Colgate-Palmolive, Colgate Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Powiększ Colgate-Palmolive, Colgate Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Zgłaszająca osoba: Duuuska

Jej specjalna formuła z Przyspieszczami Wybielania zawiera składniki podobne do tych używanych przez dentystów! Usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego aby pomóc Ci uzyskać uśmiech bielszy o jeden odcień w jeden tydzień. Systematyczne używanie pasty, pozwala utrzymać bielsze zęby na dłużej.

Cena: 9,99zł / 75ml
/s/

• slaba....
  • niestety zawiodlam sie, kupilam czytajac opinie na roznych forach oraz pod wplywem reklam z telewizji, gdzie modelki po tej pascie maja super biale zeby :P
    wybralabym inna, nie wybiela, pasta jak pasta, lepsza jest np denivit tej juz nie kupie

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 2 125ml

Chcesz pochwalić rosalie166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wierzyłam, a jednak
  • Nie wierzyłam w magiczne działanie wybielające past do zębów, a jednak muszę przyznać, że ta działa

Nie miałam zamiaru jej kupować kolejnej śmiesznej pasty, której producenci obiecują cudowne wybielenie. Kupiłam ją tylko dlatego, że akurat żadnej innej colgate nie było w sklepie. Przyznam, że się miło zaskoczyłam. Po pewnym czasie stosowania zęby faktycznie pojaśniały. Nie jest to oczywiście efekt jak od stomatologa, ale jakiś efekt jest, czego nie da się powiedzieć o żadnej innej paście.

W szczególności polecam wersję Luminous, która jest bardzo wydajna i się fajnie pieni

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2,5 opakowania po 75 ml.

Chcesz pochwalić moon pig za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Najlepsza pasta jaką miałam do tej pory
    -rzeczywiście wybiela
    -nie podrażnia dziąseł
    -można powiedzieć że nadaje zębom blask.

Wadą jest niestety cena, bo kosztuje około 12 zł.

Używam tego produktu od: od 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam
  • Jest to najlepsza pasta jakiej używałam.

Dobrze usuwa osad, resztki jedzenia itd. Zęby są jakby gładsze.
    Czy wybiela? Z przebarwień: tak.
    Piję dużo różnych herbat, czasami kawę, wino, więc jest co wybielać:p
    Radzi sobie świetnie. Po ok. 2-óch tygodniach widziałam różnicę.
    Niestety na początku troszkę uwrażliwiła mi zęby, ale z czasem to przeszło. Od czasu do czasu robię sobie od niej przerwę, profilaktycznie używam np. pasty Meridol.
    Polecam, na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ok. rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka (ok. 4)

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Według mnie Pasta spełnia swoje działanie- ma wybielać zęby i wybiela. Nie jest to jakiś mega efekt ale są bielsze, a widzę to ja i moi znajomi więc chyba coś jest na rzeczy. Ogólnie pastę miałam okazję wypróbować już 2 lata temu w Islandii i byłam z niej bardzo zadowolona bo po miesiącu stosowania miałam naprawdę ładne zęby, teraz mi się o niej przypomniało i faktycznie efekt wciąż ten sam.
    Dodaję zdjęcie żebyście mogli zobaczyć efekt

Plusy:
    *Cena
    *Przyjemny łagodny smak
    * Faktycznie działa
    * nie niszczy szkliwa

Minusy:
    * malutka jak na pastę za 10zł

Używam tego produktu od: Tak
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić xxazjjaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Jako, że jest to pasta do zębów to nie wymagam od niej radykalnej zmiany w kolorze uzębienia. Stosowałam czerwoną i białą wersje. Obie są jednymi z moich ulubionych past. Lekko faktycznie zmienia kolor ale bardzo subtelnie. Uczucie po niej w jamie ustnej jest przyjemne. Ma fajny miętowy smak ani nie za mocny ani nie za słaby. Jest wydajna. Polecam

Używam tego produktu od: Odkąd jest na rynku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra pasta
  • Często wracam do tej pasty,kilka dni temu kupiłam sobie
    kolejne opakowanie

Plusy
    - przystępna cena
    - rozjaśnia kolor zębów
    - odświeża
    - dostępność
    - doskonale oczyszcza
    - przyjemny smak
    - wydajna
    - nie podrażnia

Minusy
    - trochę mała 75 ml

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy to placebo, czy to faktycznie wybielenie?
  • O paście dowiedziałam się z reklamy. Długo o niej myślałam, zachwycona efektem tej blondynki z ekranu. W końcu upolowałam ją w Biedronce za 9,99 zł.

Pasty używałam wraz z rodziną, wystarczyła na ok. 2 tygodnie, może trochę ponad.

Muszę przyznać, że po pierwszym użyciu zęby faktycznie wydawały mi się trochę bielsze. No cóż - na tle białej piany wszystko się wydaje jaśniejsze...

Niestety przy całej "kuracji", używaniu pasty 2x dziennie - nie zauważyłam jakiegoś super efektu. Zęby wciąż mam żółtawe.

Cieszy mnie fakt, że pasta nie uwrażliwia zębów. Nie czułam też, aby mocno ingerowała w szkliwo zębów.

Po użyciu pasty, miałam uczucie wyszorowania zębów, które są czyste. Miała przyjemny aromat, miętowy. Dzięki temu oddech był przez jakiś czas świeższy.

Szkoda, że u mnie pasta się nie sprawdziła. Raczej do niej nie wrócę. Może u kogoś innego lepiej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwyczajna pasta
  • Pasta jak pasta... Nie zauważyłam wybielenia. Po jej użyciu zęby są dobrze oczyszczone, dobrze się pieni... No, po prostu - zwykła pasta. Moje zęby nie są jakoś szczególnie żółte, ale mogłyby być troche bielsze. Niestety w tym względzie pasta nie spełnia swojego zadania.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SprinkledDonut za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Od dawna czaiłam się na tą pastę, gdyż chciałam przetestować jej właściwości wybielające.Nie łudziłam się oczywiście,że da mi efekt wybielania jak u dentysty ale ogólnie jestem z niej zadowolona.
    Największym dla mnie plusem te pasty jest niesamowite odświeżenie jamy ustnej i jej smak.Nie lubię kiedy pasta jest słodka i po umyciu zębów nie czuje, że je umyłam. Ta pasta daje mi to czego potrzebowałam.Jest mocno miętowa i daję efekt odświeżenia na bardzo długo.
    Co do wybielania to nie jest to efekt wow ale zauważyłam lekkie rozświetlenie moich zębów.
    Niewątpliwie plusem jest również to,że nie podrażnia dziąseł ani zębów. Do tego ma dobrą konsystencję,jest dostępna i w promocji można ją kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.
    Jedynym minusem jest to,że często robią mi się po niej tzw."zajady" w kącikach ust.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij