwość stosowania metody "stemplowania", gdyż borykam się z trądzikiem. Mogę uzyskać krycie od lekkiego po mocne.
    Aktualnie przerzuciłam się na minerały, <3 które skradły moje serce. Tu też pędzelek spisuje się znakomicie.
    Jego jedną z większych zalet jest jego wymiarowość ! Nakładam nim podkład, następnie puder a na końcu konturuję twarz >>> 3 w 1
    Pędzelek nie ma ze mną łatwo, ponieważ myję go regularnie ( co 2 maksymalnie 3 dni ). Włosie nie wypada, ciągle jest mięciutkie. Gdyby nie małe ryski na rączce byłby jak nowy
    Jeśli kiedykolwiek się zniszczy ... bardziej prawdopodbne , ze go zgubię :P to zainwestuję w inny ale tylko dlatego , ze urzekł mnie również flat top z everyday minerals
    Serdecznie polecam hakuro h 50 !!!

Używam tego produktu od: ok 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden w użyciu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Angie98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy...i ostatni
  • To mój pierszy pędzel do podkładu. Zawsze do nakładania fluidu używałam palców i uważałam to za super sposób. Do czasu aż za sprawą recenzji na wizażu kupiłam hakuro.
    To był zachwyt i miłość od pierwszego uzycia. Określiłabym go jako przełom w moim makijażu!
    - Przedłuża trwałość podkładu
    - Dzieki niemu w końcu! nie widać moich suchych skórek na nosie
    - Dłuższy mat na mojej przetłuszczającej się skórze
    Minusów BRAK

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: piersza sztuka

Chcesz pochwalić evelinee23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak to było bez Ciebie?
  • Nigdy nie byłam wielką entuzjastką używania pędzli do podkładu. Pędzlowałam sobie tylko policzki, resztę załatwiałam łapami - uważałam to za sposób szybszy, łatwiejszy i bardziej dokładny. Kilka razy byłam już blisko sprawienia sobie Hakuro, ale wciąż nie wierzyłam, że ten pędzelek jest aż tak dobry, jak wynika z recenzji. Nieoczekiwanie jednak zażyczyła go sobie moja nieoceniona mamusia, która w tym temacie poszła bardziej z duchem czasu, niż ja. Chcąc nie chcąc zamówiłam dla nas dwie sztuki... i wpadłam.

* Hakuro H50 to chyba jeden z najpopularniejszych pędzelków z całej rodziny. Jest prosto ścięty, żadnych skosów i udziwnień. Średnica pędzelka jest dość spora, więc początkowo bałam się, jak będę nim docierać do skrzydełek nosa, czy radzić sobie z rozprowadzeniem podkładu przy linii włosów. Jego włoski nie są przesadnie długie, bardzo miękkie, miłe w dotyku, nie trą po skórze twarzy. Rączka pędzelka jest odpowiednio długa, dość gruba, należy nauczyć się ją trzymać. Nie wypada z dłoni. Całość prezentuje się bardzo solidnie i porządnie.
    * Ponieważ Hakuro to mój pierwszy, poważny pędzel do nakładania podkładu to musiałam nauczyć się nim pracować. Cały jego sekret polega na tym, że nie rozcieramy nim podkładu tak, jak dłońmi, a stemplujemy twarz. Dzięki temu fluid mocniej wtapia się w skórę i lepiej się trzyma. Początkowo miałam poślizg w czasie, kiedy używałam pędzla, makijaż zajmował mi zbyt wiele minut z uwagi na małą wprawę. Teraz jest jednak zdecydowanie lepiej. Z internetów dowiedziałam się również, że warto przed malowaniem zwilżyć włosie pędzla, wtedy wchłania on mniej podkładu. Była to dobra rada. Spryskuje je przed zetknięciem pędzla z kosmetykiem wodą różaną Fitomed. Nie dość, że Hakuro nie pije tyle fluidu to jeszcze daje na mojej skórze "wilgotny" efekt, co przy moich suchych skórkach jest bardzo wskazane. Dodam jeszcze, że wżeranie się podkładu we włosie też zależy od samego typu podkładu. Astor Skin Match wgryza się bardzo, Maybelline Dream Satin Liquid ciut mniej, Max Factor 3in1 jeszcze mniej. Ten ostatni podkład zresztą pędzel uratował przed katastrofą, gdyż ten kompletnie nie dawał precyzyjnie nałożyć się palcami.
    * Efekt był dla mnie zaskakujący. Makijaż wygląda bardziej świeżo, jak wspominałam nie widać pod nim suchych skór. Jest trwalszy, mniej się ściera. Nie wracam już do nakładania podkładu palcami, bo niestety efekt nie jest już ten sam. Minusów nie ma, może oprócz tego, że do dziś miewam problemy z zatarciem różnicy między skórą, a linią włosów przy czole. Poza tym same plusy. Paluchy się nie brudzą, a dodam że stosowany przeze mnie podkład Maybelline jest bardzo tłusty i zazwyczaj lepił mi ręce.
    * Wspominałam już, że pędzel jest solidnie wykonany. Nie niszczy się, włosy z niego nie lecą, nic mu nie odpada. Nie jest trudno utrzymać go w czystości, ale należy fundować mu kąpiel często i sumiennie - zarówno dla higieny, jak i po to, aby nie zabrudzić pędzla na amen i nie zmarnować go. Ja myję do ciepłą wodą i mydłem, staram się to robić jak najczęściej. Trzy dni to maksimum, choć w sumie powinnam to robić po każdym wykonaniu makijażu. Nie zawsze jednak znajduję czas. Włosie bardzo szybko schnie, zostawiam pędzel zawsze w suchym miejscu. Nic się nie odkształca i nic się nie gubi.
    * Hakuro dostępny (przynajmniej dla mnie) jedynie przez Internet. Jedna sztuka z przesyłką wyniosła mnie jakieś 32 złote. Biorąc pod uwagę to, że pędzel służy mi codziennie i nie rozwalił się po miesiącu było warto.

Absolutnie udany zakup. Nie mam porównania, bo to mój pierwszy pędzel, ale... chyba ostatni. Wątpię, żebym szukała innego.

Używam tego produktu od: 3 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Jednen pędzel.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Opisując pędzelek Hakuro H5o można użyć jednego słowa: IDEAŁ!
    Bez problemu można nim wykonać pełen makijaż twarzy. Osobiście ani trochę go nie oszczędzam świetnie rozprowadza podkład, korektor, róż, bronzer odraz puder. Nadaje się absolutnie do wszystkiego i jak na razie nie widzę w nim ŻADNYCH wad.
    Wygodnie się nim pracuje, dobrze leży w ręce, szybko schnie, zmoczony nie pochłania podkładu (niestety czasem ciężko go domyć, ale to sprawa produktu), nie gubi włosia, dobrze znosi "pranie", zachowuje swój kształt, jest tani, bardzo dobrze wykonany (nic nie lata, nie rozpada się ), dostępny w praktycznie każdej drogerii internetowej za ok 30zł.
    Krótko mówiąc, jeśli ktoś się waha, to gorąco polecam!

Ilość zużytych opakowań: wciąż ten sam

Chcesz pochwalić MissJohns za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry !
  • Podkład bardzo fajnie wbija podkład w skórę, przez co utrzymuje się o wiele dłużej, niż nakładany palcami. Nie robi smug, w miarę szybko się nim pracuje. Jest dość miękki, jednak czasem lubię potraktować go jakąś odżywką, żeby był bardziej przyjemny. Dość sporo pije wody, jednak jeśli dobrze się go namoczy, to potem nie pochłania ogromnych ilości podkładu. Lubię go za to, jaki efekt daje przy rozprowadzaniu cięższych fluidów - jak np Revlon Color Stay. Dzięki niemu podkłąd wygląda na twarzy trochę lepiej, bardziej naturalnie, a jednocześnie ma lepsze krycie i trwałość i nie ściera się aż tak bardzo.
    Jedynym małym mankamentem jest fakt, iż na szybkości ciężko się go czyści, dlatego w najbliższej przyszłości planuję zakup jeszcze dodatkowych dwóch, żeby nie musieć czyścić go rano, żeby na wieczór/kolejny poranek mieć go gotowego do pracy.
    Nie gubi włosia, nie traci po takim czasie kształtu. Jestem zadowolona

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 )

Chcesz pochwalić mietowa_czekoladka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Innego nie chcę <3
  • Do tej pory nakładałam podkład palcami, czasami zdarzyło mi się wesprzeć lateksową gąbeczką. Szło mi dobrze.
    Pędzel zamówiłam przy masowych zakupach pędzli jako ciekawostkę. Mija kilka dni odkąd jesteśmy razem i świata poza nim nie widzę. Nakładanie podkładu nigdy ni było tak przyjemne, efektowne i łatwe.
    To ciekawe że nakładając ten sam kosmetyk w inny sposób można uzyskać lepszy efekt
    +Wygodnie leży w dłoni
    +Włosie nie linieje
    +Wyprofilowany tak że wklepanie podkładu bo błahostka
    +Włosie- idealne, nie za ostre, nie za giętkie
    +Nie podrażnia i nie szoruje twarzy
    +Cena adekwatnie do jakości naprawdę atrakcyjna
    +Przyjemność z "zabiegu" której nie znałam
    +Kryje równomierniej niż palce... i nie brudzi rąk

-Minusów nie zauważyłam. Dla kogoś kto nie lubi kupować przez internet problemem może być dostępność jednakże ja zakupy internetowe lubię więc w mojej opinii wszystko jest super.

Wszystko jest w porządku. Przyjemnie się z niego korzysta, pędzel jest dobrej jakości w dodatku w atrakcyjnej cenie. Efekt lepszy niż przy wklepaniu palcami. Póki co to tylko romans ale wróżę mu świetlaną przyszłość
    Polecam spróbować!

Używam tego produktu od: Kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie i końca nieeee widać

Chcesz pochwalić zly kotek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam go!
  • Wcześniej nakładałam podkład palcami. Pędzel dostałam w prezencie i od pierwszego użycia jestem nim po prostu zachwycona! Teraz nie mogę się bez niego obejść. Pędzel równomiernie nakłada podkład. Dobrze się nim wklepuje produkt, bo pędzel jest płaski. Krycie jest niesamowite! Nie ma porównania do nakładania podkładu palcami. Jedynym minusem jest cena i dostępność.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić marina27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia!
  • W prezencie dostałam zestaw 6 pędzli hakuro, w tym H50. Do tej pory jedynym aplikatorem były moje palce, a każdy podkład w ich wydaniu był... słaby. Tak więc:

Plusy
    +można regulować intensywność
    +nie wciąga podkładu do swojej tekstury
    + cena jak dla mnie adekwatna do wykonania i użytkowania
    + elegancki wygląd
    +idealnie delikatny
    +podkład utrzymuje się znacznie dłużej!
    + efekt mat, o który tak walczyłam, osiągnięty

Dla mnie ma tylko jeden minus:
    - fluid po aplikacji pędzlem złuszcza się na nosie (ale może to wybryk natury)

Ogólnie jak na pierwszy pędzel, spełnił moje oczekiwania.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić redlips91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny pędzel
  • Dotychczas podkład rozcierałam palcami, ale denerwowały mnie brudne palce i ślady po nich na różnych przedmiotach. Postanowiłam zainwestować w pędzel. Padło na markę Hakuro, ponieważ zbiera same dobre opinie. Cena nie odstrasza. Pędzel robi bardzo dobre wrażenie, jest solidnie wykonany, dobrze leży w dłoni. Podkład nakłada bez smug, równomiernie. Łatwo się myje i nie odkształca.
    Ma jednak dwie wady: po pierwsze nie jest wcale tak miękki jak wszyscy twierdzą- mnie lekko drażni, kłuje i łaskocze, po drugie koszmarnie pije podkład, nawet po spryskaniu wodą (podkład kończy mi się w zastraszającym tempie).
    Generalnie jestem zachwycona marką i z pewnością moja gromadka pędzli Hakuro powiększy się.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić asiaoch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się! <3
  • PLUSY:
    - pędzel jest rewelacyjnej jakości, nie gubi włosia, nie zmienia kształtu, całość jest solidnie wykonana
    - włosie jest miękkie, nie kuje ; puszyste i bardzo gęste
    - idealnie rozprowadza różne podkłady ; nie pozostawia smug ; nie tworzy efektu maski - po aplikacji całość wygląda bardzo naturalnie
    - łatwo utrzymać ten pędzel w czystości

MINUSY:
    - brak

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij