Syoss Color, Professional Performance (Odcienie blond)

Powiększ Syoss Color, Professional Performance (Odcienie blond)

Zgłaszająca osoba: EveDAnge

SYOSS Color to profesjonalnej jakości koloryzacja, którą można wykonać w domu. SYOSS Color, trwała koloryzacja stworzona przy udziale i testowana przez fryzjerów oraz stylistów, oferuje wysoce skuteczną formułę z unikalną mieszanką intensywnych pigmentów, która nadaje intensywny i precyzyjny efekt koloryzacji oraz profesjonalne pokrycie siwych włosów. Odżywka Color Seal z pielęgnacyjnym kompleksem Nutri-Care, wzbogacona prowitaminą B5 i proteinami pszenicy, daje profesjonalną pielęgnację po koloryzacji. Odbudowuje włosy od wewnątrz i chroni ich powierzchnię, aby lśniły zdrowym blaskiem.

Odcienie blond:
6-7 Złocisty Ciemny Blond

Cena: 17zł / 50ml + 50ml + 15ml
/bw/

• Podstępny niszczyciel
  • Recenzja dotyczy koloru 8-7, "miodowy blond."
    Szukając odcienia, który zniwelowałby różnicę kolorów między odrostami a resztą włosów, zdecydowałam się na miodowy blond. Trochę się bałam, bo dobrze był mi znany mit o niszczycielskim działaniu tej farby, ale uznałam, że właśnie ten odcień jest najbliższy temu, czego szukam i postanowiłam podjąć wyzwanie.
    Bezpośrednio po farbowaniu pomyślałam, że mit został obalony, ponieważ nic złego się nie stało - włosy wydawały się być w niezmienionej kondycji, kolor wyrównany, niemal identyczny jak na opakowaniu, żadnej reakcji alergicznej czy innych niepożądanych skutków ubocznych.
    Sytuacja uległa zmianie mniej więcej dwa tygodnie po farbowaniu - wtedy przekonałam się, że Syoss to podstępne, niszczycielskie zło. Włosy stały się przesuszone, osłabione, matowe, kolor zdążył się wypłukać do mdłego, żółto-karmelowego blondu, równomierny odcień odszedł w zapomnienie.
    Konieczne stało się wprowadzenie ultra-intensywnego programu regenerująco-nawilżającego oraz podcięcie włosów. Od farbowania minęło pięć tygodni, a ja nadal zmagam się ze skutkami niefortunnego użycia tego demona.
    Odkąd zaczęła się moja przygoda z farbowaniem, zdążyłam użyć już wielu farb różnych marek i żadna nie załatwiła mnie w taki sposób jak Syoss, dlatego też dziękuję za nieudaną współpracę, wracam do sprawdzonych farb.

Używam tego produktu od: 05.2015 r.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Pin up girl za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Kolor nie taki jak na opakowaniu
  • Od dłuższego czasu farbowałam włosy na brąz, raczej w ciemniejszych odcieniach, ale ostatnio zapragnęłam jaśniejszych włosów. Fryzjerka rozjaśniła mi włosy, nałożyła farbę i wyszedł piękny (nie wiem jak to opisać) ciepły, lekko ciemny blond. Gdy już moje włosy znowu nadawały się do koloryzacji w jednej z drogerii zobaczyłam farbę syossa w odcieniu "ciemny blond", spodobał mi się, wyglądał na lekko ciemniejszy od tego co miałam na głowie i przede wszystkim naturalnie.
    Niestety żałuję, że wzięłam to do ręki! Kolor wyszedł o wiele ciemniejszy, nawet nie jasny brąz, są po prostu brązowe. Mam nadzieję tylko, że następna farba (w jaśniejszym odcieniu blondu) pokryje ten kolor. Sam odcień, jaki wyszedł z tego, jest ładny, ale chciałam mieć ciemny blond, tak więc nie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: Kilku dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DagaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarna
  • na swoj jasny blond na poziomie 8/9 o odcieniu dosc cieplym nalozylam "cieply"(jakmzapewnia producent na stronie) odcien 8-6 jasny blond.
    zakladalam ewentualne rudosci, zolcie, ale nie zalozylam tego, ze ta farba zrobi z moich wlosow szaro-buro-zielonkawa masakre.
    tak sie dzieje przy nakladaniu zimnego odcienia na cieply, ale nie cieply na cieply, cholera jasna!
    zmywajac ja dostalam palpitacji widzac ciemnoszare koncowki... uspokoilam sie, moze tylko tak mi sie wydaje w tym swietle, susze te poplatane przez te paskudna farbe wlosy i nie moglam uwierzyc wlasnym oczom. nagle z jasnej, zlotej blondynki stalam sie bura, zielonkawa szatynka. w swietle sztucznym zielen az bila po oczach, w dziennym wlosy wygladaly jak brudna scierka. to nawet nie byl kolor. zaczelam szorowac wlosy spanikowana, uzylam chyba wszystkich molziwych sposobow na swymycie farby i n i c. wygladalo to tak koszmarnie, ze sobie nie wyobrazacie. szkoda ze nie mam zdjecia, ale bylam tak zrozpaczona, ze o tym nie pomyslalam.

farbuje wlosy od trzech lat, znam podstawowe zasady laczenis sie pigmentow i takie cos nie ma prawa miec miejsca..

bardzo tez zniszczyla mi wlosy, najgorszy koszmar na swiecie.

bylam zmuszona rozjasnic wlosy, nalozyc farbe loreala i udalo mi sie to odratowac, ale cudem. wystrzegajcie sie...

Używam tego produktu od: raz uzyty

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić gabi97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba
  • Oceniam odcień 6-8 ciemny blond

Używałam różnych farb w odcieniu ciemny blond, ale efekt produktu Syoss zdecydowanie najbardziej mi odpowiada. Kolor oczywiście nie wychodzi dokładnie taki jak na opakowaniu, ale dla mnie jest idealny - jasny brąz. Włosy po koloryzacji mi nie wypadają, do farby dołączona odżywka, która ślicznie pachnie i rzeczywiście po jej zastosowaniu włosy stają się miękkie. Mi opakowanie farby bez problemu wystarcza na jedną koloryzację (włosy mam trochę dłuższe niż do ramion).
    Do minusów zaliczyłabym fakt, że kolor dosyć szybko się ''spiera''.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 - 7

Chcesz pochwalić HiTina za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogolnie farba godna polecenia
  • Oceniam farbe 8-7 (tj. Miodowy blond)
    A wiec tak ogolnie farba bez wiekszych uwag aczkolwiek kolor nie wyszedł jak na opakowaniu, ale kiedy kolor i jaki kolor wychodzi identycznie? Kolor mi sie bardzo podoba, biorac pod uwage ze miałam włosy rozjasnione to jjest ok, ani nke wyszły zielone ani nic jak to wczesniej czytałam opinie,napewno uzyje ponownie tej farby.
    Drogie Panie jesli chcecie taki kolor jak na opakowaniu to radze do fryzjera, bo domowa koloryzacja bedzie sie roznic od pożadanego efektu.

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 2x50ml +15 ml

Chcesz pochwalić Nastka2536 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni Blond 7-6
  • Jestem sceptykiem- jeśli chodzi o tę markę. Kosmetyki średnio mi pasują.
    Chciałam jakiś neutralny kolor średniego blondu- nie za żółty i za czerwony.
    Ten jest bardzo ładny, gdyby się tak szybko nie wypłukiwał (niby trwała farba) to pewnie sięgałabym częściej po ten produkt.

Plusy: bardzo ładny kolor włosów
    Minusy: Dosyć szybko się wypłukuje

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić likemokka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba
  • Była to moja pierwsza farba do włosów. Swoją przygodę zaczęłam od blond los angeles (kolor limitowany) . W efekcie otrzymałam ładny słoneczny blond choć na opakowaniu kolor prezentował się inaczej- był słomkowy. Kolejną farbą był mroźny, perłowy blond. Jest to ładny, chłodny odcień blondu. Obydwa odcienie musiałam nakładać na całe włosy kilka razy w różnych odstępach czasu w celu uzyskania odpowiednio jasnego koloru . ciemne włosy było mi ciężko rozjasnić farbą ale udało mi się to i byłam zadowolona . Z samymi odrostami radzą sobie bardzo dobrze. Mimo to przechodzę na rozjaśniacz ale farbę polecam. Panadto włosy po farbowaniu są sypkie i ładnie pachną.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • miodowy blond - bez szału
  • Farbę Syoss zastosowałam po raz pierwszy, poszukując produktu który nada moim włosom wyraźny, jednoznaczny kolor. Farbę kładłam na włosy po rozjaśnianiu, tzn. ciemny blond z rudawo- złotymi refleksami.
    Generalnie, nie uzyskałam niestety tak pięknego koloru jak widnieje na pudełku - oczekiwałam bardziej 'soczystej' barwy. Odcień jest w zasadzie widoczny w samych refleksach, bazowy kolor włosów przeszedł bardziej w słodki karmel. Innymi słowy, farba ta nie wykazała właściwości rozjaśniających. Być może lepiej chwyta na jasnych blondach (8,9,10). Trzeba jednak przyznać że ładnie wyrównała kolor na całej długości włosów i efekt jest i tak całkiem przyjemny. Kolor z biegiem czasu tonuje się i 'spiera'. Włosy przetrwały koloryzację w dobrym stanie, farba nie zniszczyła ich.
    Aplikacja była łatwa, produkt nie podrażniał. Farba jest wydajna, rozprowadza się równomiernie.
    Podsumowując, do zakupu skłania ciekawy i trudny do odnalezienia w innych paletach kolor, natomiast do ponownego użycia zniechęca ostateczny efekt - nie jest do końca przewidywalny i zbyt silnie zależy od wyjściowego koloru włosów.

Używam tego produktu od: kwiecień 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Paula33100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • 8-7 Prawdziwy Miodowy Blond
  • Długo szukałam koloru który byłby blondem - nie żółtym lecz z ładnym, eleganckim miodowym połyskiem.
    Kolor muszę przyznać jest super, farba ma swoje plusy jak i minusy.

Plusy:
    +jest niedroga,
    +łatwo się rozprowadza,
    + aplikator pozwala na dokładną koloryzację,
    + śmierdzi tylko troszeczkę ;P
    + ma piękny kolor, który przynajmniej u mnie wychodzi bardzo równo,
    + na moich mysich odrostach chwyta jednolicie ! Mam więc taki sam kolor na całej długości włosów, co dla mnie jest niezwykle ważne.
    + nie niszczy włosów, nie wysusza ich nadmiernie.

Minusy:
    - niestety kolor po jakimś czasie blednie, u mnie ze względu na intensywną pielęgnację, olejowanie, maseczki itd. które pewnie przyczyniają się to takiego stanu rzeczy, kolor spłukuje mi się do jasnego blondu,
    - jest niewydajna, jedno opakowanie ledwo mi starcza na farbowanie odrostów, do pokrycia całych włosów potrzebowałabym 2 opakowań.

Podsumowując, farbuję się tą farbą już ponad rok. Całe włosy zafarbowałam ostatnio we wrześniu, co 2 miesiące farbuję odrost. Kolor trochę się wypłukał, ale nie ma tragedii, nadal jest to blond z lekkim miodowym połyskiem.
    Ta farba to nie jest ideał, ale będę jej wierna bo nie niszczy włosów, nie podrażnia skalpu. Poza tym, kolor jest przepiękny i lepszego dla siebie chyba nie znajdę.

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 6 opakowań

Chcesz pochwalić SweetChoco za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealna
  • Kolor średni blond 7-6

Plusy:
    Wiele farb przetestowałam, szukając podobnej do odcieniu moich włosów. No i ta właśnie jest chyba jedyną na której nie widać znaczącej różnicy w kolorach. Plusem tez jest aplikator dzięki któremu wygodnie się nakłada farbę na włosy. Farba też nie śmierdzi drażniąco. Stan po farbowaniu moich włosów też nie jest tragiczny więc uznaję to za plus

Minusy:
    Strasznie lecą mi włosy z głowy, szczególnie przy spłukiwaniu można by je garściami zbierać (podejrzewam to of farby ze względu na to że łykam witaminy i mam zdrowe paznokcie więć nie powinno tak się dziać). Niestety cena w porównaniu do jakości farby moim zdaniem jest za wysoka oraz fakt, że na moje włosy za ramiona muszę zużywać dwie farby. Podczas farbowania także jak i przy spłukiwaniu swędzi mnie niemiłosiernie głowa.Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: dziesięć opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulinka1583 za czytelną i pomocną recenzję?