Powiększ Chanel, Inimitable Intense Mascara (Tusz do rzęs wydłużający, pogrubiający, podkręcający i modelujący rzęsy)

Zgłaszająca osoba: Corii

Wydłuża, pogrubia, podkręca i modeluje rzęsy. Specjalnie zaprojektowana szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy, nadając im naturalny wygląd. Pokrywa każdą rzęsę z osobna od nasady aż po same końce, nie obciążając ich. Nie rozmazuje się, nie kruszy i nie tworzy grudek. Nadaje spojrzeniu głębię i zmysłową zalotność.
Dostępna w 4 kolorach.

Skład: Aqua(Water), Paraffin, Inulin, Polyethylene, Palmitic Acid, Stearic Acid, Cera Alba (Beeswax), Acacia Senegal Gum, Cera Carnauba (Copernicia Cerifera(Carnauba) Wax), Triethanolamine, Oryza Sativa Cera (Oryza Sativa (Rice) Bran Wax),Hydroxyethylcellulose, Ethylene/Va Copolymer, Aminomethyl Propanediol, Phenoxyethanol, Calcium Aluminum Borosilicate, Silica, Methylparaben, Propylparaben, Tocopheryl Acetate, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Polyquaternium-10, Synthetic Wax, Dimethicone, Tin Oxide
[+/-(May Contain) CI 75470 (Carmine), CI77007 (Ultramarines), CI 77163 (Bismuth Oxychloride), CI 77288 (Chromium Oxide, Greens), CI 77289 (Chromium Hydroxide Green), CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxides), CI 77510 (Ferric Ferrocyanide), CI 77742 (Manganese Violet), CI 77891 (Titanium Dioxide), Mica]

Cena: ok. 135zł / 6g
/bw/

• Najlepszy
  • Po pierwsze bardzo mnie dziwią receznje opisujące ten tusz jako kruszący sie czy sklejający rzęsy.
    Szczerze mówiąc jest to najlepsze tusz jaiego używałam w życiu. Dostałam go w prezencie bo oczywiście sama nie kupiłabym tak drogiego kosmetyku.
    Być może istotnym jest aby wspomnieć że mam dość specyficzne rzęsy- bardzo długie ale spadające w dół. Każdy prawie tusz obciążał je jeszcze bardziej nadając mi wygląd smutnego spaniela.
    Nie zalezało mi na tandetnym efekcie grubej firanki rzęz tylko na naturalnym efekcie podwiniętych i podreślonych rzęs, które nie będą posklejane.
    Tusz nie skleja rzęs, dość mocno je podnosi i stosunkowo mocno wydłuża. Ponadto od perwszego użycia ma absolutnie idealną konsysencję, nie jest zbyt mokry a pod koneic dnia jest w nienaruszonym stanie.
    Nie wiem jak będzie z jego wysuszaniem bo używam go od miesiąca ale już mi się chce płakać że może mi go zabraknąć! ( Absolutnie genialny tusz!!!

Używam tego produktu od: Miesiąc

Chcesz pochwalić violet2506 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Jest to jedna z dwóch chanelowych maskar, ktorych nałogowo używam. Idealny produkt do codziennego "niezobowiązująćego" makijażu.

+ bardzo wygodna, cienka szczoteczka, która idealnie rozdziela rzęsy,
    + nie skleja,
    + piękny, naturalny efekt - dla wielu z Was może to być wadą, ale ja długo szukałam maskary, która w nienachany sposób podkreśli oczy
    + jest bardzo trwała,
    + nie uczula, nie ma zapachu, łatwo się zmywa,
    + wygodne opakowanie

Z pewnością nie jest to tusz dla kogoś, kto oczekuje efektu sztucznych rzęs. Jako kosmetyk do subtelnego makijażu - najlepszy produkt na rynku!

* pół gwiazdki odejmuję za stosunkowo szybkie wysychanie

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić karo_ro za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny... przez 3 tygodnie
  • Tusz dostałam w prezencie Jak widać po moich recenzjach, trzymam się marek z półki średnio-niższej, na kolorówkę zwykle wydaję max. 40 zł, a kosmetyki Chanel oglądałam do tej pory tylko na drogeryjnych półkach
    Muszę przyznać, że gdy do moich rąk trafił Prawdziwy Tusz Chanel, poczułam ekscytację. Nie należę do tych, których kręci marka sama w sobie, ale z drugiej strony... przecież to kosmetyk górnopółkowy, musi w nim być TO COŚ, czego nie mają te za dwie dychy. Może wreszcie przekonam się, na czym polega magia Chanel, może złapię bakcyla ekskluzywnych kosmetyków, gdy przekonam się, jak wiele dzieli je od mojego tuszu za dwie dychy? No i klops.

OPAKOWANIE
    Tusz ma eleganckie minimalistyczne opakowanie, bez krzyczącego logo (to mi się podoba), dzięki temu, że jest kwadratowe w przekroju ma się pewność, że jest dokręcony.

SZCZOTECZKA
    Cienka silikonowa szczoteczka o gęsto rozstawionych włóknach, bardzo w moim guście. Delikatnie sprężysta, nie wygina się na wszystkie strony, ale i nie jest zupełnie sztywna. Łatwo dociera nawet do rzęs w kącikach. Niestety - końcówka zbiera bardzo dużo tuszu. Przez "końcówka" rozumiem nie ostatnie włoski, ale ostatnie... pół cm szczoteczki (co widać na zdjęciach). Pomalowanie rzęs w kącikach bez ich dokładnego upaprania mnóstwem tuszu nie było łatwe

EFEKT
    Właściwie powinnam podzielić tę recenzję na trzy części, bo mam wrażenie, że używałam trzech różnych produktów. Przez pierwsze trzy tygodnie klęłam na czym świat stoi i żałowałam, że nie sprzedałam go od razu na allegro i nie kupiłam za to rocznego zapasu Maybelline. Był rzadki, osiągnięcie jakiegokolwiek efektu wymagało kilkunastu ruchów szczoteczki, a że tusz zasychał dość szybko i sklejał rzęsy, dostawałam szału. Efekt, który uzyskiwałam był porównywalny z jedną cienką warstwą podsuszonego Collosal Volume.

Kolejny miesiąc to była wielka miłość <3 Tusz podsechł i dawał bajeczny efekt gęstej firanki idealnie rozdzielonych rzęs i naprawdę je podkręcał! Jasne, nie był to efekt jak po zalotce, ale rzęsy były wyraźnie wywinięte, lekko usztywnione, nieobciążone. Moje rzęsy są niezbyt ciemne, przyzwoitej długości, ale cienkie, po tym tuszu nie miałam "sztucznych rzęs", a naturalnie piękną, gęstą firankę, dokładnie taką jak lubię. Nie pogrubiał, ale w ogóle mi to nie przeszkadzało, rzęsy wyglądały na piękne z natury i jedynie delikatnie podkreślone tuszem. Tylko ja wiedziałam, ile w tym zasługi Chanel

Ale radość się skończyła, tusz nadal przysychał, zaczął się osypywać, wróciłam do otwartego 4 miesiące wcześniej, nadal odpowiednio mokrego Collosal Volume.

Na wszystkich etapach występowały niestety owadzie nóżki i ... grudki (które w etapach 1. i 3. rozczesywałam dzielnie szczoteczką). Tusz był oryginalny, świeży, więc szczególnie mnie to zaskoczyło. Nie sądzę, żeby to była wina mojego braku umiejętności - nie jestem profesjonalistką, ale maluję się na co dzień od kilkunastu lat, radziłam sobie z różnymi dziwacznymi szczoteczkami i konsystencjami.

Przyznaję, jestem rozczarowana. Nie oczekiwałam, że tusz będzie idealny dłużej niż zalecane trzy miesiące, po których teoretycznie trzeba go wymienić. Ale miesiąc? Serio? Cieszę się, że nie kupiłam go z własnej kieszeni, wtedy rozczarowane byłoby jeszcze większe. Z drugiej strony - wreszcie przekonałam się, jak działa tusz kilka razy tańszy od tych, które stosuję. Zostaję przy kosmetykach budżetowych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić inga22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Miałam miniaturę tego tuszu i to było moje pierwsze zetknięcie z tuszami Chanel. Ja się lubię z silikonowymi szczoteczkami, wiec ta mi też podpasowala. Tusz pięknie wydłuża i rozdziela rzęsy, efekt pogrubienia i podkręcenia jest trochę mniejszy. Jak używałam tego tuszu to nawet mój mąż zwrócił uwagę, ze chyba coś zrobiłam z rzęsami, bo takie ładne są jest bardzo wydajny, nie wysycha szybko

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 miniatura

Chcesz pochwalić reniferki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • + Pięknie rozdziela rozczesuje
    + wydłuża
    + chwyta każdy włosek
    + stwarza efekt naturalnych, nie przesadzonych rzęs

- dosyć szybko wysycha

Jak dla mnie drogi, ale i tak polecam.
    Nawet jak już się zużyje i wyschnie można używać go jako szczoteczki do rzęs przed nałożeniem tuszu

Używam tego produktu od: Rok
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Leonitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały!!!
  • Tusz spełnił wszystkie wymogi, jakie mu stawiałam. Już od pierwszej aplikacji byłam przekonana, że pozostanie ze mną na bardzo długo.
    Wyposażony w zgrabną, silikonową szczoteczkę o klasycznym kształcie doskonale rozprowadza tusz na wszystkich rzęsach. Pogrubienie i wydłużenie rzęs są naprawdę widoczne, jednak bez efektu sztuczności i sklejenia. Tusz nie rozmazuje się, nie kruszy i co najważniejsze, nie podrażnia oczu.
    Absolutny faworyt.

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić Multiflora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Nie bardzo.
  • Kupiłam miniaturkę tuszu zachęcona opiniami koleżanek. Niestety, bardzo się rozczarowałam - nie wydłuża, nie pogrubia, żeby osiągnąć jakiś efekt, trzeba malować rzęsy 15 minut.
    Cena to jakaś kpina. Mniemam, że pierwszy lepszy tusz do 10 zł może okazać się lepszy, niż ta maskara.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedna miniaturka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić PuErh za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham kocham i jeszcze raz kocham!
  • Moja siostra poleciła mi ten tusz i jestem w nim zakochana jest naprawde dobry. Wydłuża rzęsy + rzesy wyglądają na gęstsze, głeboka czerń. Naprawde godny polecenia !!!!

Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe opakowanie

Chcesz pochwalić martuu_my za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętny do bólu
  • Bardzo się zawiodłam. To zdecydowanie najsłabszy produkt Chanel, jaki miałam, a trochę tego było.
    Po pierwsze tworzy paskudne owadzie nóżki. Skleja rzęsy niemiłosiernie i nie jest to wina szczoteczki, bo próbowałam też z moimi ulubionymi po innych tuszach.
    Po drugie osypuje się, kruszy. Po dwóch godzinach mam już pod oczami niemalże pandę przez ten tusz.
    Dwie powyższe wady wykluczają w moim przypadku ponowny zakup, zwłaszcza że cena jest dość wysoka, co jeszcze dałoby się przeboleć, ale nie w przypadku, gdy jest tak rażąco nieadekwatna do jakości. Zaznaczam, że na pewno kupiłam oryginalny, nowy tusz w dużej perfumerii.
    Tusz o podobnych własciwościach można kupić w Rossmannie za 10 zł.
    Na plus mogę zaliczyć ładną, głęboką czerń i to, że nie zwiększa wypadania rzęs.

Chcesz pochwalić brattby za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Generalnie jestem fanką Diorshow, ale po ten tusz sięgnełam po przeczytaniu wielu pozytywnych komentarzy.

Jesli chodzi o efekt, jaki osiagamy po jego zastosowaniu, jest naprawdę fajny i robi wrażenie. Szczególnie to, że w zupełności wystarcza dwie warstwy do uzyskania makijażu drag queen - przy diorshow extase potrzebowałam tych warst naprawdę sporo.

Jesli chodzi o trwałość, to nie rozmazuje się i nie odbija na powiece. Jednak po całym, długim dniu może się ciut kruszyć - za to pół gwiazdki mniej.

Opakowanie jest bardzo ładne i zgrabne, tusz długo zachowuje świeżość, nie uczula, jest łagodny dla rzęs - po zmianie z diorshow iconic przestały wypadać

Cena jest skandaliczna, jedna pomimo tego polecam spróbować.

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić CyberCytryna za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij