Wellness & Beauty, Cremedusche Vanille & Macadamia (Kremowy żel pod prysznic `Wanilia i makadamia`)

Rozpieszczaj swoją skórę pielęgnującym żelem pod prysznic i rozkoszuj się zapachem Wanilii. Preparat został opracowany specjalnie dla potrzeb skóry normalnej i suchej. Pielęgnacyjny olejek z makadamii i jojoby oraz witamina E chronią skórę przed wysuszeniem i dostarczają jej w sposób trwały nawilżenia.

bardzo dobra JAKOŚĆ!

Żel kupiłam na promocji i bardzo mi się spodobał:
Zalety:
+ skutecznie oczyszcza skórę;
+ nie podrażnia, nie uczula;
+ delikatnie pielęgnuje skórę;
+ kremowa konsystencja przyjemnie nawilża skórę;
+ pozostawia uczucie świeżości na skórze;
+ ładny zapach;
+ żel dosłownie "rozpieszcza" skórę;
+ niska cena;
+ wydajny;
+ wygodne opakowanie;
Polecam, nie zaobserwowałam wad. Żel jest naprawdę dobrej jakości, warty zakupu;

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Oczarował mnie.

Kupiłam ze względu na piękny zapach i nie zawiodłam się.
Pachnie cudownie, podczas użycia i po, na skórze.
Cena niska, przystępna.
Wydajność też na plus.

Polecam.

Ilość zużytych opakowań: 6-9

Super!

Żel jest super, kupiłam przypadkiem, nie widziałam nic ciekawego i postanowiłam spróbowac tego i pozytywnie jestem zaskoczona. Opakowanie delikatne, ładne, konsystencja w sam raz, perłowy kolor, śliczny zapach, to wielka przyjemnośc stosowania! Zapach jest na prawdę śliczny dla mnie, świetnie myję, absolutnie nie wysusza, nawet skóra po nim jest miękka, trochę nawilżona. Cena jest świetna, polecam!

Używam tego produktu od: ok.1,5 miesiąca

Bardzo fajny żel pod prysznic

Zalety:

- przyjemny, ciepły zapach, w sam raz na jesienne i
zimowe wieczory po ciężkiej pracy, ale w sezonie
letnim też dobrze się spisuje
- fajna konsystencja; nie za gęsta, ale i nie przelewa
się przez palce; perłowy odcień
- zapach utrzymuje się na skórze, jeśli nałożymy go
bezpośrednio na skórę
- zapach uspokaja, bardzo pomaga przed egzaminami
- cena, częste promocje
- dostępność w każdym Rossmann\\\'ie
- ładne, poręczne opakowanie
- można z łatwością zużyć cały żel
- widać ile jeszcze zostało produktu

Wady:

- niezbyt wydajny (starczył na około 2,5 tygodnia)

Używam tego produktu od: niecały miesiąc
Ilość zużytych opakowań: cała butelka 200ml

Biała czekolada.

Rossmann często kusi nas niskimi cenami kosmetyków, ale czy zawsze ich jakość jest zadowalająca? Bywa różnie. Tym razem na czas zimnych wieczorów zakupiłam rossmannowski żel o bardzo modnym i popularnym połączeniu zapachowym - wanilia i makadamia.

Na początku, po pierwszym użyciu stwierdziłam, że szału nie ma. Przeczytanie składu jednak zdecydowanie ociepliło moje uczucia do tego produktu. Jest naprawdę ok :)

<b>Konsystencja:</b> kremowa, dość gęsta, lekko perłowa.

<b>Zalety:</b>
*żel bardzo dobrze myje ciało czyli spełnia swoje główne zadanie
*fajny design opakowania
*bardzo niska cena, często jeszcze w promocji
*dostępność ok
*naprawdę niezły skład - bardzo wysoko znajdziemy olejek z orzechów makadamia, dalej są proteiny mleczne, jogurt i wanilia

<b>Neutralnie:</b>
*na początku zachwycił mnie zapach, który kojarzył mi się z białą czekoladą lub ciastkiem waniliowym - ale jest to jednak zapach z rodzaju tych, które się nudzą, trochę jednak mydlany i chemiczny; może się jednak podobać i zachwycać przez jakiś czas
*żel pieni się bardo dobrze, ale dopiero wtedy kiedy wylejemy go dość dużo

<b>Wady:</b>
*bardzo niska wydajność
*w składzie SLS i parabeny co jednak odrobinę wysusza skórę

Jak na tę półkę cenową ten produkt naprawdę wymiata. Fajnie było używać go jesienną porą, polecam!

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Żel pod prysznic bez rewelacji.

Kupiłam ten żel za 3,49 zł w Rossmannie. Była promocja.

Zalety:
-zapach w sklepie mnie urzekł.Jest odpowiednio intensywny.Pachnie wanilią.Jednak jest to tylko chwilowe,złudne odczucie. W łazience już nie miał tak pięknego zapachu. Jest dość duszący, sztuczny. Nie pachnie delikatnie wanilią.Po pryszniuc unosi się przez chwilę delikatna woń tego żelu pod prysznic.Ma identyczny zapach jast balsam tego samego typu.
-objętość -200 ml za 3.49 zł to odpowiednia cena. W regularnej cenie jest nieco droższy.
-konsystencja- raczej kremowa niż żelowa, lekko opalizujące zabarwienie.Łatwo wydobyć żel z opakowania.
-opakowanie jest odpowiednio wyprofilowane, nie wypada z ręki podczas prysznica, nie wyślizguje się.
- jest dość wydajny

Wady:
-skład- na drugim miejscu w składzie SLS , na trzecim miejscu - Gliceryna ,co nadaje się na plus. Dzięki niej może mieć lekko nawilżające działanie.
Na samym szarym końcu ekstrakt z wanilii.Na 9 miejscu w składzie olej z nasion makadamii. Skład jednym słowem na kolana nie powala.
Nie kupię ponownie,bo wolę pod prysznic i do kąpieli używać czegoś delikatniejszego. Zakupiłam ten żel pod prysznic podczas wyjazdu nad morze. Tam sprawdził się odpowiednio.

Odejmuję jedną gwiazdkę za skład.Drugą gwiazdkę za zapach,który po czasie staję się nieprzyjemny,sztuczny.

Używam tego produktu od: wczoraj
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Słabo

U mnie totalnie się nie sprawdził.

Kupiłam go, bo był tani i lubię zapach wanilii.

W rzeczywistości, zapach jest bardzo sztuczny, ciężki, duszący, nie przyjemny.

Żel ma też straszne opakowanie - wszystko się z niego wylewa. Wzięłam go ze sobą na wyjazd i to była najgorsza decyzja mojego życia - miałam wielkie pranie zaraz po przyjeździe na miejsce.

Nie polecam go, nic mnie w nim nie urzekło, ani zapach, ani jego zachowanie w bagażu.

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jak na swoją półkę cenową jest naprawdę niezły!

PLUSY:
-niska cena
-przyjemna konsystencja
-ładny zapach

Produkt zakupiłam na promocji, rzadko kupuje żele z sls ale tym razem skusił mnie zapach, produkt naprawdę niezły jak za niecałe 4zł!

MINUSY:
-sls
-lekko wysusza skórę

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Uwielbiam!

Żel kupiłam, ponieważ w Rossmanie była na niego szalona promocja! Kosztował jedynie 3,49! Wcześniej też się do niego przymierzałam, ponieważ mam również balsam z tej serii i jestem zakochana w jego zapachu! Jestem zwolenniczką słodkich, &quot;jadalnych&quot; zapachów, więc bez namysłu kupiłam ten żel.

+ piękny zapach bardzo słodkiej wanilii złamanej orzechem: subtelny, nienachalny, naturalny (nie czuć chemii) - uwielbiam go! :)

+ cena - nawet bez promocji świetna, ale w promocji wręcz niesamowita!

+ ładnie wyglądające opakowanie, elegancki kształt i design :)

+ nie podrażnia skóry, dobrze myje

+ dostępność

Z przyjemnością wypróbowałabym także płyn i olejek do kąpieli z tej serii :) Balsam już mam i go pokochałam!

Jeden z najpiękniejszych zapachów w swojej kategorii :) polecam!

Idealny na zimę

Ten żel jest zdecydowanie lepszy od brata &quot;Figa i róża&quot;.
Jednak polecam go w miesiącach zimowych, gdy zapach nie jest tak mulący jak obecnie - w sezonie letnio - wiosennym wolę zapachy owocowe.

Zapach jest ciepły, dosyć słodki. Nuta wanilli nie jest gorzka, jest otulająca, miękka. Nie jest natomiast tak natrętna jak w HP Diora. Jest taka jaką lubię. :)

Konsystencja jest wybitnie kremowa, przez co czas zużywania jest znacznie lepszy niż &quot;Figa i róża&quot; - tam narzekałam na konsystencję, natomiast tutaj przypomina mi ona konsystencję żeli Dove, które lubię.

Opakowanie jest miękkie, przez co zużycie żelu jest bezproblemowe, ba można go postawić &quot;do góry nogami&quot; przez płaską zakrętkę.

Pienienie jest na poziomie klasycznego żelu, choć bardziej przypomina to z Dove, które lubię.

Nie wysusza podobnie jak Dove. Skóra nie chce po nim bardzo mocno pić.

Cena jest dobra, wydajność - miesiąc, a nie dwa tygodnie jak w przypadku &quot;Figa i róża&quot;. Dla osób lubiących ciepłe, otulające zapachy - must have. Dla mnie dobra na okres zimowy.

Kupię go z chęcią ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 cała butelka

Szału nie ma

Lubię serię tych produktów - za cenę, działanie i piękne zapachy.
Ten żel pod prysznic skusił mnie do zakupu niechemicznym zapachem - uwielbiam wanilię, kokos, czekoladę, a trafiłam przypadkiem - potrzebowałam czegoś na dłuższy wyjazd.
Żel nie nawilżył za specjalnie - balsamu trzeba użyć tak czy tak, chociaż na to nie zwracałam uwagi - żel ma myć i tyle. Cudów się nie spodziewałam, i cuda nie nadeszły.
Konsystencja jest w porządku - ani nie jest zbyt gęsta, ani zbyt wodnista. Nie ma też problemów, by się pienił.
Jest całkiem wydajny (czego nie można powiedzieć o balsamie do ciała o tym zapachu). Z otwarciem opakowania nie ma większych problemów, jednak przy jakiejś wywrotce od razu się otwiera.
Kupiłabym go ponownie - chociaż zapach schodzi wraz ze zmyciem żelu. Lubię go.

.Używam tego produktu od: od czerwca/lipca 2011, z przerwami
Ilość zużytych opakowań: nie wiem, może z 10

Ślicznie pachnie, ale wysusza.

Zapach tego żelu jest rzeczywiście upajający - słodka, mocna, otulająca wanilia. Sama przyjemność, przynajmiej dla mnie, bo waniliowe zapachy uwielbiam. Kupiłam za naprawdę nieduże pieniądze w promocji i mimo słabych właściwości pozazapachowych uważam że było warto. Zapach mocno czuc pod prysznicem, utrzymuje się też na skórze po jego zakończeniu, ale w fajny, nienachalny sposób.

Co mi się nie podoba to pielęgnacja. Owszem, żel dobrze się pieni, dobrze oczyszcza skórę, ale jest agresywny strasznie i powoduje szczypanie skóry po depilacji.
Wysusza również strasznie skórę, po prysznicu jest ściągnięta, sucha i ja muszę się natychmiast ratować balsamem.

Nie wiem czy kupię ponownie - na razie postaram się poszukać jakiegoś łagodniejszego żelu o równie pięknym waniliowym zapachu.

Używam tego produktu od: używałam 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 całe op.

Ten zapach! <3

Zakochałam się w tym zapachu już w Rossmannie, marząc by po prysznicu, zapach utrzymał się na skórze.
I oto marzenia się spełniły! :D
Zapach intensywny, ale nienachalny, utrzymuje się na skórze aż do rana po wieczornym prysznicu, a po porannym parę godzin w ciągu dnia.

+ piękny zapach
+ utrzymuje się na skórze po prysznicu
+ ładne opakowanie
+ poręczne, wygodne
+ dobrze się pieni
+ nawilża (delikatnie, ale jednak)
+cena (choć teraz kosztuje już bodajże 7zł)

- mało wydajny :( skończyłam szybciutko 2 opakowania. Teraz wypróbuję inne wersje zapachowe :)

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań: koniec drugiego