Colgate-Palmolive, Colgate Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Powiększ Colgate-Palmolive, Colgate Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Zgłaszająca osoba: Duuuska

Jej specjalna formuła z Przyspieszczami Wybielania zawiera składniki podobne do tych używanych przez dentystów! Usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego aby pomóc Ci uzyskać uśmiech bielszy o jeden odcień w jeden tydzień. Systematyczne używanie pasty, pozwala utrzymać bielsze zęby na dłużej.

Cena: 9,99zł / 75ml
/s/

• Czy to placebo, czy to faktycznie wybielenie?
  • O paście dowiedziałam się z reklamy. Długo o niej myślałam, zachwycona efektem tej blondynki z ekranu. W końcu upolowałam ją w Biedronce za 9,99 zł.

Pasty używałam wraz z rodziną, wystarczyła na ok. 2 tygodnie, może trochę ponad.

Muszę przyznać, że po pierwszym użyciu zęby faktycznie wydawały mi się trochę bielsze. No cóż - na tle białej piany wszystko się wydaje jaśniejsze...

Niestety przy całej "kuracji", używaniu pasty 2x dziennie - nie zauważyłam jakiegoś super efektu. Zęby wciąż mam żółtawe.

Cieszy mnie fakt, że pasta nie uwrażliwia zębów. Nie czułam też, aby mocno ingerowała w szkliwo zębów.

Po użyciu pasty, miałam uczucie wyszorowania zębów, które są czyste. Miała przyjemny aromat, miętowy. Dzięki temu oddech był przez jakiś czas świeższy.

Szkoda, że u mnie pasta się nie sprawdziła. Raczej do niej nie wrócę. Może u kogoś innego lepiej się sprawdzi.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwyczajna pasta
  • Pasta jak pasta... Nie zauważyłam wybielenia. Po jej użyciu zęby są dobrze oczyszczone, dobrze się pieni... No, po prostu - zwykła pasta. Moje zęby nie są jakoś szczególnie żółte, ale mogłyby być troche bielsze. Niestety w tym względzie pasta nie spełnia swojego zadania.

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić SprinkledDonut za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Od dawna czaiłam się na tą pastę, gdyż chciałam przetestować jej właściwości wybielające.Nie łudziłam się oczywiście,że da mi efekt wybielania jak u dentysty ale ogólnie jestem z niej zadowolona.
    Największym dla mnie plusem te pasty jest niesamowite odświeżenie jamy ustnej i jej smak.Nie lubię kiedy pasta jest słodka i po umyciu zębów nie czuje, że je umyłam. Ta pasta daje mi to czego potrzebowałam.Jest mocno miętowa i daję efekt odświeżenia na bardzo długo.
    Co do wybielania to nie jest to efekt wow ale zauważyłam lekkie rozświetlenie moich zębów.
    Niewątpliwie plusem jest również to,że nie podrażnia dziąseł ani zębów. Do tego ma dobrą konsystencję,jest dostępna i w promocji można ją kupić w bardzo atrakcyjnej cenie.
    Jedynym minusem jest to,że często robią mi się po niej tzw."zajady" w kącikach ust.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna w stosowaniu
  • Odnośnie wybielania - raczej nie poraża efektem, wręcz nie zauważyłam żadnego Ale jednocześnie w ogóle nie zraża mnie do stosowania dalej tej pasty. Świetna konsystencja, przyjemnie się szczotkuje ząbki, bardzo odświeżająca oddech. Łatwo dostępna. Nie podrażnia dziąseł. Dość w przystępnej cenie.

Wracając do efektów wybielania, jestem zdania, że żadna pasta rynkowa nie da spektakularnego efektu.

W rezultacie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 10 dużych

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Zawsze miałam zdrowe i belikatnie białe zęby.Nie jest to biel filmowa ,a raczej nie była ale ogólnie fajny odcień ,nie narzekałam.Po jakimś czasie moje zeby stały się zamiast białych,jak to ujęła moja koleżanka kremowe

Przed świętami kupiłam tą pastę i wraz z zalecaeniami producenta myłam żąbki co najmniej 3 minuty dziennie,szczoteczką obrotową.

Dziś mogę stwierdzić,że pasta fajnie odświeża,nie jest jakaś droga ,ma fajną konsystencje ,nie podrażnia dziąseł a co najważniejsze wybiela.Pewnie zależy to od koloru wyjściowego ale moje ząbki odzyskały dawny blask,a jeszcze troche pojaśniały

Na pewno będe dalej ją stosować,teraz raz dziennie dla podtrzymania efektu.

Jedyny minus daje za okropną tubę,która jest powykręcana i pognieciona na wszystkie strony,że nawet nie mogę jej normalnie postawić.Strasznie tandetne opakowanie.

Niemniej jednak polecam,efekt mam porównywalny do pasków blendamedUżywam tego produktu od: tamtego rokuIlość zużytych opakowań: jedno na razie

Chcesz pochwalić MaRySiAa666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Stosuję prawie codziennie pasty colgate (używam naprzemiennie różne pasty). Lubię tą pastę, pozostawia przyjemny i świeży oddech jednak z wybielaniem chyba nie ma nic wspólnego. Nie chciałam wybielić bo i tak mam białe zęby. Ale chciałam pozbyć się małych przebarwień z tyłu. Co jednak nie poskutkowało. Jednakże pasty colgate to jedne z moich ulubionych.

Zalety:
    -Niska cena
    -Przyjemny zapach po umyciu
    -Dostępność

Wady:
    -Nie ma właściwości wybielających

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić nasia1995 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOSZMAR
  • Z czystym sumieniem mogę polecić tę pastę - ale tylko osobom które chcą pozbyć się zębów. Nigdy nie miałam problemów z dziąsłami. Wystarczyły dwa dni aby przy każdym szczotkowaniu zębów pojawiało się krwawienie. Pasta wybiela trochę i za to daję gwiazdkę, ale warto jest się tak męczyć, żeby tylko troszę wybielić sobie zęby ?

Plusy:
    -dostępność
    -cena

Minusy:
    -działanie ;/

Używam tego produktu od: 1.5 roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Out of control za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie RADZE !!
  • zawiodłam się na niej strasznie... Na poczatku nawet ją polubiłam bo wspaniale odświeżała mój oddech, a ja czekałam z dnia na dzien na rezultaty i patrzyłam do lusterka czy moje ząbki zrobily się bielsze ....niesety tak się nie stało ;/ a przynajmniej za nie zauważyłam zmian.... A CO NAJGORSZE !!! zniszczyła mi szkliwo. Po dwuch tygodniach stosowania moje zęby zaczeły reagować na zimno na ciepło na kwaśne ;((( okropne to było, straszne uczucie, Poszłam do dentysty i odrazu kazano mi zmienić paste i wzmocnic szkliwo. Do tej pory używam past wzmacniających szkliwo NIE RADZE

Używam tego produktu od: urzywałam dwa tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić katarzynka92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Przetestowałam bardzo dużo past wybielającyh. Zachęcona promocją, kupiłam Colgate i jestem zawiedziona. Jedyny plus jaki zauważyłam to wydajność.

- nie wybiela zębów, używam jej kilka razy dziennie i nie zauważyłam żadnej zmiany koloru
    - słabo odświeża

Używam jej dłuższy czas, a nie zauważyłam żadnych rezultatów, niepotrzebnie wydnae pieniądze.

Chcesz pochwalić Maupka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • a jednak wybiela
  • U mnie się sprawdziła, a używam jej tylko rano. Powiem szczerze, że przetestowałam już wiele past wybielających (moje zęby pozostawiają wiele do życzenia jeśli chodzi o kolor...) i ta pasta faktycznie je trochę rozjaśniła. Nie jest to biel HOLLYWOOD'U, ale widoczne rozjaśnienie i wyrównanie koloru z czego jestem naprawdę zadowolona. Poprzednio testowane przeze mnie pasty - Denivit, klasyczne duże Blanx'y, Pearl, Beverly Hills itp.. nie dawały aż takiego efektu. Najbliższa działaniu była malutka pojemnościowo BlanX Extra White ale porównując ceny...wolę tą :P.

Zdaję sobie sprawę, że wszystko jest rzeczą gustu i że każda z nas ma inne zęby a co za tym idzie szkliwo.
    ALE...to co najważniejsze: nie podrażniła dziąseł, nie wyżarła języka, nie obciążyła też jakoś strasznie kieszeni bo była kupiona w promocji - tak więc pomimo niepochlebnych opinii będę ją polecać.

Używam tego produktu od: ok miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kończę 75ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić italiana07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zęby minimalnie bielsze
  • Pasta kosztuje około 10 zł. Natomiast na promocjach w niektórych sklepach można kupić ją za niecałe 6 zł. Pasta ma ładny,miętowy zapach. Po myciu pozostawia uczucie świeżości. Zęby jak każdy wie trzeba myć codziennie. Pasta od Colgate wybiela delikatnie zęby. Nie można liczyć na to,że nasz uśmiech będzie taki sam jaki mają gwiazdy z Hollywood. Jak wiadomo hollywoodzki uśmiech gwiazdy uzyskują dzięki wybielaniu zębów u dentysty. Jednak moim zdaniem pasta od Colgate jest jedną z najlepszych past jaką używałam i nadal używam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić hedonistick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykła
  • No fakt, nie wybiela. Poza tym ma całkiem przeciętne właściwości myjące, fatalne opakowanie i stosunkowo wysoką cenę jak za tak małą pojemność - tuby mają zwykle 125 ml, tutaj tylko 75 ml. Kupiłam ją w 3-paku z dwoma innymi pastami Colgate, o ile tamte okazały się całkiem dobre, tak White One nie wywiązała się z obietnic producenta.
    Niebieski żel ma przyjemny miętowy smak, jednak pieni się słabo i odświeża oddech na jakiś kwadrans. Tak jak wspomniałam, właściwości wybielających nie posiada, dodatkowo irytuje miękką, odkształcającą się i niestabilną tubą, z której ciężko wydobyć resztki.
    Przy regularnym stosowaniu przez 2 osoby starczyła na jakieś 2 tygodnie.
    Zwykła, najzwyklejsza, już do niej nie wrócę.

Chcesz pochwalić lady opium za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wybiela
  • niestety nie spłenia obietnic producenta,
    zwykła pasta do zębów,
    nie usuwa przebarwień (nowych czy wcześniejszych)
    u mnie się nie sprawdziła - nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić MrsRybacd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykła pasta.
  • Daje tylko pół gwiazdki, ponieważ jest to pasta wybielająca, która nic a nic nie wybiela.

-/+Jeśli chodzi o mycie to może być, ale są tańsze pasty, które radzą sobie lepiej.

Minusy:
    -Zbyt ostra. Szczypie w język i nie tylko.
    -Wg nie wybiela zębów, ani troszkę. A chciałąm tylko delikatnie je wybielić.

Używam tego produktu od: Dłuższego czasu

Chcesz pochwalić Osiemnastka0504 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak za tak niską cenę może być
  • Oczywiście kupując wybielającą pastę do zębów trzeba mieć świadomość, że nie osiągniemy spektakularnych efektów. Przez pierwszy tydzień naprawde rozjaśniła moje zęby o jeden odcień, ale później to już tylko o kolejne dwa aż do końca tubki. Przez trzy dni dziąsła mi lekko krwawiły. Pasta jest mocno miętowa ale mi to nie przeszkadza. Spodziewałam się czegoś więcej,ale i tak się cieszę. Jak ktoś chcę mieć hollywoodzki uśmiech to tylko u dentysty.

Chcesz pochwalić porcelanowa27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepska
  • Jak dla mnie strata pieniedzy, brak efektu wybielajacego, mało wydajna, strasznie mocna, podrażniła mi tylko dziąsła, po każdym jej zastosowaniu dziąsła mi krwawiły! Dawno nie byłam tak rozczarowana zakupem...

Używam tego produktu od: 2 msc

Chcesz pochwalić klaudus_94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia swojego zadania
  • Kupiłam pastę za 7,49zł w promocji. Wystarczyła mi na trzy miesiące używania raz dziennie, na zmianę z Elmexem. Moim zdaniem jest to słaby wynik.

Recenzja będzie krótka, bo ten kosmetyk mnie nie urzekł. Piję dużo herbaty, ale z cytryną, rzadko kawę, nie palę papierosów. Ale moje zęby jak widać do wybielenia się nie nadają. Być może zostały jedynie lekko rozjaśnione dzieki tej paście. Ponadto jest to bardzo mocno miętowa pasta, jej używanie aż boli, a dokładnie piecze w policzki i język. No, ale jest bardzo dobra do odświeżenia oddechu rano po obudzeniu, jak i do samego obudzenia;p Bardzo mocno się pieni, wystarczy odrobina do umycia zębów.

Podsumowując: pasta nie spełnia swojego zadania, ponadto jest mało wydajna. Nie polecam.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mini_Miki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna
  • Bardzo lubię kiedy kosmetyk spełnia swoje obietnice, w przypadku tej pasty tak właśnie jest. Całe szczęście moje zęby mają z natury biały odcień, więc nigdy nie musiałam stosować żadnych wybielaczy, już po samym usunięciu kamienia były zawsze jak z reklamy Tą pastę kupiłam, bo kawki i herbatki to ja się lubię napić, a niestety zwykłe pasty jakoś sobie z nie radzą z osadami i płytką nazębną. A ta pasta działa świetnie i faktycznie efekt widać już po tygodniu, jeśli się ją stosuje zgodnie z zaleceniami. Jeśli chodzi o faktyczne wybielanie kości to mam wrażenie, że zęby stały się bardziej białe, dodam, że mam zęby rosnące bardzo blisko siebie, bezwarunkowo wymagające nitkowania i ciężko mi było wybielić trudno dostępne miejsca, ale ta pasta sobie z tym poradziła i chwała jej za to Jej mocno żeśki smak też bardzo mi odpowiada Wcześniej jako wybielającej pasty używałam Colodent Max F (pasta dla palaczy), ale ta jest równie skuteczna i delikatniejsza, tamta była trochę za mocno "ścierna" i bałam się trochę o szkliwo. Ogólnie pasta Max White One daje radę, nie jestem, co prawda do końca pewna w jakim stopniu i jak szybko jest w stanie wybielić zęby u kogoś kto ma naturalnie bardziej żółtą kość, ale myślę, że jak najbardziej warto ją wypróbować.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: ponad 10

Chcesz pochwalić Wong Fei Hung za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic z tego
  • Ciężko przeżyłam tę pastę. Mam zespół suchości, a co za tym idzie - paradontozę. Dotychczas znalazłam tylko 2 pasty niepodrażniające dziąseł i powodujące jedynie niewielkie krwawienie - Elmex i Ajona. Postanowiłam kupić tę, bo nie mogę wybielać zębów u dentysty. I niestety - 0 efektów.

- pasta niesamowicie podrażnia
    - jej używanie boli i powoduje duże krwawienia
    - uszkadza dziąsła, które nie nadążają się goić między jednym a drugim myciem
    - nie wybiela zupełnie, kolor moich zębów w ogóle się nie zmienił
    - z kamieniem nie radzi sobie kompletnie, jak był, tak jest

Jak za pastę, która nie robi nic, 11zł to naprawdę absurdalna cena.

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę wybiela
  • Pasta jest świetna ! Wybiela ale w żaden sposób nie podrażnienia zębów i dziąseł. Świetnie odświeża jamę ustną. Jest dość tania i łatwo dostępna. Posiada wygodną tubę i wizualnie też rzuca się w oczy bo posiada estetyczne czerwone opakowanie a tubka dodatkowo jest w kartonowym pudełku. Polecam.Używam tego produktu od: od lutego.Ilość zużytych opakowań: cztery tubki.

Chcesz pochwalić suzeta za czytelną i pomocną recenzję?
  • wybiela, polecam
  • używam, chwalę sobie, wybielam

plusy:
    - wybiela, na serio. Już po tygodniu widzę różnicę, choć zęby mam raczej standardowe - ani żółte, ani super białe. Po tej paście są jednak zdecydowanie o wiele, wiele bielsze.
    - dostępność
    - cena (w promocji w Rosssmannie za 7,99, w Biedronce raz była za 5,99zł)
    - świeży oddech
    - pozostawia świetne uczucie w ustach po użyciu

minusy:
    - może podrażniać osoby z delikatnymi dziąsłami, ponieważ jest dosyć mocna.

Daje efekty przy systematycznym stosowaniu! Jak większość rzeczy.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić pink cadillac za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Produkt dostaje ode mnie 4 gwiazdki, ponieważ ma dużo plusów, jednak minusów także jej nie brak.

+ dostępność - Rossmann, Biedronka itp...
    + widocznie wyrównuje koloryt,
    +/- nie wiem do końca jak ocenić jej cenę - nie jest za wysoka, ale WYDAJNOŚĆ tej pasty jest niska i często trzeba kupować nowe opakowanie
    - jedynie zielona wersja (chyba Fresh) jest jako tako odświeżająca, nie podoba mi się w tej paście to, że wstaję rano i mam bardzo nieświeży oddech (co przy normalnych pastach się nie dzieje)

Obecnie zakupiłam 3 tubkę, na pewno szybko z niej nie zrezygnuję Jednak będę się zaopatrywać jesynie w wersję Fresh.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe, zaczynam 3

Chcesz pochwalić Maszrums za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedna z najlepszych
  • Używałam już wiele past wybielających - większość z nich była wybielającymi tylko z nazwy - ta jest bardzo dobra.

Plusy:
    - szybko wybiela - żółtawy odcień zębów znika z tydzień regularnego stoswania!! A po miesiącu zęby są wyraźnie bielsze - ale nie spodziewajcie się hollywood smile- takie efekty to chyba tylko po wybielaniu u dentysty
    - nie krwawią mi po niej dziąsła! Każda pasta wybielająca, jakiej używałam do tej pory to powodowała (używam miękkiej szczoteczki)
    - odświeża
    - póki co nie pogorszyła stanu moich szyjek zębowych (nie są odsłoniętę bardziej niż przed rozpoczęciem użycia - a to właśnie przez liczne tandetne pasty wybielające odsłoniły mi się szyjki.
    - średnio wydajna
    - tania - kupiłam w promocji za 8 zł.

Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna - zachecająca młodzież do mycia i dbania o zęby !
  • Kupiłam za namową kobitki spotkanej przy pólce w Rossmanie. Przy promocji niecałe 7zł!!
    I co? Szok !!!!
    Od zawsze mam żółte szkliwo, a ta pasta swietna, po kilku razach widac znaczną różnicę.
    Mało tego, moja pociacha 10-letnia jak większość dzieciaków nie przepada za myciem zębów, a jak zauwazyła sama różnicę zaczęła dbać.

Pasta jest super. Szczerze polecam. Ja używam wersji Active.

P.S. Mąż sie nawet skusił i musiał przyznać mi rację ))

Używam tego produktu od: 1mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Chcesz pochwalić mamusia23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozjaśnia zęby i ma delikatny, świeży posmak
  • Bardzo przyjemna w obyciu pasta. Dokładnie oczyszcza zęby, delikatnie wybiela i pozostawia przyjemny posmak w ustach.

Ma praktyczne opakowanie, szkoda, że nie ma dostępnych również większych pojemności.

Cena nie jest najniższa jak za tak małą pastę, ale da się przeżyć.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić classic_chic za czytelną i pomocną recenzję?