Syoss Color, Professional Performance (Odcienie blond)

Powiększ Syoss Color, Professional Performance (Odcienie blond)

Zgłaszająca osoba: EveDAnge

SYOSS Color to profesjonalnej jakości koloryzacja, którą można wykonać w domu. SYOSS Color, trwała koloryzacja stworzona przy udziale i testowana przez fryzjerów oraz stylistów, oferuje wysoce skuteczną formułę z unikalną mieszanką intensywnych pigmentów, która nadaje intensywny i precyzyjny efekt koloryzacji oraz profesjonalne pokrycie siwych włosów. Odżywka Color Seal z pielęgnacyjnym kompleksem Nutri-Care, wzbogacona prowitaminą B5 i proteinami pszenicy, daje profesjonalną pielęgnację po koloryzacji. Odbudowuje włosy od wewnątrz i chroni ich powierzchnię, aby lśniły zdrowym blaskiem.

Odcienie blond:
6-8 Ciemny Blond
6-7 Złocisty Ciemny Blond

Cena: 17zł / 50ml + 50ml + 15ml
/bw/

• miodowy blond - bez szału
  • Farbę Syoss zastosowałam po raz pierwszy, poszukując produktu który nada moim włosom wyraźny, jednoznaczny kolor. Farbę kładłam na włosy po rozjaśnianiu, tzn. ciemny blond z rudawo- złotymi refleksami.
    Generalnie, nie uzyskałam niestety tak pięknego koloru jak widnieje na pudełku - oczekiwałam bardziej 'soczystej' barwy. Odcień jest w zasadzie widoczny w samych refleksach, bazowy kolor włosów przeszedł bardziej w słodki karmel. Innymi słowy, farba ta nie wykazała właściwości rozjaśniających. Być może lepiej chwyta na jasnych blondach (8,9,10). Trzeba jednak przyznać że ładnie wyrównała kolor na całej długości włosów i efekt jest i tak całkiem przyjemny. Kolor z biegiem czasu tonuje się i 'spiera'. Włosy przetrwały koloryzację w dobrym stanie, farba nie zniszczyła ich.
    Aplikacja była łatwa, produkt nie podrażniał. Farba jest wydajna, rozprowadza się równomiernie.
    Podsumowując, do zakupu skłania ciekawy i trudny do odnalezienia w innych paletach kolor, natomiast do ponownego użycia zniechęca ostateczny efekt - nie jest do końca przewidywalny i zbyt silnie zależy od wyjściowego koloru włosów.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paula33100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 8-7 Prawdziwy Miodowy Blond
  • Długo szukałam koloru który byłby blondem - nie żółtym lecz z ładnym, eleganckim miodowym połyskiem.
    Kolor muszę przyznać jest super, farba ma swoje plusy jak i minusy.

Plusy:
    +jest niedroga,
    +łatwo się rozprowadza,
    + aplikator pozwala na dokładną koloryzację,
    + śmierdzi tylko troszeczkę ;P
    + ma piękny kolor, który przynajmniej u mnie wychodzi bardzo równo,
    + na moich mysich odrostach chwyta jednolicie ! Mam więc taki sam kolor na całej długości włosów, co dla mnie jest niezwykle ważne.
    + nie niszczy włosów, nie wysusza ich nadmiernie.

Minusy:
    - niestety kolor po jakimś czasie blednie, u mnie ze względu na intensywną pielęgnację, olejowanie, maseczki itd. które pewnie przyczyniają się to takiego stanu rzeczy, kolor spłukuje mi się do jasnego blondu,
    - jest niewydajna, jedno opakowanie ledwo mi starcza na farbowanie odrostów, do pokrycia całych włosów potrzebowałabym 2 opakowań.

Podsumowując, farbuję się tą farbą już ponad rok. Całe włosy zafarbowałam ostatnio we wrześniu, co 2 miesiące farbuję odrost. Kolor trochę się wypłukał, ale nie ma tragedii, nadal jest to blond z lekkim miodowym połyskiem.
    Ta farba to nie jest ideał, ale będę jej wierna bo nie niszczy włosów, nie podrażnia skalpu. Poza tym, kolor jest przepiękny i lepszego dla siebie chyba nie znajdę.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić SweetChoco za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Kolor średni blond 7-6

Plusy:
    Wiele farb przetestowałam, szukając podobnej do odcieniu moich włosów. No i ta właśnie jest chyba jedyną na której nie widać znaczącej różnicy w kolorach. Plusem tez jest aplikator dzięki któremu wygodnie się nakłada farbę na włosy. Farba też nie śmierdzi drażniąco. Stan po farbowaniu moich włosów też nie jest tragiczny więc uznaję to za plus

Minusy:
    Strasznie lecą mi włosy z głowy, szczególnie przy spłukiwaniu można by je garściami zbierać (podejrzewam to of farby ze względu na to że łykam witaminy i mam zdrowe paznokcie więć nie powinno tak się dziać). Niestety cena w porównaniu do jakości farby moim zdaniem jest za wysoka oraz fakt, że na moje włosy za ramiona muszę zużywać dwie farby. Podczas farbowania także jak i przy spłukiwaniu swędzi mnie niemiłosiernie głowa.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: dziesięć opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulinka1583 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 8-4 Płomienna lawa
  • Stan wyjściowy: włosy po dwóch dekoloryzacjach, rozjaśnianiu oraz farbowaniu na blond, co dało koszmarny trójbarwny efekt - na czubku głowy niemalże platyna, długość to blond poziom 9, końce poziom 8 mocno pomarańczowy.

Akcja: rozczarowana zarówno moim wyglądem, jak i stanem włosów postanowiłam zaniechać dalszego rozjaśniania i stać się ruda. I miałam ochotę na głęboki rudy kolor. Nauczona, że farby zawsze wychodzą ciemniejsze na wlosach niż na opakowaniu, zakupiłam Płomienna Lawę w przekonaniu, że wyjdzie ciemniej. Jest to poziom 8, a blond z poziomu 8 wychodził u mnie niemalże jasno brązowy. Jakie więc było moje zaskoczenie i rozczarowanie ogromne, gdy po zmyciu farby, jeszcze na mokro spostrzegłam, że włosy pozostały jasne! Naprawdę byłam mocno rozczarowana i niezadowolona. Włosy są chyba nawet jaśniejsze niż na opakowaniu. Jednak po wysuszeniu zaczęłam się oglądać i dziś - po 2 dniach mogę powiedzieć, że kolor jest lepszy od tego, który sobie wymysliłam.
    Przede wszystkim odcień 8-4 pięknie wyrównał kolor. Włosy pozostały blond, ale są takie troche rude, troche karmelowe. Ogólnie jasny, ciepły, bardzo przyjemny kolor.
    A co najciekawsze Płomienna lawa zniwelowała i przytłumiła wściekłe pomarańczowe odcienie na końcówkach.
    Jestem naprawde pozytywnie zaskoczona. Kolor okazał się bardzo pasujący do mojego typu urodu (jasna, wpadająca w żółtą karnacja, piegi) , pięknie podbija kolor niebieskich tęczówek.
    Co do trwałości to na chwilę obecną niewiele mogę powiedzieć, natomiast nie zauważyłam by zrobił jakąs krzywdę moim włosom, które już przed nakładaniem farby były mocno zmaltretowane.
    Za farbę zapłaciłam 24zł w Realu, drogo... jednak wiem, że można kupić ją taniej w innych sklepach. Mi się po prostu nie chciało gonić po mieście.

Podsumowanie:
    +piękny kolor
    +łatwe przygotowanie i nakładanie
    +nie szczypie, nie podrażnia
    +nie zniszczył mi włosów

-cena

Myślę, że pozostanę z nim na dłużej.

2 TYGODNIE PÓŹNIEJ: niestety kolor szybko się wypłukał. Być może to wina moich zniszczonych włosów, nie wiem... 2 tygodnie, mycie co 2-gi dzień i koloru praktycznie nie ma. Zrobił się taki blondzik rudawy. Plusem jest, że równo się zmywa i włosy w dalszym ciągu mają równy kolor.

Na marginesie: odcień przeze mnie oceniany nie został ujęty w opisie produktu. Proszę o poprawkę.Używam tego produktu od: 2 dniIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • 9-1 jest genialny
  • Idealnie kryje. MOje naturalne zrobiły się mega ciemne więc jak ktoś mi farbuje to nie może uwierzyć, że tak chwyta kolor jest jak na opakowaniu, nie jest żółty, nie blaknie, wyglądają naturalnie nie ma efektu peruki. Włosy są miękkie, ale wiadomo, że są zniszczone jak po każdej farbie szczególnie po blond. Mój zdecydowany faworyt!

Ilość zużytych opakowań: 8 zużytych

Chcesz pochwalić Nezumi93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mrozny perłowy blond
  • Kolor ładnie wygląda na włosach. Włoski farbowałam pół roku temu i do tej pory wyglądają podobnie jak tuż po koloryzacji Nie swędzi po nim skóra głowy i nie śmierdzi aż tak bardzo jak niektóre farby. Odrosty nie odróżniają się od reszty Jedynym minusem jest to , że troszkę wysuszyła mi ta farbka włosy i trudniej się rozczesują , ale na wysuszone włosy jest Ok Dołączam zdjęcie moich włosków farbowanych tą farbką ( robione tydzień temu )

Używam tego produktu od: od pół roku

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić madzia12121 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak tak ma wyglądać profesjonalizm, to świat schodzi na psy....
  • Jestem na NIE! I nie polecam tego produktu nikomu!
    Użyłam koloru CIEMNY BLOND (jak już farbuję to zawsze na taki odcień)
    Farba ma dla mnie same minusy!
    - Kolor jest bardzo matowy
    - Odcień spływa po tygodniu, czyli kolor jest bardzo nietrwały!
    - Włosy po koloryzacji tą farbą są suche jak siano, twarde jak włosy w szczotce do mycia paznokci i sztywne jak druty
    - Końcówki natychmiast po koloryzacji zaczęły mi się bardzo kruszyć, nie pomogła kuracja olejami.... musiałam podciąć radykalnie włosy

Ta farba to porażka, bubel!
    I ktoś reklamuje to, jako produkt profesjonalny! Nie chciałabym mieć do czynienia z żadnym fachowcem, w żadnej dziedzinie, który odpierniczałby taką manianę, jaka wychodzi po tej miksturze!

SZCZERZE ODRADZAM!

Używam tego produktu od: Użyłam pierwszy i ostatni raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić baniorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor się zmywa po tygodniu!!
  • Szczerze mówią kolor po farbowaniu jest bardzo ładny. Tylko szkoda że tak szybko schodzi! Już po drugim myciu koloru nie ma, powraca stary. W farbie nie czuć amoniaku, nie parzy jest delikatna, no ale czemu tak szybko schodzi.... Najgorsze że kolor także się odbarwia na słońcu.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JohanaTomana za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • Rewelacyjna dla żółciaków
  • Postanowiłam wystawić tej farbie recenzję po tym, jak wczoraj pofarbowałam mojej mamie włosy.
    Włosy mojej mamy są dość krótkie, coś a'la Kożuchowska tylko trochę dłuższe. Jej ulubiona fryzjerka spaprała jej niedawno włosy, mama się wkurzyła i zaczęła farbować włosy sama w domu. Farbowała tylko odrosty, a do fryzjera chodziła tylko odświeżyć kształt fryzury. Po pewnym czasie okazało się, że ścięła już wszystkie rozjaśnione przez fryzjera końcówki, a zostało jej to, co sama farbowała naturią, czyli żółtawo-miodowy blond (odrosty ma czarne):

W końcu poprosiła mnie, nadwornego fryzjera o pomoc

Wybrałyśmy się po farbę Garniera superrozjaśniającą - brak efektu, tylko końce szaro-niebieskie.
    Miesiąc później przywiozłam jej z Niemiec farbę Poly Palette której sama używam i wychodzi ok. Myślę sobie - palette to palette, zadziała. Nie zadziałała...

Kolejny miesiąc później zrozpaczona mama zaciągnęła mnie do rossmana i kazała wybrać farbę. Nadworny fryzjer pod presją wahał się, wybierał, przebierał, w końcu padło na syoss mroźny blond o ile się nie mylę, odcień 9-5.

Farbę super się rozrabiało, nie byłp babrania się z pędzelkiem i miseczką. Nałożyłam na 5 minut na odrosty, a potem na resztę bo ta reszta była w sumie najważniejsza, żeby rozjaśniło całe włosy. Efekt? Odcień jaśniejszy, chłodny, bez zielonych czy niebiesko-szarych refleksów. Sama jestem w szoku, ale przy pomocy tej farby udało się osiągnąć to: http://elgon.pl/sklep/images/farby_do_wlosow/Kolory_Jasny_Blond/bardzo_jasny_popielaty_blond_max.jpg
    Włosy nie są zniszczone, co aż dziwne, bo są gęste, ale cienkie i delikatne. Skóra głowy nie swędziała, jeśli wierzyć mamie. Sama jestem w szoku, że tak zadziałała. Kolor jest piękny, żywy i bardzo pasuje do jej typu urody (zima). Polecam!

Używam tego produktu od: tydzień temu

Chcesz pochwalić Rudax za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Pierwszy raz zakupiłam ta farbę tylko na podstawie opinii mojej dobrej koleżanki który długi czas farbowała swoje włosy na miodowy blond. Zachęcona jej opinią też zdecydowałam się na MIODOWY BLOND. Moim naturalnym kolorem jest jasny brąz. miałam na początku obawy czy taki kolor w ogóle chwyci moje włosy. Na szczęście wyszło wszystko tak jak powinno.
    Plusy:
    + zapach
    +łatwość aplikacji
    + brak podrażnień
    + nie niszczy bardzo włosów
    + odżywka
    Minusy:
    - kolor chwycił mi mocniej włosy przy głowie, a końcówki było ciemniejsze ( dało się to zredukować rozjaśniaczem z Joanny) odejmuje za to 1 gwiazdkę
    - kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż na opakowaniu ( pewnie przez to że mam włosy ciemniejsze niż zalecano)

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić alamapsa za czytelną i pomocną recenzję?
  • strasznie niszczy wlosy
  • Dziewczyny moje wlosy przez 2 lata nie byly farbowane i chcialam je w koncu pomalowac na cos tejn kolor ciemny blond z syossa jak w koncu odzyly i staly sie mocne !
    - strasznie niszczy wlosy !
    - wysusza nieziemko , wlosy sie lamia i wgl
    -kolor wychodzi ciemny o wiele niz na opakowanie
    -splukuje sie juz po 3 myciach z ciemnego do jasniejszego
    -po splukiwaniu juz tylko rude refleksy( czubek glowy jasniejszy , rudy, reszta kolorowa
    -nie trzyma sie dlugo zdecydowanie..
    OGOLNIE NIE POLECAM !

Syoss jest strasznie przereklamowany, wsytarczy popatrzec na szampony i na ich sklad..

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 pierwsze i ostatnie !

Chcesz pochwalić serduszko111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • straszne
  • Użyłam ocienia 9-5 Mroźny Perłowy Blond

Była to moja pierwsza farba do włosów. Zacznijmy od tego, że kolor włosów nie był chodź odrobine zbliżony do tego na opakowaniu, ale możliwe, że po prostu miałam za ciemne włosy ( ciemny blond ) żeby wyszedł taki jaki chciałam uzyskać. Na początku było wsztystko super, fajnie, włosy piękne, wydające się zdrowsze, sypkie, byłam bardzo zadowolona, lecz po tygodniu przestały takie być, zrobiły się brzydkie, zniszczone, przesuszone. Po następnych opakowaniach zaczęły wręcz masowo wypadać, przeraziłam się okropnie, bo czesząc sie nie wypadało mi kilkanaście włosów tylko całe pęczki, istny horror.

NIE KUPUJCIE ZA NIC !

Używam tego produktu od: 3 farbowania
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić spokopaula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Farbę kupilam ze wzgledu na kolor z opakowania.
    Średni blond-7-6.
    Chcialam przyciemnić moje bardzo jasne włosy do średniego naturalnego blondu.
    Kolor, owszem wyszedł ładny,ani glonowaty ani szary.
    Po tygodniu połowę się spłukał-nierówno, ale farby o to nie winię.
    Jednak zniszczył włosy masakrycznie w stosunku do tego jakie były przed farbowaniem. Miałam dziwne wrażenie jakbym miała cały czas otwartą łuskę włosa-były szorstkie, nie przyjmowały odżywek. Dopiero po wizycie u fryzjerki i nałożeniu Welli włos jakby się zamknął i wygląda całkiem inaczej.
    Tak czy siak, końce poszły do ścięcia.

Chcesz pochwalić Agatau88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 8-7 Miodowy blond
  • Użyłam jej na włosach ciemny blond. Farba w miarę przyjemnie pachnie, łatwo się nakłada dzięki tubce. Po zmyciu farby (trzymałam pół godziny) moje odrosty miały śliczny kolor rudego blondu, bardzo zbliżony do tego na opakowaniu (mój naturalny kolor włosów to mysi blond), reszta włosów została delikatnie rozjaśniona. Mile mnie to zaskoczyło, ponieważ myślałam, że na reszcie włosów kolor wcale nie złapie. Dołączona odżywka sprawia, że włosy po koloryzacji są miękkie i miłe w dotyku.

Ilość zużytych opakowań: jedno, całe

Chcesz pochwalić kociaak18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 9.5 mrozny blond -słaba
  • Moim wyściowym kolorem jest popielaty naturalny blond chciałam je rozjaśnić troszkę, używałam garniera z seri color sensation z odcieniem beżu- kolor wyszedł płaski, ale na taką "bazę" myślałam ze mrożny blond syossa złapie ładnie. Myliłam się, wyszedł popielato-żółtawy, nienaturalny.

Chcesz pochwalić corny13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Oceniam 6-8 ciemny blond

Moje wlosy sa po dekoloryzacjach, doszlam juz do blondu lecz mialam spore odrosty ok 3 cm, naturalny kolor to ciemny braz. Moje wlosy wygladaly jakbym miala pasemka, jasny braz z blondem. Pofarbowalam wczoraj wlosy ta farba i sa... ciemno brazowe. Mam nadzieje, ze kolor sie spierze i bedzie jasniejszy. Ale co mnie cieszy jest bynajmniej jednolity a nie jak to bylo przez pofarbowaniem. Ogolnie jestem zadowolona a za jakis czas napisze czy wlosy sie rozjasnily.

Minusy:
    -wlosy przy zmywaniu farby strasznie wypadaly

Używam tego produktu od: 1 opak.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Chcesz pochwalić jadodap90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Kolor sredni blond.

Moj wyjściowy to ciemny brąz. Po farbowaniu kasztan, troche rudy. Po paru myciach przypomina faktycznie odnień na probowniku. Jest dosyc jasny / jak na moje ciemne wlosy/ i ciekawy. Podoba mi sie. Podobny kolor tylko, ze z Loreala wyszedl mi prawie czarny.

Syoss nie zrobil mi spotoszenia na glowie.

Na wlosy do ramion /gdzies 5 cm za kark/ starczylo bez problemu jedno opakowanie.

Używam tego produktu od: 1 opak.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opak.

Chcesz pochwalić fossa za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczekiwałam czegoś więcej
  • kolor, który wybrałam to 6-8 ciemny blond

Przez półtora roku rozjaśniałąm włosy Goldwellem i muszę przyznać, że włosy kompletni się od tego nie zniszczyły. Wierzcie czy nie, ale był cały czas w takim stanie. Jednak stwierdziłam, że nie bd męczyć włosów rozjaśniaczem i zafarbuję na coś ciemniejszego. Zawsze mówi się, że to rozjaśniacz niszczy włosy bardziej od farby. W moim przypadku stało się odwrotnie. Utleniacz nie wyrządził mi kompletnie żadnej krzywdy, a ta farbka z Syoss\'a niestety bardzo je wysuszyła, przede wszystkim końcówki. Na szczęście udało mi się to juz opanować, ale nie było łatwo. Zawiodłam sie, bo przecież rozjaśniacz też jest na amoniaku i nic się nie działo... Oczywiście kolor makabrycznie się wypłukuje, po każdym myciu leci brązowa woda. No ale prawda jest taka, że powinnam była zrobić najpierw pigmentację, więc tu nie mam prawa się skarżyć. Ogólnie za straszny przesusz odejmuję połowę z puli punktów. Kolor wyszedł bardzo ładny, średni brąz, w tym momencie zmył się do ciemnego blondu, ale jaki będzie później...aż się boję myśleć.
    Raczej jej już nie kupię.Używam tego produktu od: 2 tygodniIlość zużytych opakowań: dwa (na jedno farbowanie)

EDIT: zmniejszam ocenę na półtorej gwiazdki bo jak juz wyzej pisalam, farba niemilosiernie zniszyla mi kocowki, wydawalo mi sie, ze to opanowalam -ale jednak nie! jedyne do czego sie teraz nadaja to SCIECIE!!! i to z 10cm.... brak slow. Nigdy wiecej tej farby. Poltorej gwiazdki za to, ze kolor wyszedł taki jak na opakowaniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iris55 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dzięki farbie wypadają mi włosy
  • Na początku wakacji robiłam tą farbą ombre. Kupiłam odcień 9-5, ze względu na to, że normalnie mam ciepły kolor, kasztanowy wpadający w rudy, a nie chciałam, żeby po farbowaniu końcówki zrobiły się żółte. Ta farba to był chyba największy błąd mojego życia. Nie dość, że chwyciła bardzo delikatnie to zniszczyła mi włosy. Z każdym czesaniem, układaniem, spinaniem wyciągam garść suchych i zniszczonych włosów. Dodam, że przed farbowaniem były grube i mocne. Żałuję bardzo, bo farba wydawała się być tą dobra, szczególnie, że miała atrakcyjną cenę. Nie wspomnę już o smrodzie, który pojawił się przy farbowaniu. Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić julieromanczyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nope.
  • Oceniany kolor - 6-8 Ciemny Blond

Jako, że lubię eksperymentować z włosami, przyszedł i czas, żeby stać się blondynką, pokłady umysłowe już posiadam Niestety po farbowaniu z przykrością stwierdziłam, że mój mózg jednak chciał walczyć i nie odnotowałam praktycznie żadnej zmiany na włosach na jaśniejszą a w zasadzie mi je przyciemnił! Plusów nie zauważyłam.
    Minusy:
    - Brak jakiejkolwiek zauważalnej zmiany na włosach
    - Włosy po niej wypadają jak szalone

Używam tego produktu od: Ano ze 4 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić wucekaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra, ale nie najlepsza
  • Używam farby 9-5 Mroźny Perłowy Blond.
    Jak na razie to jedyna farba, która w miarę dobrze rozjaśnia mi włosy, nie daje żółtych refleksów.

+ jak już wspomniałam, kolor jest w miarę chłodny, bez większych żółtych cieni
    + wygodna aplikacja podczas farbowania, wygodna tubka
    + aż tak bardzo nie śmierdzi amoniakiem

- swędzi mnie skóra głowy zaraz po nałożeniu
    - końcówki włosów są siwawe, a nasada ciemniejsza (mam króciutkie włosy, wiec całkowicie odpada nakładanie wpierw na odrost a potem na resztę włosów, bo po prostu po ścięciu moje odrosty miejscami stają się moimi końcówkami )
    - według mnie kolor szybko sie zmywa i robi sie żólty odcień

Nie znalazłam jeszcze farby, która idealnie pokryłaby mi włosy, ale ta jest dobra, na razie mi wystarcza.

Używam tego produktu od: dwóch lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: około 6-8 farb

Chcesz pochwalić Mystiquee za czytelną i pomocną recenzję?
  • pokryło pięknie marchewkę i siwki
  • po powrocie z wakacji z odrostami ciemny blond, siwkami i rozjąśnionymi od słońca do marchewki włosami rzuciłam się na farbę w odcieniu średni blond...i super siwych nie ma, odrost cudny nawet nie ma różnicy między resztą włosów.
    minusy
    szczypie troszkę w głowę normalka,
    zostaję na skórze
    plusy
    kolor super
    odżywka fajna

wrócę na pewno mój kolor i tak spodziewałam się rudej poświaty mam złotą cudną i bardzo naturalną.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 2 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić anna maria 79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super farba - polecam
  • Profesjonalna farba, świetnie się nakłada, kolor 9-1 wychodzi tak jak obiecuje producent. Pierwsza farba która nie daje żółtego lub niebieskawego odcienia, kolor na pewno lepszy niż te robione u dobrego fryzjera.

Używam tego produktu od: 1 dzień

Chcesz pochwalić milika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mroźny perłowy blond ok
  • PLUSY
    *wygodny aplikator i sposób mieszania farby
    *nie śmierdzi chemicznie,nie łzawią oczy
    *cena 17zł przystępna
    *odżywka dołaczona do farby ładnie pachnie i wygładza włosy
    *odrosty zostały rozjaśnione
    *włosy nie są bardziej zniszczone niż po innych farbach
    *nie podrażnia skóry głowy no chyba że mamy jakieś ranki czy rozdrapane strupki
    *to jest właśnie kolor którego szukałam bez żółtych refleksów

MINUSY
    *farba nie pokrywa równomiernie włosów,zauwałyłam że miejscami kolor jest super taki biały jak na obrazku a miejscami żółty jak przed farbowaniem-może to wina złej aplikacji bo nakładałam farbę sama

Gdyby farba przyjęła równomiernie to byłoby to moje KWC
    Używam tego produktu od: użyłam pierwszy raz EDIT 26.08.2012 kupiłam po raz drugi
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ****
  • 9-5 Mroźny Perłowy Blond
    początkowo włosy przybierają kolor szary, z czasem (po kilku dniach codzinnego mycia włosów) pigment się wypłukuje i osiągamy kolor widoczny w próbniku na opakowaniu, kolor ten utrzymuje się do następnego farbowania

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MrsRybacd za czytelną i pomocną recenzję?