Powiększ Revlon Professional, Orofluido, Beauty Elixir (Eliksir do włosów z olejem arganowym)

Zgłaszająca osoba: limetka87

Receptura Orofluido Beauty Elixir Revlon Professional została zainspirowana kosmetycznymi rytuałami tradycji starożytnej. Orofluido jest pielęgnacją bez spłukiwania dla każdego rodzaju włosów, która zapewnia im niezwykłą jedwabistość, rozświetlenie i połysk. Zawiera trzy naturalne olejki organiczne w subtelnej mieszaninie o przyjemnej, jedwabistej konsystencji szybko wchłanianej i nieobciążającej włosów. Olej argonowy jest bogaty w witaminę E i olejki eteryczne o wysokiej zawartości tłuszczu, w składzie podobny do naszej własnej skóry. Wzmacnia włosy i pozostawia je wyjątkowo rozświetlone i jedwabiste. Olej lniany uszczelnia i wygładza łuskę włosa, ujednolica i kontroluje, wyłapuje światło i odbija je, co nadaje włosom efektowny połysk. Olej z papirusa zawiera kwasy wysokotłuszczowe i tokoferol, które stanowią naturalną ochronę przed wolnymi rodnikami. Nadaje miękkości i objętości, pozostawiając włosy łatwe do układania, gładkie i elastyczne.jedwabisty fluid, przyjemny w dotyku, w kolorze starego złota.
Bursztynowy zapach wraz z nutką wanilii przeniosą Cię w fascynujący świat orientalnych perfum.
Aplikacja - nanieś parę kropel eliksiru Revlon Professional Orofluido Beauty Elixir na opuszki palców, aplikuj na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Ilość uzależniona od rodzaju włosów, długości i grubości. Stosuj na włosy suche dyscyplinując je i nadając trwałego blasku: jego jedwabista konsystencja jest natychmiast wchłaniana i nie obciąża ani nie zostawia żadnych osadów we włosach. Nie spłukuj.
Aplikacja na włosy wilgotne:
- ułatwia rozczesywanie,
- pozostawia włosy rozświetlone, jedwabiste i łatwe do czesania,
- nadaje włosom objętości i ruchu,
- wzbogaca blask włosów.
Aplikacja na włosy suche:
- nadaje trwały połysk,
- zapobiega plątaniu się włosów i ułatwia rozczesywanie,
- sprawia, że włosy stają się miękkie, zdyscyplinowane i elastyczne.

Cena: ok. 80zł / 100ml+ 3x5ml
/s/

• Dla mnie bomba
  • Naprawdę godny polecenia produkt. Dopóki go nie zaczęłam używać, to nie wiedziałam co to znaczy dobry olejek do włosów.
    + konsystencja w sam raz, nie za gęsta nie za rzadka,
    + śliczny zapach, nie drażniący
    + nadaje włosom połysku i miękkości
    + nie obciąża

Ma jedynie trzy wady, tymi mniejszymi są brak dozownika i szklana nieporęczna buteleczka, która napawa mnie strachem, że się stłucze.
    A tą większą wadą jest cena, która jest dość zaporowa.

Ale z czystym sumieniem polecam, ja mam włosy falowane a na prostych sprawdza się jeszcze lepiej.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 dużej butelki

Chcesz pochwalić Smefetka18 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• polecam!
  • długo szukałam,olejku który ładnie nawilży moje włosy,a nie będzie ich obciążał

- nadaje blasku
    - szybko wchłania sie we włosy
    - dobry na odstające kosmyki,scala je
    - zapach
    - bardzo wydajny
    - włosy są miękkie

Używam tego produktu od: stycznia 2015
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe 5ml

Chcesz pochwalić anninko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moje cudo do którego wracam cały czas, napewno kupię jeszcze niejedna butelkę!
  • Jest to jeden z moich ulubionych olejków. Eliksir zamknięty jest w pięknej, szklanej i solidnej buletce.

- zmiękcza i nawilża włosy
    - nadaje niezwyklego blasku
    - szybko wchłania sie we włosy, nie zdarzyło mi się przesadzić z ilością
    - dyscyplinuje niesforne kosmki
    - ochrania włosy
    - cuudownie pachnie wanilia
    - bardzo wydajny

Używam tego produktu od: Ponad pół roku

Chcesz pochwalić Crazy Curls za czytelną i pomocną recenzję?
  • Olejek godny polecenia
  • Jestem sympatyczką wszelkich olejków do włosów, głównie za wzgędu na suche włosy. Próbowałam wiele, jednak najlepszymi okazały się opisywany Orofluido, Biosilk oraz Kerastase oleo relax...

Orofluido pachnie nieziemsko, i co ważne ten zapach długo utrzymuje się na włosach.

Jest bardzo wydajny.

Kondycja włosów poprawia się, widać że stały się lśniące i miękkie.

Jedynym minusem jest brak pompki do aplikacji! Trzeba uważac aby nie przesadzić z aplikacją.

Ilość zużytych opakowań: nie całe opakowanie 100 ml

Chcesz pochwalić Pers za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Poleciła mi go fryzierka zamiast biosilku.
    Używałam go wtedy na farbowane włosy.

Miał bardzo gęstą konsystencję i ładny zapach. Przez wspomnianą konsystencję baaaardzo wydajny.

Niestety tylko wygładzał moje włosy ale ich nie zmiękczał w takim stopniu jak tego od niego oczekiwałam. Dziwnie wysuszał mi końcówki włosów.

Są lepsze produkty.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić kimiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam- bardzo dobry
  • Olejek jest naprawdę bardzo dobry! Przetestowałam już wiele innych kosmetyków (w tym Biosilk-u, Avon i wiele innych) na moje problematyczne końce włosów i żaden nie był tak dobry.

Plusy:

+ pomaga w rozczesaniu włosów
    + końce są gładsze i wyglądają na zdrowsze
    + przy dłuższym stosowaniu po każdym myciu (stosuję od 08/2014 ) zauważam, iż stan koncówek się nie pogarsza! Nie będę musiała jeszcze przez długi czas iśc do fryzjera aby je podciąć! (mam straszny problem z rozdwajaniem się końcówek i powinnam regularnie je podcinać- jak to mówią "ten typ tak ma"

Minusów nie ma jedynie rada co do aplikacji

- trzeba pamiętać aby nakładać niewielką ilośc produktu na włosy ( przy za dużej ilości włosy cienkie moga zrobić się cięzkie i takie jakby przetłuszczone)

Cena mogłaby być jedynie niższa ale w porównaniu do wydajności nie jest w sumie duża.
    Używam opakowania 100 ml od początku sierpnia 2014 a głowę myję co 2 dni średnio (czasami codziennie) i sosuję za każdym razem. Aktualnie mam 1/2 opakowania. Wcześniejsze olejki po miesiącu już były praktycznie puste a płaciłam 10-12 zł. Więc już w tym momencie mi sie opłacił jego zakup
    Będę stosować długoooo

Używam tego produktu od: 08/2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (aktualnie 1/2)

Chcesz pochwalić Moly88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WŁOSY JAK MARZENIE!
  • PLUSY:

piękny zapach
    jedwabista konsystencja
    nie klei się
    włosy pięknie się rozczesują
    nadaje blask i miękkość
    rewelacyjnie regeneruje
    bardzo wydajny
    przystępna cena

MINUSY:

czasami można przesadzić z ilością, więc trzeba mieć wprawę w dozowaniu

Ilość zużytych opakowań: 10 dużych buteleczek

Chcesz pochwalić patii1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham ten zapach
  • Właściwie to nie za bardzo przepadam za tego typu produktami, ale ten kupuję tylko dla zapachu a używam na samym końcu stylizacji czyli po wyprostowaniu włosów, na same końcówki.
    Moim zdaniem jego działanie jest podobne do innych tego typu produktów (jedwabie w płynie itp.). Szczerze mówiąc to nie zauważyłam jakichś rewelacyjnych efektów jego działania, czy takich które wyróżniały by go spośród innych olejków. Jest po prostu bardzo dobrym kosmetykiem o uzależniającym zapachu

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić krówczyńsky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Magiczny!
  • Nie byłam przekonana do stosowania olejku bez spłukiwania przy moich trudnych włosach. Spróbowałam i nie pożałowałam! Ten produkt naprawdę fajnie działa nawet przy niesfornych, bardzo długich i przyniszczonych włosach.

Używałam na sucho i na mokro i w obu przypadkach efekty były podobne. Nakładałam olejek na włosy od połowy pleców w dół, czyli na te, które nie są w tak dobrej kondycji jak włosy przy głowie.

Konsystencja: bardzo gęsty, ciemnożółty olej.

Zalety:
    *nadaje nawet matowym włosom niesamowity blask
    *faktycznie ułatwia rozczesywanie (a ja mam czasem z tym duży problem)
    *przecudny, słodko-luksusowy zapach, który zostaje na włosach bardzo długo
    *wygładza włosy, sprawia, że lepiej się wyglądają i nie strzępią
    *włosy są sypkie, lekko puszyste i miękkie
    *olejek jest bardzo wydajny ze względu na swoją gęstość - nawet przy moich włosach sięgających połowy pośladków wystarczy 2-3 kropelki
    *elegancka szklana buteleczka
    *raczej nie obciąża włosów
    *w składzie olejek arganowy, migdał ziemny, len

Wady:
    *wysoka cena
    *słaba dostępność
    *szklanej butelki raczej nie zabierzemy w podróż

Ten eliksir to wspaniały wynalazek Z pewnością kupię kolejną butelkę i będę używać po każdym myciu, bo dla takiego efektu warto zainwestować. Moje włosy jeszcze nigdy tak nie lśniły. Polecam wszystkim włosomaniaczkom, jestem pewna, że nie zawiedzie

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie jak eliksir młodości
  • Plusy:

+ konsystencja olejku, a nie zwykłej maski; duży plus za olejek arganowy w składzie, który świetnie pielęgnuje moje włosy; nadaje im blasku, elastyczności;

+ włosy nie są ani obciążone, ani przetłuszczone, co w przypadku używania eliksirów z olejkiem często się zdarza;

+ fryzura jest jednolita; włosy niesforne są poskromione; eliksir pomaga pozbyć się przesuszonych końcówek oraz odżywia skórę głowy, która jest wrażliwa i napięta; nie skleja włosów;

+ bardzo ładnie pachnie;

+ śliczne opakowanie; produkt naprawdę z wyższej półki; cena dosyć wysoka, ale adekwatna do jakości zawartości buteleczki;

+ można go używać na mokre jak i na suche włosy

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić wiewiorowa za czytelną i pomocną recenzję?