Colgate-Palmolive, Colgate Max White One (Wybielająca pasta do zębów)

Powiększ Colgate-Palmolive, Colgate Max White One (Wybielająca pasta do zębów)
Produkt dostępny w 7 sklepach. Cena już od 9,61 zł - sprawdź w

Zgłaszająca osoba: Duuuska

Jej specjalna formuła z Przyspieszczami Wybielania zawiera składniki podobne do tych używanych przez dentystów! Usuwa przebarwienia i zapobiega osadzaniu się kamienia nazębnego aby pomóc Ci uzyskać uśmiech bielszy o jeden odcień w jeden tydzień. Systematyczne używanie pasty, pozwala utrzymać bielsze zęby na dłużej.

Cena: 9,99zł / 75ml
/s/

• Lubię
  • Lubię tę pastę, sama nie widzę efektu, ale często słyszę komplementy nt. bieli moich zębów. Odświeża, oczyszcza i troszkę wybiela, choć nie od razu. Jest tania, mało wydajna, ale często w promocji. Raczej kupię ponownie.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• Całkiem fajna
  • Nie istnieje chyba pasta do zębów, która wybieli je na tyle na ile byśmy oczekiwały. Ta też do nich nie należy, ale...
    -zapewnia ładny,naturalny,nie zbyt mocny efekt wybielenia
    -nie podrażnia
    Brakuje mi tylko efektu odświeżenia, jak dla mnie jest za mało miętowa. Muszę dosyć długo szorować zęby żebym poczuła,że są dokładnie umyte.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić NikaaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekstra
  • Pasta jest genialna. Wybieliłam nią zęby o jeden ton, ponad to zawsze po myciu zęby są optycznie bielsze. Dobrze się pieni, nie powoduje wrażliwości, cenowo okej, wydajność dobra, niezbyt mocna, pozostawia przyjemny zapach i świeżość, opakowanie objętościowo trochę za małe. Ale dla mnie i tak super!

Używam tego produktu od: lutego 2015
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić aneidra za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Pasta sprawdza się idealnie nawet przy wrażliwych zębach. Może nie wybiela tak spektakularnie jak obiecuje producent, jednak efekt wybielenia jest widoczny. Sprawia wrażenie delikatnej dla zębów i dziąseł, a przy tym świetnie pachnie i daje uczucie świeżości. Używam jej na zmianę ze specjalistycznymi pastami do zębów wrażliwych i to jedyna pasta, którą mogę stosować poza nimi, po innych czuję straszny ból. Po tej jedynie usta są nieco przesuszone mimo dokładnego zmycia.

Używam tego produktu od: kilkunastu miesięcy

Chcesz pochwalić IzaJankowska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bolą po niej zęby
  • Nie poradzę, po jej używaniu bolą mnie dziąsła, jest za ostra, za mocna, sama nie wiem jaka. W moim przypadku nic się nie wybiela, więc stosowanie nie ma większego sensu. Nie należy do tanich, w opakowaniu nie jest jej dużo. Pieni się ok, ale podczas mycia czuć nieprzyjemne ścieranie - to ja już wolę jednorazowe piaskowanie u dentysty. Dobrze czyści, ale boję się, że jest szkodliwa na dziąsła, ja mam po niej wrażliwsze zęby, więc podziękuję.
    1 opakowanie wystarczało mi na około miesiąc

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem
  • Pasta dobrze czyści zęby , są po niej gładkie . A czy wybiela to sama nie wiem nie zauważyłam znacznych efektów , może minimalnie. Nie polecam jej dla osób które chcą uzyskać jakiekolwiek efekt wybielenia.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KosmetykiToCoLubieXx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny kicz
  • Pasta jedyne co robi, to doskonale odświeża oddech oraz ładnie wygląda na półce. Nie warte swojej ceny. Nie ma żadnej różnicy w odcieniu zębów, a myłam dwa razy dziennie. Równie dobrze mogłabym kupić sobie odświeżacz do ust. Żadnego efektu wybielania.

Chcesz pochwalić Ivathe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie sprawdziła się
  • Oceniam na jedną gwiazdkę, ponieważ pasta nie spełnia swojej głównej roli - nie wybiela. Używałam już kiedyś w poprzedniej wersji i się zawiodłam. Niedawno postanowiłam dać jej drugą szansę, akurat skończyła mi się poprzednia pasta, a w najbliższym sklepie nie było dużego wyboru. Niestety i tym razem się nie sprawdziła. Zużyłam opakowanie do końca i nie zauważyłam żadnego efektu. Dlatego nie kupię jej już ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Yulenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pasta jak pasta
  • Pasta nie jest zła, dobrze myje, daje uczucie świeżości i regularnie stosowana przynosi efekt wybielenia. Nie czyni jednak cudów. Uważam, że każda pasta stosowana regularnie (minimum dwa razy dziennie przez 3 minuty) daje taki efekt. Pasta ma przyjemny smak, nie piecze mocno w język, ale jej cena w stosunku do pojemności nie zachęca zbytnio do zakupu. Być może kiedyś jeszcze się na nią skuszę, jeśli będzie w promocji, aczkolwiek niczego specjalnego w niej nie widzę.

Używam tego produktu od: już nie używam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić insomne za czytelną i pomocną recenzję?
  • slaba....
  • niestety zawiodlam sie, kupilam czytajac opinie na roznych forach oraz pod wplywem reklam z telewizji, gdzie modelki po tej pascie maja super biale zeby :P
    wybralabym inna, nie wybiela, pasta jak pasta, lepsza jest np denivit tej juz nie kupie

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 2 125ml

Chcesz pochwalić rosalie166 za czytelną i pomocną recenzję?