Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Powiększ Pędzel do podkładu H50, Hakuro

Zgłaszająca osoba: banny_kas

Pędzel idealny do nakładania podkładów o płynnej konsystencji oraz kosmetyków mineralnych. Rozprowadza produkt nie pozostawiając smug. Umożliwia równomierne nałożenie kosmetyku i uzyskanie naturalnego efektu. Gęste włosie, bardzo miłe w dotyku.
Włosie syntetyczne. Całkowita długość pędzla: 17 cm, długość włosia: 3 cm.

Cena: 34(27)zł

• polecam!
  • O Hakuro można mówić wiele – mają bardzo dobre produkty. Uważam jednak, że H50 ma kilka wad. Przede wszystkim stemplowanie nie daje takiego efektu, jakiego bym naprawdę oczekiwała – pozostawia wolne od produktu pory na skórze i należy później uzupełnić podkład w tych miejscach. Inną wadą jest to, że jest bardzo zbity, mógłby podrażniać bardzo wrażliwą cerę. Według mnie gdyby był bardziej miękki, przyjemniej by mi się go stosowało.
    Nadrabia jednak mnóstwem zalet – idealny do aplikacji podkładów na bazy, przedłuża trwałość produktu na skórze, jest świetnie wykonany, nie wypada z niego włosie i po wielu myciach, które już przeszedł nadal wygląda jak nowy. Myślę, że jest warty swojej ceny i miło jest posiadać go w swojej kolekcji.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem, jak mogłam się bez niego obejść
  • Pędzel kupiłam z kilkoma innymi do twarzy z Hakuro (nie kupowałam zestawu, sama wybrałam te, które uznałam za potrzebne, czyli poza H50 również H55, H24, H14). Wahałam się między H50, a H50S, ostatecznie cieszę się, że wybrałam większą wersję, bo choć moja twarz jest raczej drobna, pędzel jest w sam raz. Po pierwszym próbnym użyciu nie mogłam uwierzyć, że mój podkład może tak wyglądać na twarzy! Już teraz nie wyobrażam sobie aplikacji podkładu czymś innym niż ten flat top, więc jeżeli się zastanawiacie na zakupem, nie warto się wahać.

+ Aplikacja jest super szybka, a efekt bardzo naturalny. Podkład wręcz wtapia się w skórę.
    + Twarz pokryta jest kosmetykiem bardzo równomierną i cienką warstwą - efekt nie do osiągnięcia palcami.
    + Nie zaobserwowałam nadmiernego zużycia podkładu, bo ten pędzel go nie pochłania (dodatkowo oczywiście spryskuję go wodą termalną przed użyciem)
    + Przy aplikacji najpierw używam pędzla jak "stempelka", a dopiero potem kolistymi ruchami rozprowadzam kosmetyk równomiernie na całej twarzy - na prawdę podnosi to trwałość makijażu.
    + Mam ten pędzel od prawie roku, nie zmienił kształtu, nie zgubił włosia.
    + Myje się dobrze i ładnie wysycha, oczywiście, jak na tak gęsty pędzel.
    + Jest bardzo przyjemny w użyciu, nie podrażnia skóry.
    + Świetnie leży w dłoni.
    + Stosunek ceny do jakości ponadprzeciętny

Gdy go dostałam miał kilka niedociętych wystających włosów, ale po prostu je skróciłam na długość towarzyszy.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alchemiczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniały
  • Zanim go kupiłam, przejrzałam oczywiście recenzje na KWC i bardzo dziękuję za podpowiedzi. Genialny pędzel do podkładu . Jest miękki, ale nie za miękki, wręcz pomaga nałożyć podład.

Zwilżam pędzel wodą i osączam, aby nie chłonął zbyt wiele podkładu. Fluid nanoszę wklepując do w twarz bardziej, niż rozcierając. Tworzy się świetna, lekka warstwa, dobrze połączona ze skórą, bez efektu maski .

Co więcej nie wyłażą z niego włoski - dosłownie nie wyszedł żaden. Codziennie go myję mydłem - w żelu lub w kostce i wysycha bezproblemowo.

Nie dostrzegam żadnych wad. Zaraz kupię kolejne Hakuro .

Chcesz pochwalić szpilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy
  • - przyjemny w dotyku
    - nie gubi włosia ( przez 9 miesiecy codziennego mycia go, zauwazylam w miseczce pare wloskow )
    - nie wchłania kosmetyku
    - podkład jest doskonale nalozony, bez smug

Minusem swego czasu była trudność dokładnego oczyszczenia go z resztek podkładu. Ale Youtubowiczka KatOsu pokazala bardzo dobry sposob na mycie pedzli. Wieksza miseczka + mydlo w kostce ocieramy włosie o mydło plukajac woda przemiennie, az do czystosci Używam tego produktu od: 9 miesiecyIlość zużytych opakowań: 12 pedzli

Chcesz pochwalić Dianuska_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo naturalny efekt
  • Zalety:
    - daje naturalny efekt,
    - nie pozostawia żadnych smug,
    - nie widać przejścia z twarzy na szyję,
    - przedłuża trwałość podkładu,
    - bardzo przyjemny w dotyku,
    - nie wchłania kosmetyku.

Wad nie zauważym.

Używając pędzel najpierw spryskuję go atomizerem z wodą, po to aby nie wchłaniał podkładu. Następnie rozprowadzam podkład metodą stempelkowania.

Uwielbiam go !

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić manndarynka za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam!
  • Kiedyś zawsze nakładałam podkłady palcami, albo za pomocą gąbeczek. Długo się zastanawiałam nad pędzlem, bo zwyczajnie bałam się, że nie będę umieć go używać. I co?
    Teraz nie wyobrażam sobie nakładania podkładu bez niego. Nie zostawia smug, zapewnia, że podkład będzie wyglądał na naszej skórze idealnie, jest wart swojej ceny, a cena jest przyzwoita, ja płaciłam ok 30zł.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: pędzel

Chcesz pochwalić Gie_oh za czytelną i pomocną recenzję?
  • CUDOWNY
  • Co tu dużo mówić.. jest cudowny.

Niektóre podkłady się nie nadają do tego, aby nakładać je tym pędzelkiem.

Używam go już długo i jestem z niego BARDZO zadowolona

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić ladynatalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miód malina!
  • Najlepszy z całej serii Hakuro
    plusy:
    idealny do minerałów
    równiez doskonały do płynnych podkładów/ bb
    dokłaadnie rozporowadza kosmetyk
    nie gubi włosia
    mięciutki
    nie robi smug
    Minusy:
    BRAK

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić karolinaaa3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy i jedyny
  • Świetny pędzel. Trochę czasu minęlo, aż w końcu go kupiłam. Nie przepadam za zamawianiem na allegro.
    Ten pędzel, jak i mój wcześniejszy Hakuro do różu, kupiłam właśnie przez internet.
    Ponad 30 zł za pędzel to nie jest dużo. Tym bardziej, że Hakuro jest dobrą firmą, a jej pędzle są solidne. Mam jeden pędzel z Sephory, ale jest nieporęczny i wypadają z niego włoski.
    Pędzel idealnie rozprowadza podkład. Wcześniej miałam pędzel języczkowy i uważam go za totalną katastrofę, zostawiał smugi, a żaden podkład nie wtapiał się w cerę. H50 jest niezawodny. Niestety ciężko go odmyć, ale to wina podkładów.

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony!
  • Pędzel jest świetny! Wiele podkładów, które czynią na mojej twarzy efekt maski; z tym pędzlem wyglądają o niebo lepiej. Zero smug, łatwa aplikacja, nic a nic nie dzieje się z nim po myciu (myje go codziennie, po zrobieniu makijażu, rano jest zupełnie suchy).

Przy nim wszystkie pędzle, które posiadam mogą się schować. A do tego taki mięciutki....*.* Aż czasami z żalem odejmuje go od twarzy!

Polecam, Polecam i jeszcze raz polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Jeden i jestem pewna że się nie zepsuje

Chcesz pochwalić aulinaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Boski o poranku
  • Idealny do szybkiego rozprowadzenia podkładu. Ze względu na rozmiar nie jest bardzo precyzyjny więc moze wymagać poprawek w okolicach nosa ( do tego idealnie pasuje jego miniaturka H50s). Błyskawicznie natomiast radzi sobie zarówno w wodnistymi jak i kremowymi podkładami na czole, policzkach, brodzie. Nie wyobrażam sobie bez niego porannego błyskawicznego makijażu. Gwaranruje mi czyste dłonie, długie utrzymywanie się podkładu, piękne wykończenie nie twarzy Dodatkowo nie odkształca się, nie niszczy po myciu. POLECAM

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: cały czas ten sam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ansyg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham pana, panie pędzlu!
  • Ogromnie cieszę się że zainwestowałam w ten pędzel. Co tu dużo mówić jest tego po prostu wart
    Nakładanie płynnego podkładu - stempluję podkład pędzlem i nawet z jakiejś biedzinki wycisnę całkiem dobre krycie; podkład trochę podeschnie i można go ładnie rozetrzeć, zblendować, ale nic nie tracić na kryciu o to chodzi!
    Dużą zaletą jest to że nawet po płynnym podkładzie pędzle nie jest mokry, w ogóle nie wchłania produktu, i mogę go użyć do sypkiego pudru (tutaj też sprawdza się idealnie!!)
    Początkowo ciężko mi się nim operowało bo pędzel ma bardzo ciężką rączkę ale przywykłam troszkę ciężko się dostać w okolice oczu, może z wersją small jest łatwiej?...

Podsumowując - gdybym miała żyć przez resztę swoich dni z jednym pędzlem to byłoby to hakuro H50!

Używam tego produktu od: ponad rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić owcashow za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepsza
  • Jest to drugi mój pędzel do podkładu, i szczerze mówiąc nie wiem czy może być coś lepszego.
    Nakładając podkład poprzez stemplowanie ładnie wtapia się w skórę przez co kryje ale jest niewidoczny.
    Jedynym mini minusem jest to że trochę 'pije' podkład, jak każdy pędzel.

Ilość zużytych opakowań: jedna sztuka

Chcesz pochwalić KaSi3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy do podkładu płynnego
  • Hakuro H50 spełnia swoje zadanie na tyle dobrze, że nie szukam już innego pędzla do podkładu. Jeśli coś mu się stanie - kupię kolejny, ale nie sądzę by nastąpiło to zbyt szybko, ponieważ posiadam go ok. 2 lat i mimo regularnego prania nie zaobserwowałam zużycia/wypadania włosów/trwałych plam czy odbarwień od podkładu/odkształcenia itp.

Pędzel jest "milusi", ma wygodny, gruby trzonek który jest na tyle solidnie umocowany w skuwce, że nie wypada (mam inne pędzle hakuro i przyznam, że to się im czasami zdarzało ale wystarczy kropelka "kropelki" i po problemie )

Czyli ogólnie rzecz biorąc - produkt dla mnie ma same zalety, maleńkim minusikiem może być to, że farba na trzonku z numerem pędzla i nazwą firmy ściera się po jakimś czasie. No i oczywiście dodatkowo, jak każdy tego typu pędzel do podkładu płynnego, szybko się brudzi i trzeba go często prać ale za to gwarantuje równomierną aplikację bez smug. Absolutnie polecam

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: na razie jedno

Chcesz pochwalić irishcream za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Jak na razie to mój ulubiony pędzel do podkładu ale planuje inne inwestycje. Przyznam, że na pędzle wydaje pieniądze znacznie trudniej niż na droższe kosmetyki. W ogóle kiedys nie wyobrażałam sobie aplikacji podkładu pędzlem, wydawało mi się to nierealne i takie brudne. Aż raz się przełamałam i już wszystkich nawracam. Szukałam informacji w necie i skusiłam się an pierwszy pędzel Hakuro 52, już wtedy podobała mi się aplikacja ale miałam przeczucie, że to nie jest to, następnie kupiłam H 54 i już było znacznie fajniej ale chciałam jakiś flat top jeszcze przetestować. I to jest to. Planuję inne inwestycje ale jak dla mnie ten pędzel jest idealny. Świetnie się rozprowadza podkład- szybko, bezproblemowo fajny efekt. Ja spryskuje go wodą termalna i stempluję, potem rozprowadzam. Myje prawie codziennie od poł roku mydlem antybakteryjnym, wysycha do następnego poranka, nie zmienia jak na razie wygladu, nigdy nie wypadł choćby jeden włosek. Naprawdę jestem zadowolona. Niby są lepsze pędzle i nie wyobrażam sobie tego. Cena bardzo bardzo przystępna, tym bardziej jak za taką jakość. Dla mnie ideał

Ilość zużytych opakowań: jeden

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić aaliyah83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony.

• + Bardzo dokładnie rozprowadza podkład, nie zostawia smug.
    + Pokrywa równomiernie i naturalnie.
    + Dużo lepszy efekt niż po nakładaniu palcami/gąbeczkami.
    + Przyjemny w dotyku.
    + Łatwy w myciu.
    + Porządnie wykonany.
    + Niedrogi jak na taką jakość.

Cena: 30.90 zł. (allegro)

- brak.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: Używam pierwszego.

Chcesz pochwalić Fen90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki miałam
  • Ten pędzel zamówiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu i się nie zawiodłam! Jak dla mnie jest idealny. Rozprowadzony nim podkład nie zostawia smug i wygląda bardzo naturalnie. Przed użyciem spryskuję pędzel delikatnie wodą, wtedy nie chłonie zbyt dużo kosmetyku.
    Pędzel nie "mechaci" się podczas mycia i nie gubi włosków. Polecam!

Chcesz pochwalić Sylw1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Nie mam co prawda porównania do innych pędzli do minerałów, ale ten bardzo dobrze spełnia swoją rolę.Ma gęste, ale miękkie i zwarte włosie, idealnie nadaje się do nakładania minerałów.Łatwo schnie po upraniu, nie wypadają z niego włosy, nie odkształca się.Atutem jest też cena- jest jednym z tańszych jeśli chodzi o nakładanie minerałów.Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pędzel doskonały
  • miękki, nie gubi włosia, bardzo poręczny. Nakładałam nim i flui, i latem sprawdził się przy podkładach mineralnych; nakłdają się równiutko, wygodnie. Bardzo poręczny i przydatny. Fantastyczny polski produkt!

Używam tego produktu od: styczeń 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić malka200 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny pędzel zarówno dla początkujących jak i tych wtajemniczonych!
  • Mój Hakuro zakupiłam 6 miesięcy temu, jako mój pierwszy profesjonalny pędzel do makijażu zachęcona jego pozytywnymi opiniami na wizażu i recenzji na youtubie. Początkowo obawiałam się nakładania podkładu pędzlem z uwagi na brak jakiegokolwiek wcześniejszego doświadczenia. Jednakże już pierwsza aplikacja podkładu tym pędzlem sprawiła niemalże cud. Moja cera zyskała na świeżości, a jednolicie rozprowadzony produkt znakomicie utrzymuje się nawet kilka godzin bez wcześniejszego nakładania bazy pod podkład. Nie gubi włosia, choć myje go każdorazowo po jego użyciu, czyli niemal codziennie. Włosie miękkie i zbite, czyli odpowiednie do rozprowadzania kosmetyków płynnych. Świetnie i równomiernie rozprowadza podkład. Po wcześniejszym spryskaniu wodą nie pochłania dużo produktu, doskonale zmniejsza widoczność niedoskonałości i nie tworzy efektu tzw. „ maski”. Łatwy w czyszczeniu i wystarczą mu 2 – 3 godziny w temperaturze pokojowej by był gotowy do ponownej aplikacji. Cena bardzo dobra – za produkt wraz z przesyłką zapłaciłam ok. 40 zł, biorąc pod uwagę oczywiście inne pędzle tego typu. Serdecznie polecam!

Ilość zużytych opakowań: jeden

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Basia _W za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię go
  • Używam ten pędzel jakiś rok.
    Nie gubi włosia
    Dobrze rozprowadza podkład
    Miękkie włosie
    Cena nienajgorsza
    Nie chcę przechwalić, bo dla mnie dobry pędzel powinien służyć wiele lat, ale zapowiada się, że nie rozstanę się z nim szybko.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić ewelinka8885 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Początkowy szał zastąpiła rezerwa...
  • Bardzo bardzo napaliłam się na ten pędzel. Super recenzje, na youtube, na blogach itp. Kupiłam na allegro, ponad 40 złotych z przesyłką.

Początkowo się w nim zakochałam, bardzo przyjemny miziak sprawił, że polubiłam nakładać podkład. Myślę, że moja recenzja może być bardziej miarodajna w aspekcie zachowania się pędzla na przestrzeni niecałego roku. Też jakiś miesiąc od używania chciałam wystawić recenzję, i dobrze, bo tamta nie byłaby obiektywna.

Do rzeczy. Myję pędzel codziennie po wykonaniu makijażu, schnie sobie w temperaturze pokojowej, bez żadnych przyspieszeń z mojej strony. Na początku bardzo dobrze sobie radził z codzienną "pielęgnacją", problem zaczął się po paru miesiącach. Na początku był to jeden włosek na buzi, potem dwa, trzy... jednak czara goryczy przelała się, gdy jednego dnia ujrzałam na włosiu klej... Poważnie zastanawiałam się nad kupnem nowego, żeby ten rzucić w cholerę, ale obudził się we mnie gen sknery i zaczęłam majsterkować. Efektem jest banalne rozwiązanie, które polega na ciasnym obwiązaniu pędzla przy nasadzie małą gumką recepturką. Ma to jednak wadę i zaletę. Zaletę stanowi fakt, że pędzel mi nie linieje na twarzy, co osobiście doprowadza mnie do furii. Jednak minusem jest to, że pędzel z racji ściśnięcia ma mniejszą średnicę, muszę więc się poważniej namachać z podkładem. Coś za coś.

Podsumowując. Nie jestem taka pewna , czy był to dobry zakup, poważnie zastanawiam się nad jakimś nowym pędzlem do minerałów, bo na ten już nie mogę patrzeć (co ułatwia mi nieestetycznie ścierający się powoli napis)...

Używam tego produktu od: niespełna roku
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić sugar_free za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Mój pierwszy pędzel do podkładu, który zakupiłam zachęcona licznymi jego pozytywnymi opiniami na wizażu i recenzji na youtubie. Zamówiłyśmy sobie po takim pędzlu z siostrą i jesteśmy nimi obie zachwycone. Z początku myślałam, że taka zabawa z rana z pędzlem jest nie dla mnie bo będzie to dłużej trwało niż rozprowadzenie kosmetyku rękami. W jakim ja byłam błędzie! Ten pędzel to cudotwórca! Właściwie używany tworzy na twarzy świetny efekt a przy tym zauważyłam nieco mniejsze zużycie kosmetyku. Jest przecudownie miękki i przyjemny w dotyku, nawet mój przyjaciel lubi się nim miziać po twarzy po wypraniu a jeżeli jesteśmy przy temacie prania absolutnie nic się z nim nie dzieje cały czas pozostaje niezmieniony. Po może nie jakimś super długim użytkowaniu i tak mogę go polecić ze 100% przekonaniem

Ilość zużytych opakowań: 1 normlne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić DamienaRice za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • mam mniejszą wersję h50s i bardzo sobie chwalę przy nakładaniu podkładu. a że podkładów ostatnio nie używam, bo przerzuciłam się na studio fix maca to stwierdziłam, że przyda mi się jakiś większy pędzel. no i muszę powiedzieć, że spełnia swoją rolę idealnie dobrze rozprowadza kosmetyk, nabiera odpowiednią ilość. włosie jest miękkie, nie wypada. pędzel bardzo solidnie wykonany. cena w porównaniu do jakości jest niska. polecam!

Używam tego produktu od: około miesiącaIlość zużytych opakowań: jeden pędzel

Chcesz pochwalić aasixx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie dla mnie
  • super pędzel!
    +jest bardzo miękki
    +idealnie rozprowadza podkład-zero smug.
    +cena, jak za taką jakość, jest naprawdę bardzo korzystna. ja kupiłam go za około 30 zł
    +super się czyści
    +bardzo fajne włosie
    +nie gubi włosia
    +poręczny
    +daje bardzo fajny efekt

nie mogę się go nachwalić
    minusów jak narazie nie zauważyłam )
    mam jeszcze kilka innych pędzli tej firmy i jestem zadowolona mimo że dopiero zaczynam przygodę z pędzelkami i 'poważnym' makijażem )

Ilość zużytych opakowań: nadal jeden

Chcesz pochwalić pesciaa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij