Powiększ Revlon Professional, Orofluido, Beauty Elixir (Eliksir do włosów z olejem arganowym)

Zgłaszająca osoba: limetka87

Receptura Orofluido Revlon Professional została zainspirowana kosmetycznymi rytuałami tradycji starożytnej. Orofluido jest pielęgnacją bez spłukiwania dla każdego rodzaju włosów, która zapewnia im niezwykłą jedwabistość, rozświetlenie i połysk. Zawiera trzy naturalne olejki organiczne w subtelnej mieszaninie o przyjemnej, jedwabistej konsystencji szybko wchłanianej i nieobciążającej włosów. Olej argonowy jest bogaty w witaminę E i olejki eteryczne o wysokiej zawartości tłuszczu, w składzie podobny do naszej własnej skóry. Wzmacnia włosy i pozostawia je wyjątkowo rozświetlone i jedwabiste. Olej lniany uszczelnia i wygładza łuskę włosa, ujednolica i kontroluje, wyłapuje światło i odbija je, co nadaje włosom efektowny połysk. Olej z papirusa zawiera kwasy wysokotłuszczowe i tokoferol, które stanowią naturalną ochronę przed wolnymi rodnikami. Nadaje miękkości i objętości, pozostawiając włosy łatwe do układania, gładkie i elastyczne.jedwabisty fluid, przyjemny w dotyku, w kolorze starego złota.
Bursztynowy zapach wraz z nutką wanilii przeniosą Cię w fascynujący świat orientalnych perfum.
Aplikacja - nanieś parę kropel eliksiru na opuszki palców, aplikuj na wilgotne, osuszone ręcznikiem włosy. Ilość uzależniona od rodzaju włosów, długości i grubości. Stosuj na włosy suche dyscyplinując je i nadając trwałego blasku: jego jedwabista konsystencja jest natychmiast wchłaniana i nie obciąża ani nie zostawia żadnych osadów we włosach. Nie spłukuj.
Aplikacja na włosy wilgotne:
- Ułatwia rozczesywanie.
- Pozostawia włosy rozświetlone, jedwabiste i łatwe do czesania.
- Nadaje włosom objętości i ruchu.
- Wzbogaca blask włosów.
Aplikacja na włosy suche:
- Nadaje trwały połysk.
- Zapobiega plątaniu się włosów i ułatwia rozczesywanie.
- Sprawia, że włosy stają się miękkie, zdyscyplinowane i elastyczne.

Cena: ok. 80zł / 100ml+ 3x5ml
/s/

• Moje cudo do którego wracam cały czas, napewno kupię jeszcze niejedna butelkę!
  • Jest to jeden z moich ulubionych olejków. Eliksir zamknięty jest w pięknej, szklanej i solidnej buletce.

- zmiękcza i nawilża włosy
    - nadaje niezwyklego blasku
    - szybko wchłania sie we włosy, nie zdarzyło mi się przesadzić z ilością
    - dyscyplinuje niesforne kosmki
    - ochrania włosy
    - cuudownie pachnie wanilia
    - bardzo wydajny

Używam tego produktu od: Ponad pół roku

Chcesz pochwalić Crazy Curls za czytelną i pomocną recenzję?
  • Olejek godny polecenia
  • Jestem sympatyczką wszelkich olejków do włosów, głównie za wzgędu na suche włosy. Próbowałam wiele, jednak najlepszymi okazały się opisywany Orofluido, Biosilk oraz Kerastase oleo relax...

Orofluido pachnie nieziemsko, i co ważne ten zapach długo utrzymuje się na włosach.

Jest bardzo wydajny.

Kondycja włosów poprawia się, widać że stały się lśniące i miękkie.

Jedynym minusem jest brak pompki do aplikacji! Trzeba uważac aby nie przesadzić z aplikacją.

Ilość zużytych opakowań: nie całe opakowanie 100 ml

Chcesz pochwalić Pers za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Poleciła mi go fryzierka zamiast biosilku.
    Używałam go wtedy na farbowane włosy.

Miał bardzo gęstą konsystencję i ładny zapach. Przez wspomnianą konsystencję baaaardzo wydajny.

Niestety tylko wygładzał moje włosy ale ich nie zmiękczał w takim stopniu jak tego od niego oczekiwałam. Dziwnie wysuszał mi końcówki włosów.

Są lepsze produkty.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić kimiki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam- bardzo dobry
  • Olejek jest naprawdę bardzo dobry! Przetestowałam już wiele innych kosmetyków (w tym Biosilk-u, Avon i wiele innych) na moje problematyczne końce włosów i żaden nie był tak dobry.

Plusy:

+ pomaga w rozczesaniu włosów
    + końce są gładsze i wyglądają na zdrowsze
    + przy dłuższym stosowaniu po każdym myciu (stosuję od 08/2014 ) zauważam, iż stan koncówek się nie pogarsza! Nie będę musiała jeszcze przez długi czas iśc do fryzjera aby je podciąć! (mam straszny problem z rozdwajaniem się końcówek i powinnam regularnie je podcinać- jak to mówią "ten typ tak ma"

Minusów nie ma jedynie rada co do aplikacji

- trzeba pamiętać aby nakładać niewielką ilośc produktu na włosy ( przy za dużej ilości włosy cienkie moga zrobić się cięzkie i takie jakby przetłuszczone)

Cena mogłaby być jedynie niższa ale w porównaniu do wydajności nie jest w sumie duża.
    Używam opakowania 100 ml od początku sierpnia 2014 a głowę myję co 2 dni średnio (czasami codziennie) i sosuję za każdym razem. Aktualnie mam 1/2 opakowania. Wcześniejsze olejki po miesiącu już były praktycznie puste a płaciłam 10-12 zł. Więc już w tym momencie mi sie opłacił jego zakup
    Będę stosować długoooo

Używam tego produktu od: 08/2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (aktualnie 1/2)

Chcesz pochwalić Moly88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • WŁOSY JAK MARZENIE!
  • PLUSY:

piękny zapach
    jedwabista konsystencja
    nie klei się
    włosy pięknie się rozczesują
    nadaje blask i miękkość
    rewelacyjnie regeneruje
    bardzo wydajny
    przystępna cena

MINUSY:

czasami można przesadzić z ilością, więc trzeba mieć wprawę w dozowaniu

Ilość zużytych opakowań: 10 dużych buteleczek

Chcesz pochwalić patii1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham ten zapach
  • Właściwie to nie za bardzo przepadam za tego typu produktami, ale ten kupuję tylko dla zapachu a używam na samym końcu stylizacji czyli po wyprostowaniu włosów, na same końcówki.
    Moim zdaniem jego działanie jest podobne do innych tego typu produktów (jedwabie w płynie itp.). Szczerze mówiąc to nie zauważyłam jakichś rewelacyjnych efektów jego działania, czy takich które wyróżniały by go spośród innych olejków. Jest po prostu bardzo dobrym kosmetykiem o uzależniającym zapachu

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić krówczyńsky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Magiczny!
  • Nie byłam przekonana do stosowania olejku bez spłukiwania przy moich trudnych włosach. Spróbowałam i nie pożałowałam! Ten produkt naprawdę fajnie działa nawet przy niesfornych, bardzo długich i przyniszczonych włosach.

Używałam na sucho i na mokro i w obu przypadkach efekty były podobne. Nakładałam olejek na włosy od połowy pleców w dół, czyli na te, które nie są w tak dobrej kondycji jak włosy przy głowie.

Konsystencja: bardzo gęsty, ciemnożółty olej.

Zalety:
    *nadaje nawet matowym włosom niesamowity blask
    *faktycznie ułatwia rozczesywanie (a ja mam czasem z tym duży problem)
    *przecudny, słodko-luksusowy zapach, który zostaje na włosach bardzo długo
    *wygładza włosy, sprawia, że lepiej się wyglądają i nie strzępią
    *włosy są sypkie, lekko puszyste i miękkie
    *olejek jest bardzo wydajny ze względu na swoją gęstość - nawet przy moich włosach sięgających połowy pośladków wystarczy 2-3 kropelki
    *elegancka szklana buteleczka
    *raczej nie obciąża włosów
    *w składzie olejek arganowy, migdał ziemny, len

Wady:
    *wysoka cena
    *słaba dostępność
    *szklanej butelki raczej nie zabierzemy w podróż

Ten eliksir to wspaniały wynalazek Z pewnością kupię kolejną butelkę i będę używać po każdym myciu, bo dla takiego efektu warto zainwestować. Moje włosy jeszcze nigdy tak nie lśniły. Polecam wszystkim włosomaniaczkom, jestem pewna, że nie zawiedzie

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie jak eliksir młodości
  • Plusy:

+ konsystencja olejku, a nie zwykłej maski; duży plus za olejek arganowy w składzie, który świetnie pielęgnuje moje włosy; nadaje im blasku, elastyczności;

+ włosy nie są ani obciążone, ani przetłuszczone, co w przypadku używania eliksirów z olejkiem często się zdarza;

+ fryzura jest jednolita; włosy niesforne są poskromione; eliksir pomaga pozbyć się przesuszonych końcówek oraz odżywia skórę głowy, która jest wrażliwa i napięta; nie skleja włosów;

+ bardzo ładnie pachnie;

+ śliczne opakowanie; produkt naprawdę z wyższej półki; cena dosyć wysoka, ale adekwatna do jakości zawartości buteleczki;

+ można go używać na mokre jak i na suche włosy

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić wiewiorowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • po prostu cudo
  • Dostałam to cudo w prezencie i używam okazyjnie, nie codziennie, od dwóch lat.

Zalet ma całą masę:
    - zapewnia efekty wypisane w opisie produktu, wszystko się zgadza: blask, lekkość, ułatwione rozczesywanie, miękkość, gładkość
    - zapach!!
    - nie obciąża włosów
    - jest BARDZO wydajny

Jedyną wadą jest według mnie cena. Gdyby olejek miał jakieś spektakularne działanie lecznicze na włosy (a nie ma go, bo producent niczego takiego nie obiecuje), pewnie byłby wart tylu pieniędzy.

Tak czy inaczej, do stylizacji jest rewelacyjny, zwłaszcza przy niepokornych włosach.

Używam tego produktu od: dwóch lat
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno (duże)

Chcesz pochwalić petpeeve za czytelną i pomocną recenzję?
  • WSPANIAŁY PRODUKT!!
  • Produkt spełnia wszystkie kryteria,które są opisane w składzie i działanie. Długo szukałam idealnego olejku do włosów. Mam problem z puszącymi się włosami. Ostatnio po umyciu włosów wmasowałam kilka kropel i przy suszeniu włosy były miękkie, ułożone, nawilżone, pełne blasku, świetnie pachną ,a co najważniejsze - wygładzone! Na suche włosy również używam olejku, gdyż świetnie układa włosy i niesforne kosmyki Włosy są lekkie, elastyczne i miłe w dotyku. Polecam!

Plusy:
    - wygładza
    - rozświetla
    - dodaje blasku
    - nadaje lekkości fryzurze
    - nie skleja włosów
    - nie pozostawia tłustego filmu na włosach
    - przepiękny zapach słodkiej wanilii!
    - włosy są podatne na układanie

Minusy:
    - jedyny minus,to cena, ale uważam, że jest to produkt z wyższej półki i jeśli chcemy naprawdę spektakularnego efektu, warto zapłacić za taki produkt każdy pieniądz. Wart swojej ceny, choć nie dla wszystkich.

POLECAM!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Ola9079 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij