Powiększ Revlon Professional, Orofluido, Beauty Elixir (Eliksir do włosów z olejem arganowym)

Zgłaszająca osoba: limetka87

Receptura Orofluido Revlon Professional została zainspirowana kosmetycznymi rytuałami tradycji starożytnej. Orofluido jest pielęgnacją bez spłukiwania dla każdego rodzaju włosów, która zapewnia im niezwykłą jedwabistość, rozświetlenie i połysk. Zawiera trzy naturalne olejki organiczne w subtelnej mieszaninie o przyjemnej, jedwabistej konsystencji szybko wchłanianej i nieobciążającej włosów. Olej argonowy jest bogaty w witaminę E i olejki eteryczne o wysokiej zawartości tłuszczu, w składzie podobny do naszej własnej skóry. Wzmacnia włosy i pozostawia je wyjątkowo rozświetlone i jedwabiste. Olej lniany uszczelnia i wygładza łuskę włosa, ujednolica i kontroluje, wyłapuje światło i odbija je, co nadaje włosom efektowny połysk. Olej z papirusa zawiera kwasy wysokotłuszczowe i tokoferol, które stanowią naturalną ochronę przed wolnymi rodnikami. Nadaje miękkości i objętości, pozostawiając włosy łatwe do układania, gładkie i elastyczne.jedwabisty fluid, przyjemny w dotyku, w kolorze starego złota.
Bursztynowy zapach wraz z nutką wanilii przeniosą Cię w fascynujący świat orientalnych perfum.
Aplikacja - nanieś parę kropel eliksiru na opuszki palców, aplikuj na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Ilość uzależniona od rodzaju włosów, długości i grubości. Stosuj na włosy suche dyscyplinując je i nadając trwałego blasku: jego jedwabista konsystencja jest natychmiast wchłaniana i nie obciąża ani nie zostawia żadnych osadów we włosach. Nie spłukuj.
Aplikacja na włosy wilgotne:
- Ułatwia rozczesywanie.
- Pozostawia włosy rozświetlone, jedwabiste i łatwe do czesania.
- Nadaje włosom objętości i ruchu.
- Wzbogaca blask włosów.
Aplikacja na włosy suche:
- Nadaje trwały połysk.
- Zapobiega plątaniu się włosów i ułatwia rozczesywanie.
- Sprawia, że włosy stają się miękkie, zdyscyplinowane i elastyczne.

Cena: ok. 80zł / 100ml+ 3x5ml
/s/

• WŁOSY JAK MARZENIE!
  • PLUSY:

piękny zapach
    jedwabista konsystencja
    nie klei się
    włosy pięknie się rozczesują
    nadaje blask i miękkość
    rewelacyjnie regeneruje
    bardzo wydajny
    przystępna cena

MINUSY:

czasami można przesadzić z ilością, więc trzeba mieć wprawę w dozowaniu

Ilość zużytych opakowań: 10 dużych buteleczek

Chcesz pochwalić patii1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham ten zapach
  • Właściwie to nie za bardzo przepadam za tego typu produktami, ale ten kupuję tylko dla zapachu a używam na samym końcu stylizacji czyli po wyprostowaniu włosów, na same końcówki.
    Moim zdaniem jego działanie jest podobne do innych tego typu produktów (jedwabie w płynie itp.). Szczerze mówiąc to nie zauważyłam jakichś rewelacyjnych efektów jego działania, czy takich które wyróżniały by go spośród innych olejków. Jest po prostu bardzo dobrym kosmetykiem o uzależniającym zapachu

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić krówczyńsky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Magiczny!
  • Nie byłam przekonana do stosowania olejku bez spłukiwania przy moich trudnych włosach. Spróbowałam i nie pożałowałam! Ten produkt naprawdę fajnie działa nawet przy niesfornych, bardzo długich i przyniszczonych włosach.

Używałam na sucho i na mokro i w obu przypadkach efekty były podobne. Nakładałam olejek na włosy od połowy pleców w dół, czyli na te, które nie są w tak dobrej kondycji jak włosy przy głowie.

Konsystencja: bardzo gęsty, ciemnożółty olej.

Zalety:
    *nadaje nawet matowym włosom niesamowity blask
    *faktycznie ułatwia rozczesywanie (a ja mam czasem z tym duży problem)
    *przecudny, słodko-luksusowy zapach, który zostaje na włosach bardzo długo
    *wygładza włosy, sprawia, że lepiej się wyglądają i nie strzępią
    *włosy są sypkie, lekko puszyste i miękkie
    *olejek jest bardzo wydajny ze względu na swoją gęstość - nawet przy moich włosach sięgających połowy pośladków wystarczy 2-3 kropelki
    *elegancka szklana buteleczka
    *raczej nie obciąża włosów
    *w składzie olejek arganowy, migdał ziemny, len

Wady:
    *wysoka cena
    *słaba dostępność
    *szklanej butelki raczej nie zabierzemy w podróż

Ten eliksir to wspaniały wynalazek Z pewnością kupię kolejną butelkę i będę używać po każdym myciu, bo dla takiego efektu warto zainwestować. Moje włosy jeszcze nigdy tak nie lśniły. Polecam wszystkim włosomaniaczkom, jestem pewna, że nie zawiedzie

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie jak eliksir młodości
  • Plusy:

+ konsystencja olejku, a nie zwykłej maski; duży plus za olejek arganowy w składzie, który świetnie pielęgnuje moje włosy; nadaje im blasku, elastyczności;

+ włosy nie są ani obciążone, ani przetłuszczone, co w przypadku używania eliksirów z olejkiem często się zdarza;

+ fryzura jest jednolita; włosy niesforne są poskromione; eliksir pomaga pozbyć się przesuszonych końcówek oraz odżywia skórę głowy, która jest wrażliwa i napięta; nie skleja włosów;

+ bardzo ładnie pachnie;

+ śliczne opakowanie; produkt naprawdę z wyższej półki; cena dosyć wysoka, ale adekwatna do jakości zawartości buteleczki;

+ można go używać na mokre jak i na suche włosy

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić wiewiorowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu cudo
  • Dostałam to cudo w prezencie i używam okazyjnie, nie codziennie, od dwóch lat.

Zalet ma całą masę:
    - zapewnia efekty wypisane w opisie produktu, wszystko się zgadza: blask, lekkość, ułatwione rozczesywanie, miękkość, gładkość
    - zapach!!
    - nie obciąża włosów
    - jest BARDZO wydajny

Jedyną wadą jest według mnie cena. Gdyby olejek miał jakieś spektakularne działanie lecznicze na włosy (a nie ma go, bo producent niczego takiego nie obiecuje), pewnie byłby wart tylu pieniędzy.

Tak czy inaczej, do stylizacji jest rewelacyjny, zwłaszcza przy niepokornych włosach.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno (duże)

Chcesz pochwalić petpeeve za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPANIAŁY PRODUKT!!
  • Produkt spełnia wszystkie kryteria,które są opisane w składzie i działanie. Długo szukałam idealnego olejku do włosów. Mam problem z puszącymi się włosami. Ostatnio po umyciu włosów wmasowałam kilka kropel i przy suszeniu włosy były miękkie, ułożone, nawilżone, pełne blasku, świetnie pachną ,a co najważniejsze - wygładzone! Na suche włosy również używam olejku, gdyż świetnie układa włosy i niesforne kosmyki Włosy są lekkie, elastyczne i miłe w dotyku. Polecam!

Plusy:
    - wygładza
    - rozświetla
    - dodaje blasku
    - nadaje lekkości fryzurze
    - nie skleja włosów
    - nie pozostawia tłustego filmu na włosach
    - przepiękny zapach słodkiej wanilii!
    - włosy są podatne na układanie

Minusy:
    - jedyny minus,to cena, ale uważam, że jest to produkt z wyższej półki i jeśli chcemy naprawdę spektakularnego efektu, warto zapłacić za taki produkt każdy pieniądz. Wart swojej ceny, choć nie dla wszystkich.

POLECAM!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Ola9079 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny zapach!
  • Zużyłam całe opakowanie tego olejku (100 ml) na początku byłam zachwycona. Zapach i miękkość włosów urzekły mnie. Zapach utrzymywał się bardzo długo a włosy bardzo dobrze prostowały się po zastosowaniu tego preparatu. Używałam zawsze maski, a po lekkim wyschnięciu włosów nakładałam olejek, a następnie prostowałam albo używałam preparatu chroniącego przed wysoką temperaturą, potem prostowałam, a na koniec nakładałam olejek. Jednak używałam tego produktu ponad 3 lata temu, kiedy tego typu preparaty dopiero wchodziły na rynek i w zasadzie nie znałam żadnej alternatywy dla tego kosmetyku. W tym momencie nie kupiłabym tak drogiego produktu znając jego właściwości, gdyż wiem, że można go zastąpić innym preparatem, np. Gliss kur. Ostatnio fryzjekra poleciła mi produkty Maroccanoil, są to Izraelskie kosmetyki i podobno najlepsze w tej chwili na rynku. Mają w swojej ofercie również taki olejek arganowy, jednak jego cena jest jeszce wyższa ok 160 zł u fryjerki w sklepach internetowych jeszcze więcej, dlatego póki co jeszcze się nie skusiłam.

Używam tego produktu od: 3 lata temu przez około rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 100 ml

Chcesz pochwalić Marcioszka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak
  • Ma w składzie olej arganowy a nie tylko w nazwie, to już pierwszy plus.
    Ma pyszny zapach, według mnie aromatu waniliowego.
    Gęsta, żółta konsystencja, niestety jest średnio wydajny, a cena spora.
    Mam narazie 5 ml tego produktu, ale kupię pełnowymiarowe opakowanie, bo:

-sprawia, że włosy wyglądają zdrowiej
    -sa bardziej błyszczace
    -bardziej mięsiste
    -rozdwojone końcówki sa pochowane
    -gładsze
    -zapach mi odpowiada
    -umiejętnie nałożony nie obciąża włosów (nakładam większą ilość na końcówki, a resztę na całą długość, delikatnie tylko przejeżdżając po włosach)
    -faktycznie może regenerowac, bo olej arganowy jest i nakładając go na włosy mam poczucie, ż3e robię im dobrze, a nie rkzywdze ich produktami bezwartośiowymi

Polecam wypróbowac do włosów w niezbyt dobrej kondycji również.

Używam tego produktu od: Ok 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego 6 ml, nie używam codziennie, bo oszczędzam

Chcesz pochwalić Aneczka:} za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super
  • Na olejek Orofluido, Beauty Elixir trafiłam przy okazji kupowania nowej suszarki. Miła sprzedawczyni poleciła mi go dając przy okazji ogromny rabat. Zdecydowałam się na na 100 ml buteleczkę.
    Ocena w oparciu o obietnice producenta

» ułatwia rozczesywanie,

Nie zauważyłam, by olejek w szczególny sposób ułatwiał rozczesywanie. Związane jest to z maską arganową,której używam. To ona daje mi komfort przy rozczesywaniu włosów. Jeśli chodzi zatem o tą funkcję olejku, nie jestem wstanie jednoznacznie stwierdzić, czy ją spełnia.

» zmiękcza włosy, uelastycznia,

Olejek pieknia zmiękcza włosy. Stają się przyjemnie elastyczne i sprężyste. To główna zaleta produktu.

» nadaje połysk,

Włosy są błyszczące. Wyglądają na zdrowe i poddane skutecznej kuracji nawilżającej.

» nadaje objętość, wygładza

Nie zauważyłam by włosy szczególnie zyskały na objętości. Faktem jest że są ładnie ujarzmione, gładki, wręcz poskromione. Widać że olejek dobrze zamyka łuski włosa, dzięki czemu łatwiej wystylizować fryzurę.

» zapobiega plątaniu się włosów,

Dzięki zastosowaniu olejku włosy są przez cały czas świeże i elastyczne. Nie zauważyłam, także by się plątały. Struktura włosa jest wzmocniona, co wpływa na zwiększoną odporność na uszkodzenia mechaniczne.

» ułatwia układanie,

Włosy są przyjemnie miękki i nieobciążone. Nie potrzebujemy dodatkowych kosmetyków by nadać fryzurze dobry kształt. Chyba, że zależy nam na utrwaleniu fryzury, wtedy wskazane jest użycie odpowiednich, stosowanych dotychczas kosmetyków.

» pozostałe cechy produktu

- cena ( 70-90zł/100ml i 6-8zł/5 ml),
    - konsystencja fluidu/ serum,
    - można stosować na wilgotne lub suche włosy,
    - dobra kuracja na końcówki,
    - olejek bez spłukiwania,
    - złoty kolor olejku,
    - przepiękny zapach,
    - wydajność średnia,
    - problem z dostępnością.

Podsumowanie

Z olejkiem Orofluido zaprzyjaźnimy się na dłużej. Stał się moim ulubionym produktem do pielęgnacji włosów. Świetnie zmiękcza włosy oraz pięknie pachnie a przy tym fryzura dobrze się układa i utrzymuje gładkość przez cały dzień. Należy jednak ostrożnie go aplikować. Ja stosuje go na wilgotne, wysuszone ręcznikiem włosy. Produkt nakładam ZAWSZE od połowy długości. W innym przypadku zafundujemy sobie obciążenie kosmyków. Włosy będą brzydko sklejone. Wystarczy malutka ilość produktu by zyskać dobry efekt.
    Na pewno jest on godny uwagi. U mnie się sprawdził. Polecam

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże, 100 ml

Chcesz pochwalić _karolkarz_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • Kupiłam na próbę mała buteleczkę, ale niestety nie sprawdził się.

Wypróbowałam już wiele olejków do włosów, ale ten jest jednym z gorszych.

Przede wszystkim zależy mi na nawilżeniu końcówek , zabezpieczeniu ich, wygładzeniu i nabłyszczeniu. Nie zrobił żadnej z tych rzeczy.

Do tego nie jest zbyt wydajny, a drogi. Znam tańsze i lepsze.

Podsumowując jestem na nie.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe (5ml)

Chcesz pochwalić Agata:* za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij