Syoss Color, Professional Performance (Odcienie blond)

Powiększ Syoss Color, Professional Performance (Odcienie blond)

Zgłaszająca osoba: EveDAnge

SYOSS Color to profesjonalnej jakości koloryzacja, którą można wykonać w domu. SYOSS Color, trwała koloryzacja stworzona przy udziale i testowana przez fryzjerów oraz stylistów, oferuje wysoce skuteczną formułę z unikalną mieszanką intensywnych pigmentów, która nadaje intensywny i precyzyjny efekt koloryzacji oraz profesjonalne pokrycie siwych włosów. Odżywka Color Seal z pielęgnacyjnym kompleksem Nutri-Care, wzbogacona prowitaminą B5 i proteinami pszenicy, daje profesjonalną pielęgnację po koloryzacji. Odbudowuje włosy od wewnątrz i chroni ich powierzchnię, aby lśniły zdrowym blaskiem.

Odcienie blond:
6-7 Złocisty Ciemny Blond

Cena: 17zł / 50ml + 50ml + 15ml
/bw/

• Dobra farba
  • Była to moja pierwsza farba do włosów. Swoją przygodę zaczęłam od blond los angeles (kolor limitowany) . W efekcie otrzymałam ładny słoneczny blond choć na opakowaniu kolor prezentował się inaczej- był słomkowy. Kolejną farbą był mroźny, perłowy blond. Jest to ładny, chłodny odcień blondu. Obydwa odcienie musiałam nakładać na całe włosy kilka razy w różnych odstępach czasu w celu uzyskania odpowiednio jasnego koloru . ciemne włosy było mi ciężko rozjasnić farbą ale udało mi się to i byłam zadowolona . Z samymi odrostami radzą sobie bardzo dobrze. Mimo to przechodzę na rozjaśniacz ale farbę polecam. Panadto włosy po farbowaniu są sypkie i ładnie pachną.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mrozny blond? raczej nie
  • kolor 9.5- mroźny blond

Wyszedł jasny słomkowy blond.

Plusem jest to że farba chwyciła, bo bywały farby które zmywałam i efektu żadnego - np. Schwarzkopf Perfect Mousse.

Nie jestem zadowolona z koloru, to nieporozumienie i bardzo żałuję że pożałowałam pieniędzy na Loreal i zaryzykowałam. Nigdy więcej.

Mój kolor odrostów to był sredni blond a na długosci b. jasny blond.

Do tego kondycja głowy i włosów jest zła. Skóra głowy mnie swędzi, włosy jak siano. Miesiąc je będę ratowac a później kupię Loreal kolor Viking.

Używam tego produktu od: 1 raz, 3 dni temuIlość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić fancygirl83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miodowy blond - bez szału
  • Farbę Syoss zastosowałam po raz pierwszy, poszukując produktu który nada moim włosom wyraźny, jednoznaczny kolor. Farbę kładłam na włosy po rozjaśnianiu, tzn. ciemny blond z rudawo- złotymi refleksami.
    Generalnie, nie uzyskałam niestety tak pięknego koloru jak widnieje na pudełku - oczekiwałam bardziej 'soczystej' barwy. Odcień jest w zasadzie widoczny w samych refleksach, bazowy kolor włosów przeszedł bardziej w słodki karmel. Innymi słowy, farba ta nie wykazała właściwości rozjaśniających. Być może lepiej chwyta na jasnych blondach (8,9,10). Trzeba jednak przyznać że ładnie wyrównała kolor na całej długości włosów i efekt jest i tak całkiem przyjemny. Kolor z biegiem czasu tonuje się i 'spiera'. Włosy przetrwały koloryzację w dobrym stanie, farba nie zniszczyła ich.
    Aplikacja była łatwa, produkt nie podrażniał. Farba jest wydajna, rozprowadza się równomiernie.
    Podsumowując, do zakupu skłania ciekawy i trudny do odnalezienia w innych paletach kolor, natomiast do ponownego użycia zniechęca ostateczny efekt - nie jest do końca przewidywalny i zbyt silnie zależy od wyjściowego koloru włosów.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paula33100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 8-7 Prawdziwy Miodowy Blond
  • Długo szukałam koloru który byłby blondem - nie żółtym lecz z ładnym, eleganckim miodowym połyskiem.
    Kolor muszę przyznać jest super, farba ma swoje plusy jak i minusy.

Plusy:
    +jest niedroga,
    +łatwo się rozprowadza,
    + aplikator pozwala na dokładną koloryzację,
    + śmierdzi tylko troszeczkę ;P
    + ma piękny kolor, który przynajmniej u mnie wychodzi bardzo równo,
    + na moich mysich odrostach chwyta jednolicie ! Mam więc taki sam kolor na całej długości włosów, co dla mnie jest niezwykle ważne.
    + nie niszczy włosów, nie wysusza ich nadmiernie.

Minusy:
    - niestety kolor po jakimś czasie blednie, u mnie ze względu na intensywną pielęgnację, olejowanie, maseczki itd. które pewnie przyczyniają się to takiego stanu rzeczy, kolor spłukuje mi się do jasnego blondu,
    - jest niewydajna, jedno opakowanie ledwo mi starcza na farbowanie odrostów, do pokrycia całych włosów potrzebowałabym 2 opakowań.

Podsumowując, farbuję się tą farbą już ponad rok. Całe włosy zafarbowałam ostatnio we wrześniu, co 2 miesiące farbuję odrost. Kolor trochę się wypłukał, ale nie ma tragedii, nadal jest to blond z lekkim miodowym połyskiem.
    Ta farba to nie jest ideał, ale będę jej wierna bo nie niszczy włosów, nie podrażnia skalpu. Poza tym, kolor jest przepiękny i lepszego dla siebie chyba nie znajdę.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić SweetChoco za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Kolor średni blond 7-6

Plusy:
    Wiele farb przetestowałam, szukając podobnej do odcieniu moich włosów. No i ta właśnie jest chyba jedyną na której nie widać znaczącej różnicy w kolorach. Plusem tez jest aplikator dzięki któremu wygodnie się nakłada farbę na włosy. Farba też nie śmierdzi drażniąco. Stan po farbowaniu moich włosów też nie jest tragiczny więc uznaję to za plus

Minusy:
    Strasznie lecą mi włosy z głowy, szczególnie przy spłukiwaniu można by je garściami zbierać (podejrzewam to of farby ze względu na to że łykam witaminy i mam zdrowe paznokcie więć nie powinno tak się dziać). Niestety cena w porównaniu do jakości farby moim zdaniem jest za wysoka oraz fakt, że na moje włosy za ramiona muszę zużywać dwie farby. Podczas farbowania także jak i przy spłukiwaniu swędzi mnie niemiłosiernie głowa.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: dziesięć opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulinka1583 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 8-4 Płomienna lawa
  • Stan wyjściowy: włosy po dwóch dekoloryzacjach, rozjaśnianiu oraz farbowaniu na blond, co dało koszmarny trójbarwny efekt - na czubku głowy niemalże platyna, długość to blond poziom 9, końce poziom 8 mocno pomarańczowy.

Akcja: rozczarowana zarówno moim wyglądem, jak i stanem włosów postanowiłam zaniechać dalszego rozjaśniania i stać się ruda. I miałam ochotę na głęboki rudy kolor. Nauczona, że farby zawsze wychodzą ciemniejsze na wlosach niż na opakowaniu, zakupiłam Płomienna Lawę w przekonaniu, że wyjdzie ciemniej. Jest to poziom 8, a blond z poziomu 8 wychodził u mnie niemalże jasno brązowy. Jakie więc było moje zaskoczenie i rozczarowanie ogromne, gdy po zmyciu farby, jeszcze na mokro spostrzegłam, że włosy pozostały jasne! Naprawdę byłam mocno rozczarowana i niezadowolona. Włosy są chyba nawet jaśniejsze niż na opakowaniu. Jednak po wysuszeniu zaczęłam się oglądać i dziś - po 2 dniach mogę powiedzieć, że kolor jest lepszy od tego, który sobie wymysliłam.
    Przede wszystkim odcień 8-4 pięknie wyrównał kolor. Włosy pozostały blond, ale są takie troche rude, troche karmelowe. Ogólnie jasny, ciepły, bardzo przyjemny kolor.
    A co najciekawsze Płomienna lawa zniwelowała i przytłumiła wściekłe pomarańczowe odcienie na końcówkach.
    Jestem naprawde pozytywnie zaskoczona. Kolor okazał się bardzo pasujący do mojego typu urodu (jasna, wpadająca w żółtą karnacja, piegi) , pięknie podbija kolor niebieskich tęczówek.
    Co do trwałości to na chwilę obecną niewiele mogę powiedzieć, natomiast nie zauważyłam by zrobił jakąs krzywdę moim włosom, które już przed nakładaniem farby były mocno zmaltretowane.
    Za farbę zapłaciłam 24zł w Realu, drogo... jednak wiem, że można kupić ją taniej w innych sklepach. Mi się po prostu nie chciało gonić po mieście.

Podsumowanie:
    +piękny kolor
    +łatwe przygotowanie i nakładanie
    +nie szczypie, nie podrażnia
    +nie zniszczył mi włosów

-cena

Myślę, że pozostanę z nim na dłużej.

2 TYGODNIE PÓŹNIEJ: niestety kolor szybko się wypłukał. Być może to wina moich zniszczonych włosów, nie wiem... 2 tygodnie, mycie co 2-gi dzień i koloru praktycznie nie ma. Zrobił się taki blondzik rudawy. Plusem jest, że równo się zmywa i włosy w dalszym ciągu mają równy kolor.

Na marginesie: odcień przeze mnie oceniany nie został ujęty w opisie produktu. Proszę o poprawkę.Używam tego produktu od: 2 dniIlość zużytych opakowań: 1

Chcesz pochwalić Lavann za czytelną i pomocną recenzję?
  • 9-1 jest genialny
  • Idealnie kryje. MOje naturalne zrobiły się mega ciemne więc jak ktoś mi farbuje to nie może uwierzyć, że tak chwyta kolor jest jak na opakowaniu, nie jest żółty, nie blaknie, wyglądają naturalnie nie ma efektu peruki. Włosy są miękkie, ale wiadomo, że są zniszczone jak po każdej farbie szczególnie po blond. Mój zdecydowany faworyt!

Ilość zużytych opakowań: 8 zużytych

Chcesz pochwalić Nezumi93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mrozny perłowy blond
  • Kolor ładnie wygląda na włosach. Włoski farbowałam pół roku temu i do tej pory wyglądają podobnie jak tuż po koloryzacji Nie swędzi po nim skóra głowy i nie śmierdzi aż tak bardzo jak niektóre farby. Odrosty nie odróżniają się od reszty Jedynym minusem jest to , że troszkę wysuszyła mi ta farbka włosy i trudniej się rozczesują , ale na wysuszone włosy jest Ok Dołączam zdjęcie moich włosków farbowanych tą farbką ( robione tydzień temu )

Używam tego produktu od: od pół roku

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić madzia12121 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak tak ma wyglądać profesjonalizm, to świat schodzi na psy....
  • Jestem na NIE! I nie polecam tego produktu nikomu!
    Użyłam koloru CIEMNY BLOND (jak już farbuję to zawsze na taki odcień)
    Farba ma dla mnie same minusy!
    - Kolor jest bardzo matowy
    - Odcień spływa po tygodniu, czyli kolor jest bardzo nietrwały!
    - Włosy po koloryzacji tą farbą są suche jak siano, twarde jak włosy w szczotce do mycia paznokci i sztywne jak druty
    - Końcówki natychmiast po koloryzacji zaczęły mi się bardzo kruszyć, nie pomogła kuracja olejami.... musiałam podciąć radykalnie włosy

Ta farba to porażka, bubel!
    I ktoś reklamuje to, jako produkt profesjonalny! Nie chciałabym mieć do czynienia z żadnym fachowcem, w żadnej dziedzinie, który odpierniczałby taką manianę, jaka wychodzi po tej miksturze!

SZCZERZE ODRADZAM!

Używam tego produktu od: Użyłam pierwszy i ostatni raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić baniorek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor się zmywa po tygodniu!!
  • Szczerze mówią kolor po farbowaniu jest bardzo ładny. Tylko szkoda że tak szybko schodzi! Już po drugim myciu koloru nie ma, powraca stary. W farbie nie czuć amoniaku, nie parzy jest delikatna, no ale czemu tak szybko schodzi.... Najgorsze że kolor także się odbarwia na słońcu.
    Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JohanaTomana za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij