Colgate-Palmolive, Colgate Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Powiększ Colgate-Palmolive, Colgate Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Zgłaszająca osoba: Duuuska

Jej specjalna formuła z Przyspieszczami Wybielania zawiera składniki podobne do tych używanych przez dentystów! Usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego aby pomóc Ci uzyskać uśmiech bielszy o jeden odcień w jeden tydzień. Systematyczne używanie pasty, pozwala utrzymać bielsze zęby na dłużej.

Cena: 9,99zł / 75ml
/s/

• Bardzo dobry produkt
  • Pasta sprawdza się idealnie nawet przy wrażliwych zębach. Może nie wybiela tak spektakularnie jak obiecuje producent, jednak efekt wybielenia jest widoczny. Sprawia wrażenie delikatnej dla zębów i dziąseł, a przy tym świetnie pachnie i daje uczucie świeżości. Używam jej na zmianę ze specjalistycznymi pastami do zębów wrażliwych i to jedyna pasta, którą mogę stosować poza nimi, po innych czuję straszny ból. Po tej jedynie usta są nieco przesuszone mimo dokładnego zmycia.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy

Chcesz pochwalić IzaJankowska za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bolą po niej zęby
  • Nie poradzę, po jej używaniu bolą mnie dziąsła, jest za ostra, za mocna, sama nie wiem jaka. W moim przypadku nic się nie wybiela, więc stosowanie nie ma większego sensu. Nie należy do tanich, w opakowaniu nie jest jej dużo. Pieni się ok, ale podczas mycia czuć nieprzyjemne ścieranie - to ja już wolę jednorazowe piaskowanie u dentysty. Dobrze czyści, ale boję się, że jest szkodliwa na dziąsła, ja mam po niej wrażliwsze zęby, więc podziękuję.
    1 opakowanie wystarczało mi na około miesiąc

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Pasta dobrze czyści zęby , są po niej gładkie . A czy wybiela to sama nie wiem nie zauważyłam znacznych efektów , może minimalnie. Nie polecam jej dla osób które chcą uzyskać jakiekolwiek efekt wybielenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KosmetykiToCoLubieXx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny kicz
  • Pasta jedyne co robi, to doskonale odświeża oddech oraz ładnie wygląda na półce. Nie warte swojej ceny. Nie ma żadnej różnicy w odcieniu zębów, a myłam dwa razy dziennie. Równie dobrze mogłabym kupić sobie odświeżacz do ust. Żadnego efektu wybielania.

Chcesz pochwalić Ivathe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdziła się
  • Oceniam na jedną gwiazdkę, ponieważ pasta nie spełnia swojej głównej roli - nie wybiela. Używałam już kiedyś w poprzedniej wersji i się zawiodłam. Niedawno postanowiłam dać jej drugą szansę, akurat skończyła mi się poprzednia pasta, a w najbliższym sklepie nie było dużego wyboru. Niestety i tym razem się nie sprawdziła. Zużyłam opakowanie do końca i nie zauważyłam żadnego efektu. Dlatego nie kupię jej już ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Yulenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pasta jak pasta
  • Pasta nie jest zła, dobrze myje, daje uczucie świeżości i regularnie stosowana przynosi efekt wybielenia. Nie czyni jednak cudów. Uważam, że każda pasta stosowana regularnie (minimum dwa razy dziennie przez 3 minuty) daje taki efekt. Pasta ma przyjemny smak, nie piecze mocno w język, ale jej cena w stosunku do pojemności nie zachęca zbytnio do zakupu. Być może kiedyś jeszcze się na nią skuszę, jeśli będzie w promocji, aczkolwiek niczego specjalnego w niej nie widzę.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • slaba....
  • niestety zawiodlam sie, kupilam czytajac opinie na roznych forach oraz pod wplywem reklam z telewizji, gdzie modelki po tej pascie maja super biale zeby :P
    wybralabym inna, nie wybiela, pasta jak pasta, lepsza jest np denivit tej juz nie kupie

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 2 125ml

Chcesz pochwalić rosalie166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wierzyłam, a jednak
  • Nie wierzyłam w magiczne działanie wybielające past do zębów, a jednak muszę przyznać, że ta działa

Nie miałam zamiaru jej kupować kolejnej śmiesznej pasty, której producenci obiecują cudowne wybielenie. Kupiłam ją tylko dlatego, że akurat żadnej innej colgate nie było w sklepie. Przyznam, że się miło zaskoczyłam. Po pewnym czasie stosowania zęby faktycznie pojaśniały. Nie jest to oczywiście efekt jak od stomatologa, ale jakiś efekt jest, czego nie da się powiedzieć o żadnej innej paście.

W szczególności polecam wersję Luminous, która jest bardzo wydajna i się fajnie pieni

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2,5 opakowania po 75 ml.

Chcesz pochwalić moon pig za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Najlepsza pasta jaką miałam do tej pory
    -rzeczywiście wybiela
    -nie podrażnia dziąseł
    -można powiedzieć że nadaje zębom blask.

Wadą jest niestety cena, bo kosztuje około 12 zł.

Używam tego produktu od: od 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam
  • Jest to najlepsza pasta jakiej używałam.

Dobrze usuwa osad, resztki jedzenia itd. Zęby są jakby gładsze.
    Czy wybiela? Z przebarwień: tak.
    Piję dużo różnych herbat, czasami kawę, wino, więc jest co wybielać:p
    Radzi sobie świetnie. Po ok. 2-óch tygodniach widziałam różnicę.
    Niestety na początku troszkę uwrażliwiła mi zęby, ale z czasem to przeszło. Od czasu do czasu robię sobie od niej przerwę, profilaktycznie używam np. pasty Meridol.
    Polecam, na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ok. rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka (ok. 4)

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?