Syoss Color, Professional Performance (Odcienie blond)

Powiększ Syoss Color, Professional Performance (Odcienie blond)
Produkt dostępny w 1 sklepach. Cena już od 14,99 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: EveDAnge

SYOSS Color to profesjonalnej jakości koloryzacja, którą można wykonać w domu. SYOSS Color, trwała koloryzacja stworzona przy udziale i testowana przez fryzjerów oraz stylistów, oferuje wysoce skuteczną formułę z unikalną mieszanką intensywnych pigmentów, która nadaje intensywny i precyzyjny efekt koloryzacji oraz profesjonalne pokrycie siwych włosów. Odżywka Color Seal z pielęgnacyjnym kompleksem Nutri-Care, wzbogacona prowitaminą B5 i proteinami pszenicy, daje profesjonalną pielęgnację po koloryzacji. Odbudowuje włosy od wewnątrz i chroni ich powierzchnię, aby lśniły zdrowym blaskiem.

Odcienie blond:

Cena: 17zł / 50ml + 50ml + 15ml
/bw/

• Doskonała farba!
  • Na początek plusy:

-ma swój zapach, lecz jest przyjemny, a nie jak większości farb - duszący

- jest jedną z tańszych farb,które miałam okazję wypróbować

-łatwo dostępna - znajdziemy ją w każdej z drogerii, aż po sklepy typu ''Biedronka''

-uwielbiam farby z dozownikiem w formie buteleczki, ponieważ włosy farbuję sobie sama i wtedy wiem, że nie muszę obkładać siebie i wszystkiego dookoła ręcznikami, ponieważ super się rozprowadza, bez zbędnego chlapania

-konsystencja bardziej płynna niż innych farb, lecz przy korzystaniu z butelki zbytnio się tego nie zauważa i według mnie płynność jest plusem, bo farba dokładnie pokrywa wszystkie włosy.

- mam włosy za ramiona i jedno opakowanie w zupełności wystarczyło

-odżywka dołączona do farby jest rewelacyjna, włosy są miękkie, nie zniszczone, dla mnie wyglądały stanowczo lepiej niż przed malowaniem

Kupowałam już różne farby i żadna nie chciała mi dać jasnego, karmelowego efektu. Zawsze miałam po nich intensywnie rude włosy, często poniszczone. Gdy kupiłam Syossa - miodowy blond, nie miałam niedomalowanych, poniszczonych CZY ZIELONYCH - jak kilka osób stwierdziło - włosów. Pięknie rozjaśniła mój naturalny jasny brąz i mam piękne karmelowe włosy. Trzyma się długo, przy codziennym myciu przez dwa tygodnie nie zauważyłam spranego, wyblakłego koloru, jestem bardzo zadowolona, wreszcie znalazłam idealny kolor. Moja teściowa maluje włosy farbami z tej firmy już bardzo długo i też jest zadowolona z efektu.

Minusów nie zauważyłam.

Chciałabym jeszcze odnieść się do opinii dziewczyn, które twierdzą, że farba maluje na zielono. Dziewczyny, mam znajomego fryzjera i powiedział mi kiedyś, że zdarzyła mu się taka sytuacja tylko raz, gdy malował klientce włosy. Wina była po jej stronie, ponieważ nie powiedziała mu wcześniej, że dzień przed robiła inne zabiegi na włosach z chemią ( nie pamiętam jakie, mogło to być malowanie INNĄ FARBĄ, niż zrobił to ten fryzjer, jakaś ondulacja, lub coś podobnego z użyciem innych środków - po prostu zaszły reakcje chemiczne i bum - powstał zielony. Dlatego chciałabym ostrzec inne kobiety - jeżeli malujecie włosy inną farbą dzień wcześniej lub robicie na nich inne zabiegi z różnymi kosmetykami odczekajcie kilka dni, i dopiero róbcie co Wam się podoba , by nie stworzyć niechcianego dziwnego efektu... pozdrawiam i bardzo polecam tą farbę

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić x3kasia za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• Ciemny blond - matowy susz !
  • Z całą pewnością mogę stwierdzić,że producencki farb są daltonistami ! Ciemny blond to raczej ciemny brąz - koniak ! Miałam włosy na poziomie 8 w odcieniu popielato złotym ( mniej więcej ) blond. Chciałam uzyskać trochę ciemniejszy ,naturalny kolor w ciekawym odcieniu ale nigdy w życiu nie zdecydowała bym się na koniakowy kolor ! Niestety kupiłam syoss 6-8 o paskudnym brązowym ,ciemnym kolorze ,ktory niesamowicie postarza każdą twarz . Jedyny plus tej farby to to,że za żadne skarby nie chce się sprać ,wypłukać . Noo może drugim plusem tej farby jest również to ,ze równomiernie kryje ,bo u nasady miałam siwe a farba pokryła równomiernie na koniakowo wszystkie wlosy .
    Poważną wadą tej farby to to ,że czym jej dłużej używasz tym jakoś włosów jest fatalna ! Po pierwszym farbowaniu włosy były jakościowo dobre , za drugim razem już przesuszone ( ale zlekceważyłam to ) , za trzecim razem po farbowaniu wyszedł mi matowy susz ! Tak okropnie przesuszonych włosów nigdy nie miała ! Oczywiście skończyło się ścieńcie !

Używam tego produktu od: 3x
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić tyroksyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwaga na odcień 8-6
  • Piszę tę recenzję, ponieważ chcę przestrzec inne dziewczyny. Producent coś pokombinował że składem, ponieważ kupiłam farbę w odcieniu 8-6 jasny blond niedawno w drogerii Natura i wyszła bardzo ciemno! Moje włosy są teraz w kolorze ciemny blond, a nie jak poprzednio jasny złoty blond. Opakowanie jest teraz ciemniejsze niż kiedyś. Mam na głowie obrzydliwy bury ciemny blond. Mam nadzieję, że to się wypłucze :-(

Używam tego produktu od: To jest drugi raz
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić hermionina21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podstępny niszczyciel
  • Recenzja dotyczy koloru 8-7, "miodowy blond."
    Szukając odcienia, który zniwelowałby różnicę kolorów między odrostami a resztą włosów, zdecydowałam się na miodowy blond. Trochę się bałam, bo dobrze był mi znany mit o niszczycielskim działaniu tej farby, ale uznałam, że właśnie ten odcień jest najbliższy temu, czego szukam i postanowiłam podjąć wyzwanie.
    Bezpośrednio po farbowaniu pomyślałam, że mit został obalony, ponieważ nic złego się nie stało - włosy wydawały się być w niezmienionej kondycji, kolor wyrównany, niemal identyczny jak na opakowaniu, żadnej reakcji alergicznej czy innych niepożądanych skutków ubocznych.
    Sytuacja uległa zmianie mniej więcej dwa tygodnie po farbowaniu - wtedy przekonałam się, że Syoss to podstępne, niszczycielskie zło. Włosy stały się przesuszone, osłabione, matowe, kolor zdążył się wypłukać do mdłego, żółto-karmelowego blondu, równomierny odcień odszedł w zapomnienie.
    Konieczne stało się wprowadzenie ultra-intensywnego programu regenerująco-nawilżającego oraz podcięcie włosów. Od farbowania minęło pięć tygodni, a ja nadal zmagam się ze skutkami niefortunnego użycia tego demona.
    Odkąd zaczęła się moja przygoda z farbowaniem, zdążyłam użyć już wielu farb różnych marek i żadna nie załatwiła mnie w taki sposób jak Syoss, dlatego też dziękuję za nieudaną współpracę, wracam do sprawdzonych farb.

Używam tego produktu od: 05.2015 r.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić Pin up girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor nie taki jak na opakowaniu
  • Od dłuższego czasu farbowałam włosy na brąz, raczej w ciemniejszych odcieniach, ale ostatnio zapragnęłam jaśniejszych włosów. Fryzjerka rozjaśniła mi włosy, nałożyła farbę i wyszedł piękny (nie wiem jak to opisać) ciepły, lekko ciemny blond. Gdy już moje włosy znowu nadawały się do koloryzacji w jednej z drogerii zobaczyłam farbę syossa w odcieniu "ciemny blond", spodobał mi się, wyglądał na lekko ciemniejszy od tego co miałam na głowie i przede wszystkim naturalnie.
    Niestety żałuję, że wzięłam to do ręki! Kolor wyszedł o wiele ciemniejszy, nawet nie jasny brąz, są po prostu brązowe. Mam nadzieję tylko, że następna farba (w jaśniejszym odcieniu blondu) pokryje ten kolor. Sam odcień, jaki wyszedł z tego, jest ładny, ale chciałam mieć ciemny blond, tak więc nie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: Kilku dni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DagaO za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarna
  • na swoj jasny blond na poziomie 8/9 o odcieniu dosc cieplym nalozylam "cieply"(jakmzapewnia producent na stronie) odcien 8-6 jasny blond.
    zakladalam ewentualne rudosci, zolcie, ale nie zalozylam tego, ze ta farba zrobi z moich wlosow szaro-buro-zielonkawa masakre.
    tak sie dzieje przy nakladaniu zimnego odcienia na cieply, ale nie cieply na cieply, cholera jasna!
    zmywajac ja dostalam palpitacji widzac ciemnoszare koncowki... uspokoilam sie, moze tylko tak mi sie wydaje w tym swietle, susze te poplatane przez te paskudna farbe wlosy i nie moglam uwierzyc wlasnym oczom. nagle z jasnej, zlotej blondynki stalam sie bura, zielonkawa szatynka. w swietle sztucznym zielen az bila po oczach, w dziennym wlosy wygladaly jak brudna scierka. to nawet nie byl kolor. zaczelam szorowac wlosy spanikowana, uzylam chyba wszystkich molziwych sposobow na swymycie farby i n i c. wygladalo to tak koszmarnie, ze sobie nie wyobrazacie. szkoda ze nie mam zdjecia, ale bylam tak zrozpaczona, ze o tym nie pomyslalam.

farbuje wlosy od trzech lat, znam podstawowe zasady laczenis sie pigmentow i takie cos nie ma prawa miec miejsca..

bardzo tez zniszczyla mi wlosy, najgorszy koszmar na swiecie.

bylam zmuszona rozjasnic wlosy, nalozyc farbe loreala i udalo mi sie to odratowac, ale cudem. wystrzegajcie sie...

Używam tego produktu od: raz uzyty

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić gabi97 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba
  • Oceniam odcień 6-8 ciemny blond

Używałam różnych farb w odcieniu ciemny blond, ale efekt produktu Syoss zdecydowanie najbardziej mi odpowiada. Kolor oczywiście nie wychodzi dokładnie taki jak na opakowaniu, ale dla mnie jest idealny - jasny brąz. Włosy po koloryzacji mi nie wypadają, do farby dołączona odżywka, która ślicznie pachnie i rzeczywiście po jej zastosowaniu włosy stają się miękkie. Mi opakowanie farby bez problemu wystarcza na jedną koloryzację (włosy mam trochę dłuższe niż do ramion).
    Do minusów zaliczyłabym fakt, że kolor dosyć szybko się ''spiera''.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: 6 - 7

Chcesz pochwalić HiTina za czytelną i pomocną recenzję?
  • ogolnie farba godna polecenia
  • Oceniam farbe 8-7 (tj. Miodowy blond)
    A wiec tak ogolnie farba bez wiekszych uwag aczkolwiek kolor nie wyszedł jak na opakowaniu, ale kiedy kolor i jaki kolor wychodzi identycznie? Kolor mi sie bardzo podoba, biorac pod uwage ze miałam włosy rozjasnione to jjest ok, ani nke wyszły zielone ani nic jak to wczesniej czytałam opinie,napewno uzyje ponownie tej farby.
    Drogie Panie jesli chcecie taki kolor jak na opakowaniu to radze do fryzjera, bo domowa koloryzacja bedzie sie roznic od pożadanego efektu.

Używam tego produktu od: pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: 1 2x50ml +15 ml

Chcesz pochwalić Nastka2536 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni Blond 7-6
  • Jestem sceptykiem- jeśli chodzi o tę markę. Kosmetyki średnio mi pasują.
    Chciałam jakiś neutralny kolor średniego blondu- nie za żółty i za czerwony.
    Ten jest bardzo ładny, gdyby się tak szybko nie wypłukiwał (niby trwała farba) to pewnie sięgałabym częściej po ten produkt.

Plusy: bardzo ładny kolor włosów
    Minusy: Dosyć szybko się wypłukuje

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić likemokka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra farba
  • Była to moja pierwsza farba do włosów. Swoją przygodę zaczęłam od blond los angeles (kolor limitowany) . W efekcie otrzymałam ładny słoneczny blond choć na opakowaniu kolor prezentował się inaczej- był słomkowy. Kolejną farbą był mroźny, perłowy blond. Jest to ładny, chłodny odcień blondu. Obydwa odcienie musiałam nakładać na całe włosy kilka razy w różnych odstępach czasu w celu uzyskania odpowiednio jasnego koloru . ciemne włosy było mi ciężko rozjasnić farbą ale udało mi się to i byłam zadowolona . Z samymi odrostami radzą sobie bardzo dobrze. Mimo to przechodzę na rozjaśniacz ale farbę polecam. Panadto włosy po farbowaniu są sypkie i ładnie pachną.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: wiele

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kaktuska01 za czytelną i pomocną recenzję?