Colgate-Palmolive, Colgate Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Powiększ Colgate-Palmolive, Colgate Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Zgłaszająca osoba: Duuuska

Jej specjalna formuła z Przyspieszczami Wybielania zawiera składniki podobne do tych używanych przez dentystów! Usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego aby pomóc Ci uzyskać uśmiech bielszy o jeden odcień w jeden tydzień. Systematyczne używanie pasty, pozwala utrzymać bielsze zęby na dłużej.

Cena: 9,99zł / 75ml
/s/

• Pasta jak pasta
  • Pasta nie jest zła, dobrze myje, daje uczucie świeżości i regularnie stosowana przynosi efekt wybielenia. Nie czyni jednak cudów. Uważam, że każda pasta stosowana regularnie (minimum dwa razy dziennie przez 3 minuty) daje taki efekt. Pasta ma przyjemny smak, nie piecze mocno w język, ale jej cena w stosunku do pojemności nie zachęca zbytnio do zakupu. Być może kiedyś jeszcze się na nią skuszę, jeśli będzie w promocji, aczkolwiek niczego specjalnego w niej nie widzę.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • slaba....
  • niestety zawiodlam sie, kupilam czytajac opinie na roznych forach oraz pod wplywem reklam z telewizji, gdzie modelki po tej pascie maja super biale zeby :P
    wybralabym inna, nie wybiela, pasta jak pasta, lepsza jest np denivit tej juz nie kupie

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 2 125ml

Chcesz pochwalić rosalie166 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wierzyłam, a jednak
  • Nie wierzyłam w magiczne działanie wybielające past do zębów, a jednak muszę przyznać, że ta działa

Nie miałam zamiaru jej kupować kolejnej śmiesznej pasty, której producenci obiecują cudowne wybielenie. Kupiłam ją tylko dlatego, że akurat żadnej innej colgate nie było w sklepie. Przyznam, że się miło zaskoczyłam. Po pewnym czasie stosowania zęby faktycznie pojaśniały. Nie jest to oczywiście efekt jak od stomatologa, ale jakiś efekt jest, czego nie da się powiedzieć o żadnej innej paście.

W szczególności polecam wersję Luminous, która jest bardzo wydajna i się fajnie pieni

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2,5 opakowania po 75 ml.

Chcesz pochwalić moon pig za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Najlepsza pasta jaką miałam do tej pory
    -rzeczywiście wybiela
    -nie podrażnia dziąseł
    -można powiedzieć że nadaje zębom blask.

Wadą jest niestety cena, bo kosztuje około 12 zł.

Używam tego produktu od: od 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić LusiaPlotkara za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam
  • Jest to najlepsza pasta jakiej używałam.

Dobrze usuwa osad, resztki jedzenia itd. Zęby są jakby gładsze.
    Czy wybiela? Z przebarwień: tak.
    Piję dużo różnych herbat, czasami kawę, wino, więc jest co wybielać:p
    Radzi sobie świetnie. Po ok. 2-óch tygodniach widziałam różnicę.
    Niestety na początku troszkę uwrażliwiła mi zęby, ale z czasem to przeszło. Od czasu do czasu robię sobie od niej przerwę, profilaktycznie używam np. pasty Meridol.
    Polecam, na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ok. rok
    Ilość zużytych opakowań: kilka (ok. 4)

Chcesz pochwalić Aniia91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Według mnie Pasta spełnia swoje działanie- ma wybielać zęby i wybiela. Nie jest to jakiś mega efekt ale są bielsze, a widzę to ja i moi znajomi więc chyba coś jest na rzeczy. Ogólnie pastę miałam okazję wypróbować już 2 lata temu w Islandii i byłam z niej bardzo zadowolona bo po miesiącu stosowania miałam naprawdę ładne zęby, teraz mi się o niej przypomniało i faktycznie efekt wciąż ten sam.
    Dodaję zdjęcie żebyście mogli zobaczyć efekt

Plusy:
    *Cena
    *Przyjemny łagodny smak
    * Faktycznie działa
    * nie niszczy szkliwa

Minusy:
    * malutka jak na pastę za 10zł

Używam tego produktu od: Tak
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić xxazjjaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiona
  • Jako, że jest to pasta do zębów to nie wymagam od niej radykalnej zmiany w kolorze uzębienia. Stosowałam czerwoną i białą wersje. Obie są jednymi z moich ulubionych past. Lekko faktycznie zmienia kolor ale bardzo subtelnie. Uczucie po niej w jamie ustnej jest przyjemne. Ma fajny miętowy smak ani nie za mocny ani nie za słaby. Jest wydajna. Polecam

Używam tego produktu od: Odkąd jest na rynku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra pasta
  • Często wracam do tej pasty,kilka dni temu kupiłam sobie
    kolejne opakowanie

Plusy
    - przystępna cena
    - rozjaśnia kolor zębów
    - odświeża
    - dostępność
    - doskonale oczyszcza
    - przyjemny smak
    - wydajna
    - nie podrażnia

Minusy
    - trochę mała 75 ml

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czy to placebo, czy to faktycznie wybielenie?
  • O paście dowiedziałam się z reklamy. Długo o niej myślałam, zachwycona efektem tej blondynki z ekranu. W końcu upolowałam ją w Biedronce za 9,99 zł.

Pasty używałam wraz z rodziną, wystarczyła na ok. 2 tygodnie, może trochę ponad.

Muszę przyznać, że po pierwszym użyciu zęby faktycznie wydawały mi się trochę bielsze. No cóż - na tle białej piany wszystko się wydaje jaśniejsze...

Niestety przy całej "kuracji", używaniu pasty 2x dziennie - nie zauważyłam jakiegoś super efektu. Zęby wciąż mam żółtawe.

Cieszy mnie fakt, że pasta nie uwrażliwia zębów. Nie czułam też, aby mocno ingerowała w szkliwo zębów.

Po użyciu pasty, miałam uczucie wyszorowania zębów, które są czyste. Miała przyjemny aromat, miętowy. Dzięki temu oddech był przez jakiś czas świeższy.

Szkoda, że u mnie pasta się nie sprawdziła. Raczej do niej nie wrócę. Może u kogoś innego lepiej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwyczajna pasta
  • Pasta jak pasta... Nie zauważyłam wybielenia. Po jej użyciu zęby są dobrze oczyszczone, dobrze się pieni... No, po prostu - zwykła pasta. Moje zęby nie są jakoś szczególnie żółte, ale mogłyby być troche bielsze. Niestety w tym względzie pasta nie spełnia swojego zadania.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SprinkledDonut za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij