Powiększ Chanel, Inimitable Intense Mascara (Tusz do rzęs wydłużający, pogrubiający, podkręcający i modelujący rzęsy)

Zgłaszająca osoba: Corii

Wydłuża, pogrubia, podkręca i modeluje rzęsy. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy, nadając im naturalny wygląd. Pokrywa każdą rzęsę z osobna od nasady aż po same końce, nie obciążając ich. Nie rozmazuje się, nie kruszy i nie tworzy grudek. Nadaje spojrzeniu głębię i zmysłową zalotność.
Dostępna w 4 kolorach.

Skład: Aqua(Water), Paraffin, Inulin, Polyethylene, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cera Alba (Beeswax), Acacia Senegal Gum, Cera Carnauba (Copernicia Cerifera(Carnauba) Wax), Triethanolamine, Oryza Sativa Cera (Oryza Sativa (Rice) Bran Wax),Hydroxyethylcellulose, Ethylene/Va Copolymer, Aminomethyl Propanediol, Phenoxyethanol, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, Methylparaben, Propylparaben, Tocopheryl Acetate, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Polyquaternium-10, Synthetic Wax, Dimethicone, Tin Oxide
[+/-(May Contain) CI 75470 (Carmine), CI77007 (Ultramarines), CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 77288 (Chromium Oxide, Greens), CI 77289 (Chromium Hydroxide Green), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica]

Cena: ok. 135zł / 6g
/bw/

• Najlepszy
  • Po pierwsze bardzo mnie dziwią receznje opisujące ten tusz jako kruszący sie czy sklejający rzęsy.
    Szczerze mówiąc jest to najlepsze tusz jaiego używałam w życiu. Dostałam go w prezencie bo oczywiście sama nie kupiłabym tak drogiego kosmetyku.
    Być może istotnym jest aby wspomnieć że mam dość specyficzne rzęsy- bardzo długie ale spadające w dół. Każdy prawie tusz obciążał je jeszcze bardziej nadając mi wygląd smutnego spaniela.
    Nie zalezało mi na tandetnym efekcie grubej firanki rzęz tylko na naturalnym efekcie podwiniętych i podreślonych rzęs, które nie będą posklejane.
    Tusz nie skleja rzęs, dość mocno je podnosi i stosunkowo mocno wydłuża. Ponadto od perwszego użycia ma absolutnie idealną konsysencję, nie jest zbyt mokry a pod koneic dnia jest w nienaruszonym stanie.
    Nie wiem jak będzie z jego wysuszaniem bo używam go od miesiąca ale już mi się chce płakać że może mi go zabraknąć! ( Absolutnie genialny tusz!!!

Używam tego produktu od: Miesiąc

Chcesz pochwalić violet2506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Jest to jedna z dwóch chanelowych maskar, ktorych nałogowo używam. Idealny produkt do codziennego "niezobowiązująćego" makijażu.

+ bardzo wygodna, cienka szczoteczka, która idealnie rozdziela rzęsy,
    + nie skleja,
    + piękny, naturalny efekt - dla wielu z Was może to być wadą, ale ja długo szukałam maskary, która w nienachany sposób podkreśli oczy
    + jest bardzo trwała,
    + nie uczula, nie ma zapachu, łatwo się zmywa,
    + wygodne opakowanie

Z pewnością nie jest to tusz dla kogoś, kto oczekuje efektu sztucznych rzęs. Jako kosmetyk do subtelnego makijażu - najlepszy produkt na rynku!

* pół gwiazdki odejmuję za stosunkowo szybkie wysychanie

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić karo_ro za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny... przez 3 tygodnie
  • Tusz dostałam w prezencie Jak widać po moich recenzjach, trzymam się marek z półki średnio-niższej, na kolorówkę zwykle wydaję max. 40 zł, a kosmetyki Chanel oglądałam do tej pory tylko na drogeryjnych półkach
    Muszę przyznać, że gdy do moich rąk trafił Prawdziwy Tusz Chanel, poczułam ekscytację. Nie należę do tych, których kręci marka sama w sobie, ale z drugiej strony... przecież to kosmetyk górnopółkowy, musi w nim być TO COŚ, czego nie mają te za dwie dychy. Może wreszcie przekonam się, na czym polega magia Chanel, może złapię bakcyla ekskluzywnych kosmetyków, gdy przekonam się, jak wiele dzieli je od mojego tuszu za dwie dychy? No i klops.

OPAKOWANIE
    Tusz ma eleganckie minimalistyczne opakowanie, bez krzyczącego logo (to mi się podoba), dzięki temu, że jest kwadratowe w przekroju ma się pewność, że jest dokręcony.

SZCZOTECZKA
    Cienka silikonowa szczoteczka o gęsto rozstawionych włóknach, bardzo w moim guście. Delikatnie sprężysta, nie wygina się na wszystkie strony, ale i nie jest zupełnie sztywna. Łatwo dociera nawet do rzęs w kącikach. Niestety - końcówka zbiera bardzo dużo tuszu. Przez "końcówka" rozumiem nie ostatnie włoski, ale ostatnie... pół cm szczoteczki (co widać na zdjęciach). Pomalowanie rzęs w kącikach bez ich dokładnego upaprania mnóstwem tuszu nie było łatwe

EFEKT
    Właściwie powinnam podzielić tę recenzję na trzy części, bo mam wrażenie, że używałam trzech różnych produktów. Przez pierwsze trzy tygodnie klęłam na czym świat stoi i żałowałam, że nie sprzedałam go od razu na allegro i nie kupiłam za to rocznego zapasu Maybelline. Był rzadki, osiągnięcie jakiegokolwiek efektu wymagało kilkunastu ruchów szczoteczki, a że tusz zasychał dość szybko i sklejał rzęsy, dostawałam szału. Efekt, który uzyskiwałam był porównywalny z jedną cienką warstwą podsuszonego Collosal Volume.

Kolejny miesiąc to była wielka miłość <3 Tusz podsechł i dawał bajeczny efekt gęstej firanki idealnie rozdzielonych rzęs i naprawdę je podkręcał! Jasne, nie był to efekt jak po zalotce, ale rzęsy były wyraźnie wywinięte, lekko usztywnione, nieobciążone. Moje rzęsy są niezbyt ciemne, przyzwoitej długości, ale cienkie, po tym tuszu nie miałam "sztucznych rzęs", a naturalnie piękną, gęstą firankę, dokładnie taką jak lubię. Nie pogrubiał, ale w ogóle mi to nie przeszkadzało, rzęsy wyglądały na piękne z natury i jedynie delikatnie podkreślone tuszem. Tylko ja wiedziałam, ile w tym zasługi Chanel

Ale radość się skończyła, tusz nadal przysychał, zaczął się osypywać, wróciłam do otwartego 4 miesiące wcześniej, nadal odpowiednio mokrego Collosal Volume.

Na wszystkich etapach występowały niestety owadzie nóżki i ... grudki (które w etapach 1. i 3. rozczesywałam dzielnie szczoteczką). Tusz był oryginalny, świeży, więc szczególnie mnie to zaskoczyło. Nie sądzę, żeby to była wina mojego braku umiejętności - nie jestem profesjonalistką, ale maluję się na co dzień od kilkunastu lat, radziłam sobie z różnymi dziwacznymi szczoteczkami i konsystencjami.

Przyznaję, jestem rozczarowana. Nie oczekiwałam, że tusz będzie idealny dłużej niż zalecane trzy miesiące, po których teoretycznie trzeba go wymienić. Ale miesiąc? Serio? Cieszę się, że nie kupiłam go z własnej kieszeni, wtedy rozczarowane byłoby jeszcze większe. Z drugiej strony - wreszcie przekonałam się, jak działa tusz kilka razy tańszy od tych, które stosuję. Zostaję przy kosmetykach budżetowych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić inga22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Miałam miniaturę tego tuszu i to było moje pierwsze zetknięcie z tuszami Chanel. Ja się lubię z silikonowymi szczoteczkami, wiec ta mi też podpasowala. Tusz pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy, efekt pogrubienia i podkręcenia jest trochę mniejszy. Jak używałam tego tuszu to nawet mój mąż zwrócił uwagę, ze chyba coś zrobiłam z rzęsami, bo takie ładne są jest bardzo wydajny, nie wysycha szybko

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 miniatura

Chcesz pochwalić reniferki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • + Pięknie rozdziela rozczesuje
    + wydłuża
    + chwyta każdy włosek
    + stwarza efekt naturalnych, nie przesadzonych rzęs

- dosyć szybko wysycha

Jak dla mnie drogi, ale i tak polecam.
    Nawet jak już się zużyje i wyschnie można używać go jako szczoteczki do rzęs przed nałożeniem tuszu

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Leonitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały!!!
  • Tusz spełnił wszystkie wymogi, jakie mu stawiałam. Już od pierwszej aplikacji byłam przekonana, że pozostanie ze mną na bardzo długo.
    Wyposażony w zgrabną, silikonową szczoteczkę o klasycznym kształcie doskonale rozprowadza tusz na wszystkich rzęsach. Pogrubienie i wydłużenie rzęs są naprawdę widoczne, jednak bez efektu sztuczności i sklejenia. Tusz nie rozmazuje się, nie kruszy i co najważniejsze, nie podrażnia oczu.
    Absolutny faworyt.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić Multiflora za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie bardzo.
  • Kupiłam miniaturkę tuszu zachęcona opiniami koleżanek. Niestety, bardzo się rozczarowałam - nie wydłuża, nie pogrubia, żeby osiągnąć jakiś efekt, trzeba malować rzęsy 15 minut.
    Cena to jakaś kpina. Mniemam, że pierwszy lepszy tusz do 10 zł może okazać się lepszy, niż ta maskara.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedna miniaturka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić PuErh za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham kocham i jeszcze raz kocham!
  • Moja siostra poleciła mi ten tusz i jestem w nim zakochana jest naprawde dobry. Wydłuża rzęsy + rzesy wyglądają na gęstsze, głeboka czerń. Naprawde godny polecenia !!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe opakowanie

Chcesz pochwalić martuu_my za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny do bólu
  • Bardzo się zawiodłam. To zdecydowanie najsłabszy produkt Chanel, jaki miałam, a trochę tego było.
    Po pierwsze tworzy paskudne owadzie nóżki. Skleja rzęsy niemiłosiernie i nie jest to wina szczoteczki, bo próbowałam też z moimi ulubionymi po innych tuszach.
    Po drugie osypuje się, kruszy. Po dwóch godzinach mam już pod oczami niemalże pandę przez ten tusz.
    Dwie powyższe wady wykluczają w moim przypadku ponowny zakup, zwłaszcza że cena jest dość wysoka, co jeszcze dałoby się przeboleć, ale nie w przypadku, gdy jest tak rażąco nieadekwatna do jakości. Zaznaczam, że na pewno kupiłam oryginalny, nowy tusz w dużej perfumerii.
    Tusz o podobnych własciwościach można kupić w Rossmannie za 10 zł.
    Na plus mogę zaliczyć ładną, głęboką czerń i to, że nie zwiększa wypadania rzęs.

Chcesz pochwalić brattby za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Generalnie jestem fanką Diorshow, ale po ten tusz sięgnełam po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy.

Jesli chodzi o efekt, jaki osiagamy po jego zastosowaniu, jest naprawdę fajny i robi wrażenie. Szczególnie to, że w zupełności wystarcza dwie warstwy do uzyskania makijażu drag queen - przy diorshow extase potrzebowałam tych warst naprawdę sporo.

Jesli chodzi o trwałość, to nie rozmazuje się i nie odbija na powiece. Jednak po całym, długim dniu może się ciut kruszyć - za to pół gwiazdki mniej.

Opakowanie jest bardzo ładne i zgrabne, tusz długo zachowuje świeżość, nie uczula, jest łagodny dla rzęsy - po zmianie z diorshow iconic przestały wypadać

Cena jest skandaliczna, jedna pomimo tego polecam spróbować.

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić CyberCytryna za czytelną i pomocną recenzję?
  • skleja i kruszy się
  • Bardzo przeciętny tusz. Nie żałuję, że go kupiłam, ale za tę cenę można znaleźć coś dużo lepszego. Jest to moje drugie opakowanie, jakiś czas temu używałam starej wersji, która też nie była rewelacyjna, gdyż jeszcze w czasie korzystania z niej wróciłam do tuszu Bourjois i MF. Jednak zachęcona pokazem i po wypróbowaniu w perfumerii dałam drugą szansę nowej wersji, Na rzęsy nałożono mi kilka warstw i były rzeczywiście bardzo długie, tak, że przy spojrzeniu w górę czułam opierające na łuku brwiowym rzęsy! Nawet lekki efekt sklejenia (owadzich nóżek mi nie przeszkadzał), w końcu od czegoś są szczoteczki do rzęs i spiralki po starych mascarach. Zachęciła mnie głównie perspektywa wydłużenia, nawet nie tak spektakularnego jak w perfumerii oraz przepiękna czerń. W domu zaczęłam "pracę" nad umiejętną aplikacją tuszu. Wszystko byłoby ok, gdyby nie owadzie nóżki, nawet przy jednej warstwie tuszu. Przy chęci rozczesania strasznie się obsypywał, nieestetycznie kruszył, a pod koniec dnia rozmazywał pod dolną powieką. Dopiero po 2 miesiącach nerwów dał się dobrze aplikować, ale i tak niemiłosiernie się kruszy. Trochę szkoda, bo bardzo lubię kolorówkę Chanel. Używam tego produktu od: od trzech miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić smolinosek86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super.
  • Tusz poleciła mi pani w douglasie i okazał się strzałem w 10! Mam słabe i krótkie rzęsy i próbowałam już bardzo wielu tuszów i żaden nie spełniał moich oczekiwań. Ten tusz wydłuża, lekko podkręca, a wieczorem łatwo się zmywa i nie podrażnia oczu.
    Jedynym minusem jest cena, dlatego te pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić Justyna_My za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Świetnej jakości tusz, o mojej ulubionej silikonowej szczoteczce - idealnie rozdzielającej i nakładającej maskarę dokładnie na każdą rzęsę. Dobrze pogrubia i podkręca - nie tworzy grudek i nie rozmazuje się za bardzo

Używam tego produktu od: Używałam jakieś 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić TeenVoguer za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Mam go w 3 kolorach, czarnym, niebieskim i brązowym. Jestem zadowolona jedynym minusem może być cena ale to wiadowme. Nie skleja rzęs, rzadnych grudek, nie rozmazuje się, dobrze się rozprowadzai nie zostawia sladów na powiekach. Polecam jak najbardziej

Ilość zużytych opakowań: około 6

Chcesz pochwalić Divalicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fatalny
  • Miałam (nie)przyjemność testować ten tusz i całe szczęscie, bo chyba bym się popłakała, gdybym wydała na to coś pieniądze.

Tusz na moich rzęsach nie dawał praktycznie żadnego efektu, prawie w ogóle nie było go widać, nie wspominając o 'wydłużeniu, pogrubieniu, podreśleniu i modelowaniu' rzęs.

Kruszy się, co uważam za niedopuszczalne i absolutnie dyskwalifikujące przy kosmetykach z tej półki.

Dość wygodnie się go aplikowało, nie uczulił mnie ani nie podrażnił, ale to by było na tyle jego wątpliwych zalet.

Używam tego produktu od: używałam około 2-3 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 próbka

Chcesz pochwalić cinnamon33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok, ale...
  • dałabym tuszowi maksymalną liczbę gwiazdek, ale koszmarnie się kruszy i wpada mi to wszystko do oczu... podoba mi się efekt jaki można nim uzyskać, ale nie kupię go z powodu kruszenia

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić wankaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój najlepszy tusz !
  • To najlepszy tusz z jakim spotkałam się w swoim kosmetycznym życiu. Dla mnie ma same zalety: wydłuża, rozdziela, podkręca, nie rozmazuje się, nie kruszy, nie robi po kilku godzinach "pandy". Ważne jest też dla mnie to, że rewelacynie się zmywa i nie podrażna oczu. Cena nie jest niska, ale nie przeraża, biorąc pod uwagę fakt, że tuszu używam co najmniej 8 miesięcy.
    Bardzo, bardzo polecam

Chcesz pochwalić ollastar za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz REWELACJA
  • Rewelacyjny tusz od Chanel, pięknie rozdziela rzęsy, wydłuża, pogrubia, nadaje efekt sztucznych rzes, ma jedwabistą konsystencje i szybka wysycha na rzęsach ( więc nie trzeba czekać z zamkniętymy powiekami 5minut) jak dla mnie jeden z najlepszych mascar jakie miałam ( a wypróbowałam ich już naprawdę wiele) cena mascary troche wysoka, ale na allego można zakupić wersję mini na ok 10zł za 1,2ml też wystarcza na ok 3-4tygodnie jeżeli nie wpuszcza się zbyt dużo powietrza. Tusz godny polecenia... dużym plusem małego tuszyku jest to iż można go wszędzie ze sobą zabrać Dziewczyny kupujcie i malujcie

Ilość zużytych opakowań: ok 20szt po 1,2ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić ramita za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • Bardzo dobry tusz, top class
  • Szukam tuszu idealnego, jest ciężko- próbuję, kupuję i nic Odkąd zniknęły z perfumerii ostatnie egzemplarze starego Dior Show, nie mam pomysłu na nowy tusz, więc zdecydowałam się na zakup Chanel.

Tusz nie jest zły, ale nie jest też rewelacyjny. Na pewno w kwestii czystego, naturalnego makijażu rzęs test zdał na piątkę. Ale ja jestem zawiedziona, ponieważ nie ma efektu, jaki obecywał producent- sztucznych rzęs nie ma.

Kosmetyk ma dobrą trwałość- mam go od ponad miesiąca i jest idealny jeżeli chodzi o konsystencję, w ogóle się nie starzeje, nie zasycha.

Delikatnie wyszczotkowane i czarne rzęsy, to daje ten tusz. Efekt utrzymuje się przez cały boży dzień, aż do wieczora. Jeżeli zależy Wam na efekcie naturalnym, ten tusz go zapewnia, ale dla mnie to za mało.

Moje rzęsy są krótkie, rzadkie (ale już lepsze po odżywce My secret) i wymagam, aby tusz uczynił je bardziej widocznymi.

Tusz nadaje się na sezon jesienno- zimowy, ponieważ daje trwały efekt. Ponadto nie robi grudek, nie uczula, nie rozmazuje się. Ale jest niestety, jakiś taki \'ubogi\'...

Aby więc otrzymać coś więcej, uciekam sie do sposobów i różnych kombinacji. Po pierwsze, zawsze zaczynam od nałożenia bazy na rzęsy- w tej chwili mam ciągle bazę Dior, używam jej od grudnia Po drugie, nakładam tusz La Roche Posay i dokładnie rozczesuję, ale może to być nawet Essence, dla mnie bez różnicy. Po trzecie, na końcu nakładam maskarę Chanel, jako wykończenie i zabezpieczenie efektu.

Tylko w ten sposób. Nie wiem, czy kupię tę "Chanelkę" ponownie. Opakowanie ładne, szczoteczka dobra, cena b. wysoka.

Edit: Używam nadal tego samego tuszu, dziś mija 25.02.13. Produkt nadal nadaje się do użytku! Nie kruszy się, nie skleja rzęs, natomiast pięknie podkręca rzęsy i używam go do "podrasowania" efektu po użyciu tuszu taniego- innej firmy. Dodam, że Chanel zimą to ideał- ani razu nie rozmazał mi się podczas mrozów i śnieżyc. Chanel górą

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Slaby produkt
  • Maskara nie spelnia obietnic producenta. Brak spektakularnego efektu podkrecenia czy pogrubienia rzes. Silikonowa szczoteczka za 135 zl dziala tak samo jak jej odpowiednik za kilkanascie zl. Produkt nie wart nzakupu.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić Tulinea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wydłuża, pogrubia, podkręca i modeluje rzęsy, ale czemu tego nie widać?
  • Nie mam doświadczenia z tak drogimi tuszami do rzęs, bo znam o wiele tańsze tusze, np. z Max Factora, które w pełni mnie zadowalają i nie potrzebuję niczego innego.
    W liście do św. Mikołaja poprosiłam o tusz, który zapewnia efekt sztucznych rzęs, doskonale pogrubi, wydłuży i stworzy efekt WOW.
    Mikołaj był dość niedoinformowany w tej dziedzinie i jedyne czego pilnował to, to, żeby tusz był czarny, a na pozostałe detale nie zwracał uwagi i zdał się na gust konsultantki w Douglasie.
    Konsultantka poleciła mu ten tusz twierdząc, że to jeden z nielicznych, który stworzy wachlarz z rzęs, a dodatkowo nie będzie wyglądało to groteskowo.
    Jako, że słyszałam o tym tuszu dobre opinie i bardzo długo znajdował się on w czołówce na wizażu, szalenie ucieszyłam się z prezentu i przystąpiłam do testowania.

*SZCZOTECZKA- silkonowa, niezbyt dużych gabarytów. Nabiera się na nią dużo tuszu, przez co sporo produktu się marnuje, ale przy tuszowaniu szczoteczka błyskawicznie robi się sucha i potrzebna jest ponowna aplikacja

*EFEKTY- producent obiecuje sporo, bo wydłużenie, pogrubienie, podkręcenie i wymodelowanie, a ostatecznie dostajemy: brak wydłużenia, lekkie zagęszczenie, bo o większym pogrubieniu możemy zapomnieć i nie zauważyłam, żeby rzęsy były jakoś szczególnie wymodelowane. Efekt jest co prawda naturalny i to też obiecuje producent, ale miło by było gdyby w tej swojej naturalności, tusz przy okazji choć trochę wyeksponował rzęsy. To, co otrzymujemy, to tylko lekkie podkreślenie rzęs, nadanie im czerni i stworzenie maleńkiego wachlarzyka, który mnie zupełnie nie przekonuje.

*KRUSZENIE- jak już wspomniałam, tusz na szczoteczce błyskawicznie znika, a tarcie rzęs suchą szczotą kończy się lekkim kruszeniem. Czarne kropeczki są również widoczne po całym dniu, a to mimo wszytko niedopuszczalne w przypadku tej marki i takiej ceny.

PODSUMOWANIE:
    Tusz podkreśla i rozdziela rzęsy, nie ma mowy o pajęczych nóżkach czy o posklejaniu, ale efekt jest zbyt naturalny.
    Moje rzęsy są raczej średnie, ale dość podatne na stylizacje i potrafię wyczarować z nich firankę długich, króczoczarnych rzęs, ale do tego na pewno nie przyczyni się ten tusz.
    Jest to kosmetyk przeznaczony dla pań o swoich naturalnie bardzo długich i gęstych rzęsach, bo świetnie je rozczesze, ułoży i podkreśli ich piękno.
    Stosowałam go wtedy, kiedy szczególnie nie zależało mi na wyeksponowaniu rzęs, a dodatkowo warto zauważyć, że wysechł w ekspresowym tempie, co dziwne w przypadku tak kosztownego tuszu.

Używam tego produktu od: kilka m-cy, używałam sporadycznie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić katis 24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naprawdę świetny, ale nie do końca KWC.
  • Tusz jest naprawdę rewelacyjny.
    Wspaniale wydłuża (naprawdę widocznie!) i pogrubia rzęsy, dobrze je rozdziela, ma piękny, głęboki czarny kolor.
    Są jednak dwa powody, dla których raczej nie kupię go ponownie.
    Pierwszym (właściwie oczywistym) powodem jest cena.
    Drugi to stosunek tej właśnie ceny do pojemności i wydajności produktu.
    Tusz mógłby wystarczać na dłużej, bo jedno opakowanie kosztujące niemal 150 zł i konieczność kupowania nowego co 6-7 tygodni trochę się nie kalkuluje.
    Ale przyznać muszę, że gdyby był dużo tańszy, to już nigdy nie kupiłabym innego.

Ilość zużytych opakowań: dwa całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo bardzo dobry !
  • Szczoteczka doskonale wyczesuje rzęsy. Naprawdę bardzo dobry Po tym tuszu moje rzęsy były długie oraz zyskaly podkrecenie. Jedynym minusem jest to, że tusz szybko się kończy :c Mimo to jest naprawdę niesamowity.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2 opakowania

Chcesz pochwalić mademoiselllee za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny do makijażu dziennego
  • Plusy:
    - Tworzy prawdziwą ‘firankę’ z rzęs – można powiedzieć, że szczoteczka wygładza rzęsy, umieszcza je na swoim miejscu
    - Nie skleja
    - Piękna, czysta czerń
    - Daje bardzo naturalny efekt
    - Pogrubia

Minusy:
    - Zdarzyło mu się kruszyć, ale w moim przypadku było to raz lub dwa razy
    - Cena

Moim rzęsom zdecydowanie potrzeba wydłużenia, a to ta maskara daje nam w minimalnym stopniu Polecam ją dziewczynom z długimi rzęsami

Używam tego produktu od: 2 m-cy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pannna1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEALNY
  • Od momentu jak zaczelam malować rzęsy, zawsze używałam maskar z nizszych półek. Było to spowodowane ceną i tym, że balam się iż okażą się niewypałem... Pewnego razu zaraz przed dniem matki, trafiłam na promocje w sephorze - 145 przecenione na 119 zł!! Myślę czemu nie!! Oczywiście po zakupie postanowiłam spróbować ten tusz na własnych rzęsach. I tu rozpoczęła się nasza przygoda. Rewelacyjny, wspaniały, cudowny, idealny tak mogłabym wyliczać w nieskończoność. Dodam jeszcze że używałam tej wersji ze srebrną okrętką i białą szczoteczką.
    +świetnie wydłuża i pogrubia rzęsy zwłaszcza to pierwsze, nie jest się w stanie osiągnąć tego za pomocą innego tańszego odpowiednika
    +nie skleja rzęs
    +nie wysycha (ale trzeba uważać żeby dobrze go zamykać)
    +nie osypuje się
    +świetnie rozczesuje rzęsy
    +nie uczula

-cena (mimo wszystko 140 zł to nie mało, a z drugiej strony boję się zakupów przez allegro, kto wie czy produkty są oryginalne)
    -troszkę ciężko się zmywa (albo to wina mojego mleczka do demakijażu)

Mimo wszystko nie daje KWC. Dlaczego? Chce spróbować innych tuszy z wyższej półki, kto wie może kolejny okaże się lepszy. Chociaż będzie trudno, bo Inimitable jest na prawdę dobry!!

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Snowflakecupcake za czytelną i pomocną recenzję?